Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Czarne chmury nad trenerem

Michniewicz zastąpi Vukovicia?

Wiśnia

Po ostatniej słabej dyspozycji Legii posada Aleksandara Vukovicia wisi na włosku. Zdaniem dobrze poinformowanego użytkownika Twittera Janekxa89, najpoważniejszym kandydatem do jego zastąpienia jest Czesław Michniewicz.

Negocjacje ze szkoleniowcem mają być już w zaawansowanej fazie. Michniewicz od trzech lat jest selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 21. Wcześniej prowadził m.in. Lecha, Widzew, Termalicę, Pogoń Szczecin i Podbeskidzie.




fot. Misgka / Legionisci.com

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 25932
START: 01.07.2020 / KONIEC: 30.09.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (409)

+dodaj komentarz
Goc(L)aw - 21.09.2020 / 19:18, *.centertel.pl

DO WSZYSTKICH --- OBEJRZYCIE PARE RAZY FILMIK !!!!!

odpowiedz
Kibic emeryt - 21.09.2020 / 19:09, *.centertel.pl

Stało się to co przewidywałem i dokładnie w tym czasie .Mioduski w ten sposób prubuje ratować puchary i może mu się udać mimo że zawodnicy bez formy .Michniewicz to oczywiście tylko do wiosny a jak uda się sprzedać Karbownika i awansować do fazy grupowej to w nowym roku będziemy mieli dobrego trenera zagranicznego .Pewnie wszyscy zapytają to po co 2 lata umowa a po to bo żaden trener w takim przypadku nie zgodzi się na pół roku umowy i pewnie tak było w tym przypadku .

odpowiedz
urs - 21.09.2020 / 19:01, *.chello.pl

spokojnie Miodek wybierze , bedzie po kim jeb....... jak bedzie dryfowal na stadionem, dajmmy czasu troche

odpowiedz
Alex Bielany - 21.09.2020 / 18:33, *.chello.pl

Mam nadzieje, ze Mioduski otworzy forum i zobaczy ile jest negatywnych opinii o Czesku, kibice go nie chca, tylu jest wolnych trenerow, nie wierze, ze nikt pokroju Berga nie jest wolny, bo jest, ale Mioduski mysli, ze skoro Czesiek ma reke do mlodych, to nagle stworzy z 3-4 nowych Karbownikow ktorych opchniemy za 15 - 20 mln euro, tu nie o wynik sportowy idzie tylko zeby mlodych kreowac,
Moim zdaniem dobrym wyborem bylby Felix Magath, bez pracy obecnie, a za morde by zlapal gwiazdeczki

odpowiedz
grzesiek - 21.09.2020 / 18:06, *.centertel.pl

@1596: dokladnie. Paranoja. A wlasciciel zamiast poczekac do meczu z drita to zealnia Vuko juz teraz.

odpowiedz
1596 - 21.09.2020 / 17:42, *.cyfrowypolsat.pl

Może weźmie rejsa na asystenta?

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 17:46, *.bredband2.com

@1596: Moze Komornickiego? :-))

odpowiedz
Wszystkoniewiedzący - 21.09.2020 / 17:13, *.chello.pl

Jak będzie michniewicz to trudno, mniejsze zło niż ten klaun. Jak będzie wygrywał to tylko to się będzie liczyło, a jak nie w grudniu powinien zniknąć.

Nie rozumiem jaki jest problem z zatrudnieniem jakiegoś helmuta po hitlerowskiej szkole, kilkuletnim doświadczeniu nawet w 2 lidze niemieckiej ze sztabem który potrafi przygotować drużynę fizycznie. U nich jest ograniczona liczba klubów na najwyższym poziomie a ambitnych absolwentów tego szwabskiego szkolenia co rok przybywa. U nich angielski jest drugim językiem a w Legii nie ma samych autochtonów, także język nie powinien stanowić problemu.

Uważam że spec od przygotowania z doświadczeniem i sukcesami w sztabie powinien być priorytetem w czasie rozmów z ewentualnym trenerem. Jak drużyna będzie wybiegana, wytrzymała, dynamiczna szybka i silna to będzie baza do taktyki, schematów i pressingu na połowie rywala. Bez tego czarna dupa.

odpowiedz
kalosz - 21.09.2020 / 16:48, *.mm.pl

kolejny chórzysta w Legii..masakra....koniec swiata...

odpowiedz
atmosferic - 21.09.2020 / 16:43, *.orange.pl

michniewicz spiewa : "legła warszawa"
https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=lHFsNbd1bTA&feature=emb_title&ab_channel=norasz

odpowiedz
Legionista80 - 21.09.2020 / 16:29, *.play-internet.pl

Vuko to początkujący trener, który pomimo obserwacji kilku dobrych trenerów niczego się nie nauczył....czy to mnie dziwi? Nie... Na próżno szukać u Aleksandara inteligencji...
Drużyny Michniewicza grają w piłkę, wiedzą co to presing a trener wie co to taktyka.... Czy oglądaliście teraz U-21 Polska Rosja.... ? Buzzer -Vuko vol 2 zabrał Czeskowi graczy a on uzupełnił straty I ograł Rosję....U -21 gra pilka....A Legia Vuko-brak słów. Wiecie kiedy wyszło, że nie jest trenerem i nie będzie?
Dostał 5 czy 6 graczy, których chciał i nie potrafi ich wkomponowac....wyszedł warsztat i brak umiejętności oceny gracza ....dodatkowo nie umie dotrzeć do nich....bo i jak? Ile może dac nadesłanie wózkiem..... Dzięki Bogu że D.M zadziałał...Chłopaki poczuje że mają trenera, że jest taktyka i człowiek co przed nimi stoi ma więcej szarych komórek niż 3 pary adidasa. Pozdro

odpowiedz
Sylwek - 21.09.2020 / 17:16, *.t-mobile.pl

@Legionista80: oglądałem i w pierwszej połowie mało co istnieli a w drugiej od 75 min oddychali rekawami słucham riposty

odpowiedz
Autor - 21.09.2020 / 18:02, *.vectranet.pl

@Sylwek : w skrocie gowno prawda, raczej ogladales inny mecz

odpowiedz
Legionista80 - 21.09.2020 / 16:16, *.play-internet.pl

Ta sonda była robiona na Białorusi?;))) Kto dobrze ocenia pracę tego "geniusza"?

odpowiedz
tekken (L) - 21.09.2020 / 15:19, *.230.92

Akurat Czesiu to przyjemny facet. Nie mam nic przeciwko.
Moje typy byłyby bardziej proLegijne: Ojrzyński, Wdowczyk, Skorża, Magiera, Smuda, Urban.

odpowiedz
yo11 - 21.09.2020 / 15:53, *.chello.pl

@tekken (L):

trener ma mieć autorytet i warsztat , a nie być przyjemny.
Przyjemny to może być masaż kolego :)

odpowiedz
Plo - 21.09.2020 / 16:03, *.cezamat.eu

@tekken (L): tak, szczególnie Dyzma Smuda

odpowiedz
Pacho - 21.09.2020 / 16:32, *.chello.pl

@tekken (L): to jest topienie klubu. Z wymienionych spróbować można by jedynie Ojrzyńskiego. Reszta już pokazywała warsztat. Dla mnie w zasadzie Vuko to ostatni trener z eklapy. Powinien być człowiek z dobrym warsztatem najlepiej z jednej z top 5 lig i młody może być to asystent z dobrze działającego klubu.

odpowiedz
tekken (L) - 21.09.2020 / 17:38, *.chello.pl

@yo11: ooo to właśnie mi chodziło :)

odpowiedz
tekken (L) - 21.09.2020 / 17:40, *.chello.pl

@Plo: Myślę,że on wbrew pozorom mógłby najwięcej osiągnąć. Pozatym fajnie byłoby go zobaczyć póki jeszcze mamy okazje na ławce trenerskiej. W gruncie rzeczy co za różnica ten czy inny - ja dużej nie widzę.

odpowiedz
tekken (L) - 21.09.2020 / 17:41, *.chello.pl

@Pacho: Jeszcze Fornalik, ale ten ma śląskie DNA.

odpowiedz
AntyCM - 21.09.2020 / 14:48, *.chello.pl

Wstyd zatrudniać "trenera" który był zamieszany w korupcję, jak ma być Czesław to niech będzie Jakołcewicz, na jedno wyjdzie a przynajmniej nie korupcjusz. Myślę że przyszedł czas na bojkot i spotkanie z prezesem w celu wyjaśnienia, o co tu k... chodzi.To jest Legia Warszawa a nie jakaś popierdułka.

odpowiedz
dino - 21.09.2020 / 15:30, *.vtelecom.pl

@AntyCM:
Jak to o co żeby prezes DM tanio kupił (wyhodowal) piłkarza a drogo sprzedał Michniewicz umie pracować z młodymi a że coś tam na Legie śpiewał czy korupcja co tam

odpowiedz
tomiacab - 21.09.2020 / 14:34, *.128.249

każdy będzie lepszy niż pajacowania co mnie będzie pouczał na czym polega byc Legionistą prawdziwym. Typ który kochał Partizana, później Legie, a nie odszedł do skisły tylko dlatego, ze byl za słaby. Jeden dobry sezon miał w Legii, jak przyszedl. I pomyśleć ze wtedy skandowałem Zostań vuko, zostań. Tfu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 14:24, *.centertel.pl

Jens Keller tez brany pod uwage...

odpowiedz
ajs - 21.09.2020 / 14:06, *.vectranet.pl

Czesuaf Półksiężyc, wschodząca gwiazda Twittera. Jego zagrywki taktyczne to "tramwaj w bramce" i "dzida".

odpowiedz
Redi - 21.09.2020 / 15:58, *.centertel.pl

@ajs: dokładnie, mnie się kojarzy z tym słynnym półksiezycem hahahaha

odpowiedz
Krzysztof - 21.09.2020 / 14:04, *.17.130

Czesiek? Może znajdą Janusza

odpowiedz
kibic(L) - 21.09.2020 / 13:21, *.inetia.pl

To jest jakiś żart z tym Michniewiczem. Koleś za 700 połączeń z Fryzjerem nigdy nie powinien mieć miejsca w polskiej piłce. Żenujące jest to, że zatrudnia go PZPN a teraz jeszcze Legia. Paranoja!

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 12:22, *.bredband2.com

Dres zwolniony, i dzieki Bogu! Nigdy nie bylem na tak przy zatrudnieniu tego pseudotrenerzyny i nigdy nie pialem z zachwytu ze "nasz, dac mu szanse, ma dna". Dostal kopa i tyle.
Natomiast, najistotniejsza kwestia jest to, co teraz wymysli Mioduski. Jestem pelen obaw ale i nadziei. Juz niedlugo zobaczymy. Byle tylko nie Michniewicz czy inny wynalazek PMS-s.

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 13:30, *.mm.pl

@Krzeszczu: Ja tam Kolego nadziei nie mam. Sama zmiana wskazana, ale jej termin fatalny - kilka dni przed meczem pucharowym. Wątpię, by ten chaos ktokolwiek ogarnął. Jeśli trenerem zostanie p.Czesio.... to możemy się pożegnać w tym sezonie z jakimkolwiek osiągnięciem.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 13:48, *.bredband2.com

@Wolfik: Podzielam Twoje obawy. I tez sie zgadzam ze zwolnienie aczkolwiek nieuniknione to w najgorszym mozliwym czasie. Juz 3-4 tygodnie temu pisalem ze zwalnianie teraz vukovica, jakby tragiczne wyniki nie byly, to po prostu blad pod kazdym wzgledem. Bo znowu jestesmy w sytuacji ze panicznie trzeba dziure trenerska zalatac, byle czym aby bylo. Zamiast "stworzyc" profil trenerski/trenera, jakiego chcielibysmy tutaj miec, i spokojnie go szukac (wrzesien-luty to sporo czasu), to poddajemy sie emocjom, zwalniamy trenera, kilka szybkich telefonow i ouala, zalatwione. Co widac tez od lat jak i jakie robimy transfery. Patologia. Od Mioduskiego w dol.
Powtarzam, jesli pogloska o Michniewiczu okaze sie prawda to Mioduski raz na zawsze udowodni ze jest totalnym idiota, nie tylko ze nic sie nie zna ale NIC sie nie uczy.
Juz niedlugo zobaczymy.

odpowiedz
krzeszczu na trenera - 21.09.2020 / 13:49, *.orange.pl

@Krzeszczu: sam jestes dres. Cale zycie jeczysz i narzekasz. Czytam Twoje wypociny od paru lat i ciagle jest zle. Napisz wreszcie cos konstrukktywnego ( co jeszcze sie kiedys sprawdzi) i sensownego. Zwykly maruda

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 13:52, *.bredband2.com

@krzeszczu na trenera: to nie czytaj cieciu, ani cie nie zmuszam ani tego nie oczekuje.
A tak na marginesie wszystko o czym pisze sie sprawdza.

odpowiedz
Pacho - 21.09.2020 / 16:37, *.chello.pl

@Wolfik: dokładnie. Może efekt miotły zadziała i wejdziemy do LE, ale potem baty zarówno w lidze europy jak i w eklapie. O mistrzu można zapomnieć ale może powołań do u21 będzie więcej...

odpowiedz
AliMario - 21.09.2020 / 12:21, *.tpnet.pl

Jednak zmienia trenera....od kilku sezonów absurdalna logika Prezesa nic nowego nie wnosi. Przepraszam ale Legia nie ma presa a kretyna bo takich błędów już nikt nie osiąga w pl już tylko Polski rząd i Polski Prezydent...porażka za każdą porażka. Ten facet nie ma w ogóle samokrytyki i nie ma honoru ..

odpowiedz
aaa - 21.09.2020 / 12:17, *.orange.pl

Vuko mógł jeszcze zostać , Michniewicz nic tu nie zmieni .

odpowiedz
kiki - 21.09.2020 / 12:16, *.tpnet.pl

Janekx podaje, że negocjacje z Michniewiczem mocno zaawansowane. Także ... ten ... tego ... chyba mamy już nowego trenera :/

odpowiedz
Kamil - 21.09.2020 / 12:16, *.3s.pl

No i nie ma juz Vuko

odpowiedz
sebo86 - 21.09.2020 / 12:14, *.centertel.pl

Przyjdzie inny i tak będzie to samo a jak będzie Misiek to raczej za 12 miesięcy będzie to samo karuzela od 4 lat

odpowiedz
OBOP - 21.09.2020 / 12:13, *.t-mobile.pl

Już nie ma dresiarza .

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2020 / 12:18, *.play-internet.pl

@OBOP :

odpowiedz
Jaroo - 21.09.2020 / 12:10, *.as43234.net

Na Legia.com wlasnie Vuko zostal zwolniony ...

odpowiedz
Novacco - 21.09.2020 / 12:08, *.centertel.pl

Wynik sondy szokujący. Trenera ocenia się przez pryzmat osiągnięć. On zdobył MP ale 2 razy odpadł z Pucharów. A po to chyba się Majstra zdobywa, żeby osiągnąć coś w Pucharze i wznosić drużynę na coraz wyższy poziom. Majster to dla Legii powinien być obowiązek, który trzeba spełnić.

odpowiedz
SEBO(L) - 21.09.2020 / 12:07, *.centertel.pl

TVP SPORT: Vuković zwolniony...

odpowiedz
kanalarz - 21.09.2020 / 12:02, *.vectranet.pl

Lepszy byłby Ojrzyński,a i jeszcze jedna sprawa Artur powinien naprawdę się zastanowić czy to ma sens.Był świetnym bramkarzem ale wszystko się kiedyś kończy.On powinien ulubieńcem kibiców ale na ławce rezerwowych,powygłupiać się trochę w szatni kiedy trzeba rozładować atmosferę i pomachać od czasu do czasu żylecie i tyle.Mało to Bufon zawalił meczów? Między innymi przez niego reprezentacja Włoch nie pojechała pierwszy raz w historii na mistrzostwa.Juventus też ucierpiał.Taka sama sytuacja jest Arturem.Musi być zmiana pokoleniowa na bramce.Niestety czas biegnie-niestety.Sorry ale takie mam przemyślenia

odpowiedz
... - 21.09.2020 / 11:57, *.master.pl

Jeśli ta serbska ... dalej będzie asystentem to i najlepszy zagraniczny szkoleniowiec nic nie da. Znowu będzie bunt w szatni

odpowiedz
kiki - 21.09.2020 / 11:56, *.tpnet.pl

No tak tu nie ma co trenować ... tu trzeba dzwonić, dzwonić!! ;)

odpowiedz
Ja - 21.09.2020 / 11:49, *.play-internet.pl

Jens Keller piszą że też jest brany pod uwagę, oby był a nie czesio

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 11:53, *.bredband2.com

@Ja: Bardzo srednie, nawet kiepskie osiagniecia, ale wole jego niz inne wynalazki polskiej mysli szkoleniowo-siatkonoznej.

odpowiedz
Ja - 21.09.2020 / 12:03, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: otóż to, bo zmiana dla zmiany jest bez sensu.

odpowiedz
Szacunek - 21.09.2020 / 11:48, *.128.249

wynik sondy jest przerażający.

odpowiedz
Zielony Kampinos - 21.09.2020 / 11:44, *.vectranet.pl

vuko PATATAJ !!!!!

odpowiedz
NIE DLA KOLEJNEGO KELNERA - LEGII POTRZEBA - PRAWDZIWEGO TRENERA !!! - 21.09.2020 / 11:43, *.com.pl

JAK MA PRZYJŚĆ DO LEGII KOLEJNY LIGOWY GÓRU TO LEPIEJ DAĆ SOBIE SIANA I NIC NIE ZMIENIAĆ BO I TAK TO NIC WIĘKSZEGO NIE ZMIENI . JAK CHCĄ W LEGII PRAWDZIWYCH ZMIAN TO JEDYNIE DOŚWIADCZONY TRENER Z ZACHODNIEJ LIGI - NAJLEPIEJ TAKI , KTÓRY PRZEPRACOWAŁ TROCHĘ W BUNDESLIDZE - BO TAM JEST CAŁKIEM INNY ŚWIAT TRENERSKI !!!

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 21.09.2020 / 11:43, *.play-internet.pl

Sprzedac Karbownika i zatrudnic kogos z nich :Marc van Bomel , Roberto Di Mateo, Klinsmann, Lorenzo de Anna. Dobry trener kosztuje zainwestować wróci sie szybko!!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 11:48, *.bredband2.com

@KasztanoRonaldo: Klinsman lub di Matteo napewno byliby w zasiegu i znaja sie na pilce. Duzyny Klinsmanna graly atrakcyjny futbol (repr niemiec grala bardzo fajnie) a i chavski di Matteo tez grala fajnie. Jak najbardziej na tak. van Bommel byl brutalem jako pilkarz, jakim jest trenerem tego nie wiem. Ale Szopen na pewno nie wie ze tacy trenerzy jak Klinsmann czy di Matteo istnieja. Jest tez Gianfranco Zola, przeinteligentny facet i dobry trener. Tez bez klubu. Mozna. Tylko trzeba pomyslec i poszukac, a z tego Szopen i jego sztab raczej nie slyna...

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 11:51, *.mm.pl

@Krzeszczu: Kolego, przecież Mioduski nie ma sztabu. Sam jest prezesem, dyrektorem sportowym, może też trenerem w wolynch chwilach....

odpowiedz
speed - 21.09.2020 / 12:15, *.play-internet.pl

@KasztanoRonaldo: O widzę,że już przedświąteczna gorączka.Pomarzyć zawsze można.Nic nie kosztuje,a to dla prezesa bardzo istotne.

odpowiedz
Sebo(L) - 21.09.2020 / 11:39, *.master.pl

Pomysł z wymianą Vukovicia na Michniewicza to chyba jakiś kiepski żart.Zespoły ,z którymi Michniewicz pracował włącznie z kadrą U21 prezentowały zawsze mało atrakcyjny dla oka futbol.Skupiły się głównie na obronie własnej bramki by od czasu do czasu wyprowdzić kontrę.Nawet ostani mecz jego młodzieżówki z Rosją co prawda wygrany ale ciężki do ogladania i mało porywający styl zwycięstwa.Jeśli faktycznie Michniewicz ma objąć Legię to trzeba się przygotować na krwawienie oczu oglądając grę "Wojskowych".

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 11:42, *.bredband2.com

@Sebo(L): Po raz kolejny sie zgadzam. Jesli Szopen na prawde szykuje taki plan, takie rozwiazanie to jest totalny i niedorozwinietym idiota. Ale poczekajmy, jeszcze nic sie nie wydarzylo poza spekulacjami.

odpowiedz
Ja - 21.09.2020 / 11:54, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Obawiam się że gdyby były to spekulacje dziennikarskie to Klub by to zdementował a jest cisza czyli jest coś na rzeczy.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 11:57, *.bredband2.com

@Ja: Oczywiscie masz racje, i jak to mowia, nie ma dymu bez ognia. Tez mam obawy ale nadal sie ludze nadzieja...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 21.09.2020 / 12:23, *.play-internet.pl

@Sebo(L): dokladnie to samo dziś rano powiedziałem jak pisałem z kumplami. Ale z tym trenerem zaliczymy spadek bo my obrońców nie mamay co było widać w meczu z górnikiem. Nasi nadstawili odbyty a Gornicy fedrowali, strasznie to wyglądało. Legia gra dobrze jak dominuje w środku boiska, ale nas środek na tem moment noe istnieje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 17:38, *.orange.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Może kogos dokupią, oby nie na targu z koperkiem

odpowiedz
Malinka - 21.09.2020 / 11:36, *.tpnet.pl

Tylko nie Czesiu.. jestem kibicem Pogoni i widziałem jak beznadziejnie grała ,tylko nie przegrać więc broni 10 no i może coś z kontry ..
Beznadzieja , szkodz mi kibiców L

odpowiedz
Szmu(L)ki - 21.09.2020 / 11:35, *.aster.pl

Dziś podobno już pierwszy trening z zespołem.
Nie jestem fanem czesia, ale vuko sprowadził zespół na dno i nie ma pomysłu na grę (laga na czecha i kante).

odpowiedz
Władeczek - 21.09.2020 / 11:31, *.vectranet.pl

która ku^&wa nasrała w puzon???


a tak na poważnie - jeśli ten fagot zostanie trenerem Legii - tak oddaje swój karnet i ide na kosza /hokej / rugby

odpowiedz
Pawel - 21.09.2020 / 17:20, *.vectranet.pl

@Władeczek:
I do monopolu po maciorę

odpowiedz
RobL - 21.09.2020 / 11:15, *.centertel.pl

Wszystko zło zaczęło się od kopania koszulki przez kante , straciliśmy honor a vuko w jego obronie postawił cały swój autorytet na szali i przegrał amen!

odpowiedz
Mr Butterfly - 21.09.2020 / 11:15, *.163.210

Tylko Jacek Magiera daje szanse na inny poziom. Niestety nie z Miodkiem...

odpowiedz
Vuko WON - 21.09.2020 / 11:31, *.play-internet.pl

@Mr Butterfly:
ooo kolejny trener od WFu

odpowiedz
Vr46 - 21.09.2020 / 13:27, *.play-internet.pl

@Mr Butterfly: zgadzam się w 100%. Jacek Magiera byłby w stanie poukładać naszych grajków. Najlepszy trener jakiego mieliśmy od czasów Stasia

odpowiedz
(L)ookson - 21.09.2020 / 17:48, *.chello.pl

@Mr Butterfly: Też zdecydowanie Jacka Magierę chciałbym zobaczyć i to tak przynajmniej na 2-3 lata.

odpowiedz
Kibic1 - 21.09.2020 / 11:02, *.tpnet.pl

Moim zdaniem Mioduski powinien zatrudnić kogoś z czwórki Probierz,Papszun,Ojrzyński,Skorża.

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 21.09.2020 / 11:07, *.35.8

@Kibic1: Co wy z tym Papszunem co on takiego osiągnął ? Jaki duży klub prowadził, gdzie ambicje są większe od utrzymania ? Już to widzę jak by miał posłuch w szatni gdzie większość zawodników ma większe osiągnięcia i doświadczenie od niego. Ludzie nie zachwycajcie się byle czym.

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 11:11, *.mm.pl

@Kibic1: Jeśli ma być to zmiana tego pokroju....to lepiej nic nie zmieniać. Probierz....rany boskie, może jeszcze Stokowiec?

odpowiedz
Kibic1 - 21.09.2020 / 11:19, *.tpnet.pl

@Wolfik:
Potrzeba nam trenera przede wszystkim z twarda reka, umiejacego wprowadzic dyscypline wsrod zawodnikow tak jak to zrobil Czerczesow i majacego jakiekolwiek pojecie o taktyce, a nie wuefisty pokroju Vuko w Legii czy na przyklad Durdevicia w Lechu.

odpowiedz
Szopenik - 21.09.2020 / 11:20, *.centertel.pl

@ToJeAmelinium.: To nie jest kwestia osiągnięć bo Vuko obejmując Legię samodzielnie nic nie osiągnął wcześniej. Chodzi o to, że Papszun się nie pier..oli w szatni. Po awansie do extrklapy wymienił pół składu bo uznał, że się nie nadają na ten poziom rozgrywkowy. Letnie transfery zeszłoroczne były takie sobie, zimowe już dużo lepsze a w obecnym okienku nie wyglądają źle choć wynik zweryfikuje.
Kwestia fundamentalna w Rakowie to pełne zaufanie właściciela do trenera i ten sam sposób myślenia i budowania.
Papszun ma dużą swobodę działania i też właściciel nie wyprzedaje mu połowy drużyny bo hajs natychmiast musi się zgadzać i jak kopacze pójdą na skargę na trenejro to szybciej wylecą kopacze. Dyrektora sportowego również ściągnął Papszun a szkółkę prowadzi Marek Śledź ściągnięty z Lecha.
To najpierw Świerczewski miał pomysł i wizję, do tego dobrał trenera a ten zawodników i sztab.
Trudno mówić o jakiejś wizji Mioduskiego.

odpowiedz
Roma - 21.09.2020 / 11:23, *.plus.pl

@Wolfik: kolega kibic1 chce Probierza, bo jeżeli chodzi o europejskie puchary, ten daje gwarancję odpadnięcie już w pierwszej rundzie ( jak byłaby runda przedwstępna - odpadałby już w tej rundzie).

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 11:41, *.mm.pl

@Roma: Dawno się tak nie uśmiałem - dzięki za wpis :)

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 11:49, *.mm.pl

@Szopenik: Wszystko super, tylko ilu wychowanków gra aktualnie w Rakowie z tej szkółki? Zbliżający się do końca kariery "Malina"? Nawet młodzieżowców musieli wypożyczać z innych klubów (Listkowski, Skóraś). A przecież ten klub słynął z wychowanków. Nie wszystko tam jest takie "cacy" jakby się mogło wydawać.

odpowiedz
Jimmy L - 21.09.2020 / 17:40, *.d1-online.com

@Kibic1: Papszun niezły ale na Legie podobny warsztat jak Vuko czyli za cienki

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.09.2020 / 10:53, *.net.pl

Po co kolejny "trener" bez wiedzy, doświadczenia w poważnej piłce, charyzmy? Przecież on już przygotowywał polskie kluby do walki w Europie. Wyniki pamiętamy... Znowu będzie to samo.
Zdobyć Mistrzostwo z Legią może tutaj każdy, bo to jest liga półamatorska. Tutaj powinno chodzić o coś więcej. Czemu prezes nie może złamać schematów i postawić na poważnego trenera? Czego się boi? Co mamy do stracenia? Szkoda czasu na kolejną polską myśl trenerską. Europa ucieka. Już nawet Europa "C" i "D" jest za mocna. Tutaj trzeba zadziałać strategicznie, z wizją na lata. Trzeba położyć odpowiednie pieniądze i zaznaczyć swoją obecność w poważnej piłce. Wtedy pieniądze zaczną też do Nas spływać, a my będziemy funkcjonować na jakimś poziomie. A nie dalej kopać się po czołach z amikami, górnikami i płockami, prezentując podobny "futbol", a w pucharach odpadać z tiraspolami. Warszawa to mocne europejskie miasto z miejscem na poważną piłę

odpowiedz
xaxa121212 - 21.09.2020 / 11:04, *.tpnet.pl

@Normalny człowiek: bez wiedzy i doświadczenia? Zanim coś napiszesz pomysl .

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.09.2020 / 13:38, *.net.pl

@xaxa121212: A jakie ma doświadczenie Twoim zdaniem w prawdziwej piłce? Czego dokonał w Europie? Ile zagranicznych klubów z poważnych lig się po niego zgłosiło?

odpowiedz
Ja - 21.09.2020 / 10:49, *.play-internet.pl

Czesio 711, chórzysta z poznania to jakaś kpina żarty!
Okuka, Magiera, Nawałka ?

odpowiedz
grzesiek - 21.09.2020 / 10:43, *.centertel.pl

Paranoja.
W pucharach przegralismy z omonia ktora wyleminowala crvene zvezde.
W lidze mamy bilans 2 zwyciestwa i 2 porazki ktory biorac pod uwage ze mamy start ligi nie jest najgorszy.

I juz zwalniamy trenera?
Loczek moze sam sie zwolnij lub daj popracowac wreszcie jakiemus trenerowi bo jak tak w kolko bedziemy zwalniac we wrzesniu to chyba logiczne ze nie winien jest trener zdobywajacy MP tylko trzeba szukac przyczyny glebiej. Czemu forma pilkarzy w sierpniu i we wrzesniu jest tragiczna? A no dlatego ze zaczyna sie liga dopiero i pilkarze wchodza dopiero w rytm meczowy. Kiedys to my na tym korzystalismy bo np przyjezdzala barcelona idlpiero zacxynala w lidze grac. A teraz role sie odwrocily. Stad porazki z macedonia luksemburgiem i cyprem.

Stop zwalnianiu trenerow....

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 21.09.2020 / 11:03, *.35.8

@grzesiek: Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Kogo to obchodzi że początek sezonu, u nas ciągle albo się dopiero rozkręcają bo początek, albo już zmęczeni bo koniec. Zawodnicy dostają kupę pieniędzy i mają być gotowi i w pełni sił przez cały sezon a nie tylko przez parę meczy. Jeśli dla ciebie odpadnięcie w 2 rundzie eliminacji LM i padaka w lidze jest normalne, to chyba powinieneś zacząć być kibicem innego zespołu. Trzeba mieć jakieś ambicje a nie tylko ciągłe szukanie wymówek, od 4 lat się nie rozwijamy tylko sportowo lecimy w dół.

odpowiedz
Sylwek - 21.09.2020 / 11:10, *.t-mobile.pl

@ToJeAmelinium.: Zgadzam się z Tobą a reszty nie słuchaj bo to minimalisci życiowi bez ambicji rzucić okruchy i będą się cieszyć jak dzieci ja też słuchać nie mogę że nie tak źle fatalnie jest 0 stylu i jakości wszystko to samo od początku bok wrzuta bok wrzuta i tak aż coś wpadnie

odpowiedz
Maciej - 21.09.2020 / 11:11, *.supermedia.pl

@grzesiek: jeszcze porażkę z Omonią można by bronić pechem (czerwona kartka, karny, brak karnego) ale na litość, zwycięstwa w lidze przyszły po męczarniach. Od Górnika dostaliśmy srogie baty a Jagiellonia wykorzystała kolejne błędy taktyczne Vukovicia. Tu nie ma na co czekać kiedy jak zauważasz sezon jeszcze nie jest stracony.

odpowiedz
hajdukL - 21.09.2020 / 11:45, *.77.242

@grzesiek:
Bardzo dobrze napisane. Popieram.

odpowiedz
Chłodnym okiem - 21.09.2020 / 10:42, *.play-internet.pl

Czytam i nie wierzę własnym oczom.Panowie czy Wy tego nie widzicie. Cały klub od prezesa do sprzątaczki wraz z wkładami do koszulek NaS dymają.W obecnej chwili czy są kibice czy ich nie ma to pikuś.Czas na radykalne zmiany. Prezesa nie zmienimy bo to szczwany lis. Trener pierwszy idzie won.Zobaczymy co to zmieni. Czekam na Legię walcząca nie o większy kontrakt nie o dorobienie do sportowej emerytury tylko walcząca o każdy metr boiska.Legionisci muszą mieć eLkę w sercu. Jak się nie uda wygrać niech będzie widać że im zależało ale się nie udało. To ma być kto kontakt personalny.Jak trener podejmie zła decyzję niech po meczu do tego się przyzna.Jak piłkarz zawali bramkę niech przeprosi.W tej chwili Legia to My Kibice.(wszyscy bez wyjątku)Teraz albo nigdy. Liga Europy czeka....

odpowiedz
Siekierki - 21.09.2020 / 10:41, *.chello.pl

Tu trzeba Staśka, a nie Cześka.

odpowiedz
misio - 21.09.2020 / 10:40, *.korbank.pl

czy tylko mnie się wydaje, że lepszy bramkarz broni w Radomiaku ???
zresztą prosty i przewidywalny przepłacony Jędza to żadne wsparcie dla goolkeepera

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.09.2020 / 10:38, *.35.8

Jakaś paranoja. Nasz prezes chyba prowadzi kolekcję trenerów, aby więcej bo może następny nie będzie tak słaby jak poprzedni od przypadku do przypadku. Najgorszy moment do zmian. Ile ta karuzela jeszcze będzie trwała lat, co roku to samo. Panie prezesie pan chyba powinien najlepiej wiedzieć że tak się firmy nie prowadzi.

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.09.2020 / 10:37, *.net.pl

Zły pomysł

odpowiedz
Józefowianin - 21.09.2020 / 10:30, *.chello.pl

Michniewicz prowadził przeciętne kluby,teraz mu coś wyszło z młodzieżówką,minie pare miechów i będzie jazda po nim i tak w kółko.W Polsce kozaka nie znajdziemy.

odpowiedz
Lee - 21.09.2020 / 10:37, *.246.2

@Józefowianin: wyszło mu 0:5 z Hiszpanią, więc trzyma stały wysoki poziom naszych reprezentacji ;)

odpowiedz
Józefowianin - 21.09.2020 / 11:09, *.chello.pl

@Lee: Hiszpańska młodzieżówka,to by nasz pierwszą ograła,bardziej mi chodziło że paru chłapaków podniósł,na wyszy poziom.

odpowiedz
(L)ucky123 - 21.09.2020 / 10:27, *.chello.pl

W przeciwienstwie do Waszych komentarzy ja bym zostawil Vuko na lawce. Dajcie mu szanse !!!Niech to wszystko pouklada, kazdy trener potrzebuje na to czasu. Dostal super transfery ale wiadomo kazdy zawodnik potrzebuje troche czasu na aklimatyzacje i zgranie z zespolem !!!To nie jest tak ze przyjdzie zawodnik i odrazu bedzie gwiazda. Popatrzcie na MU, Ole Gunnara Solskjæra ile razy chcieli zwolnic? Dali mu szanse i sezon skonczył na 3 miejscu w PL. Tak samo bylo z Guardiola co on osiągnął w 1 sezonie z MC?? Prawie nic dopiero poukladal sobie wszystko i pozniej cisnał. Takich przykladów moge dawac wiecej i wiecej.... Zarzad musi pokazac tym naszym gwiazdeczką kto rzadzi w szatni a nie ze specjanie przegraja 3 mecze i juz trener OUT !!! Bo co sezon bedziemy zmieniac trenera. Vuko powinien brac przyklad z najlepszego ternera jaki kiedykolwiek byl w (L) Czerczesowa, Przyklad z Prijovicem niechcialo mu sie grac to go zeslal do rezerw az mu glowa ochlonela. Vuko tez powinien pokazec ze ma twarda reke i jezeli sie komus nie chce grac to do rezerw a jak nie to wyjazd z klubu!!!!!! Pozdrawiam oby nasza ukochana dalej uczestniczyla w LE!!!

odpowiedz
Gizior - 21.09.2020 / 10:36, *.t-mobile.pl

@(L)ucky123: ale on układał już drużynę od prawie 2 lat... Pierw stracił mistrzostwo w 7finalowych kolejkach gdzie legia zawsze w grupie mistrzowskiej nie miała sobie równych... Rok temu zdobyliśmy mistrza ale pod koniec wszyscy już zaczęli drzeć czy nie będzie powtórki aż mecz z cracovia słaby ale dał mistrza potem do końca sezonu porażki... Teraz legia nie sprzedała nikogo tylko kupowała i nagle gra taka lipę ze się nie da patrzeć każdy mecz jest słaby bądź bardzo słaby nie licząc pp z Bełchatowem więc coś jest nie tak nagle całą liga nie poszła 3 poziomy więcej żeby z równać z mistrzem tamtego sezonu który nikogo nie sprzedał tylko się wzmocnił... Po prostu wina trenera który jest słaby i bez pomysłu szkoda tylko że to samo będzie z Michniewiczem żeby mieć wyniki trzeba się wykosztować na trenera a nie brać kogoś za grosze.

odpowiedz
Paweł - 21.09.2020 / 10:51, *.com.pl

@(L)ucky123: Naprawdę? Trener, który wystawia 2óch przeciętnych napastników ma dalej trenować ten klub? Żeby grać 4-4-2 to trzeba mieć mega formacje z tyłu, a my mamy 1-3 z Górnikiem, który ograł nas taktycznie bez mydła.

odpowiedz
AliMario - 21.09.2020 / 11:17, *.tpnet.pl

@Gizior: kolego...jeśli w ogóle pamiętasz od kilku sezonów to Prez s a nie trenerzy zmieniali składy okolo 50% więc o czym mowa?...tak jak to robi Prez s to właśnie są ewidentne efekty...zmiana trenera nawet na najlepszego w niczym nie pomoże...jeśli już to zmiana potrzeba na stanowisku Prez są bo to on rozp....la tę zła atmosferę..

odpowiedz
peŁKSa - 21.09.2020 / 10:22, *.play-internet.pl

Nie pałam sympatią za Vuko ale za jego kadencji L grała w miarę ofensywne był czas żebrameczki sypały się jak z rękawa, a Czesio to mistrz defensywy ,murator bramki zwolennik tzw. taktyki zaparkowanego autobusu , to się w Legii nie przyjmie to topór na kibica...

odpowiedz
epiurh - 21.09.2020 / 10:11, *.gov.pl

Wszyscy dyszący żądzą unicestwienia Vukovica muszą być chyba w końcu zadowoleni. Nie chcieli "wuefisty" - legionisty, to będą mieli "wuefistę" - kolejorza-amikorza.

odpowiedz
Stefan - 21.09.2020 / 11:14, *.chello.pl

Jak mówisz wuefista, lepiej by przygotował drużynę!! Ma pojęcia o anatomii, biochemii, fizjologii. Przy takim składzie to z g... bata nie ukręcisz. Ja bym Vuko zostawił.

odpowiedz
luźne uwagi - 21.09.2020 / 09:59, *.play-internet.pl

Kolejny krok w tył. Tylko młody, ambitny trener może coś zmienić. Legia to układy i prywatne folwarki różnych grupek. Finał tego oglądamy od paru lat. W Karabachu ten sam trener od 2008! W Górniku od 2016. Górnik zagrał jak Barcelona i z tego powodu chcą zwolnić trenera? Ludzie nie sprowadzajcie szrotu bo to korona-droga do upadku. Legio zjedz snickersa i do roboty. Kto w rezerwach prezentuje poziom jak obrońcy Górnika?
Probierz płakał jak sprzedawał Lopesa ... chyba ze śmiechu.

odpowiedz
garry - 21.09.2020 / 10:26, *.centertel.pl

@luźne uwagi:
Zupełnie się nie zgaszam. Ten pomysł już był. Urban jak przychodził to wcześniej prowadził tylko juniorów Pampeluny. Jozak zero. Klauf kobiety i jakąś nędzę w II lidze chorwackiej krótko. Hasni rok Anderlecht poza tym jako asystent Może już dość praktykanów którzy na Legii mają dopiero nauczyć się zawodu. W Legii powinien byc ktoś kto udowodnił swoją klasę w innych klubach i to nie raz, potwierdził ją chocia, dwa trzy razy... i czas dla niego na większy klub, Legię.
Poza tym jestem przeciwko zwalnianiu Vuko. Udowodnił że potrafi złożyc drużynę w tamtym roku, znaczy potrafi. Jak znów zaczniemy co zła seria dostawać pier...ca z tymi trenerami to nigdy nie ruszymy z miejsca. Cracovia, Pogoń Lech, Piast, Śląsk to drużyny które pomimo fatalnych serii nie zwolniły trenera o grają najlepiej. Mniej mniej histerii!!! Wykdziemy z tego co jest. Żaden nowy trener i tak niczego nie zrobi w kontekście tych el. LE.

odpowiedz
luźne uwagi - 21.09.2020 / 10:40, *.play-internet.pl

@garry: Ja też nie jestem za zmianą ale ciężko obronić to co się dzieje. Robienie statystyk przez podania w poprzek między stoperami i do tyłu z bramkarzem? Słynna laga. Składy z ruletki czy kapelusza? Część składu pożegnałbym bez żalu. Mam wrażenie że cały organizm niedomaga a przykrywa to papka marketingowa „gold” „vip”

odpowiedz
grzeziek - 21.09.2020 / 10:55, *.centertel.pl

@luźne uwagi: no i chuy ze nie ma gry skoro jest poczatek ligi? Zeby gra sie ukladala to pilkarze musza pograc ze soba chociaz z 5-8 meczow. Mamy nowych pilkarzy potrzeba czasu zeby druzyna sie zgrala. I nawet pep guardiola tu nie pomoze. A Artur Boruc nie mial nic do powiedzenia przy golach i juz hejt na niego. Moze wiekszosc kibicow tutaj powinna sie zastanowic czy chce byc kibicami Legii czy moze Fc Barcelony skoro tak pragnie wygrywania w kazdym meczu. Podejrzewam ze nawet jak Legia bedzie wygrywac w kazdym meczu i przegralaby np z omoniá jeden mecz to i tak trzeba zwolnic trenera, prezesa dyrektora ds transferow no i najlepiej sprzedac klub szejkowi

odpowiedz
TrakSpartacus - 21.09.2020 / 09:47, *.chello.pl

Nie jestem fanem Michniewicza, ale to chociaż doświadczony trener, a nie amator.

odpowiedz
Carramba - 21.09.2020 / 09:47, *.157.8

Co wy z tym Ojrzyńskim? Ten gość jest od rzeczy małych, utrzymać kogoś w lidze, nauczyć kopać po kostkach itp itd, a nie od kreatywnej gry o wyższe cele, w tej roli już bardziej by się Papszun sprawdził, chociaż nie wiadomo, czy nasze "gwiazdki" zaakceptowałyby jego metody i warunki, natomiast zamiast Michniewicza proponuję dyrektora komunikacji miejskiej, miom zdaniem, mimo wszystko posiada nieco szerszą wiedzę na temat autobusów.

odpowiedz
Doświadczonego trenera z dobrej zachodniej ligi , starczy już tej mega polskiej myśli szkoleniowej !!! - 21.09.2020 / 09:46, *.com.pl

Biorą Michniewicza bo w miarę tanio wyjdzie jego utrzymanie . Zagraniczny fachowiec z doświadczeniem choćby w wieloletniej pracy w Bundeslidze byłby dużo większym kosztem do utrzymania w Legii . Dlatego kolejna polska myśl szkoleniowa w Legii się szykuje . szkoda . że w Legii nie biorą już innej opcji pod uwagę , tylko w ciemno pchają się w Michniewicza . A nie myślą o jakimś doświadczonym trenerze z dobrej ligi na zachodzie . Co w Legii mógłby w końcu wprowadzić profesjonalizm w przygotowaniu zespołu do sezonu ligowego .

odpowiedz
lob - 21.09.2020 / 10:56, *.chello.pl

@Doświadczonego trenera z dobrej zachodniej ligi , starczy już tej mega polskiej myśli szkoleniowej !!!: Dawno pisałem, że Legia powinna mieć doświadczonego trenera z niemieckiej Bundesligi. A jeżeli tymczasowo na obecną chwilę wolny jest Leszek Ojrzyński.........

odpowiedz
Kieł - 21.09.2020 / 09:45, *.t-mobile.pl

Michniewicz? No nie wiem. Wiele lat temu zapowiadał się świetnie, ale odnoszę wrażenie że zatrzymał się w rozwoju. Jego drużyny na początku grają ok,ale później zawsze coś się rypie. Zresztą z tego co pamiętam to on nigdzie na dłużej miejsca nie zagrzał. Więc coś na rzeczy jest. Zresztą Magiera próbował być Michniewiczem i wyszedł przerost formy nad treścią. No i w końcu to wciąż PMS. Mysle, że jak już myśleć o polskich szkoleniowca to raczej Skorza... Albo nie. niech Mioduski lepiej takiego Schustera gdzieś odszuka, pewnie jest bez pracy a warsztat ma solidny :)

odpowiedz
Robek - 21.09.2020 / 09:44, *.t-mobile.pl

Tylko Papszun

odpowiedz
Papaszun - 21.09.2020 / 10:07, *.tpnet.pl

@Robek: kolejny wuefista bez doświadczeni

odpowiedz
ja85 - 21.09.2020 / 09:40, *.chello.pl

Jak zmieniać trenera z przedstawiciela polskiej myśli trenerskiej na innego przedstawiciela polskiej myśli trenerskiej to możemy sobie dać spokój. Długofalowo nic to nie zmieni. Jak mamy pieniądze aby zatrudnić za pół miliona euro za sezon trenera z doświadczeniem w Ligue 1 albo Serie A (trenerzy klubów zajmujących 12 czy 15 miejsce w lidze tyle tam zarabiają) to ma to sens. Jak nie to niech Vukovic dalej prowadzi ten zespół. Problemem w polskiej piłce nie są słabi piłkarze ale trenerzy. Teoretycznie mamy lepszych piłkarzy niż kraje z którymi przegrywamy w pucharach ale mamy słabszych trenerów. Aby regularnie grać w Lidze Europy nie potrzeba zmieniać kadry, wystarczy dołożyć tam solidnego trenera. Zauważcie, że najlepszą piłkę Legia grała jak miała trenerów wyszkolonych w Hiszpanii (Urban), Anglii (Berg) lub Rosji (Czerczesow). Polscy trenerzy na dłuższą metę w Legii nic nie osiągnęli. Tak wiem, że w Lidze Mistrzów Legia grała z Magierą ale potem Astana i Sheriff Tiraspol zweryfikowały jakość tego projektu.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 09:43, *.bredband2.com

@ja85: Od lat to samo powtarzam. Brawo. Ale u nas panuje klimat wieczego "dac mu szanse, swoj, zasluzyl". Z taka mentalnoscia i podejsciem nic sie nie zmieni. A syf bedzie tylko coraz wiekszy.
No i jeszcze te najmadrzejsze stwierdzenie "znafcow" ze przecierz " to nie trener gra, wiec trener nie winny". Rece opadaja.

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 11:09, *.mm.pl

@ja85: Od kilku lat powtarzam, że "polska myśl szkoleniowa" nadaje się tylko na naszą exklapę. I to nie zawsze....

odpowiedz
Robert Szenfeld - 21.09.2020 / 09:34, *.landirenzo.pl

Vuko nie robił z siebie nigdy fachowca .. to raczej klub Go pchał w tą stronę . Na początku szło siłą rozpędu i falą ,, dobrej szatni ,, a teraz po prostu jest inna potrzeba i tyle . Nie ma co chłopa dyskredytować bo zawsze miał ELKĘ w sercu . Patrząc na wpisy poniżej ( zapewne fachowców urodzonych później niż moje pierwsze wizyty na trybunach pod starą żyletą ) trochę sie dziwię że patrzycie tylko od jednej strony ( jak księgowa w excela ) ... ale może ja już za stary żeby się mądrzyć . Dla mnie ( przy całej nieukrywanej pogardzie i nienawiści do tego narodu ) kanydat jest jeden .
Czerczesow.

odpowiedz
Wilanow - 21.09.2020 / 09:37, *.tpnet.pl

@Robert Szenfeld : Zgadzam się w 100 procentach.

odpowiedz
Trampek - 21.09.2020 / 09:28, *.net.pl

Prawda jest taka,że kolejny sezon piłkarski mamy z głowy.Paradoksem jest fakt,że personalnie mamy najsilniejszą kadrę w e-klapie - a wyniki .... mówią same za siebie, bez złośliwych komentarzy. Wystarczy zobaczyć jakie - za ostatnie 6 miesięcy - to wniosek nasuwa się sam. Zmiana trenera jest niezbędna - nie ulega najmniejszej wątpliwości. Inna sprawa,że powinna ona nastąpić najpóźniej po zakończeniu sezonu 2019/2020. Każdy trener / nie mylić z WF-istą klas 1 - 4 Szkoły Podstawowej / - niezależnie jaki klub przejmuje potrzebuje bliżej nie określonego czasu na poukładanie drużyny po swoim poprzedniku. I tu problemem jest czas, w którym taka zmiana następuje.Przysłowie mówi,że .. "lepiej późno niż wcale". Jak napisałem na wstępie. Zmiana trenera jest niezbędna !!! Dodając na zakończenie - aby LEGIA wróciła tam gdzie jest jej miejsce, czyli na właściwe tory!

odpowiedz
Andrz - 21.09.2020 / 09:27, *.t-mobile.pl

Tylko nie Czesław jego drużyny grają toporna piłkę

odpowiedz
axaxa - 21.09.2020 / 09:26, *.tpnet.pl

711 Legia brawo ! Poznaniak brawo ! Zyleta kocha to xd

odpowiedz
Lolo Ferrari - 21.09.2020 / 09:26, *.orange.pl

Ojrzynski albo Magiera i wymiana wlasciciela nawet na zlikwidowane Daewoo!

odpowiedz
Marcinek 31 - 21.09.2020 / 09:13, *.play-internet.pl

Dlaczego tak jeździcie po Vuko?? Nigdy nie był geniuszem taktyki ale to nie jego wina że cały zespół gra w chodzonego, nie ma innego winnego niż trener od przygotowania fizycznego, spieprzył sprawę dwa razy w maju i teraz od początku rozgrywek, Legia stoi, chlopaki nie mają ewidentnie sił depnąć w gaz, więc out Pan od przygotowania fizycznego, a od Vuko się odwalić zarządzie!!!

odpowiedz
Lfan - 21.09.2020 / 09:05, *.chello.pl

To ten co śpiewał legŁa Warszawa?

odpowiedz
Kamuflaż - 21.09.2020 / 09:03, *.tpnet.pl

Nonsens, ruchy w tym klubie to prowizorka, jak się zaczyna palić dupa to wtedy działamy? a gdzie była ta mądrość prezesa, kiedy mianował na stanowisko trenera gościa bez doświadczenia? Co, nie wiedział że po raz kolejny tak to się skończy? Głupota, goni głupotę ... Jak może funkcjonować klub, kiedy co i rusz zmieniana jest koncepcja, a wszytko to jest uzależnione od awansu do fazy grupowej LE? Ludzie kochani, toż to cyrk na kółkach!

Teraz, próba ściągnięcia jakiegokolwiek trenera, do ratowania palącej się chałupy bo kilkanaście miesięcy wstecz, nie zorientowali się że może to nie wypalić?! Skoro już widzieli, że to nie ma sensu, to czemu nie szukali wcześniej? Czemu po raz kolejny ktoś z tego grajdoła, a nie ktoś obyty w lepszych ligach? Czemu znowu w tym klubie nikt mózgu nie używa, tylko liczy że "może się uda"? czy nie ma trenerów poza granicami kraju, czy może po prostu znowu lepiej iść na łatwiznę i liczyć na fart?

Żaden szanujący się trener nie przyjdzie przed czwartkową batalią z Dritą, bo nie chce mieć w swoim CV kompromitacji na start. Panie Mioduski, nawarzyłeś piwa, więc pij je pan sam.

odpowiedz
czizys - 21.09.2020 / 09:23, *.135.90

@Kamuflaż: Trafniej sie nie da :) Klub prowadzony po omacku metoda prob i bledow :) Prowizorka niestety... Wszystko w imie oszzcednosci i pryweatnych zyskow... Stypa jest przy lazienkowskiej!!! Kazda kolejna decyzja okazuje sie zla! Tak sie konczy dzialanie polsrodkami i najmniejszym wkladem wlasnym ten cep chce zwojowac lige i cos w europie? Tylko sie osmiesza. Legia wyglada jak zul dobrze ubrany co probuje sie wbic na salony... Taka gra pozorow.

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 11:13, *.mm.pl

@Kamuflaż: Bardzo trafny komentarz. Wszystko zostało ujęte.

odpowiedz
Broniooo - 21.09.2020 / 09:02, *.chello.pl

Dawać Leszka Ojrzyńskiego

odpowiedz
pol - 21.09.2020 / 09:01, *.chello.pl

Dupy nie urywa,ale lepsze to ,niż zakłamany niedojda pinokio

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 21.09.2020 / 08:58, *.btcentralplus.com

Przy okazji zmiana wlasciciela......

odpowiedz
Trico - 21.09.2020 / 08:55, *.centertel.pl

Tylko Jacek Magiera

odpowiedz
tomek - 21.09.2020 / 08:56, *.chello.pl

@Trico: dokładnie!!!

odpowiedz
kaban - 21.09.2020 / 09:05, *.91.50

@Trico: pod warunkiem że przejmie drużyne po Hasim

odpowiedz
GOC (L) ŁAW - 21.09.2020 / 08:50, *.centertel.pl

PAN. LESZEK OJRZYNSKI. !!!!!

odpowiedz
czizys - 21.09.2020 / 08:36, *.135.90

A osiagniecia P. Michniewicza to? Leszek Ojrzynski tylko!!!!!!

odpowiedz
pol - 21.09.2020 / 09:03, *.chello.pl

@czizys: A PANA OJRZYŃSKIEGO ,TO JAKIE?
Co nie zmienia faktu,że też chciałbym go na naszego trenera.

odpowiedz
czizys - 21.09.2020 / 09:37, *.135.90

@pol:
1. Czlowiek z charyzma i temperamentem
2. Z byle jakiej arki zrobil druzyne
3. Swoj chlop co nie dostal szansy w powaznym klubie lub druzynie narodowej

Zjada Michniewicza pod kazdym wzgledem! :) Pozdro

odpowiedz
sedm - 21.09.2020 / 08:33, *.tpnet.pl

Jest w Polsce zdecydowanei lepszy kandydat na trener LESZEK OJRZYŃSKI!!!!!!!!

odpowiedz
lob - 21.09.2020 / 08:38, *.chello.pl

@sedm: Leszek Ojrzyński jest na tą chwilę najlepszym kandydatem z Polski.

odpowiedz
775 - 21.09.2020 / 08:28, *.orange.pl

Tylko co da zamiana Vukovica na Michniewicza? To jest ten sam poziom, Vuko to jeszcze stawia pierwsze kroki w swojej samodzielnej karierze trenerskiej a Michniewicz już od dawna jest trenerem i co osiągnął? Nic wielkiego i tak samo będzie z nim w Legii. Nam potrzeba kogoś z twardym charakterem, kogoś kto ciężko pracuje i tego samego wymaga od innych a jednocześnie zna realia piłki nożnej „siłowej”. Chyba każdemu nasuwa się tutaj jedno nazwisko - Czerczesow. Mógłby też być jakiś Niemiec, Anglik. Tylko taki z jajami - nie zapier*alasz to out, kopiesz koszulkę klubową to out, robisz afery w drużynie to out itd. U nas inaczej się nie da, to nie Bayern gdzie zawodnicy przed świętowaniem pucharu LM pytają trenera ile piwa mogą wypić i i motorek wrócić do hotelu - tu potrzeba (bardzo) twardej ręki.

odpowiedz
dino - 21.09.2020 / 09:03, *.vtelecom.pl

@775:
czyli kto Sa Pinto?

odpowiedz
Darek - 21.09.2020 / 08:18, *.chello.pl

Przyjdzie Czesio i powie, że potrzebuje pół roku bo to nie on przygotowywał drużynę do sezonu.Jego Legia bedzie na wiosnę.Gra będzie taka sama jak obecnie czyli w kratkę.Raz wygramy raz przegramy.Możliwe,że zdobędziemy mistrzostwo ale z tym składem do europy to za mało.Gruby wolny bramkarz,dziurawa obrona.
Za rok o tej poprze będzie już po Czesiu.Tylko kontrakt do płacenia pozostanie.
W kółko to samo.Ale jak sie ściąga piłkarzy co nie grali w piłkę rok lub dłużej to co tu wymagać.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 08:15, *.t-mobile.pl

Ariggo Sacchi byłby dobrym kierunkiem

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 11:15, *.mm.pl

@Krzeszczu: Albo ktoś pokroju Jurgena Kramny'ego

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 11:29, *.bredband2.com

@Wolfik: zobacz kolego ze to zwykly troll sie pode mnie podkleil.

odpowiedz
Gdzie typ Vuko Out? - 21.09.2020 / 08:10, *.236.88

Gdzie teraz jestes typie o niku Vuko Out?? Spelnily sie twoje marzenia a jakos nie widze twoich wpisow

odpowiedz
:) - 21.09.2020 / 08:08, *.254.85

dobry rzeźbiarz

odpowiedz
kolumbus blu dżakets - 21.09.2020 / 07:59, *.vectranet.pl

Zmiana trenera jeżeli Legia nie awansuje do fazy grupowej LE jest raczej nieunikniona ale jak coś to nie na Czesia.Mam wrażenie,że to w porządku chłop ale ani to fachowiec od taktyki ani motywator.Taki typowy produkt polskiej myśli trenerskiej.Wg mnie Legia potrzebuje po prostu znanego trenera zagranicznego z warsztatem i osiągnięciami,który będzie traktować piłkarzy jak dobrze zarabiających pracowników do,których trzeba mega dużo wymagać.Praca i dyscyplina

odpowiedz
(L) - 21.09.2020 / 07:20, *.ilabs.pl

Michniewicz chórzysta!!!!
Rok 2004 po meczu finału PP....

odpowiedz
;) - 21.09.2020 / 07:53, *.t-mobile.pl

@(L): łoooooooo i co teraz

odpowiedz
Jano - 21.09.2020 / 08:52, *.orange.pl

@(L): jak będziesz tak grzebał w historii wieki temu nazad to gdzie my znajdziemy trenera "nieumoczonego"? W Burkina Faso? Wygrał z Legią i się cieszył! Każdy kto wygra z Legią się cieszy, w Poznaniu czy w Zabrzu to gdyby mogli to by ten dzień i kolejne rocznice dniem wolnym od pracy ustanawiali na pamiątkę tego "heroicznego" wyczynu, i jak w takich miejscach pracujesz musisz "krakać tak jak wrony" :)

odpowiedz
Pawe(L) - 21.09.2020 / 07:19, *.plus.pl

Dla mnie to tżeba było by zmienić prezesa a nie co chwilę wymieniać trenerów.

odpowiedz
zlb - 21.09.2020 / 08:22, *.t-mobile.pl

@Pawe(L): No proste.

odpowiedz
GT - 21.09.2020 / 09:22, *.orange.pl

@Pawe(L): Litości z tym "tżeba"

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2020 / 06:31, *.telnaptelecom.pl

Oprócz Vukovica musi wylecieć trener od przygotowania fizycznego. Brak pomysłu i taktyki to trener ale brak dynamiki szybkości i wydolności już nie.

odpowiedz
FI(L)IP - 21.09.2020 / 06:28, *.amazonaws.com

I do tego Andrzej Woźniak na trenera bramkarzy. Może nie będą grać lepiej, ale na pewno będzie uczciwie...

odpowiedz
Pawel73 - 21.09.2020 / 05:25, *.66.98

Vuko powinien nabrać doświadczenia na ławie trenerskiej i za kilka lat wróć do naszego klubu jako doświadczony trener . Te błędy które popełnia to właśnie z braku doświadczenia .

odpowiedz
powiem Wam jak to bedzie - 21.09.2020 / 02:40, *.orange.pl

opcja 1: sytuacja blizniacza do caloksztaltu pracy Vuko: nowy trener wygra 2 mecze, przegra 1, znow wygra 2 albo 3, odpadnie z Karabachem itd - po 2 miesiacach niektorzy zaczna oczekiwac kolejnej zmiany trenera, inni zaczna opowiadac zeby "dac mu szanse, bo musi poznac druzyne i przepracowac z nia jakis czas" - Cofniemy sie w czasie o te 2 lata, od nowa bedziemy budowac druzyne na szrocie na jaki stac Mioduskiego, nic nie zyskamy
opcja 2: Legia zacznie grac jak z nut, wygra kolejnych 20 meczow, awansuje do Ligi Europy, wygra mistrzostwo. Kolejny sezon zacznie od 2 czy 3 porazek - sytuacja jak dzis - los trenera zawisnie na wlosku, bo nikt nie bedzie pamietal jak pozamiatal lige w poprzednim sezonie - kolejna dymisja i zabawa od nowa. Cofniemy sie w czasie rok albo nawet 3 itd

Vuko juz w poprzednim sezonie mial do dyspozycji sklad z ktorego wiekszosc nie lapalaby sie nawet na lawke druzyny Berga, Czerczesowa czy Magiery. do druzyny dolaczylo 10 nowych, odeszlo 4 - razem 14 ruchow transferowych z ktorych niektore to transfery pod publiczke ( Boruc, Kapustka), niektore na handel (bo Slisz byl w dobrej cenie), a wiekszosc z nowych nawet 90 minut nie rozegrala (no moze oprocz Filipa " odpuszcze i nie wroce za swoim" Mladenowicia) . Obrona skladana z paralitykow typu Remy czy Stolarski, ktorzy na boisku dotad spedzili kilka razy mniej czasu niz "nołnejmy" Gornika, Rakowa itd (ogranie), bo nie ma innych opcji, napastnicy wszyscy razem wzieci mogliby buty czyscic takiemu Nikoliciowi czy Ljuboi ktorzy przeciez byli wolni jak parowozy.
A to wlasnie Vuko odbudowal ruine atmosfery z szatni, podniosl z kolan druzyne ktora nie miala za grosz charakteru w wyniku glupich posuniec menedzerskich i trenerskich wlasciciela klubu. Pakowanie sie w kolejnego "cudotworce" na 2 czy 3 miesiace to konsekwetne cofanie sie w czasie i wtapianie sie w ligową miernote pokroju Cracovii, Gornika czy Zaglebia.

Kazdy kryzys domyslnie sugeruje zmiane jako rozwiazanie problemu. Ale co daje gwarancje ze bedziemy sie lepiej czuc miesiac czy dwa po zmianie trenera niezaleznie od tego czy to bedzie gwiazda z Portugalii czy prawie zapomniany anonim z Polski? Z obecnym potencjalem pilkarskim? Kompletnie nic

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2020 / 06:15, *.telnaptelecom.pl

@powiem Wam jak to bedzie: Chłopie z tym składem powinniśmy w lidze dominować wszystkich. Przyjeżdża Górnik gdzie nie ma zadnych kozaków i ośmiesza koncepcję naszego trenera i przygotowanie fizyczne naszych wkładów do koszulek. Przecież Vuko płakał że pół drużyny ucieka mu na kadrę różnych krajów. Czyli co mamy szrot tylko trenerzy wybitni?

odpowiedz
dino - 21.09.2020 / 07:19, *.vtelecom.pl

@Hiszpan:
Z kim mamy tę ligę dominowac z grubym Borucem Stolarskim, Gruzinem z Górnika czy tym nowym z Cracovii? Przyjdzie nowy trener przegra 2/3 meczy i będzie ta sama spiewka CHCEMY NOWEGO TRENERA. Był Klafuric to go wysmiewali ze to trener od kobiet że trzeba silnorekiego przyszedł Sa Pinto przegrał parę meczy i znowu to samo ZWOLNIĆ TRENERA

odpowiedz
M@c - 21.09.2020 / 01:46, *.chello.pl

A może zmiana prezesa?

odpowiedz
Morda - 21.09.2020 / 01:41, *.32.86

Prezes tysiąclecia się niczego nie nauczył? przecież nie da się wymyślić gorszego momentu na zmianę trenera.

odpowiedz
Monty Python - 21.09.2020 / 00:24, *.tpnet.pl

...a do mnie k..... nie dzwonili :(

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 20.09.2020 / 23:54, *.t-mobile.pl

Ilu jeszcze dzbanów trenerskich z warsztatem laga do przodu bedzie sie uczyc na L3? Trener po taniosci byle troche kasy puscic na szrot-wklad koszulkowy i marże dla posrednikow.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:36, *.orange.pl

Czas na sen...Pozdrawiam Was wszystkich - kibiców Legii. Dopóki klub ma takich kibiców, nie zginie. Niejedno już widzieliśmy, niejedno przeżyliśmy. Ważne jest to, żebyśmy trzymali się razem, mimo chaltury, która jest nam obecnie serwowana. Żebyśmy wierzyli, że Legia Warszawa, klub który mamy w Sercach, odrodzi sie, jak Feniks z popiołów. Bo tacy Kibice, takie Miasto zasługuje na Europejskie salony. Czego życzę z całego serca, pełnego Miłości do Legii.... Spokojnej nocy i radosnych snów o Warszawie...

odpowiedz
Wnuczek - 20.09.2020 / 23:58, *.amazonaws.com

@Leśny Dziadek: Dobranoc Dziadku✨⚽️✨

odpowiedz
Pusia - 20.09.2020 / 23:34, *.vectranet.pl

Pytanie zasadnicze, czy Pudel rozliczył się już z kopaczami? Może nie ma sianka nie ma granka...

odpowiedz
Robur - 20.09.2020 / 23:33, *.virginm.net

zabieraj ze sobą srante

odpowiedz
filand - 20.09.2020 / 23:21, *.t-mobile.pl

Cierpliwości...Poczekajmy do 3 rundy eliminacji LE..Mecz wygrany to Vuko zostaje...Odpadnięcie z rozgrywek ? Zapraszamy Pana Trenera Michniewicza..
Proste jak budowa cepa...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:29, *.orange.pl

@filand: Ja to jestem za tym, żeby Vuko został w klubie. Może jakas fucha się trafi np. - zebranie piłek z boiska po treningu. Tylko njapierw trzeba człowieka przeszkolić, jak to zrobić. W sumie swojak, prawdziwa twarz tego klubu. Szkoda marrnować kolejny talent...

odpowiedz
vuko = Pinokio - 20.09.2020 / 23:34, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: prawdziwy Pinokio

odpowiedz
mareczek - 20.09.2020 / 23:09, *.vectranet.pl

Jak nie zagraniczny trener to z Polaków widzę tylko Ojrzyńskiego i Papszuna kogoś z mocną ręką kto zrobi z chłopców mężczyzn

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:12, *.orange.pl

@mareczek: Przyznaję ci rację, ale jedno dodam. Z chłopców można zrobić mężczyzn, ale z panienek...A czekaj, teraz robią podobno cuda w klinikach...

odpowiedz
Tadek - 20.09.2020 / 23:08, *.vectranet.pl

A może by tak odkurzyć temat Stefana Majewskiego? Trener z doświadczeniem no i reprezentuje polską myśl szkoleniową.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 20.09.2020 / 23:14, *.t-mobile.pl

@Tadek: pod warunkiem, ze zabierze swoj slynny laptop.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:16, *.orange.pl

@Krecina Zdzichu: To musisz iść na strzyżenie, do fryzjera...:)))

odpowiedz
Jaro - 21.09.2020 / 00:27, *.tpnet.pl

@Tadek: nasza myśl szkoleniowa to dno tak jak i poziom naszej Ekstraklapy, Miodek nie powinien zatrudniać trenerów którzy byli regularnie wyrzucani z innych ekstraklapowych klubów...

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 20.09.2020 / 23:07, *.t-mobile.pl

Polska myśl trenerska powala. Brzęczyk Zwałka i Murinio.

odpowiedz
kibolec - 20.09.2020 / 23:03, *.tpnet.pl

ten Michniewicz to miernota i tyle...

odpowiedz
mareczek - 20.09.2020 / 23:01, *.vectranet.pl

Obawiam się,że Czesia miłego misiaczka nie będą respektować

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2020 / 23:38, *.virginm.net

@mareczek: myslę ze ulegasz pozorom jakie Czesiu sprawia w mediach. Na treningach podobno nie ma u niego zlituj a on sam jest określany tytanem pracy. Jeśli taki jest, to tego samego będzie oczekiwał od podopiecznych.

odpowiedz
I tu powiem - 21.09.2020 / 08:00, *.plus.pl

@tomiacab: też tak słyszałem z bardzo pewnego źródła znajomy grał w 2 Podbeskidziu i coś wie... Jak nie biegasz to wypier... Tylko czy nasze gwiazdki porno dadzą radę?

odpowiedz
Papaj - 20.09.2020 / 23:01, *.centertel.pl

Zapomnieliście mecze z Realem, Borussia on zna dobrze Legię Tylko niech mu dadzą wolna rękę

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:04, *.orange.pl

@Papaj: A czy go ktoś trzyma? Może z ręką robić, co chce. Nikt go nie przykuł przecież do kaloryfera...

odpowiedz
mareczek - 20.09.2020 / 22:58, *.vectranet.pl

Piłkarze Legii to są gwiazdeczki,które potrzebują mocnego trenera zagranicznego z nazwiskiem i jakimś dorobkiem.Kogoś kogo będą szanować i respektować.Szkoda,że Berg jest zajęty ale kogoś takiego nam potrzeba

odpowiedz
Papaj - 20.09.2020 / 22:55, *.centertel.pl

Witam wszyscy zapomnieli o Magierze !

odpowiedz
Gocław - 20.09.2020 / 22:58, *.chello.pl

@Papaj: buhehehe kpisz , chyba jako gwoźdz do trumny

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:03, *.orange.pl

@Papaj: Ja go pamiętam, niezły z niego herbatnik. I niech tak zostanie - herbata i herbatniki w kawiarni. Tam można poczytać jego Plastusiowe pamiętniki, z tabelkami i kolorowankami.

odpowiedz
Najman - 20.09.2020 / 22:53, *.67.99

Tylko Strejlau

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:57, *.orange.pl

@Najman: Ze sztabem: Szpakowski, Babiarz i.... kabaret Koń Polski, gościnnie z Mariolką. W sumie porównując obecny stan, różnica żadna...

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 23:05, *.mm.pl

@Najman: W duecie z Gmochem.

odpowiedz
filand - 20.09.2020 / 23:08, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Dodaję Ani Mru Mru i uśmiech Katarzyny Pakosińskiej..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:15, *.orange.pl

@filand: A ja to ujrzałem - Gmoch, Pani Kasia i ten śmiech, gdy kolejny zawodnik nie trafia setki, na pustą bramkę...Nie sądzę, żeby ktoś się usiedział na krzesełku...

odpowiedz
Jaro - 20.09.2020 / 22:53, *.tpnet.pl

Michniewicz wychowany jest na ekstraklapowej szkole, czyli zna tylko tą taktykę " długa do przodu" ... Nam potrzebny jest trener nie związany z Ekstraklapą i znający się na trenowaniu a nie na piciu wódki jak to ich uczą na kursach UEFA pro organizowanych przez rudego oszusta...

odpowiedz
Kapitan Tsubasa - 20.09.2020 / 22:52, *.com.pl

Yuri Semin były trener Lokomotiv Moskwa jest dostępny, może to jest jakaś opcja.
Jess Thorup były trener Gent.
Tim Walter były trener Stuttgart.
Christoph Daum od 3 lat bez klubu.

odpowiedz
singspiel - 21.09.2020 / 00:15, *.centertel.pl

@Kapitan Tsubasa: Daum? jeszcze tego brakuje, żeby nasi piłkarze zaczęli ćpać

odpowiedz
(L) - 20.09.2020 / 22:52, *.as13285.net

Obcokrajowca proponuję, ale pan M. trzyma się za kieszeń, bo jak twierdzi nadzieja w akademii, co prawdą nie ukrywam jest, ale jeszcze należy umieć z tej młodzieży korzystac

odpowiedz
watermelon - 20.09.2020 / 22:42, *.vectranet.pl

Sympatyczny facet ale nie mam przekonania.Przede wszystkim Vuko niech dostanie ostatnią szansę ale powinien dostać ultimatum on i zespół.Albo awans albo całkowicie nowe porządki .Legia to jest poważna Firma,a nie obiekt żartów dla chamów.Musimy się szanować.A co do ewentualnego następcy to nie jestem raczej zwolennikiem polskiej myśli szkoleniowej.Nie mamy dobry trenerów

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:47, *.orange.pl

@watermelon: Człowieku, jeżeli on usłyszy coś takiego, nie przeżyje nocy. Zobacz jak ten czŁowiek wygląda - jak wrak...On już nic nie wie, nie zna się, nie rozumie. To jeszcze daj mu ultimatum...

odpowiedz
Wojciech - 20.09.2020 / 22:41, *.centertel.pl

A może odkurzyć Urbana?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:48, *.orange.pl

@Wojciech : Jeżeli masz obraz tego pana, można spokojnie wziąć szmatke i odkurzyć...

odpowiedz
Myś(L)iwiecka - 20.09.2020 / 22:40, *.com.pl

vuko WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Radek - 20.09.2020 / 22:35, *.versatel.nl

Górnik przebiegł 11km więcej!! każdy inny przeciwnik również. tu jest przyczyna

odpowiedz
misio - 20.09.2020 / 22:31, *.orange.pl

ja tam lubię Nawałkę, gwiazdeczki z Lecha grały przeciwko bo ich trzymał w klubie więcej niż dwie godziny dziennie i zarząd dał się kupić na marne plewy, ale to najlepszy polski trener, co do Vuko to jakaś paranoja facet w zawodzie trenera nie osiągnął zupełnie nic na żadnym szczeblu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:36, *.orange.pl

@misio: Tylko tam był taki problem - Adaś zażyczył sobie, żeby szafki stały po dwóch stronach. Panowie na prawo, panie na lewo...W obecnej Legii nie byłoby takiego problemu - wszystkie szafki stanęłyby po lewej stronie...

odpowiedz
Mariol - 20.09.2020 / 22:27, *.wanadoo.fr

Polska musl trenerska.Gorzej nie mozna bylo ?

odpowiedz
Pawel - 20.09.2020 / 22:09, *.net.pl

Dwa pytania: pilkarze zwolnuaja trenera?

Michniewicz bedzie wyjezdzal na zgrupowania reprezentacji zamiast skupic sie na Legii??

Zenada!

odpowiedz
Tikitaktyk - 20.09.2020 / 22:08, *.plus.pl

Nieeeeeeeeeee!! 711 polaczen udowodnionych do fryzjera, zero opcji taktycznych (mlodziezowka i termalika graly dzide), za to dobry tłiter!! I wpier... sie znowu, dajemy szanse itp. Co najmniej 1.5 roku znów w plecy. Jak nie można jakiegoś Niemca z 3Bundesligi, to już lepiej Skorże brać. Nie rozumiem jak śląsk, czy lubin mają przeskałyowanych i wybranych trenerów a my zawsze w ciemno. Potem sie nie dziwmy, że zamiast w LM to jesteśmy tu gdzie jestesmy...

odpowiedz
atmosferic - 20.09.2020 / 22:05, *.orange.pl

Zobaczcie jakie rezultaty robi Papszun z takimi pilkarzami co on ma. To jest kosmos, wyobracie sobie go z tymi pilkarzami co ma Legia... Vukovic na jego miejscu z Rakowem by nie wygral 1 meczu w ekstraklasie...

Papszun to nasz czlowiek - Legionista.

Niech bierze Petraska pod pache i do nas.

odpowiedz
Szopenik - 20.09.2020 / 22:18, *.orange.pl

@atmosferic: Póki co nie ma takiej opcji. Jak Papszun w tym sezonie dojdzie do pucharów i się otrzaska trochę w Europie to będzie kandydatem idealnym. Do końca tego sezonu raczej nie do wyjęcia.

odpowiedz
Ja - 20.09.2020 / 22:32, *.orange.pl

@atmosferic: papszun sobie z nimi pracuje od kilku lat bez presji wyników i z małą ilością transferów. Teraz pomysl czy chciałbyś mieć takich nołnejmów w składzie i 7-8 miejsce w lidze.
Bo co z tego że z Rakowem wygrał 3 mecze na 4? Mało znasz trenerów którzy w swoim ogródku jakieś wyniki osiągali a piętro wyżej to już rozpacz?

odpowiedz
GT - 21.09.2020 / 09:36, *.orange.pl

@atmosferic: Ze względów formalnych do końca sezonu nie przyjdzie. Prowadzi drużynę na tym samym poziomie rozgrywek.

odpowiedz
P(L) - 20.09.2020 / 22:02, *.orange.pl

Waldemar Fornalik. Wiem jako selekcjoner był słaby. Jeśli chodzi o piłkę klubową to już inna para kaloszy.

odpowiedz
Prucek - 20.09.2020 / 22:42, *.tpnet.pl

@P(L): Fornalik wpożo!ale Michniewicz też będzie lepszy.

odpowiedz
K(L)AKIER - 20.09.2020 / 22:01, *.inetia.pl

Żaden polak, co sezon to samo,początek sezonu A drużyna nic nie prezentuje, na ich miejscu poszukal bym trenera u niemcow, mają dobra szkołę trenerską, dobra lige, ale nie z 5 ligi Niemieckiej.Mlodzi trenerzy A wyniki robią.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:02, *.orange.pl

@K(L)AKIER: Zaproponuj jakieś nazwisko kolego.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 22:09, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Jurgen Kramny.... pomarzyc fajna rzecz :).

odpowiedz
Ginpasterz - 20.09.2020 / 22:13, *.197.177

@Leśny Dziadek: Jak już Marzyć to Christoph Daum.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:22, *.orange.pl

@Ginpasterz: Kurde, czemu nie. Robimy ściepę???:) Tylko trzeba zapytać naszą gwiazdeczkę, naszego eksperta, pana Dariusza, czy ten może być?:)

odpowiedz
Daum to narkoman - 20.09.2020 / 23:05, *.chello.pl

@Ginpasterz:

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:19, *.orange.pl

@Daum to narkoman: O to to. I pasuje. Tutaj nikt na tzreźwo nie wytrzyma nawet kilku minut. A na haju, gdy ryknie, to galoty wszyscy będą musieli zmienić na nowe. A później jak ruszą z kopyta, to i na Pardubickiej, najlepsze ogiery takich czasów nie kręcą...

odpowiedz
oLaf - 20.09.2020 / 21:59, *.vectranet.pl

no nieeee, nie Michniewicz!!! CZy on ma nowoczesny warsztat trenerski???

NIE, opier...ał się 3 lata z młódzieżówką etc.

Zgrana karta.

Na razie nie ma co Vuko zmieniać - ja wiem, ze styl fatalny ale czasami w lidze tak bywa - zobaczymy w el. LE (wiem, styl też fatalny ale przez 3 dni nowy trener nic nie zdziała - tu spieprzony jest okres przygotowawczy etc.)

odpowiedz
WarMaster - 20.09.2020 / 21:59, *.165.49

Zamienił stryjek siekierkę na kijek ...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.09.2020 / 21:59, *.orange.pl

Dobry ruch, konkurencja dla Artura w bramce.

odpowiedz
atmosferic - 20.09.2020 / 21:58, *.orange.pl

Powinni brac Papszuna zanim Lech nam go podpier...li i zdominuje lige.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 22:00, *.mm.pl

@atmosferic: Zapomnij. Świerczewski nie puści go za darmochę. Nierealne na tą chwilę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:17, *.orange.pl

@Wolfik: A ja myślę, że jeżeli Papszun będzie chciał przyjść do Legii, to jest tylko jedna sprawa do rozwiązania - odpowiedniej grubości koperta dla właściciela Rakowa. Tylko pytanie jest inne - czy Dariusz chce tego człowieka? I czy w końcu przestanie żałowac kasy na trenera z klasą. Oczywiście w grę wchodzi początek następnej rundy. W tej samej trener może prowadzić tylko jeden klub. Ale gdyby to było takie rozwiązanie - Michniewicz do końca roku, jako ten który już bardziej nie rozwali tego wszystkiego, a może jakimś cudem chociaż trochę poukłada, a od stycznia Papszun. To może sie udać, tylko pytanie, czy ktoś chce w Legii Papszuna?

odpowiedz
atmosferic - 20.09.2020 / 22:20, *.orange.pl

@Wolfik: Podobno jest wpis w kontrakcie ze jak sie zglosi Legia to moze odejsc - uslyszalem w lidze minus na weszlo na youtubie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:50, *.orange.pl

To może zróbmy szybką sondę.
Najpierw porponujmy nazwiska, później będziemy głosować.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 21:59, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Na razie nazwiska z naszej ligi - chyba w miarę do "wyciągnięcia" (kolejność przypadkowa): Skorża, Runjaić i uwaga... Martin Sevela z Lubina.

odpowiedz
oLaf - 20.09.2020 / 22:02, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: noooo, żebyś się nie zdziwił - do krytykowania to wszyscy są dobrzy a dać dobry pomysł to ... cisza będzie : O

Z polskich trenerów to Papszun (pewnie nierealne teraz ale w zimie...), Brosz (tak to się pisze??), Fornalik (serio od kilku lat to mówię - co facet wyciąga z średniaków to szacun), może Nawałka (jak mu dać wolna rękę - wyp.... wysztkich co nie chcą zasuwać : )

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 22:07, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, z Skorza to ewidentnie zart, bo ma taksamo nedzny warsztat jak janek urban czy magiera albo inny hasi. Jak dla mnie (nierealne, ale) to: Papszun, Lavicka, Sevela, Latal. Ale sa to wszystko inteligentni ludzie i zaden z nich dobrowolnie nie bedzie chcial sie pakowac w szambo jakim zrobil sie nasz klub. Tutaj jest to tak wszystko pogmatwane i skisione ze nikt przy zdrowych zmyslach tutaj nie przyjdzie. Jedyna nadzieja na kogos z bardzo daleka ktory nie ma zielonego pojecia o tym jaki tu odwala sie burdel.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:09, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Chciałbym Papszuna - dobrze mu z oczu i twarzy patrzy. Piszemy wszyscy, że nie do wyjęcia, hm. to zeleży, czy koperta będzie leżeć, czy stanie na stole:)
Runjaić też spoko.
Nie znam rynku niemieckiego (trenerów), może ktoś kogoś zaproponuje?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:11, *.orange.pl

@Krzeszczu: Jak przyjdzie ktoś, kto nie będzie miał pojęcia, w co wchodzi, a zakładamy że będzie inteligenty, to po pierwszym terningu złoży dymisję. I jeszcze dopłaci, żeby tylko uciec...

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 22:14, *.mm.pl

@Krzeszczu: I tutaj możesz mieć niestety rację. Co do Skorży....trochę zespołów u nas prowadził, fakt, mistrza z Legią akurat nie zrobił. Ale LE wywalczył, trochę punktów rankingowych nabił. Poza tym biorę pod uwagę tzw. dostępność".

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 22:14, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: I kolo sie zamyka. Tzw Catch 22? Bardzo, ale to bardzo duzo mosi sie zmienic zeby przyszedl tutaj jakis sensowny trener. Wiec samo zwolnienie vukovica nie wiele w sumie daje. Szambo jak bylo tak i jest i nastepny bedzie skazany zeby w tym szambie brnac.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 22:17, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Zaproponowałem - patrz wyżej :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:18, *.orange.pl

@Krzeszczu: Masz rację. I to jest największa tragedia w Legiię. Gdyby chodziło o trenera, to można rozwiązać raz, dwa. Ale tu problem jest inny, od 4 lat ten sam...

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 22:21, *.mm.pl

@Krzeszczu: Pamiętasz nazwisko trenera słowackiej Trnavy, który robił tam fajną robotę grając młodymi chłopakami? Wyeliminowali nas z LM...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:24, *.orange.pl

@Wolfik: Dawaj!:)

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 22:25, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, skorza frajesko przegral mistrza i wylecial, Z lechem chyba bylo to samo, frajer i wylecial, u arabow popracowal trzy kwadranse i tez dostal kopa. To jest generacja warsztatow trenerskich takich samych jak urbana czy magiery. Co ci wszyscy trenerzy ugrali? osiagneli? wygrali? Mamy zwalniac pajaca zeby zaraz zatrudnic kolejnego dyzme czy innego parodyste? Sorry kolego, ale to juz chyba lepiej bedzie to wszystko zaorac. Gornik, bez kasy, potrafi. Slask, bez kasy, potrafi. Rakow, bez kasy, potrafi. Legia, od conajmniej 5 lat (pomijajac nasz moment w swiatlach reflektorow ligi mistrzow przy pustych trybunach) co rok to glebsze gowno. Osobiscie jestem tak totalnie zalamany tym calym cyrkiem i burdelem, o czym pisze juz od 5 lat(!!!), tym beznadziejnym marnotractwem pieniedzy, marki, renomy i sraniem na historie i tradycje zwiazane z Legia Warszawa ze normalnie krew mnie zalewa. Kazdym, odpowiedzialnym za ten burdel i z tym zwiazanym, powinien zajac sie prokurator. Pozdro.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:26, *.orange.pl

@Krzeszczu: Jestem za, tylko trzeba złożyć doniesienie. Albo szpital w Tworkach, bo może tu jest taki problem?

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 22:28, *.bredband2.com

@Wolfik: No to chyba byl Latal? czy pomylily mi sie sezony?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:31, *.orange.pl

@Krzeszczu: Bingo - Radoslav Latal

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:32, *.orange.pl

@Krzeszczu: Kompleksowo, jestem za:)

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 22:33, *.mm.pl

@Krzeszczu: NIe, masz rację :). Rzeczywiście to był Latal :).

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 22:41, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: @Wolfik: zmiana trenera to jedno (zakladajac ze w koncu przyjdzie jakis powazny taki), wolne lejce to drugie, no i transfery. Ale takie przemyslane, jakich konkretnie chce trener (taki trener ktory zna sie na fachu) a nie takie pod publike, albo po przejsciach na odbudowe.
vuko chcial Boruca, zeby zadowolic trybuny. Chcial kapustke zeby zadowolic trybuny i ratowac mu dööpe na skrzydlach bo tylko taka "taktyke" posiada. Nie za bardzo wypalilo, potrzeba wiecej skrzydlowych do ratowania dööpy przy taktyce wykopow Boruca, wiec vuko sciagnal Valencje. Transfery? Serio?
Transfery to zrobil Slask, Lech (Ishak!), Rakow i Gornik. Nawet Pogon pomyslala. Nie pod publike, ale dla wzmocnienia druzyny. Transfery, ktore od razu, z kopyta, wchodza w druzyne i ja wzmacniaja. A nie wieczne pyeerdolenie ze trzeba czasu na wkomponowanie, odbudowe, poznanie sraczy w klubie i inne sranie w banie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:45, *.orange.pl

@Wolfik: Obawiam się, że lista potencjalnych trenerów marzeń, sporządzona przez Darka wygląda tak:
1.Czesio (w sumie reprezentacja)
2.Jurek (w sumie też repra)
3.Gienio (można wpisać dowolne nazwisko, oby nie okazało się zgodne z nazwiskiem trenera drużyny piłki nożnej, może być repra bobslejów w jednym z krajów afrykańskich..).
Bo dlaczego nagle, po 4 latach, ma być normalnie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:54, *.orange.pl

@Krzeszczu: Oczywiście, że znowu masz rację. Tylko jedno dodam - te transfery wymyślił i sfinalizował ktoś inny, niz Vuko. Co nie zaczy, że on za to też nie odpowiada. Poza tym tu część graczy nie gra na swoich pozycjach. Pamiętam Remego w pomocy, jak grał na 1 zgrupowaniu. Jakie ma pierdnięcie z dystansu. No to dali go na stopera. Karbownik - środkowy, kreatywny gracz - na lewą obronę itd. itp. Co robi dział skautingu - gdy nie ma lewego obrońcy. Czy ja dobrze myślę - suzka lewego obrońcy??? A może napastnika, którego można tam przestawić? Może przesuńmy Pekhardta na bramkę, przecież jest w sumie najwyższy, nawet nie będzie musiał skakać, żeby złapać piłkę. A może wygra konkurs w łapaniu piłek, które lecą metr ponad bramką. To będzie nowy rekord Guinessa...

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 23:01, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: Mialem bardziej na mysli jak to przy kazdym z tych transferowiczow vukovic pial z zachwytu ze akurat wlasnie tego pilkarza chce i bedzie on robil roznice. A ze robione to bylo bardziej jako chwyt PR a nizli realne wzmocnienia wiec na pewno za tymi transferami stoja Miodek Bula i Spóła.
Nawiazujac do graczy grajacych nie na swoich pozycjach. Masz w zupelnosci racje. Tylko kto za to odpowiada? Za te wszystkie experymenty? Podpowiedz: konczy sie na -vic.
A wiesz, wcale bym sie nie zdziwil gdyby Pekhart stanal na budzie. Bo jest przecierz najwyzszy! I teraz dylemat, juby na bude? Czy najwyzszy? :-)

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 23:04, *.mm.pl

@Krzeszczu: Ishakiem była chyba tez zainteresowana Legia. Facet o takim profilu idealnie by się do nas nadawał. Ale odpuścili, bo przecież był darmowy, drewniany Lopez. Pomysł z Kapustką nie był zły, ale chłopak rzeczywiście nie nadaje się do grania, bo 3 lat kopania na treningach nie nadrobi się w miesiąc. Ale że nie było kim grać (Antolić miał odejść, Martins ma wyje...ne, bo ma nowy kontrakt, Novi poszedł, a Wszołek zachorzał) to ktoś musiał wejść. W efekcie cała gra w środku "wisi" na jednym Bartku Sliszu. Na dodatek na skrzydło poszedł Luqi bo nasz nowy nabytek zamiast siedzieć na dupie pozwiedzał warszawskie puby i oczywiście się zaraził. Pech tez chciał, że robiący zawsze w meczu "babola" Wieteska połamał się (a i tak jest o cała galaktyke lepszy od tego całego Remy, który tez ma wyje...e) a Lewczukowi rowalili łeb. O bramce nie wspomnę, bo mając Miszte i Muzyka postawiono na Boruca który....mógłby zostać "od bidy" p.o. Dyrektora sportowego aa nie bronić. No i mamy całokształt.

odpowiedz
JACUNHO - 20.09.2020 / 23:07, *.kampinostelco.pl

@Leśny Dziadek:
Kolego!!! Wybraliście już bramkarza, może wystarczy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:08, *.orange.pl

@Krzeszczu: Piał z zachwytu, bo ten człowiek na niczym sie nie zna. Ktoś mu powiedział, ze to fajne chłopaki są, to uwierzył. Podobnie jak w tej reklamie - Goździkowa radzi - weź Etopirynę, najlepiej w czopkach. To chłop posłuchał...Tylko zwieracze nie wytrzymały...

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 23:12, *.bredband2.com

@Wolfik: swietnie to podsumowales kolego. ale zapewniam, ze w powaznym i dobrze zarzadzanym klubie, z odpowiednia organizacja, wiekszosc tych wpadek/wtopow byloby do unikniecia.

odpowiedz
Krzeszczu - 20.09.2020 / 23:14, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: hahaha, ostatnim wpisem, rozwaliles mnie totalnie :-))

odpowiedz
uważny - 20.09.2020 / 21:48, *.vectranet.pl

Chcemy Jacka Magiery !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
atmosferic - 20.09.2020 / 21:52, *.orange.pl

@uważny: Tylko jako ksiegowego. Napewno nie na trenera.

odpowiedz
Farme(L) - 20.09.2020 / 21:35, *.virginm.net

Mam nadzieję, że to plotka...
Jak dla mnie jedynym kandydatem w PL gotowym i znającym realia jest Magiera...

odpowiedz
Orti - 20.09.2020 / 21:35, *.com.pl

Tylko nie następny parodysta. Potrzebny jest trenerem z warsztatem i doświadczeniem. Lepszy na pewno będzie pan Henryk Kasperczak

odpowiedz
Marek - 20.09.2020 / 21:34, *.orange.pl

Tak to bywa jak się szuka trenera "last minute". Wiadomo, że wyciągną z kapelusza jakiegoś Dyzmę. Legię może uratować tylko trener zagraniczny. Chociaż nie wiem czy ktokolwiek naprawi fatalne przygotowanie fizyczne piłkarzy, na to trzeba tygodnie jak nie miesiące.

Co do Vuko - to ochłońcie trochę! Fakt, że praca trenera w Legii go przerosła (moim zdaniem nie miał do tego ani wiedzy, ani doświadczenia), to jednak coś tam dla Legii zrobił przez te lata. Powinniśmy go godnie pożegnać i mimo wszystko podziękować za to zrobił do tej pory.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:37, *.orange.pl

@Marek: Oczywiście, że go godnie pożegnamy. Mogę mu nawet podać rękę i strzelić najwspanialszy uśmiech. A tak na poważnie - wsadzono go na minę, ciekawe kto to zrobił....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:34, *.orange.pl

Nie możemy mysleć w ten sposób - każdy lepszy, niż Vuko, bo wtopimy sie w to całe dziadostwo, kóre nam od 4 lat zafundowano za nasze ciężko zarobione pieniądze, które przeznaczamy na bilety, czy Canal +. Zacznijmy oczekiwać od właściciela Legii konkretnych, dobrych dla klubu decyzji, a nie skleconych na kolanie kolejnych gniotów. Chciałbym usłyszeć wreszcie coś logicznego, co zostanie wprowadzone i przekona mnie do dalszego kibicowania temu właścicielowi. Legii będę do końca życia, ale nie takim idiotycznym projektom.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 21:40, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Jak już kiedyś mówiłem...gówno możemy. Niepojętym jest jak można podejmowac takie decyzje: trener młodzieży, trener kobiet, trener uczeń, trener....z lamusa. Wydaje mi się, że właściciel w ogóle nie ogrania co dzieje się w tej lidze....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:44, *.orange.pl

@Wolfik: To może załatwić mu skierowanie do jakiegoś ośrodka zmakniętego? Może ten człowiek naprawdę potrzebuje pomocy? Zaczynam sie tym poważnie martwić...

odpowiedz
Tylko LEGIA. - 21.09.2020 / 06:40, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: a właśnie, że możemy!!!

odpowiedz
Sig - 20.09.2020 / 21:32, *.chello.pl

Prezes czyta Weszło. Tam Stanowski lansuje Michniewicza, który miał super wyniki w lidze. Podbeskidzie i Nieciecza pomniki mu stawiają. Trener ma 711 plusów.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:35, *.orange.pl

@Sig: Aż strach pomysleć, kogo zatrudni, gdy zacznie wchodzic na Pudelka...

odpowiedz
Pawciu - 20.09.2020 / 21:40, *.net.pl

@Leśny Dziadek: Majdana

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:54, *.orange.pl

@Pawciu: To może duet, bo tego chyba jeszcze w historii piłki nożnej nie było. Majdan - Doda. I Oscar pewny...

odpowiedz
(L)opez pl - 20.09.2020 / 21:32, *.mm.pl

Z deszczu pod rynnę

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 21:22, *.mm.pl

Jeśli to prawda, to mam naprawdę spore wątpliwości co do tej kandydatury. Czy naprawdę nawet w Polsce nie ma poważniejszych nazwisk ? Michniewicz....rany boskie, może jeszcze Smude odkurzycie...?

Wczoraj się załamałem, dziś mnie dobito.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:24, *.orange.pl

@Wolfik: Nie poddawaj się, kolego Wolfik, nie poddawaj się...:)

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 21:36, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Nie poddaje się, tylko mnie krew zalewa....Przecież to co się dzieje w Legii to jakaś megafarsa jest.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:52, *.orange.pl

@Wolfik: Rzeczywiście można się załamać, bo to trwa 4 lata i ciągle te same babole. A przecież ile to razy słyszeliśmy, że teraz to ja już wiem, co robić...

odpowiedz
atmosferic - 20.09.2020 / 21:22, *.orange.pl

Michniewicz gra jeszcze gorszy archaiczny futbol niz Vuko - co za brednie. Jak on zostanie trenerem to nie bedzie sie dale tego ogladac - wszystkie macze defensywny beto i gra na 1-0 z stalych fragmentow gry. 35 goli zdiobytych na koniec.

Trzeba kogos kto polaczy ofensywe z taktyka i wysokim pressingiem. Ruch bez pilki a nie przesuwanie liniami jak u grubasa.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 21:43, *.mm.pl

@atmosferic: Jest jeden niegłupi facet, który robi dobrą robotę w jednym z klubów ex. Jego zespół gra ładnie, wyniki są takie a nie inne bo taki ma materiał. Trener zagraniczny.

Oczywiście wolałbym kogoś bardziej znanego, ale cóż.... Zgadniesz, kogo mam na myśli?

odpowiedz
atmosferic - 20.09.2020 / 21:48, *.orange.pl

@Wolfik: Pewnie ci chodzi o czecha z Slaska. Zgadlem?

odpowiedz
atmosferic - 20.09.2020 / 21:51, *.orange.pl

@atmosferic: albo Runjaic.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 21:57, *.mm.pl

@atmosferic: Blisko, ale nie. O trenerze Pogoni zapomniałem...a nie głupi to chłop. Ja jednak myślałem o....Martinie Seveli z Lubina.

odpowiedz
Ja - 20.09.2020 / 21:21, *.play-internet.pl

Jacek Magiera ?

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2020 / 21:20, *.virginm.net

pracował też u pyrusów, co zostalo pominięte.

odpowiedz
HOP - 20.09.2020 / 21:19, *.knc.pl

Jedyna dobra wiadomość to czarne chmury nad pinokiem.
Po pudlu nie można się za wiele spodziewać.

Za Leśnodorskiego mieliśmy Berga, Czerczesowa.
Przypomnę, że Leśny musiał ukryć przed pudlem część faktów dotyczących zatrudnienia Czerczesowa bo postawił by weto i nie było by Czerczesowa.

Mam jedną prośbę pudel odpier. się od zatrudniania trenera, przyjmij do wiadomość, że nie znasz się na futbolu i koniec kropka.

Michniewicz to oczywisty wybieg w stronę promowania młodych piłkarzy jako trener Polski U-21 może uda się kilku młodych przyciągnąć.
Czyli myślenie pod robienie kasy z transferów młodych, a nie pod wynik sportowy.

Leśnodorskiemu ze swoimi dokonaniami nie możesz nawet butów czyścić.

Michniewicz warsztat trenerski i tak 10x lepszy od pinokia, ale to nadal nie to....

Dziękuje dobranoc.

(L)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:23, *.orange.pl

@HOP: 1000/1000

odpowiedz
MF - 20.09.2020 / 21:19, *.plus.pl

Obyśmy nie wpadli z deszczu pod rynnę. Lepszy jak Vuko, to będzie na pewno. Pytanie, tylko czy wystarczająco dobry na Legię. Dobrze, że nikt nie wspomina o zatrudnieniu Urbana, ani Wdowczyka. Szczerze mówiąc, na polskim rynku nie ma trenera z wielką charyzmą i doświadczeniem, który na pewno sprowadziłby się w Legii. Osobiście stawiałbym na Skorżę albo Magierę. Skorża ma mocną rękę, w Lidze Europy Legia za jego czasów fajnie grała. No, ale w Ekstraklasie mistrza nie było. Byle nie Urban i Wdowczyk.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:22, *.orange.pl

@MF: Jest Papszun - ale teraz nie do "wyjęcia"...ewentualnie Ojrzyński. To musi być twarda łapa...

odpowiedz
MF - 20.09.2020 / 21:44, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:
Ojrzyński nigdy nie grał o mistrzostwo, Paprzun też. Odnośnie trenera, myślę, że Legia nie jest klubem do, którego powinni przychodzić trenerzy na dorobku albo po naukę. To nie ten klub. No chyba, że nie stać nas na porządnego trenera. Legia, jej właściciele, powinni hołdować zasadzie, że trener do Legii nie przychodzi po naukę, a zrobić wynik. Jak będziemy oszczędzać na trenerze, to będzie jak za Vuko, może trochę lepiej. Pnenetrując polski rynek, o wiele więcej jest nazwisk na nie, niż na tak.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 21:54, *.mm.pl

@MF: Masz rację Kolego. Sam się zastanawiał, kto miałby to być. Skorża to trener z dobrym warsztatem. Mistrzostwa u nas nie zdobył to fakt, ale może to dodatkowo by go zmotywowało? O Papszunie już pisałem (inny post) - nierealne. Jeśli miałbym rozpatrywać trenera z rodzimej ligi to mam jednego kandydata z ex. Zespół przez niego prowadzony gra fajnie. Nie wiem czy poradziłby sobie w Warszawie, ale warsztat tez ma dobry.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 22:01, *.orange.pl

@Wolfik: A może znaleźć kogoś z Niemiec? Nie znam tych klimatów, ale może kogoś zaproponujecie?

odpowiedz
Daro66 - 20.09.2020 / 21:16, *.orange.pl

Ja bym jakiegoś włoskiego trenera poszukał. Dyscyplina i taktyka to to coś czego potrzebuje Legia.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:15, *.orange.pl

Vuko na prezesa, Sagan na dyrektora. "Mój mąż jest dyrektorem..." i wali nosem w tort, dla zmylenia przeciwnika...
Właściciel Legii - "A to jezioro przeniesiemy tutaj..." - Łazienkowska 3....

odpowiedz
Waldi - 20.09.2020 / 21:12, *.188.178

Boże Święty, żaden Michniewicz - zamienił stryjek siekierkę na kijek! Z polskich trenerów to Papszun lub Skorża. Dałbym druga szansę Skorży - poukładany trener, był już w Legii, zna atmosferę i ciśnienie na wynik. Na pewno lepszy niż ten Czesio !!!

odpowiedz
Elquatro - 20.09.2020 / 21:12, *.chello.pl

Dobry bo tani

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:16, *.orange.pl

@Elquatro: Codziennie niskie ceny...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 21:04, *.orange.pl

I kolejna masakra, zesrało się wszystko, to jedziemy z nowym wynalazkiem. Bo tego nazwiska inaczej nazwać nie można. Panie, na miłośc Boską, czy pan już do reszty owujał???? Dograć do zimy tym trenerem, niezaleznie od efektów w pucharach i poszukać na spokojnie PREZESA LUB DYREKTORA SPORTOWEGO, jak zwał, tak zwał i TRENERA.
Ewentualnie niech zostanie cały sztab, oprócz Vuko. Nic się człowieku nie uczysz na błędach, znowu walisz kasztana. "To już koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść...,, I wyjdźcie ludzie wreszcie z tego stadionu, ze środkowymi palcami do góry...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 23:44, *.orange.pl

@Hg : Zmień płytę, bo na tym forum, już nikt cię poważnie nie traktuje...

odpowiedz
Marcin 7 - 20.09.2020 / 21:01, *.com.pl

Problem w tym, że Michniewicz co sezon trenował inny zespół...

odpowiedz
Micha - 20.09.2020 / 20:55, *.14.27

Nic tak nie boli jak... pieniądze. Nasi biegacze mogą mieć gdzieś hasła z trybun, ale jakby za takie widowisko obcinali im z kasy, to może coś by się zmieniło.

odpowiedz
Znowu chórzysta - 20.09.2020 / 20:53, *.centertel.pl

Akurat dzisiaj C+ ładnie się wstrzeliło w temat. Pokazali Pawła Kaczorowskiego jak śpiewał, że "legła Warszawa" (ciężko mi przyszło napisać ten cytat, i od razu usunąłem ze słownika zapamiętanych wyrazów). Stare ujęcie, Czesław dużo chudszy, natomiast widać, że również podśpiewuje.

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 20:57, *.telnaptelecom.pl

@Znowu chórzysta: Do końca rundy poprosić Andrzeja Strejlaua z Jackiem Gmochem. Henryk Apostel jako skaut. A od wiosny tylko Marek Papszun. Każdy byle nie Pinokio.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 21:34, *.mm.pl

@Hiszpan: Kolego o Papszunie można zapomnieć. Nie ma najmniejszych szans by Świerczewski go puścił. Chyba, że zapłacimy górę euro.

odpowiedz
Bbbbbbb - 20.09.2020 / 20:51, *.ip-point.pl

Tylko Smuda. Nikt inny.

odpowiedz
Kamil M - 20.09.2020 / 20:47, *.play-internet.pl

Marek Papszun za każdą cenę. Leszek Ojrzyński, Radoslav Latal. Jedno jest pewne, Vuković musi odejść. Wyglądamy fatalnie w każdej formacji. Brakuje gry w środku pola, brakuje środkowego obrońcy. Czas Remyiego już dawno minął. To samo Wieteski... Wieteski wróci po kontuzji i znowu będą babole...

odpowiedz
Arc - 20.09.2020 / 22:03, *.vectranet.pl

@Kamil M: ja prld... Zapoznajcie się lepiej z przepisami... Jeden trener nie może prowadzić dwóch ekip na 1 poziomie rozgrywek...

odpowiedz
Kibic z Bełchatowa - 20.09.2020 / 20:44, *.vectranet.pl

I zaczynamy,trener z polskiej myśli szkoleniowej... Dramat.Jesli ktoś oglądał reprezentacje młodzieżową to nie ma czym się zachwycać.Kto Pudelkowi doradza to od razu sznurek albo kurek.Szkoda mu kasy na trenera z poza układów i pośredników.Jeszcze raz powiem to jest LEGIA Warszawa a nie klub do testów z trenerami.Pudel to jest klub z tradycją i tu musi być trener na Legie a nie na średniaka.Ps.Trener z wyższej półki będzie chciał transferów to trzeba zwolnić paru w biurach zastępców zastępcy i kasa się znajdzie i na trenera i na transfery a nie pijarowe pier...lenie w mediach jak to jest wszystko super.Dość

odpowiedz
Marian - 20.09.2020 / 20:43, *.plus.pl

A może duet Michniewicz-Wdowiec? Obaj umieją wygrywać pkt poza boiskiem.

odpowiedz
Przemek - 20.09.2020 / 20:41, *.vectranet.pl

Ja bym zostawił Vuko do końca rundy jesiennej. Dałbym mu szansę. Niedawno był dla wszystkich bohaterem, teraz nie wolno go traktować jak zero, bo nim nie jest. Jeśli Legia nie awansuje do LE i w lidze dalej będzie grać w kratkę to w zimie Mioduski powinien pożegnać Vuko i zatrudnić z polskiej ligi Papszuna, który jest kibicem Legii nie od dziś, lub trenera z zagranicy pokroju Stacha Czerczesowa, który gwiazdeczki ustawi do pionu. Mam wątpliwości co do Michniewicza...

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 20:45, *.telnaptelecom.pl

@Przemek: Trenersko jest zerem. Takiego upokorzenia jak z Górnikiem nie pamiętam. Taktyka na poziomie B-klasy.

odpowiedz
Szopenik - 20.09.2020 / 22:15, *.orange.pl

@Hiszpan: Upokorzenie było jak Raków z I ligii w Pucharze spuścił nam wpier...ol.

odpowiedz
Kibol78 - 20.09.2020 / 20:39, *.chello.pl

Tylko trener pokroju Stanisława Czerczesowa gwarantuje pokładane oczekiwania, nikt inny. Zresztą na przestrzeni ostatnich lat widać to wyraźnie. Michniewicz ok, ale na dyrektora akademii co najwyżej ale jak dla mnie też nie bo korupcjusz . Pamiętajcie my jesteśmy i na dobre i na złe !!!

odpowiedz
R1958 - 20.09.2020 / 20:37, *.t-mobile.pl

Może p. Wdowczyk, rozruszal by te dmuchane lale żeby pot po jajcach płynął strumieniem

odpowiedz
Gawron - 20.09.2020 / 22:42, *.chello.pl

Popieram, ja bym wstrząsnął tymi kozakami i wpuścił do szatni Wdowca . Koniec z kolesiostwem i do roboty .

odpowiedz
agra - 20.09.2020 / 20:37, *.comcast.net

kazek
trener czy dyrektor sportowy nie powinni kierowac sie tym, co kibice chca
Boruc to zawodnik 40-letni, czyli wolniejszy, juz nie ten refleks no i 1 rok nie gral w pilke bo treningi to nie to samo.
Gdyby gral Miszta to pewnie wyniki bylyby takie same haha

odpowiedz
Danie(L) - 20.09.2020 / 20:30, *.chello.pl

Jak ma nastąpić zmiana trenera to może prezes wyłoży trochę kasy na trenera z wyższej półki i nie z Polski. Polscy trenerzy są umoczeni i nie potrafią wziąć gwiazdki za mordy i pogonić ich do pracy. Z tym składem to Legia powinna być MP w marcu, a europejskie puchary to co roku obowiązek

odpowiedz
Mk - 20.09.2020 / 20:27, *.com.pl

Maciej Skorża na trenera a nie Michniewicz. Vuko zegnaj.

odpowiedz
Juri - 20.09.2020 / 20:27, *.inetia.pl

Vuko zaraz będzie miał wyniki.
Będziemy w LE.

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 20:30, *.telnaptelecom.pl

@Juri: Juranovic to Ty?

odpowiedz
atmosferic - 20.09.2020 / 20:23, *.orange.pl

Michniewicz? a moze benny hill? Tak poza tym to mysle ze Vukovic nie zostanie zwolniony.

Moim kandydatem bylby Papszun ale nie na tym etapie sezonu - dalbym go gdzies od marca, zaby w lecie dobrze przygotowali do sezonu. Bo teraz druzyna jest zniszczona i rozbita przez serbskiego dresiarza. Co on mialby z nimi zrobic.

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 20:27, *.telnaptelecom.pl

@atmosferic: Myślę że jednak zostanie... Definitywnie z wilczym biletem.

odpowiedz
Pierdolety - 20.09.2020 / 20:22, *.vectranet.pl

Od 30 lat słyszymy ,zaraz za rok dwa LM ,puchary ,a widzimy dno ,

odpowiedz
Andreas - 20.09.2020 / 20:22, *.play-internet.pl

Widziałem kilka meczów młodzieży Czeska 9 broni się i 1 napastnik w środku pola. Szukać Czecha. Z drugiej strony Vuko od bohatera do zera. W Legii bez zmian trenerzy zmieniani jak rękawiczki

odpowiedz
FACHOWCA Z DOŚWIADCZENIEM Z ZACHODNICH LIG !!! - 20.09.2020 / 20:21, *.com.pl

Masakra znowu MEGA - " POLSKA MYŚLA SZKOLENIOWA " Legii potrzebny jest trener z dużym doświadczeniem , może nie z pierwszej półki z zachodu bo najlepsze zespoły nie problem prowadzić , ale taki który będzie potrafił przygotować dobrze zespół do gry nie tylko w lidze , ale też w euorpie .

odpowiedz
-;) - 20.09.2020 / 20:21, *.play-internet.pl

Zmiana trenera nic nie da to zawodnicy grają na boisku ponoszą taka sama winę za porażki jak trener tylko że całej drużyny nikt nie zwolni zawsze winny jest trener,i teraz vuko leci a pilkarze chwilę się postarają a później zawsze mogę znowu zwolnić trenera jak coś nie będzie pasować, ciągłość pracy trenera to fundament zawodnicy muszą wiedzieć że jak beda ch...a palić to oni beda ponosić konsekwencje bo trener ma silną pozycję i musza się starać cały czas zapier...ac eh w tym klubie nigdy nie będzie stabilizacji dla trenera a bez tego klub zawsze będzie w dupie

odpowiedz
Siłka - 20.09.2020 / 20:44, *.47.62

@-;):
Ale czy trybuny robią coś w kierunku zmotywowania kopaczy?!
To jest parodia na boisku i parodia na trybunach

odpowiedz
Firmani - 20.09.2020 / 20:20, *.chello.pl

to jeszcze Fryzjera i jedziemy

odpowiedz
ben - 20.09.2020 / 20:20, *.inetia.pl

No to ku..wa trener z Legijnym DNA.

odpowiedz
Zdzicho - 20.09.2020 / 20:19, *.tpnet.pl

Z pl to raczej Papszun chociaz Michniewicz i Ojrzynski to ciekawe opcje. Najlepiej to ktos z Wloch lub bundesligi, ale nie ogorek typu Lettierni. Niestety na dobrego coacha z jajami nas nie stac

odpowiedz
Podwójny XL na grubym cieście - 20.09.2020 / 20:19, *.chello.pl

Tylko Waldek Fornalik, jedyny polski trener z myślą taktyczną. Spaślak Michniewicz po co, żeby z Borucem na kebaby latal?

odpowiedz
Franco - 20.09.2020 / 20:27, *.35.79

@Podwójny XL na grubym cieście: Fornalik to dobry trener ale drużynę to on buduję przynajmniej ze dwie rundy. Nikt tu nie ma tyle cierpliwości... Może Jan Urban.

odpowiedz
Fryzjer - 20.09.2020 / 20:18, *.com.pl

Ale ja już nie będę od niego odbierał telefonów.

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 20:18, *.telnaptelecom.pl

Michniewicz nie jest idealnym wyborem ale każdy będzie lepszy niż Vukovic. Mam nadzieję że w czwartek już wuefisty nie będzie na ławce.

odpowiedz
Krys008 - 20.09.2020 / 20:14, *.serv-net.pl

Jestem na tak. Ma sporo za paznokciami fakt, ale to jest pan Trener!

odpowiedz
Misiek87 - 20.09.2020 / 20:12, *.centertel.pl

Kasa misiu kasa, tak to widzę

odpowiedz
grzesiek - 20.09.2020 / 20:10, *.centertel.pl

MUREM ZA VUKO.

BRACIA
Vuko jest ofiara Esa 37. Od dawna nie mielismy trenera ktory potrafil by wygrywac z gornikiem 5:1 czy z jagielonia 4:0 nie wspominajac o wisle bodajze 7:0, po fantastycznej ofensywnej grze do ostatniego gwizdka.
Co da nam zmiana trenera skoro co wrzesien Legia i tak jest bez formy? Sierpien i wrzesien sa najgorsze. W pazdzierniku forma idzie w gore.
Nie pozwolmy aby to co Vuko osiagnal prysło przez system esa 37. Przed esa 37 polskie druzyny byly szanowane w europie po wyrownanych meczach z ajaxem, manchesterem city czy chociazby z barceloną za cupiała.

MUREM ZA VUKO !!!!!!!!

odpowiedz
Czarny76 - 20.09.2020 / 20:17, *.amazonaws.com

@grzesiek: Sam stan za nim murem

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 20:33, *.telnaptelecom.pl

@grzesiek: Jak tak kochasz tego nieudacznika to go zamelduj u siebie. Zniszczył ten klub. Wolę Kucharczyka i Malarza niż spasionego Ajtuja i Srante co koszulkę skopał.

odpowiedz
Turek - 20.09.2020 / 20:06, *.jmdi.pl

Hej Czesiek gdzie ten półksiężyc? ????

odpowiedz
Rafa(L)81 - 20.09.2020 / 20:16, *.tpnet.pl

@Turek: Pamietam to - ale pamietam tez ze miał do tego dystans bo odwrócił się do ówczesnej krytej, uśmiechnął i pokazał w górę na Księżyc :)

odpowiedz
Pak - 20.09.2020 / 20:04, *.34.148

Vuko musi zostać i tyle w temacie

odpowiedz
t. - 20.09.2020 / 19:59, *.cyfrowypolsat.pl

Michniewicz to reprezentant betonu, z którego Stano próbuje lansować na gościa o odpowiednim warsztacie, szanujmy się, jego warsztat to zielona słuchawka i połączenia do Fryzjera, nic więcej.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 20.09.2020 / 19:59, *.vectranet.pl

Z polskich trenerów jedyny godny sprawdzenia to L. Ojrzyński, ale i to nie jestem pewny, czy już teraz?!

odpowiedz
Semper Fi - 20.09.2020 / 19:56, *.play-internet.pl

No i mowilem...
Michniewicz?
Dostanie szanse zycia.
Z Legia i z tym budzetem moze podbic europe w dwa lata...
Zobaczymy...

odpowiedz
Kosa-osa - 20.09.2020 / 20:19, *.plus.pl

@Semper Fi: jakie 2 lata, po 1 porażce będzie hejt a po 2 zostanie zwolniony czyli 3miesiace i pa pa... Od zawsze Legia ma słabe początki sezonu nie ważne czy to będzie Vuko, Michniewicz czy Guardiola. Walka na 3 frontach na początku sezonu sprawia że coś lekko trzeba odpuścić a tylko ligę można nadrobić pozniej. Początek sezonu to można wypróbować paru zawodników czy ustawien i wielki płacz baranów bo Legia przegrała a liczy się efekt końcowy MISTRZOSTWO I PUCHAR

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 20.09.2020 / 19:54, *.vectranet.pl

Mam nadzieję, że to kiepski żart! Mioduski nie rób tego!!!

odpowiedz
... - 20.09.2020 / 19:52, *.master.pl

"W lutym 2009 roku Michniewicz dobrowolnie zgłosił się do wrocławskiego oddziału prokuratury krajowej prowadzącego śledztwo w sprawie korupcji w polskim futbolu. Złożył zeznania z wydarzeń z okresu jego pracy w Lechu. Opowiedział, jak to w AUTOKARZE dzielił pieniądze, tajemniczą premię za wygrany mecz z podtekstami – niestety, nie pamiętał, jaka to była kwota (drużyna ze sztabem piła w autokarze alkohol)."

odpowiedz
bobo - 20.09.2020 / 19:52, *.chello.pl

tylko Vuković, on wziął za tzn mordę piłkarzy, jak z nim nie ruszymy, to z nikim

odpowiedz
docent - 20.09.2020 / 19:47, *.o2inet.sk

najlepszy i najtanszy Jan Kozak Slowak-odkrywca talentu O. Dudy

odpowiedz
TOP 3 - 20.09.2020 / 19:45, *.net.pl

1) Jacek Gmoch!! !
2) Andrzej Strejlau!!
3) Jerzy Engel !

Polska mysl szkoleniowa XXI wieku!!

odpowiedz
Felek - 20.09.2020 / 20:44, *.vectranet.pl

@TOP 3: Dodałbym jeszcze Stefana Majewskiego i Henryka Apostela. Z nimi na ławce Legia podbiłaby Europę!

odpowiedz
tomiacab do Ginpasterz - 20.09.2020 / 19:44, *.virginm.net

Michniewicz jest smieszkiem ale na treningach podobno bardzo wymagajacy i u niego nie byłoby zlituj.

Apropos vukovicia pisalem kilka miesięcy temu, ze będą fatalne skutki stawania w obronie za zawodnikiem nie szanujacym barw klubowych. Szatnia się poczula kryta przez trenerka, co by nie zrobili. dodalem tez że on sam powinien skupić się na pracy, zamiast pouczać kibiców jak wygląda prawdziwy Legionista. to musialo się tak skonczyć. Oczywiście niektórzy typu krzeszczu mocno się oburzali co ja wypisuje.

odpowiedz
Ginpasterz - 20.09.2020 / 19:57, *.198.115

@tomiacab do Ginpasterz:
Nie znam warsztatu trenera Michniewicza i może krzywdząca jest moja opinia dla trenera. Niemniej jednak swoją opinię wyraziłem po rozmowie z chłopcami 11-12 letni którzy trenują w różnych klubach pod okiem różnych trenerów. Podczas jednego z obozów mieli jedne zajęcia z trenerem koordynatorem grup młodzieżowych RB Lipsk. Każdy z nich powiedział, że nigdy nie mieli tak intensywnego treningu. Może to jest przyczyna, że nasza piłka klubowa wygląda jak wygląda. Mało ktory zawodnik po przejściu na zachód jest gotowy do grania. Musi nabrabiac mega zaległości fizyczne. Więc jednak coś jest nie tak.

odpowiedz
tomiacab - 20.09.2020 / 21:23, *.virginm.net

@Ginpasterz: ja osobiście też nie znam ale ostatnio słyszalem jak ktos ze środowiska mówił, że Michniewicz to tytan pracy na treningach.

odpowiedz
Agra - 20.09.2020 / 19:44, *.spcsdns.net

Razem z Vuco powinien odejsc dyrektor sportowy.
Radek mysli ze takimi pilkarzami jak Cholewiak, Pyrdol, Slisz za 1.7 mln euro, Kostorz za 200 000 euro, Boruc, Kapustka i paru innych wejdziemy do LE.
Nie wspomne o pozbywaniu sie mlodych zawodnikow za darmo jak Praszelik czy Lakomy.

odpowiedz
Kazek82 - 20.09.2020 / 19:49, *.btcentralplus.com

@Agra: co do Boruca to wszyscy choice chcieli jego powrotu

odpowiedz
Myś(L)iwiecka - 20.09.2020 / 19:44, *.com.pl

vuko to typowy wuefista tak jak magiera

odpowiedz
Antyberg - 20.09.2020 / 20:08, *.centertel.pl

@Myś(L)iwiecka: Nie przesadzaj z Magierą, bo jako trener był dużo lepszy niż pan uczący się dopiero Vukovic!

odpowiedz
Krzeszczu leszczu - 20.09.2020 / 20:09, *.t-mobile.pl

@Myś(L)iwiecka: w d**** byłeś, g**** widziałeś i tyle samo o piłce wiesz.

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 19:42, *.chello.pl

Z Polaków na obecną chwilę tylko Leszek Ojrzyński. Żaden Michniewicz. On jest za miękki i bez sukcesów, a młody już nie jest.....Podobno strzygł się u tego słynnego Fryzjera.........

odpowiedz
:) - 20.09.2020 / 19:41, *.chello.pl

Która to już koncepcja?

odpowiedz
t. - 20.09.2020 / 19:41, *.cyfrowypolsat.pl

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Boże uchowaj, Liberum veto!

odpowiedz
Ginpasterz - 20.09.2020 / 19:40, *.198.115

Moim zdaniem, chociaż nie jestem najlepszym znawcą, jedyna opcja jest trener zagraniczny, który zmusi zespół do ciężkiej pracy na treningach. Nie chce pisać o Panu Czerczesowie bo jest niedostępny ale o trenerze tego pokroju. Gdzie treningi są zajęciami z prawdziwego zdarzenia. Wg zasady grasz jak trenujesz, trenujesz jak grasz. Więc raczej na dziś to bardzo słabo trenują bo tak wygląda gra. Piłkarze na pewno moja umiejętności bo pokazywali to w innych zespołach. Trzeba tylko od nich więcej wymagać.

odpowiedz
Pawciu - 20.09.2020 / 19:39, *.net.pl

NIE DAJ BOG!!! Michniewicz= korupcja i prawie 700 polaczen do "Fryzjera" !

odpowiedz
Neymar84 - 20.09.2020 / 19:54, *.chello.pl

@Pawciu: dobrze ze śp Janusz Wójcik nie mial nic wspólnego z korupcją ????

odpowiedz
Pawciu - 20.09.2020 / 21:08, *.net.pl

@Neymar84: niestety mial i to przez glugie lata. Nigdy nie bylem jego zwolennikiem. Uwazam ze nie powinno byc w polskiej pilce miejsca dla osob skazanych za korupcje

odpowiedz
Nazgu(L) - 20.09.2020 / 19:36, *.vectranet.pl

A może pora na zmianę prezesa?

odpowiedz
Legunia - 20.09.2020 / 20:22, *.plus.pl

@Nazgu(L):

Oooooo to to to ......... Właśnie

odpowiedz
Cesio - 20.09.2020 / 19:35, *.chello.pl

A prezesa kiedy wymienio?

odpowiedz
As - 20.09.2020 / 19:35, *.chello.pl

Chyba żart. Czesio i jego półksiężyc.

odpowiedz
Fan B - 20.09.2020 / 19:33, *.orange.pl

Tylko Leszek Ojrzynski!!!

odpowiedz
Arek - 20.09.2020 / 19:40, *.master.pl

Hahaha.. kolejny trener z sukcesami:D

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 19:33, *.chello.pl

No nie wiem. Chyba, że tymczasowo, dopóki nie zatrudnią doświadczonego trenera z Bundesligi.....Wolał bym na tymczasowo Ojrzyńskiego. Pogonił by tych leni do roboty i nauczył gryźć trawę. Czesio jest za miękki, do tego preferuję grę defensywną.......No ale i tak jest z większym doświadczeniem od Vuco i lepszym taktykiem. Oby przyszedł z dobrymi pomagierami od przygotowań. Ciekawe czy od jutra, czy ewentualnie od piątku ???

odpowiedz
Krzychu82 - 20.09.2020 / 19:31, *.orange.pl

Moim zdaniem to nie słaba dyspozycja ani trudne przygotowania przez pandemię dają nam obraz gry jaką widzieliśmy wczoraj. Moim zdaniem szatnia nie jest już za Vuko, potworzyły się grupki. To było widać wczoraj jak niektórzy do niektórych nie podawali piłki. Może Vuko powiedział o jedno słowo za dużo, może czegoś nie obiecał, może się na coś nie zgodził. Wygląda na to, że Vuko podzieli niedługo losy Magiery.

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 19:37, *.chello.pl

@Krzychu82: a może wszyscy czekają na obiecaną kasę od Miodka ? To by była bandyterka w stosunku do kibiców jak by o to biegało......

odpowiedz
Krzychu82 - 20.09.2020 / 19:47, *.orange.pl

@lob: No możesz mieć rację. Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze kasa w grze. Jak przegną pałę to skończy się kolejną wizytą w szatni.

odpowiedz
SEBO(L) - 20.09.2020 / 19:31, *.chello.pl

Jak na żart Prima aprilisowy świetny wymysł! Jeśli ma to być prawda...CO TO K..WA MA BYĆ?! 711 połączeń z Fryzjerem...przypadkowe...Mało? Nie,stanowcze nie...

odpowiedz
ABC - 20.09.2020 / 19:30, *.master.pl

Kolejny genialny pomysł.. teraz mecze wyjazdowe będą się kończyły libacjami w autokarze . "W lutym 2009 roku Michniewicz dobrowolnie zgłosił się do wrocławskiego oddziału prokuratury krajowej prowadzącego śledztwo w sprawie korupcji w polskim futbolu. Złożył zeznania z wydarzeń z okresu jego pracy w Lechu. Opowiedział, jak to w AUTOKARZE dzielił pieniądze, tajemniczą premię za wygrany mecz z podtekstami – niestety, nie pamiętał, jaka to była kwota (drużyna ze sztabem piła w autokarze alkohol)."

odpowiedz
Ojciec Roberta gumnego - 20.09.2020 / 19:29, *.plus.pl

I znowu redakcja wrzuca informacje, które opierają się na snach wielkim wróżbity Janekxa89. Już tyle razy rzucał farmazony a ludzie nadal w to wierzą

odpowiedz
Obcy - 20.09.2020 / 19:27, *.t-mobile.pl

A może jeszcze Adama Nawałkę dawajcie. Jeszcze nie tak dawno Vukovic był dobry,a teraz jest już zły. Przykro,że wielu kibiców jedzie z trenerem równo z trawą. To panowie piłkarze odwalają pańszczyzne.

odpowiedz
WON vuko - 20.09.2020 / 19:31, *.t-mobile.pl

@Obcy: a buco ustala skład

odpowiedz
PLBBOY - 20.09.2020 / 19:37, *.227.22

@Obcy: piłkarze grają to co wymyśli trener, a gra Legii w tej chwili jest prosta, wręcz prostacka. Taktyka jest w tej chwili na poziomie ligi okręgowej.

odpowiedz
Kurczak - 20.09.2020 / 19:41, *.jmdi.pl

@Obcy: zgadzam się w 100%

odpowiedz
Rychu - 20.09.2020 / 20:27, *.plus.pl

@PLBBOY: jak się wystawia takich żółwi jak Remy to nie ma się co dziwić

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 20.09.2020 / 19:27, *.netfala.pl

OMG.. to teraz taktykę „laga na długiego” zastąpi „turecki półksiężyc” ??

odpowiedz
Piotr - 20.09.2020 / 19:26, *.chello.pl

Masakra

odpowiedz
Woot - 20.09.2020 / 19:25, *.orange.pl

Kolejna myśl bez sukcesów w dużej pilce

odpowiedz
1410 - 20.09.2020 / 19:24, *.vectranet.pl

JPRD...Oby to był fejk
Mój nauczyciel od wf-u ze szkoły podstawowej tez by chętnie poprowadził Legie...

odpowiedz
RyszardS - 20.09.2020 / 19:23, *.02.net

Chyba najgorsze zespoły wymieniliscie które on prowadził. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Gwarant jakości.

odpowiedz
Lebaid - 20.09.2020 / 19:23, *.play-internet.pl

Oby to nie była prawda. To byłby krok milowy wstecz.

odpowiedz
Wariat - 20.09.2020 / 20:14, *.vectranet.pl

@Lebaid: Ha ha bo z Mioduskiem w roli prezesa robimy same kroki do przodu...problemem to jest Mioduski i to jak on rządzi tym klubem

odpowiedz
,,,,,,, - 20.09.2020 / 19:23, *.chello.pl

Dobry ruch, ja bym się w tej sytuacji nie zastanawiał

odpowiedz
P(L) - 20.09.2020 / 19:18, *.centertel.pl

Jestem za!!!!!!

odpowiedz
lucho_83 - 20.09.2020 / 19:17, *.chello.pl

Z deszczu pod rynnę...

odpowiedz
vuko = Pinokio - 20.09.2020 / 19:15, *.t-mobile.pl

O q...a oby NIE !!

odpowiedz
Bolek1916 - 20.09.2020 / 19:15, *.orange.pl

TYLKO STAŚEK!!!!!!!!!

odpowiedz
d91 - 20.09.2020 / 20:07, *.play-internet.pl

@Bolek1916: dokładnie, Czerczesow uprzątnał by ten burdel

odpowiedz
Filip_Legionista - 20.09.2020 / 19:14, *.209.91

Loczek zaczął działać, bo brak LE to by już nie starczyło na wypłaty i bieżące wydatki

odpowiedz
Kulaw - 20.09.2020 / 19:14, *.chello.pl

moim zdaniem jedyny polski trener, który byłby w stanie objąć Legię i nie skończyć jak Sa Pinto, Hasi itd.

odpowiedz
eLO - 20.09.2020 / 19:13, *.chello.pl

Ojrzyński, Magiera, Michniewicz któryś z nich.

odpowiedz
xxx - 20.09.2020 / 19:12, *.t-mobile.pl

No i okey ! Zamieni lagę na taktykę i przesuwanie się ! On to jest trener a nie uczeń trenerki !

odpowiedz
AdamJ - 20.09.2020 / 19:09, *.chello.pl

Tylko nie ten wykwit polskiej myśli szkoleniowej! Zresztą żaden nie!

Legia nie dla PMS!

odpowiedz
Gore - 20.09.2020 / 19:08, *.t-mobile.pl

Będzie swojsko

odpowiedz
Kurczak - 20.09.2020 / 19:07, *.jmdi.pl

Nawet niezły pomysł!!!

odpowiedz
1909 - 20.09.2020 / 19:06, *.media.pl

Vuko out! Michniewicz dead! Potrzebny ktoś typu czerczesow, okuka

odpowiedz
Grzechu - 20.09.2020 / 19:06, *.orange.pl

Bardzo bym chciał zobaczyć kogoś sprawdzonego przez wiele lat w piłce na stanowisku trenera Legii a nie ciagle kogoś uczącego się lub jakieś inne eksperymenty . Jak nie uczący sie magiera to jozak klaf teraz uczeń vuko. Do radomiaka na 2 lata, potem kilka lat w ekstraklasie z sukcesami a następnie w nagrodę Legia . Czesław się wpisuje w taki schemat.

odpowiedz
Dramat - 20.09.2020 / 19:05, *.play-internet.pl

Ostatni gasi światło

odpowiedz
Wwa - 20.09.2020 / 19:01, *.centertel.pl

To niespodzianka

odpowiedz