Łukasz Łakomy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Łakomy odejdzie do Zagłębia?

Woytek, źródło: weszlo.com

Łukasz Łakomy, 19-letni pomocnik Legii Warszawa, zostanie piłkarzem klubu z Lubina - poinformował serwis weszlo.com. Zawodnikowi w grudniu wygasa kontrakt, więc bez problemów może podpisać kontrakt z dowolnym klubem i z tej okazji skorzystają "Miedziowi". Nie wiadomo jeszcze, czy opuści Legię zimą, czy już teraz.

Łakomy trafił do Legii w wieku 13 lat z Wisły Puławy i przeszedł szczeble juniorskie aż do trzecioligowych rezerw. W ostatnim meczu ubiegłego sezonu zasiadł na ławce rezerwowych pierwszej drużyny w starciu z Pogonią Szczecin, ale nie wszedł na plac gry.

W obecnym sezonie wystąpił w pięciu meczach Legii II i zdobył w nich trzy bramki. W dwóch ostatnich meczach "dwójki" zabrakło go w kadrze meczowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
bronek49 - 20.09.2020 / 17:34, *.chello.pl

tak się w Legii traktuje wychowanków zawodnik który w 5 meczach strzela trzy bramki a pózniej nie jest wystawiany

odpowiedz
Krasnal - 19.09.2020 / 19:40, *.telkab.pl

Panowie wszystkich nie upchniemy w Legii...a każdy młody ma swoje ambicje i chce grac...w Legii przebiją się tylko super talenty takie jak Karbo czy Wolski swego czasu..inna sprawa ze mozna by mieć jakiś zaprzyjaźniony klub w 1 lidze i tam ogrywać młodych.

odpowiedz
1993 - 20.09.2020 / 06:44, *.tpnet.pl

@Krasnal:
Bez zlośliwosci, ale o poziomie talentu tego człowieka przekonasz się oglądając mecze Zagłebia.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 17:59, *.orange.pl

Panowie, po co te nerwy. Za dwa lata odkupimy go za 2 mln. Euro. Kolejny biznes życia...

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 18:15, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Walukiewicz, Szczepański, Praszelik. Niezła ta nasza polityka kadrowa, nie ma co.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 19:09, *.centertel.pl

@Wolfik: Kupic Slisza, oddac Praszelika...Bezcenne...

odpowiedz
Marcel - 19.09.2020 / 17:49, *.t-mobile.pl

Nie kłóćcie się dziewczyny, bo wam się tipsy odkleją ;)

odpowiedz
oLaf - 19.09.2020 / 18:16, *.vectranet.pl

@Marcel: wyluzuj majty trolllu, tu nie ma nawet o co się kłócić - 19-latek a Anglii jak ma talent to gra w Reprezentacji +w Premier League, w Polsce gość gra w - de facto - 4-tej lidze więc ... talentu chyba nie ma.

odpowiedz
1993 - 20.09.2020 / 06:32, *.tpnet.pl

@oLaf:
Czy kolega widział chociaż 1 mecz tego zawodnika ?
Ja widziałem.
Wspomnisz słowa Leśnego Dziadka.

odpowiedz
Rytm - 19.09.2020 / 17:01, *.centertel.pl

Amatorka. Zamiast przedłużać kontrakty wcześniej, to czekają na nie wiadomo co. Kolejny odejdzie.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 19.09.2020 / 15:58, *.tpnet.pl

Co na to nasz wuefista z Serbii??? Chłopak nie dostał szansy.....

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.09.2020 / 17:13, *.vectranet.pl

@(Levinho) onet. pl: na boisku masz 11 miejsc i ani jednego więcej? Chcesz wyników już teraz czy ogrywania młodzieży, z której co 5 będzie coś wart? Ostatnie mecze ub sezonu pokazały co się dzieje gdy przedawkuje się z młodzieżą...

odpowiedz
Pele - 19.09.2020 / 17:31, *.13.30

@(Levinho) onet. pl: to Vuko jest winien, że z zawodnikiem (o którym pewnie pierwszy raz słyszysz) nie przedłużają kontraktu? Idź stąd trollu

odpowiedz
1993 - 20.09.2020 / 06:58, *.tpnet.pl

@Pele:
Tu się muszę zgodzić.
Patrząc na zaciąg jaki został dokonany ostatnio, to Pan trener nie miał z tym chyba wiele wspólnego i było to widać w meczu z Górnikem.
Łakomy to zawodnik, który był jedną z pierwszoplanowych postaci każdej drużyny w której grał od dziecka po rezerwy Legii (gdzie jest dla niego zdecydowanie za ciasno).
Pokazałby to i w 1 drużynie Legii ale niestety zrobi to w Lubinie.

odpowiedz