fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Turek sędzią meczu z Dritą

Woytek, źródło: 90minut.pl

Turek Halis Özkahya został wyznaczony na sędziego meczu III rundy eliminacji Ligi Europy, w którym Legia Warszawa zagra z kosowską Dritą Gnjilane. Na liniach pomagać mu będą Ceyhun Sesigüzel i Kerem Ersoy, a sędzią technicznym będzie Alper Ulusoy.

Mecz zostanie rozegrany 24 września o godz. 20:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Transmisję przeprowadzi stacja TVP Sport.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Autor nieznany - 20.09.2020 / 00:26, *.221.233

Ale to tylko taki mały Turek, tak zwany miniaturek.

odpowiedz
Felek - 19.09.2020 / 19:20, *.play-internet.pl

Jerzy Turek? Ale przecież on już nie żyje...

odpowiedz
artic - 19.09.2020 / 17:01, *.inetia.pl

Byl raz sobie pewien Turek mial fujarejak ogorek zarty zartami ale obowiazkiem jest wygranie z Drita i Karabachem w innym wypadku nalezy rozgonic cale to towarzystwo w Wuko na czele i budowac nowa druzyne.

odpowiedz
ciajek - 19.09.2020 / 13:17, *.net.pl

Ludzie odrobinę optymizmu, nie można tylko narzekać. Od jakiegoś czasu widzę tutaj samych pesymistów.Zawsze źle. Mam wrażenie, że wchodzą na nasza stronę totalne tłuki. Pamiętajmy "Czy zwyciężasz czy nie.....

odpowiedz
Obiektywny - 19.09.2020 / 18:56, *.play-internet.pl

@ciajek: Brawo Ty ????????

odpowiedz
Zdzichu Kręcina - 19.09.2020 / 11:03, *.t-mobile.pl

Panie Turek kończ Pan ten mecz!!!!
Najlepiej nawet go nie zaczynać z taką formą....

odpowiedz
Kurak - 19.09.2020 / 10:40, *.chello.pl

Turas sedziuje mecz zespolu z kosowa. Mozemy miec pod gorke.

odpowiedz
Kuchy King - 19.09.2020 / 10:29, *.vectranet.pl

Trzymać ich jak najdalej od naszej bramki, by Turas nie mógł gwizdnąć karnego z kapelusza, to może jakieś 1:0 wymęczymy po wrzutce do Pekharta lub niekonwencjonalnym zagraniu Kante.

odpowiedz
Kibol - 19.09.2020 / 10:10, *.chello.pl

Turek Halis Özkahya został wyznaczony na sędziego głównego pierwszego meczu 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy, w którym Legia Warszawa zagra z Football 1991 Dudelange. Na liniach pomagać mu będą Ekrem Kan i Hakan Yemişken, natomiast sędzią technicznym będzie Alper Ulusoy.

odpowiedz
Legia Mistrz - 19.09.2020 / 09:54, *.chello.pl

Panie Turek, niech Pan kończy to spotkanieeeeeeeee

odpowiedz
Pawciu - 19.09.2020 / 10:33, *.play-internet.pl

@Legia Mistrz: Widzewowi juz to nie grozi ale oby sytuacja sie powtorzyla w czwartek :)

odpowiedz