Marcin Brosz - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Brosz: Długo czekaliśmy na to zwycięstwo

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Marcin Brosz (trener Górnika): Cieszymy się - to jest pierwsze, co ciśnie mi się na usta po tym meczu. To zwycięstwo, na które długo czekaliśmy. Przed meczem podkreślałem, że to dla nas bardzo ważny spotkanie. Chcieliśmy zobaczyć, w którym kierunku powinniśmy się dalej rozwijać. Zobaczyłem dzisiaj wiele pozytywnych rzeczy - akcje, bramki, sytuacje... Wiemy również nad czym musimy teraz pracować, bo to wcale nie było dla nas łatwe spotkanie.

Mamy zawsze pewien pomysł, który staramy się realizować, ale pomysł, a jego realizacja to dwie różne rzeczy. Staraliśmy się w przerwie skorygować błędy i pomóc zawodnikom, ponieważ wiedzieliśmy, że druga połowa będzie wyglądała inaczej niż pierwsza. Robiliśmy swoje, co przyniosło efekt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Kibic52 - 20.09.2020 / 20:34, *.orange.pl

Było to zwycięstwo nad słabą drużyną

odpowiedz
Piknik - 20.09.2020 / 07:37, *.chello.pl

Brawo Panie Trenerze! U nas od dawna nie ma trenera i to widać i w sposobie gry i w wynikach, ktoś taki jak Pan by się przydał

odpowiedz
Juri - 20.09.2020 / 00:15, *.inetia.pl

Byliście lepsi w tym meczu.
Następnym razem to My wygramy.

odpowiedz
KSGliwice - 19.09.2020 / 23:51, *.eimperium.pl

brawo trenerze

odpowiedz
Górnik Zabrze - 19.09.2020 / 23:13, *.proxnet.pl

Bardzo wyważona i merytoryczna wypowiedź trenera Górnika Zabrze. Warto zaznaczyć, że jest to aktualnie najdłużej pracujący trener w klubie w ekstraklasie. Szczerze powiedziawszy, to przed meczem byłem pewny, że Górnik wywiezie z Warszawy komplet punktów. Po pierwszym kwadransie mogliście się przekonać dlaczego tak myślałem.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 22:40, *.telnaptelecom.pl

Spoko koleś. Nie ma budżetu a grają naprawdę dobrze. Nasi przy bramkach nie wiedzieli co się dzieje.

odpowiedz
Jurek - 19.09.2020 / 22:40, *.tropolys.de

Czyżby nasz super trener nie miał nic do powiedzenia?

odpowiedz
W(L) - 20.09.2020 / 10:14, *.chello.pl

@Jurek: nasz super trener....Górnik nas niczym nie zaskoczył ????????????

odpowiedz
zico - 19.09.2020 / 22:38, *.vectranet.pl

Pan Trener, gdyby Legia miała choć trenera na ławce wynik mógł być odwrotny.

odpowiedz
KowaL - 19.09.2020 / 22:35, *.vectranet.pl

Trener z głową i bez napinki

odpowiedz
Mariot85 - 19.09.2020 / 22:31, *.cyfrowypolsat.pl

Przez ciebie gościu wstyd mi do pracy iść bo żabole mnie wysmieja ale gratki fajna piłkę gracie

odpowiedz
:) - 19.09.2020 / 22:41, *.chello.pl

@Mariot85: to się zwolnij

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 22:28, *.mm.pl

Gratulacje Trenerze. Rzeczywista ocena meczu, bez spiny i "probierzowania" . Fachura w swoim zawodzie.

odpowiedz