fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

LZS Bojano 2-3 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 1. kolejki I ligi futsalu Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z LZS Bojano 3-2 (3-1). Legioniści objęli prowadzenie w 4. minucie po trafieniu Pawła Tarnowskiego. Przez kolejne 10 minut bramek nie obejrzeliśmy. W 15. minucie Tarnowski wślizgiem podwyższył na 2-0. Chwilę później gospodarze mieli przedłużony rzut karny (po przekroczeniu limitu przewinień w jednej połowie), ale świetnie obronił go Warszawski. Goście wyprowadzili kontrę, którą pięknie wykorzystał Paweł Tarnowski kompletując hat-tricka. W 19. minucie gospodarze ponownie mieli przedłużony rzut karny i tym razem Maciej Osowski nie dał szans golkiperowi Legii, strzelając w prawy dolny róg. Do przerwy legioniści wygrywali więc 3-1.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka - trzy minuty przed końcem zdobyli ją gospodarze, ale nie zdołali doprowadzić do remisu. W ostatnich sekundach legioniści mieli doskonałą okazję na podwyższenie prowadzenia, ale w ostatniej chwili zespół z Bojano uratował obrońca.

Za tydzień legioniści zagrają w Gdańsku z AZS-em UG. Pierwszy mecz w Warszawie odbędzie się 4 października o godz. 18:00, a rywalem będzie z KS Gniezno.Futsal: LZS Bojano 2-3 (1-3) Legia Warszawa
0-1 - 3' Paweł Tarnowski (as. Bartłomiej Świniarski)
0-2 - 16' Paweł Tarnowski (as. Bartłomiej Świniarski)
0-3 - 17' Paweł Tarnowski (bez asysty)
1-3 - 17' Maciej Osowski (przedłużony karny)
2-3 - 37' Nikodem Czaja

LZS: Dariusz Grubba, Maciej Osłowski, Karim Madani, Przemysław Iwański, Daniel Groth oraz Marek Widzicki, Paweł Piór, Dawid Gliwa, Nikodem Czaja, Arkadiusz Kolke, Łukasz Dempc, Adrian Formela, Filip Kreft.

Legia: Tomasz Warszawski (br), Krzysztof Jarosz, Mariusz Milewski (k), Adam Grzyb, Mateusz Gliński oraz Grzegorz Och, Konrad Rusiecki, Paweł Tarnowski, Adam Świątkowski (br), Paweł Juchniewicz, Bartłomiej Świniarski, Dominik Skorża.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.