Filip Mladenović zanotował przeciwko Dricie dwie asysty - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Wykorzystaliśmy nasze atuty

Wiśnia, źródło: TVP Sport

- Za nami trudne dni, podczas których sporo się działo. Po całym zamieszaniu związanym ze zwolnieniem trenera oraz presji, która na nas ciążyła, nie było łatwo wyjść i wygrać tak ważny mecz. Pokazaliśmy jednak, że jesteśmy dobrą drużyną i potrafimy to zrobić. Podczas spotkań staramy się wykorzystywać nasze atuty i stąd duża liczba dośrodkowań. Mamy kilka zawodników, którzy dobrze grają głową - powiedział po meczu z Dritą Filip Mladenović. - Dzisiaj to nie był tak łatwy mecz, na jaki wyglądał. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy i powoli idziemy dalej - dodał obrońca.

- Dostaliśmy informację, jak Drita będzie grała przeciwko nam i dzisiaj nie pozwoliliśmy im na zbyt wiele. Były fragmenty meczu, podczas których wyglądaliśmy dobrze. Zdarzały się jednak również momenty, które wymagają od nas poprawy pewnych elementów. Myślę, że najważniejsze, że wygraliśmy, bo cały czas jest nas w dużo emocji.

- Dzisiaj w naszej drużynie zadebiutował Joel Valencia. Wiem, że nie było łatwo mu zagrać po raz pierwszy od dłuższego czasu. Co więcej, nie trenował z nami zbyt wiele i na pewno potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby dojść do formy - podobnie jest z resztą drużyny. Staram się grać z Joelem i pomagać mu na boisku jak każdemu innemu piłkarzowi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
bronek49 - 25.09.2020 / 18:35, *.chello.pl

jakie to Legia w tym meczu miała atuty nie widziałem żadnych

odpowiedz
AliMario - 25.09.2020 / 13:25, *.tpnet.pl

Skoro nie ma w głowie to się jedynie można bezużytecznie bez ładu i składu nabiegac...jeśli pobycie razem jakiś czas wspólnie to może będą efekty o ile prez s pójdzie po rozum i w końcu pozwoli na rozsądne traktowanie tego klubu w innym przypadku klub pewgo dnia klęskę.

odpowiedz
Szymon - 25.09.2020 / 10:28, *.t-mobile.pl

Ciekawe czy on tak na serio czy żartował. Nie łatwo wyjść na mecz z mistrzem Kosowa i wygrać - qr.. komediant. Drogi Filipku myślę sobie tak że jakbyście przerżnęli ten mecz to byłby ogromne szanse po meczu oberwać po liściu od komitetu powitalnego. Radzę zmień podejście i przestań wygadywać bzdury

odpowiedz
ROSOMAK - 26.09.2020 / 13:10, *.t-mobile.pl

@Szymon:I co stałbyś w pierwszym szeregu tego komitetu kozaku

odpowiedz
jarekk - 25.09.2020 / 08:17, *.tvksmp.pl

Jedynym atutem skórokopów był brak atutów u rywala

odpowiedz
gutek - 25.09.2020 / 05:49, *.chello.pl

pokazali atuty z Kosowem a co będzie ja przyjadą zespoły z Europy Zachodniej

odpowiedz
Po ptokach - 25.09.2020 / 09:02, *.com.pl

@gutek: Najpierw trzeba wygrać z zespołem z granicy Europy i Azji, żeby myśleć o Europie zachodniej. Qarabach od 4 sezonów regularnie gra w pucharach w fazie grupowej. Z czym my do nich ?

odpowiedz
Dexter - 25.09.2020 / 05:23, *.centertel.pl

Jak dla mnie to jest to zalosne będąc zawodowym pilkarzem potrzebuje czasu żeby dojść do formy, zamieszanie, presja

odpowiedz
kibolo - 25.09.2020 / 01:20, *.orange.pl

Presja i ważny mecz z mistrzem Kosowa. Ludzie trzymajcie mnie...

odpowiedz
Po ptokach - 25.09.2020 / 09:05, *.com.pl

@kibolo: ale czemu się dziwisz? Gość powiedział jak jest. Tylko jak to się stało, że jesteśmy w tym miejscu? To jest problem

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.