Czesław Michniewicz - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

OFICJALNIE

Michniewicz nowym trenerem!

Wiśnia

Kilka godzin po zwolnieniu Aleksandara Vukovicia zatrudnia jego następcę, a będzie nim Czesław Michniewicz.

Michniewicz wraz z całą drużyną jest obecnie w Legia Training Center.Szkoleniowiec jest aktualnie selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 21.

Ostatnim klubem, który prowadził 50-latek, była Termalica, z której odszedł w marcu 2017 roku. Wcześniej był również trenerem Pogoni Szczecin, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Polonii, Jagiellonii Białystok, Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Zagłębia Lubin, Lecha Poznań i Amiki Wronki. Dotychczas jego największymi sukcesami są:

- zdobycie Pucharu Polski (2003/04) na stadionie Legii Warszawa jako trener Lecha Poznań. Poniżej przypominamy radość z szatni "Kolejorza":



- zdobycie mistrzostwa Polski (2006/07) na stadionie Legii Warszawa jako trener Zagłębia Lubin

fot. Adam Polak

- dwukrotnie Superpucharu Polski (2004/05 Lech Poznań i 2007/08 Zagłębie Lubin).

Michniewicz jako selekcjoner reprezentacji Polski U-21 poprowadził ją dotychczas w 25 meczach, notując w nich bilans 14-6-5. Aktualnie wraz z kadrą jest w trakcie eliminacji do mistrzostw Europy. W tabeli grupy 5. zajmuje drugie miejsce, mając na koncie 16 punktów zdobytych w siedmiu spotkaniach.

Czesław Michniewicz został tym samym ósmym trenerem, który poprowadzi Legię w ostatnich pięciu latach. W tym okresie szkoleniowcami byli już: Czerczesow, Hasi, Magiera, Jozak, Klafurić, Sa Pinto i Vuković.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (241)

+dodaj komentarz
Cześku, widziałem jak śpiewałeś! - 24.09.2020 / 16:06, *.telnaptelecom.pl

Jesteś ukrytą opcją pyrlanderską!

odpowiedz
Beka z pajacy - 23.09.2020 / 15:52, *.t-mobile.pl

Czesio wam przeszkadza a taki Hamalainen śpiewający tę samą przyśpiewkę stał się ikoną tylko dlatego że odszedł z Lecha do Legii.

odpowiedz
Pajac - 23.09.2020 / 16:15, *.net.pl

@Beka z pajacy : beka z kibiców co łykną wszystko co im się na misce położy.

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2020 / 20:17, *.centertel.pl

@Beka z pajacy :Masz dowód że hamalainen śpiewał? pokaz... Grał w innych czasach po za tym to obcokrajowiec i miał gdzieś Pyrlandie.....

odpowiedz
asd - 23.09.2020 / 15:04, *.orange.pl

a mnie to lotto ...

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2020 / 13:42, *.centertel.pl

Ale jaja, boniek chyba do teraz sie smieje kogo podesłał mioduskiemu

odpowiedz
Medalik - 22.09.2020 / 23:15, *.play-internet.pl

Chórzysto wypie...alaj do pyrlandii szukać przyjaciół, nigdy ci nie zapomnimy 2007 roku jak krzyczeles w szatni z koleżankami. Won że STO(L) ICY!

odpowiedz
Inteligent - 24.09.2020 / 12:53, *.t-mobile.pl

@Medalik: Nikogo nie obchodzi co masz do powiedzenia.

odpowiedz
LewLegia - 22.09.2020 / 22:52, *.net.pl

Koszulka z 711 mu się należy, a mi już na Legii nie zależy. Po 35 latach mam w dupie prezesa, który ni h... mnie , nas i Legii nie szanuje, więc ja jego folwarku o nazwie
,, Legia,, też nie. Wracam jak dożyję nowego właściciela, który ma rozum, honor i szanuje kibiców. baj baj pudlu i jak odczepisz się wreszcie od naszego klubu to przez miesiąc będę codziennie na kolanach okrążał stadion z radości.
Jesteś złem Legii i kiedyś odejdziesz.

odpowiedz
711 zgłoś się - 22.09.2020 / 22:08, *.t-mobile.pl

Hahah

odpowiedz
Fiu fiu fiu - 22.09.2020 / 20:57, *.centertel.pl

Następny trener do lata

odpowiedz
starszy - 22.09.2020 / 20:47, *.plus.pl

A Stanisław ,,działaczom'' nie pasował bo za hardy był , znał swoja wartość i bardzo dobrze czuł się w Legii. To tak motali że z Legią się rozstał pomimo że wygrał wszystko co mógł. To teraz Cześki macie Cześka śpiewaka. Bez pozdrowień.

odpowiedz
Ginpasterz - 22.09.2020 / 20:21, *.194.54

Jedna jedyna możliwość usprawiedliwienia zatrudnienie trenera Michniewicza to mianowicie awans do fazy grupowej LE bo jeśli nie to zmiana bez sensu. Z drugiej strony ja gdybym był prezesem takiego klubu to na biurku miałbym przygotowaną listę 3 nazwisk które po licznych konsultacjach brałbym pod uwagę w takiej sytuacji jak teraz. Co więcej z nr 1 na liście byłbym po wstępnych rozmowach.

odpowiedz
atmosferic - 22.09.2020 / 18:58, *.orange.pl

Gora do kwietnia - OUT.

odpowiedz
Hańba! - 22.09.2020 / 18:43, *.chello.pl

Czesio "Legła Warszawa" Michniewicz


#PAMIĘTAMY

odpowiedz
Legia-79@wp.pl - 22.09.2020 / 17:38, *.plus.pl

Brawo!!! Saska Kępa. Można tylko jeszcze dodać zachowanie srante! i mamy pełen obraz!

odpowiedz
Ligowy dżemik - 22.09.2020 / 17:18, *.colt.net

Subiektywna kalsyfikacja trenerów z pięciu lat:
A: Czerczesow
B: Magiera
C: Vukovic
D: nikt
E: Jozak, Klafurić, Sa Pinto
F: Hasi

odpowiedz
West - 22.09.2020 / 20:29, *.plus.pl

@Ligowy dżemik: jeszcze zapomniałeś o Bergu

odpowiedz
grzesiek - 22.09.2020 / 20:49, *.centertel.pl

@Ligowy dżemik:
1. Vuko.
2 Magiera/czerczesow
3. Brak.

odpowiedz
Matt - 23.09.2020 / 20:59, *.tpnet.pl

@Ligowy dżemik:
1. Czerczesow i Berg
3. Nie przyznano
4. Magiera
5. Nie przyznano
6. Vuko

odpowiedz
Warszawiak1234 - 22.09.2020 / 17:17, *.chello.pl

Ale niektorzy sa przewrotni jak male rozkapryszone dzieci. Vuko Pan od wuefu won, pozniej Vuko Mistrz, pozniej znowu won. Teraz Michniewicz chorzysta, won. Ktoz wam dogodzic zdola?!?! Ja mam tylko dwa slowa do Szanownego Pana Prezesa - Jacek Magiera. Tylko tyle.

odpowiedz
Marcin - 22.09.2020 / 23:50, *.chello.pl

@Warszawiak1234: Racja 100% to był największy błąd jego zwolnienie, a teraz drugi z Vuko przed awansem do ligi europy. Pudel wariuje ....

odpowiedz
Chdx - 23.09.2020 / 15:26, *.236.78

@Warszawiak1234:

sensownie powiedziane Bracie:)tylko Legia

odpowiedz
BRL - 22.09.2020 / 16:47, *.chello.pl

Vuko powinien zostać przynajmniej na mecz z Dritą. Moim zdaniem dla wszystkich kiepska decyzja:
- Vuko wiadomo, ale głupotą było w ogóle mu proponować tę posadę
- Michniewicz w U-21 jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu
- Legia ma trenera na pół etatu, który de facto wielkich osiągnięć klubowych nie ma
- nas, kibiców, będą oczy krwawiły od patrzenia na Legię

Nie widzę, niestety, w Polsce nikogo odpowiedniego. Osobiście typuję, że powinniśmy szukać wśród trenerów z średniaków z lig pokroju portugalskiej, czy belgijskiej, ewentualnie skoro Hiszpanie z trzeciej ligi u nas robią furorę jako piłkarze, to może robiący dobrą karierę trener z np segunda division byłby strzałem w dziesiątkę? Dla nich to zapewne też byłaby dobra oferta, bo można pograć w Europie, zdobyć MP, a to interesujący wpis do CV. Czerczesow z Legii trafił do kadry Rosji i zrobił sobie dobrą sławę na Mundialu. Czesław moim zdaniem, podobnie jak Boruc (akurat jego sprowadzenie bardzo popieram), czy Kapustka i Valencia to zagranie bardziej marketingowe, niż sportowe, kibice narzekają na zagraniczny szrot, to bierzemy piłkarzy z uznaną markę w Polsce. Cóż, pożyjemy, zobaczymy...

odpowiedz
grzesiek - 22.09.2020 / 20:51, *.centertel.pl

@BRL: typowa zamiana dobrego trenera na kiepsmiego. Plus trzeba splacic dobrego i zaplacic nowemuslabemutrenerowi. Typowe w korporacji...

odpowiedz
BRL - 23.09.2020 / 14:17, *.chello.pl

@grzesiek: nie wieszam psów na Vuko, uważam,że jest ambitny i ma smykałkę, ale brak mu doświadczenia, to raz, a przede wszystkim jak tylko przyjeżdżał np. Fornalik na Legię, to go taktycznie nakrywali czapka. Każdy może mieć kryzys, a on u nas tych kryzysów było wiecej niż dobrej formy. Dałbym mu rezerwy poprowadzić, niech się uczy.

odpowiedz
grzesiek - 22.09.2020 / 14:59, *.centertel.pl

Coś czuje ze niedlugo dzieki Legijnej braci Pan Michniewicz trafi tam gdzie jego miejsce. I to nie bedzie lawka trenerska hehe

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 22.09.2020 / 14:57, *.t-mobile.pl

Mam pytanie do tych "prawdziwych kibiców", którzy swego czasu tylko dlatego, że uważałem, iż Jędza w meczu z Lechem powinien dostać czerwoną kartkę wyzywali mnie od Pyrusów. Nie przeszkadza Wam, że trenerem naszej Legii jest słowik co śpiewał, że legła itd.? Nie przeszkadza Wam to teraz? Bo ja uważam, że Michniewicz z kilku powodów nie powinien w ogóle mieć wstępu na Ł3. To co się dzieje, to nie tylko upadek piłkarski naszej Legii, ale kontynuacja upadku środowiska kibicowskiego naszej Legii. Ten gość powinien być potraktowany jak swego czasu potraktowany był Kaczorowski i wypad z Ł3. Gdzie Wasz Warszawski honor i szyk? Gdzie szacunek dla własnego klubu, Jego barw i tradycji? I w końcu: gdzie Wasz szacunek do samych siebie jako kibiców klubu z taką piękną tradycją i legendą?

odpowiedz
SzB - 22.09.2020 / 17:25, *.pljtelecom.pl

@Saska Kępa (L):
Brawo za wpis! Zarówno w klubie, jak i na trybunach gnicie widoczne i wyczuwalne na kilometr.

odpowiedz
Jimmy La - 22.09.2020 / 18:46, *.d1-online.com

@Saska Kępa (L): Dobrze mówisz ale epoki Ci się pomyliły Warszawa to była przed wojną, resztki Warszawy to może jeszcze u nas na Pradze. Warszawski szyk i alegancko to było i nie wróci

odpowiedz
starszy - 22.09.2020 / 20:52, *.plus.pl

@Saska Kępa (L): Brawo , jak ktoś napisze mądrze to i przyjemnie poczytać . Pozdrawiam.

odpowiedz
Ginka - 22.09.2020 / 21:00, *.chello.pl

@Jimmy La: pełna aprobata dla Twojego wpisu! A @Saska Kępa, to z pewnością przedstawiciel zdecydowanie młodsze pokolenie, które o warszawskich wartościach mogło jedynie słyszeć, ale ich nie doświadczyć. Ot, kalambur wiekowy, ale na pewno sentymentalny. Skoro jednak Obydwaj pijecie do starej dobrej "warszawki", to brawo Wy!

odpowiedz
Hugon - 22.09.2020 / 22:33, *.vectranet.pl

@Jimmy La: Na Pradze to tylko budynki i to niektóre przypominają starą warszawę,Czerniaków to jeszcze cząstka Warszawy.

odpowiedz
Jimmy La - 23.09.2020 / 06:18, *.d1-online.com

@Hugon: Budynki tak ale przede wszystkim ludzie tworzą historie tego miasta. A ile rdzennej Warszawy tam mieszka ? Niewielu wiem bo tam miałem Ciotke to mi mówiła

odpowiedz
Tomek Mokotów - 23.09.2020 / 06:19, *.play-internet.pl

@Hugon:

Który Czerniaków? Osiedlona po wojnie patologia milicyjna z Sielc i okolic czy Sadyba?


Ech... tamtej Wawy nie ma już i nie będzie. To my powinniśmy trzymać fason, gdziekolwiek jesteśmy.

Pzdr

odpowiedz
Arek - 22.09.2020 / 14:33, *.master.pl

Dlaczego on jeszcze nie siedzi ??

odpowiedz
Kibic emeryt - 22.09.2020 / 09:53, *.centertel.pl

Już dawno nie było takiej zgodności co do potrzeby dymisji Vukovica ale już co do nowego trenera to wielka krytyka .Ja też jestem zdania że najlepszym rozwiązaniem byłby Zieliński a Vuko asystent (ze względów finansowych ).Widać jednak że trener Strejlał i inni mało znają Legie bo Jacek Zieliński w podobnej sytuacji odmówił Mioduskiemu już dwukrotnie i pewnie i tak było i teraz.Ja trzymam kciuki za nowego trenera i może uda się awansować do fazy grupowej .Powodzenia trenerze .

odpowiedz
Morda - 22.09.2020 / 11:23, *.111.95

@Kibic emeryt: Czy szanowny "emeryt" dał radę doczytać jakie były wyniki sondy oceniającej pracę Vukovicia? 60% oceniło jego pracę dobrze lub bardzo dobrze a tylko 6% bardzo źle. O jakiej zgodzie szanowny "emeryt" mówi? Chyba, że szanowny "emeryt" zgadza się ze sobą, jak niektórzy polscy politycy.

odpowiedz
vuko = pinokio - 22.09.2020 / 14:36, *.master.pl

@Morda: sonda po wyczłapanym MP, teraz głosują na vuko bo nikt poza prezesem nie chce mieć kolejnego amatora zamieszanego w korupcję.

odpowiedz
Morda - 22.09.2020 / 17:26, *.111.95

@vuko = pinokio: Jeżeli Vuković jest tylko trochę mniej beznadziejny niż inni możliwi to dalej jest najlepszy. Możemy i taką retorykę zastosować. Lepszy trener zły niż bardzo zły albo bardzo bardzo zły. Pewnie stąd bardzo dobre oceny pracy

odpowiedz
leonpraga - 22.09.2020 / 09:53, *.tpnet.pl

Daje mu 3 miesiące, i na zbity pysk wyleci, tu trzeba było pudla zmienic.

odpowiedz
Racja!! - 22.09.2020 / 20:59, *.play-internet.pl

@leonpraga: to kiedy kupujesz klub i dajesz kasę?

odpowiedz
X - 22.09.2020 / 09:25, *.chello.pl

Powodzenia!

odpowiedz
Czesław Śpiewa - 22.09.2020 / 09:10, *.t-mobile.pl

Czesiek co tam legło? Śpiewała kiedyś, że coś ci legło? Brawo dla dzbanów którzy się cieszą, że Michniewicz zastąpił Vuko. Reissa też będziecie fetować?

odpowiedz
torcida - 22.09.2020 / 08:50, *.awist.pl

i legia bedzie tam gdzie wisla, wracaja dobre czasy dla slaska

odpowiedz
atmosferic - 22.09.2020 / 19:40, *.orange.pl

@torcida: Teraz jeszcze wygracie bo Wisla Krakow - ale po wisle juz wpier...le i remisy - przyjdzie znizka formy, bo to jest ekstraklapa, tu nikt nie punkuje nawet srednio 2 pkt na mecz. Zadne czasy dla Slaska nie nadejda, w tym meczu tez nie graliscie nic specjalnego - po prostu zabiegal Gornik Legie bo Legia jest zle przygotowana. Gornik nic specjalnego nie gral, poprostu wiecej i szybciej biegal ot co.

odpowiedz
kiki - 22.09.2020 / 08:46, *.tpnet.pl

Ciekawe ile się utrzyma? Nowy trener jeszcze tej jesieni czy już na wiosnę?

odpowiedz
kiki - 22.09.2020 / 08:46, *.tpnet.pl

Ciekawe ile się utrzyma? Nowy trener jeszcze tej jesieni czy już na wiosnę?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 22.09.2020 / 08:34, *.play-internet.pl

Michniewicz co roku w innym klubie... Już to przerabialiśmy z Sa Pinto...
Sukcesy jak sukcesy, ujdą w tłoku ale ten poznański chórek...
Niestety, brak prawdziwego prezesa, brak dobrego dyr.sportowego, brak koncepcji budowania 1 zespołu...

Po wykupieniu Legii przez Miodoustego Prezesa byłem przekonany, że nie będzie różowo. I ani razu nie było mi dane watpić w ten pogląd. Choć jako wlaściciel się sprawdził to jako prezes jest bardzo nie ma miejscu...

Cóż, zostaje znowu nadzieja, że jednak Michniewicz zaskoczy... Oby.

odpowiedz
45540 - 22.09.2020 / 08:30, *.kth.pl

a my w weekend gadu gadu, że Michniewicz za Brzęczka - a tu boom ! Michniewicz w Legii. Moim zdaniem to dobry ruch. Gratuluję i powodzenia ! Oglądałem młodzieżówkę z Rosją. Świetnie młodzież grała - lepiej niż seniorzy we wrześniu. Taktyka i mental ! Ofensywa ! Awansu do LE nie można zepsuć !

odpowiedz
znc - 22.09.2020 / 06:50, *.pzu.pl

Powodzenia!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 22.09.2020 / 04:56, *.co.uk

..no nie moge obudzilem sie bo snil mi sie koszmar.. michniewicz mial zostac trenerem Legii.. budze sie a tu sen na jawie, musze ochlonac zanim znowu sie poloze :o/ Slabo to widze, wiec powiem tak.. michniewicz tak sie nadaje na trenera Legii jak miodek na jej prezesa! Wielki 'biznesmen' zatrudnil 'trenera' umoczonego po uszy w korupcje, jak to w Legii, amatorka na calego!!!

odpowiedz
Mamut - 22.09.2020 / 01:55, *.t-mobile.pl

Ale się spasł!!!

odpowiedz
eri - 22.09.2020 / 00:19, *.play-internet.pl

No to teraz beda grac mlodzi ;)

odpowiedz
Alex Bielany - 22.09.2020 / 00:16, *.chello.pl

Na rynku jest ze 300 wolnych trenerów z czego ze 100 z powodzeniem prowadziło duże kluby, to karwa takiego spasionego wieprza wzięli.....
Juz bym chyba Maćka Skorze wolała ten przynajmniej opier.... spartaka , bo Czesiu to opier... golone z zasmażka i skwarkami

odpowiedz
zlb - 21.09.2020 / 23:43, *.t-mobile.pl

ósmym trenerem w przeciągu 5 lat hahahaha.Parodia!Czas zmienic Loczka.Moze wkoncu głośno mu to powiemy???A nie zapomniałem że ułożył sobie decyzyjnych i słynna ŻYLETA milczy!!

odpowiedz
antek - 21.09.2020 / 23:41, *.rr.com

niech zyleta bedzie trenerem sami fachowcy

odpowiedz
Morda - 21.09.2020 / 23:43, *.3.245

@antek: Zrzuta. Kupić akcje i wybierać prezesa raz na 4 lata. Wystarczy. Stać nas, jest nas wielu.

odpowiedz
Zduneq - 22.09.2020 / 02:04, *.play-internet.pl

@Morda: chcesz dać władzę ludziom gdzie operuje się milionami podczas gdy sami robią za najniższą krajową albo średnią krajową?

odpowiedz
grzesiek - 22.09.2020 / 09:29, *.centertel.pl

@Zduneq: zapewniam cie ze 50 prpcent chlopakow z zylety lepiej zarzadzilo by tym klubem niz Mioduski ktory za pewne dostal cala swoja kase w spadku po ojcu i nie wie jak ja teraz zainwestowac.

odpowiedz
Morda - 22.09.2020 / 11:16, *.111.95

@Zduneq : Nie zrozumiałeś. Chcę żeby kibice Legii WYBIERALI prezesa a nie BYLI zbiorowym prezesem. Wprowadzamy zasadę, każdy może kupić udziały w Legii ale nie więcej niż 1%. Prawo głosu ma każdy kto ma więcej niż 0.01% udziałów. Głosy są ważone proporcjonalnie do posiadanego %. W ten sposób masz normalną kampanię w której startuje kilku kandydatów. Przedstawiają swoje CV osiągnięcia itd. Wybierasz na 4-5 lat jednego który jest

odpowiedz
Morda - 22.09.2020 / 11:21, *.111.95

przypadkowy enter
@Zduneq: ... który jest NIEZWALNIALNY przez ten okres. Jeżeli jego polityka jest oceniana negatywnie to po prostu w następnych wyborach przegrywa z konkurentem. To tyle.

Czy uważasz, że zarobki świadczą o Twojej inteligencji, wiedzy lub kompetencjach? Zarabiałem w życiu i najniższą krajową i wielokrotność średniej. Raz byłem mądry a raz głupi? W żadnym przypadku nie miałbym kompetencji żeby zarządzać milionami ale gdybym został prezesem to zatrudniłbym eksperta od finansów, a najlepiej dwóch, który by robił to za mnie. Tak samo byłoby z dyrektorem sportowym, specem od marketingu i innych. Kibice natomiast rozliczaliby mnie z moich wyborów. Prezes nie musi być omnibusem i milionerem. On musi wybrać odpowiednich ludzi i nie ulegać emocjom. Wg mnie Mioduski popełnia błąd nie w wyborach ale w tym drugim. Ulega emocjom. Dlatego musi odjeść.

odpowiedz
Kibolek - 22.09.2020 / 14:04, *.telefonica.de

@grzesiek: racja kolego . To że ktoś jest bogaty bo dostał od tatusia nie znaczy że jest zaradny . A mioduski to zwykły lichwiarz i klamca

odpowiedz
Miazga - 21.09.2020 / 23:38, *.play-internet.pl

Lepiej bylo wziac Ojrzynskiego. Po co tego chorzyste wzieli? No po co?

odpowiedz
Goc (L) ław - 22.09.2020 / 08:53, *.centertel.pl

@Miazga: 1000 % popieram !!!

odpowiedz
Jacek - 21.09.2020 / 23:38, *.as13285.net

Koleiny mini serial
"A MOŻE SIĘ UDA!!"

odpowiedz
Morda - 21.09.2020 / 23:37, *.3.245

No proszę, słowiczek z Poznania trenerem Legii. Widzę, że pewien kudłaty jegomość postradał zmysły

odpowiedz
Kokos - 21.09.2020 / 23:30, *.chello.pl

Zatrudnienie Cześka to będzie szmacianka roku! Jak można brać takiego gościa pod uwagę?!
- jeden z poznańskich chórzystów.
- jeden z najbardziej skorumpowanych
- żadnych osiągnięć, typowy ligowy przeciętniak.

TO JEST LEGIA, NIE TERMALICA!!! Jego nazwiska nawet nie powinno się wypowiadać przy Ł3! To jest poziom Rumaka. Legia w ruinie...

odpowiedz
Zdzicho - 22.09.2020 / 06:12, *.tpnet.pl

@Kokos: z tymi osiagnieciami to cie poniosło. Z tego co pamietam to ma puchar z bardzo biednym i slabym wowczas lechem no i mistrzostwo z zaglebiem a to juz sztuka. Z reszta sie zgadzam. Najbardziej boli ze poznanski słowik

odpowiedz
Kokos - 22.09.2020 / 08:08, *.chello.pl

@Zdzicho: I to są osiągnięcia na Legię?!!!! Niemal bezwartościowy puchar Polski zdobyty na nas i naszej beznadziejnej grze 16 lat temu oraz jedno mistrzostwo w jednej z najgorszych lig piłkarskich Europy?!!!! MNIE PONIOSŁO?! Dla was niedługo wzorem udanej kariery będzie ktoś kto strzelił kilka bramek na orliku, a fantastyczna karierą trenerską gość, który prowadził przez 3 miesiące Podbeskidzie Bielsko-Biała! LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ. LEGIA W RUINIE!

odpowiedz
singspiel - 22.09.2020 / 20:34, *.centertel.pl

@Zdzicho: skoro mistrzostwo z Lubinem to sukces, to powinni zatrudnić prawdziwego ojca tego sukcesu - Forbricha. Wolałbym już Darka Wdowczyka

odpowiedz
Jimmy L - 21.09.2020 / 23:15, *.t-ipconnect.de

Co roku to samo, niewiem czemu ten Klub Ma takiego pecha bo niewiem jak to nazwac, oby nie ale nie takie kluby jak Legia przez nieudolnosci juz nie istnieja. OBY Nie

odpowiedz
Cult⚽️King - 21.09.2020 / 22:46, *.amazonaws.com

Witam Czesia,jak już jesteś to zaj... ich na treningach,po to tu już jesteś....

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 21.09.2020 / 22:36, *.btcentralplus.com

Czesio Mourinho, Czesio Mourinho !!!!!!

odpowiedz
Hugon - 21.09.2020 / 22:12, *.vectranet.pl

Przyda się w razie czego zastąpi Boruca ,bo to też bramkarz i też gruby.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 22:14, *.bredband2.com

@Hugon: hahahaha, juby na bude! :-)

odpowiedz
xman - 21.09.2020 / 22:08, *.play-internet.pl

Po przeczytaniu tych kilku wpisów mam nadzieję że będzie odwrotnie. Jak przychodził Pan Stanisław też wszyscy psioczyli. Ja Michniewiczowi dał bym kartę rozbiegową może coś ogarnie. Kto z nas nie popełniał błędów w przeslosci. Wrzućcie na luz, poznamy go po efektach. Magic też miał 3 dni przed LM i fajnie wyszło wtedy z Realem. W Legii siła !!! A Legia to My!!!

odpowiedz
sito_zabrze - 21.09.2020 / 22:03, *.197.3

Troche was nie kapuje jako kibic Górnika.
Myślicie ze Gwilia nie śpiewał na Legie nic grając w Górniku ? Myśle ze tyczy sie to każdego który przychodzi do was z innego klubu z każdego rejonu Polski

odpowiedz
Opoor - 21.09.2020 / 22:16, *.vectranet.pl

@sito_zabrze: w każdą stronę działa to tak samo chłopczynko

odpowiedz
Opoor - 21.09.2020 / 22:17, *.vectranet.pl

@sito_zabrze: i nigdy nie kapuj kurła

odpowiedz
sito - 21.09.2020 / 23:16, *.t-mobile.pl

@Opoor:

Wiem :-)

odpowiedz
sito - 21.09.2020 / 23:19, *.t-mobile.pl

@Opoor:

Zapomniałem że wy gwary nie znacie....

Nie kapuje = nie rozumiem ????


odpowiedz
Opoor - 22.09.2020 / 08:57, *.vectranet.pl

@sito: znamy i to bardzo dobrze. Ale słowa trzeba ważyć!

odpowiedz
Zz - 21.09.2020 / 22:03, *.33.181

No to teraz stanowski będzie w końcu dobrze o Legii pisał kto wie, może nawet do 711;artykułów dobije #pdk
A poważnie to powodzenia trenerowi. Liczy się tylko Legia bez względu kto prowadzi zespół czy jest właściciele

odpowiedz
Mk - 21.09.2020 / 21:57, *.com.pl

Nie jestem fanem CM ale nie ma co drzec szat z rozpaczy. Moze akurat odpali i bedzie dobrze. Pewnie ma rozeznanie wsrod mlodych pilkarzy wiec moze na jakies udane transfery mozna bedzie liczyc. Teraz najwazniejsze aby awansu do LE nie stracic. Jego sukces to sukces Legii.

odpowiedz
Cult⚽️King - 22.09.2020 / 00:27, *.amazonaws.com

@Mk: ✨⚽️✨

odpowiedz
Opoor - 21.09.2020 / 21:43, *.vectranet.pl

To, że prawie 20 lat temu pośpiewał sobie ze szczęścia o niczym nie świadczy ludzie. Ja ze swojej strony będę mocno kciuki trzymał. Niech wyciąga nas z dołka. Powodzenia trenerze!!!

odpowiedz
Morda - 21.09.2020 / 23:41, *.3.245

@Opoor: Ty tak na poważnie? To nie dwudziestoletni piłkarz lub obcokrajowiec który niewiele rozumie. To jest kompromitacja. No ale może pracując w PZPN dostał numer do specjalisty od fryzur na poziomie europejskim? Może będzie dobry sędzia w najbliższych meczach... To jest po prostu żałosne.

odpowiedz
kibic pozytywny - 21.09.2020 / 21:40, *.254.196

Ludzie przestańcie płakać! płakaliście rok jak to źle gramy za Vuko, dostał szansę Michniewicz i myślę że sobie poradzi bo ma na prawdę dużo lepszy warsztat niż Vuko. Jesteśmy fatalnie przygotowani fizycznie tak samo jak po lockdownie i trzeba zmian. Prezes w tym roku zrobił wszystko jak należy, dokończył LTC, dał Vuko wszystkich zawodników jakich chciał i nikogo nie sprzedał! Przestańcie marudzić!!!

odpowiedz
Cziko - 21.09.2020 / 22:33, *.amazonaws.com

@kibic pozytywny:
Ile ci płacą za te pochwaly?

odpowiedz
Kokos - 21.09.2020 / 23:35, *.chello.pl

@kibic pozytywny: wymień, jakie to są jego wielkie osiągnięcia potwierdzające warsztat?! To jest ligowy przeciętniak dzięki któremu polska liga jest w Europie tu gdzie jest. Jak można wykazywać tak niski poziom ambicji sportowych aby zatrudniać takiego cześka! Legia w ruinie

odpowiedz
NAS - 21.09.2020 / 21:39, *.centertel.pl

Ku...a gdybym nie kochał tej drużyny tak mocno to domagałbym się zwrotu za karnet, pakujemy kabze Mioduskiemu, a on nam pluje w mordę. No nie wierzę, że ta miernota będzie trenerem Legii!!! Mam nadzieję, że jak się obudzę to okaże się to złym snem. To już wolę Vuko i te jego wrzutki.

odpowiedz
PIA - 21.09.2020 / 22:12, *.t-mobile.pl

@NAS: Pudel przeminie, Legia jest wieczna

odpowiedz
JACUNHO - 21.09.2020 / 21:25, *.kampinostelco.pl

Jak to kiedyś powiedział Bobo Kaczmarek: " Najlepszy czechu w polskiej lidze to Czechu Michniewicz ". No dobra powiedzmy sobie: Sprawdzam

odpowiedz
Kaban - 21.09.2020 / 21:29, *.224.231

@JACUNHO : to chyba mowil Bogus Baniak

odpowiedz
Arek - 21.09.2020 / 23:24, *.tpnet.pl

@Kaban: Kaczmarek.

odpowiedz
DRAMAT - 21.09.2020 / 21:16, *.com.pl

NO TO TERAZ CAŁA ŻYLETA W CZWARTEK BĘDZIE WSPÓLNIE ŚPIEWAŁA ZE SWOIM TRENEREM - CZEŚKA ULUBIONĄ PIEŚŃ I TO NIE NIEMENA

odpowiedz
MordaTyMoja - 21.09.2020 / 21:51, *.orange.pl

@DRAMAT:
W czwartek nikt nic nie bedzie spiewac

odpowiedz
Frud - 21.09.2020 / 21:15, *.centertel.pl

Gdyby Mioduski był reżyserem, Franza zagrałby Artur Barciś.

odpowiedz
fantom - 21.09.2020 / 21:19, *.chello.pl

@Frud: dobre :)

odpowiedz
Pawciu - 21.09.2020 / 21:10, *.net.pl

Wstyd!! Sprzedawczyk trenerem Legii!!

odpowiedz
Kacper - 21.09.2020 / 21:07, *.net.pl

DRAMAT :((((

odpowiedz
Kibic z Bełchatowa - 21.09.2020 / 21:00, *.vectranet.pl

Pudel wypier...laj. Bojkot meczów Bojkot. Był Walter i iti teraz jest Pudel.Legia to My a nie Pudel i jego psy. Niszczy nasz klub od tylu lat.WON Pudel WON.Ps. a Michniewicz na wejściu niech przeprosi za swoje śpiewanie jak ma jaja.

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 20:51, *.mm.pl

Rzadko zgadzam się z felietonami tam pisanymi, ale ten oddaje raczej realia w którym obecnie jesteśmy: https://weszlo.com/2020/09/21/trzy-lata-dreptania-w-miejscu/

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 21:12, *.bredband2.com

@Wolfik: Dzieki za linka. Bardzo przykre ale chornie trafne...

odpowiedz
Rycho - 21.09.2020 / 20:44, *.157.8

Powodzenia Czecho! Wprawdzie nie masz doświadczenia w prowadzeniu drużyny, od której oczekuje się dominacji na boisku, ale myślę, że przynajmniej autobus nasi gracze opanują do perfekcji. Ciekawe czy dotrwasz chociaż do następnej jesieni, czyli okresu, w który przyjmuje się nowego trenera tuż po przedłużeniu umowy ze starym.

odpowiedz
kermit - 21.09.2020 / 20:44, *.chello.pl

Filmik ze śpiewem jest z dupy wzięty. A co miał śpiewać? Legia Mistrzem Polski? Weźcie się ludzie ogarnijcie.

odpowiedz
Cziko - 21.09.2020 / 21:16, *.amazonaws.com

@kermit:
Jako profesjonalista nie mógł tak śpiewać dzieciaku.

odpowiedz
WO(L)A - 21.09.2020 / 22:05, *.tpnet.pl

@Cziko: Ale on nie jest profesjonalistą, tylko januszem-Beny Hilem z PZPR-u, więc mógł i se pośpiewał!

odpowiedz
Kermit - 22.09.2020 / 09:44, *.play-internet.pl

@Cziko: nie jestem dla ciebie żadnym dzieciakiem. Kiedy ja chodziłem na Legie, ty pewnie jeszcze szczałeś na dywan. Był trenerem, pokonał Legie to zaśpiewał. W tekście akurat tego fragmentu nie ma nic obraźliwego.

odpowiedz
Ja1916 - 22.09.2020 / 16:45, *.centertel.pl

@Kermit: dokladnie to samo pomyślałem. Bez przesady, gdyby tam padly jakies wulgarne słowa na nasz klub to ok.

odpowiedz
grzesiek - 21.09.2020 / 20:40, *.centertel.pl

Popie**ence z was sa. Mielismy zarabisyego trenera Vukovicia to wam nie pasowal. To macie teraz poznanski wyrob kielbasiany za trenera.

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 20:58, *.play-internet.pl

@grzesiek: z komentujących? Myślisz, że Miodek zwolnił Vuko bo czytał komentarze w internecie?

odpowiedz
zlb - 21.09.2020 / 23:52, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Brawo chlopie,BRAWO!!!Krotko i na temat!!!!Strasznie szkoda Vuko,zaskoczyło by wkoncu.Pozbyliśmy się naprawdę kozak szkoleniowca!!Loczek gratulacje.

odpowiedz
PLEBAN - 21.09.2020 / 20:40, *.centertel.pl

Ja w to nie wieże co ten mioduski dzban robi kogo on zatrudnia to jest jakiś dramat

odpowiedz
Pudel - 21.09.2020 / 20:38, *.plus.pl

Ty wiesz co nieudaczniku.... Wojna kurfa jak za ITI...

odpowiedz
Cała żyleta - 21.09.2020 / 20:33, *.plus.pl

To banda przekupnych chłopaczków, pudel was kupił sobie za drobniaki frajerzy, pokażcie tatuaże po tym sezonie....

odpowiedz
ko - 21.09.2020 / 20:43, *.t-mobile.pl

Niech Boruc pokarze jaja i zacznie ustawiać drużyne koniec z gwiazdorzeniem i braniem pieniędzy za nic

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 20:59, *.play-internet.pl

@ko: Boruc, który przyszedł odcinać kupony? Proszę Cię.

odpowiedz
ziomix - 21.09.2020 / 20:31, *.com.pl

Patrzę i nie wierzę . Za Vuko w szatni po zwycięstwach był śpiewany Ukochana ma ..... za obecnego chyba już wiadomo jaki utwór będzie przewodnim w szatni Legii . A tak na poważnie to aż się wierzyć nie chcę , że znów Polska myśl szkoleniowa do Legii wraca . Zamiast trenera , który miałby w swoim cv jakiś bardziej profesjonalny klub niż nasze marne , szare futbolowe podwórko .

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 21.09.2020 / 20:30, *.vectranet.pl

Legia to szczyt jaki mozna osiagnac w PL i dla zawodnikow 28 plus typu jedza boruc lewczuk wszolek to wygodna bezpueczna posadka... Dopiero gdy przestaniemy sprowadzac takich ludzi i zaczniemy naprawde szukac i wylawiac perelki LEGIA zacznie sie rozwijac....

odpowiedz
Mirek - 21.09.2020 / 20:29, *.t-mobile.pl

chórzysta chórzysta chórzysta

odpowiedz
Mrok - 21.09.2020 / 20:20, *.net.pl

No to jeszcze Kaczorowski i Stilic zostali aby upokorzyć nas do reszty.

odpowiedz
Alex Bielany - 21.09.2020 / 20:19, *.chello.pl

Czesiu ma jedno wspolne z Czerczesiowem - podgardle

odpowiedz
xxc - 21.09.2020 / 20:17, *.vectranet.pl

A ja się pytam co ten pan osiągnął?
jedyne sukcesy do z łachem w 2003 i zagłebien rok później.
w 2009 zgłosił sie do prokuratury - zeznania w sprawie korupcji w polskiej pilce.
od tamtej pory nigdzie nie zagrzal miejsca i nigdzie nic nie osiagnal (widzew, jagiellonia, polonia, podbeskidzie, pogon... )
pozniej kolega boniek zalatwil mu posadke w u21.
przez prawie dwie dekady trenerki zero sukcesow - sorki wolałem juz vuko!

odpowiedz
curragh - 23.09.2020 / 00:44, *.centertel.pl

@xxc: bo potem rozeszły się cześkowe drogi z asystentem, który na niego tyrał. Jak wyglądał podział pracy, w Łachu wiedzą najlepiej: od kilku lat były asystent "polskiego Mourinho" (cecha wspólna - po porażce nigdy nie jest winny trener, stąd ta ksywa) szkoli młodzież dla pyrusów, a nasz bohater ma tam wilczy bilet. Dlatego przytulił go PZPN. Opisywanie więc Czesia, który śpiewał, jako poznańskiego słowika, jest mocno naciągane

odpowiedz
Wolfik - 21.09.2020 / 20:10, *.mm.pl

Wszystko na temat tego pomysłu zostało już napisane. Nie potrafię pojąć jakimi motywami/kryteriami kieruje się właściciel klubu. Ale....sam sobie się dziwię. Było tyle czasu by przywyknąć....

odpowiedz
Darek - 21.09.2020 / 20:08, *.chello.pl

Taki trener to z dupy trener.
Zamienił Mioduski legionistę na chórzystę.Jechać z nim jak z kaczorowskim.
Dobrze,że jest tylko trybem w maszynie Mioduskiego i za rok już go tu nie będzie.

odpowiedz
adam - 21.09.2020 / 20:08, *.chello.pl

MIODUSKI PRECZ Z LEGII !

odpowiedz
Ryba - 21.09.2020 / 20:07, *.chello.pl

Ryba psuje się od głowy...

odpowiedz
Joł - 21.09.2020 / 20:04, *.telkab.pl

Z Dritą to ja widze 5-0 i jeżdżenie na tyłkach!

odpowiedz
DZIAŁAAAAAAAAAĆ !!!! - 21.09.2020 / 20:04, *.com.pl

Grosicki jest blisko odejścia z Bromwich , Legia niedawno już była bliska sprowadzenia Grosika na Łazienkowską . Dziś powinna już prowadzić z Kamilem rozmowy na temat przejścia Turbo grosika na Łazienkowską .

odpowiedz
Ja1916 - 21.09.2020 / 20:01, *.centertel.pl

Niby szału nie ma, d... nie urywa, ale z pewnością 1)ma lepszy warsztat trenerski i więcej doświadczenia niż Vuko.
2)Kadra jak na Polską ligę solidna, więc jak on to solidnie poukłada to powinno być dobrze.
3) mistrzostwo ze średnim Zagłębiem robi wrażenie.

odpowiedz
singspiel - 21.09.2020 / 20:14, *.centertel.pl

@Ja1916: Zagłębie może i średnie, za to kasy zawsze mieli sporo. mecz z Legią niesmaczny - na kilometr śmierdział handlem

odpowiedz
Wilanow - 21.09.2020 / 20:23, *.tpnet.pl

@Ja1916: Wtedy w Zagłębiu napastnikiem był Łukasz Piszczek. po zdobyciu mistrzostwa wrócił do Niemiec.

odpowiedz
Kami(L) - 21.09.2020 / 19:58, *.t-mobile.pl

Świat się kończy

odpowiedz
Munio1981 - 21.09.2020 / 19:54, *.t-mobile.pl

Najlepszy Czech w naszej ekstraklasie to Czech Michniewicz. I tych słów Ś.P. Pawła Zarzecznego się w tym momencie trzymajmy.

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 20:01, *.play-internet.pl

@Munio1981: zmarłych wspomina się dobrze albo wcale bo nie wypada o nich źle mówić. Dlatego też o zarzecznym nie powinniśmy pisać ani słowa.

odpowiedz
Rdm - 21.09.2020 / 21:26, *.lycamobile.pl

@Adam: o tobie cepie tez nie powinno się mówić

odpowiedz
Guardio(L)a - 21.09.2020 / 19:54, *.150.127

Tragedia!
Lechita w Legii, do tego skorumpowany. Chórzysta.
Bez żadnych sukcesów, poza tymi kupionymi.

I w zeszłym roku z Hiszpanami na ME U21 wystarczał każdy remis, każde zwycięstwo i każda porażka różnicą dwóch bramek.
I co? I po 39 minutach było 0-3, a w sumie wpier...li nam 0-5.

Mioduski ogarnij się!!

odpowiedz
dejne3 - 21.09.2020 / 19:53, *.plus.pl

O Stasiek ,o Stasiek wróć do Legii wróć

odpowiedz
zDo(L)ny - 21.09.2020 / 20:02, *.chello.pl

@dejne3: Stasiek 3 razy tam powinno być już jak....

odpowiedz
Geos - 21.09.2020 / 19:51, *.plus.pl

Nie pamiętamy już co śpiewał o nas???????? :(smutne to bardzo. Ja mam zero szacunku do tego.... Trenera. Przykro. Mój klub upada.

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2020 / 19:48, *.telnaptelecom.pl

Jak bedzie trzymał gwiazdeczki za ryj i beda zap.. jak gepardy to dla mnie moze nucic co chce nawet codziennie. Przynajmniej koszulki nie kopał jak Kanciak.

odpowiedz
asa - 21.09.2020 / 19:48, *.inetia.pl

Tego waszego pier... nie da sie czytać, znawcy futbolu

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2020 / 19:45, *.telnaptelecom.pl

A Steinbors robi cuda w bramce Jagielonii. Powinni jego kupic nie Borubara Grubasa.

odpowiedz
Rd - 21.09.2020 / 20:41, *.plus.pl

@Hiszpan: to samo mówiłem i był do wzięcia za czapkę gruszek...

odpowiedz
singspiel - 22.09.2020 / 20:57, *.centertel.pl

@Hiszpan: ba, a jakie cuda robił w bramce spawarki

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 19:44, *.bredband2.com

Kiedys, jak grywalem w football managera, jako fan Tottenhamu czasem zaczynalem gierkie z arsenalem (nawet Stefan Selakovic tak robil). Bo zajebiscie bylo posprzedawac najlepszych pilkarzy i wcisnac arsenal w totalne gowno, finansowo i z wynikami. Bo wszystkie gwiazdy posprzedawane, mecze poprzegrywane, zjazd w tabeli, czasem spadek. Na koniec ani kasy ani pilkarzy. I c*uj ze na koniec dostawalem kopa. Usmieszek zawsze byl, a ja zadowolony ze swojego tajnego majstersztyku.

Na serio zaczynam sie domyslac/uwazac ze mioduski jest z Poznania albo Krakowa. Moze Gdanska?

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 20:05, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: a Mioduski przypadkiem publicznie nie przyznawał, że jest kibicem skisłej?

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 20:08, *.bredband2.com

@Adam: nie wiem, ale zaczynam miec powazne podejrzenia...

odpowiedz
grzesiek - 21.09.2020 / 20:15, *.centertel.pl

@Adam: cos bylo na rzeczy chyba ze z kulczykiem kibicuja wisle. To by wyjasnialo zwolnienie Vuko ktory wygral 7:0 z wisla

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.09.2020 / 20:46, *.orange.pl

@Krzeszczu:

:D

W FM-ie 2017 grałem klubem Wolves w Championship, a w tym samym czasie Tottenham, któremu nikt nie wyprzedał graczy, i tak zleciał z ligi z ostatniego miejsca w pierwszym sezonie rozgrywki.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 20:50, *.bredband2.com

@Mateusz z Gór: Pewnie ich trenerem byl, jak i teraz, Moaninho ;-))

odpowiedz
PORAŻKA - 21.09.2020 / 19:43, *.com.pl

JPDR

Ciekawe czy znów zaintonuje ... Legła .....

odpowiedz
Arecki - 21.09.2020 / 19:41, *.plus.pl

Pytam się po co i na co? Tak jak kolega napisał Prezes upadł na loki.... KAZIU DEYNA patrzy z góry na te dziadostwo co się dzieje w ukochanym klubie.

odpowiedz
Chris - 21.09.2020 / 19:40, *.lycamobile.pl

Mam nadzieję że będzie przywitamy jak Kaczorowski.

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 21.09.2020 / 19:38, *.centertel.pl

To jest kuźwa żenada Vuco legionista a Czesiek chórzysta zajebista wymiana pudel zostaw ku...a nas w spokoju

odpowiedz
Zdzisiek - 21.09.2020 / 19:38, *.chello.pl

Nie jątrzyć!! trzeba dać szanse, Michniewicz ma chyba fach ogarnięty, cóż....zobaczymy

powodzenia Czesiu!

odpowiedz
Morda - 21.09.2020 / 23:48, *.3.245

@Zdzisiek: Nie nie trzeba. Trzeba pogonić kijem tego wściekłego pudla. To nie schronisko, to Legia.

odpowiedz
1410 - 21.09.2020 / 19:37, *.vectranet.pl

Czesiu, jak nie awansujesz do grupy LE to wypad ????

odpowiedz
griff - 21.09.2020 / 19:33, *.chello.pl

A na zakończenie sezonu jaki spokój ogarnie Warszawę. Żadnego Mistrza , żadnego Pucharu, eliminacje LM i LE też inni trawnikowi kopacze będą męczyć. Normalnie ulga, że weź! Eżżżż qrwaaaaaaaaaaaaa jasna............nie. No po prostu nie...

odpowiedz
grzesiek - 21.09.2020 / 19:33, *.centertel.pl

Witamy srodkowym palcem nowego trenera.

odpowiedz
MAKEN - 21.09.2020 / 19:33, *.151.165

I mamy ,,poznańskiego słowika". Teraz jak przegra puchary ,,to nie jego wina". Jak przegra ,,ligę" to musi budować zespół. A potem to co zawsze ,,do widzenia", w złym momencie. :(

odpowiedz
Kuchy King - 21.09.2020 / 19:33, *.vectranet.pl

Mioduski chyba na loki upadł! Może jakiś bojkot lub protest?

odpowiedz
Warszawiak1234 - 21.09.2020 / 19:32, *.chello.pl

A ja lubie Michniewicza. Sympatyczny kolezka i ma jaja.

odpowiedz
Arek - 21.09.2020 / 19:47, *.t-mobile.pl

@Warszawiak1234: zaglądałeś?!

odpowiedz
Obi - 21.09.2020 / 19:29, *.centertel.pl

Ja je...e

odpowiedz
Roma - 21.09.2020 / 19:29, *.plus.pl

Ja nie jestem zawiedziony - po prezesie już od dawna nie spodziewam się niczego normalnego.

odpowiedz
Józefowianin - 21.09.2020 / 19:29, *.chello.pl

Witaj roz-śpiewany trenerze,mam nadzieje że kaczorowski nie będzie asystentem.

odpowiedz
Obcy - 21.09.2020 / 19:27, *.t-mobile.pl

Sporo osób na forum się cieszyło na wieść o zwolnieniu Vuko. Ale prezes zrobił was w balona. Zamiast człowieka utożsamiającego się z klubem zafundował wam je...go chórzyste. Tego chcieliście? Mioduski jest dziwny. Nie uczy się na swoich błędach. To świadczy tylko o jego indolencji w sprawach kierowania klubem. Niech będzie właścicielem,ale sprawy sportowe musi powierzyć fachowcom. Ale czy on to rozumie to już inna sprawa.

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.09.2020 / 19:27, *.chello.pl

Mioduski: za co Ty Nas tak nienawidzisz? Ile lat jeszcze zamierzasz robić taką lipę w Warszawie? Co jest? Co z tego masz? Wierzyć się nie chce z tym Michniewiczem...To jest kuriozum

odpowiedz
Tarchomin - 21.09.2020 / 19:25, *.centertel.pl

Braawo Czesiu jest mocny

odpowiedz
(L) - 21.09.2020 / 19:23, *.chello.pl

Bielica był do wzięcia. Brawo pudel!!!

odpowiedz
Kamień - 21.09.2020 / 19:30, *.chello.pl

@(L):
nie był.... podpisał kontrakt z Osijekiem

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 19:31, *.bredband2.com

@(L): Od kilku tygodni w Osijku. Tam gdzie sie wychowal zreszta.

odpowiedz
zdzicho - 21.09.2020 / 19:38, *.tpnet.pl

@(L): Bielica niedawno zczął w Osijeku, ale faktycznie to byłaby dobra opcja

odpowiedz
lob - 21.09.2020 / 20:05, *.chello.pl

@Krzeszczu: Do tyego ściągnął tam Buhara, czy jak mu tam z miedziowych........

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 20:09, *.bredband2.com

@lob: zgadza sie!

odpowiedz
Kant - 21.09.2020 / 19:22, *.play-internet.pl

Wszystko potoczyło się szybko, znalazłem się przy Łazienkowskiej dzięki ofercie prezesa Mioduskiego i zgodzie prezesa Bońka, za co serdecznie mu dziękuję. Najpierw dał mi szansę zaistnieć w PZPN-ie, teraz pozwolił mi pracować w Legii - powiedział trener po podpisaniu umowy.

To plan Miodka z Bońkiem jak położyć L na łopatki , obym był złym prorokiem ,
Powodzenia .

odpowiedz
grzesiek - 21.09.2020 / 19:30, *.centertel.pl

@Kant: masz racje. Tez to czarno widze. Po za tym Vuko byl dobrym trenerem, na poczatku pucharow kazdemu trenerowi pod gorke...

odpowiedz
Autor - 21.09.2020 / 19:33, *.t-mobile.pl

@grzesiek: genialnym był trenerem granie o mistrzostwo bez napastnika w Białymstoku.

odpowiedz
Autor - 21.09.2020 / 19:22, *.t-mobile.pl

Michniewicz ..aż szkoda komentować

odpowiedz
Fan Kazimierza D. - 21.09.2020 / 19:20, *.play-internet.pl

Przedruk z weszło:
"Nie rozumiem rozżalania się nad właścicielem. To że przypilnował rozbudowę LTC jest jego sukcesem
a robił to z prozaicznej przyczyny. Chciał czerpać profity z wychowanków sprzedanych do bogatych klubów.
Gdzieś trzeba ich produkować. To jest dla niego biznes, myślę że biznes życia.
Ale stały upadek sportowy Legii to zasługa tylko prezesa. Jego porażająca pycha, przekonanie o własnej
nieomylności w każdej sferze powodują stały upadek klubu. Wszystkie debilne decyzje podejmuje pan Mioduski.
Otoczony lizusami z różnych korporacji a nie ludźmi znającymi futbol. W klubie panuje porażający burdel organizacyjny
jest wiele etatów dla znajomych królika. I panuje wszechobecny PR zaklinający rzeczywistość .
I wszystko po kosztach aby wydać jak najmniej. A zaprzyjaźnieni dziennikarze piszą o mocnej kadrze. Jaka to kadra
pokazał Górnik. Szrot mocno rozreklamowany któremu nie chce się biegać".

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 19:29, *.bredband2.com

@Fan Kazimierza D.: w punkt i po prawdzie. No bo nie moze byc inaczej.

odpowiedz
Aaa - 21.09.2020 / 19:31, *.chello.pl

@Fan Kazimierza D.: jakos nie pamietam aby weszlo cos dobrego o Legii napisalo od kiedy jest Mioduski a wylecial kolega Lesny

odpowiedz
Kobo(L)t - 21.09.2020 / 20:02, *.mm.pl

@Aaa: no podniecało się transferami z tego okienka i pompowało balonik. A wczoraj naczelnik KS po swojemu napisał, że te transfery to nie jest sukces Kucharskiego. Z wszystkich 711 powodów na nie dla tego trenera, tym razem Miodek walnał sobie z bazooki

odpowiedz
Julon - 21.09.2020 / 19:19, *.timplus.net

No cóż mimo zastrzeżeń pozostaje życzyć powodzenia!

odpowiedz
Mv Andi - 21.09.2020 / 19:16, *.play-internet.pl

Nie ma Czercesowa , mamy Czesława...prawie to samo!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 21.09.2020 / 19:14, *.master.pl

Była przerwa na reprezentację,gdzie można było poszukać odpowiedniego kandydata za granicą,który preferuje ofensywny styl gry,ma dobry kontakt z zawodnikami.Było na to odpowiednio dużo czasu to Mioduski obudził się na 3 dni przed Meczem z Dritą i spanikował,że Vuković zaliczy wtopę.Michniewicz na ten moment nic tu nie wskóra.Jeśli ma być wtopa z Dritą to i tak będzie,a Michniewicz jako trener kompletnie mnie nie przekonuje.Styl gry reprezentacji U21 ,którą prowadzi to katastrofa.W meczu z Rosją było rozpaczliwe bronienie się i szczęśliwa bramka Dziczka.Jak tak ma grać Legia Michniewicza to ja "dziękuję za uwagę"

odpowiedz
qfanać - 21.09.2020 / 19:14, *.com.pl

Ech.... Jaceeeeeeeeeek Maaaaaaaaaaagiera!!!

odpowiedz
Pio - 21.09.2020 / 21:22, *.chello.pl

@qfanać: chyba kpisz

odpowiedz
Mv Andi - 21.09.2020 / 19:14, *.play-internet.pl

Były bramkarz nauczy Legię "ofensywy" z jego punktu widzenia , pewnie Artura pociśnie by schudł...żądny sukcesów bo od dekady nic nie ugrał - powodzenia , kibicu uzbrój się w cierpliwość Loczek ma plan , tylko na co????

odpowiedz
Raf - 21.09.2020 / 19:28, *.play-internet.pl

@Mv Andi: Też nie robi na mnie wrażenia zatrudnienie Michniewicza, ale w nawiązaniu do posta odpowiedz proszę na jakiej pozycji grał Czerczesow?

odpowiedz
West - 21.09.2020 / 19:13, *.plus.pl

Stanisław Czerczesow ole ole ole

odpowiedz
tekken (L) - 21.09.2020 / 19:13, *.chello.pl

Powodzenia Czesiu:). A nóż widelec... Spojrzy ktoś doświadczonym okiem z zewnątrz Legijnego piekiełka.

odpowiedz
Real - 21.09.2020 / 19:13, *.166.100

Świetnie, nic tak Legii nie pomoże jak kolejny „Janusz”, do tego ostatni raz prowadził drużynę z Eksyraklasy 3 lata temu..

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.09.2020 / 19:11, *.orange.pl

Nie no, fatalna decyzja. Przeciętny trener bez wyników, w dodatku źle kojarzony w Warszawie.

Co możecie powiedzieć o stylu preferowanym przez prowadzone przez niego zespoły? Nic? A wiecie, czemu? Bo wszystkie grały nijako.

odpowiedz
Remino - 21.09.2020 / 19:10, *.orange.pl

tylko Czerczesow!

odpowiedz
dino - 21.09.2020 / 19:09, *.vtelecom.pl

To rozumiem że Miodek zatrudnił go żeby Superpuchar wreszcie zdobyli ciekawe czy nasz nowy trener równie wylewnie będzie się cieszył

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.09.2020 / 19:09, *.chello.pl

Prezes: jesteś niereformowalny. Nic do Ciebie nie dociera. Albo robisz sobie z Nas jaja

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2020 / 19:08, *.telnaptelecom.pl

A co ze sztabem czy wszyscy oprocz Brychczego i Dowhania pogonieni?

odpowiedz
@R - 21.09.2020 / 19:16, *.centertel.pl

@Hiszpan: Brychczego to od dawna nie ma w sztabie.

odpowiedz
Czesiu z Bałtyku! - 21.09.2020 / 19:06, *.plus.pl

SKS King!

odpowiedz
West - 21.09.2020 / 19:04, *.plus.pl

Ja nie rozumiem gdzie są ci kibice co kiedyś potrafili wejść do szatni i sprzedać parę bęckow piłkarzom bo tak trzeba było,nie przychodzili na mecze jak trzeba było wstrząsnąć co się z wami stało, nie widzicie ze trzeba coś zrobić z tą sytuacją bo jeszcze trochę i będziemy mieli problemy jak Wisła Kraków. Trzeba wywieźć z klubu na taczce tego pudla i razem z nim tego buraczyne Michniewicza bo nam zamordują nasz ukochany klub ku..

odpowiedz
Stan - 21.09.2020 / 19:08, *.vectranet.pl

@West: A ja się pytam ,czy taki Ratajczyk dał by sobie strzelić z liścia ,i inni ,,Nie ,No poziom piłkarski zdecydowanie lepszy niż dzisiaj ,

odpowiedz
Maaciekw - 21.09.2020 / 19:09, *.1.30

@West: a covid Ci coś mówi? po takim spotkaniu, wszyscy z automatu do sanepidu, a wtedy po pucharach przy zielonym stoliku

odpowiedz
dino - 21.09.2020 / 19:14, *.vtelecom.pl

@Maaciekw:
Jakich my się doczekaliśmy kibiców ty na poważnie?

odpowiedz
HW - 21.09.2020 / 19:16, *.orange.pl

@West: to idz do szatni ty

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.09.2020 / 19:21, *.35.8

@West: Przemoc to metoda ludzi słabych i mało rozgarniętych. Więc sprzedaj bęcka ale sobie samemu patusie.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.09.2020 / 19:26, *.35.8

@West: A Wisła jest tam gdzie jest właśnie przez ludzi myślących tak jak ty.

odpowiedz
Przem37 - 21.09.2020 / 19:41, *.operatorwss.pl

@Stan : Rataj, był z poznańskiej Wildy, a nie z "klubu Paloma". Idę o zakład, że Staruch, nawet nie pomyślałby, aby podnieść w jego kierunku głos, nie mówiąc o ręce.

odpowiedz
Stan - 21.09.2020 / 19:44, *.vectranet.pl

@Przem37: O tym mówię ,to upadek jest jak kibice leja piłkarzy ,

odpowiedz
trax - 21.09.2020 / 19:03, *.play-internet.pl

To powodzenia i czekamy na wyniki. Czy się doczekamy? Najwyżej będzie kolejny trener.

odpowiedz
FI(L)IP - 21.09.2020 / 19:02, *.amazonaws.com

711 połączeń, przyśpiewki w 2004, ostatnie trofeum w 2007 - to niezaprzeczalne atuty "polskiego Mourinho".
O konflikcie "Vuko" z szatnią nie słyszałem, więc chyba nie chodzi o uzdrawianie atmosfery. W trzy dni nie da rady nauczyć drużyny nowej taktyki. Ten czas nie starczy na poprawę kondycji. Jeśli piłkarzom nie chciało się za Vukovicia, czemu ma się zacząć chcieć u Michniewicza? To argumenty za zwolnieniem trenera trzy dni przed jednym z najważniejszych meczów sezonu.
Na szczęście Legia to coś więcej niż ten czy tamten trener, zawodnik, prezes czy właściciel. Gdyby nie to, rzuciłbym w diabły to całe kibicowanie.

odpowiedz
Adam - 21.09.2020 / 19:01, *.play-internet.pl

Dwa lata. Czyli trzeba będzie mu płacić po zwolnieniu. Jakieś info czy będzie nadal selekcjonerem U-21?

Mam nadzieję, że przywitamy go z trybun tak jak na to zasłużył.

odpowiedz
Korda - 21.09.2020 / 20:05, *.centertel.pl

@Adam: do końca roku będzie dzielił funkcję trenera Legii jak i reprezentacji U-21. Dramat

odpowiedz
Adam - 22.09.2020 / 13:11, *.play-internet.pl

@Korda: Dzięki za informację. Brak słów.

odpowiedz
(L)egionowo - 21.09.2020 / 19:01, *.exatel.pl

Stracilem resztki szacunku do Mioda. Nic w tym sezonie nie ugramy. Ku..a dlaczego Michniewicz?
Trener ZERO jak i PREZES...........

odpowiedz
pepepep - 21.09.2020 / 19:01, *.chello.pl

dziekanowski sra ze to kpina, wg mnie bardzo dobrze bedzie mogl na paru mlodych z bliska popatrzec :)
wg mnie trener jeden z lepszych w zasiegu legii ktorzy byli dostepni, bo pomijam juz wynalazki ktore trenerami nie byly ten chociaz warsztat trenerski ma

odpowiedz
Stefan Siarzewski - 21.09.2020 / 19:00, *.com.pl

No i w pi...u wylądował

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 21.09.2020 / 19:00, *.35.8

Katastrofy ciąg dalszy. Pudel jest w panice kompletnie się pogubił. Zwolnienie Vukovica i zastąpienie go kolejną wydmuszką jest chyba najgorszą jego decyzją. Nie potrafię tego pojąć, przerosło mnie to.

odpowiedz
Do carleone - 21.09.2020 / 18:59, *.chello.pl

Jakie świeże spojrzenie?? Dobrze, że nie napisałeś... trzeźwe. Nic się nie zmieni na plus

odpowiedz
Bu"L"i - 21.09.2020 / 18:57, *.inetia.pl

To teraz dopiero będzie jazda ....... Jeszcze będziecie tego żałować....

odpowiedz
(L)opez pl - 21.09.2020 / 18:57, *.mm.pl

tragiczna wiadomość
Z deszczu pod rynnę
Nadal jesteśmy w czarnej du.ie

tak na marginesie nie mamy bramkarza i napastnika

odpowiedz
Krzeszczu - 21.09.2020 / 18:55, *.bredband2.com

No i c**j bombki strzelil. Mioduski definitywnie udowodnil ze jest totalnym idiota. Nie tylko ze sie nie zna ale nie potrafi myslec, wyciagac wnioskow ani uczyc sie na bledach. Wpeezdu z taka organizacja, niech oni wszyscy ida.... na bambole. Tak dlugo jak ta ciota jest prezesem i zatrudnia pajacow trenerow przedstawicieli PMS tak dlugo nie wydam ani grosza w tym klubie. Pala sie przegiela. Jestem totalnie zalamany i wqrwiony. Slow mi brak, a krew mnie zalewa.
Wpeeezdu z cala ta organizacja i pomysunkiem, z Mioduskim na czele.

odpowiedz
dino - 21.09.2020 / 18:58, *.vtelecom.pl

@Krzeszczu:
To miałeś wątpliwości?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.09.2020 / 19:20, *.247.81

@Krzeszczu: Ale może o to chodzi Miodkowi, żeby nasi młodzieżowcy ogrywali się w reprze tuzinami? ;-) A wyniki to nigdy go nie obchodziły tak naprawdę.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 21.09.2020 / 20:40, *.chello.pl

@Krzeszczu: ostatnio rzadko udzielam się na naszym serwisie ponieważ realia sportowe i organizacyjne, w które wprowadził Legię prezes dekady wydają się być - przynajmniej dla mnie - bardzo oczywiste i jak na razie niewzruszalne.
Już dwa, trzy lata temu pisałem, że włodarzenie naszym klubem sprawia mu frajdę i jest jego "hobbistyczną zabaweczką". Czy coś istotnego zmieniło się od tamtego czasu? Tak. Wybudowanie akademii jest zwiastunem szkolenia i inwestowania w młodych piłkarzy, których będzie można już w niedalekiej przyszłości korzystnie wytransferować. Także dochód z tej inwestycji będzie raczej pewny dla głównego legijnego sternika. Czyli od strony biznesowej - żyć nie umierać.
A co do prezentowanej jakości sportowej i uzyskiwanych wyników przez pierwszą drużynę; no cóż, to nie on się tym ekscytuje, tylko my zwyczajni kibice.
Szanowny Kolego, skoro takie realia w naszym klubie nastały, to określanie rzeczonego prezesa totalnym idiotą jest delikatnie ujmując nie trafione.
Powtórzę jeszcze raz, tak dla spokojności: p. Mioduski doskonale się bawi swoją "trójkolorową zabaweczką", ponadto uruchomił "dojną krówkę" w postaci LTC, a nam fanom Legii pozostawił jedynie możliwość...biernego kibicowania (czyt.: biadolenia, złorzeczenia, totalnego wkur..nia itp).
Ps.: uwzględniając powyższe, szczerze doradzam większy dystans i dbanie o własne zdrowie.
Serdeczności

odpowiedz
oLaf - 21.09.2020 / 23:49, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: oj, kolego, nie przesadzaj tj. ja też jestem załamany, bo Michniewicz ani zbawcą ani znawcą lig europejskich nie jest, to wg. mnie po prostu "stara zgrana karta" ... : (

Zobaczymy, obym się mylił.

Co do MIodka to nie mówcie - facet dokonał w wakacje 5 w miarę dobrych (jak na ekstraklapę) transferów + bramkarza ; ) i nie można mu zarzucać bezczynności. Na razie piłkarzyki nie mają chęci biegać - mam nadzieję , że to się zmieni szybko, bo grają straszny chłąm - aż dziwię się że Żyleta na to pozwala...

To że w Lechu akurat odpalił AraboSzwed to jakiś fart zważywszy że nie łąpał się w drugiej (!) lidze niemieckiej - proawdopodobnie polska liga jest od nie j słabsza, dlatego : O

Reasumując: jest taka nędza (od 4-ch lat) że gorzej nie może być - więc będzie lepiej! : )

(tylko jak my przejdziemy ten Karabach to ja nie wiem... )

odpowiedz
Korek - 22.09.2020 / 00:17, *.chello.pl

@oLaf: Karabach powinniśmy przejść na kolanach, a jak będzie ciężko, mozolnie i za nisko, to trenerski dron uniesie...

odpowiedz
Corleone - 21.09.2020 / 18:55, *.plus.pl

W końcu mamy trenera. Taktyka, doświadczenie, świeże spojrzenie. Ja jestem pozytywnie nastawiony. Cały Poznań dupa boli, że CZM zawitał na L3.

odpowiedz
tomiacab - 21.09.2020 / 18:55, *.virginm.net

Spokojnie. Dajmy mu szansę. Czego już prorokujecie. Za to w sondzie dotyczącej pracy vukovicia głosujecie na ocene bardzo dobrą. WTF?

odpowiedz
PrzeRuSco - 21.09.2020 / 19:06, *.mm.pl

@tomiacab: sonda jest od lipca czyli zdobycia MP i dlatego tak wysoko oceniony

odpowiedz
No i stało sie... - 21.09.2020 / 18:54, *.amazonaws.com

Paradoks ,mamy trenera co Legii nie lubi....

odpowiedz
Mirek - 21.09.2020 / 18:53, *.orange.pl

Prezes won!!!!!!
Ludzie nie ufajcie temu czlowiekowi

odpowiedz
( L ) - 21.09.2020 / 18:53, *.plus.pl

Do lata, do lata, do lata Piechotą będę szedł Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh

Trener michniewicz Lecz dajesz mi tylko przykrótkie sny, więc...

prezes mioduski do trenera jesteś zwolniony

odpowiedz
HOP - 21.09.2020 / 18:49, *.knc.pl

TO JEST SABOTAŻ KLUBU

PUDEL WON

(L)

odpowiedz
HOP - 21.09.2020 / 18:47, *.knc.pl

PFFF

(L)

odpowiedz