fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze

Lider pobił mistrza

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po kolejnym słabym meczu Legia przegrała na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 1-3. Gospodarze fatalnie rozpoczęli spotkanie, a przebudzili się dopiero w drugiej połowie, w której zaprezentowali się minimalnie lepiej. Honorowego gola dla "Wojskowych" strzelił Bartosz Slisz. To pierwsza domowa porażka z Górnikiem od ponad 20 lat.

Mecz trwał zaledwie kilka minut, kiedy goście wyszli na prowadzenie. Wszystko rozpoczęło się od złego wybicia Artura Boruca, który podał piłkę wprost do będącego w środku pola Alasana Manneh. Następnie przyjezdni poprowadzili szybką kontrę, rozklepali obronę legionistów, a finalnie Alex Sobczyk z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki gospodarzy. Chwilę potem mogło być już 2-0, a ponownie z dobrej strony pokazał się Sobczyk. Tym razem napastnik huknął z dystansu i futbolówka o mały włos nie wpadła w samo okienko. Niestety, ale z biegiem czasu stroną zdecydowanie bardziej aktywną byli zabrzanie. Górnik bardzo dobrze grał pressingiem, co owocowało stratami Legii, a w konsekwencji kolejnymi groźnymi atakami rywali.

W 10. minucie szybką kontrę poprowadził Sobczyk, który w ostatniej chwili odegrał do jednego z kolegów, ale jego uderzenie z dużym trudem zdołał odbić Boruc. Niebawem golkiper z Warszawy nie miał już nic do powiedzenia, kiedy zaskoczył go Bartosz Nowak. Pomocnik Górnik wykończył podanie z prawej strony od Sobczyka i zupełnie nieatakowany spokojnie posłał piłkę obok Boruca. Zimny prysznic zmoczył gospodarzy, a z trybun poniosły się przeraźliwe gwizdy wraz z okrzykiem "Legia grać...". Podopieczni Marcina Brosza na nieszczęście Legii nie zwalniali tempa. Wkrótce z dystansu mocno strzelił Manneh i po raz pierwszy na linii dobrze zachował się Boruc.

W 24. minucie Legia miała pierwszą znakomitą szansę na strzelenie gola. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłka trafiła do niepilnowanego Filipa Mladenovicia, który przegrał kluczowy pojedynek z Martinem Chudym. Za moment błąd defensora powinien wykorzystać Jose Kante, lecz po przejęciu futbolówki oddał zdecydowanie zbyt lekki strzał, z którym poradził sobie bramkarz gości. Potem tempo gry spadło. Brakowało akcji ofensywnych po stronie Górnika, który postanowił nieco cofnąć się na swoją połowę, a z kolei legioniści starali się przełamywać obronę przeciwników, ale niewiele z tego wynikało.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Początek drugiej połowy był równie fatalny co początek pierwszej. W jednej z pierwszych akcji po zmianie stron Jesus Jimenez dostał piłkę przed polem karnym, zwiódł prostym zwodem Artura Jędrzejczyka i mocnym uderzeniem pokonał Boruca. W tym momencie wszelkie nadzieje wielu kibiców zostały pogrzebane... Trudno było spodziewać się, że tak grająca Legia zdoła tego dnia wywalczyć chociażby jeden punkt. Po niespełna godzinie gry arbiter przyznał Legii rzut karny za faul na Rafaelu Lopesie, lecz po analizie VAR sędzia zmienił swoją decyzję i przyznał jedynie rzut wolny z okolic szesnastego metra. Ostatecznie z całej akcji nic nie wyszło, ponieważ strzał Antolicia ze stałego fragmentu gry pozostawił wiele do życzenia.

W 60. minucie wreszcie legioniści po raz pierwszy pokonali bramkarza Górnika. Fantastycznie prawą stroną ruszył Paweł Wszołek, a wbiegając w pole karne wycofał piłkę do Bartosza Slisza. Młody pomocnik świetnie przymierzył lewą nogą i strzałem po ziemi zmusił Chudego do kapitulacji. Od tego momentu w legionistów wstąpiły nowe siły. Górnik zaczął odczuwać trudy spotkania i włożony wysiłek w pierwszą połowę, przez co oddawał przeciwnikom coraz więcej pola. Wkrótce przed szansą na drugiego gola stanął Slisz. Zawodnik przebiegł z piłką kilkanaście metrów, znalazł się przed polem karnym, lecz jego próba była bardzo niecelna.

Ostatnie kilkanaście minut to kolejne ataki Legii i czekanie na kontry przez Górnika. Zabrzanie wyraźnie opadli z sił, jednak gospodarze nie bardzo mieli pomysł jak to wykorzystać i zdobyć drugą bramkę.

Fotoreportaż z meczu - 60 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Hagiego

Ekstraklasa
4. kolejka
#LEGGÓR
11510
Warszawa
19.09.2020
20:00
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
1-3
Górnik Zabrze
60' Slisz
(0-2)
Sobczyk 4'
Nowak 17'
Jimenez 47'
1 Artur Boruc
41 Paweł Stolarski 83'
44 William Remy
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
67 Bartosz Kapustka 46'
99 Bartosz Slisz
7 Domagoj Antolić 62'
82 Luquinhas
20 Jose Kante 76'
9 Tomas Pekhart 46'
33 Radosław Cierzniak
5 Igor Lewczuk
2 Josip Juranović 83'
16 Luis Rocha
8 Walerian Gwilia 62'
24 Andre Martins
39 Maciej Rosołek 76'
22 Paweł Wszołek 46'
21 Rafael Lopes 46'
Martin Chudy 84
Przemysław Wiśniewski 2
Michał Koj 14
Adrian Gryszkiewicz 27
Giannis Massouras 23
63' Bartosz Nowak 17
Alasana Manneh 8
63' Roman Prochazka 6
Erik Janża 64
53' Alex Sobczyk 24
91' Jesus Jimenez 9
Dawid Kudła 1
63' Krzysztof Kubica 3
Aleksander Paluszek 4
Adam Ryczkowski 11
Dariusz Pawłowski 16
91' Wojciech Hajda 18
63' Daniel Ściślak 20
53' Piotr Krawczyk 21
Filip Bainović 44
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Sebastian Wołowicz
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Marcin Brosz
Asystent trenera: Marek Kasprzyk, Marek Matuszek
Kierownik drużyny: Krzysztof Skutnik
Masażyści: Bartłomiej Spałek, Sebastian Jagiełło
Sędziowie
Główny: Paweł Gil
Asystent: Marcin Borkowski
Asystent: Andrzej Zbytniewski
Techniczny: Marcin Szrek
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (267)

+dodaj komentarz
Warszawiak 1234 - 21.09.2020 / 08:13, *.chello.pl

Bronilem Vuko przed wami. Mylilem sie. Nie mozna mu zarzucic zaangazowania. Jednak to za malo!!

odpowiedz
Ja! - 20.09.2020 / 21:29, *.tpnet.pl

A może realne problemy Legii są gdzie indziej niż na ławce trenerskiej? Może my wszyscy za bardzo upiększamy rzeczywistość i za dużo oczekujemy? Każdy trener miał swoje wzloty i upadki, każdy witany był z nadzieją i prawie każdy odchodził znienawidzony. Ktokolwiek tu przyjdzie teraz, scenariusz będzie dokładnie taki sam: coś wygra, coś przegra, raz Legia będzie grała zachwycająco, innym razem się skompromituje. Ciągłe dreptanie w miejscu. Próby wzlotu i bolesne, zawstydzające upadki. Może największy problem Legii to po prostu chroniczny brak świadomości, że jesteśmy tylko odrobinę lepsi od innych, a nie - jak byśmy chcieli - znacznie lepsi; że nawet jeśli zgarniamy seryjnie trofea (bo przecież zgarniamy od kilku lat), to głównie dzięki słabości, nijakości, bylejakości innych, a nie dzięki wielkości własnej. Liga jest bardzo wyrównana od kilku sezonów, i to się raczej nie zmieni. Każdy mecz to wielkie wyzwanie dla Legii. Jeśli jesteśmy w formie, a przeciwnik bez, i jeśli mamy w meczu farta, a przeciwnik pecha, to nawet ładnie to wygląda i możemy wygrywać po 3:0, 4:0, 5:0, a nawet 7:0. Jeśli jednak jesteśmy w słabszej formie i nie dopisze nam szczęście, a przeciwnik akurat w meczu z nami nabierze wyjątkowej ochoty do gry, to wyciera nami podłogę, że aż oczy bolą i serce pęka. Zwróćmy uwagę, że od lat Legia, zdobywając MP, przegrywa w sezonie po 8-10 meczów! Prawda jest taka, że te nasze nibygwiazdy to piąty sort europejski z dokładnie tej samej półki, co kopacze Rakowa, Śląska, Pogoni czy Amiki. Popatrzmy na trzeźwo. Środkowi obrońcy: każdy z jakimś felerem. Jędrzejczyk i Lewczuk to już emeryci, którzy byli dobrzy kilka lat temu (np. za Czerczesowa wiosną 2016), ale dziś to są wraki, i z rundy na rundę będzie coraz gorzej. Remy - ślamazarny spaślak, z deficytami umysłowymi i skłonnością do zagrań podwórkowych (pamiętacie, jak na początku często dryblował przy wyprowadzaniu piłki?). Wieteska - zgroza, pseudotalent, który skończy jak Cichocki; gdyby go dać teraz do Wisły Puławy, to by się wcale tam nie wyróżniał. Stolarski - kolejny pseudotalent, który na 10 meczów zagra raz bardzo dobrze, dwa razy dobrze, trzy razy średnio i cztery razy źle. Rocha - podobny przypadek. Jedynie Vesović i Mladenović to obrońcy, o których można powiedzieć, że się wyróżniają wyraźnie w lidze i że gwarantują co najmniej przyzwoity poziom. Oby dało się to samo za pół roku powiedzieć o Juranoviciu. Karbownika już nie liczę. Wszyscy tylko czekają, aż odejdzie. A druga linia i atak, mimo bogactwa wyboru i chyba trochę wyższego poziomu niż obrona, też nie zapewnia nam jakiejś wielkiej przewagi. Wyróżnia się na ligowym tle wyraźnie tylko Luquinhas, a reszta to przeciętniacy, którzy mogą błyszczeć wyłącznie wtedy, gdy są w swojej najwyższej formie. Jeśli 5-6 z nich jest w takiej formie, to wszystko gra, ale jeśli wszyscy na raz jej "szukają", to mamy takie szambo jak dziś.

odpowiedz
JACUNHO - 20.09.2020 / 21:17, *.kampinostelco.pl

Dostali 500+ i Legię mają gdzieś

odpowiedz
RMFC - 20.09.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,26321715,vukovic-moze-odejsc-z-legii-jest-kandydat-na-nowego-trenera.html

odpowiedz
Sebo(L) - 20.09.2020 / 22:15, *.master.pl

@RMFC: otworzyłem ten link i ku.wa przeczytałem tylko pierwsze zdanie. Czesław Michniewicz? Nie wiem czy to prima aprilisowy żart czy zbliżający się halloweenowy psikus?! Na pewno żadna radosna informacja.

odpowiedz
Dostęp do info - 20.09.2020 / 19:43, *.chello.pl

Jak pisze Janek, na Twitterze, zaawansowane rozmowy z Cześkiem Michniewiczem!!!

odpowiedz
Ha - 20.09.2020 / 19:29, *.chello.pl

No to mam nadzieje, ze beda zmiany, zmiany, zmiany. VUKOVIC jak Cie szanowalem za prawilnosc tak teraz nawet dzieci juz wiedza jakim jestem marnym 'wuefista'. Wstydze sie za Ciebie nieudaczniku. Zachowaj twarz i odejdz juz... Moze rezerwy Cię przyjma a jak nie to wyjazd do Serbii oszolomie...
P.S.
Za duzo whisky (perfumow) pijesz?

odpowiedz
czizys - 20.09.2020 / 18:33, *.135.90

Drazac do sedna to jak dluzej pomyslec.... wystarczy zdac sobie sprawe jakiego Legia ma prezesa. I nad czym tu ubolewac... Ten kto wierzy ze za jego kandencji Legia cos osiagnie jest w duzym bledzie. Gosciu niema w sobie kszty sportowego ducha, zylki ryzykanta. On jest czlowiekiem na takim poziomie ze musi wiedziec w co sie bawi... i ze efektu te ruchy nie przyniosa. Wiec robi to swiadomie, a wiec ma do tego powody!! Chyba nikt tu nie wierzy ze prezes ma sobie zabawke i wydaje na nia grube miliony bo niema co z nimi robic hahaha. Taki smieszny gosc a wzial taki wielki klub i jemu oddanych od tylca bez wazeliny smiejac sie nam w ryj... I co. Ma ktos jakies watpliwosci ze ten gosciu sobie nabija kabze robiac interesy dla wiekszosci nie zrozumiale. Ale nasz filantrop wie co robi nie dygajcie. Po to tu przyszedl... Wydoic nasz klub!! Ja mam ta swiadomosc od dawna ale juz niemam sily przekrzykiwac tutaj to i tak nic nie znacz. Pozdrawiam kumatych!

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 19:10, *.chello.pl

@czizys: Tak. I oczywiście wiesz to na pewno, masz dowody (albo przynajmniej je widziałeś), Ty i i kilku innych wszystko rozgryźli, a reszta to owce.
Ogarnij się chłopie. Oczywiście jest możliwe to, że chce doić hajsy (nie byłby pierwszy), ale może też zupełnie nie ogarniać piłki nożnej. To, że ktoś jest dobry w jednej dziedzinie biznesu nie oznacza, że w innych też będzie świetny, w historii jest na to wiele dowodów. Z naszego piłkarskiego podwórka można by przywołać chociażby Wojciechowskiego z JW Destruction.

odpowiedz
czizys - 21.09.2020 / 08:06, *.135.90

@Adam: Stary wyobraznia Cie poniosla... Ja nie sugeruje ze lewe interesy kreci loczek. No co ty... Czytaj ze zrozumieniem. TAK SKONSTRUOWAL MODEL BIZNESOWY KLUBU ZEBY ZARABIAC MIMO BRAKU SPORTOWYCH WYNIKOW. teraz zrozumiales? :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 20.09.2020 / 18:30, *.play-internet.pl

Kiedy do Was dotrze,że jesteśmy ligowym średniakiem,który może z każdym przegrać.?.El Loko jest mistrzem kreowania wizerunku,wszak klub działa w formie korporacji,a w takim przypadku wartością nie jest jakość towaru,tylko opinia o nim.Pora zatkać uszy,a otworzyć oczy.

odpowiedz
Antek - 20.09.2020 / 17:06, *.plus.pl

Wchodząc na stadion słyszałem "je*ać Górnik jak za dawnych lat " a już po wejściu Panny z żylety śpiewały "ukochana twa ...." a Górnik zagrał jak za dawnych lat

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.09.2020 / 16:56, *.btcentralplus.com

'Nic sie nie stalo, la la la.......'

odpowiedz
Czarny76 - 20.09.2020 / 16:10, *.amazonaws.com

Ten ,,trener,,nie ma za grosz honoru.Czytam jego komentarz po meczu i oczom nie wierze.Wszyscy są winni tylko nie on.I jeszcze jedno.Po tych słowach to szacunek masz w drużynie jak nic pajacu.I jeszcze jedno.Nie słyszeliście koledzy czy coś się kroi i czy padają konkretne nazwiska na nowego trenera?

odpowiedz
eLka - 20.09.2020 / 15:59, *.mm.pl

Albo ktoś w tym klubie od kilku lat chodzi do buków na początku każdego sezonu, albo jesteśmy tak ciency, jak zupa na koloniach.
P.S.
Czy to nie w tym tygodniu jest Liga Europy?

odpowiedz
Kult⚽️Warszawa - 20.09.2020 / 15:55, *.amazonaws.com

Wczoraj z relacji Legioniści.com
43′ Legia nie ma miejsca, żeby rozpocząć atak pozycyjny. Podopieczni Marcina Brosza skutecznie uprzykrzają życie legionistom. ...........Pytanie co oni robiá na treningach?3treneròw 3masażystów i wielu expertòw od naciágania naiwnego Darka M ...jeśli chce sie wygrywać trzeba grać nonstop sparingi i niech koście trzeszczá my kibice nie mamy sentyméntòw do najemników ..muszá zrozumieć co to jest Legia Warszawa!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 15:47, *.centertel.pl

I jeszcze jedno - zaden szanujacy sie trener nie przyjdzie do klubu, w ktorym jest wszystko postawione na glowie. Tym bardziej, zaden logicznie myslacy zawodnik. Dlatego bajki o akademii mozna opowiadac Zwirkowi i Muchomorkowi. Bedzie odwrotnie, co zreszta juz widac - Praszelik, teraz kolejny do Zaglebia. Mozna przytoczyc cytat, znany wiekszosci ,,Miales chamie... a ostal ci sie ino...,,. Miales marke, miales klub, a ostal sie ino smrod...

odpowiedz
Tylko kibice razem,mogá zmienić.... - 20.09.2020 / 15:34, *.amazonaws.com

ten cyrk,....,.Brychczy z Saganowskim niech poprowadzâ Legie,a dlaczego nie?Inaczej nic sie nie zmieni,Kici zasłużył żeby mieć coś do powiedzenia a nie rola słupa, niech Włodar,Mosòr,Warchoł I inni utalêntowani wròcá!

odpowiedz
turysta - 20.09.2020 / 15:06, *.inetia.pl

Czy w następnym meczu Boruc wystąpi na tęczowo ???
Bo w tym wystąpił na różowo...
Ale oni nie szanują barw naszego klubu !

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 15:48, *.centertel.pl

@turysta: I w stringach, zamiast spodenek. Nie ma sily juz sie smiac, przez lzy...

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 19:01, *.chello.pl

@turysta: gdyby dostał taki strój, to co?

odpowiedz
gazza - 20.09.2020 / 15:04, *.inetia.pl

11 tys widzów nie ma za grosz honoru i przychodzi na stadion oglądać mizerie...!
Tylko pusty stadion inaczej ani prezesik ani treneiro nie będą się z nami liczyć !

odpowiedz
Antek - 20.09.2020 / 16:48, *.plus.pl

@gazza: oni przyszli na Górnika

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 14:36, *.centertel.pl

Teraz juz chyba nikt nie ma watpliwosci, dlaczego np. Praszelik odszedl z tego bardaka. Z klaunem sie nie rozmawia, z klauna, obfajdanego strachem mozna sie posmiac, a pozniej opuscic cyrk...

odpowiedz
Michał - 20.09.2020 / 14:32, *.centertel.pl

Brak Trenera Vuko nie nadaje sie na to by prowadzic taki Klub gdzie wymagania sa duze i presja itd
Moze sie myle ale jak on zestawia pomoc kogo mamy w ataku Kante to nie ta polka nawet na ekstaklase Perkhart oprucz glowki i dobicia pilki nic nie zrobi
Ale wrocimy do pomocy dlaczego napisalem ze Vuko nie nadaje sie na trenera ?
Panowie brazyliczyk gra na skrzydle Kapustka gra na skrzydle Antolic Slisz srodek a raczej defensywa
Tyle ze 2 wyzej wymienionych to srodkowi za napastnikiem
VUKO NIE WYKORZYSTUJE 100 POTENCJALU TEJ DRUZYNY on nawet nie umnie dobrze zareagowac na to co dzieje sie na boisku
Trener musi wiedziec kiedy i jak podjac ryzyko
Valeri to nie zawodnik ktory pociagnie gre
Nie wiem ale wydaje mi sie ze Vuko bedzie dlugo na stanowisku do poki prezesem bedzie Loczek
Zwykla marionetka i to prezesowi odpowiada on robi co ten mu powie
A na zakonczenie bierzemy pomocnikow wypozyczamy ich z klubow w ktorycg nic nie graja a tu potrzeba Napastnika bo na co tulu pomocnikow ustawic dobrztych co mamy a nie kombinuje przypisuje nowe pozycjje to nie gra na konsole
Brak przygotowania fizycznego ci ala panowie pilkarzyki nie maja odejscia od rywala graja na alibi
Ale jak maja inaczej grac jak zaden nie potrafi biegac zero pogladu jak rozegrac
A gramy jakbysmy byli w okregowce
Laga strata powolne powroty jednym slowem jezeli Vuko do tej pory nie ograneles tego i nie ogarniesz miej honor i odejdz to co zrobiles z legia w tamtym sezonie plus za jechanie na ambicj na pilkarzach
Ale teraz jest teraz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 14:30, *.centertel.pl

Skojarzylem jeszcze jedna scene z filmu. Ostatni odcinek Alternatyw 4... Ciec Aniol -,,robilim, staralim sie, prrrr...,,. Oby Vuko nie awansowal teraz na prezesa....

odpowiedz
czizys - 20.09.2020 / 14:15, *.135.90

Nie... nie pobil mistrza. On go zmieszal z blotem i ponizyl. Dla mnie to jest juz taki cyrk ze to szkoda w ogole sie przejmowac dopoki jakies konkrety nie wjada i konkretne ZDROWE zmiany nie zostana wprowadzone. Pol srodki w takim klubie to (czyt. poltrener + oszczedzanie na pilkarzach) nie maja szans zadnych. Zaliczamy zjazd i to zaplanowany na gorze... tam wszyscy maja tego swiadomosc. Tylko nam nie mozna tego powiedziec bo bunt bedzie na trybunach. Czasy zblizaja sie mierne. Tylko jakis cud moze sprawic ze prezes zmieni podejscie i model biznesowy klubu gdzie zyski jego nie beda na pierwszym miejscu a sukcesy i radosc kibicow. Wiecie jakie sa na to szanse? Mi sie wydaje ze jakies zerowe!! Niestety

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.09.2020 / 14:06, *.orange.pl

Fajny mecz do obstawiania na żywo. Siadło na drugą Górnika w pierwszej po kursie 5:1.

Ale przed meczem mimo wszystko miałem nadzieję, że Legia się ogarnie. No niestety. Ta pierwsza bramka Zabrzan to pokaz siły, luzu, zgrania, pewności siebie i boiskowej arogancji - czyli wszystkiego, czego Legii najbardziej brakuje.

zdaje się, że cały poprzedni sezon podkreślano w Warszawie, jak silną mamy grupę z granych piłkarzy, którzy się rozumieją i uzupełniają i cieszy ich współpraca. Wczoraj widzieliśmy jedenastu takich gości na boisku - wszystkich w zespole gości.

Jeżeli Jędrzejczyk jest tak spóźniony i wolny w wieku 32 lat to jaki będzie za 3, kiedy będzie dopełniał kontrakt? Strach pomyśleć...

Jak Górnik się uspokoił i postanowił dać Legii więcej miejsca i pograć trochę piłką to zaczęło się typowe stołeczne granie - szarpanie trochę na hura, może komuś się uda. Najbardziej rozbawili mnie komentatorzy w C+, gdy stwierdzili, że Legia to taki zespół, który zawsze potrafi zdominować rywala, by odwrócić wynik meczu. No to pogrzebałem w głowie, czy przypominam sobie mecz, w którym zaczęło się fatalnie, ale potem Legia pokazała klasę - nie przypadek, ale klasę. I rzeczywiście, znalazłem taki z Lechią. A poza tym nic. Więc może zamiast tej stereotypowej gadki spojrzeć prawdzie w oczy, to byśmy zaczęli coś grać, bo Legia nie wyróżnia się nawet na tle Ekstraklasy, a ostatnie mistrzostwa to efekt nie dominacji, a utrzymywania przeciętnej formy przez cały czas, podczas gdy pozostałe zespoły przeciętne momenty przeplatają ze słabymi.

odpowiedz
Tak pytam - 20.09.2020 / 13:53, *.plus.pl

Powiedzcie panowie L, jak to jest że w Zabrzu Gwilia czy Wieteska grali jak z nut a po przyjściu do legii nagły spadek formy?

odpowiedz
Sebo(L) - 20.09.2020 / 13:48, *.master.pl

Ja naprawdę ku.wa nie rozumiem jak Mistrz Polski może dać się zepchnąć na swoim stadionie,przy własnej publiczności do tak głębokiej defensywy? Górnik przez pierwszych 25 minut zagrał tak wysokim pressingiem,że Legia miała problemy z wyjściem ze swojej strefy obronnej! Toż to karygodne i nie dopuszczalne!! To Legia ma dominować na boisku,to Legia ma grać wysokim pressingiem,to legia powinna tłamsić rywala a stało się zupełnie odwrotnie! Legia wyglądała jak beniaminek ligi grający z aktualnym mistrzem. Chaos w linii obronnej,brak szybkiego wyprowadzenia piłki,niecelne podania.Wyglądało to tragicznie. Na koniec pytanie : czy Boruc gra w pierwszej 11-stce za jakieś zasługi czy za co? Bo ja ku.wa nie wiem. Z formą i sylwetką jaką prezentuje na dziś to on musi na treningach zapier.alać dzień i noc.Póki co jak dla mnie jest jednym z najsłabysz ogniw w drużynie.

odpowiedz
czizys - 20.09.2020 / 15:29, *.135.90

@Sebo(L): Bo mieli trenerow? Ktorzy ogarniali taktyke i fizyke.... w Legii wszystcy obnizaja loty. To nie moze byc przypadek

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 19:03, *.chello.pl

@Sebo(L): tak, gra za zasługi. Do tego jest maskotką marketingową. Z 'jednym z najwyższych kontraktów w drużynie' i swoją rolą reklamową będzie przykaz, żeby grał.

odpowiedz
Semper Fi - 20.09.2020 / 13:28, *.cyfrowypolsat.pl

Niestety widzialem tylko skrot.Ale...
No my wrzuta na lage, wrzuta na srodek i tyle.
Gornika ladnie pilka schodzi do srodka i rozgrywa..
Pach pach pach.
No nic. Szukamy trenera, bo pilkarzy nie zmienimy...

odpowiedz
Obi - 20.09.2020 / 13:04, *.chello.pl

Ale WSTYD!!!!

odpowiedz
Marian - 20.09.2020 / 12:43, *.centertel.pl

+500 pogorszyło tylko sytuację w Legii

odpowiedz
Jimmy L - 20.09.2020 / 14:14, *.d1-online.com

@Marian: Masz rację od teraz wszelka pomoc dla Polskich dzieci będzie przekazana na afrykańskie i inne dzieci z Europy, nasze nie potrzebują

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 14:56, *.chello.pl

@Marian: niby jak nowy sponsor pogorszył sytuację?

odpowiedz
Pantera - 20.09.2020 / 12:24, *.ostnet.pl

DNO DNA i jeszcze głębiej

odpowiedz
maqs(L) - 20.09.2020 / 11:49, *.77.154

Jaceeek Magieraaa !!!

odpowiedz
Krzysiek - 20.09.2020 / 12:55, *.centertel.pl

@maqs(L): Zgadzam się z tobą.

odpowiedz
Elquatro - 20.09.2020 / 11:44, *.chello.pl

#Hasi wróć

odpowiedz
Hw - 20.09.2020 / 12:35, *.t-mobile.pl

@Elquatro: raczai Boruc odejc

odpowiedz
reed teed - 20.09.2020 / 11:32, *.tpnet.pl

to wszystko przez pitą wodę z Wisły którą piją piłkarze CWKS Górnicy przywiezli swoją wodę ponieważ ślązacy nie mają zaufania do warszawy

odpowiedz
AJG - 20.09.2020 / 11:19, *.chello.pl

Nie będę się wypowiadał na temat umiejętności trenera Vuko ale poziom naszych piłkarzy w meczach tego sezonu jest tragiczny!
Być może zawodnicy są marni,być może przereklamowani ale pamiętam,że Vuko opowiadał,że pozbył się "hamulcowych" a zostali piłkarze ,którzy będą "zapier...lać" !!!
A ja widzę ,że brak im szybkości oraz zaangażowania!!! Kilku gra z miesiąca na miesiąc coraz gorzej!!!!!!!!

odpowiedz
speed - 20.09.2020 / 11:10, *.play-internet.pl

Zadałem sobie niewiele trudu aby wg.transfermarkt ogarnąć kilkanaście zespołów o budżetach zbliżonych do Legii i na przykład jak te kluby sobie radzą.To taka ściągawka dla ludzi zarządzających Legią i tych którym jedynym argumentem z dupy jest tekst w stylu:"nie ma kasy","daj z własnej kieszeni","ograniczony budżet."
Łączna wartość rynkowa:
17,05 mln euro Austria Wiedeń
17,05mln euro Malmo ff
19,70 mln euro Bronby Kopenhaga
24,05mln euro Fc Cluj
29,70mln euro Łudogorec Razgrad
(35,25 mln euro LEGIA WARSZAWA)
35,30 mln euro Aek Ateny
35,88 mln euro Sparta Praga
36,80 mln euro Fc Kopenhaga
37,23 mln euro Partizan Belgrad
37,60 mln euro Slavia Praga

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.09.2020 / 11:42, *.vectranet.pl

@speed: Super porównanie, 90% wymienionych zespołów z powodzeniem występuje co sezon w fazach Grupowych czy to Ligi Mistrzów czy Europy, a Legia odpada z ogórkami, doszło do takiej degrengolady, że boimy się drużyny z Kosowa - smutne. Vuko pokazał że Legia go przerasta o lata świetlne swoją wypowiedzią po przegranym meczy z Rangersami w zeszłym roku, że mimo przegranej jest zadowolony i niestety ten minimalizm plus brak warsztatu trenerskiego i charyzmy doprowadził do tego jak tragicznie prezentuje się Nasza druzyna obecnie. widzieliście jak on wczoraj wyglądał na ławce, przestraszony, ciągle klął. Zwoli dziś jutro nowy trener może nowa miotła zadziała... Ferencvaros pokazuje w tej edycji pucharów ja zbudować dobrą druzynę w słabej lidze...

odpowiedz
speed - 20.09.2020 / 15:29, *.play-internet.pl

@speed: A jeszcze taki kamyczek do klubowego ogródka Linetty zarabiał w Sampdorii 700 tys.euro,Jędrzejczyk 800 tys. euro w Legii.To ja się pytam: O co w tym wszystkim chodzi? O pieniądze? Czy o coś zupełnie innego.

odpowiedz
pele2000 - 20.09.2020 / 11:04, *.vectranet.pl

Tłumaczenia nie których mnie nie przekonują, że to początek, potem będzie lepiej itd. Legia ma potencjał by zdominować całkiem polską ligę i powalczyć w fazie grupowej LE, ale nie z Vuko. On powinien zacząć zbierać szlify trenerskie gdzieś znacznie niżej i wtedy by się okazało, czy jest to materiał na trenera, czy tylko ma papier i nic po za tym. Wiele meczy było, gdy Vuko wykazał się wąskotorowym myśleniem, bez umiejętności dobrania taktyki do danego rywala, a nawet wyjściowego składu, chwała, że miniony sezon się skończył, bo jeszcze ze dwie kolejki i przewagi by nie było, ani mistrzostwa. W takim zespole jak Legia, która aspiruje o najwyższe cele co sezon, powinien być w pierwszej kolejności zatrudniony dobry trener z doświadczeniem i umiejętnościami, który potrafił by z kadrą o połowę słabszą zdobyć mistrza. A u nas wszystko od wiadomej strony, oszczędzanie kasy na trenerze, bo lepszy by chciał znacznie więcej, a potem lament, że straty duże, bo znów nie było europejskich pucharów i nie będzie z osłem trenerem, który jest uparty i nie ma pojęcia o taktyce i odpowiedniej selekcji zawodników do wyjściowego składu. Eksperymentować to sobie może w domu w FM-ie, a nie prowadząc Legię.

odpowiedz
griff - 20.09.2020 / 10:59, *.chello.pl

Wstyd, qrwa. Wstyd. A dla trenera Brosza wielki szacun. Pokazał jak taktycznie przystemplować rywala a potem konsekwentnie się bronić. Kiedy Legia przestanie latać jak kurczak bez łba i zacznie wreszcie wyglądać jak Mistrz Polski?

odpowiedz
Górnik Zabrze - 20.09.2020 / 12:08, *.centertel.pl

@griff: Odszedł Angulo - najlepszy napastnik od wielu lat jaki grał w naszym klubie. Opuścił nas również Bochniewicz,jeden z liderów bloku defensywnego. Dodatkowo dwóch zawodników z Grecji,którzy grali w Górniku ma już nowe kluby. Mimo tego trenerowi Broszowi i dyrektorowi sportowe mu Płatkowi udało się stworzyć naprawdę fajny zespół. To dowodzi tylko jak wielkiej klasy jest to trener.

odpowiedz
griff - 20.09.2020 / 16:16, *.chello.pl

@Górnik Zabrze : To fakt. Ale tym bardziej boli....

odpowiedz
SzB - 20.09.2020 / 10:54, *.pljtelecom.pl

Takiego bajzlu to chyba nawet za iti nie było...
Właściciel klubu kompletnie nie ma pojęcia o zarządzaniu, tak samo jak wszyscy ci, którzy mu doradzają. Ja trochę na przekór tych, co besztają piłkarzy, wziąłbym większość z nich w obronę. Ewidentnie widać, że im się chce (oczywiście nie wszystkim), ale po prostu nie wiedzą co grać, bo zaper... bokiem i laga w pole karne na czyjś łeb to jest takatyka sztucznej inteligencji w fifie na najniższym poziomie... Pora przestać udawać, że mamy trenera legionistę, który charyzmą poprowadzi drużynę. Brak warsztatu, doświadczenia, biją po oczach jak promieniowanie w Czarnobylu. Do tego niezrozumiałe decyzje, np czemu gra Boruc? Rozumiem, że chyba tylko dla wywołania podniecenia na trybunach, bo nie trzeba być wielkim znawcą aby zobaczyć jego braki. Tak jak pisałem przy artykule o przedłużeniu kontraktu z Jędzą- fajnie, że przedłużyli, to najwyżej solidny średniak, ale widzę, że pikowanie w dół postępuje u niego logarytmicznie. Obrona w tym momencie to nasza najsłabsza formacja. Czy na trybunach poza "Legia grać, k... mać" i gwizdami dano wyraz wk...niu na tą sytuację? Nasz klub nawet nie jest rozkładany, jest ro...dany od środka, a na trybunach "nie poddawaj się".... Wszystko stanęło na głowie.

odpowiedz
MARCEL 11 LAT - 20.09.2020 / 10:51, *.t-mobile.pl

CO WY ROBICIE WY NASZO LEGJE CHAŃBICIE !

odpowiedz
Tolek - 20.09.2020 / 14:27, *.inetia.pl

@MARCEL 11 LAT: Hańbicie, warto wiedzieć, bo będzie lufa z dyktanda.

odpowiedz
Thor - 20.09.2020 / 10:45, *.icpnet.pl

Z przyjściem Boruca zachwiały się proporcje w szatni. Znów piłkarze maja więcej do powiedzenia niż trener i tu jest problem tak sądzę. Grają na zwolnienie Vuko. Nie ma opcji żeby tak zdziadzieli

odpowiedz
zorientowany - 20.09.2020 / 10:56, *.chello.pl

@Thor: BORUC i Jedrzejczak znowu mącą pogonić obu i będą wyniki.

odpowiedz
pele2000 - 20.09.2020 / 11:25, *.vectranet.pl

@Thor: W minionym sezonie Boruca nie było, a nawet nie chce wracać do tych spotkań, na które nie dało się patrzeć, bo Vukovic póki co ma tylko papier a nie umiejętności i wiedzę. Byłem bardzo zaskoczony, jak Mioduski przedłużył z nim kontrakt.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 14:06, *.centertel.pl

@Thor: Staszek Czerszesow bardzo szybko ogarnal szatnie. A Prijovic po powrocie z rezerw gral, jak nigdy przedtem. To kwestia trenera, a nie tylko zawodnikow. Jak powiedzial Sw. P. Kazimierz Gorski po przygodzie z Legia - ,,Kijem? Tak, kijem...,, I takiego czlowieka potrzeba - sprawiedliwego, z charaktetem, z dobrym warsztatem, potrafiacego ocenic potencjal zespolu. Trudno mula uczyc galopu, osla logicznego myslenia, zolwia sprintu, a ogiera czolgania. Trzeba to odpowiednio poukladac, a nie srodkowego pomocnika na lewa obrone, albo na skrzydlo. A defensywnego pomocnika na stopera i oczekiwac, ze facet z potencjalem w pomocy, bedzie zachwycony srodkiem obrony. Nie ma lewego obroncy, to trzeba go znalezc. Bo mozna i Pekharda postawic na bramce, przeciez jest najwyzszy...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.09.2020 / 19:33, *.247.81

@Leśny Dziadek: Czerczesow miał komfort, żeby odesłać Prijovica do rezerw, bo miał Nikolicia i szeroką, jakościową ławkę. A dziś ławka krótka, bo prezio oszczędza.

odpowiedz
tekken (L) - 20.09.2020 / 10:41, *.chello.pl

Wszołek widać robi różnicę, bo potrafi namieszać na skrzydle. Drugim, który sporo wnosił jest Karbownik, jak grał na lewej.

odpowiedz
Mamy klub spaślaka - 20.09.2020 / 10:38, *.chello.pl

Boruc 130 kg i 120 cm w bebzonie w pierwszym składzie to hańba dla naszej Legiunii!

odpowiedz
Mariano - 20.09.2020 / 10:31, *.chello.pl

Legia na początku Vuko biegała. Wykonywała dużo sprintów i nie odstawała w kilometrach. Teraz mają jakby jednego zawodnika mniej bo jak przebiegają 1/10 km mniej w podobnym tempie to tak jakby cały mecz w 10 grali. To co w Legii siada to intensywność. Boruc i Remy potrafią grać w piłkę ale szybkość i ta intensywność gry już nie ta. Reszte kiedyś udawało się zmusić Vuko żeby grali na intensywności średniej Europejskiej a teraz to Angola... Poprostu grają wolno, bez zmian tempa, czekają nie wiem na co zamiast od początku narzucić tempo jak Górnik.

odpowiedz
Andrzej - 20.09.2020 / 10:30, *.plus.pl

Vukovic podaj się do dymisji

odpowiedz
Kibic z Bełchatowa - 20.09.2020 / 10:26, *.play-internet.pl

Jadąc prawie 200 km za własne pieniądze,kupując bilet nie za małe pieniądze i oglądając taka padake ,Ciśnie mi się na usta Legia to My a nie Pudel i jego psy. Ps. Za taki mecz w latach 90 już by dostali po pysku lub auta szukali...

odpowiedz
Wie(L) un - 20.09.2020 / 11:43, *.18.56

@Kibic z Bełchatowa: dokładnie w pełni. Się z tobą zgodze

odpowiedz
SzB - 20.09.2020 / 12:05, *.pljtelecom.pl

@Kibic z Bełchatowa:
W dzisiejszych czasach zamiast tego "nie poddawaj się" i labada.... Choć jak dla mnie akurat to tym razem wszystko sprowadza się do dramatycznej organizacji klubu i trenera z papierem, ale zerowym doświadzceniem, ale upartym jak osioł. Skład ma względnie dobry. Ciekawe jak w takin Górniku albo Rakowie by sobie poradził...

odpowiedz
Kibic z Bełchatowa - 20.09.2020 / 15:08, *.vectranet.pl

@SzB: kolego, masz rację że piłkarze nie są winni wszystkiego.Bo mają umiejętności,tylko jak się ma takiego prezesa ,który zatrudnia trenera na dorobku który nigdy nie prowadził żadnego klubu ,to dobrze nie będzie.I tylko słychać co porażka że "nas nie zaskoczyli"hipokryta.K....rwa to jest LEGIA a nie klubik do testów.Ligi Europy nie będzie,z taką grą.Ps. czas zacząć bojkotować mecze i dopingować przed stadionem,niech Pudelek czuje po kieszeni.Tu trzeba trenera z jajami i z prawdziwego zdarzenia a nie amatora na dorobku.

odpowiedz
SzB - 20.09.2020 / 18:29, *.pljtelecom.pl

@Kibic z Bełchatowa:
Ja cały czas czekam właśnie na jakiś konkretny sygnał ze strony kibicowskiej. Tłumaczenie, że "teraz są lata chude i trzeba się z tym pogodzić" są dobre dla kogoś kto jest niespełna rozumu. O ile wiem klub właściciela ma, nie jest bezpański. Tym się różnimy od reszty tej żałosnej ligi, że tu wymagania i presja są zawsze. Oczywiście porażki są nie do uniknienia, ale nie taki zjazd i zniszczenie w każdej kategorii życia klubu. Kto ma tego wymagać jak nie my? Dajemy z siebie 110%, a co daje klub? Pora się obudzić!

odpowiedz
czizys - 20.09.2020 / 10:23, *.135.90

Nie... nie pobil mistrza. On go zmieszal z blotem i ponizyl. Dla mnie to jest juz taki cyrk ze to szkoda w ogole sie przejmowac dopoki jakies konkrety nie wjada i konkretne ZDROWE zmiany nie zostana wprowadzone. Pol srodki w takim klubie to (czyt. poltrener + oszczedzanie na pilkarzach) nie maja szans zadnych. Zaliczamy zjazd i to zaplanowany na gorze... tam wszyscy maja tego swiadomosc. Tylko nam nie mozna tego powiedziec bo bunt bedzie na trybunach. Czasy zblizaja sie mierne. Tylko jakis cud moze sprawic ze prezes zmieni podejscie i model biznesowy klubu gdzie zyski jego nie beda na pierwszym miejscu a sukcesy i radosc kibicow. Wiecie jakie sa na to szanse? Mi sie wydaje ze jakies zerowe!! Niestety

odpowiedz
MAKEN - 20.09.2020 / 10:13, *.151.165

Teraz wszyscy chcemy zmiany trenera. To normalna reakcja na to co się dzieje. Jednak na chłodno rzecz biorąc to nie jest dobry moment na zmianę kierownictwa. Trzeba poczekać na mecz pucharowy. I wówczas podejmować decyzje bez emocji na chłodno. Na dzień dzisiejszy jest fatalnie. ALE nie martwcie się Siostry i Bracia spod znaku ,,Czarnej Elki", wszystko co dobre jest jeszcze przed nami. Nie dajmy się zwariować. Też jestem zły i zaatakowalem Vuko. Jednak grają zawodnicy. I to jest Ich wina.

odpowiedz
Sebo(L) - 20.09.2020 / 10:11, *.centertel.pl

Hahaha nagle wszyscy teraz jadą po Borucu? Jeszcze 1,5 miesiąca temu spuszczali się nad jego powrotem a teraz minka zrzedła jak zobaczono co Boruc faktycznie prezentuje. Ja pisałem, że należy ściągnąć kogoś z zagranicznej ligi, ogranego ale młodego z perspektywą gry na lata lub któregoś z ekstraklasowych bramkarzy jak Stipica czy Steinbors. No to teraz podniecajcie się dalej królem Arturem, który co mecz "częstuje" przeciwnika swoim babolem po którym pada brameczka.

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 11:49, *.bredband2.com

@Sebo(L) : nie ty jeden. I nie tylko z powodu przyjscia Boruca. A tak na marginesie to popieram 100%

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 15:01, *.chello.pl

@Sebo(L) : Nie wszyscy się spuszczali ziomeczku. Pozdro!

odpowiedz
Josh75 - 20.09.2020 / 09:52, *.tpnet.pl

co tam jeszcze robi rado kucharski????? powinno go juz dawno nie być!!!!

odpowiedz
Mioduski reaktywuje sekcje hokeja na lodzie... - 20.09.2020 / 09:48, *.plus.pl

Brawo brawo, brawo Panie Mioduski, ciszę sie, ze powoli reaktywuje Pan sekcje hokeja na lodzie w Legii Warszawa. Ostatnie wyniki naszych drużyn z Gornikiek i dwójki z Pogonią Grodzisk świadczą o dobrej kondycji obu zespołów, wyniki istne hokejowe, proponuje zakupić jak najszybciej odkręcane łyżwy do butów, bedzie taniej.
Mam jeszcze jedna alternatywna propozycje dla Pana , zeby herb klubowy z L, ktory Pan tak dumnie nosi w kieszonce marynarki przełożył sobie do glowy i zaczął myslec jak przystało na prawdziwego prezesa i zarządcę tego klubu.
Ze sportowym pozdrowieniem fanatyk Legii od 55 lat.

odpowiedz
gazza - 20.09.2020 / 09:38, *.inetia.pl

Panie Mioduski - Jedno zdanie do pana które powinien pan zapamiętać na zawsze - Budowanie drużyny zaczyna się od zatrudnienia DOBREGO TWARDEGO TRENERA - powtarzam - TRENERA !!!

odpowiedz
bbb - 20.09.2020 / 09:37, *.vectranet.pl

Odnośnie transferów...to niech ktoś wskaże choć jedno wzmocnienie bo ja nie widzę...Boruc uzupełnienie, Mladenowicz uzuełnienie za Karbo....Kapusta żadne wzmocnienie Lopes tak samo....nie wiem czym to sięludzie podniecali tym okienkiem transferowym.

odpowiedz
bbb - 20.09.2020 / 09:32, *.vectranet.pl

Odnośnie transferów...to niech ktoś wskaże choć jedno wzmocnienie bo ja nie widzę...Boruc uzupełnienie, Mladenowicz uzuełnienie za Karbo....Kapusta żadne wzmocnienie Lopes tak samo....nie wiem czym to sięludzie podniecali tym okienkiem transferowym.

odpowiedz
Obi - 20.09.2020 / 09:25, *.centertel.pl

Super Jędza! takich ludzi nam trzeba on stolarski i Vuko może do cyrku a nie na boisko co? Wstyd!!!! Won

odpowiedz
Kamuflaż - 20.09.2020 / 09:20, *.tpnet.pl

Nie będzie LE, bo Legia nie potrafi aktualnie grać w piłkę nożną! Całe szczęście ludzie się budzą z tego letargu, widzą, że przez te wszystkie lata rządów pana prezesa byli karmieni wyłącznie kłamstwami. Przez te wszystkie lata poziom Legii spadł niemiłosiernie, zarządzanie leży i kwiczy, zatrudnianie nieodpowiednich ludzi na ważnych stanowiskach, przede wszystkim trenera i dyrektora sportowego, a wszystko to przypudrowane przez agencję PR aby ukryć prawdziwy obraz przed ludźmi. Niestety, życie ma to do siebie, że weryfikuje nas na swój sposób, dlatego przychodzi teraz czas aby powiedzieć "sprawdzam". Już w najbliższy czwartek może być największa klęska w historii klubu, wizerunkowa, sportowa, finansowa. Nie współczuję panu Mioduskiemu, sam doprowadził do takiego stanu rzeczy, więc niech sam bierze odpowiedzialność za swoje decyzje.

Za niedługo ludzie zaczną oddawać karnety, nie kupować biletów czy gadżetów, na stadionie będzie pusto, brzydko, a smutek i gorycz będą reklamą tego obiektu. Można tylko zacytować " Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór: czapki wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur."

I coś wam jeszcze powiem: Mioduski nie zatrudni dobrego fachowca na stanowisku trenera, wiecie dlaczego? bo jemu nie zależy na wynikach sportowych, tylko na sprzedaży i promowaniu młodych! Żaden fachowiec nie podejmie tu pracy, wiedząc jaka jest "polityka" klubu. Nikt o zdrowych zmysłach nie podejmie takiej pracy, chyba że kolejny noname żeby podreperować swoje ego i coś wpisać w CV.

Pozdrawiam i do zobaczenia na Ł3 w lepszych czasach, przeżyliśmy Komunę, przeżyliśmy ITI, przeżyjemy i korporacyjna wierchuszkę. Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim.

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 09:19, *.chello.pl

My chcemy doświadczonego trenera z niemieckiej Bundesligi, a nie amatora ze szkółki podlaskiej............

odpowiedz
Jimmy L - 20.09.2020 / 09:18, *.t-ipconnect.de

I tego sie obawialem, nasz super star Artur tak jak w kadrze tak w klubie robi dobry klimat on jest z tego znany

odpowiedz
(L)istek - 20.09.2020 / 09:04, *.play-internet.pl

Always Look on the Bright Side of Life.

odpowiedz
griff - 20.09.2020 / 11:03, *.chello.pl

@(L)istek: And nothing else matter. Pozdro.

odpowiedz
(L)istek - 20.09.2020 / 11:35, *.play-internet.pl

@griff: Pozdro griff:)

odpowiedz
PPU - 20.09.2020 / 08:55, *.ktmtelekom.pl

Vuko, roz *...bałeś drużynę. Powtórzę- jako piłkarza Cie szanuję, jako trenera nie bo nie masz o tym pojęcia. Miej honor i odejdź do słabszej drużyny bo na dzień dzisiejszy w takiej jest Twoje miejsce. Nie ciągnij Legii w dół.

odpowiedz
Janek - 20.09.2020 / 08:55, *.125.113

Dlaczego te łamagi po skończonym meczu nie podeszli do żylety jaki oni szacunek mają do kibiców. Aby hajs się zgadzał w dupie wyniki.

odpowiedz
kkk - 20.09.2020 / 08:46, *.vectranet.pl

Dlaczego jeszcze nie ma informacji że vuko wyleciał z roboty?Przecież z takim składem jeszcze można spokojnie uratować ligę europy,tylko trzeba zacząć szybko działać ale widzę że w Klubie nikomu na tym nie zależy.Dziadostwo na każdym poziomie.

odpowiedz
Pino(L) - 20.09.2020 / 09:35, *.play-internet.pl

@kkk: Czwartek może być sądem dla Vuko. Jezeli odpadną z Drita to już chyba gwóźdź do trumny.

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 08:40, *.telnaptelecom.pl

Górnik przebiegł 123 km Legia 11 mniej. Wszystko w temacie. Jak nie ma zdrowia,siły i wydolności to nic nie pomoże. Wczoraj każdy sprint był przegrany.

odpowiedz
Krzysiek - 20.09.2020 / 08:26, *.centertel.pl

Kante rzucił koszulkę Legii na podłogę i jeszcze ją kopnął.
Nie spotkała go za to żadna kara np.finansowa lub przesunięcie do rezerw.
W obronę "zdenerwowanego"piłkarza zaangażował się właściciel i trener Legii.
Okręgowy związek nie dopuścił Legii do wyższej klasy rozgrywkowej i pomógł Ostródzie.
W 1993 nie mając żadnych dowodów pozbawiono Legię tytułu.
A może warto walczyć o swoje w sądzie?
Wiem,towarzystwo wzajemnej adoracji,brudy się pierze tylko w piłkarskim gronie bo jak się postawisz to cię załatwią w rozgrywkach.
Vukowić trener.
Wiele razy pisałem,że Vuko jest tak dobrym trenerem jak drużyna którą obejmie po wyrzuceniu z Legii.
Wydaje mi się,że czasami warto milczeć niż mówić cokolwiek na konferencji.
Takie moje luźne spostrzeżenia na różne tematy.
Co do meczu to Vuko precz,niektórzy piłkarze do rezerw.
Zdenerwowany jestem kante jego mać.

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych4 - 20.09.2020 / 08:25, *.play-internet.pl

Skandal nedza powinien stracic opaske dac ja sliszaow on przynajmniej sie stara...

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 08:16, *.telnaptelecom.pl

Gdyby ktoś tu miał jaja to Boruc nie podniósł by tłustego dupska z ławki do końca sezonu. I nic tu nie da zmiana stroju z fioletu na pomarańcz. Może być nawet żółty z piorkuem w d... Nic tu już nie pomoże.

odpowiedz
Obcy - 20.09.2020 / 06:58, *.t-mobile.pl

Jędza przedłużył kontrakt i postawił co nieco. Na kacu źle się gra.

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 06:42, *.play-internet.pl

Przecież Vukovic ledwo co wygrał tytuł. Nie ma żadnego pojęcia o grze w piłkę A przede wszystkim o przygotowaniu drużyny fizyczno-taktycznym. Teoretycznie ma skład wyprzedzający resztę ligi o 2 długości ale on potrafi zniechęcić do gry w piłkę każdego.

odpowiedz
Kdjkd - 20.09.2020 / 06:24, *.t-mobile.pl

Szczerze wolałbym zaczynać od B klasy niż ta rurka siwa ma być dalej właścicielem. LZS Chrząstawa zaciera już ręce

odpowiedz
Anty Pudel - 20.09.2020 / 05:10, *.orange.pl

A gdzie jest prezesso ???

odpowiedz
Ja - 20.09.2020 / 01:52, *.vectranet.pl

Niestety, dno w sosie padaczno - katastrofalnym. Boruc zawalone wszystkie bramki, Remy rusza się jak dziesieciotonowy wóz z węglem, słaby Mladenovic, Stolarski puka w dno od spodu, Antolić zupełny brak formy. Vuko, który po golu na 1-3, gdy można jeszcze coś ugrać, wprowadza na boisko pierwszego hamulcowego Gvilię, który ostatni dobry mecz zagrał w czerwcu. Plus Juranović kretyn. Niech się modli o najniższy wymiar kary za to odwiniecie się pod koniec, bo jak dostanie kilka meczów na trybunach, to ktoś mu ze sztabu zwróci uwagę i jeszcze wpadnie w deprę biedaczek. Szkoda strzępić ryja. I proponuję grać na Dritę u buka.

A na dokładkę, uwaga co do ustawienia. Forumowi "eksperci" ryczeli każdemu trenerowi, że ma grać 4-4-2, bo wtedy taka piękna i ofensywna Legia będzie. Ch prawda. Magiera w '17 posłuchał się tych bredni, teraz słucha się tego Vuko i macie namacalne dowody. Gra się tak, jak Ci skład pozwala i taka jest prawda - my nie mamy jednego, klasowego strzelca, a gramy dwoma średnimi napastnikami. W środku pola nie ma żadnego zawodnika typowo box 2 box - wystawiamy przecinaków Antolicia i Slisza i liczymy, że zadziała. Wróćmy do starych, sprawdzonych rozwiązań, z Karbo (o ile zaraz nie odejdzie) na lewej obronie, Luquinhasem na 10 i Kante z przodu. 4-2-3-1 też można grać ofensywnie i wiele zespołów tego dowiodło (pierwszy przykład z brzegu - Ajax Amsterdam).

odpowiedz
ur - 20.09.2020 / 01:50, *.tpnet.pl

Pobił ? wp...ł jak kozie za obierki.

odpowiedz
zp - 20.09.2020 / 01:37, *.chello.pl

Co można powiedzieć, Górnik Zabrze w gównie babrze... (Split 2018, KMWTW)

odpowiedz
Marcolinho - 20.09.2020 / 01:26, *.centertel.pl

Dla większości klubów w Polsce Ł3 była twierdzą nie do zdobycia. Dzięki Sz. Właścicielowi oraz jego eksperymentom odnośnie trenerów.... za przeproszeniem niszczy to co dzięki legedom Legijnej piłki wypracował nasz klub... kolejna drużyna ośmiesza nas grając w Wawie i wygrywa po ponad 20 latach. W pucharach europejskich od kilku lat porazka. Ile można patrzeć na taką grę żenadę i brak konkretów mysleniowych. Gra 2 w napadzie to już desperacja trenera tymbardziej przy tak super szczelnej obronie ale tego już nikt nie widzi i od razu zaznaczę ze nie chce i nie jestem mądralą bo to się każdemu rzuca w oczy. Nie wierzę w to co się dzieje, każda historia wywalczona na Ł3 pada. Kur... Panie Miodek daj Pan spokojnie żyć.

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 00:59, *.chello.pl

Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że kontrakt dla Boruca był błędem. Nasz klub potrzebuje bramkarza, który jest w stanie wyciągać i bronić bardzo trudne strzały. Mieliśmy przecież takich bramkarzy w przeszłości. A Boruc? Aktualnie jest co najwyżej średni. Na pewno nie jest zawodnikiem zasługującym na 'jeden z najwyższych kontraktów w klubie'. Niestety obawiam się, że będzie nadal przykaz, żeby grał bo marketing.

Zanim ktoś znowu zacznie szukać dziury w całym chcę zaznaczyć, że jestem fanem Boruca, chciałbym, żeby dobrze grał i był wzmocnieniem, ale musimy też być realistami.

odpowiedz
Tomi - 20.09.2020 / 00:39, *.chello.pl

Z całym szacunkiem Vuko podaj się do dymisji!!! Piłkarze z takim potencjałem a ty nadalmsie boisz?

odpowiedz
Fifi - 20.09.2020 / 00:38, *.chello.pl

Wszyscy są bez formy. I taka uwaga, transfer Boruca to niestety na razie wielka pomyłka, nic nam dotychczas nie wybronił, a dzisiaj Jego babol spowodował stratę gola i ustawił mecz. W ogóle obserwując Jego postawę od rozgrzewki po grę w meczu to wychodzi jedno wielkie olewactwo.

odpowiedz
Andrzej - 20.09.2020 / 00:31, *.centertel.pl

VUKOVIC HONOR ODEJDŻ

odpowiedz
wawa3 - 20.09.2020 / 00:11, *.net.pl

22 lata czekał Górnik na wygraną przy Ł3.

odpowiedz
Janek - 19.09.2020 / 23:46, *.125.113

Szkoda że odszedł Malarz.

odpowiedz
Cch - 20.09.2020 / 02:29, *.plus.pl

@Janek: on nie obszedł oni się go pozbyli a On w ŁKS rozgrywa fenomenalne mecze a po drugie ustawia sobie obrońców tak ja trzeba . Z takim drewnem Jędrzejczyk iem to by wióry teraz zrobił

odpowiedz
Gruby na bramkę - 19.09.2020 / 23:42, *.play-internet.pl

Gruby na bramkę to była zasada stosowana w czasach podwórkowo-szkolnych, nie sądziłem że doczekam czasów że w Legii również to znajdzie zastosowanie... żeby ten gruby chociaż nie przeszkadzał a dziś pierwszy gol dla Górnika to fanaberia grubcia ktory w dalszym ciągu nogami grać nie potrafi...

odpowiedz
Normalny człowiek - 19.09.2020 / 23:34, *.chello.pl

Jaja sobie robią. Poziom jest już półamatorski i dalej spada. Tutaj nie ma nawet jednego elementu przemyślanej taktyki. Tutaj nie ma nic. Po co tak grać? Przecież to nie daje żadnej radości. Zero! To jest kpina z tych, co wiedzą o co w piłce chodzi

odpowiedz
Artur - 19.09.2020 / 23:34, *.t-mobile.pl

Co to ma być, rozgonić towarzystwo razem z trenerem, przeprosić kibiców za taką padake.

odpowiedz
Jaro1916 deblin - 19.09.2020 / 23:18, *.chello.pl

Jesli chodzi o piłkarzy to proste do górnika idzie sie by sie promować a do nas by inkasować. Co do trenera - to jeśli można trenować mistrza Polski bedac taktycznie na poziomie laga i do przodu to nie mam wiecej pytań...

odpowiedz
Jks - 20.09.2020 / 06:32, *.centertel.pl

@Jaro1916 deblin: Dęblin miasto wędlin i niech tak pozostanie, ok ?

odpowiedz
jim - 19.09.2020 / 23:18, *.tpnet.pl

Niestety Legia tego meczu wygrać dzisiaj nie mogła a to dlatego że spotkały się drużyny w całkiem odmiennej obecnie formie. Legia od kilku tygodni gra co się uda , zawodnicy ociężali , zero pomysłu na grę a Górnik akurat wręcz przeciwnie teraz najwyższa forma. Cóż z tego że przyszło kilku zawodników jak większość z nich nie gra a pozostali w takiej formie jak pozostali. Pewnie za jakiś czas forma przyjdzie, znów będzie gra o najwyższe cele w lidze ale co z tego jak przyjdą puchary i będzie jak co roku. Błędy w przygotowaniu drużyny do sezonu powielane są z roku na rok no i jakość piłkarzy mocno przesadzona.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 23:18, *.telnaptelecom.pl

Ajtuj Boruc zawsze mówił że będzie grubo jak wróci do Legii. I jest - jakieś 120 cm w pasie.

odpowiedz
Górnik Zabrze - 19.09.2020 / 23:35, *.proxnet.pl

@Hiszpan: bardzo słaby ten Boruc w waszej bramce...

odpowiedz
Danny - 20.09.2020 / 10:08, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: Dokładnie.. on będzie tylko coraz większy

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 23:15, *.telnaptelecom.pl

Każdy inny klub z naszej ligi Vukovic nie miałby szans na utrzymanie.

odpowiedz
Marian - 19.09.2020 / 23:12, *.centertel.pl

Chodziło o uśpienie czujności Drity.W czwartek koncertowa gra i spokojny awans do IV rundy

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 23:11, *.telnaptelecom.pl

Ale Gruby zaliczył piękną asystę do Maneha przy 1 golu.

odpowiedz
peŁKSa - 19.09.2020 / 23:07, *.play-internet.pl

Nie poddawaj się , ładnie to brzmi ale nudzi , mistrz nawet w kung fu nie ma takiego sposobu myślenia ,,
A co w Legii, za myślenie nie płacą...

Płacą za dobre kontrakty......

odpowiedz
KAT - 19.09.2020 / 23:02, *.chello.pl

Loczek nadal prezesem, Vuko nadal trenerem ,kibice nadal płacą za tą komedię ... może GIS przerwie farse i 24 .09 nie dopuści do kolejnej kompromitacji.

odpowiedz
Mar - 19.09.2020 / 23:02, *.t-mobile.pl

Remy bardzo wolny i to samo Artur Boruc. Niestety nasi od meczu z Nikozja grają na Boruca, a ten wykopuje. To może się zdarzyć ale incydentalnie bo z Omonia to była reguła.

odpowiedz
UrbJ - 19.09.2020 / 22:57, *.plus.pl

W tajemnicy zdradzę że dzwonił do mnie prezes (L) z propozycją poprowadzenia po raz 3 Legii, na chwilę obecną Vuco zostaje ale jak długo to zależy od wyników zespołu.

odpowiedz
ben - 19.09.2020 / 22:54, *.inetia.pl

Król Artur to postać mitologiczna z V wieku, gość w różowym na bramce to wstyd.

odpowiedz
kamyk - 19.09.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

Panowie jak co sezon L rozkręca się i łapie odpowiedni Vukowy rytm , inni się wypalą się a Nasi im sprawią łomot , to tylko kwestia czasu ...

do emerytury może doczekam się porządnej ekipy nie LIPY...

odpowiedz
Sx - 19.09.2020 / 22:49, *.mm.pl

Wyp...połowę tych kopaczy, tym co zostaną obniżyć wynagrodzenia o jedno lub co niektórym o dwa zera. Co do sztabu trenerskiego oraz darmozjadów typu "kierownik drużyny" to nawet szkoda liter...może jeszcze ze trzy nowe "super" transfery?

odpowiedz
Marcin 78 - 19.09.2020 / 22:49, *.com.pl

Czyja to wina,
Że gra tak marna drużyna?

odpowiedz
Glb - 19.09.2020 / 22:49, *.124.67

Eeech, jeśli Nasza Legia zamelduje się w grupie LE to jestem skłonny przymknąć oko, w innym wypadku, Vuko out.

odpowiedz
Bez przesady - 19.09.2020 / 22:49, *.chello.pl

Kurcze serio chcecie porównywać Brosza czy Fornalika do Vuko? Przecież to chyba kazdy wie że na razie warsztat trenerski ma słabszy. Łącznie z nim samym. I nawet nikt z tym nie dyskutuje. Piłkarze są bez formy. Obrona siada, pomoc co mecz to inna formacja no i atak drewno Pekhart ale słup to wszystko idzie na jego głowę bo akurat to jest ok. Vuko ma zasługi takie że jest uczciwy wobec zawodników i postawił na Karbownika. Mistrzostwo zdobyl bo uporządkował szatnie. Pozbył się piłkarzy z dużym ego nie pracujących dla drużyny. Stawiał na walczaków. Teraz ma twardy orzech do zgryzienia bo jednak Boruc jest bez formy i co z tym ma zrobić? Cierniak ma grać? Obrona zawala ale tak jak zawala Remy to i zawalał Lewczuk. Środek pola co mecz to inny gra dobrze. Skrzydła jako tako chodzą. Atak najbardziej drewniany Pekhart tylko strzela to go wystawia.

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 01:05, *.chello.pl

@Bez przesady: Pozbył się piłkarzy z dużym ego i w nagrodę Mioduski sprowadził mu nowego. Do tego będzie pewnie musiał na niego stawiać bo wysoki kontrakt + marketing. Szkoda, że Muzyka potraktowano jak g**no bez dania mu faktycznej szansy. Obawiam się, że przygoda Boruca skończy się tak, że pogra ten sezon, poprzytula hajs i zakończy karierę.

odpowiedz
Andrzej - 19.09.2020 / 22:48, *.plus.pl

VUKOVIC HONOR ODEJDŻ

odpowiedz
kubica - 19.09.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

Stolarski / rajdowiec „bez głowy”...na ulicach i na boisku

odpowiedz
Michał - 19.09.2020 / 22:46, *.plus.pl

Vuko powinien odejść sam i powiedzieć jak Maurizio Sarri po zwolnieniu z Juentusu "tych piłkarzy nie da się wytrenowac" haha najlepsi piłkarze jak na kluby włoskie i polskie i nie da się wytrenowac? Trenerzy do zmiany od zaraz i tyle w temacie.

odpowiedz
Cukier - 19.09.2020 / 22:44, *.centertel.pl

A słowo ciałem się stało Tragizm i komedia

odpowiedz
Andrzej - 19.09.2020 / 22:42, *.plus.pl

VUKOVIC HONOR ODEJDŻ

odpowiedz
Greg61 - 19.09.2020 / 22:42, *.tpnet.pl

Płaczcie dalej nad rozlanym mlekiem. Tu potrzeba koncepcji gry dominacji na boisku a nie udawania ofensywy i tłuczenia głową w mur. Chociaż jego nie było. W czwartek będzie tak samo starali się próbowali ale rywal był lepszy sędzia był przeciw i uefa się uwzięła to takie są tam łobuzy. Legia ma zwyciężać ma grac tak jak kiedyś z Interem to wtedy Witek Sikorski zapierdzielił taką bramę ,że wszystkim szczęka opadła. Tu trzeba trenera z charyzmą z koncepcją z wizją nakupowali grajków ,ktorzy plątają się po boisku. Legia-lech Częstochowa finał pucharu Polski tam trzeba było być ale to była Legia kompletna a nie zgraja przypadkowych piłkarzyków nie wiadomo skąd bo niby maja nazwiska i pięć lat temu udało im się dwa razy trafić w piłkę. Wstyd niestety trzeba zamienić Vuko na trenera z wiedza i doświadczeniem inaczej się nie da będzie tylko źle. Przykro to pisać ale taka jest prawda

odpowiedz
eN - 19.09.2020 / 22:41, *.as13285.net

A dlaczego w ocenach nie można dać zera?! Przecież na ocenę 1 też trzeba zapracować!

odpowiedz
vuko out ALBO PUSTY STADION - 19.09.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

jw

odpowiedz
Ceeee - 19.09.2020 / 22:39, *.chello.pl

Myślę, że Vuko może pakować biurko niczym ministrowie z Solidarnej Polskiej ;-)

odpowiedz
quad74 - 19.09.2020 / 22:38, *.chello.pl

Dla ścisłości: mecz ustawiła pierwsza bramka - po akcji zapoczątkowanej przez Boruca... Na coś takiego żaden trener nie pomoże.

odpowiedz
Piotrek - 19.09.2020 / 22:38, *.centertel.pl

Vuko jak Copperfield tworzy rzeczy niemożliwe.

odpowiedz
(L)istek - 19.09.2020 / 22:37, *.play-internet.pl

Legia poziom 2 ligi Polskiej.

odpowiedz
speed - 19.09.2020 / 22:37, *.play-internet.pl

Chciałbym zaproponować.aby za prezesury prezesa tysiąclecia Dariusza Mioduskiego zamienić hymn Legii "Sen o warszawie" Czesława Niemena na utwór Alien grupy TSA.Tekst(wyjęte z kontekstu):"Nie wierze w nic, bo chyba nie potrafie
Nie marze juz, nie ma o czym marzyc
Zgubilem gdzies prawdziwa radosc zycia
Smutno mi..."

odpowiedz
ben - 19.09.2020 / 23:02, *.inetia.pl

@speed: dobry pomysł. Też ich słuchałem

odpowiedz
speed - 19.09.2020 / 23:18, *.play-internet.pl

@ben: Ja nadal słucham.

odpowiedz
Radek - 20.09.2020 / 04:19, *.play-internet.pl

@ben: lepiej despacito lub bailando

odpowiedz
Jimmy L - 19.09.2020 / 22:36, *.t-ipconnect.de

Vuko treneiro Berg Pan trener

odpowiedz
Bardzo dużo Legii jeszcze brakuje do choćby średnich europejskich zespołów . No i dlatego też porażka w Polskim Klasyku , bo nie wyróżnia się zbytnio poziomem od reszty polskich ligowych drużyn . - 19.09.2020 / 22:34, *.com.pl

Legia Mistrza Polski pewnie i zdobędzie , ale w Europie to tylko na szczęście może liczyć przy losowaniu , żeby awansować do grupowej fazy LE . Pierwsze to Legii brak trenerskiego fachowca z prawdziwego zdarzenia , takiego który byłby w stanie dobrze przygotować zespół fizycznie na cały sezon ligowy . W Polsce takich fachórów raczej nie znajdzie się . Potrzebny Legii byłby trener , który liznął doświadczenie w Bundeslidze . Zawodnik z naszej ligi przechodzący do lepszego zespołu na zachodzie to potrzebuje kilka miesięcy na dojście do pełnej formy fizycznej bo wyjdzie na kilkadziesiąt minut na boisko i oddycha rękawami . Trener to raz , dwa napastnik na miarę Mistrza Polski - takiego , który jak jest już lepszy zespół i go przypilnuje lepiej to umiałby się urwać obronie , takiego , który włączałby się do rozegrania akcji , takiego który umiałby sobie sam wypracować sytuacje do strzelenia bramki . Szybkiego , dobrego technicznie i skutecznego napadziora Legii brakuje . Brakuje Legii także zawodnika w środku polu , który kierowałby grą Legii takiego kogoś kim był w Legii Ofoe , gra Legii przy nim była zupełnie na innym poziomie . O skrzydłowym , kimś na podobieństwo Grosickiego , który szarpałby skrzydłami akcje Legionistom . Bardzo dużo Legii brakuje . Na dziś są na poziomie Polskiej ligowej piłki . Chyba nie trzeba tłumaczyć nikomu w jakim dokładnie miejsce to jest .

odpowiedz
gazza - 19.09.2020 / 22:33, *.inetia.pl

Boruc na różowo...To musiało skończyć się porażką.
Za co oni biorą pieniądze ???

odpowiedz
Ja! - 19.09.2020 / 22:40, *.tpnet.pl

@gazza: Za robienie P-dalskich kołysek, za wkładanie piłki pod koszulkę, za oblizywanie łokci i ślinienie dłoni. Na tyle ich stać.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 20.09.2020 / 07:29, *.centertel.pl

@gazza: za kontrakt

odpowiedz
MF - 19.09.2020 / 22:33, *.plus.pl

Tak gra król Artur. Co leci, to wpada do siatki.

odpowiedz
Henio - 19.09.2020 / 22:32, *.centertel.pl

Tylko Magiera może pomóc

odpowiedz
TomaSZ - 19.09.2020 / 22:31, *.orange.pl

Vuko czas na spakowanie się

odpowiedz
Dedi - 19.09.2020 / 22:45, *.plus.pl

@TomaSZ:
Niee z całym szacunkiem ale zawodnicy nie mogą mieć trenera kolegę co wszystko im wybaczy a po porażce jeszcze pogłaszcze po główce, Magiera może z trzy mecze by wygrał i potem było by to samo jak poprzednio bo zawodnicy znowu poczuli by się buńczucznie
Panie Mioduski.. Brać Fachowca z drugiej Bundesligi!! Tylko z Niemiec.

odpowiedz
Tagi - 19.09.2020 / 22:30, *.vectranet.pl

Powtórzę się : co Vuko robi z nimi na treningach , skoro piłkarzom Legii brakuje podstaw. Gra na stojąco , statycznie , do tyłu , na trzy , cztery przyjęcia , brak szybkości , woli walki. Myślę że Vuko zahipnotyzował piłkarzy i włodarzy klubu swoją "filozofią" , a prawda jest taka że na tych piłkarzy , ma za krótki warsztat trenerski. Sorry , ale z tym trenerem TA drużyna bardziej się nie rozwinie , a potencjał ma zaje .... sty.

odpowiedz
kiki - 19.09.2020 / 22:29, *.plus.pl

PADAKA i ŻENADA.

odpowiedz
AliMario - 19.09.2020 / 22:29, *.tpnet.pl

Bez niespodzianki...przykro mi że doświadczeni zawalają sprawę...Boruc i Jedza...

odpowiedz
Żenada - 19.09.2020 / 22:29, *.163.13

Ostatnie kilka lat Legia bije same rekordy. Przegrywamy po ćwierćwieczu z Gotnikiem, Cracovią i innymi. Brawo.

odpowiedz
Afro - 20.09.2020 / 08:19, *.chello.pl

@Żenada: pod artykułem "górnik nie wygrał przy l3 od 22 lat" napisałem "to już wiadomo jak obstawiać".

Dlaczego Pekhart razem z Kante to nie ogarniam. Karbownika na środek pomocy wysuniętego za napastnika i byście zobaczyli co by się działo. To jego nominalna pozycja.

odpowiedz
KSGliwice - 19.09.2020 / 22:28, *.eimperium.pl

koko spoko 22lata wój strzelił w 22minuty brawo Górnik.

odpowiedz
T - 19.09.2020 / 22:28, *.play-internet.pl

Pierwszy raz to napisze.
Vuko odejdź.
Dzisiaj to była lekcja gry od... Górnika

Mam nadzieje, ze Skorza ostatnio na Legii był tylko na kawie...

odpowiedz
Szybkie kontry... - 19.09.2020 / 22:28, *.amazonaws.com

Trener I jego ludzie..dymisja,tu nie ma innej opcji.....wstyd Warszawska ⚽️Jeden lub w extraklapie reszta ledwo trzyma końca,co z Warszwskâ ⚽️? To podstawowe pytanie ,tu juz nie biega o histories Vuko....

odpowiedz
nieogarniajacy - 19.09.2020 / 22:27, *.tpnet.pl

Vuko nie ogarnia nawet pozycji dla graczy, jak nie gramy gleboko to samobojstwem jest wystawic Remy'ego w obronie chlop pedzi jak towarowy na zakrecie 10km/h, dla mnie to bardziej defensywny pomocnik schodzacy na 5tego obronce i tak go widze (cos jak krychowiak za czasow euro)

odpowiedz
Mariot85ni - 19.09.2020 / 22:26, *.cyfrowypolsat.pl

Nie ma jak to robić z samymi hanysami i jak tu się w pracy pokazać żenada wstyd liga europy nam już w 3rundzie odfrunie

odpowiedz
ST - 19.09.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

Gratki dla Legii z Zabrza. Dobry mecz - do 4 min graliście jak równy z równym. Przegraliście tylko 2 bramkami i zdobyliście honorową. Jak na Legię - świetnie.

odpowiedz
Ja! - 19.09.2020 / 22:25, *.tpnet.pl

Forma jak zwykle przyjdzie dopiero jesienią. Latem zawsze musimy się kompromitować. Jeszcze jedno jest pewne: nie mamy ani jednego dobrego środkowego obrońcy. Jędrzejczykówna i Lewczukówna to już stare rozwory, Wieteszczanka nadaje się do Kryształu Glinojeck, a wąskiej Hiszpanki nawet nie liczę. Dwóch dobrych środkowych obrońców potrzeba od zaraz!!!

odpowiedz
no a... - 19.09.2020 / 22:44, *.mm.pl

@Ja!: Jesień zaczyna się 21.09

odpowiedz
Jurek - 19.09.2020 / 22:24, *.tropolys.de

Drugą połowę zremisowaliśmy 1:1

odpowiedz
Darek - 19.09.2020 / 22:22, *.chello.pl

Kapitan pokazał jak złamać linię spalonego i dać się ograć w sytuacji 1 na 1.Brawo kapitanie.Kontrakt podpisany to już się ma wszystko w dupie tak?

odpowiedz
(L)1916(L) - 19.09.2020 / 22:21, *.tpnet.pl

Serb nie odejdzie bo Loko nie ma kim jego zastąpić to raz.
Dwa to Loko jak Rudy nie przyzna się do pomyłki i tak samo jak Rudy nie zmieni Wuja to podobnie Loko zrobi z Serbem

odpowiedz
lob - 19.09.2020 / 22:31, *.chello.pl

@(L)1916(L): Z polskich trenerów na obecną chwilę, to tylko Ojrzyński.......Skorża i wesoły Jasio.......ich nie...........u amikorza się skompromitowali......i zostali wyrzuceni na pysk...to samo Nawałka.........
Z wolnych trenerów to tylko Ojrzyński, bo na dobrego i doświadczonego trenera z Bundesligi Miodek kasy nie wyłoży.......

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 01:16, *.chello.pl

@(L)1916(L): Inny trener mógłby mieć jakieś wymagania albo mieć swoją koncepcję. Podejrzewam, że Vuko jest bardziej ugodowy, ergo wygodniejszy dla Mioduskiego.

odpowiedz
Ropa(L) - 19.09.2020 / 22:20, *.187.137

Mieć taką kadrę i nie umieć tego wszystkiego poukładać potrafi tylko ten nieudacznik Vukovic. Jeżeli Mioduski się w porę nie ocknie i ni zwolni tego bałwana to będą nas wszystkich oczy boleć przynajmniej do wiosny przyszłego roku. Zobaczmy co powie Vuko ten lebiega po kolejnym blamazu.

odpowiedz
oLaf - 19.09.2020 / 22:20, *.vectranet.pl

Boruc znowu zawalił mecz.... reszta mu oczywiście mocno "pomogła"... no k... ręce opadają z tymi grajkami....

Czy Jaga czy Górnik - przyjeżdzają i grają pierwszą połowę super pressing - a może Legia zaczełąby tak grać??? Można?? Można, tylko trzeba biegać!!!

odpowiedz
Zielu - 19.09.2020 / 22:20, *.centertel.pl

Żadnego trenera z polskimi korzeniami albo vukopodobnymi... Trenera z zagranicy ze świeżym trenerskim spojrzeniem ... Z doświadczeniem, wiedzą i pewnością siebie... Bo jak patrze na pinokia to mi się płakać chce ze śmiechu... Stasiu Czerczesow to by było zbawienie

odpowiedz
Michał - 19.09.2020 / 22:19, *.plus.pl

Sędzia tragedia 2 karne dla LEGII jak nic no ale to by musiały być karne dla LEGII a na warze siedział właśnie Musiał.Czyli Gil Musiał wypaść nam z nosa i porażka murowana.Pozdrowienia dla "sendziuf"

odpowiedz
ST - 19.09.2020 / 22:27, *.t-mobile.pl

@Michał: Nie popłacz się

odpowiedz
Piotr - 20.09.2020 / 01:57, *.orange.pl

@Michał: A ręka Remego w polu karnym, karny też powinien być ale to Remy fałlował

odpowiedz
Legionista75 - 19.09.2020 / 22:18, *.centertel.pl

Można przegrać mecz oczywiście najlepszym to się zdarza,ale nasza Legia nie ma stylu. Laga ,diagonalna jak kto woli główki na oślep. Skład naprawdę moim zdaniem jest dobry ale nie widać ręki trenera.

odpowiedz
kubica - 19.09.2020 / 22:17, *.inetia.pl

Stolarski porzucił rajdy dla futbolu?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.09.2020 / 22:17, *.chello.pl

Dwa lata temu, Mioduski chciał zmusić Jędzę do odejścia. Wczoraj, podpisał z nim kontrakt do 2023 r. Dziś Jędza był jednym z najsłabszych na boisku. Ktoś to rozumie?

odpowiedz
k - 19.09.2020 / 22:17, *.tpnet.pl

Boruc - co leci to przeważnie wpada, nie dał na razie nic
Stolarski - jemu akurat się chciało ale swych możliwości nie przeskoczy
Remy - jego gra na obronie to dramat
Jędrzejczyk - coraz bardziej pikuje
Mladenowić - za bardzo uwierzył że taki pociąg z niego, obrona leży
Kapustka - jeszcze nie dojechał z heathrow
Antolić - zniżka, brak polotu
Ślisz - młody na głębokiej wodzie, ogarnia gdzie płynąć
Luquinhas - pikuje w dół, ławka na otrzeźwienie, efektowny czasem, nie efektywny
Pekhart - taki czeski Rasiak czy się stoi czy się stoi, się należy
Kante - brak przełamania
zmiany:
Lopes - może kiedyś
Wszołek - no biega, czasem poda
Rosołek - dzisiaj nic
Suma: Wierzę że grają na zwolnienie trenera. Nie odmawiam mu chęci ale warsztatu brak.

odpowiedz
Pawel - 19.09.2020 / 22:35, *.vectranet.pl

@k: nic dodać nic ująć

odpowiedz
Kibolek - 20.09.2020 / 10:40, *.telefonica.de

@k: zgadza się. VUKO TWOJ CZAS NADSZEDL

odpowiedz
mietowy - 19.09.2020 / 22:17, *.chello.pl

No cóż dzis zobaczylismy gdzie jsetesmy

odpowiedz
L - 19.09.2020 / 22:16, *.plus.pl

Vuko do dymisji, antolica na siłę trzymają a to drewno , wszołek jutro okularki założy w cafe futbol i bedzie pier......jak ostatnio, stolarski dno, więcej gwiazdorków zatrudniać w Legii aby tak dalej...... tyle wolnego a siły zabrakło, rynce opadają....
ps. KOWAL dobrze gadasz i masz rację, Pozdrawiam Cię

odpowiedz
zp - 20.09.2020 / 01:34, *.chello.pl

@L: poniosło Cię, przeproś i się oddal

odpowiedz
Artur "recznik" Boruc - 19.09.2020 / 22:16, *.centertel.pl

I jego kolega stolarski "kopne do przodu, będę najlepszy" i struś pedziwiatr Remy

odpowiedz
MF - 19.09.2020 / 22:16, *.plus.pl

A jeszcze niedawno słyszałem że Vuko to trener na lata. Również słyszałem, że wraca król Artur. Tymczasem na ławce trenerskiej tragedia, a w bramce Legii, na pozycji bramkarza niewiele lepiej.

odpowiedz
Antyberg - 19.09.2020 / 22:27, *.centertel.pl

@MF: 100% racji!

odpowiedz
konczita - 19.09.2020 / 22:15, *.t-mobile.pl

ewidentnie widać że nie mają siły i pary do biegania!
mladenovic fajny zawodnik ale nie ma siły, piłka mu ucieka, w sytuacji gdzie ma dogranie do kante to biegnie 30m nawet głowy nie podniesie
jędza - no dziś dał popis przykładu kapitana po podpisaniu kontraktu, dostosował sie do szybkości i formy remy - dramat :(
stolar - niby szybko biega ale 3/4 podań do przodu to straty albo podania nie w tępo! wizualnie źle nie wygląda ale jak sie człowiek wgłębi w szczegóły to słabizna
pekhart same straty
kante też bez formy
o dziwo kapustka coś pozytywnego robił to go zdjął w przerwie
nikt nie wie o co chodzi w tej maszynie:(

odpowiedz
Ewelina - 19.09.2020 / 22:15, *.play-internet.pl

Brosz nakrył Vukovicia czapką. Z grupy nołnejmów stworzył kapitalną ekipę. Rozmarzyłam się, że u nas na ławce trenerskiej zamiast parodysty siedziałby prawdziwy trener typu Brosz. Miło pomarzyć...

odpowiedz
vuko = Pinokio - 19.09.2020 / 22:15, *.t-mobile.pl

buco trener na lata !!!

odpowiedz
czekam - 19.09.2020 / 22:15, *.tpnet.pl

czekam na zmiane trenera bo z tym Pajacem to sie nie da ogladac legii, zero pomyslu na gre zero taktyki, jakis losowy koles ktory oglada polska lige ustawilby legie nie gorzej od Vuko, konfrontacja Vuko z najlepszym polskim trenerem wypadla bardzo blado, Górnik to najlepszy zespol w ekstraklasie bo ich trener wie ze jak nie maja umiejetnosci to chociaz biegac trzeba a to na slaba nasza lige wystarcza (a legia biega najslabiej w naszej ekstraklasie), szczescie ze spada tylko jeden klub bo jak Miodulskiemu wpadnie pomysl by grac z Vuko do konca sezonu to miejsce 9-14 gwarantowane

odpowiedz
PLBBOY - 19.09.2020 / 22:14, *.227.22

Kolejna przegrana, która ewidentnie jest winą trenera. Widziałem potencjalnie niezłych zawodników, biegających bez ładu i składu po boisku. Nie widziałem zespołu. Antolic znowu koszmarnie spowalniał grę. Kapustka może lepiej niech sobie odpocznie. Poproście Boruca by nie grał już długich piłek. Remy rusza się jak wóz z węglem. A zresztą nie ma się co pastwić. Przykro się patrzy na tak zdominowaną Legię. Co z tego, że trener Vukovic dostał Ferrari, kiedy nie potrafi nim jeździć.

odpowiedz
Michał - 19.09.2020 / 22:13, *.plus.pl

Ja też byłem z wiarą za Vuko ale dzisiaj piszę Stasiu Czerczesow wróć.Nasze gwiazdy wyszły znów tylko na 2 połowę a Górnik ich zabiegał i za zapier...lal a nasi myśleli że są takie gwiazdy że mecz sam się wygra.Jeszcze dużo kolejek do końca...,,ale? Trener musi mieć wizję gry bo piłkarzy mamy z papierami tylko głowa i odpowiedni trener w LEGII NASZEJ LEGII!!!

odpowiedz
Miki - 19.09.2020 / 23:13, *.inetia.pl

@Michał: Czerczesow jest już dla Legii nieosiągalny, nie ma sensu o nim pisać. Z byłych trenerów, być może Berg, acz nie w tej chwili raczej.
Legia mogłaby z pożytkiem zatrudnić Fornalika, Brosza, nawet Probierza, Ojrzyńskiego czy Skorżę ale kto by nie przyszedł, za chwilę albo właściciel albo kibice będą żegnać. Vuko dopiero co był geniuszem, już jest baranem (co nie zmienia sprawy, że Legia powinna być nagrodą za sukcesy w innych klubach a nie powitaniem z zawodem).

odpowiedz
Kamil - 19.09.2020 / 22:13, *.t-mobile.pl

Górnik grał taką prostą piłkę, od razu trzech atakowało naszego, czy trenerzy nie widzieli, że w związku z tym nasi zawodnicy byli nie pokryci i wystarczyło szybciej grać, a nie czekać na piłki? Jestem fanem Legii ze Śląska, więc w poniedziałek chyba lepiej wziąć urlop na żądanie niż się wstydzić.

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 22:25, *.mm.pl

@Kamil: Mam dokładnie tak samo Kolego. Będzie ciężko z moimi hanysamy wytrzymać.

odpowiedz
Miki - 19.09.2020 / 22:13, *.plus.pl

Od dawna piszę nie mamy obrony, Jędrzejczyk TRAGEDIA (zamieszany we wszystkie bramki), Remy nie lepiej, Mladenovic wolę Roche, Antolic zwalnia grę, ciekawe że Slisz zaczyna fajnie grać jak schodzi Antolic, dlaczego Luqunias gra na skrzydle??? No i smaczek na koniec nasz wielki tz. bramkarz Boruc (broni tylko to co w niego leci), wolny i staroświecki.

odpowiedz
lob - 19.09.2020 / 22:12, *.chello.pl

Ten trener dwójki ( Sokołowski II ), to pewnie pobierał nauki od Vuco i odwrotnie..........obydwóch już w Legii nie powinno od jutra być............Do jedynki tylko trener z Niemiec z doświadczeniem w Bundeslidze........Nie musi być Niemcem.......z polskich trenerów, to tylko Ojrzyński...........

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 22:11, *.mm.pl

Cóż.... Brosz to jednak fachura jest. Z piłkarskich noname potrafi wycisnąć maksa. Nie mówię, że będą grać o mistrza, ale dla nich najważniejsze jest by grac w piłkę. Grać, a nie udawać.

Koledzy mamy drużynę bardzo przeciętną. Większość to piłkarscy weterani i mam wrażenie, że są u nas tylko dla dobrej kasy, bez żadnych celów sportowych. Wszak kolejny raz jedną z najjaśniejszych postaci był Bartek Ślisz - defensywny pomocnik, ostatni z młodych na którym możemy jeszcze coś zarobić.

Ekipa jest żle dobrana. Boruc powinien grać w PP i tylko wówczas, gdy gramy z kimś niżej notowanym. Szanuję gościa, ale to już nie to. Remy... przemilczę. Antoliciowi po ostatnich wydarzeniach chyba się odechciało, Martins...to drugi Remy. Gwilia w tej chwili tylko i wyłącznie ława. Lopez...żadne wzmocnienie, przyszedł bo był tani.

Wyjścia są dwa. Albo trzeba wymienić sztab (cały) albo pozbyć się balastu w postaci weteranów, dokupić rokujących młodych i za kilka sezonów, jak okrzepną spróbować o coś zawalczyć. Inaczej chyba sie nie da. Z taką grą plus sprzedażą Michała Karbownika własnie teraz klub udowodnił, że na LE nie ma po prostu nadziei.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 22:31, *.orange.pl

@Wolfik: Kolego, dobrze Wiesz, od kogo trzeba zacząć zmiany albo kto te zmiany musi zacząć od siebie...

odpowiedz
Ropa(L) - 19.09.2020 / 22:33, *.187.137

@Wolfik: Kolego takim tokiem myślenia należałoby oddać wszystkie mecze walkowerem i przybic piątkę z 1 ligą a puchary grac tylko dla funu. Mamy dobry team. Nawet jeden z lepszych. Tylko to wszystko może ogarnąć prawdziwy trener. Nie Pinokio wuefista. Tu potrzebna jest prawdziwa piłkarska taktyka. Z góry nakreslona. Dostosowana do składu. Dziś po raz kolejny Ci zawodnicy zostali puszczeni w samopas przez naszego "fachowca " . Gamon nie jest w stanie tego ogarnąć ale cały czas brnie i brnie w ślepym kierunku. Przykład można również zobaczyć w UK, gdzie ManU pod wodzą wuefisty Solskjera gra równie podobny piach tylko w trochę innych realiach. Pozdro

odpowiedz
Krzeszczu - 19.09.2020 / 22:39, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, a o czym ja od lat mowie? I ile syfu za to odebralem?

odpowiedz
Warsiawiak - 19.09.2020 / 23:28, *.orange.pl

@Wolfik: słusznie. Należałoby zacząć od prezesa bo tu każdy się potknie o te przeciętniactwa. Gdy kilka lat temu grał u nas Nikolic i Moulin to takie "gwiazdy" jak Kante albo Stolarski marzyły o występach pierwszym składzie Wisły Płock czy Krakow. A teraz od takich ludzi zaczyna się formowanie skladu. Przykre. O kawiorze juz nie marze ale zamiast porzadnego cheddara jemy ser topiony

odpowiedz
grzesiek - 19.09.2020 / 23:31, *.centertel.pl

@Wolfik: czesc,
Moim zdaniem sklad mamy mocno sredni. Nie mamy nazwisk. Mamy za to pilkarzy ktorzy w tamtym sezonie mogli za Legie bez mała umierać. Ktorzy zostawiaja płuca na boisku i serducho. To bardzo wazne bo w dzisiejszej pilce coraz mniej takich pilkarzy. W tamtym sezonie ogralismy gornik 5:1 a w tym przegralismy 3:1. Polskie druzyny prezentuja dno w sierpniu i we wrzesniu. Winne jest esa 37 po mojemu i prezes boniek ktory ma zbyt fuzo znajomyvh dziennikarzy zeby sie go czepiali. A my skladamy od kilku lat na trenerow i pilkarzy niepotrzebnie.

odpowiedz
zp - 20.09.2020 / 01:41, *.chello.pl

@Krzeszczu: a Ty to akurat jesteś kibicem zwycięskich drużyn wiec sio na Roosvelta smakować zwycięstwo

odpowiedz
#antykrzeszczu - 20.09.2020 / 13:23, *.amazonaws.com

@zp: To zdrajca Ojczyzny I honoru ,liże rowa tu niektòrym a na innych bluzga,pojawia sie kiedy przegrywamy ,I nie cieszy sie z sukcesòw Legii,to zwykła menda,kapuś!

odpowiedz
PPU - 19.09.2020 / 22:11, *.ktmtelekom.pl

Vuko odejdź z Legii dla jej dobra.

odpowiedz
Vuko won - 19.09.2020 / 22:11, *.play-internet.pl

I zabieraj ze sobą spasionego Borubara...

odpowiedz
Kosachicago - 19.09.2020 / 22:10, *.amazonaws.com

Tragedia to malo powiedziane

odpowiedz
Mr T - 19.09.2020 / 22:10, *.mm.pl

Potrzebna zmiana trenera. Inaczej nie mamy szans dostac sie do Ligi Europy.

odpowiedz
Gizior - 19.09.2020 / 22:09, *.alfa-system.net

Kim trzeba być żeby z takiego składu złożyć takie gówno?? :)

odpowiedz
Hutnik Warszawa - 19.09.2020 / 22:09, *.t-mobile.pl

Boruc Jedza i cala obrona do wymiany

odpowiedz
Tedo - 19.09.2020 / 22:09, *.amazonaws.com

To już nie chodzi o porażkę, tu nie ma stylu, chęci ani pomysłu, to już przerasta naszego trenera, ok dna, uczucie, miłość to jest potrzebne na Zylecie, na trybunach a na ławce to trzeba mieć rozum, pomysł i charyzmę a nie pier...lec ze jakoś to będzie. Tu musi być trener co weźmie te pseudo gwiazdki za ryj a nie będzie ich wiecznie bronił i podziwiał, szef w takim klubie jak nasza LEGIA może być tylko jeden.

odpowiedz
Paweł - 19.09.2020 / 22:08, *.artexim.pl-81-219-240-253

pobił??? rozpier..olił i osmieszył

odpowiedz
Zniesmaczony - 19.09.2020 / 22:07, *.orange.pl

Chcemy trenera, a nie frajera

odpowiedz
Kasztan - 19.09.2020 / 22:07, *.47.62

Omonia
Górnik
Gdy drużyna ma trenera i ustawioną taktykę to bierzemy łomot
Tu potrzebny trener

odpowiedz
Pierre Dolish - 19.09.2020 / 22:07, *.m247.com

Ten mecz wyglądał jakby jedenastu pacjentów gastrologii z biegunką ganiało za jedenastoma króliczkami duracell, no może tylko Slisz nadążał, a resztam miała dwa biegi, wolny i całkiem wolny, w dodatku zero pomysłu na grę z tak wybieganą drużyną, taktyka z orlików - ty kopnij, a ja tam będę, ten trener już niczego nowego ich nie nauczy, chociaż mam wątpliwości czy to w ogóle jest trener, w przeciwieństwie do dróżyny przeciwnej, który robi dobrą robotę z tego co ma, a nie z tego co by chciał mieć.

odpowiedz
Adulek68 - 20.09.2020 / 06:52, *.chello.pl

@Pierre Dolish: Pełna zgoda.

odpowiedz
Legia Mistrz - 19.09.2020 / 22:06, *.chello.pl

-Vukovic!!!!!
-co..
- Bez honoru, bez ambicji, wypi.erda.laj ze stolicy!!!!!

odpowiedz
Jano - 19.09.2020 / 22:06, *.inetia.pl

Pobił parodię mistrza z parodią trenera!!!!

odpowiedz
(L)opek - 19.09.2020 / 22:05, *.236.12

Papszuna ściągnąć, koniecznie! Ten facet ma jaja.

odpowiedz
hetero(L) - 19.09.2020 / 22:19, *.inetia.pl

@(L)opek: Nie afiszuj sie z taką wiedzą!

odpowiedz
(L)opek - 20.09.2020 / 10:38, *.236.12

@hetero(L): dobra, masz to u mnie

odpowiedz
Darek - 19.09.2020 / 22:05, *.chello.pl

Myślałem że jak gramy w tym sezonie 30 meczów a nie 37 to odniesiemy 8 porażek w dupoklasie a nie 11.Cóż myliłem się.

odpowiedz
Dedi - 19.09.2020 / 22:05, *.plus.pl

Kurde co się dzieje. Będzie jednak te 1-0 z Dritą po bramce Kante w 86 minucie czy Kosowa się też obawiać..... Vuko zamień siekierkę na kijek.

odpowiedz
Dedi - 19.09.2020 / 22:05, *.plus.pl

Kurde co się dzieje. Będzie jednak te 1-0 z Dritą po bramce Kante w 86 minucie czy Kosowa się też obawiać..... Vuko zamień siekierkę na kijek.

odpowiedz
Rio - 19.09.2020 / 22:05, *.oxynet.pl

Vuko miej odrobinę honoru i się podaj do dymisji.

odpowiedz
I tyle - 19.09.2020 / 22:04, *.play-internet.pl

Szkoda ze nie bylo 0:8
Kto nastepny chce ograć Leie to zapraszamy.

odpowiedz
Yeti - 19.09.2020 / 22:04, *.play-internet.pl

Kolejny bardzo słaby mecz. Z czym tu walczyć o Europę kiedy dostaje się baty od takiego Górnika. Legia bez pomysłu, statycznie. Nie zagrała jeszcze dobrego meczu w tym sezonie. Coraz mniej wierzę w Vuko. Zobaczymy w czwartek ale nie liczę na fajerwerki.

odpowiedz
( L ) - 19.09.2020 / 22:04, *.plus.pl

Vuko czas się zastanowić nad tym co dalej

odpowiedz
(L)eon - 19.09.2020 / 22:03, *.plus.pl

Dopóki będziecie chodzić i płacić pudlowi nic się nie zmieni ŻYD NICZEGO NIE ODCZUJE BARDZIEJ NIŻ BRAK KASY w tym przypadku na trenera z prawdziwego zdarzenia ale wy dalej drzyjcie ryja nie poddawaj się , labada itd żal mi was za moich czasów z lat młodości takie rzeczy na łazienkowskiej były szybko załatwiane ale to wy jesteście przecież kumaci dla mnie osobiście jesteście januszami

odpowiedz
Krawcu - 19.09.2020 / 22:03, *.t-mobile.pl

To chyba już czas. Vuko odejdź proszę.

odpowiedz
Rafcio88 - 19.09.2020 / 22:03, *.vodafone.cz

Vuko, mam prośbę: WYPIER...LAJ!!! To już ja bym lepiej ogarnął tą pseudo taktykę która póki co polega na:
1. Podawaniu do tyłu
2. Rozgrywaniem akcji w stylu "na lagę" przez Boruca
3. Wrzutkach ze skrzydeł.

Won miernoto!!!

odpowiedz
Julon - 19.09.2020 / 22:02, *.timplus.net

To nawet nie chce się pisać!!!!KUDŁATY POWINIEN ZROBIĆ HARAKIRI!!

odpowiedz
Kristof - 19.09.2020 / 22:02, *.ziggo.nl

A Jędrzejczyk dalej się kręci i szuka gdzie jest Jimenez. Zrobił go jak małego dzieciaka.Na takie zwody to sie nie nabierają już trampkarze. I on zarabia 150 000 zł miesięcznie??? Ja się pytam za co???

odpowiedz
Steffe - 19.09.2020 / 22:02, *.tele2.se

Hahahhahaaaa 22 lata! Dresiarz bije kolejny rekord! No to labada labada!

odpowiedz
vuko WON - 19.09.2020 / 22:19, *.t-mobile.pl

@Steffe: "nie poddawaj się" kolejne rekordy czekają

odpowiedz
Farme(L) - 19.09.2020 / 22:02, *.virginm.net

Nawet nie wiem co napisać... tak przykro to dawno nie było... wszyscy poszli do przodu a My?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 22:02, *.centertel.pl

Teraz jeszcze w tyl od Kosowa i Darek zapisze sie w historii klubu, po wsze czasy. Nikt go juz nie przebije w fajdaniu...

odpowiedz
Corleone - 19.09.2020 / 22:02, *.plus.pl

Dwóch defensywnych o tej samej charakterystyce i do tego dwóch napastników... Zero kreacji gry ze środka pola. Jedyna taktyka to gra do boku i centra. Zero kreatywności w środku.

odpowiedz
Piknik - 19.09.2020 / 22:02, *.telnaptelecom.pl

Na trybunach zamuła:
Nie poddawaj się - kto to wymyślił?

odpowiedz
Marcin - 19.09.2020 / 22:23, *.play-internet.pl

@Piknik: to już od dłuższego czasu tak jest. Ja np.nawet tego nie śpiewam.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 19.09.2020 / 22:02, *.play-internet.pl

Niestety nie ma obrony i napastnika z prawdziwego zdarzenia.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.09.2020 / 22:19, *.chello.pl

@Karo(L) 1981: nie ma też bramkarza.

odpowiedz
Misiek75 - 19.09.2020 / 22:01, *.play-internet.pl

Na lepsze mecze jeszcze przyjdzie czas, przytoczyłem słowa Vukovicia to ja się pytam kiedy i czy wogole nadejdą. Śmiem wątpić. Vukovic out!!!!!.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 22:00, *.centertel.pl

Mina Vuko i wszystko jasne - nie wiem, co oni graja, nie wiem, co sie dzieje, nic nie wiem, nie znam sie, musze leciec do kibla...

odpowiedz
Klex - 19.09.2020 / 22:16, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: nie zdążył

odpowiedz
Wawa - 19.09.2020 / 21:59, *.124.248

Vuko
WON
WON
Won
Nieudaczniku
WON
Won

odpowiedz
WarszawskaOchota - 19.09.2020 / 21:59, *.orange.pl

Moim zdaniem czas Vukovicia w Legii dobiegł końca.
Albo Mioduski zatrudni trenera który ma pojęcie o piłce i doświadczenie albo będzie bardzo źle.

LTM !

odpowiedz
KibicL - 19.09.2020 / 21:59, *.plus.pl

Jest jeszcze ktoś przy zdrowych zmysłach kto chce nadal praktykanta trenerskiego Vuko?

odpowiedz
Muchito - 19.09.2020 / 21:59, *.centertel.pl

Vuko pakuj swoje dresiki i wypad

odpowiedz
fantom - 19.09.2020 / 21:59, *.chello.pl

jesli Antolic nie zlapal kontuzji, to jego zmiana stanowi kuriozum.

odpowiedz
Patalachy - 19.09.2020 / 21:58, *.plus.pl

Wstydu nie mają dziady kalwaryjskie....

odpowiedz
pnk - 19.09.2020 / 21:57, *.chello.pl

Wyglądało tak że jakby Górnikowi się chciało to by nam jeszcze ze 3 wsadzili. Niestety jak na nas usiedli to super taktyka Vuko czyli laga do przodu na nic się zdała...

odpowiedz
Dowcip - 19.09.2020 / 21:56, *.10.211

Nawet śmiać mi się nie chce

odpowiedz
12 kufli - 19.09.2020 / 21:56, *.centertel.pl

Od kiedy Vuko jest trenerem mocno wierzyłem że coś z tego będzie. Dziś po raz pierwszy powiem tak: Vuko odejdź dla dobra Legii

odpowiedz
Ryj - 19.09.2020 / 22:01, *.t-mobile.pl

@12 kufli: Mam to samo. Szacun dla Vuko i zmiana trenera.

odpowiedz
Legia to my - 19.09.2020 / 22:09, *.chello.pl

@12 kufli: mocno wierzyłeś?
To oblej się zimną wodą!!!

odpowiedz
eLpolo - 19.09.2020 / 22:12, *.co.uk

@12 kufli: Ja też go cały czas broniłem i tak samo jak ty liczyłem na coś fajnego. Dzisiaj to dramat w ustawieniu, składzie i taktyce. Przygotowanie motoryczne - dramat. Wyjście na tak grającego ofensywnie Górnika wolnym Pekhartem to granie w 10 .

odpowiedz
Haha - 19.09.2020 / 22:21, *.t-mobile.pl

@Ryj: szacun dla PINOKIA !!!

odpowiedz
hwdp - 19.09.2020 / 22:22, *.centertel.pl

@Ryj: zmiana trenera ale na kogo?

odpowiedz
Ryj - 20.09.2020 / 13:43, *.47.24

@hwdp : Racja, jesteśmy w dupie.

odpowiedz