Artur Jędrzejczyk - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Jędza 2023

Jędrzejczyk przedłużył kontrakt!

Wiśnia, źródło: Legia.com

Artur Jędrzejczyk przedłużył kontrakt z Legią do końca czerwca 2023 roku. Jego dotychczasowa umowa wygasała wraz z końcem roku.

Jędrzejczyk jest związany z Legią Warszawa od 2006 roku, kiedy w wieku 18 lat został sprowadzony z Igloopolu Dębica, którego jest wychowankiem. Przy Łazienkowskiej 3 zdobył pięć tytułów mistrzowskich i pięć Pucharów Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
gutek - 21.09.2020 / 13:28, *.chello.pl

Jędza = nędza w obronie

odpowiedz
coach biedronka - 20.09.2020 / 17:20, *.sky.com

Przede wszystkim mamy problem nie tylko z trenerem ale i właścicielem i sztabem od przygotowania fizycznego.To jest najgorszy trener w lidze, oprócz wszołka i mladenovicia te transfery to rozpacz. Brakuje bramkarza,stoperów w liczbie 2 , rozgrywającego i 2 napastników.
kadra ocena w skali przydatnosci - aktualna forma skala 1-6.
1.bramkarze ;
boruc-2,
cierzniak 2,5
2.obroncy-
astiz 1,
hołownia 1,5
jedrzejczyk -1
juranovic-1
karbownik-2
lewczuk-2
remy-0,5
rocha-1,5
mladenovic-2,5
stolarski-0,25
wieteska- 0,5
3.pomocnicy
martins-1,5
antolic-2
cholewiak-2
gwilia-0,5
kapustka-0,25
Luquinhas -2
Bartosz Slisz -2
Joel Valencia ?
Paweł Wszołek * 3
4.napastnicy
kante 1,5
pekhart 2,5
Rafael Lopes 1,5
rosołek 2
--------------
trener vukovic 0,25


odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 18:25, *.chello.pl

@coach biedronka: a Rocha nie dostał wolnej ręki do szukania nowego klubu? Czy pomyliłem z innym piłkarzem?

odpowiedz
bronek49 - 20.09.2020 / 16:57, *.chello.pl

to był bład ze przedłuzyli kontrakt z tak kiepskim piłkarzem on do drużyny nic dobrego nie wnosi a wręcz jest odpowiedzialny za bramki ktore Legia traci

odpowiedz
zdzicho - 20.09.2020 / 11:17, *.tpnet.pl

kasę mu obniżyli, czy nadal ma taki kosmiczny kontrakt? pamiętam, jak na siłę chciano go się pozbyć z powodu, że zarabia najwięcej

odpowiedz
= - 20.09.2020 / 08:19, *.mm.pl

Jakie zarobki dla tej miernoty pilkarskiej wie ktos?!

odpowiedz
gutek - 20.09.2020 / 08:18, *.chello.pl

Górnicy ogrywali go jak dzieciaka-kontrakt z Legią to dla niego zbawienie

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 00:51, *.chello.pl

A kiedy nowy kontrakt dla Antolica? No i mam nadzieję, że Jędza ma już bardziej realny kontrakt.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 23:22, *.telnaptelecom.pl

Dobrze że jak go Jimenez wkręcał nie odstawił cyrku jak Wieteska z Omonią.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 23:21, *.telnaptelecom.pl

Jedza rozbija się RS-em po Warszawie ma koryto na kolejne 3 lata. Czym.ma się przejmować?

odpowiedz
MORGI - 19.09.2020 / 22:58, *.tpnet.pl

No i macie swojego Jędzę, popisał się jak reszta...
A Vuko w ogole nie reaguje na to co się dzieje na boisku!
Skoro górnik siadł na nas jak na łysej kobyle od pierwszego gwizdka to nie trzeba być Einstainem żeby zauważyć że obrońcy nie mieli do kogo podac piłki przy wyprowadzeniu. czyli co trzeba zrobić? trzeba się troche cofnąć z pomocnikami, innej rady nie ma. to jak sie zorientował to było juz po meczu.

odpowiedz
Dens - 19.09.2020 / 22:57, *.t-mobile.pl

Jędza to raczej osłabienie drużyny niż wzmocnienie. To co dzisiaj grał to tragedia.

odpowiedz
peioruv - 19.09.2020 / 22:43, *.chello.pl

Przedłużył, to już się nie musi starać. Po co próbować blokować Jimeneza, jeszcze się przywodziciel w pachwinie naciągnie, a tak może Jimenez nie trafi? Trafił.

odpowiedz
Jordan - 19.09.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

Woon stąd!!!

odpowiedz
Arur - 19.09.2020 / 22:19, *.play-internet.pl

Jedzą to najsłabsze ogniwo. Po co ten kontrakt? Że te pieniądze mamy całą nowa obronę, i chlopaki będą trawę gryzli

odpowiedz
MORGI - 19.09.2020 / 17:33, *.tpnet.pl

Czy komuś na łeb upadło? Przecież to jest najgorszy obrońca, w każdej sytuacji powietrznej fauluje! łapie kogo popadnie przy wyskoku przez co zawsze odgwizdywane są faule przeciw naszej drużynie.
technika zero.wyprowadzenie piłki dno. Ale pensja na poziomie...więc może nie jest taki zły....
Jedrzejczyk sie nie nadaje do 1 składu i szybko się o tym przekonacie

odpowiedz
zaba285 - 19.09.2020 / 18:18, *.116.118

@MORGI: niestety obecnie coś w tym jest. o ile w poprzednich latach bywały dobre momenty o tyle teraz jest prawie zawsze spóźniony i gra na granicy faulu albo fauluje w takich sytuacjach, że juniora to bym jeszcze zrozumiał ale nie tak doświadczonego gracza.

tylko jeszcze jedna kwestia - nie ma go kim zmienić, Wieteska jeszcze gorszy, Remy bez formy itp itd

odpowiedz
Normalny człowiek - 19.09.2020 / 14:26, *.chello.pl

Brawo klub, brawo Jędza.
A teraz Artur: do roboty! Widzisz chyba co się dzieje od kilku lat? Ryknij raz, drugi, skończcie z tym marazmem. Masz poparcie, masz zasługi, masz tutaj autorytet. Zacznijcie grać, na poziomie Mistrza Polski, kraju z 38 mln ludzi
Życzę kolejnych tytułów i pucharów Polski, ale też zaistnienia w Europie, czyli tam, gdzie jest Nasze miejsce

odpowiedz
ben - 20.09.2020 / 12:31, *.inetia.pl

@Normalny człowiek: autorytet czy żart razem z nędzą

odpowiedz
Mietek - 19.09.2020 / 10:18, *.play-internet.pl

I znowu 200 tyś.miesiecznie zarobków ? Brak słów

odpowiedz
TBox - 19.09.2020 / 09:50, *.centertel.pl

Życzę Wam wszystkim byście zostali Reprezentantem Polski i wtedy oceniajcie Artura.
Dobra wiadomość.

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 00:53, *.chello.pl

@TBox: nie trzeba być piekarzem, żeby móc ocenić czy chleb jest dobry.

odpowiedz
Wola - 19.09.2020 / 08:03, *.centertel.pl

Najgorsza wiadomość dnia.

odpowiedz
Sebek - 19.09.2020 / 09:49, *.play-internet.pl

@Wola: pełna zgoda

odpowiedz
Yeti - 18.09.2020 / 23:56, *.play-internet.pl

Teraz wywalić Vukovicia i będziemy wygrywać!

odpowiedz
Autor - 19.09.2020 / 01:36, *.t-mobile.pl

@Yeti: bico trener na lata !!!

odpowiedz
Arek - 18.09.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

Jacyś kosmici piszą na tym forum. Toż to szok!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 18.09.2020 / 22:56, *.amazonaws.com

Brawo!to teraz tylko 100% skuteczności!w meczu z Gòrnikiem...

odpowiedz
zlb - 18.09.2020 / 22:53, *.t-mobile.pl

Brawo Jedza!!!!Super info.A napinacze niech sie napinaja i dalej pokazują kibicom innych ekip którzy tez czytają o Nas jakich Legia ma Kibiców!!!!Wstyd.Na szczęście to tylko napinacze.Legia Mistrz.

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 00:55, *.chello.pl

@zlb: tak, na pewno kibice innych klubów tysiącami wchodzą na naszą stronę, żeby sprawdzać 'jakich Legia ma kibiców'. Zresztą sam może zajrzyj na strony innych klubów i zobacz co inni piszą o swoich grajkach, szczególnie po takich dennych meczach jak nasz dzisiaj.

odpowiedz
LGTBQWERTY stop !!! - 18.09.2020 / 22:25, *.play-internet.pl

Mam nadzieje ze na niższym, urealnionym kontrakcie.

odpowiedz
PAB(L) O - 18.09.2020 / 21:33, *.mm.pl

Nie da się niektórych napinaczy czytać, jakby odszedł źle, przedłużył źle, nie wiem kto tu piszę, to jest polska ekstraklasa, Jędza na naszą ligę jest Gość, bardzo dobra wiadomość, jutro po 3 pkt

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 19.09.2020 / 11:24, *.play-internet.pl

@PAB(L) O: Niestyty na nasze forum wchodzą i jątrzą wrogowie Legiuni.
Przedłużenie kontraktu z Arturem to bardzo dobry ruch (na pewno na niższym kontrakcie)

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 00:52, *.chello.pl

@SŁAWEK(L): Nie doszukuj się. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to już musi być z innego klubu?

odpowiedz
Cch - 20.09.2020 / 15:35, *.plus.pl

@PAB(L) O: no i masz te 3 pkt gdzie w dużej mierze zawalił Jędza

odpowiedz
ben - 18.09.2020 / 21:01, *.inetia.pl

Kolejne wzmocnienie ????

odpowiedz
FWK - 18.09.2020 / 20:57, *.play-internet.pl

Artur brawo ty!!!

odpowiedz
tekken (L) - 18.09.2020 / 20:56, *.chello.pl

I bardzo fajnie :).

P.S.Wszyscy bez (L) w niku to kibice obcych drużyn.

odpowiedz
Korek - 18.09.2020 / 23:19, *.chello.pl

@tekken (L): zaszalałeś z tym nikiem. Obawiam si, że ew. brak (L) jest dla Ciebie niepojętą zgryzotą. Współczuję, ale nie podpowiem lekarstwa na tą chorobę. Radź sobie sam lub posłuchaj innych mądrych ludzi...

odpowiedz
tekken (L) - 19.09.2020 / 19:27, *.chello.pl

@Korek: Chodzi o to, że kibice obcych drużyn z natury nie będą przykładać się do sławy naszego klubu, więc nie umieszczają (L). Dla prawdziwego kibica symbole dużo znaczą. To co się dzieje teraz byłoby nie do pomyślenia 20 lat temu.

odpowiedz
Zippo - 19.09.2020 / 22:03, *.chello.pl

@tekken (L): kto Ci 20 lat temu siedział na necie na forum Legii i przejmował się takimi bzdetami? Jakis znaczków nie mam na forum to nie kibic? 20 lat temu inaczej by Ci to wytłumaczyli ale wygoda ekranu robi swoje..

odpowiedz
tekken (L) - 20.09.2020 / 10:15, *.chello.pl

@Zippo: Wtedy było dużo więcej (L) na forum i mało ludzi podszywających się pod kibiców Legii. A wasze ksywki widzę pierwszy raz, więc nie wypowiadajcie się jak nie macie pojęcia.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.09.2020 / 20:47, *.play-internet.pl

I o ile na naszą eksraklasę jest w miarę solidny,to już w meczach "z poważniejszymi rywalami z np Cypru,czy Malty" rzuca się w oczy Jego brak umiejętności,gdy ma problem np z wyprowadzeniem piłki ze strefy obronnej,najczęściej wali na rympał do przodu.No i zdarza Mu się gubić linię spalonego,ale na szczęście często naprawia swoje błędy "waląc łokciem w przeciwnika".I na drugie szczęście,sędziowie dosyć często puszczają jego grę na pograniczu faulu.

odpowiedz
Roma - 18.09.2020 / 20:39, *.domynet.pl

Widać jak wielu kibiców chyba jednak innych drużyn zagląda na tę stronę. Takich piłkarzy jak Jędza każdy kibic Legii musi szanować.

odpowiedz
1986 - 18.09.2020 / 21:01, *.telnaptelecom.pl

@Roma: Za co?

odpowiedz
... - 18.09.2020 / 20:22, *.t-mobile.pl

Cham boiskowy

odpowiedz
Odp - 18.09.2020 / 20:31, *.domynet.pl

@...: a ty cham internetowy

odpowiedz
Juri - 18.09.2020 / 20:11, *.inetia.pl

Szacuneczek

odpowiedz
Kuchar - 18.09.2020 / 19:57, *.centertel.pl

Za karnego z Omonia dostał. Przepłacimy zawodnik.

odpowiedz
roben66 - 18.09.2020 / 20:40, *.207.220

@Kuchar: do książek wypad analfabeto

odpowiedz
grzesiek - 18.09.2020 / 19:55, *.centertel.pl

Przedluzyl . Pytanie na jakich warunkach. Mam nadzieje ze obnizyli mu zarobki bo zarabial zdecydowanie za duzo

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.09.2020 / 19:55, *.play-internet.pl

No to większego pożytku z niego raczej mieć nie będziemy.Tylko patrzeć,jak "się wykartkuje",co by meczyk z trybun sobie na luzie obejrzeć.Pomijam fakt,że to najbardziej wnerwiający mnie zawodnik w Legii od dłuższego czasu.Zatrzymał się w rozwoju jakiś czas temu i o ile na naszą eksrozkład jest

odpowiedz
Darek - 18.09.2020 / 19:17, *.t-ipconnect.de

Artur ma dopiero 32 lata.W naszej marnej dupoklasie może pograć spokojnie jeszcze kilka lat.Jeszcze nie jednego łokcia sprzeda rywalowi.Nie ma co narzekać bo obecnie to nasz najlepszy stoper.Popełnia czasami babole jak karny z Omonia ale na dziś dzień lepszego stopera nie mamy.Do tego może też zagrać na bokach obrony.
Do tego zgodził się na sporą obniżke pensji.Inaczej by go tu nie było.
Wypada życzyć kolejnych sukcesów i rozumu w niektórych sytuacjach boiskowych.

odpowiedz
Obcy - 18.09.2020 / 19:05, *.t-mobile.pl

Widzę ogromną radość braci kibicowskiej z tego powodu. Jakby nie przedłużył umowy to dopiero byłaby jazda z władzami Legii,że nie dopilnowali. Jak tu dogodzić? Dla mnie dobra decyzja.

odpowiedz
bronek49 - 18.09.2020 / 19:04, *.chello.pl

mam nadzieje że kontrakt nie jest wysoki bo na taki nie zasługuje

odpowiedz
Zduneq - 18.09.2020 / 18:50, *.play-internet.pl

Dziadostwo!
Za swoje zachowanie po meczu z Omonią powinien dostać dożywotniego bana na grę w Legii.

odpowiedz
gazza - 18.09.2020 / 18:49, *.inetia.pl

Nigdy nie pojmę jak można tyle płacić za tak marną grę...Zwykły ligowy średniak.

odpowiedz
Radek - 19.09.2020 / 16:21, *.versatel.nl

@gazza: Odszedł do ruskich za dobre pieniądze na tamte czasy. A wrócił za mniejsze pieniądze, więc dostał wyższy kontrakt. Brzmi uczciwie. Mogliby kupić innego obrońce za 1mlnE i dać mu niższy kontrakt- na jedno by wyszło

odpowiedz
SzB - 18.09.2020 / 18:34, *.pljtelecom.pl

Najlepsze chwile to już za nim, ale to solidny średniak, przyda się. Lepszy Artur niż jakiś wynalazek, albo "wiecznie młody, perspektywiczny " Wieteska robiący babol za babolem. Ciekawe tylko czy adekwatnie do swojego poziomu będzie opłacany...

odpowiedz
S L aw - 18.09.2020 / 18:10, *.vectranet.pl

Legionista z krwi i kosci Ty mu placisz

odpowiedz
Ding - 18.09.2020 / 18:09, *.chello.pl

Ciągle jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii klubu.

Przypominam, że inkasuje tyle samo, co V2O.

Kurtyna.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.09.2020 / 17:55, *.orange.pl

Jędrzejczyk jest coraz słabszy, a dalszy zjazd jest również nieunikniony, bo będzie coraz wolniejszy.

Ciekawe ile zarobi. Jeśli warunki podobne do dotychczasowych to nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Wiadomo - piłkarz profesjonalista i Legionista. Ale na boisku - piłkarz tak podstawowy, jak i łatwy do zastąpienia - człowiekiem o kilkukrotnie niższej pensji bez straty na jakości.

odpowiedz
Józefowianin - 18.09.2020 / 17:44, *.chello.pl

Gdyby nie Artur wiele razy byśmy byli w czarnej D.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.09.2020 / 05:39, *.play-internet.pl

@Józefowianin: A teraz to niby gdzie jesteśmy????

odpowiedz
Aaasa - 18.09.2020 / 17:07, *.wifimax.pl

Oby się ogarnął bo ostatnio z formą na bakier

odpowiedz
Mabi - 18.09.2020 / 17:00, *.mm.pl

Myślę, że to dobry pomysł! Można by było pomyśleć o Jędzy jako o szkoleniowcu... O grze w strefie obrony wiedzę ma nieocenioną...

odpowiedz
Arek - 18.09.2020 / 17:11, *.master.pl

@Mabi: czego miałby uczyć? Jak faulować ? A może chamstwa wobec rywali i sędziów?

odpowiedz
Elquatro - 18.09.2020 / 17:00, *.chello.pl

Nowy Brychczy

odpowiedz
Właśnie , - 18.09.2020 / 18:10, *.t-mobile.pl

@Elquatro: to prawda ,heeeee

odpowiedz
Sig - 19.09.2020 / 16:34, *.centertel.pl

@Elquatro: taki na nasze czasy gdy boimy sie oberwac w palnik od Kosovo lub Karabach.

odpowiedz
Marcin - 18.09.2020 / 16:56, *.plus.pl

Po podpisaniu kontraktu,wywalił Miodkowi z łokcia.Taki tik nerwowy z boiska.

odpowiedz
El capitan - 18.09.2020 / 16:31, *.centertel.pl

Polać mu

odpowiedz
. - 18.09.2020 / 16:25, *.chello.pl

Pewnie musiał obniżyć oczekiwanie finansowe

odpowiedz