Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Górnik nas nie zaskoczył

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Górnik niczym nas nie zaskoczył. Taka była po prostu dyspozycja lub energia danego dnia. Zawsze jest ona na różnym poziomie w dwóch drużynach. U nas zabrakło dzisiaj dobrej dyspozycji.

To był mecz, jakiego od dłuższego czasu nie widziałem w naszym wykonaniu. Początek wyglądał bardzo słabo, źle weszliśmy w mecz i za to zostaliśmy ukarani. Potem w dużej mierze zadecydowało to o tym, że trudno było odmienić losy spotkania. Co prawda czasu było sporo, ale za dużo błędów i złych rzeczy w naszej grze pojawiło się, aby myśleć o lepszym wyniku. Jesteśmy ponad miesiąc po zdobyciu mistrzostwa, a teraz jesteśmy w zupełnie innym momencie. Trzeba to przyjąć i poradzić sobie z tym. Musimy patrzeć przed siebie.

Spory fragment meczu dzisiaj to gra, która nie wystarczyłaby na żadnego przeciwnika - tym bardziej na Górnika Zabrze. Powinniśmy to zmienić jak najszybciej i jestem pewny, że to się uda. Ta drużyna jeszcze nie raz pokaże jak duże ma możliwości. Na razie to wszystko nie wygląda tak, jak powinno. Już niedługo gramy kolejny mecz, w którym będzie trzeba zaprezentować się zupełnie inaczej. Nie mamy innego wyjścia niż zagrać lepiej w europejskich pucharach. Każdy najbliższy mecz jest zagadką, nie można powiedzieć, że wygramy w czwartek. Po prostu zawsze trzeba zrobić wszystko aby zwyciężyć.

Osobiście zawsze mecz piłkarski traktowałem jako rywalizację, gdzie przeciwnik też ma swoje ambicje. Porażka zawsze jest możliwa, ale na pewno nie po takiej grze, jaką zaprezentowaliśmy na początku. Tak nie można grać przeciwko żadnemu rywalowi. Jeżeli piłkarz drużyny przeciwnej biegnie przez 50 metrów i jest nieatakowany albo klepie na piątym metrze od naszej bramki, to jesteśmy poniżej od tego, co jest potrzebne, aby myśleć o dobrym wyniku. Grając tak nie ma żadnej szansy na korzystny wynik. Nie pamiętam za mojej kadencji spotkania, kiedy tak źle zaczęliśmy spotkanie.

Ten moment jest dla mnie podobny do początku poprzedniego sezonu. Nie czytam jednak i nie słucham tego, co teraz o nas piszą. Wiadomo, jaka jest kreowana atmosfera. Mieliśmy bardzo dobrą okazję na dobry start w lidze. Przegraliśmy w Europie po dogrywce grając w dziesiątkę, co się może zdarzyć. W żadnym momencie nie było w nas rezygnacji. Musimy skupić się na boisku i na tym, że zawsze będzie budowana atmosfera euforii lub nie wiadomo jak trudnej sytuacji wokół klubu. Nie możemy brać tego do serca, bo będziemy sobie tylko utrudniać życie. Postaram się przekonać również do tego zawodników. Następny mecz będzie okazją, żeby zagrać zupełnie inaczej.

Dwie zmiany w przerwie nie muszą świadczyć o błędach w ustawieniu wyjściowej jedenastki. Teraz, kiedy mamy nowe przepisy, to będzie się częściej zdarzało niż zazwyczaj. Mamy pięć zmian, a także zawodników, którzy nie mogą grać przez cały mecz i dlatego z tego korzystamy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (213)

+dodaj komentarz
lol - 22.09.2020 / 19:28, *.amazonaws.com

Trudno zaskoczyc niedojde. Gornik przyjechal po swoje.

odpowiedz
WÓKO - 21.09.2020 / 12:49, *.googleusercontent.com

VUKO ZWOLNIONY ZA TE DURNE WYPOWIEDZI

odpowiedz
TADEK - 21.09.2020 / 10:16, *.com.pl

Ty CYMBALE!!!
Ty GAMONIU!!!

JAK MOŻESZ POWIEDZIEĆ, ŻE GÓRNIK WAS NICZYM NIE ZASKOCZYŁ???

W tym sezonie NIE zagrałeś ani jednego dobrego meczu.
Wszystko co się dzieje, jest przypadkiem. Wygrane mecze to tylko fart i tyle.
NIE umiesz poukładać zespołu. Nie masz własnego stylu - Dyzmo Polskiej trenerki...
Wielu trenerów w POLSCE chciało by mieć taki skład jak ty a ty wygadujesz takie słowa...

ej... PIONOKIO!!! Twój czas w Legii się skończył!

odpowiedz
AAA - 21.09.2020 / 09:40, *.17.206

9.40 i ten dresiarz jeszcze pracuje?
Nie czekać do czwartku .taczka,dresik i wypad z Pinokiem.

odpowiedz
KibicL - 21.09.2020 / 08:49, *.plus.pl

Myślałem, że Janka Urbana nikt już nie przebije w złotomowie. A jednak. Skoro Górnik w niczym trenera nie zaskoczył to strach pomyśleć jaki byłby wynik gdyby zaskoczył.

odpowiedz
Yd35 - 20.09.2020 / 21:34, *.chello.pl

masakra

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 20:25, *.telnaptelecom.pl

Pisałem że wuefista od 25 będzie miał dużo wolnego czasu. Info z pewnego źródła już jest spakowany...

odpowiedz
Paul Visco - 20.09.2020 / 20:06, *.chello.pl

Spokojnie , Legia słynie z tego że słabo zaczyna sezon . Teoretycznie skupią się na eliminacjach . ALE ... dlaczego Kapustka gra w 1 składzie , gdy nie grał przez wiele miesięcy . Może by tak pierw go przygotować do sezonu , tak samo jak tez innych nowych . Poza Borucem każdy z nich powinien powoli wchodzić do drużyny , a i sam Boruc potrzebuję kilka mocnych indywidualnych treningów poniewąz juz nie pierwszy raz słabo wybija piłkę , a tym razem kosztowało to straconą bramkę

odpowiedz
Alex Bielany - 20.09.2020 / 19:41, *.chello.pl

Vuko, zluzuj majty, pakuj mandzur i won na partizanie trawe przycinac, moze ci dadza robote

odpowiedz
RMFC - 20.09.2020 / 19:35, *.tpnet.pl

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,26321715,vukovic-moze-odejsc-z-legii-jest-kandydat-na-nowego-trenera.html

odpowiedz
zaba285 - 20.09.2020 / 18:30, *.116.118

zaczyna już gadać jak Pinto po porażkach... totalne bzdury

odpowiedz
Albert - 20.09.2020 / 18:03, *.shawcable.net

Co ten facet bierze?1 Panie trenerze, jest pan malym, zaklamanym czlowieczkiem. Nie masz pan za grosz wstydu sprzedajac takie kawalki jak..."Gornik nas niczym nie zaskoczyl"..., ze o honorze juz nie wspomne. Dla mnie jestes pan mniej niz zero.

odpowiedz
coach biedronka - 20.09.2020 / 17:37, *.sky.com

Przede wszystkim mamy problem nie tylko z trenerem ale i właścicielem i sztabem od przygotowania fizycznego.To jest najgorszy trener w lidze, oprócz wszołka i mladenovicia te transfery to rozpacz. Brakuje bramkarza,stoperów w liczbie 2 , rozgrywającego i 2 napastników.
kadra ocena w skali przydatnosci - aktualna forma skala 1-6.
1.bramkarze ;
boruc-2,
cierzniak 2,5
2.obroncy-
astiz 1,
hołownia 1,5
jedrzejczyk -1
juranovic-1
karbownik-2
lewczuk-2
remy-0,5
rocha-1,5
mladenovic-2,5
stolarski-0,25
wieteska- 0,5
3.pomocnicy
martins-1,5
antolic-2
cholewiak-2
gwilia-0,5
kapustka-0,25
Luquinhas -2
Bartosz Slisz -2
Joel Valencia ?
Paweł Wszołek * 3
4.napastnicy
kante 1,5
pekhart 2,5
Rafael Lopes 1,5
rosołek 2
--------------
trener vukovic 0,25

odpowiedz
bronek49 - 20.09.2020 / 16:42, *.chello.pl

Vukowic przestan już plesć bzdury drużyna nie jest przygotowana fizycznie i motorycznie zle ustawiana taktycznie innym druzynom wystarczał okres przygotowan wam niestety nie wystawiasz oldbojów takich jak Boruc czy Jędrzejczyk i właśnie oni popełniają największe błędy i grają bardzo słabo twoj czas w Legi już się skończyl

odpowiedz
Rdzenny - 20.09.2020 / 16:03, *.centertel.pl

Dziady kalwaryjskie won z mojego ukochanego klubu razem z mistrzem dziadostwa cieniasem głupoliciem!

odpowiedz
MP - 20.09.2020 / 15:21, *.centertel.pl

Lepiej to juz bylo.

odpowiedz
pol - 20.09.2020 / 15:12, *.chello.pl

bla bla bla bla....jak zwykle.
Bezczelny typek pinokio.
Kolejny raz ze swoimi "gwiazdkami" upokorzył ten klub.
Won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
gazza - 20.09.2020 / 15:01, *.inetia.pl

Hahahahahahaha To lepsze niż kabaret !
Ten człowiek ośmiesza nie tylko siebie ale i mój klub !
Jak widać to człowiek bez honoru i ambicji !

odpowiedz
Vfl Bochm - 20.09.2020 / 14:28, *.telefonica.de

Berg jak go zwalniali powiedział ze Leg

odpowiedz
Stan - 20.09.2020 / 14:08, *.t-mobile.pl

Idź w pizzzd,,,,,miernoto

odpowiedz
Kamil - 20.09.2020 / 13:50, *.t-mobile.pl

Raczej zaskoczył skoro trójkę chłopaki wyrzucili...

odpowiedz
fulko de lorche - 20.09.2020 / 13:33, *.vectranet.pl

uspokoiłeś mnie vuko tym tłumaczeniem...
a teraz wy pier...laj.

odpowiedz
Kibolek - 20.09.2020 / 13:27, *.vodafone-ip.de

Dobrej dyspozycji to wam brakuje jak wrociliscie po przerwie korona paranoi od 3 miesięcy jesteście cieniami własnych siebie . Ta banda nieudaczników vukovicia nawet nie biega

odpowiedz
PLBBOY - 20.09.2020 / 13:19, *.227.22

I piłkarze kupa, gdy Vukovic dupa.

odpowiedz
MW 73 - 20.09.2020 / 13:14, *.hawetelekom.pl

Wielki trener na lata.
Tak to się zaczynało .
Legia- F 91 Dudelange 1-2 ( kompromitacja, drugi Polski klub który odpadł z klubem z Lux. Pierwszym był ŁKS w 59r.
Sezon 18/19 drugie podejście gdy przegrał MP.
L- piast 0-1
L- pogoń 1-1
Jaga- L 1-0
L-zagłębie L 2-2
S 19/20 sezon porażek ale mam MP
SP się zaczęło L-arka 2-3 zaczynają się złote myśli z składem trenera na lata.
Dno dna. Dobrze że dno się nie oberwało
Europa Fc- L 0-0
L-pogoń 1-2(ok początek sezonu)
wisła p-L 1-0
i znów piast-L 2-0
wygrany mecz zagłębie-L 2-1
i znów L-piast 1-2
I po przerwie dno nadal się obrywa. Tylko słabością innych drużyn zdobywamy MP.
S 20/21 kompromitacji ciąg dalszy. Oby nie w czwartek. Trener na lata. 47 letni kibic Legii z wielkopolski.



odpowiedz
Ja1916 - 20.09.2020 / 13:01, *.centertel.pl

"Kazdy mecz jest zagadką, nie mozna powiedzieć że wygramy w czwartek" - co kur.. !?
Za ten tekst powinien być z miejsca zwolniony. Gramy u sibie z drużyną o której nikt nigdy nie słyszał, a on już przygotowuje wszystkich na porażkę. Nawet grając z o wiele lepsza druzyna nie można tak mówić, a co dopiero z jakimiś amatorami.
Z Brzęczkiem by się dogadali. On też podchodzil do meczu Holandią jak na egzekucję.

odpowiedz
kkccrr - 20.09.2020 / 12:00, *.vectranet.pl

A ja miałem wrażenie że was zaskoczył bo przy składnych akcjach Górnika byliście jak dzieci we mgle...

odpowiedz
Miodek amatorek - 20.09.2020 / 11:46, *.47.62

Praprzyczyną tragedii i upadku Legii jest nieudacznik właściciel-prezes Mioduski.
To on zatrudnia wynalazki trenerskie.
A co jest na trybunach?
Fiesta i śpiewy
Jakoś nie widzę jazdy na Miodka i Vuko.
A oni upokarzają nasz klub z każdym meczem
Żyleta też dziwnie się zachowuje.
Wszystko w tym klubie stoi na dziś na głowie.
Wczoraj po drugiej bramce powinna być nieustanna jazda na Miodka Vuko i kopaczy.
Pamiętam co kiedyś się działo za Mięciela za ITI itd
Dziś na trybunach siedzą zblatowani z prezesem kibice bez jaj - też odpowiadacie za upadek klubu.
Idziemy wszyscy na DNO
A miało być DNA - a to tylko korporacyjne pieprzenie

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 13:18, *.telnaptelecom.pl

@Miodek amatorek: To prawda mają jakiś układ. Kasa misiu kasa.

odpowiedz
Inteligent - 20.09.2020 / 13:21, *.orange.pl

@Miodek amatorek: Mam takie same odczucia!

odpowiedz
Luk - 20.09.2020 / 14:26, *.tpnet.pl

@Miodek amatorek: Było na mecz przyjść, byście wiedzieli jak wyglądał doping janusze...

odpowiedz
WarsiSawa - 20.09.2020 / 16:21, *.chello.pl

@Miodek amatorek: kup klub i pokaż jak się prowadzi , wyłóż 100baniek z własnej kasy na Murinhio i czekaj na efekty. A i te efekty może sp.....ć jakiś matoł z żylety rzucając rację na boisko. Jak nie kupujesz to zamilcz !

odpowiedz
Jb - 20.09.2020 / 11:41, *.plus.pl

Antolić ruszał się jak mucha w smole Kante jakby miał buty z ołowiu. Jak można wystawić nieprzygotowanych zawodników. Boruc - no comment

odpowiedz
agent_dołu - 20.09.2020 / 11:26, *.chello.pl

Mnie Górnik też nie zaskoczył. Po prostu skorzystali z zasady, że ogórki i kelnerów podających z nich sflaczałą mizerię się efektownie leje.

odpowiedz
Mkp - 20.09.2020 / 11:19, *.79.35

Vuko przegieles tym meczem. Mojego zaufania już nie odzyskasz. Naprawdę trzeba być prostym żeby tak mecz komentować. Na kolanach przed Żyleta po takim meczu powinieneś przepraszać dosłownie gnoju

odpowiedz
zzz - 20.09.2020 / 11:15, *.chello.pl

pinokio won

odpowiedz
... - 20.09.2020 / 11:10, *.t-mobile.pl

Miernota !! Latami był asystentem trenerów i niczego się nie nauczył.. DNOvić!!

odpowiedz
Sponsi - 20.09.2020 / 11:05, *.centertel.pl

Mecz jakiego dawno nie widziałeś? Co ty bredzisz? Ja taki widzę co tydzień

odpowiedz
eL - 20.09.2020 / 10:47, *.toneticgroup.pl

brak pressingu, brak gry z klepy, nienadazaja za przeciwnikiem. Tu by się przydała szkola zapier...lu Okuki i Staska. A i teorii Berga.

odpowiedz
Mv Andi - 20.09.2020 / 10:46, *.play-internet.pl

Górnik niczym nas nie zaskoczył ... Panie chroń nas od tego co widzimy inaczej niż Vuko ....
Baty jego zdaniem są wkalkulowane na tym etapie a ludziska w całej Polsce polewkę z Nas nie małą mają , pajacujmy dalej Panee Prezesse..

odpowiedz
grzesiek - 20.09.2020 / 10:46, *.centertel.pl

Vuko jest tutaj kozłem ofiarnym systemu esa 37...

odpowiedz
Opoor - 20.09.2020 / 10:36, *.centertel.pl

Czekam na artykuł o zwolnieniu tego gwiazdora

odpowiedz
Stanko Świetlica - 20.09.2020 / 10:26, *.amazonaws.com

Gdzie Ci wielcy znawcy naszej krajowej kopaniny co klaskali i krzyczeli po zdobyciu Mistrza: Vuko, Vuko! No gdzie wy jesteście? Na kwarantannie? Od początku było wiadome że tak będzie. A dla czego? Bo ani pudel ani pseudo trener nie uczą się na błędach i nie wyciągnęli żadnej lekcji z poprzednich lat. O zgrozo potrzebny jest trener z prawdziwego zdarzenia przez duże T A o prezesie to już nie wspomnę. Przejzyjcie na oczy ludzie czas coś z tym w końcu zrobić.

odpowiedz
Morda - 20.09.2020 / 12:48, *.32.86

@Stanko Świetlica : Gdzie? Tutaj. Vuko jest bardzo dobrym trenerem, być może nawet najlepszym w ostatnim dziesięcioleciu ale to musi udowodnić wychodząc z tego bagna. Legia przegrała wysoko ale był progres. Wiem, że to ciężko dostrzec ale idzie lepsze i po tym co zobaczyłem jestem spokojny o 3cią rundę. Górnik z wczoraj był najlepszą drużyną z jaką graliśmy od meczu z Rangers. Uspokoiłem się też w kontekście meczu z Karabachem. Obrona fatalnie ale doskonale wiemy dlaczego. Ci ludzie nie będą grać w 4 rundzie więc będzie lepiej. Ale najważniejsza jest poprawa gry z przodu. Legia miała sytuacje a tego wcześniej nie było. Ważne żeby powiedzieć to w tym momencie: LEGIA IDZIE W DOBRĄ STRONĘ. Tylko sędzia lub gigantyczny pech zabierze nam LE tak jak to się stało z LM.

odpowiedz
Morda - 20.09.2020 / 12:57, *.32.86

@Stanko Świetlica : Tutaj. Vuko to najlepszy trener ostatnich lat. Legia będzie grała coraz lepszą piłkę a mecz z Górnikiem pokazał, że nie mamy się o co bać w 3 rundzie eliminacji i będziemy faworytem w 4. Tylko gigantyczny pech lub sędzia mogą to zmienić (jak się okazało wcale nie takie abstrakcyjne)

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 15:08, *.chello.pl

@Morda: Przepraszam, ale czy Ty trollujesz? To jak napisać 'straciliśmy 3 bramki, a mogliśmy pięć, jest dobrze!'

odpowiedz
Morda - 21.09.2020 / 00:47, *.32.86

@Adam: Nie nie troluję. Po prostu zrobiłem sobie rzetelną analizę składu Legii w danym momencie sezonu. Kto dostępny i w jakiej formie. I z całym szacunkiem ale my nie mieliśmy nawet połowy podstawowego składu z tego co jest na papierze. Z Górnikiem był łomot ALE powracający zawodnicy podnoszą w sposób znaczący jakość gry. Skoro moje przewidywania się sprawdziły to nie widzę powodu dla którego miałby się przestać sprawdzać. Ja widziałem poprawę mimo fatalnego wyniku. Przecież wiadomo, że Remy czy Stolarski nie grają bo są pierwszym wyborem. Przecież wiadomo że docelowa para pomocników to Antolić i Martins. A to przez nich dostaliśmy dwie bramki. Widzę za to, że z przodu coś się zaczyna dziać a to był największy problem. Różnica między Legią która przegrywa a wygrywa w lidze to jest 3-4 zawodników w formie lub bez. Teraz ich nie było. Ale jeden po drugim wracają. Stąd nadzieja. Oby tylko Prezes Tysiąclecia nie wpadł na pomysł, żeby w tym momencie zwolnić trenera.

odpowiedz
Atmosferović - 20.09.2020 / 10:22, *.t-mobile.pl

Treneiro tez nie zaskoczyl.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 20.09.2020 / 10:17, *.mm.pl

Już po 10, a Pan od WF-u jeszcze trenerem????

odpowiedz
True coach - 20.09.2020 / 09:56, *.play-internet.pl

dzisiaj Miodek ostatni dzień na ratowanie sezonu. Borubar z Jedzą już zwolnili tego póltrenera. Stolarski= Kucharczyk. Stolar King. Gruzin brak słów. Antolic już poza klubem, cała Polska się z nas śmieje. Jak nie masz kasy wołaj Magierę.

odpowiedz
brt - 20.09.2020 / 09:53, *.vectranet.pl

Odnośnie transferów...to niech ktoś wskaże choć jedno wzmocnienie bo ja nie widzę...Boruc uzupełnienie, Mladenowicz uzuełnienie za Karbo....Kapusta żadne wzmocnienie Lopes tak samo....nie wiem czym to sięludzie podniecali tym okienkiem transferowym.

odpowiedz
TYLKO LEGIA - 20.09.2020 / 09:50, *.com.pl

Boruc ,Jędza -kończ wstydu oszczędż-bo będziecie jak Gołota którego oklepali wszyscy kelnerzy.

odpowiedz
(L)istek - 20.09.2020 / 13:09, *.play-internet.pl

@TYLKO LEGIA: Najlepszy biały bokser lat 90,podaj nazwisko tego kelnera co niby mu dowalił.

odpowiedz
Vfl Bochum - 20.09.2020 / 14:24, *.telefonica.de

@TYLKO LEGIA: od Gołoty to się odp....

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 15:10, *.chello.pl

@Vfl Bochum: niestety sam sobie na to zasłużył nie wiedząc kiedy zejść z ringu. Rozmienił karierę na drobne.

odpowiedz
fak - 20.09.2020 / 17:03, *.chello.pl

@(L)istek: Saleta

odpowiedz
Legionista - 20.09.2020 / 09:48, *.mm.pl

Za dużo złych rzeczy się pojawiło?! Górnik (ale nie tylko on) grał szybko, do przodu, a te nasze miernoty woooolno, do tyłu. Wszystkie drużyny, które grają przeciwko nam grają szybkimi podaniami, a nasi kopacze wykonują milion bezsensownych podań do tyłu, w poprzek boiska. Dno.

Na kryminał zasługują podania do własnego bramkarza przy wyniku 0:2! Każdy kopacz zagrywający do tyłu powinien wpłacać do kasy klubu za jedno takie zagranie np. 5000 zł.

odpowiedz
Sebo(L) - 20.09.2020 / 11:48, *.132.81

@Legionista: dokładnie jestem tego samego zdania, grają bezpieczną piłkę cofając do tyłu przy negatywnym wyniku to jest jakaś parodia. Nie mamy żadnego stylu, pomysłu,wszystkie akcje szarpane na siłę. Grajki lukają na konto częściej niż na to gdzie mają podać. Vuko out Stasiek back.

odpowiedz
WKU...IONY - 20.09.2020 / 09:45, *.t-mobile.pl

Mioduski i Vuko właśnie zakończyli sezon. Graliśmy na początku z samymi LESZCZA mi a już mamy 6pkt straty. Zaraz mecze z lepszymi... O Lidze Europy przez grzeczność nie wspomnę bo aż wstyd... Coście amatorzy zrobili z naszym klubem?!?!

odpowiedz
Trampek - 20.09.2020 / 09:43, *.net.pl

Cytat:" Górnik niczym nas nie zaskoczył" - Po takiej wypowiedzi,właściciel LEGII powinien oczekiwać na swoim biurku " Złożenia DYMISJI w trybie natychmiastowym" - przez tego osobnika - który te słowa wypowiedział tyle w temacie. W przeciwnym wypadku znaczenie słowa HONOR straciło na wartości dla obu panów.

odpowiedz
Anty vuko - 20.09.2020 / 09:42, *.centertel.pl

vuko korona czeka buhahaha tam twoje miejsce cieniasie.

odpowiedz
Rogal - 20.09.2020 / 09:32, *.centertel.pl

Vuko i jego mały świat.

odpowiedz
Tylko Legia - 20.09.2020 / 09:26, *.com.pl

Brawo Jędza,Brawo Boruc, Brawo człapiący Antolicz-ich już w legii być nie powinno. WSTYD,WSTYD,WSTYD

odpowiedz
Kolejorz - 20.09.2020 / 09:23, *.plus.pl

Gratuluje trenera gada jakieś głupoty bo sam nic nie wie co się dzieje mam nadzieje że nie zwolnicie go do końca sezonu.

odpowiedz
MalyJery - 20.09.2020 / 09:22, *.centertel.pl

Nie, to wy zaskoczyliście Górnika

odpowiedz
CIENKA LINIA - 20.09.2020 / 09:19, *.chello.pl

Zamiast ciągle szukać trenera na lata.Zostawić Aco niech skupi siętylko i wylacznie na taktyce,zgraniu i schematach a loczek niech na biegu szuka kogoś na topie od przygotowania fizycznego i niech robi to po swojemu.jesli któremuś kopaczwi ten rezim nie będzie odpowiadał to pa.Jakos jak jada na zachód nie płaczą ze trener od przygotowania fizycznego zaoral ich ,tylko trenują jak potulne baranki.Taki
gosc będzie tańszy niż nowy trener.

odpowiedz
Wawa - 20.09.2020 / 09:03, *.124.248

Vuko co ty będziesz nie masz pojęcia o przygotowaniu zespołu a taktyka to u ciebie temat tabu ,co loczek w tobie widzi nie wiem ale jak on nie chce cię wywalić odejdź sam miej trochę ambicji...

odpowiedz
Wukashi - 20.09.2020 / 09:03, *.orange.pl

Brak informacji o nowym trenerze tlumacze tylko niedziela.

odpowiedz
CIENKA LINIA - 20.09.2020 / 08:53, *.chello.pl

Znowu przeszliśmy za ta cienka linie gdzie dostajemy lomot.Gdzie te wasze analizy z poprzenich lat,z których powinniście wyciongnac wnioski i odpowiednio przygotować zespół od startu do mety.Ciagle ta sama śpiewka.Formy brak,biegania brak, pomysłu brak.Ciagle nic was nie zaskakuje ale dalej popełniacie ta same błędy BRAWO WY.

odpowiedz
genzo - 20.09.2020 / 13:30, *.play-internet.pl

@CIENKA LINIA: wyciongnac?? naprawdę?

odpowiedz
wkurwiony - 20.09.2020 / 08:48, *.orange.pl

chcialbym Papszuna ale zostanie ten dzban...

odpowiedz
kkk - 20.09.2020 / 08:47, *.vectranet.pl

Dlaczego jeszcze nie ma informacji że vuko wyleciał z roboty?Przecież z takim składem jeszcze można spokojnie uratować ligę europy,tylko trzeba zacząć szybko działać ale widzę że w Klubie nikomu na tym nie zależy.Dziadostwo na każdym poziomie.

odpowiedz
Xxx - 20.09.2020 / 08:44, *.centertel.pl

av w.........j
dm to samo
Odkąd jesteście w Legii to wszysto spada na dno i już widać mół niedojdy j....e

odpowiedz
Kibic - 20.09.2020 / 08:40, *.centertel.pl

Chory zmarnowany człowiek,żaden z niego trener zero pojęcia o przygotowaniu zero taktyki ogólnie wszystko na zero po za jednym bramki strzela nam każdy kto chce i ile chce tu niestety jest mocno w dupe.Ale coż jaki prezes taki niby trener(śmiech).Z Dritą do przerwy będzie z 4 w plecy.Ale co tam kasa na kącie się zgadza to najwarzniejsze.vuko von loczek von.

odpowiedz
Janek - 20.09.2020 / 08:38, *.125.113

Po co ten Boruc ? Malarz wróć.

odpowiedz
WKU...IONY - 20.09.2020 / 08:36, *.tpnet.pl

#vukoOUT!!!!

odpowiedz
Farme(L) - 20.09.2020 / 08:34, *.virginm.net

A on jeszcze w klubie?
Oby wymęczyli awans do fazy grupowej LE, choć z tym co prezentują to mam poważne wątpliwości...

odpowiedz
Borys - 20.09.2020 / 08:26, *.centertel.pl

A teraz gimbaza płacze i zwalnia trenera by za miesiąc prześcigać się w jego wychwalaniu. Dno

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 08:37, *.telnaptelecom.pl

@Borys :

odpowiedz
bolo - 20.09.2020 / 08:47, *.inetia.pl

@Borys : Ty tak poważnie? Dobrze się czujesz?

odpowiedz
RicardoSaPinto - 20.09.2020 / 08:50, *.vectranet.pl

@Borys : Borys a Ty kim jesteś? Opłacanym przez Loczka Kominiarzem z trzema paskami czy Ślepcem który będąc na meczu nie widzi tej padali?A może znasz się tak na sporcie jak Vukovic na trenerce.

odpowiedz
xxx - 20.09.2020 / 08:53, *.centertel.pl

@Borys : sp... gimbusie z tej strony, bo głupiś i chyba dobro Legii jest ci kompletnie obojętne

odpowiedz
Wszechniewiedzący - 20.09.2020 / 08:20, *.chello.pl

Dalej będę się upierał że cały problem to przygotowanie fizyczne. guvnik w wiadrze biegał zdecydowanie więcej i szybciej. To nie są szachy, bieganie to podstawa, do tego szybkość, dynamika wytrzymałość. Bez tego wyższe umiejętności naszych graczy nic nie znaczą. Czyli że bez trenera i speca od przygotowania fizycznego będzie co roku to samo, odpadnięcia z pasterzami (których prowadzą trenerzy) i porażki w lidze z każdym kto ma sprawdzonego trenera.

Kiedyś forma przyjdzie bo jednak coś tam trenują ale kiedy i dlaczego w grudniu na dwa ostatnie mecze przed przerwą zimową tylko po co.

Przecież ten klaun już powiedział że nie wie czy Legia wygra w czwartek bo skąd ma wiedzieć. On się kosztem wyników naszego klubu dopiero uczy i jeszcze długo będzie musiał bo nie wygląda na bystrzaka.

Ale jeszcze bardziej winiłbym pudla który do pilotowania drogiego samolotu (w skali kraju) wybrał głupka który pojęcie o lataniu ma na poziomie ciągnięcia latawca na sznurku.

Ten świat jest poj...any rządzą nim debile.

odpowiedz
herakles - 20.09.2020 / 08:46, *.orange.pl

@Wszechniewiedzący: Pytanie dlaczego Gornik umial sie przygotowac a Legia mistrz Polski nie...?

odpowiedz
Cch - 20.09.2020 / 09:53, *.plus.pl

@herakles: bo górnik ma trenera a Legia nie

odpowiedz
Kibic emeryt - 20.09.2020 / 10:14, *.centertel.pl

@Wszechniewiedzący: Racja w 100 %dodam jeszcze że brak jakiejkolwiek myśli taktycznej oraz nieodpowiednie dobranie składu .Wczoraj jak na dłoni szczególnie w pierwszej połowie widać było że Górnik był szybszy i przebiegi 10 km więcej !!!!!!!

odpowiedz
Miki - 20.09.2020 / 10:40, *.inetia.pl

@herakles: Górnik część ludzi szykował rok czy lepiej. Tego M.. z pomocy gazety i kibice uznali za totalny szrot po fatalnym 1ym półroczu. Dziś wymiata. Podobnie paru młodych.

odpowiedz
Jano - 20.09.2020 / 08:12, *.inetia.pl

No i rację ma pseudotrener że ich nie zaskoczył, bo on niewiele umie i po prostu o tym wie, dlatego ta marna gra nie jest dla niego żadnym zaskoczeniem

odpowiedz
bzura7 - 20.09.2020 / 08:07, *.pirx.pl

Co za brednie , tego pajaca i jego pier....a nie da się słuchać ,vuco trener na lata ale mamy patola ja pier..e

odpowiedz
BRD - 20.09.2020 / 07:57, *.t-mobile.pl

Vuko zwariował z tej bezsilności...
Won wuefisto!

odpowiedz
Arczi - 20.09.2020 / 07:56, *.vectranet.pl

Zmiana trenera czas ratować ten sezon

odpowiedz
Pusia - 20.09.2020 / 07:53, *.vectranet.pl

W czwartek Kosowo też go nie zaskoczy i dostaniemy oklep, no chyba, że uda się ich uprosić żeby nam odpuścili...

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 07:33, *.play-internet.pl

Myślałem że po Jozaku i Hasim nie będzie gorszego wynalazku. Jak widać można.

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 07:32, *.play-internet.pl

A na trybunach milutko. Tylko kilka razy Legia grać... Coś tu śmierdzi.

odpowiedz
xXx - 20.09.2020 / 07:31, *.orange.pl

Miało nie być nudnej gry...., a tu mecz na stojaka, chaotycznie, bez jakiegokolwiek pomysłu

odpowiedz
SlawoL - 20.09.2020 / 07:30, *.net.pl

Czy musimy czekać aż przegra wszystko aby go wypier....

odpowiedz
MAKEN - 20.09.2020 / 07:18, *.151.165

Mijają kolejne miesiące. Są wzmocnienia drużyny. A gra Legii to ,,czarna rozpacz". Vuko trener na wieki. :)

odpowiedz
bep - 20.09.2020 / 07:13, *.chello.pl

Pinokio, długo jeszcze? Racz Waść, wypaść!

odpowiedz
jarek - 20.09.2020 / 07:09, *.orange.pl

panie prezesie wstyd zeby taka legia nie miala
dobrego trenera druzyna jest nie przygitowana do grt brak koncepcji my nie chcemy ogladac takich meczy wstyd panie prezesie zal panu pieniedzy na dobrego trenera

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 07:04, *.play-internet.pl

A wyrzucony przez wuefistę Kuchy strzela gola za golem. Nagle falsyfikat Vukovic stał się idolem a prawdziwy Legionistą na zesłaniu w Szczecinie.

odpowiedz
Tester - 20.09.2020 / 07:58, *.play-internet.pl

@Hiszpan: a to ciekawe bo siejący ferment w szatni vel Kucharczyk, strzelił wczoraj dopiero pierwszą bramkę (i to z karnego) w lidze w barwach Pogoni

odpowiedz
bolo - 20.09.2020 / 08:43, *.inetia.pl

@Tester: Ciekawe jeszcze bardziej jest to że siejący ferment w szatni i na boisku ten prawie-trener jeszcze nie wyleciał na zbity pysk.

odpowiedz
Michal - 20.09.2020 / 06:49, *.falconn.pl

Kolejny mecz kiedy dostajemy 2 bramki na dzień dobry, a przez cały mecz zero pomysłu na grę. Niestety.

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 06:31, *.telnaptelecom.pl

Czegoś nie rozumiem. Wczoraj to wyglądało jakby Górnik włamał się do Pentagonu wyjadł wszystko z lodówki ukradł szyfr zesrał się na końcu na dywan a cięć Vukovic mówi że nic to nie zaskoczyło i pracuje dalej.

odpowiedz
Zdzicho - 20.09.2020 / 06:29, *.tpnet.pl

Vuko kiedy wyp.... oj sorry to nie czas bo nie ma sisna na dobrego trenera chociaz kasa to nie wszystko. Taki gornik, biedota jak nie wiem, co roku wyprzedaz, wyszukuja no nsmy, ktore potem nas leja u siebie. Ten ich brosz cos potrafi a nasza lajza tylko opowiada, ze sie spodziewal....

odpowiedz
Fmjf - 20.09.2020 / 06:07, *.t-mobile.pl

Vuko super taktyk. Jesteśmy słabi jak nigdy . Grajmy może drugą drużyną bo przecież nasza pierwsza musi być wypoczęta nie wiem po co . Wróć do Korony

odpowiedz
fak - 20.09.2020 / 05:58, *.chello.pl

Tak samo mówił Szpilka po walce z Wilderem...jak odzyskał przytomność.

odpowiedz
Jano - 20.09.2020 / 08:18, *.inetia.pl

@fak: no splułem monitor jak to przeczytałem 100/100 :)!!!!

odpowiedz
Mrw - 20.09.2020 / 05:34, *.play-internet.pl

Żal że wykupiłam canal +, oddajcie kasę złodzieje

odpowiedz
Jano - 20.09.2020 / 08:23, *.inetia.pl

@Mrw: A co ci winien C+ że Legia nie ma prezesa, trenera,piłkarzy........

odpowiedz
Klakier - 20.09.2020 / 08:30, *.chello.pl

@Mrw: naprawdę? Kupiłeś pakiet C+ z myślą o naszej lidze, hahahaha trzeba było zainwestować te pieniądze na przykład w kurs językowy albo kupić sobie grę planszową i pograć z rodziną

odpowiedz
Otwock - 20.09.2020 / 04:46, *.play-internet.pl

Dno, tragedia, piach, syf. Czas się podać do dymisji. Brak pomysłu na grę, styl. QUO VADIS LEGIO VUKO

odpowiedz
Loslobos - 20.09.2020 / 04:03, *.play-internet.pl

Brak słów to co się działo na boisku. Vuko musi przejść do rezerw a Artur sory taki mamy klimat ławeczka

odpowiedz
lucek - 20.09.2020 / 03:16, *.vectranet.pl

Legia popełniła tylko jeden błąd - zatrudniając tego mameję w roli trenera.

odpowiedz
misio - 20.09.2020 / 02:21, *.orange.pl

Vuko wstydu oszczędź, w takim razie co by było gdyby zaskoczył ???

odpowiedz
Lido - 20.09.2020 / 02:18, *.play-internet.pl

Nasz stadion przestał być twierdzą. Vuko daj już sobie spokój i nie upokarzaj naszego klubu, ustawienia i gra na chybił trafił, zero taktyki, wyuczonych schematów a i zespół z ciężkimi nogami ledwie się porusza. Myślałem że sam odejdziesz po takich porażkach ale widocznie wolisz się ratować na stołku. Fart że masz otwartą drogę do grup w pucharach. Jednak jeśli nie wejdziesz do grupy w pucharach odejdziesz na kopach bo taki był postawiony warunek przed Tobą trenerzyno od siedmiu boleści. Wszyscy widzą że nie potrafi przygotować po raz kolejny zespołu ale nie prezes który niszczy renomę klubu w Polsce i na świecie. Z wielkim bulem ale jeśli to ma przynieść efekt zmiany trenera to odpadniemy z tych pucharów wtedy coś się zmieni ????, bez wstydu i bez honoru Vuko.

odpowiedz
Daj spokój - 20.09.2020 / 02:07, *.plus.pl

Wxpier......

odpowiedz
Dario - 20.09.2020 / 01:56, *.mm.pl

Tak się kończy kazdorazowo starcie trenera z przebierancem

odpowiedz
W.........j - 20.09.2020 / 01:27, *.t-mobile.pl

" mniej niż zero, mniej niż zero " vu vuu vuko!!!

odpowiedz
Sektor 200 - 20.09.2020 / 01:24, *.play-internet.pl

Ty amatorze zabieraj swoje DNA z mojej ukochanej Legii. Ty pojęcia nie masz o grze w piłkę.

odpowiedz
Pinokio Won - 20.09.2020 / 01:15, *.t-mobile.pl

bco i HONOR hahaha

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 01:09, *.chello.pl

'Górnik nas nie zaskoczył, spodziewaliśmy się wpier***lu i się sprawdziło'

odpowiedz
Analiza⚽️Analizuje⚽️Analize - 20.09.2020 / 00:47, *.amazonaws.com

Potem w dużej mierze zadecydowało to o tym, że trudno było odmienić losy spotkania. Co prawda czasu było sporo, ale za dużo błędów i złych rzeczy w naszej grze pojawiło się, aby myśleć o lepszym wyniku. Powiedział trener Legii Warszawa Pytanie? Co sztab szkoleniowy robi?głéboka analiza?

odpowiedz
Tomi - 20.09.2020 / 00:46, *.chello.pl

Co on pier...?

odpowiedz
Andrzej - 20.09.2020 / 00:38, *.centertel.pl

VUKOVIC HONOR ODEJDŻ

odpowiedz
Andrzej - 20.09.2020 / 00:35, *.centertel.pl

VUKOVIC HONOR ODEJDŻ

odpowiedz
KiKiRiKi - 20.09.2020 / 00:33, *.221.233

Gratuluję trenerskiego nosa, takich szkoleniowców nam właśnie trzeba, którzy nie dają się niczym zaskoczyć i mężnie przyjmują na klatę całe pasmo porażek.

odpowiedz
vuko = pinokio - 20.09.2020 / 02:41, *.master.pl

@KiKiRiKi: bardzo trafny komentarz

odpowiedz
pnk - 20.09.2020 / 00:18, *.chello.pl

Czyli rozumiem, że spodziewał się tego że Legia na początku nie będzie mogła wyjść spod swojej bramki... Super.

odpowiedz
ABC - 20.09.2020 / 00:14, *.master.pl

wstydu nie masz serbska trenerzyno.. sp..j PINOKIO !!!

odpowiedz
Wsciek(L) y - 20.09.2020 / 00:08, *.mm.pl

Przestań kur.. a obrażać moją Legię i wypie... alaj.

odpowiedz
Vuko won - 20.09.2020 / 00:04, *.centertel.pl

Won z Legii parodysto. Dość hańbienia naszego klubu i tych barw!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 00:03, *.centertel.pl

Darek przytuli 8 melonow za Karbo, po co mu 2 melony z pucharow. Jestesmy fabryka do zarabiania kasy na sprzedazy produktow. Reszta sie nie liczy. Moze byc pierdola, zamiast trenera, kaleki biegajace bez sensu, zamiast zawodnikow. Nie ma znaczenia, kto ich sprowadza i kto tym zarzadza. Takim cyrkiem moze i klaun.

odpowiedz
Mk - 20.09.2020 / 00:00, *.com.pl

Obawiam sie ze nasz trener sie wypalil i nie ma pomyslu na gre i nie wie co zrobic aby druzyna grala lepiej, wiec czym predzej trzeba go zmienic na prawdziwego fachowca.

odpowiedz
Normalny człowiek - 19.09.2020 / 23:57, *.chello.pl

Dosyć tego! To jest kpina.
W Legii i w reprezentacji potrzebni są trenerzy. TRENERZY, a nie koledzy prezesów.
Dołujemy i to w zastraszającym tempie, a w obu przypadkach nie chodzi o brak wykonawców. Chodzi o brak warsztatów trenerskich. My nie gramy w piłkę...
Może już czas na zaprzestanie eksperymentów i zatrudnienie fachowców

odpowiedz
Vuko won - 19.09.2020 / 23:54, *.centertel.pl

Won z Legii partaczu, dość tańczenia naszego klubu!!

odpowiedz
Ginka - 19.09.2020 / 23:53, *.chello.pl

Apeluję już od kilku tygodni; przestańmy komentować wypowiedzi Vuko ponieważ sami zaczynamy się kompromitować. To, że on tak nadal, to jego problem i jego niechybny smutny koniec, jako trenera. Po prostu starczy!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 00:15, *.centertel.pl

@Ginka: Nie masz ochoty, nie komentuj. Ale nie ograniczaj innych, bo tak robi wlasciciel Legii. Jest najmadrzejszy, a kibice to nie znajacy sie debile, ktorzy powinni milczec i patrzec w ciszy, jak kamienie na polu. Pytam sie - na co patrzec? Na upadek ukochanego klubu? Nie wk... ludzi chlopcze.

odpowiedz
Warszawiak - 20.09.2020 / 06:35, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: a ty siada do stolika i wypij flaszkę i nie wk... Innych

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 11:33, *.centertel.pl

@Warszawiak : Wole herbatke ziolowa na przeczyszczenie. W tym wieku wnuniu, alkoholu sie nie pije.

odpowiedz
Władeczek - 19.09.2020 / 23:51, *.play-internet.pl

My chcemy maciory a nie wuefisty faken!

odpowiedz
Pawel - 20.09.2020 / 06:53, *.vectranet.pl

@Władeczek: Maciora na trenera

odpowiedz
misio - 19.09.2020 / 23:49, *.orange.pl

w zimę Pudel wykupi najlepszych z Górnika i znów Legia się doczołga do majstra

odpowiedz
Juri - 19.09.2020 / 23:47, *.inetia.pl

Vuko trzymaj się. Będzie dobrze .
Wiesz jak jest.
Legia Mistrz!
Nasza Legio będziemy zawszę z Tobą....

odpowiedz
HOP - 19.09.2020 / 23:45, *.knc.pl

Vuković: "Górnik nas nie zaskoczył" - to ja zaskoczyłem Górnik.
Thug life

(L)

odpowiedz
Radomski Legionista - 19.09.2020 / 23:37, *.tpnet.pl

Panie Vukovic... Pan śmie się nazywać trenerem mówiąc że Górnik was niczym nie zaskoczył?! Należy się cieszyć że nie zaskoczył jeszcze wyższym wynikiem! Jeśli drużyna jest pod formą i każdy przeciwnik to wie, należy ich zaskoczyć zmianą taktyki, o ile ma się wiedzę jak to zrobić? A „trener” Vuko ustawił drużynę jak zawsze i myślał że samo się zrobi... Nie zrobi!!! I z Dritą tez się wynik sam nie zrobi!!!

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 23:37, *.mm.pl

"...taka była dyspozycja/energia dnia". Na tym zdaniu można zakończyć analizę wypowiedzi naszego trenera.

Jak nie ma od lat w klubie Prezesa/Dyrektora sportowego/Trenera to potem o wszystkim decyduje "energia dnia". Albo "cień mgły", ostry.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 19.09.2020 / 23:37, *.t-mobile.pl

DNA i atmo w szatni yeeee. Jedziemy dalej. Parodysto do boju.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 19.09.2020 / 23:34, *.t-mobile.pl

Grande parodisten.

odpowiedz
Mc Darecki - 19.09.2020 / 23:34, *.plus.pl

Vuko, byłeś moim klientem przez wiele lat. Szanowałem cię najpierw jako piłkarza Legii potem jako człowieka, nasze spotkanie w Leclerc na Ursynowie po wielu latach gdy trenerem bym Są Pinto i pytałem cię co jest grane ? Odpowiedz twoja ... Darek wiemy co jest źle i będzie już lepiej... Pinto nie ma i ja się pytam. Co jest grane??? Vuko panujesz nad tym czy jak za Pinto gadasz to co chce usłyszeć??? Ja nie chcę słyszeć tylko widzieć Legia to jest potęga!!!!

odpowiedz
Pantera - 19.09.2020 / 23:31, *.ostnet.pl

Górnik nas nie nie zaskoczył hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahah 1:3 Normalka

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 23:31, *.telnaptelecom.pl

Jeśli wygrana Druta jest jedynym sposobem na uwolnienie się od tego debila to niech wygra tak dla pewności z 9:0.

odpowiedz
Yedlitomar69 - 19.09.2020 / 23:29, *.centertel.pl

Całe sztab trenerski do zwolnienia, ne tylko Vuko. Wchodzą w mecz nieprzygotowani, bez koncentracji i pomysłu na grę.

odpowiedz
Kasztan - 19.09.2020 / 23:27, *.47.62

Debil po prostu debil

odpowiedz
Adam - 19.09.2020 / 23:27, *.t-mobile.pl

Czego chcecie od Vuko przecież nawet Lewy nie wie co się w Legii dzieje

odpowiedz
Papaj - 19.09.2020 / 23:27, *.centertel.pl

Vucovic co ty pier...isz patalachu !!! Masz takich piłkarzy a ch...a potrafisz Prezesie zwolniles Magierę to teraz go przyjmuj Wstyd i obciach oglądać taka Legię Mówię to jako kibic Legii

odpowiedz
Darek - 19.09.2020 / 23:25, *.chello.pl

Vuko twój czas minął nic więcej nie zdzialasz, po czwartku żegnaj się z Legiunia, a Jedza po podpisaniu nowego kontraktu chyba chlal całą noc bo ruchali go jak chcieli i to jest obrońca reprezentacji

odpowiedz
GCW - 19.09.2020 / 23:22, *.plus.pl

odejdź gościu. wstydu oszczędź!

odpowiedz
Gienek - 19.09.2020 / 23:21, *.play-internet.pl

Nie chodzi tylko o dzisiejszy mecz. Legia nie zagrała dobrego meczu od początku sezonu. Wymęczone zwycięstwa z Rakowem, Linfield czy Płockiem tego nie zmienią. Mecze z jagiellonią i górnikiem były podobne czyli fatalne pierwsze połowy i lepsze drugie. Kiedy zobaczymy Legię, która rzuca się na przeciwnika od pierwszej minuty? Na razie widzimy Legię człapiącą po boisku i czekającą na to co zrobi przeciwnik. Niestety gra Legii wygląda bardzo słabo panie Vuković.

odpowiedz
KSGliwice - 19.09.2020 / 23:18, *.eimperium.pl

Vuko nie gorączkój sie .....kolejna POrażka z Górnikiem

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.09.2020 / 00:17, *.vectranet.pl

@KSGliwice: stara już wróciła z prucia się na dzielni?

odpowiedz
Szoepnik - 19.09.2020 / 23:15, *.orange.pl

Może czas na Papszuna? Koleś się nie pier...oli w szatni, ma jakiś styl i pomysł. Na boisku i treningu trzeba zapier..ać a jak nie to bez sentymentów ława, trybuny albo bilet do domu. Połowa grajków pewnie by wylądowała na trybunach ale z tym potencjałem z reszty dałoby się wycisnąć maxa.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 23:29, *.telnaptelecom.pl

@Szoepnik: Człowieku jakby Papszun ich porwał to po tygodniu nikt by nie został. A gruby Ajtuj przytyłby z 10 kg że stresu. Jak miałby fruwać w bramce jak na szafie 130 kg?

odpowiedz
Artur - 19.09.2020 / 23:15, *.centertel.pl

W czwartek złożysz Dymisje jak masz choć trochę rozumu
Od 6 miesięcy nie było dobrego meczu a nawet średniego w waszym wykonaniu

odpowiedz
Kult⚽️Legia - 19.09.2020 / 23:14, *.amazonaws.com

Jak Legia długo ma problem znaleść kultowego trenera to niech siégnie po najlepszych ze świata,inaczej zapomnijmy o złocie co roku !

odpowiedz
TakaPrawda - 19.09.2020 / 23:13, *.waw.pl

Tego Pana nie należy zwolnić... Go trzeba WYPIER...LIĆ DYSCYPLINARNIE!!!!

odpowiedz
ben - 19.09.2020 / 23:12, *.inetia.pl

Postawili razem z Borucem kasę u buka i wszystko jasne !

odpowiedz
Onyx76er - 19.09.2020 / 23:11, *.chello.pl

Vuko, tak, masz rację ... rozpoczeła się szkoła, zostaw to, wracaj do podstawówki

odpowiedz
Mariof - 19.09.2020 / 23:11, *.centertel.pl

Mioduski kiedy pojdziesz do fryzjera i zetniesz loki ktore ci zaslaniaja prace trenera gra Legii w obecnej chwili to zenada. Gornik Vukowicza niczym nie zaskoczyl ale Legia nie zaskoczyla Gornika. VUKO zbieraj sie z Legii!!!

odpowiedz
Jurek - 19.09.2020 / 23:09, *.tropolys.de

Wypowiedź „trenera” to publiczne oświadczenie że nie ma pojęcia co się dzieje.
Nie ma też żadnego pomysłu na przyszłość.
Kolejny sezon bez trenera. Szkoda...

odpowiedz
Ropa(L) - 19.09.2020 / 23:08, *.187.137

Vuko....odejdź z Legii A to twoje bezsensowne blablabla zostaw do analiz meczów ale jako szpec w lidze plus extra na przykład. Wtedy Ci to dobrze szło, tam twoje miejsce. Legia to nie ten level!

odpowiedz
Kibic z Polski - 19.09.2020 / 23:07, *.168.28

Tylko zmiana trenera was uratuje bo Kosowo może was wyeliminować a życzę wam awansu ,jak każdej drużynie polskiej a narazie gracie padline i bierzcie przykład z Lecha ilu tam gra swoich wychowanków i jaką ładna grają piłkę aż miło to się ogląda

odpowiedz
Idz w p...u vuko - 19.09.2020 / 23:06, *.centertel.pl

Wypier....j na bałkany pajacu!!! I nigdy nie wracaj.

odpowiedz
Macscorpion - 19.09.2020 / 23:04, *.proip.pl

Vuko najlepsze co możesz teraz zrobić jako prawdziwy Legionista to podać się do dymisji i dać sznsę to poskładać prawdziwemu trenerowi póki jest jeszcze czas na to

odpowiedz
Phoenix(L)k - 19.09.2020 / 23:03, *.chello.pl

znaczy p.o. trenera wiedział, kto i kiedy strzeli gola?

odpowiedz
Wojtas - 19.09.2020 / 23:01, *.plus.pl

Legia to najbogatszy klub w Polsce i jego trenerem powinien być prawdziwy profesjonalista. Na ten moment mamy trenera w dresiku który idealnie ( sorry ) pasuje na trenera np. Hutnika Warszawa :)

odpowiedz
Paweł - 19.09.2020 / 23:01, *.artexim.pl-81-219-240-253

nie mogł Vuko powiedzieć przed meczem? postawił bym ze trzy stówki na hanysów

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 23:00, *.telnaptelecom.pl

Chłopie tworzysz historię. Cracovia nas zlała po 55 latach, Górnik po 22 latach. Strach pomyśleć jak Izolator Boguchwała wylosujemu w PP. Przejedzie po nas jak walec.

odpowiedz
Pjoter - 19.09.2020 / 23:35, *.amazonaws.com

@Hiszpan: ????????????????

odpowiedz
Hugon - 19.09.2020 / 22:56, *.vectranet.pl

Vuko może by tak tego grubego bramkarza dać do ataku dobrze wykopuje piłkę do przeciwnika a w piłce chodzi o to by strzelać na bramkę przeciwnika ,trochę potrenuje i może zamiast podawać będzie strzelał i jeszcze jedno postaw mu krzesło przy prawym słupku żeby nie siadał na dupę bo wilka złapie.Takiego kaleki dawno w LEGII nie było.

odpowiedz
Kkrriiss(L) - 20.09.2020 / 00:10, *.orange.pl

@Hugon: a widziałeś 10 przed nim ???

odpowiedz
Hugon - 20.09.2020 / 22:46, *.vectranet.pl

@Kkrriiss(L): Widziałem ,żaden nie był taki gruby i skoczny(10cm od murawy).

odpowiedz
G - 19.09.2020 / 22:55, *.play-internet.pl

Co on pier... kłamiesz Vuko kłamiesz !!!
W Europie przegraliście bo byliście zdecydowanie słabsi !!!
Nie zaskoczyli was? A jaki był pomysł na dzisiejszy mecz?
Szacunek za mistrza ale daj już spokój

odpowiedz
Michał - 19.09.2020 / 22:55, *.plus.pl

No to szok że Górnik nas nie zaskoczył.Obyśmy my jako LEGIA zaskoczyli że to my jesteśmy LEGIA WARSZAWA i mecze wygrane to nasz obowiązek.No bo niedługo przyjdzie jakas Grita i też może nas zaskoczyć_? hello Mariolka czy ty Vuko wiesz co ty Mówisz?Żenada i nudy w Twojej wypowiedzi.Stasiu Czerczesow wróć

odpowiedz
Mar - 19.09.2020 / 22:53, *.chello.pl

Szanuje Pana jako człowieka, piłkarza za to co zostawił Pan po sobie w legii. Ale teraz myślałam że ma Pan honor. I przyzna że na trenera to jeszcze za wcześnie. A Pan znowu zakina rzeczywistość. Jak dodatkowo można mówić... nie wiem czy wygrany kolejny mecz... bo to sport.... kuzwa jak to wpływa na zespół???? Skoro Pan nie jest go pewien. Pan nic nie wie i to jest problem. Cały czas tłumaczy Pan jak czynny piłkarz. A jest Pan już trenerem!!!!!

odpowiedz
Marjan - 19.09.2020 / 23:00, *.amazonaws.com

@Mar: a jak może być pewien, gdy widzi jakie błędy robi zespół i jak słabo gra ?
Oni wszyscy dobrze wiedzą, że coś nie gra, trzeba jeszcze trochę czasu, tydzień może dwa, tylko tego czasu nie ma.

odpowiedz
Radom L - 19.09.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

górnik go nie zaskoczył?
To znaczy że spodziewał się porażki

odpowiedz
Ibik - 19.09.2020 / 22:52, *.chello.pl

Mieć teoretycznie lepszych zawodników i tak grać?!. Wstyd. Złapali nas jak chcieli. Vuko, jak przygotowałes drużynę do sezonu?

odpowiedz
Czaro - 19.09.2020 / 22:52, *.chello.pl

Precz

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 19.09.2020 / 22:52, *.co.uk

Wynos sie pajacu! Honoru nie masz za grosz, bo gdybys go mial to juz bys odszedl.. mam nadzieje ze Miodek ma jaka zeby Cie wywalic na zbity pysk bo to jedyna szansa zeby choc myslec o Lidze Europejskiej!!!

odpowiedz
KWIATEK - 19.09.2020 / 22:51, *.chello.pl

Vuko czy Ty do siebie przed lustem tez to potwiedzisz co teraz powiedziałeś? Jesli tak to szkoda pisania i nerwow, ktore człowiek dzisiaj stacił na Ł3. Daj sobie spokój. Przemyśl to jeszcze raz i udziel nam jutro innej wersji.

odpowiedz
urs - 19.09.2020 / 22:50, *.chello.pl

dryfujacy Vuko....... nad stadionem frunie frunie frunie i nie wiadomo dokad, moze na dywanik do ksieciunia heee strzalka dla kibololi ze dzis wytrzymali 90 minut

odpowiedz
Micha - 19.09.2020 / 22:50, *.14.27

Panie Vuko, bardzo długo obstawałem za Panem ale to, co dzieje się od czasu wznowienia rozgrywek po pandemii, składnia mnie tylko do jednej rady: Mniej Pan na tyle honoru, aby jutro rano podać się do dymisji. Odejdź Pan z twarzą zanim prezes Mioduski znowu powie o swoim pełnym poparciu dla trenera, co zawsze znaczyło, że następca już jest dogadany.

odpowiedz
Legionista - 19.09.2020 / 22:50, *.play-internet.pl

Dramat... Górnik przerastał nas o niebo... Taktycznie wszyscy wiedzą co robić jak się poruszać u nas bez wizji i pomysłu zero schematów

odpowiedz
jo - 19.09.2020 / 22:49, *.centertel.pl

Weź już daj spokój... Pojechałeś na fali jeden sezon ale końcówka i początek to już dramat. Fajny z ciebie gość ale trener kiepski.

odpowiedz
word!up - 19.09.2020 / 22:49, *.net.pl

Gołym okiem widać,że drużynie brakuje taktycznego pazura. Grają jakby byli jeźdźcem bez głowy. A przecież mamy zawodników potrafiących grać w piłkę.

odpowiedz
Luk - 19.09.2020 / 22:49, *.vectranet.pl

Gość odleciał i bredzi.

odpowiedz
Darek - 19.09.2020 / 22:49, *.chello.pl

Dobra pakuj pan walizki.Już nie wierzę w twoje brednie.W czwartek stawiam kasę na kosowo i mam nadzieję że to twój ostatni mecz.

odpowiedz
SlawoL - 19.09.2020 / 22:48, *.net.pl

Pajac i amator

odpowiedz
sadvsa - 19.09.2020 / 22:48, *.chello.pl

Nie zaskoczył bo WSZYSCY wiedzą, że na Legię wystarczy jedynie pressing i podostrzenie gry. Drużyny które chcą urwać punkty mają jak w banku, że jak tak zagrają to najczęściej coś im skapnie. Sędziowie przeciwnikom kartek nie muszą dawać bo kelnerzy z Legii ZAWSZE odstawią nogę przy ostrzejszym wejściu. A pressingiem potrafimy grac tylko przez max 20 minut potem się meczymy.

odpowiedz
Sasza - 19.09.2020 / 22:48, *.chello.pl

Już mi się nie chce tego słuchać. Już mam po dziurki w nosie tego ględzenia.
Nie chce mi się nawet tego komentować.

odpowiedz
Matti - 19.09.2020 / 22:48, *.plus.pl

Ten mecz był jakiego od dłuższego czasu nie widziałem. Co ty pier.. pseudo trenerze. Ja taka padake oglądam od początku sezonu

odpowiedz
MajL - 19.09.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

Co on p,,?

odpowiedz
Mietek - 19.09.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

Chłopie odejdź z Legii ! Twój czas już minął.

odpowiedz
AliMario - 19.09.2020 / 22:47, *.tpnet.pl

Bez komentarza...mimo że nie było niespodzianki...

odpowiedz
Legia to my - 19.09.2020 / 22:47, *.chello.pl

Boże....
Co on pi...oli?!!!:-(

odpowiedz
Pierwszy - 19.09.2020 / 22:47, *.optikomp.pl

Już byś się nie odzywał.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 22:46, *.telnaptelecom.pl

Vukovic 24-go pociągnie Druta do 4 rundy LE.

odpowiedz
Seba - 19.09.2020 / 22:46, *.play-internet.pl

Strach myśleć co by było jak by zaskoczył ????????

odpowiedz
Tylko LEGIA - 19.09.2020 / 22:53, *.chello.pl

@Seba: 100/100 :-)

odpowiedz
Paweł - 19.09.2020 / 22:46, *.artexim.pl-81-219-240-253

Kur..jezeli Górnik Cie nie zaskoczył to trzeba było na pierwsze 35 minut autobus ustawić...

odpowiedz
Dimas - 19.09.2020 / 22:45, *.info.pl

Górnik nas niczym nie zaskoczył...

Ostatni gasi światło.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 22:44, *.telnaptelecom.pl

Wuefista też mnie nie zaskoczył... Jerdoli jak zawsze...

odpowiedz