Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zmiana trenera

Vuković zwolniony!

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała, że z dniem dzisiejszym Aleksandar Vuković przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny.

Jego następcą ma zostać Czesław Michniewicz - strony osiągnęły już porozumienie.

- Bardzo dziękuję 'Vuko' za to co zrobił dla Legii, nie tylko przez ostatnie półtora roku jako trener I drużyny, z którą zdobył mistrzostwo Polski, ale także na przestrzeni ostatnich lat. Zawsze mogliśmy na niego liczyć, szczególnie w trudnych momentach i nigdy nie bał się brać odpowiedzialności. Należy mu się za to ogromny szacunek ze strony klubu i kibiców. Bardzo rozwinął się też jako trener, szybko się uczył i rozwijał, dlatego jestem pewien, że będzie osiągał dalsze sukcesy w swojej karierze trenerskiej. Wiem też, że jest oraz pozostanie prawdziwym legionistą i zawsze tak będziemy go w klubie traktować. Dzisiaj musieliśmy jednak podjąć trudną decyzję, która wynika z faktu, że nadrzędnym celem Legii jest realizacja celów sportowych, w tym awans do pucharów europejskich. Uznaliśmy, że zmiana na stanowisku trenera pozwoli na szybszą poprawę gry naszej drużyny, co jest niezbędne ze względu na nadchodzące mecze decydujące o awansie do fazy grupowej Ligi Europy - powiedział Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa.


fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 25932
START: 01.07.2020 / KONIEC: 30.09.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (317)

+dodaj komentarz
... - 24.09.2020 / 13:29, *.master.pl

WRESZCIE !!!vuko papa !!!

odpowiedz
Sasza - 24.09.2020 / 11:26, *.net.pl

Redakcjo, Vuko poleciał w poniedziałek a dzisiaj jest już czwartek. Najwyższy czas zdjąć tego "newsa" bo zalatywać nieświeżym mięskiem zaczyna.

odpowiedz
... - 24.09.2020 / 10:47, *.t-mobile.pl

Żegnaj dziadu

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2020 / 13:48, *.centertel.pl

Srednia goli 2018/2019 1,89 na mecz. Prawie 2 gole na mecz a miodkowi dalej malo. No to teraz niech ma czesia ktory niebawem zostanie zwolniony za konflikt z kibicami

odpowiedz
...... - 23.09.2020 / 14:01, *.centertel.pl

@grzesiek: Jaki konflikt? Mów za siebie.

odpowiedz
Miodek taka prawda - 22.09.2020 / 15:52, *.centertel.pl

Szkoda trenera, to nie jest jego wina, przecież piłkarze grają a nie trener, powinno się za takie wyniki poucinać im pensje o połowę i wtedy by każdy sam był zmotywowany do lepszej gry i samodyscypliny.

odpowiedz
bolo - 22.09.2020 / 12:47, *.inetia.pl

Bardzo mi przykro że nareszcie dostałeś kopa.

odpowiedz
Rafał - 22.09.2020 / 12:21, *.tpnet.pl

Jak dla mnie Vuko był między młotem a kowadłem , loczek go cisną a nie ma pojęcia o sporcie przy czym parcie na wynik. Vuko tak naprawdę dopiero zaczął jako trener. Cos tu nie gra w tym wszystkim. brak mu doświadczenia ale ja nie obwiniam, go za wszystko. Może jeszcze wróci jak zdobędzie doświadczenie bez takiej presji jaka jest w Legii.
Pozdro Vuko

odpowiedz
AliMario - 24.09.2020 / 16:27, *.tpnet.pl

@Rafał: kupy się nie trzyma co wyprawia Prezesunio...Miodek po 1.5 roku twierdzi że Vuko nie nadaje się ? A wcześniej przecież był ok bo zatrudnił ?... Zawsze znajdzie pretekst !!! Vuko uczy się jak każdy w jego wieku i na pewno nie był gorszy od Kozaka czy Klaufa itp...nawet Guardiola z takim składem nie można było oczekiwać sukcesów od bardzo przeciętnych kopaczy a wymiana składów co sezon nikt nie wykonuje w profesjonalnych klubach...dla mnie Oresas nie nadaje się do sportu i rozpieprza klub od kilku sezonów.

odpowiedz
Prazanin - 22.09.2020 / 11:34, *.play-internet.pl

Lubie Vuko......ale 3 porażki u siebie i tragiczna gra Legii niestety go zwolniły.Proste.W Legii trzeba wyników na teraz, a nie na pózniej.....losowanie było bardzo dobre, tylko coś nie zadziałało........teraz szansę dostaje Michniewicz.Jak przejdzie Karabach, to 3/4 ludzi go krytykujących w tym momencie, bedzie się nim zachwycać.Normalne :).....

odpowiedz
GambitL - 22.09.2020 / 07:29, *.com.pl

Bardzo źle się stało - Vuko szacunek masz u tych prawdziwych Kibiców. Na zawsze

odpowiedz
... - 23.09.2020 / 14:54, *.t-mobile.pl

@GambitL: pinokio na zawsze

odpowiedz
zlb - 22.09.2020 / 00:39, *.t-mobile.pl

Vuko przepraszam Cie za debili i Loczka!!!Bardzo źle się stało!!!!

odpowiedz
;( - 23.09.2020 / 16:05, *.master.pl

@zlb: źle, że tak późno go wy..li

odpowiedz
Arek - 21.09.2020 / 23:56, *.tpnet.pl

Dzięki Vuko za mistrzostwo! Szacunek u prawdziwych kibiców masz zawsze.

odpowiedz
Arek - 24.09.2020 / 17:50, *.t-mobile.pl

@Arek: dla prawdziwych zawsze będziesz PINOKIO

odpowiedz
Hugon - 21.09.2020 / 22:30, *.vectranet.pl

Pisałem że Boruc tymi lagami na oślep zwolni Vuko,nikt nie słuchał teraz czas na tego defensywnego trenerzynę ,Skąd on weżnie 10 obrońców to nie kadra do lat 21.

odpowiedz
Łuki - 21.09.2020 / 21:18, *.tpnet.pl

Już to widzę jak z Michniewiczem awansujemy do LE.

odpowiedz
(L)egia - 21.09.2020 / 20:38, *.virginm.net

Dzięki za wszystko Vuko. Powodzenia w dalszej trenerskiej karierze. Trzymam kciuki!

odpowiedz
Marek - 21.09.2020 / 20:30, *.centertel.pl

Czy nie zauważyliście, że piłkarze jakby grali na zwolnienie Vuko? Z pewnością nie chcieli walczyć o jego głowę. Jeśli zadziała "efekt miotły", to może znaczyć że nasze gwiazdeczki postawiły sobie zmienić trenera. Nie wierze że nagle zapomnieli jak się gra.

odpowiedz
grzesiek - 22.09.2020 / 11:57, *.centertel.pl

@Marek: czesc, do niedawna myslalem tak jak ty.
Ale prawda chyba jest taka ze zwalamy na pilkarzy albo na trenerow a winny jest pzpn i esa 37. Pilkarze najzwyklej z swiecie nie trafiaja z formą. Tak samo skoczek narciarski jak zle przygotuje forme to zamiast na igrzyskacholimpijskich dobrze skakac to zacznie dobrze skakac miesiac po nich...

odpowiedz
Adam - 22.09.2020 / 13:45, *.play-internet.pl

@grzesiek: Wyjaśnij proszę tę 'winę' esa37. W innych ligach, lepszych od naszej grają nawet częściej i dają radę. To nie wina rozgrywek tylko, jak sam de facto napisałeś, przygotowania czyli ludzi, którzy są za nie odpowiedzialni.

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2020 / 10:36, *.centertel.pl

@Adam: no tak ale zealamy natrenera i pilkarzy a sa przeciez tez inne osoby w klubie jak np trener ds przygotowania fizycznego. A wsierpniu i we wrzesniu fizycznie nasi pilkarze wygladaja traficznie. Do tego dochodzi brak zgrania boto dopiero poczatek sezonu i mamy to co mamy. W pazdzierniku bedziemy juz miazdzyc rywali po 4:0 i wspomnisz moje slowa bo forma przyjdzie. A czemu nie p

odpowiedz
lol - 21.09.2020 / 20:29, *.amazonaws.com

no tym razem kudlaty mnie zaskoczyl

odpowiedz
matus007 - 21.09.2020 / 20:06, *.play-internet.pl

Ludzie...tak zmiana trenera nic nie da... TU trzeba NOWEGO PREZESA... trąbie o tym od 2 lat !!!. Szkoda Vuko, powodzenia !

odpowiedz
jkp - 21.09.2020 / 19:12, *.play-internet.pl

Super wiadomosc, koniec wuefisty w Legii

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.09.2020 / 19:06, *.chello.pl

Nie zatrudniajmy Michniwicza! Nic to nie zmieni. Równo za rok będziemy dokładnie w takiej samej sytuacji jak teraz. Szkoda kolejnego roku.
Prezes: idź wreszcie po rozum do głowy! Nie zatrudniaj Nam tutaj kolejnego przeciętniaka, który nawet w polskiej lidze nie jest gwarantem niczego. W eliminacjach pucharów jest za to gwarantem kolejnej hańby. Skąd takie pomysły? Weź Pan fachowca, nie ogórka. Nikt tutaj Michniewicza nie chce

odpowiedz
Maciek - 21.09.2020 / 20:18, *.centertel.pl

Biorąc pod uwage osoby które mioduski bral na trenera widac ze jest zdania ze funkcje ta moze sprawowac w zasadzie nawet szatniarz wiec co będzie przeplacal i bral fachowca za nie wiadomo ile jak go nie stac. Jemu chodzi tylko o efekt nowej miotly a jak juz pilkarzyki sie znudzą to za rok we wrześniu sie weźmie nastepnego amatora za pol darmo i karuzela sie kreci dalej.Mimo tylu błędów nie potrafi wyciagnac wniosków i uparcie kontynuuje swoja nic nie wnoszącą taktyke bo jego mozg tego nie ogarnia. Osobiście uważam ze za to co robi z Legia od kilku lat nalezy mu sie soczysty kop w dupe



odpowiedz
tomiacab - 21.09.2020 / 18:53, *.virginm.net

HURRRAAAAAAA!!!!! Bierz jeszcze cunt'e i nara

odpowiedz
WAWA Orbitek - 21.09.2020 / 18:46, *.vectranet.pl

jeszcze pozbyć się Ajtuja Bojucia !!!

odpowiedz
HW - 21.09.2020 / 18:45, *.orange.pl

Jeszcze Jedza i Boruc do 2

odpowiedz
ARTs - 21.09.2020 / 18:29, *.chello.pl

VuKo jedno ci zabrakło to Carltosa on by ci wystrzelał wszystkie te przegrane

odpowiedz
Krzysiek - 21.09.2020 / 18:25, *.centertel.pl

Ok.

odpowiedz
karolek - 21.09.2020 / 18:16, *.vectranet.pl

good news

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 18:09, *.orange.pl

Strasznie mi Ciebie żal, chłopie....Przypadkowo, o 4 rano, z tragarzami...

odpowiedz
speed - 21.09.2020 / 18:47, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Bardzo cię polubiłem cię chłopie...

odpowiedz
miet - 24.09.2020 / 00:12, *.rr.com

@speed: wszystkie Ryski to porzadne chlopy..

odpowiedz
Jop - 21.09.2020 / 18:09, *.unitymediagroup.de

Ciekawe czy Hasi jest wolny??

odpowiedz
Juri - 21.09.2020 / 18:09, *.inetia.pl

Zła decyzja na dany moment.

odpowiedz
West - 21.09.2020 / 18:06, *.plus.pl

Dawać Jurgena Kloppa, podobno chce się podjąć tego zadania bo nigdy nie miał do czynienia z takim cyrkiem

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 18:13, *.orange.pl

@West: Ale jak bo to było, gdyby przy dziecku, mówił po niemiecku? Najwięcej witaminy mają polscy trenerzy. Zobacz, jaki gość napompowany sukcesami i planem awansu do Ligi Europy. Powodzenia trenerze. Zaczynamy nowy rozdział, oby nie było tak, że to będzie zarazem rozdział pierwszy, i ostatni. Ale cichosza, niech się dzieje...

odpowiedz
speed - 21.09.2020 / 18:31, *.play-internet.pl

@West: A i "Polski Mourinho"nie najgorszy.

odpowiedz
td - 21.09.2020 / 18:03, *.centertel.pl

Właściciel firmy (Legia) ponosi odpowiedzialność za to jak funkcjonuje firma. Dobrym ludziom w firmie trzeba dobrze płacić, jeśli maja wysokie kompetencje, umiejętności. Jeśli ktoś chce zrobić dobre wyniki, ale małym kosztem względem konkurencji, to powinien się liczyć, że jest to mało prawdopodobne. Trener zwolniony za błędy prezesa, który jeszcze niedawno mówił o VUKO, jako o trenerze na lata.

odpowiedz
Stan - 21.09.2020 / 18:10, *.vectranet.pl

@td: Chłopie święte słowa ,w Polfie Warszawa jak w legii ,degrengolada

odpowiedz
vuko WON wreszcie - 21.09.2020 / 18:02, *.master.pl

To teraz zacznie się kalkulacja, który mecz sprzedać, który kupić i za ile.

odpowiedz
Haha - 21.09.2020 / 18:00, *.t-mobile.pl

Żegnaj buco !! Trenerze na lata:D

odpowiedz
Borys - 21.09.2020 / 17:59, *.chello.pl

Vuko, dziękuje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 17:54, *.orange.pl

Jedno trzeba przyznać - nowy trener Legii, jest wypasiony na maxa...

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 17:57, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: przecierz nie moze byc gorszy od bramkaza! :))

odpowiedz
Józefowianin - 21.09.2020 / 17:54, *.chello.pl

Rekord w zatrudnionych i zwolonionych mamy zapewniony.Ciekawe za ile czasu Czesiapożegnają, Nawałka też miał być zbawcą lecha.

odpowiedz
Pepcio - 21.09.2020 / 17:49, *.play-internet.pl

Ja jestem za Michniewiczem. Facet ma warsztat,jaja i charyzmę. Skończy się blebleble. Stare grzechy,to stare grzechy. Większość z nas coś tam wywijało i nie lubi jak mu się to wiecznie wypomina. To słabe.Trzymam za niego i Legię .

odpowiedz
Pio - 21.09.2020 / 18:06, *.chello.pl

@Pepcio: dokladnie, każdy ma jakieś ciche lub głośne grzeszki a przykleja się na długo

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 21.09.2020 / 17:48, *.tpnet.pl

Do Michniewicza można mieć sporo zarzutów ale na pewno nie pozwoli grać zagraniczym ogórom

odpowiedz
gazza - 21.09.2020 / 17:46, *.inetia.pl

Wspaniały dzień dla Legii - Teraz może być już tylko lepiej !!!

odpowiedz
Podpis - 21.09.2020 / 17:45, *.play-internet.pl

Micha to taki polski Murator , typowy defensor , sukcesów w ofensywie nie oczekujmy bo już pokazał z reprezentacją jak piąteczkę można przygarnąć (0:5 z Hiszpanią) a to L ma cisnąć i pykać bramki.
Miodek speniał przed Dritą że go Vuko wystawi a Serbowie Kosowców nie trawią i to był błąd .Teraz co zrobi nowy zamiatacz w dwa dni - kogo wtedy będzie się obwiniać ????

odpowiedz
Pepcio - 21.09.2020 / 17:54, *.play-internet.pl

@Podpis: kim miał atakować taką Hiszpanie??ale to że nie lubi Kosowców i to da nam awans powala ps też nie lubię Kielc:))

odpowiedz
Podpis - 21.09.2020 / 18:49, *.play-internet.pl

@Pepcio: Statystyki prowadzenia klubów ligowych w meczach ekstraklasy

2003/2004 – Lech Poznań (6. miejsce) - praca od 16.09.2003

Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
21 34 9 7 5 36:25




2004/2005 – Lech Poznań (8. miejsce)

Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
26 34 10 4 12 34:40




2005/2006 – Lech Poznań (6. miejsce)

Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
30 42 11 9 10 45:45




2006/2007 – Zagłębie Lubin (1. miejsce, mistrzostwo Polski) - praca od 03.10.2006

Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
21 49 15 4 2 46:17




2007/2008 – Zagłębie Lubin - praca do 23.10.2007

Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
11 15 4 3 4 12:12




2008/2009 – Arka Gdynia - praca do 10.04.2009

Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
23 25 6 7 10 18:27




2010/2011 – Widzew Łódź - praca od 15.11.2010 do 30.06.2011


Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
17 28 8 4 5 23:19




2011/2012 - Jagiellonia Białystok - praca od 22.07.2011 do 22.12.2011


Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
17 22 6 4 7 20:27




2011/2012 – Polonia Warszawa - praca od 27.03.2012 do 8.05.2012


Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
7 7 2 1 4 6:9




Łącznie

Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
173 256 71 43 59 240:221


Raz z Zagłębiem zrobił wynik konkretny wynik i nie był tam od początku sezonu , porażek niemal tyle co zwycięstw , Vuko (choć nie pałałem do niego sympatią ) jako nowicjusz miał lepsze staty . ŻYCZĘ POWODZENIA .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 17:42, *.orange.pl

Treningu dzisiaj nie będzie, chłopaki muszą złapać oddech, są wykończeni tempem gry w dotychczasowych meczach...

odpowiedz
koci łapci - 21.09.2020 / 17:32, *.vectranet.pl

Ja jestem z tych kibiców co pamiętają Legię Okuki,Rado i Vuko i zawsze będę Go dobrze wspominać.Dobry i szczery chłopak,który zawsze miał swoje zdanie.Człowiek z charakterem ale niestety sytuacja wymknęła mu się spod kontroli.Miejmy nadzieję,że wróci jeszcze do Legii wszystko jedno w jakiej roli

odpowiedz
Arek - 21.09.2020 / 17:51, *.master.pl

@koci łapci : żegnaj Pinokio !!!!

odpowiedz
Arek - 21.09.2020 / 17:20, *.master.pl

Michniewicz :( to mecze wyjazdowe będą się kończyły libacjami w autokarze

odpowiedz
Szymon - 21.09.2020 / 18:19, *.chello.pl

@Arek: pierwszy tankujący i to z tym tłustym ryjem co lubi o Legii pośpiewać.

odpowiedz
Kamil - 21.09.2020 / 17:19, *.centertel.pl

Franciszek Smuda jest do wzięcia:)

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 17:23, *.chello.pl

@Kamil: Nawet tak nie żartuj. Ten parch niech lepiej zostanie w norze, w której teraz siedzi, gdziekolwiek to jest. Zero szacunku za to jak zawalił EURO 2012.

odpowiedz
Jimmy L - 21.09.2020 / 17:27, *.d1-online.com

@Kamil: Smuda no nie żartuj!! Ten kołek

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2020 / 17:13, *.telnaptelecom.pl

Legia za Vuko grała SIERMIĘŻNIE!!!!

odpowiedz
Anioł Archanioł - 21.09.2020 / 17:03, *.orange.pl

Teraz Vuko zostanie Prezesem....Panie Balcerek rozumiemy sie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 17:29, *.orange.pl

@Anioł Archanioł: Nie będzie kabaretu, teraz będzie chór...Oby śpiew nie był za cienki...

odpowiedz
Darek - 21.09.2020 / 17:03, *.chello.pl

Co roku zmieniamy trenerów.Czy dzięki temu gramy lepiej?Albo czy gramy dzięki temu w europie?
Otóż nie.
Za rok nie będzie tego,który będzie tu za chwilę.
Te zmiany nic nie dają.

odpowiedz
AliMario - 21.09.2020 / 17:01, *.tpnet.pl

Potrzebny B. Lesniedorsk Prezesa z "jajami" Legia a nieudacznika Mioduskiego...
Dziwię się że Michniewicz zechciał te posadę ? Miał pewna robotę w PZPN ....chyba że szukał pretekst bo też nie ma kim grać... dopóki chwilę pogra zbierze kasy...echhhh.....naprawdę porażka prezesa

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 17:21, *.chello.pl

@AliMario: może się dogadał w taki sposób, że pozwolą mu nadal trenować młodzieżówkę.

odpowiedz
18 - 21.09.2020 / 16:49, *.com.pl

Do serbii

odpowiedz
ben - 21.09.2020 / 16:46, *.inetia.pl

Z deszczu pod rynne.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 16:48, *.bredband2.com

@ben: Z patelni w ogien. Z dupy w gööwno.

odpowiedz
Książę Nocy - 21.09.2020 / 16:41, *.t-mobile.pl

Vuko dziękuję za wszystko! A Tobie marny prezesino krzyż na drogę.

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 16:40, *.chello.pl

Czy ten nagłówek nie jest przypadkiem przedwczesny? Na oficjalnej stronie komunikat ma tytuł:

"przestaje pełnić obowiązki trenera I drużyny Legii"

a w samym tekście też nie pada słowo zwolnienie (chociaż jest 'jestem pewien, że będzie osiągał dalsze sukcesy w swojej karierze trenerskiej').

Zastanawiam się czy to oznacza, że dali mu możliwość pozostania w klubie. Szczerze mówiąc trochę ciężko mi to sobie wyobrazić bo kim miałby zostać? Znowu asystentem? Trenerem od młodzieży albo drugiej drużyny? Jaki miałby szacunek u zawodników (pomijam jaki może mieć teraz)?

Podejrzewam, że ten mecz z Górnikiem mógł jednak być pod zwolnienie. Oby się te nasze wkłady do koszulek (z paroma wyjątkami) na tym nie przejechały. Podejrzewam, że z Michniewiczem tak może się to skończyć.

No to panie i panowie. Obstawiamy już kto będzie nowym trenerem Legii w następnym sezonie?

odpowiedz
Obcy - 21.09.2020 / 16:38, *.t-mobile.pl

Panie prezesie a może by tak Antoniego Piechniczka reaktywować. Chłop ma autorytet i warsztat zawodowy. Pan pomyśli.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 17:30, *.orange.pl

@Obcy: A oddałbyś Kargulowi, Pawlakowe pole...?

odpowiedz
h3xx - 21.09.2020 / 16:32, *.centertel.pl

W koncu decyzja przed pucharami a nie jak co roku, po przegraniu wszystkiego. Vuko szacunek ale mnie tez najwazniejsza jest Legia i jej wyniki. Pozdrawiam bardzo dobra decyzja.

odpowiedz
asd - 21.09.2020 / 16:30, *.orange.pl

Panie Prezesie chyba coś pan juz nie ogarnia , trener który będzie trenował 2 drużyny U-21 i Legie - powodzenia .

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.09.2020 / 17:45, *.247.81

@asd: Mioduski pewnie kmini, że każdy młodzieżowiec Legii teraz będzie grał w reprezentacji ;-)

odpowiedz
HOP - 21.09.2020 / 16:28, *.knc.pl

Pudel do czasu złożenia podpisu masz jeszcze czas się ogarnąć i zapomnieć o michniewiczu.
Chórzysta, fryzjer i kolejny amator polskiej myśli szkoleniowej.

Ogarnij się człowieku 5 lat już (L) hańbisz a nie jest to prywatna zabawka.

Ogarnij się.

(L)

odpowiedz
Czarna rozpacz - 21.09.2020 / 16:17, *.play-internet.pl

Jego następcą ma zostać Czesław Michniewicz - strony podobno osiągnęły już porozumienie ale może to Miodkowy kamuflaż i będzie bomba jak nazwisko treneiro made in Legia Nas wszystkich powali na kolana.......

odpowiedz
Adolf - 21.09.2020 / 16:07, *.centertel.pl

Tylko nie Michniewicz... Jak przyjdzie Michniewicz to ja zwracam karnet

odpowiedz
PLBBOY - 21.09.2020 / 16:25, *.play-internet.pl

@Adolf: To straszne. Jak Mioduski przeczyta, to cofnie decyzję o zwolnieniu.

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 16:41, *.chello.pl

@PLBBOY: a może zamiast silić się na słabą szyderę pomyśl, że do Miodka jedyne co może trafić to najprawdopodobniej właśnie cios po kieszeni.

odpowiedz
PLBBOY - 21.09.2020 / 17:23, *.play-internet.pl

@Adam: zdecydowanie tak. Wszyscy pójdą w twoje ślady.

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 17:26, *.chello.pl

@PLBBOY: Jeżeli nie masz nic merytorycznego do napisanie to może nie pisz. Mimo wszystko pozdrawiam.

odpowiedz
PLBBOY - 22.09.2020 / 10:47, *.205.228

@Adam: jesteś bardzo merytoryczny Adasiu.

odpowiedz
PLBBOY - 21.09.2020 / 16:04, *.play-internet.pl

Do niedawna wszyscy w komentarzach jechali po Vukovicu. Teraz tutaj jest płacz i nieszczęście. Co za żenada.

odpowiedz
Obcy - 21.09.2020 / 16:34, *.t-mobile.pl

@PLBBOY: Jeszcze zatęsknimy za Vuko. Żaden poważny trener tutaj nie przyjdzie. Co najwyżej wynalazki pokroju Jozaka, Sa Pinto. Vukovic ogarnął bałagan po tym bałwanie z Portugalii. W podziękowaniu dostał kopa w d....e.

odpowiedz
PLBBOY - 21.09.2020 / 17:17, *.play-internet.pl

@Obcy: ja stwierdzam tylko, że od dłuższego czasu Vukovic był bardzo krytykowany na tym forum i zdecydowana większość chciała jego zwolnienia, a teraz jest płacz i czarna rozpacz. Ja uważam, że słaba gra w ostatnich meczach, była wynikiem jego błędnych decyzji. Przynajmniej w dużym stopniu. Do samego Vukovica mam duży szacunek i bardzo jestem wdzięczny za to co osiągnął z Legią i co dla naszego klubu zrobił. Nie jestem przekonany co do sensu tej decyzji w tym czasie i do jego następcy. Czas pokaże czy miało to sens.

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 17:30, *.chello.pl

@PLBBOY: To czytaj dokładniej. Chęć zwolnienia Vuko nie oznacza automatycznie radości z zatrudnia pierwszego lepszego trenera z łapanki. Z tego co widzę większość komentarzy narzeka (i niestety najpewniej słusznie), że następcą Vuko będzie najprawdopodobniej Michniewicz. Większość negatywnych komentarzy pojawiających się od dłuższego czasu na tej stronie to nie było 'wywalmy Vuko, weźmy kogokolwiek' tylko 'wywalmy Vuko, weźmy prawdziwego trenera'. Z Michniewiczem możemy trafić jeszcze gorzej i o to są te żale.

odpowiedz
Arek - 21.09.2020 / 17:54, *.master.pl

@Adam: dokładnie zwilnić vuko i zatrudnić TRENERA z DOŚIADCZENIEM I SUKCESAMI a nie pierwszego, lepszego Cześka z Podpiździa BB

odpowiedz
PLBBOY - 22.09.2020 / 10:49, *.205.228

@Adam: to teraz przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, tym razem ze zrozumieniem merytoryczny Adasiu.

odpowiedz
Adam - 22.09.2020 / 14:05, *.chello.pl

@PLBBOY: Dobrze, dobrze. Widzę, że raz zwróciłem ci uwagę i teraz zamiast podjąć jakąkolwiek dyskusję będziesz się bawił w 'argumenty' ad personam. Piszesz moje imię zdrobniale, prawdopodobnie uważając, że jesteś bardzo zabawny oraz, że w ten sposób uda ci się mnie zdeprecjonować i zirytować. Spróbujemy normalnie podyskutować czy już ci tak zostanie?

odpowiedz
PLBBOY - 23.09.2020 / 16:43, *.comcastbusiness.net

@Adam: najpierw musisz przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem merytoryczny Adasiu.

odpowiedz
Mariol - 21.09.2020 / 15:52, *.wanadoo.fr

Z tymi pseudo trenerami w Legii,chyba nigdy sie nie skonczy.Niczego loczka nie nauczylo. Skorza,Urban- polska mysl szkoleniowa,Jozak,Berg,Magiera,Vuko-uczniowie,Pinto-psychol,Jedyny konkretny trener to Czerczasow.Teraz kolejny z polska mysl szkoleniowa Michniewicz.

odpowiedz
Beck - 21.09.2020 / 15:48, *.t-mobile.pl

Kilka lat temu napisałem,że Rafała Wolskiego czeka wielka kariera.Teraz widać,jak bardzo się pomyliłem.Obecnie twierdzę,że pan Michniewicz jest trenerem,który nie będzie w stanie radykalnie poprawić poziomu gry Legii. Nie pozwala na to również aktualny stan osobowy drużyny i przede wszystkim polityka właściciela klubu.

odpowiedz
Władeczek - 21.09.2020 / 15:43, *.netfala.pl

Faken...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 17:51, *.orange.pl

@Władeczek: Olać, polać!!!!!

odpowiedz
Nie dla Michniewicza w Legii! - 21.09.2020 / 15:35, *.warszawa.pl

Nie dla Michniewicza w Legii!

odpowiedz
hehe - 21.09.2020 / 15:35, *.tvksmp.pl

..,,tu nie ma, co trenować, tu trzeba dzwonić! ..

odpowiedz
Kokos - 21.09.2020 / 15:27, *.chello.pl

Zatrudnienie Cześka to będzie szmacianka roku! Jak można brać takiego gościa pod uwagę?!
- jeden z poznańskich chórzystów.
- jeden z najbardziej skorumpowanych
- żadnych osiągnięć, typowy ligowy przeciętniak.

TO JEST LEGIA, NIE TERMALICA!!! Jego nazwiska nawet nie powinno się wypowiadać przy Ł3! To jest poziom Rumaka. Legia w ruinie...

odpowiedz
lob - 21.09.2020 / 15:22, *.chello.pl

Następny orzeł, adept z podlaskiej szkółki do wywalenia, to Sokołowski II.
I to jak najszybciej bo będziemy bić się o utrzymanie w III lidze.

odpowiedz
Marcin 7 - 21.09.2020 / 15:17, *.com.pl

Trener trener ale czy piłkarze są tak tępi żeby nie mieć chęci wygrania?

odpowiedz
Darek - 21.09.2020 / 15:14, *.chello.pl

Boruc źle wybił piłkę i z tego padł pierwszy gol dla gornika.Tak się podniecaliśmy,że Boruc przychodzi.
A tymczasem stary,gruby Boruc zwolnił nam trenera.

odpowiedz
dino - 21.09.2020 / 15:13, *.vtelecom.pl

《Na nutę hitu z Wiednia》
PREZES MIODUSKI!
PREZES MIODUSKI!
alealealealea Prezes Mioduski
alealealealea Prezes Mioduski

odpowiedz
Bartek - 21.09.2020 / 15:10, *.chello.pl

Zwolniony zostal po odpadnieciu z LM

odpowiedz
Darek - 21.09.2020 / 15:03, *.chello.pl

Kontrakt z nowym trenerem powinien zostać podpisany maksymalnie do końca sezonu.Nie ma mistrzostwa nie ma Czesia.
Żebyśmy nie podpisali kontraktu na trzy lata a po roku już go nie bedzie a pozostanie kontrakt do płacenia.

odpowiedz
Darek - 21.09.2020 / 14:56, *.chello.pl

No cóż drużyna gra słabo.Brakuje zwyciestw.Vuko legionista ale nie ma wyników.Gra też wygląda słabo dla oka.
Przyjdzie Czesio a za rok będzie po Czesiu.
Problemem jest słaby bramkarz i stara dziurawa obrona.

odpowiedz
Szymon - 21.09.2020 / 14:47, *.t-mobile.pl

Szczerze to żal mi Aco. Zrobił mistrza i dostał kopa. Oczywiście wyniki i styl były daleko od ideału. Ale warto zwrócić uwagę na parę faktów. Po pierwsze Legia na początku sezonu gra topornie i słabo od wielu lat. Po drugie kupno w hurcie delikwentów którzy nie grali od jakiegoś czasu i pchanie ich do składu to duży błąd. Po trzecie obecna pandemia też nam nie pomaga bo co jakiś czas ktoś zachoruje. Obecny hej na Aco też mu nie pomógł. Nawet jeżeli przesramy awans do LE to niebędzie to wina wyłącznie Aco. Jak się pipkarzykom niechce grać to trener nie będzie zasuwał za nich. Kontrakty tak są rozbuchane że lenistwo osiągnęło apogeum. I potrzeba zamordysty aby wziął towarzystwo za gębę. Co poniektórzy zapomnieli że w piłce oprócz talentu trzeba i serducho zostawić na boisku. A wszystkim tym steruje Pudel co myśli że takie zmiany mają sens. Q.. właśnie nie mają. Osoba Michniewicza jest kontrowersyjna, układziki, śpiewanie na Legię i bardzo słaby warsztat trenerski nie predysponuje go do prowadzenia Legii. Ale tu znowu głupota prezia daje znać o sobie. Bo nawet nie ma planu na trenera. No chyba że Michniewicz to jego pierwszy wybór, ale to świadczy o głupocie do kwadratu. Niestety irracjonalne wybory Pudla i splot wszystkich sytuacji doprowadziło Aco do odejścia. Wiem że też jest jednoznacznie ocenia jego pracę, ale mistrzostwo zdobył i stajnie augiasza przewietrzył. Nawet Kulass sprzedał za parę baniek euro, choć typ prezentował poziom II ligi. Dzięki Aco i powodzenia w karierze.

odpowiedz
filand - 21.09.2020 / 14:43, *.inetia.pl

Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł lub podczas ucieczki w lesie przed Misiem gejem...
Vuko dziękuję bardzo za poświęcony czas i serdecznie pozdrawiam.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 21.09.2020 / 14:41, *.orange.pl

To było do przewidzenia i zanosiło się na to od momentu wznowienia rozgrywek po pandemii. Już wtedy Legia grała fatalnie i bardzo szczęśliwie zdobyła mistrzostwo i w fatalnym stylu odpadła z PP.
Zastanawiam się tylko kto teraz ? Jeżeli Michniewicz okaże się prawdą to mam mieszane uczucia...

odpowiedz
Lothar Matthäus czy też Alessandro Del Piero - Jeszcze są do wzięcia , zaraz przyjdzie jakiś większy klub i zgarnie tak jak Zidane Real , jedyna na dziś jakakolwiek szansa na zatrudnienie trenera o ta - 21.09.2020 / 14:38, *.com.pl

Lothar Matthäus - Tego typu trener Legii by się przydał .

Alessandro Del Piero - Trenerem Legii to byłby Hit

A przyjdzie ten nasz chudy i z czego tu się cieszyć ...

odpowiedz
Marcel - 21.09.2020 / 14:33, *.t-mobile.pl

Przecież wszystkie straty punktowe w lidze są jeszcze możliwe do odrobienia, a awans do fazy grupowej Ligi Europy cały czas jest możliwy. Dla mnie więc decyzja trochę niezrozumiała. Vuko został trochę wydymany, ale tak to bywa w piłce, a w Legii szczególnie. Vuko, dzięki za wszystko i powodzenia na dalszym etapie kariery trenerskiej.

odpowiedz
Gumis Legia - 21.09.2020 / 14:30, *.plus.pl

Szrot z ciognol z zagranicy to na vuko z Anią mioduski wypie...laj

odpowiedz
Piter - 21.09.2020 / 14:49, *.42.202

@Gumis Legia: "z ciognol" - co? W jakim to języku?

odpowiedz
oczy bolą - 21.09.2020 / 15:12, *.com.pl

@Gumis Legia: chłopaku, skup się na nauce podczas lekacji j. polskiego. Bardzo Cię proszę.

odpowiedz
ker - 21.09.2020 / 15:13, *.162.42

@Gumis Legia: "z ciognol" - takiej wersji jeszcze nie widziałem, szacun...

odpowiedz
obserwator hipokryzji - 21.09.2020 / 15:35, *.chello.pl

@Gumis Legia: A ciebie nawet na zwykły słownik nie stać!

odpowiedz
Bubba - 21.09.2020 / 15:48, *.hawetelekom.pl

@oczy bolą: daj spokój on się uczy zdalnie przez internet

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.09.2020 / 14:30, *.com.pl

Czy w związku ze zwolnieniem wuefisty zerują się również braki strojów? Tzn. jak ktoś już głosił dwa razy w tej rundzie brak stroju to mu się zeruje u nowego trenera, czy dopiero wiosną będzie mógł zgłosić kolejny?

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 17:24, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Niestety to na rundę, a nie na trenera.

odpowiedz
Stan - 21.09.2020 / 14:28, *.vectranet.pl

Ciekawe jak długo posiedzi Czesio ,heeeee

odpowiedz
Beck - 21.09.2020 / 14:27, *.t-mobile.pl

Zwolnienie vuko to dobra decyzja, ale w równym stopniu winni są również trener odpowoedzialny za przygotowanie fizyczne oraz dyrektor sportowy.

odpowiedz
Stan - 21.09.2020 / 14:36, *.vectranet.pl

@Beck: to chyba powinni sami podać się do dymisji,no nie u nas ,niestety

odpowiedz
Mirek - 21.09.2020 / 14:27, *.orange.pl

Prezes mówi że nie zostały zrealizowane cele sportowe.
Ja słyszałem że cel sportowy jest ( nie bylo!!!) awans do pucharów. Ciagle jest to możliwe.
Pan Miodulski jest człowiekiem ktore nie tylko nie zna sie na piłce ale również na biznesie. Nakłady jakie daje na mistrzostwo są nieprawdopodobnie wysokie w stosunku do innych polskich klubów.
Pan Miodulski chwali się akademia. Ja się pytam gdzie ona jest. Produkujemy pilkarzy słabych. Szymanski, Karbowink. Gdzie są ich liczby? Jeden Slisz zrobil dla Legii już więcej niż Karbownik
Dramatem jest sztab od przygotowania fizycznego oraz dyrektor sportowy a nie trener.
Panie Prezesie. Odejdź!!!!!! I przestań zajmować się pilka w ogole. Wstyd na Pana patrzeć

odpowiedz
Ginpasterz - 21.09.2020 / 14:20, *.200.105

Decyzja przynajmniej o miesiąc za późno. Już po porażce z Omonia, a ostatecznie po Jadze należało zmieniać. W 3 dni to można poznać zawodników ale czy to pomoże w awansie. Pinto przyszedł na eliminacje i odpadł, w tamtym roku niby Glasgow Rangers ale też odpadamy. Na szczęście ale dla nas niestety w tym roku żeby zagrać w LE trzeba pokonać jeden mocny zespół (w normalnej dyspozycji zespół z Kosowa nie powinien zaistnieć w meczu z nami) Nie jestem znawcą ale jak to jest że nasza drużyna to w październiku jest gotowa na grę. Mam nadzieję że ta decyzja jest chociaż trochę przemyślana i prezes ma jakieś racjonalne argumenty. Niestety po ostatnich paru latach nie wygląda to optymistycznie.

odpowiedz
tekken (L) - 21.09.2020 / 14:19, *.230.92

Dzięki Vuko. Były przebłyski dobrej gry. Zabrakło jakości w napadzie, bo odchodzili tacy zawodnicy jak KK, Carlitos, czy Niezgoda - i tu moim zdaniem pies pogrzebany był.

odpowiedz
Ouzo - 21.09.2020 / 14:17, *.centertel.pl

A ja zadam bardzo Konkretne pytanie.
Czy jest możliwość odwołania tego " Prezesa " ?
Czy z prawnego punktu widzenia wogóle jest to możliwe ?
Czy on jako właściciel może robić z Naszym Kochanym Klubem na co tylko ma ochotę ?
Czy może dalej ośmieszać w kraju i za granicą Nasz Klub ?
Może wśród kibiców znajdzie się ktoś kto się zna na prawie i ma pojęcie czy to wogóle możliwe ?

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 14:26, *.mm.pl

@Ouzo: Odpowiadam:
-nie;
-nie;
-w zasadzie tak;
-jak najbardziej;

odpowiedz
777 - 21.09.2020 / 15:07, *.chello.pl

@Ouzo: Tak, prawdopodobnie na pewno.

odpowiedz
grzesiek - 21.09.2020 / 14:11, *.centertel.pl

Jestem pewien ze w pazdzierniku zaczniemy lepiej grać bo forma przyjdzie i co niektorzy tutaj zaczna wychwalac tego michniewicza ale pozniej im dalej w las tym gorzej Legia bedzie grała.
Vuko to byla jedyna osoba ktora ciagnela druzyne do przodu. Teraz ten zlepek slabych pilkarzy pograzy sie bez Vuko. Szkoda ze mamy takiego wlasciciela. Leśniodorski nie dałby zwolnic Vuko tak latwo.
Juz zaczynałem pokladac nadzieje ze Mioduski nie jest taki zly. Ale po zwolnieniu Vuko to widze ze to jednak czlowiek oderwany od rzeczywistosci. Vuko przy Miodku to einstein jesli chodzi o budowanie druzyny pilkarskiej i znaniu sie na tym. No to teraz czekam na spadek z ligi z michniewiczem i z tymi nedznymi pilkarzami w roli glownej zarzadzanyni przez wlasciciela ktorego interesuje yylko $$$

odpowiedz
Adson 78 - 21.09.2020 / 14:10, *.plus.pl

Dobrze się stało ze Vuko zwolnili !!! I jeszcze pare gwiazdek piłkarzyków powinni wywalić !!! Co do Michniewicza stanowcze weto !!! Ten trenerzyna nie nadaje się !!! Trenera nam trzeba z jajem jak Stasii Czerczesow !!!

odpowiedz
Kabaret trwa ... - 21.09.2020 / 14:10, *.com.pl

Michniewicza chcą wziąć no kabaretonu ciąg dalszy .

odpowiedz
Miki - 21.09.2020 / 14:20, *.inetia.pl

@Kabaret trwa ...: Biorąc pod uwagę ulubony styl CM, kroi się np.:

Boruc-Rocha,Jędrzejczyk,Mosór,Lewczuk,Mladenovic-Wszołek,Remy,Antolic,Cholewiak-Kante

No a może jeszcze Stolarski na skrzydło, zamiast Wszołka.

odpowiedz
thor - 21.09.2020 / 14:09, *.143.116

nagle zaczną grać. Założę się. Grali na zwolnienie Vuko ( mimo że nie jestemjego fanem ) i powinni być za to wyj...ni wszyscy

odpowiedz
Zbyszek - 21.09.2020 / 14:08, *.plus.pl

Były tutaj ciekawe wpisy, że trenera to najłatwiej zwolnić. Pytanie co z tzw. sztabem?
Czy ktoś w ogóle orientuje się ilu w Legii jest tzw. boiskowych urzędników-nieudaczników. Obawiam się, że jeszcze ze 2 zmiany trenerskie i będzie ich więcej niż piłkarzy.
To jest patologia !!!

odpowiedz
(L)egionowo - 21.09.2020 / 14:07, *.exatel.pl

No i jeszcze podpisze kontrakt z Michniewiczem na 3 lata do przodu. Bo prezes nie uczy się na błędach. Nie wiem ile w tym prawdy, ale pan Michniewicz miał by prowadzić i Legię i U-21. To chyba był by jakiś żart!!!!!!!!!!!

odpowiedz
RMFC - 21.09.2020 / 14:07, *.tpnet.pl

Nie wiem czy to dobry pomysł żeby zatrudniać Michniewicza. W Legii potrzebny jest trener który pogoni te przepłacone gwiazdy do roboty np. S. Czerczesow ale on teraz trenuje Rosję za grubą kasę. Jeśli nie on to Papszun albo Brosz, obaj potrafią ustawić drużyny, grające różną taktyką z piłkarzy anonimowych lub młodych a nie to co Vuko. Każdy kto ostatnio trafił pod jego skrzydła przestał grać np. Wszołek grający po przyjściu do nas i grający po miesiącach treningów z naszym wirtuozem.

odpowiedz
Semper Fi - 21.09.2020 / 14:06, *.cyfrowypolsat.pl

Czytam te wpisy i plakac mi sie chce ze smiechu...
Trener daje dupy po calosci...
Legia nigdy za jego czasu nie grala dobrej pilki.
Wierzylem, ze Vuko odpali, nie odpalil i zegnamy.
To jest proste. Co ma do tego jakies DNA kur... fa!
Ma byc wynik! Legia ma gniesc Polska pilke i walczyc w Pucharach...
Jesli Michniewicz tego nie zapewni to tez poleci fruuu daleko i w dupie mam jego DNA.
Jeden napisal, ze jak Michniewicz bedzie prowadzil Legie to on na mecz nie przyjdzie? Kur... fa, to nie przychodz! Nikt nie bedzie plakal! Sprzedaj szaliki, karnet i koszulki, wypier... l kubki i lec na Widzew.
Ogarnijcie sie chlopaki, bo Legia Was potrzebuje teraz jak nigdy!!!
Wiernych i Lojalnych!
Uczciwych i Honorowych!
A i na Miodka znajdzie sie wyjscie, choc dla mnie na razie moze byc.
Pamietajmy skad wywodzi sie kazdy Legionista!

odpowiedz
Krzychu - 21.09.2020 / 14:47, *.jmdi.pl

@Semper Fi: Ta pierdza tylko jakieś bzdety tutaj wszyscy. Trzeba wspierać naszych i tyle Vuko był mierny i wypad zobaczymy co pokaże Czesio Ale to i tak nie ważne bo my jesteśmy od robienia rozpierduchy na meczach a nie madralowania się czy to dobre czy złe posunięcie. ...pozdro

odpowiedz
singspiel - 21.09.2020 / 15:26, *.atman.pl

@Semper Fi: bez przesady - jesienią zeszłego roku zagrali kilka naprawdę super spotkań. syf to był za drewnianego Jasia, gdzie kopali piłkę w poprzek boiska

odpowiedz
Ludwiś - 21.09.2020 / 14:03, *.centertel.pl

BL zwolnił Urbana i zatrudnił Berga później był Czerczesow.. dziś historia zatacza koło, wracamy do epoki polskich trenerów, którzy nie mają w dna genu zwycięzcy... nie widzą dalej. Smutne, ale to nieudolne zarządzanie i polityka transferowa zwolniła Magierę i Vuko. Zobaczymy co CM zdziała.

odpowiedz
Grzesiek - 21.09.2020 / 14:21, *.centertel.pl

@Ludwiś: nic nie zdziała, powoli rozwali to co Vuko zbudował przez rok

odpowiedz
AliMario - 21.09.2020 / 14:03, *.tpnet.pl

Dariusz Mioduski - Destrukcja
Tak się prawdziwie nazywa nasz Prezes

odpowiedz
Int - 21.09.2020 / 14:02, *.com.pl

Dzięki VUKO! Po raz pierwszy od dawna,widziałem Legię taką jaką chciałbym oglądać(chodzi o jesień zeszłego roku) To było to. Ucz się, walcz i wracaj mocniejszy.

odpowiedz
no-comment - 21.09.2020 / 14:01, *.191.139

Mioduski out!

odpowiedz
wtf - 21.09.2020 / 14:01, *.chello.pl

O ile piłkarze nie grali na zwolnienie trenera to zmiana na 3 dni przed meczem nic nie da!Do tego Michniewicz,którego młodzieżówka gra jeszcze bardziej topornie niż obecnie Legia!Pewnie zimą będą poszukiwania kolejnego coacha.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 13:57, *.centertel.pl

Michniewicz albo... Jens Keller. Ktos z tych dwoch trenerow.

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 14:24, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Jak nie urok to sraczka... :). Chociaż...niemieckiego Rumaka w naszej ex jeszcze nie było :).

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 14:57, *.centertel.pl

@Wolfik: Jedyna dobra informacja moze byc zmiana wlasciciela, z neandertalczyka na czlowieka myslacego...

odpowiedz
Chcieliście płaczki to macie - 21.09.2020 / 13:56, *.play-internet.pl

A za rok znowu sobie zwolnimy trenera i tak w kółko. Ja tam z zawsze byłem i będę z Legią i na dobre o na złe...

odpowiedz
bzura7 - 21.09.2020 / 13:54, *.play-internet.pl

Do ja: a co masz do Stali i Rakowa jak przyjdzie nam grać z nimi z taką dyspozycją jak teraz to mamy murowany oklep pozdrawiam

odpowiedz
leonpraga - 21.09.2020 / 13:52, *.tpnet.pl

Nic głupszego wszystko zwalić na Vuko, kiedy zmienimy pudla ?.

odpowiedz
Kk - 21.09.2020 / 15:43, *.net.pl

@leonpraga: A masz tyle kapusty zeby przejac klub? Duza czesc osob pisze o zmianie, ale wlasciciel to nie prezydent zeby go zmienic za pomoca np. wyborow. Od czerwca Legia doluje wiec gdzies jest problem, prawdopodobnie Vuko nie potrafi sie dogadac z zawodnikami wiec kogo maja zmienic?

odpowiedz
AliMario - 21.09.2020 / 13:49, *.tpnet.pl

Od momentu kiedy Miioduski pozostał sam efekty są fatalne i żadne już tłumaczenia nie obronią w żaden sposób ten facet kompromituje siebie i przy okazji klub piłkarski.. facet nie masz "jajj" tylko myślisz o swojej kasie ...i błagam pieprzyć że tu wina Vuko a czym się różni od Michniewicza czy Mourinho?...trzeba mieć czas i konsekwencje na wszystko bo specjalista Panie Prezesie nadajesz się tylko do rozpieprzania składów...!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 21.09.2020 / 13:46, *.master.pl

Zamienił stryjek (czyt.Mioduski) siekierkę na kijek.Michniewicz NIC z Legią nie osiągnie. Śmiem nawet przypuszczać,że od rundy wiosennej z Legią będzie pracował zupełnie kto inny.Wybór Michniewicza na stanowisko coacha Legii jest najgorszym z możliwych.Legia potrzebuje trenera,który preferuje ofensywny styl gry,który nauszy Legię domjinować na boisku.Michniewicz niestety preferuje styl czysto defensywny,siermiężny,trudny do oglądania. Mioduski mógł poszukać kogoś za naszą południową granicą. Z Michniewiczem znajdziemy się w czarnej dupie.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 13:50, *.bredband2.com

@Sebo(L): Zgadzam sie. Kopiuje odpowiedz jaka dalem koledze Wolfikowi:
Podzielam Twoje obawy. I tez sie zgadzam ze zwolnienie aczkolwiek nieuniknione to w najgorszym mozliwym czasie. Juz 3-4 tygodnie temu pisalem ze zwalnianie teraz vukovica, jakby tragiczne wyniki nie byly, to po prostu blad pod kazdym wzgledem. Bo znowu jestesmy w sytuacji ze panicznie trzeba dziure trenerska zalatac, byle czym aby bylo. Zamiast "stworzyc" profil trenerski/trenera, jakiego chcielibysmy tutaj miec, i spokojnie go szukac (wrzesien-luty to sporo czasu), to poddajemy sie emocjom, zwalniamy trenera, kilka szybkich telefonow i ouala, zalatwione. Co widac tez od lat jak i jakie robimy transfery. Patologia. Od Mioduskiego w dol.
Powtarzam, jesli pogloska o Michniewiczu okaze sie prawda to Mioduski raz na zawsze udowodni ze jest totalnym idiota, nie tylko ze nic sie nie zna ale NIC sie nie uczy.
Juz niedlugo zobaczymy.

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 14:02, *.mm.pl

@Sebo(L): 1000% racji!!!

odpowiedz
Zakład stoi? - 21.09.2020 / 14:14, *.plus.pl

@Sebo(L):Jeśli nie osiągnie masz u mnie JD (Jack Daniels 1l) ale jeśli osiągnie i bedzie najdluzej tranujacy na Ł3 to odszczekasz to ok?
Ps. JD po fiasku przed Ł3 ja z mordy cholewy nie zrobię! ale i Ty odzczekasz w ten sposób że przyjdziesz na Ł3 w koszulce Sorry Czesiu jestem Idiotą i Hejterem.

Ps 2. Co do Cześka uważam że jest trenerem na prawdę ok ale nie jest NASZ
jak Aco tylko on ma dac nam rezultaty tego sie wymaga od trenara a z Vuco
przybić 5! i pojsc na Piwo lub JD. Pozdro

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 14:16, *.bredband2.com

@Sebo(L): Po raz kolejny dobrze prawisz i sie zupelnie zgadzam. Dodam to co powiedzialem koledze @Wolfikowi:

Podzielam Twoje obawy. I tez sie zgadzam ze zwolnienie aczkolwiek nieuniknione to w najgorszym mozliwym czasie. Juz 3-4 tygodnie temu pisalem ze zwalnianie teraz vukovica, jakby tragiczne wyniki nie byly, to po prostu blad pod kazdym wzgledem. Bo znowu jestesmy w sytuacji ze panicznie trzeba dziure trenerska zalatac, byle czym aby bylo. Zamiast "stworzyc" profil trenerski/trenera, jakiego chcielibysmy tutaj miec, i spokojnie go szukac (wrzesien-luty to sporo czasu), to poddajemy sie emocjom, zwalniamy trenera, kilka szybkich telefonow i ouala, zalatwione. Co widac tez od lat jak i jakie robimy transfery. Patologia. Od Mioduskiego w dol.
Powtarzam, jesli pogloska o Michniewiczu okaze sie prawda to Mioduski raz na zawsze udowodni ze jest totalnym idiota, nie tylko ze nic sie nie zna ale NIC sie nie uczy.
Juz niedlugo zobaczymy.

odpowiedz
Sebo(L) - 21.09.2020 / 14:31, *.master.pl

@Zakład stoi? : po pierwsze nie jestem żadnym hejterem,żebym coś takiego miał Michniewiczowi mówić w razie czego :) Przecież ja go tu nie obrażam,nie wyzywam,nie hejtuję. Po prostu moim zdaniem jest najzwyczajniej w świecie słabym trenerem i nic więcej,dlatego mam spore obawy co do jego zatrudnienia w Legii. Przypuszczam,że nie poradzi sobie w Warszawie.Zakład przyjmuję ale myślę,że nic takiego nie nastąpi żebym musiał tu się przed kimkolwiek kajać i przepraszać.Obym się mylił.

odpowiedz
Słowo się rzekło... - 21.09.2020 / 15:01, *.plus.pl

@Sebo(L):
Nie jest słaby a czy sobie poradzi mam nadzieję że się nie mylę. Ok hejtera z koszulki usuwam. Reszta ok?
Ja slowa dotrzymam. mail do mnie taktoja@spoko.pl
Licze ze i Ty dotrzymasz Narka!

odpowiedz
ja - 21.09.2020 / 13:45, *.orange.pl

myslalem ze nie da sie zrobic juz glupszego ruchu na Legii niz dotad byly robione
jednak sie da. cofamy sie w szeregi Stali Mielec i Rakowa Czestochowa

odpowiedz
krasnal - 21.09.2020 / 13:43, *.orange.pl

Znowu dno ze strony prezesa! Wszyscy trenerzy co się nie sprawdzili w lidze prowadzą kadry naszego kraju od małolatów zaczynając a kończąc na pierwszej. Tragedia i prezes bierze jednego z nich!
A MY CIERPIMY PANIE POGOŻELSKI !!!

odpowiedz
rob bandit - 21.09.2020 / 13:41, *.com.pl

El Miodo, za cienki na Marka Papszuna. FORZA LEGIA

odpowiedz
Mihhh - 21.09.2020 / 13:39, *.icpnet.pl

Tylko Czesiowi nie zapomnijcie kupić telefonu na abonament z nielimitowanymi rozmowami... karuzela się kręci i trener który 9 razy był zwalniany w Polsce dostaje w nagrodę młodzieżową reprezentację i największy klub w kraju. Niech mi ktoś powie jeszcze że to nie kolesiostwo

odpowiedz
grzesiek - 21.09.2020 / 13:39, *.centertel.pl

W S T Y D

Prawdzimemu Legioniscie nie dać rozegrać meczu z drita tylko zwolnić go od razu. Wstyd.
A co to Michniewicz cudotworca ze z drita niby zagraja lepiej?

Po 4 meczech ligowych zwolnic trenera haha jaja jak berety. Wiadomo ze Legia zaczyna lepiej grać od pazdziernika. Typowa zagrywka korporacyjna miodka.
Chyba wszyscy wiemy do kiedy bedzie pracowac michniewicz.... DO WRZESNIA 2021

odpowiedz
Marce (L)i - 21.09.2020 / 13:39, *.chello.pl

Ta zmiana trenera nic nie pomoże klubowi a przede wszystkim drużynie.To całe obecne "towarzystwo" albo należy rozgonić albo wziąć w mocną garść. Takiej garści na to tałatajstwo nie posiada p.Michniewicz ani żaden inny kandydat na trenera z Polski bądź z zagranicy.

odpowiedz
Pusia - 21.09.2020 / 13:38, *.play-internet.pl

VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ! VUKO WRÓĆ!

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 13:36, *.mm.pl

Paranoja goni paranoję. Nie spodziewajcie się drodzy Koledzy niczego w tym sezonie. Był Vuković, jest Michniewicz, dla mnie może być zatem równie dobrze Probierz, Stokowiec czy inny Rumak. Chciałem wierzyć, że Mioduski jest dobrym właścicielem (podkreślam "właścicielem" nie prezesem) ale z dniem dzisiejszym złudzeń już nie mam. W tym sezonie skończyła się era Legii.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 13:41, *.bredband2.com

@Wolfik: czy info o michniewiczu potwierdzone? Bede totalnie zalamany. Nic dobrego to nie wrozy.

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 14:03, *.mm.pl

@Krzeszczu: Komentuję zamieszczone tutaj info. Nic innego nie wiem.

odpowiedz
Barto - 21.09.2020 / 13:36, *.131.129

A czy ten trener nie jest kolegą Kaczorowskiego z Chóru?
"Nie" dla poznańskich słowików.
Polecam poszukać filmiku przed decyzją o zatrudnieniu.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 21.09.2020 / 13:35, *.t-mobile.pl

Cyrku, groteski, burleski ciąg dalszy... Pamiętam co po meczu Legia-Zagłębie Lubin w 2007 r. (w trakcie którego sędzia robił wszystko, żeby mistrzem Polski zostało Zagłębię a nie Bełchatów) ze stopni autokaru miedziowych wykrzykiwał do nas Michniewicz i co zarzucał Legii. Byłem w tej grupie kibiców do której gardłował. To jest gość, który nigdy nie powinien mieć wstępu na Ł3. Moim zdaniem kto pójdzie na mecz na Ł3, gdy trenerem będzie Michniewicz nie szanuje ani naszej Legii, ani samego siebie jako kibica L.

odpowiedz
Wierny_Legios - 21.09.2020 / 13:39, *.play-internet.pl

@Saska Kępa (L): jeszcze będziesz Czesia nosił na swoich ramionach!

odpowiedz
moguai - 21.09.2020 / 13:46, *.vtelecom.pl

@Saska Kępa (L):
A co takiego krzyczał uswiadom nas proszę serio pisze

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 21.09.2020 / 15:16, *.t-mobile.pl

@moguai: W momencie, gdy kwestionowaliśmy uczciwość sędziowania i okoliczności zdobycia tego tytułu przez Zagłębie Michniewicz stojąc na stopniach autokaru odwrócił się i zaczął krzyczeć w naszą stronę, że nam sędzia Redziński "pomógł" zdobyć mistrza w pamiętnym meczu z Górnikiem Zabrze w latach 90. Dlatego uważam, że obecność tego facia na Ł3 to naplucie na godność naszej Legii i nas kibiców.

odpowiedz
hyhy - 21.09.2020 / 13:31, *.chello.pl

powiem wam szczerze od 5 lat po raz pierwszy mamy trenera :D, a nie jakiegos tam pilkarzyne przerobionego na goscia ustalajacego sklad bo przeciez zna smrod skarpetek w szatni, trener jest od taktyki i skladu, a nie od ustalania komu najbardziej śmierdzą nogi, Michniewicz nie jest moim ulubiencem ale mysle ze w tej sytuacji w ktorej jest legia to wystarczy wystawiac tylko tych pilkarzy ktorzy duzo biegaja i wynik sam sie zrobi bo jakosciowo sa lepsi od 3/4 naszej ligi

odpowiedz
dino - 21.09.2020 / 13:31, *.vtelecom.pl

A ile było pindolenia ze strony Prezesa jak to Vuko ma legijne DNA to co stracił to DNA czy teraz pan Mioduski jakąś inną bajkę zacznie opowiadać

odpowiedz
Obcy - 21.09.2020 / 14:11, *.t-mobile.pl

@dino: To jest człowiek bez wiarygodności. Nie ma swojego zdania.

odpowiedz
Obcy - 21.09.2020 / 13:31, *.t-mobile.pl

Prezes traci resztki wiarygodności. Niedawno klepał Vuko po plecach,a teraz lekką ręką go zwalnia. Czesław fajny chłop,ale trenerem wielkim nie jest. Jeszcze zatęsknimy za Vuko. Co niektórzy mogą się cieszy. Teraz to już Europa nam nie straszna. Drżyjcie przed nami. Ciekawe co będzie z Czesławem,jak wyłoży się w eliminacjach LE.Prezes go zwolni? A tak będzie.

odpowiedz
atmosferic - 21.09.2020 / 13:30, *.orange.pl

Najwiekszym problemem Legii jest mioduski - to jest taki Legijny bartomeu. On niszczy ten klub, ten klub sie nie rozwija przez jego durne zarzadzanie i beznadziejne transfery i zatrudnianie beznadziejnych trenerow.

odpowiedz
Jareko - 21.09.2020 / 13:58, *.centertel.pl

@atmosferic: na niebeznadziejnych trzeba mieć bajońskie kwoty.....tez pewnie chciałby mieć Lewandowskiego, Ronaldo (oczywiście dalece przesądzone przeze mnie celowo) itd...
Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

odpowiedz
gutek - 21.09.2020 / 13:27, *.chello.pl

czy Michniewicz zmusi legionistów cudzoziemskich do biegania?

odpowiedz
Paul Visco - 21.09.2020 / 13:25, *.chello.pl

Jest to oczywiście błąd , jak zwykłe wszyscy w gorącej wodzie ... . Legia grała całkiem ładnie , gdy grała jednym napastnikiem . Druga linia grała szybko i w miarę skutecznie. W momencie gdy doszło paru napastników i nie udanym jednym czy też kilku spotkań w tym schemacie (przez pryzmat kilku miesięcy ) to pojawiły się głosy iż Legia powinna grać dwoma napastnikami . BŁEDEM Vuko było to że wystawiał tych dwóch napastników w meczach w których powinien grać jeden , a z drużynami ( ogórkami )powinien grać dwoma i z mniejszą ilością obrońców . Kolejnym BŁEDEM Vuko był tak iż wystawiał w Pierwszym składzie zawodników nieprzygotowanych do sezonu jak Kapustka , Boruc , i kilku nowych po kontuzji . Powinien grać, tak jak grał z zawodnikami co zdobyli mistrza (z pewnością i styl i liczba pkt byłaby większa ) Następnym Błędem Vuko jak i całego sztabu jest taki że nie ma żadnego solidnego STOPERA . Remy i Jędza może by spełniali te założenia , gdyby byli w wysokiej formie . Lewczuk solidny , lecz coraz starszy i coraz , coraz , coraz ... . Wieteska , dopóki nie zacznie strzelać bramek to każdy jego występ jest niepewny i zazwyczaj oscyluje noty wyjściowej bądź jest pod kreską (jak Cionek , nie przygotowany mentalnie do takiego poziomu

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 21.09.2020 / 13:24, *.co.uk

Vuko to swoj Chlop ale.. od samego poczatku bylo widac ze Legia to nie jego rozmiar kapelusza! Terminowal u kilku trenerow jako asystent ale nie poradzil sobie kompletnie.. w zeszlym sezonie stracilismy Mistrzostwo. Rangersow moglismy przejsc ale upieral sie zeby wystawiac Kulenovicia gdy kazdy widzial ze nic nie gra. Kazdy kto sie czepia niech zobaczy czy on gra w Dinamie Zagrzeb?! w niedawno zakonczonym sezonie stracilismy dzieki niemu Puchar. Mistrzostwo wygralismy fajnie, tylko ze ja na Mistrzostwo patrze przez pryzmat pucharow.. dla mnie te tytuly nic nie znacza jesli nie ma awansu do fazy grupowej w Pucharach jesienia.. no i dojechala nas Omonia! Sorry ale jak dla mnie Vuko udowodnil ostatecznie ze nie nadaje sie do tej pracy na poziomie Legii!!!! Niech idzie do takiej Korony czy innej Arki i tam moze udawac ze jest trenerem ale u nas nie ma czego szukac.. gosc nie ma zadnej wizji! Mowi ze posprzatal szatnie Legii? No fajnie, dzieki ale to za malo.. Mialem nadzieje ze po Vuko przyjdzie ktos ogarniety ale jak teraz czytam ze to ma byc michniewicz to to jest kur.. dramat! Czy w Legii pracuja sami idioci????? Trzeba bylo Brosza wczoraj na sile w szatni zatrzymac i go nigdzie nie puscic! Jakby sie nie dal przekonac to dzwonic do Urbana, na ta chwile tanio by nas wzial i dramatu by nie bylo jak juz nie ma innych pomyslow.. ale czesio? Moze czesio miodka przekonal bo mu podal numer do zaprzyjaznionego fryzjera?!!!! Tak tylko pytam bo nie wiem jak mozna kogos takiego sciagac do Naszego Klubu!!!!!!!

odpowiedz
2kl - 21.09.2020 / 13:21, *.chello.pl

Ci co głosowali na bardzo dobrze i dobrze w ankiecie to chyba inną Legię oglądali...

odpowiedz
Tul - 21.09.2020 / 13:20, *.t-mobile.pl

Zajebiscie

odpowiedz
Acab - 21.09.2020 / 13:19, *.amazonaws.com

To nie trenera wina ze grajki sa przeplacani a budzet jest uwarunkowany od pucharow to nie trener przyklepal kontrakty dla grajkow skoro od dekady grajki w legi nie potrafia zdominowac wlasnego podworka to czemu tak duzo sie im placi

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 21.09.2020 / 13:18, *.btcentralplus.com

Szkoda ze Mioduskiego nie da sie zwolnic !!!!! MIODUSKI, WYP.....Z LEGII NIEUDACZNIKU !!!!!!!!

odpowiedz
Semper Fi - 21.09.2020 / 13:31, *.cyfrowypolsat.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:
Niudaczniku?
Gosciu zarob 100 mln zlotych i dopiero pieprz swoje wypociny.. hehe

odpowiedz
Sam - 21.09.2020 / 13:36, *.com.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Kup sobie klub i w razie niepowodzeń sam się zwolnij!

odpowiedz
fantom - 21.09.2020 / 13:17, *.chello.pl

zenada... wg mnie Michniewicz nie umywa sie do Vuko. szkoda. dalbym jeszcze szanse Vuko.

odpowiedz
pnk - 21.09.2020 / 13:16, *.chello.pl

"Według medialnych doniesień jeszcze w poniedziałek Legia ogłosi nazwisko nowego trenera i będzie nim Czesław Michniewicz. Ma on do końca roku łączyć nową funkcję z posadą selekcjonera reprezentacji U-21."

Jeżeli to prawda, to kogoś ostro po@#%$@^%o w tym klubie.

odpowiedz
Yeti - 21.09.2020 / 13:14, *.play-internet.pl

Według mnie za wcześnie. Powinien dotrwać do przerwy zimowej i wtedy powinien być oceniony. Trenowanie piłkarzy to proces i wątpię, żeby nasze grajki z dnia na dzień zaczeli grać dużo lepiej. Czesio nie ma czarodziejskiej różdżki.

odpowiedz
Bbk - 21.09.2020 / 13:11, *.amazonaws.com

Paranoja , jest to strzal w kolano
Po pierwsze nie bylo by bolu dupy gdyby grajki nie byli przeplacani graja na takim poziomie jakim umieja poprostu zarabiaja za duzo w stosunku do umiejetnosci i to nie tylko obecni ale ci z przed sezonu 19/18 18/17 itd itd te wszystkie druzyny raz graly dobrze dwa mecze pozniej zapominali jak sie gra znowu grali ,znowu zapominali intak w kolko po co przeplacac ustanawiac budzety tak wysokie skoro niczym sie to nie rozni od druzyn czy klubow o polowe mniejszych nie moge tego pojac kto decyduje o tym by tak ssac kase z Legi menagerowie , wlasciciel , gdzie tu sens i logika , tyle sie mowi o wyciaganiu wnioskow w pilce noznej a tu nic ,dalej te same bledy popelniane co sezon , prrestancie tyle placic co placicie uwarunkujcie wynagrodzeni od pozycji ktora zdobeda w danym sezonie a i gra sie poprawi

odpowiedz
Trenejro - 21.09.2020 / 13:10, *.tpnet.pl

Trzeba przyznać, że taktycznie Vuko był cieniutki, Michniewicz lepszy nie jest, ale może bardziej doświadczony, najlepszy to był trener Rusek, trzymał piłkarzy za mordy, a jak grajkowi coś nie pasowało to szybko kończył swoją grę w e(L)ce :P

odpowiedz
Zbyszek - 21.09.2020 / 13:26, *.plus.pl

@Trenejro: Niestety, pewnie drugiego Stasia długo jeszcze nie zobaczymy, ale prywatnie wierzę, że może kiedyś przyjdzie Ojrzyński albo Papszun. Czesio nic nowego nie pokaże ale będzie się musiał mocno przyłożyć gdyby zechciał osiągnąć poziom Vuko. Gorszego od Vuko trudno będzie znaleźć

odpowiedz
zlb - 21.09.2020 / 13:08, *.t-mobile.pl

Loczek!!!Co?Ty wiesz co!!!!Vuko szczęścia

odpowiedz
L - 21.09.2020 / 13:07, *.plus.pl

Panie prezesie trener na lata a skąd tylko do końca lata a na jesień nowy oto motta prezesa Mioduskiego

odpowiedz
Strona legionisci.com to ... Rollercoaster! - 21.09.2020 / 13:06, *.plus.pl

W sobotę przed i po meczu wszyscy (ok 95%) Vuko WON! Wuefista i delikatnie mowiac inteligenty inaczej.
Dzisiaj po zwolnieniu
Najlepszy Trener... Vuko Dziękujemy... Miodek idiota bo zwolnil Vuko a wzial Czesia chórzystę... itp
czyli ... Rollercoaster tzn dla kibiców inteligentych inaczej. POZDRO

Ps. Od siebie Aco dziękuję Ci za to co dla Legii zrobiłeś ale... Sorry Vinetoo business i Business!
Nigdy nie wieszełem na Tobie i nigdy! tego nie zrobie bo jestes Legionistą z Krwi i Kości. Szacun i Dzięki do... Na Ł3

odpowiedz
atmosferic - 21.09.2020 / 13:34, *.orange.pl

@Strona legionisci.com to ... Rollercoaster!: Wiesz dlaczego? bo jak masz kolo w samochodzie na wpol napompowane i masz do wyboru je zamienic na kola od furmanki z 17 wieku - drewniane, to lepiej zostawic te na wpol napompowane...
Nie lubie Vuko jest slaby, ale gry zespolow michniewicza nie da sie ogladac - doslownie chce sie rzygac i zabija cala przyjemnosc z pilki,

Wole slabego Vukovicia niz grubasa w Legii. Ale nie zebym Vuko bronil, on jest do zwolnienia. Tylko nastepca nie ten.

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 21.09.2020 / 13:05, *.8.218

Może teraz przynajmniej sędziowie spojrzą na nas łaskawszym okiem....

odpowiedz
Ja - 21.09.2020 / 13:04, *.play-internet.pl

Michniewicz w Legii W Imię Ojca i Syna...
Nie wierzę

odpowiedz
AR-KU - 21.09.2020 / 13:02, *.centertel.pl

Szkoda że miodka nie można tak szybko zwolnić

odpowiedz
Paweł - 21.09.2020 / 13:11, *.com.pl

@AR-KU: Kup sobie klub to będziesz zmieniał do woli:)

odpowiedz
axa1212 - 21.09.2020 / 13:15, *.tpnet.pl

@AR-KU: oczywiscie, że możesz. Wyatarczy że posiadasz magiczne 100 baniek by jedną częśc splacic klubowe zadluzenie, a drugie na funckjonowanie klubu.

odpowiedz
M@c - 21.09.2020 / 13:02, *.chello.pl

Ja tam Czesia lubię. Swoją drogą nie przystoi takiemu klubowi jak Legia grać tak słabo z Górnikiem, pomimo iż górnicy są w wyśmienitej formie. Zachowanie obrońców przy dwóch pierwszych golach to kryminał. King Artur też zawodzi.

odpowiedz
y13 - 21.09.2020 / 13:24, *.tpnet.pl

@M@c: obroncy robią babole, Stolarski, Remmy, Mladenovic, Jędza, Lewczuk każdy przegrany mecz to kryminał obrońcy!!! Skrzydłowych brak. Dopiero teraz wraca Wszołek a tak bujaliśmy się tylko z Luqui na skrzydle. Więc oczym my mowimy???

odpowiedz
L - 21.09.2020 / 13:01, *.plus.pl

Dziękuję Vuko za robotę dla Legi

odpowiedz
Kult⚽️Warszawa - 21.09.2020 / 12:59, *.amazonaws.com

No prosze!No wreście!Darek.M zaczoł słuchać kibicòw,chyba zrozumiał bez nas nie ma nic....myśle że Czesio jest do poukładania tego bałaganu,a w tym czasie Darek .M znajdzie nam Super Trenera,co⚽️to jego pasja I życie,Pozdrawiam normalnych!

odpowiedz
Antyfan - 21.09.2020 / 13:12, *.chello.pl

@Kult⚽️Warszawa: gdyby tak bylo nie zatrudnialby vuko, Michniewicz jest slaby jak polsilver tylko ze... ciezko dostac kogos lepszego, moze ojrzynski czy bartoszek ktorzy by za mordke trzymali zawodnikow no ale oni kiepsko sprawdzaja sie w klubach gdzie jest duzo obcokrajowcow

odpowiedz
(L)ukasz - 21.09.2020 / 13:23, *.t-mobile.pl

@Kult⚽️Warszawa: skoro piszesz "zaczoł" to raczej błąd że cie słucha ...

odpowiedz
Kult⚽️Warszawa - 21.09.2020 / 14:34, *.amazonaws.com

@Antyfan: Czesia Miodek zabiera do sprzàtania tego bałaganu i powrotu do normalności,a już szuka Trenera z sukcesami Europy,ale to duży wydatek,wiéc to troche czasu minie...

odpowiedz
Kult⚽️Warszawa - 21.09.2020 / 14:42, *.amazonaws.com

@(L)ukasz: Zaczáł????

odpowiedz
Steffe - 21.09.2020 / 16:17, *.tele2.se

@Kult⚽️Warszawa: ”zaczol”? ”Wrescie”? Po jakiemu to? Polskiemu? Jestes jakis ograniczony? Czy po prostu inny?

odpowiedz
Kult⚽️Warszawa - 21.09.2020 / 17:27, *.amazonaws.com

@Steffe: Polski jézyk blala do poprawy kto to wymyšlił zaczâł ta trzeba pisać a wymawiać zaczoł tak Panie Miodek?

odpowiedz
Steffe - 21.09.2020 / 17:38, *.tele2.se

@Kult⚽️Warszawa: co za belkot. Bez ladu i skladu, taka sraczka werbalna. Nic, zupelnie nic nie potrafie zrozumiec z tego belkotu. Wlaczngoogle translate i sprobuj jeszcze raz. Moze ci sie uda. Juz nawet Cheewbaka wypowiada sie inteligentniej niz ty.

odpowiedz
Kult⚽️Warszawa - 21.09.2020 / 18:27, *.amazonaws.com

@Steffe: A ty k...a nauczyciel z szwedzká visa?

odpowiedz
bolo - 21.09.2020 / 12:56, *.inetia.pl

Nareszcie !!!!!!!

odpowiedz
Pak - 21.09.2020 / 12:56, *.play-internet.pl

Gra Legii w ostatch meczach nie zachwycała, ale jako całokształt od objęcia drużyny widać było rękę Vuko, Koncówka sezonu na 5 i tytuł mistrza. Przegrać z takim Górnikiem mógł się przytrafić, za wcześnie na taką decyzje tak jak że zwolnieniem J Magiery, prezes powinien wyciągać wnioski a nie wyciąga to źle o nim świadczy

odpowiedz
pan pan - 21.09.2020 / 13:39, *.63.109

@Pak: Chyba inna końcówkę sezonu ogladales

odpowiedz
Kibic z Bełchatowa - 21.09.2020 / 12:53, *.play-internet.pl

Żart. Pozbyli się jednego znawcy i zatrudnili drugiego wybitnego trenerio.Dramat.Pudelek oddaj ta Legie komuś ogarniętemu.Ps. ty nigdy jej nie sprzedaż bo za duże lody na tym biznesie kręcisz

odpowiedz
marcinspooky - 21.09.2020 / 12:53, *.t-mobile.pl

Dzięki za wszystko Vuko! Powodzenia!

odpowiedz
Simon - 21.09.2020 / 12:53, *.155.3

Popieram, ale tu nawet nie chodzi o stronę sportową, bo ta nie zależała tylko od niego, ale o wpieranie że wszystko jest super i nie wiadomo o co się czepiają (np." Górnik na nie zaskoczył", albo "Kulenovic najlepszym wyborem").

odpowiedz
Mati - 21.09.2020 / 12:51, *.com.pl

Zamienił stryjek siekierkę na kijek, Michniewicz się nie nadaje do Legii, to mocno średni trener

odpowiedz
Po(L)noc - 21.09.2020 / 12:51, *.73.156

Kompletna amatorka!!!
Nie idzie, to zwolnijmy trenera. Nie stać nas (i pewnie nie te ambicje) na zatrudnienie trenera, którego obecność byłaby widoczna. Teraz przyjdzie nowy trener, piłkarze pojadą kilka tygodni, miesięcy na psychicznej świeżości, co zawsze ma miejsce przy zmianie trenera i za pół roku znowu przyjdzie zamuła u zawodników i znowu nowy trener.
Problem jest z zawodnikami i ich podejściem do wykonywania obowiązków a nie z trenerem.
Pytam pod jakim kontem Michniewicz ma być lepszy od Vuko?
Taktyki? - wystarczy pooglądać co gra młodzieżówka
Przywiązania do klubu? - nie trzeba komentarza
Charyzmy? - chyba nikt w lidze nie dorówna Vuko
Stabilizacji? - Michniewicz w 14 lat pracy jako trener klubowy 9 razy zmieniał klub.

Gdzie tu logika??? Teraz piłkarze zaczną wygrywać i będzie że trener odmienił klub... Ale który raz już to powtarzamy???
Jeśli już ma być zmiana trenera, to na kogoś kto rzeczywiście przerastał by Vuko.
Skoro kolejny raz zawodnicy po stabilizacji trenera zaczynają się opier..., to trzeba inne kroki podjąć aby wyjść z dołka.
Dajmy w końcu jakiemuś trenerowi dwa całe sezony popracować!!!
I niech to nie będzie Czesław.

odpowiedz
ŻRDW - 21.09.2020 / 13:28, *.tpnet.pl

@Po(L)noc: Wszystko fajnie, ale to trenejro musi motywować chłopaków. Jeśli ich nie ogarnia i lecą z nim w kulki toczy się nadaje na to stanowisko? Uważam jednak, że Vukowiczowi posypał się troszkę skład i ciężko mu było spleść coś na szybko i tylko kwestią czasu byłoby zgranie chłopaków. Niestety presja jest taka, że o ile liga jest w zasięgu o tyle europuchary nie poczekają

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.09.2020 / 12:51, *.orange.pl

Jak to się dzieje, że szukamy nowego trenera zawsze w momencie, gdy nie ma praktycznie żadnego wyboru. Ktoś to robi celowo, czy to przypadek...

odpowiedz
pol - 21.09.2020 / 12:51, *.chello.pl

NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
X54 - 21.09.2020 / 12:51, *.pansa.pl

I znów zamiana dziurawego na przebite. A 711 telefonów do Fryzjera dyskwalifikuje następcę.

odpowiedz
Czesiu Wiśniak - 21.09.2020 / 12:49, *.plus.pl

No dobra, Michniewicz ma mieć wyniki, ale skąd on teraz weźmie jakiegoś Fryzjera?

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 12:49, *.bredband2.com

Swietna wypowiedz Pana Darka Dziekanowskiego na temat calego tego bajzlu w Legii.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 21.09.2020 / 12:48, *.play-internet.pl

W symie to nie wiem czy to znowu nie jest zamiana typu zjazd w dół. Ale zobaczymy, tylko gdzie on znajdzie obrońców, bo ci co są, hm...

odpowiedz
Karlito - 21.09.2020 / 12:48, *.com.pl

Dziękuję Vuko! Zawsze będziesz mile widziany przy Ł3.
Nie można zarzucić mu braku chęci, zaangażowania. Szatnię ładnie wyczyścił, ale jednak nie sprostał wymaganiom, choć trzeba przyznać, że z kontuzjami/koronawirusami miał pod górkę. Zjadła go jednak pycha, a ta kroczy tuż przed upadkiem.
Powodzenia,
prawdziwy kibic.

odpowiedz
Jacky - 21.09.2020 / 12:47, *.warszawa.pl

Vuko dziękujemy co mogłeś to zrobiłeś, szacun.
Jeden z tych trenerów, których będę wspominał z serdecznością.
Można psy wieszać na każdym. ja życzę Ci wszystkiego najlepszego i oczywiście dziękuję za te dobre chwile, które przeżywałem dzięki Twojej pracy.
Tak powinno się żegnać trenera, który zdobył mistrzostwo kraju.
serdecznie pozdrawiam
p.s. Nie czytaj tych co to wcześniej pieli z radości a teraz plują.

odpowiedz
Karlito - 21.09.2020 / 12:49, *.com.pl

@Jacky:
jeden z nielicznych normalnych... bo reszta to niestety rynsztokowy poziom.

odpowiedz
anty vuko - 21.09.2020 / 12:45, *.vectranet.pl

Cudowna wiadomość!!!! Alleluja !!!

odpowiedz
Pawel - 21.09.2020 / 12:45, *.net.pl

Trenera nie zwolnil prezes tylko... pilkarze!! Przez miesiac nikt nie zapomina jak sie gra w pilke...

odpowiedz
Mk - 21.09.2020 / 12:44, *.87.45

Viko zrobil duzo dobrego i chwala mu za to, ale sie chyba wypalil i nie ma pomyslu na gre. Dobra decyzja choc troche za pozno bo w trzy dni trudno o radykalna poprawe. Mozemy tylko liczyc ze efekt nowej miotly wystarczy na Drite G. Nowy trener mnie nie przekonuje ale dajmy mu szanse. Docelowo ktos z zagranicy pewnie bedzie.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.09.2020 / 12:44, *.35.8

Bezsensu, jedziemy z następnym wynalazkiem prezesa, ciekawe ile ten pociągnie rok pół roku? Można obstawiać ja mu daje rok. I za rok widzimy się w tym samym miejscu i z nowym trenerem. Jak temu się uda mistrza zdobyć będzie chura optymizm, kupowanie nowego szrotu, początek kolejnego sezonu, marny start i nowy trener. I tak na okrągło. To już się staje nudne. Nie uczy się pan panie prezesie na własnych błędach. Tak jak poprzednie zmiany były jakoś wytłumaczalne, tak zwolnienia Vukovica nie rozumiem.

odpowiedz
Byle by tylko nie Michniewicz i żadna inna Polska myśl szkoleniowa !!! - 21.09.2020 / 12:43, *.com.pl

Legii potrzeba doświadczonego trenera , który pracował w dużo lepszej lidze jak nasza . Zawodnik wyjeżdzający z naszej ligi na zachód potrzebuje kilka miesięcy na dojście do pełnej formy po pracy z naszymi fachowcami . I dalej Legia nic się nie nauczyła biorąc kolejnego fachurę zamiast postawić na trenera z doświadczeniem z pracy w Bundeslidze , tak aby ten profesjonalizm przenieś trochę na Legię .

odpowiedz
adi - 21.09.2020 / 12:42, *.vectranet.pl

Brawo, najlepsza decyzja Mioduskiego! Szkoda, że 1,5 roku spóźniona. Nigdy więcej takich meneli na ławce Legii.

odpowiedz
autor - 21.09.2020 / 12:47, *.googleusercontent.com

@adi: nie meneli tylko kolesi...z a szczegolnie z bałkanów

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 21.09.2020 / 12:41, *.t-mobile.pl

Gdyby odszedl po Cypryjskiej padace miałby resztki honoru. Trzymał się żłoba do końca.

odpowiedz
Szymon - 21.09.2020 / 12:41, *.chello.pl

Gówno będzie a nie poprawa gry. Trzy dni do meczu a w klubie panuje chaos. Pudel znowu pokazał brak kompetencji i nikt nie jest w stanie poprawić gry drużyny. Po raz kolejny udowadnia że jego rola powinna być tylko jako figuranta, a nie osoby decyzyjnej. Kolejna kompromitacja. A wybór nowego szkoleniowca to odgrzanie starego kotleta, który nigdy nic nie osiągnął w piłce klubowej. Ale jaki pudel taki trener. Komedia trwa.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 12:39, *.bredband2.com

Najzabawniejsze jest teraz to, CZY i GDZIE vukovic dostanie nastepna fuche!

Furiat Hasi u arabow (w Olympiakosie ledwo 6 tygodni)
Urban w posredniaku.
Skorza w posredniaku.
Furiat Pinda w posredniaku.
Jozak kozak w posredniaku.

Takie to potegi trenerskie prowadzily Legie Warszawa ostatnimi laty. I dziwimy sie ze remisujemy z gibraltarami, odpadamy w europie, gramy padake i jestesmy w czarnej dööpie?

odpowiedz
:D - 21.09.2020 / 12:49, *.orange.pl

@Krzeszczu: od Skorży chłopczyku to wara

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 12:54, *.bredband2.com

@:D: Skorza w posredniaku, cos ci nie pasuje to wykrec do niego telefon.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 13:04, *.bredband2.com

@:D: wirtuoz skorza u arabow 5 minut i worek. W poznaniu piec minut i tez worek. Teraz w posredniaku. Wiec jesli co ci nie pasuje to zadzwon do niego, dziewczynko.

odpowiedz
Bie(L)any - 21.09.2020 / 13:10, *.vectranet.pl

@Krzeszczu:
bierz po pół tabletki.... pisz, albo całą prawdę albo wybiórczo ...
Skorża wrócił dopiero kilka tygodni temu z ZEA gdzie prowadził U-23 i skończyli lata jego zawodnicy, a kontrakt wypełnił do końca
Klafurić pracuje na Cyprze w ich ekstraklasie
Berg walczy o LM też na Cyprze
Magiera prowadzi młodzieżówkę Polski
Czerczesow prowadzi od odejścia z Legii pierwszą reprezentację Rosji
Czy w/w nie byli trenerami Legii ???? ... bo nic o tym nie wspomniałeś ???

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 13:29, *.bredband2.com

@Bie(L)any: Dwoch prowadzi dzieciaki, dwoch na cyprze. No zejebisci wirtuozi trenerscy. Szczegolnie w mlodziezowkach gdzie na pewno szlifuja siatkonoge. I nie wnikam ze Berg ogral Vukovica, bo nawet pan Zdzichu szatniarz tez by to potrafil.
Jedynym trenerem przez duze "T" ktory cos znaczy to Pan Stanislaw.

odpowiedz
Kipkorir - 21.09.2020 / 14:25, *.chello.pl

@Krzeszczu:
Dokładnie. Z powyższych nazwisk tylko Stanisław! A Skorża to przecież "Legia o jakiej marzyłeś" ;)

odpowiedz
Marcelo Bielsa - 21.09.2020 / 12:38, *.227.43

Hi...tutaj Wasz nowa trener....ja rzucic Leeds gdy dowiedziec sie free vacat w Legia

odpowiedz
Kibolek - 21.09.2020 / 12:38, *.telefonica.de

Tylko zagraniczny trener z sukcesami zasada

odpowiedz
Ryj - 21.09.2020 / 12:37, *.47.28

Kręcimy się w kółko.

odpowiedz
kkk - 21.09.2020 / 12:37, *.vectranet.pl

No i super że w końcu pogoniono vuko i nie czekano już aż odpadnie z pucharów ale jakoś do Michniewicza nie jestem przekonany,dla mnie to taki trener skorżopodobny albo urbanopodobny,może minimalne lepszy ,no ale zobaczymy,gorzej już chyba nie może być w tym momencie.

odpowiedz
Kasztan - 21.09.2020 / 12:36, *.47.62

"że nadrzędnym celem Legii jest realizacja celów sportowych, w tym awans do pucharów europejskich"
to już nie akademia?
teraz się prezesino obudziłeś, że zespół musi wygrywać i grać w pucharach europejskich?!
na 3 dni przed meczem zmieniasz trenera i oczekujesz poprawy i awansu?!
Kolejny raz, Panie Mioduski, udowadniasz, że nie masz pojęcia o tym biznesie
Modlę się o tę chwilę, kiedy opuścisz nasz klub i przestaniesz go niszczyć i prowadzić do upadku

odpowiedz
moose - 21.09.2020 / 13:02, *.bt.net

@Kasztan: odpadliśmy z europucharów z Luksemburgiem, Mołdawią (a raczej Naddniestrzem), Kazachstanem... czas na Kosowo

odpowiedz
Łysy - 21.09.2020 / 12:36, *.tpnet.pl

No to teraz czas na Beny Hila

odpowiedz
Kuba - 21.09.2020 / 12:36, *.t-mobile.pl

Realizacja celu, jakim jest awans do LE w trzy dni? Chyba żart!
Powodzenia Vuko!

odpowiedz
Legia dajcie w końcu trenera z prawdziwego zdarzenia , a nie kolejnego zapchaj dziurę !!! - 21.09.2020 / 12:35, *.com.pl

Legia nie idzie po rozum do głowy . Jak wezmą teraz Michniewicza to będzie to kolejny kretynizm klubu . Zamiast wziąć kogoś bardziej doświadczonego z trenerskim doświadczeniem z lepszych lig , tak jak np. Bundesliga tam jest totalny profesjonalizm z przygotowywaniem zespołu do sezonu ligowego . Polacy idący grać do Bundesligi potrzebują kilka miesięcy do dojścia do pełnej formy po pracy z naszymi fachurami to chyba bardzo dużo mówi , jakiego trenera Legii potrzeba

odpowiedz
Kibolek - 21.09.2020 / 12:35, *.telefonica.de

MIODUSKI ZWOLNIONY POWINIENEŚ BYĆ TY WIECZNY OSZCZEDNISIU. Trenera z zagranicy A nie Michniewicz . Trenera z sukcesami autorytetem u którego będą grali najlepsi, A nie ci co trzeba ich sprzedać bo źle się kupiło. MIODUSKI WON LEBIEGO

odpowiedz
dag - 21.09.2020 / 12:35, *.chello.pl

najgłupsza decyzja, co Vukovic winien?? ma padakę nie piłkarzy inny przyjdzie i co ulepi??
A przymierzany Michniewicz to ten wybitny trener co miał pond 700 połączeń z fryzjerem???

odpowiedz
SlawoL - 21.09.2020 / 12:42, *.drgerard.eu

@dag: Vuko ze strategią "laga na Pekharta" i może coś się uda nie ma miejsca w Legii. Przegrał wszystko co możliwe (nie liczę mistrza bo to by zrobił nawet amator z play station)
Co do Michniewicza ... sam nie wiem

odpowiedz
Fryzjer - 21.09.2020 / 12:47, *.changeintegrated.com

@dag: No miał ale ja już od niego nie odbieram, bo na koniec kapował. ;)

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 12:35, *.bredband2.com

Dres zwolniony, i dzieki Bogu! Nigdy nie bylem na tak przy zatrudnieniu tego pseudotrenerzyny i nigdy nie pialem z zachwytu ze "nasz, dac mu szanse, ma dna". Na trenerce znal sie rownie dobrze jak Kiepski na szukaniu pracy. Dostal kopa i tyle. Historia.
Natomiast, najistotniejsza kwestia jest to, co teraz wymysli Mioduski. Jestem pelen obaw ale i nadziei. Juz niedlugo zobaczymy. Byle tylko nie Michniewicz czy inny wynalazek PMS-s.

odpowiedz
Ryj - 21.09.2020 / 12:40, *.47.28

@Krzeszczu: No Michniewicz właśnie :/ Wydaje się bardziej kompetentny, ale czy charakteru mu starczy? Czy psychologiem i motywatorem to jest na miarę klubu europejskiego, którym staramy się nieudolnie stać?

odpowiedz
Rafix - 21.09.2020 / 12:40, *.centertel.pl

@Krzeszczu: będzie Michniewicz, bo Mioduski ma proste myślenie. Michniewicz udanie prowadzi młodzież w reprezentacji, więc i w Legii kilku wypromuje, więc będą transfery i kasa kasa kasa.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 12:47, *.bredband2.com

@Rafix: @Ryj: Przedstawiacie bardzo trafne argumenty (niestety) i obawiam sie ze obaj macie racje.

odpowiedz
bep - 21.09.2020 / 12:35, *.chello.pl

Amen, Panie i Panowie, Amen!

odpowiedz
pnk - 21.09.2020 / 12:34, *.chello.pl

Decyzja dobra, ale nie jestem przekonany do wyboru nowego trenera...

odpowiedz
Bombur - 21.09.2020 / 12:34, *.t-mobile.pl

Pamiętam jak wyczekiwałem na info o zwolnieniu Magiery i nagle "buch" info że zwolniony a informacja o nowym trenerze za kilka godzin. Przedstawiono Jozaka i mój optymizm gwałtownie zniknął. Podobnie teraz czekałem na info o Vukovicu (jeszcze przed wczorajszymi plotkami) i niestety jego następca nie spowodował mojej euforii niemniej daję kredyt zaufania i czekam na rezultaty. Teraz najważniejsze aby ogarnąć LE i czekać do przerwy reprezentacyjnej aby mógł trener popracować....sic on wówczas pracować będzie gdzie indziej.
Panie Prezesie, Dyrektorze Czechy,Niemcy, Włochy lub inne z wyższą kulturą gry kraje polecam szukać.

odpowiedz
mystery - 21.09.2020 / 12:34, *.t-mobile.pl

Umarł Król, niech żyje Król

odpowiedz
El Kamiliano - 21.09.2020 / 12:33, *.play-internet.pl

Dla mnie osobiście meeega wiadomość <333 Uwielbiam trenera Michniewicza, będzie dobrze z nim !!

Vuko mi od początku nie siedział.

Pięknie się zaczyna ten tydzien :))

odpowiedz
atmosferic - 21.09.2020 / 12:31, *.orange.pl

Juz wolalbym Vukovicia niz Michniewicza. Teraz bedziemy grac piach po 1-0 w kazdym meczu. Na szczescie dlugo Michniewicz nie poprowadzi tego klubu. Wiadomo ze do nowego sezonu nie dotrwa.

odpowiedz
JWR - 21.09.2020 / 12:31, *.orange.pl

Cieszy informacja, że Vuko nie pełni już funkcji trenera ale trener Michniewicz będzie miał teraz nader trudne zadanie bez okresu przygotowawczego z drużyną.

odpowiedz
Wlodarz77 - 21.09.2020 / 12:30, *.t-mobile.pl

Kolejny trener na lata hahahaha
Od chwili przejęcia klubu przez loczka odnotowywujemy cóż większy zjazd sportowy...
Nawet ostatnie mistrzostwo zostało zdobyte dzięki temu że inni są jeszcze słabsi a nie my tacy dobrze bo przecież po powrocie na boiska po czasie covida graliśmy piach!!

odpowiedz
Pusia - 21.09.2020 / 12:30, *.play-internet.pl

Stało się to co powinno stać się już dawno, teraz to już są zgliszcza niemal i Czesio ma to ratować????

odpowiedz
AliMario - 21.09.2020 / 12:30, *.tpnet.pl

Kolejna porażka Prezesa, kolejny sezon nie wnosi pozytywnego tylko skład i kolejny skład i tylko rozp.....czy ktoś może naprawdę zrobić porządek z takimi ludźmi jak Miioduski?...

odpowiedz
Ja - 21.09.2020 / 12:30, *.play-internet.pl

I to jest najlepszy transfer tego sezonu

odpowiedz
Leon z Pragi - 21.09.2020 / 12:30, *.132.132

Nie będę za nim płakał a wręcz przeciwnie..

odpowiedz
kaktus - 21.09.2020 / 12:29, *.com.pl

Debilizm... po raz kolejny zwalniamy trenera w trakcie najważniejszej części sezonu (eliminacje do pucharów).
Czy leci z nami pilot????

odpowiedz
Lchnck - 21.09.2020 / 12:28, *.orange.pl

Że co, k..? Michniewicz? WTF?

odpowiedz
Mat Z - 21.09.2020 / 12:28, *.plus.pl

Czy to pomoże? Chciałbym mieć nadzieję... Ale max do nastepnych europucharów.

odpowiedz
#1 - 21.09.2020 / 12:27, *.orange.pl

Jest.... Nareszcie... Teraz Czesio, trener na lata♠️

odpowiedz
TADEK - 21.09.2020 / 12:27, *.com.pl

wreszcie pozytywna informacja wyczekiwana od DAWNA!!!!!!!!

odpowiedz
Raf - 21.09.2020 / 12:27, *.centertel.pl

Antolic jeszcze i będzie dobrze.

odpowiedz
opoor - 21.09.2020 / 12:27, *.vectranet.pl

doczekałem się

odpowiedz
Karo(L) - 21.09.2020 / 12:27, *.tpnet.pl

Brać Bielice!!!

odpowiedz
Wojtek (L) - 21.09.2020 / 12:27, *.ap-media.pl

Decyzja całkowicie bezsensowna, tak na prawdę jeden słaby mecz i już zwolnienie i to gdyby jeszcze miał przyjść ktoś sensowny a nie Czesław

odpowiedz
Hakon - 21.09.2020 / 12:26, *.plus.pl

Zamienił stryjek...

odpowiedz
Zawieja - 21.09.2020 / 12:26, *.t-mobile.pl

Dresiarz teraz do korony kielce czeska witam oziemble .

odpowiedz
(L) - 21.09.2020 / 12:26, *.com.pl

Trzeba to było zrobić przed sezonem i eliminacjami LM. Lepiej późno niż wcale.

odpowiedz
MF - 21.09.2020 / 12:26, *.t-mobile.pl

Mimo wszystko zła decyzja!

odpowiedz
Trampek - 21.09.2020 / 12:26, *.net.pl

Co do zwolnienia właściwa decyzja. Szkoda,że tak późno !

odpowiedz
Djerq - 21.09.2020 / 12:26, *.eircom.net

Panie Mioduski, z Pana to strateg jak Cracovii mistrz Polski. Żenada.

odpowiedz
Amir(L) - 21.09.2020 / 12:25, *.play-internet.pl

G I T A R A (L) Legia to MY !!!!

odpowiedz
Sy - 21.09.2020 / 12:25, *.vectranet.pl

Super!

odpowiedz
T_Panzer - 21.09.2020 / 12:25, *.nova.is

Hurra!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.09.2020 / 12:25, *.chello.pl

To się nazywa zarządzanie przez kryzys. Dariusz to wykapany Jan Kulczyk, piekłoszczyk.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 12:24, *.bredband2.com

Dres zwolniony, i dzieki Bogu! Nigdy nie bylem na tak przy zatrudnieniu tego pseudotrenerzyny i nigdy nie pialem z zachwytu ze "nasz, dac mu szanse, ma dna". Na trenerce znal sie rownie dobrze jak Kiepski na szukaniu pracy Dostal kopa i tyle. Historia.
Natomiast, najistotniejsza kwestia jest to, co teraz wymysli Mioduski. Jestem pelen obaw ale i nadziei. Juz niedlugo zobaczymy. Byle tylko nie Michniewicz czy inny wynalazek PMS-s.

odpowiedz
lob - 21.09.2020 / 12:24, *.chello.pl

Lepiej późno niż wcale. Teraz tylko dobrego i doświadczonego trenera z niemieckiej Bundesligi. Michniewicz co najwyżej na tymczasowo, ale w takim układzie wolał bym Ojrzyńskiego, przynajmniej zawodnicy nauczyli by się walczyć i gryźć trawę. Nawet jak by przegrali to po walce, a nie na stojąco...
Tą podlaską "uczelnie" trenerską powinni rozwiązać bo to tylko hamulcowi rozwoju polskiej piłki.

odpowiedz
FACHOWCA Z DOŚWIADCZENIEM Z PRACY W BUNDESLIDZE !!! - 21.09.2020 / 12:24, *.com.pl

JAK MA BYĆ ZNOWU JAKIŚ LIGOWIEC - PATRZ TY - MICHNIEWICZ TO NIECH LEPIEJ ZATRUDNIĄ ADAMIAKOWĄ - EFEKT BĘDZIE TEN SAM CO ZATRUDNIANIE 3 LIGOWYCH HISZPANÓW ITD. ITD . TYLKO PRAWDZIWY TRENER Z JEDNEJ Z LEPSZYCH LIG - NAJLEPIEJ Z BUNDESLIGI . TAM JEST PRAWDZIWA , PROFESJONALNA PRACA - NIE TO CO W NASZEJ LIDZE . ALE LEGIĘ NA TAKIEGO FACHOWCA ZAPEWNE NIE BĘDZIE STAĆ I PRZYJDZIE MICHA PO MICHĘ - SZKODA GADAĆ , DZIAŁANIE WŁADZ LEGII - I ZNOWU TO SAMO !!!

odpowiedz
Danie(L) - 21.09.2020 / 12:23, *.centertel.pl

Podobno Czesiowi proponujemy 70000. Dziwne, nie lepiej 71100?

odpowiedz
jacekL - 21.09.2020 / 12:23, *.com.pl

komu teraz forumowy błazen Kijek będzie słodził? :)))

odpowiedz
urban - 21.09.2020 / 12:22, *.virginm.net

No jak to? Dopiero co przedluzono kontrakt ;)

odpowiedz
poL - 21.09.2020 / 12:22, *.bankbps.pl

Dawno trzeba było to zrobić.

odpowiedz
Rafix - 21.09.2020 / 12:21, *.centertel.pl

Hurra, czas na Saganowskiego :)), czyli następcę nastepcy, nastepcy Jozaka. Zna realia Legii, ma 50%dna, jest najlepszym rozwiązaniem :))

odpowiedz
Tenerif - 21.09.2020 / 12:20, *.vectranet.pl

Szkoda, ale rozumiem, że drugi rok z rzędu nie możemy sobie pozwolić na porażkę w pucharach i wolimy zaryzykować na efekt "nowej miotły"

odpowiedz
Novacco - 21.09.2020 / 12:19, *.centertel.pl

Wspaniałe rozwinięcie tytułu w artykuke

odpowiedz
lucho_83 - 21.09.2020 / 12:19, *.169.114

Kolejny trener na "lata"...?

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2020 / 12:19, *.play-internet.pl

Szkoda że tak późno. Już rok temu za nieuzasadnioną miłość do Kulenovica powinien wylecieć.

odpowiedz