2020-09-24 | Legia Warszawa - Drita Gnjilane, Tomas Pekhart, gol, Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-0 Drita Gnjilane

Plan wykonany

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zrealizowała plan na 3. rundę eliminacji Ligi Europy, pewnie pokonując na własnym stadionie Dritę Gnjilane. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie, a ich autorami byli Paweł Wszołek oraz Tomas Pekhart. W kolejnej fazie rozgrywek na mistrzów Polski czeka już Qarabağ Ağdam.

Pierwsze minuty spotkania należały do Legii. Mistrzowie Polski wyglądali na tle mniej renomowanego rywala zdecydowanie lepiej. Gospodarze w ofensywie byli bardzo aktywni, jednak brakowało celnych strzałów oddanych na bramkę Drity. W 16. minucie po raz pierwszy było gorąco w polu karnym gości. Z rzutu wolnego przymierzył Filip Mladenović, jednak piłka odbiła się jedynie od poprzeczki. Osiem minut potem Serb ponownie pokazał, jak celnie potrafi kopnąć futbolówkę, lecz tym razem popisał się świetnym podaniem. Lewy obrońca dokładnie dośrodkował z lewego skrzydła, a w szesnastce odnalazł się Paweł Wszołek, który głową pokonał Fatona Maloku. Przez kolejne minuty przewaga "Wojskowych" nie podlegała dyskusji. Momentami brakowało jeszcze płynności w grze, szczególe pod polem karnym przeciwnika, lecz piłkarze Drity zostali i tak całkowicie zdominowani.

Tuż przed przerwą legioniści zasłużenie podwyższyli prowadzenie. Drugą asystę zanotował Mladenović, który dokładnie podał z rzutu rożnego do Tomasa Pekharta. Czech wyszedł w górę, mając obok siebie dwóch obrońców rywala, a następnie głową pokonał bramkarza Drity. Niebawem sędzia zakończył pierwszą połowę. Upłynęła ona zdecydowanie pod dyktando "Wojskowych", którzy dominowali na boisku, chociaż momentami widać było, że w ich grze pojawia się niedokładność.

Chwilę po przerwie Drita oddała pierwszy celny strzał na bramkę Legii. Swojego szczęścia spróbował Hamdi Namani, ale bardzo pewnie na linii zachował się Artur Boruc. Ta sytuacja nie zmąciła jednak dobrej gry gospodarzy. W 48. minucie z rzutu wolnego mocno strzelił Bartosz Slisz i końcówkami palców piłkę na rzut rożny wybił bramkarz przyjezdnych. Za moment świetnie skrzydłem urwał się Joel Valencia, wpadając w pole karne dograł do Wszołka, a jego mocny strzał świetnie obronił Maloku. Na drugą połowę zespół z Kosowa wyszedł nieco bardziej ofensywnie, dzięki czemu Legia zyskała okazję na przeprowadzanie szybkich kontrataków.

Po godzinie gry do wrzutki Josipa Juranovicia doszedł Jędrzejczyk, ale jego strzał głową przeleciał obok słupka. Przewaga legionistów utrzymywała się na tym samym poziomie, jednak wynik nie ulegał zmianie. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu groźne uderzenie z dystansu oddał Erjon Vucaj. Piłka szczęśliwie w bezpiecznej odległości minęła jednak bramkę Boruca. W 88. minucie wprowadzony Bartosz Kapustka dokładnie dośrodkował do Jose Kante, a jego strzał głową przeleciał obok celu. W samej końcówce sam na sam z Borucem znalazł się Festim Alidema, lecz na szczęście golkiper Legii wygrał ten pojedynek. Wkrótce sędzia zagwizdał po raz ostatni, zapewniając Legii awans do kolejnej rundy eliminacyjnej Ligi Europy. W spotkaniu z Dritą piłkarze Czesława Michniewicza zaprezentowali się o wiele lepiej od swoich przeciwników, jednak widać było, że w ich grze nadal jest sporo do poprawy.

Liga Europy
3. runda eliminacyjna
#LEGDRI
bez udziału publiczności
Warszawa
24.09.2020
20:30
Legia Warszawa
Drita Gnjilane
Legia Warszawa
2-0
Drita Gnjilane
24' Wszołek
43' Pekhart
(2-0)
1 Artur Boruc
2 Josip Juranović
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
82 Luquinhas 67'
99 Bartosz Slisz
14 Michał Karbownik
22 Paweł Wszołek
9 Tomas Pekhart 71'
11 Joel Valencia 63'
33 Radosław Cierzniak
7 Domagoj Antolić
8 Walerian Gwilia 63'
20 Jose Kante 71'
21 Rafael Lopes
34 Inaki Astiz
67 Bartosz Kapustka 67'
Faton Maloku 1
66' Vladica Brdarovski 77
Fidan Gerbeshi 4
Ardijan Cuculi 6
Ilir Blakcori 18
Xhevdet Shabani 10
Bujar Shabani 25
Hamdi Namani 7
Astrit Fazliu 27
74' Alamir Ajzeraj 17
56' Kastriot Rexha 24
Leutrim Rexhepi 94
Jamal Arago 3
Ergyn Ahmeti 8
66' Erjon Vucaj 20
56' Betim Haxhimusa 22
Drilon Islami 23
74' Festim Alidema 97
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Kamil Potrykus, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Ardijan Nuhiji
Sędziowie
Główny: Halis Ozkahya (Turcja)
Asystent: Ceyhun Sesigüzel (Turcja)
Asystent: Kerem Ersoy (Turcja)
Techniczny: Alper Ulusoy (Turcja)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (115)

+dodaj komentarz
BR(L)DNO - 26.09.2020 / 15:20, *.vectranet.pl

Trener Papszun na lata w LEGII!!! ????

odpowiedz
:D - 26.09.2020 / 15:27, *.master.pl

@BR(L)DNO: ten płaczek ?

odpowiedz
On - 27.09.2020 / 11:24, *.plus.pl

@BR(L)DNO: Już się wypowiedział że woli Raków niż Legie więc sobie już daruj z tym Papszunem.

odpowiedz
matus007 - 25.09.2020 / 18:29, *.play-internet.pl

Będzie awans

odpowiedz
bronek49 - 25.09.2020 / 18:13, *.chello.pl

przedluża sie agonia Legii to jest antyfutbol z taką mierna druzyna tak się mordować ,gra bez pomysłu mase podan przez szerokośc boiska i do tyłu jeden strzał z za pola karnego oglądanie meczu takich asów doprowadza ludzi do obłędu co robił Vukowic ze tak fatalnie przygotował zespół

odpowiedz
Arek - 25.09.2020 / 19:09, *.t-mobile.pl

@bronek49: buco coś robił? Haha

odpowiedz
rroy - 25.09.2020 / 16:56, *.mm.pl

Kolejny oszałamiający mecz Gwilii:(

odpowiedz
45540 - 25.09.2020 / 15:45, *.kth.pl

Bardzo dobry mecz - oby tak dalej ! Piłkarze dobrze ustawieni, kreatywni, zmotywowani. Niedługo znajdą się optymalne ustawienia. Dobry ruch ze zmianą trenera. Była jedna sytuacja z prawonożnym Valencją w której zwariował podając do Wszołka. To tylko potwierdza, że lewym pomocnikiem powinien być lewonożny zawodnik. Poza tym jestem pod dużym wrażeniem a oglądałem dokładnie ten mecz. Brawo Mladenovic, brawo drużyna !

odpowiedz
Piotr - 27.09.2020 / 14:25, *.chello.pl

@45540: coś ty oglądał albo ile wypiłeś??

odpowiedz
Adam - 25.09.2020 / 15:24, *.chello.pl

Mecz napawa pewnym optymizmem. Zagrali nowi, piłkarze w końcu byli na swoich nominalnych pozycjach. Oczywiście nadal jest sporo do poprawy, ale jak na pierwszy mecz z nowym trenerem i w nowym składzie nie było źle. Poza samą grą (błędy w obronie lepszy przeciwnik pewnie by wykorzystał) do poprawki jest jeszcze mental piłkarzy. Kartki Wieteski i Wszołka (szczególnie jego) to wyniki niepotrzebnych decyzji, które mogą potencjalnie zemścić się w przyszłości. Do tego odniosłem wrażenie, że w drugiej połowie, szczególnie bliżej końca meczu, już sobie trochę zaczęli odpuszczać.

Ktoś mógłby spytać czy z Vuko też byśmy przeszli. Dritę pewnie tak, ale bałbym się o czwartą rundę (która będzie faktyczną weryfikacją). Teraz widzę jakieś tam światełko w tunelu. Moim zdaniem Vuko do pewnego momentu rozwijał się jako trener, ale potem przyszły niezrozumiałe decyzje i dziwne eksperymenty ze składem. Podejrzewam, że pod jego wodzą Qarabag by nas objechał. I przykro mi, że to piszę bo w ankiecie oceniłem pracę Vukovica jako dobrą (głos oddałem po zakończeniu poprzedniego sezonu).

Co do samej transmisji to momentami zastanawiałem się nad wyciszeniem dźwięku. Wielki pan ekspert, który miał oczekiwania wobec piłkarzy grających pierwszy raz po długiej (Juranović) czy bardzo długiej (Valencia) przerwie. I to jęczenie o Karbowniku jak i na jakiej pozycji powinien grać. Może czas porzucić komentowanie i zająć się trenowaniem?
Szczerze wolę już kaszlącego pana Strejlaua.

odpowiedz
Orti - 25.09.2020 / 15:23, *.tpnet.pl

Podobno Czesio ma być twarzą Huawei ktos zna szczegóły ? :D

odpowiedz
Johny79 - 25.09.2020 / 15:39, *.online.no

@Orti: a nie żelków Haribo ?

odpowiedz
miet - 26.09.2020 / 12:28, *.rr.com

@Orti: twarza Tak-Tak.... za te polonczenia do fryzjera...

odpowiedz
BRL - 25.09.2020 / 13:45, *.chello.pl

3-0 z takim zespołem to minimum przyzwoitości, ale na usprawiedliwnienie można wskazać zmianę trenera 3 dni przed.

odpowiedz
BRL - 25.09.2020 / 13:53, *.chello.pl

PS Podoliński wypad, najbardziej irytujący "ekspert" jakiego słyszałem...

odpowiedz
Arek - 25.09.2020 / 14:48, *.master.pl

@BRL: byłoby )-3 gdyby został buco

odpowiedz
kiki - 25.09.2020 / 13:25, *.tpnet.pl

Potęga z Kosowa pokonana. Brawo. Oszałamiający sukces!!! :DDD

odpowiedz
Andrzejjj - 25.09.2020 / 12:44, *.154.128

Gdyby Legia awansowała do fazy pucharowej to odbije się to znacząco na krajowych rozgrywkach.

odpowiedz
Avatar - 25.09.2020 / 11:28, *.centertel.pl

Bardzo dobra gra A.Jędrzejczyka ,dobrze wykonywał założenia taktyczne wchodząc w strefę środkową przeciwnika!!
Niestety Wieteska tego nie potrafi on prezentuje futbol lat 70.

odpowiedz
Kowal - 25.09.2020 / 13:43, *.play-internet.pl

@Avatar: momenty miał dobre, jednak miał 3 bardzo nieudane zagrania, które lepszy przeciwnik mógłby wykorzystać

odpowiedz
Leman - 25.09.2020 / 10:35, *.tpnet.pl

W końcu Legia walcząca do końca taką Legia chcę więcej oglądać w lidze europejskiej jak w ekstraklasie dominującą na własnym stadionie brawo Wszołek i Pekhart za bramki dla Legii pochwała dla Juranovicia pozdrawiam Legionista Leman z żylety

odpowiedz
Kacperek - 25.09.2020 / 10:26, *.chello.pl

Ogoladasz transmisje w TVP , nie ma ludzi na trybunach aaa tam slychac "Pozdrowienia do Wiezienia i 2x oraz oooo Zaglebie ooo Sosnowiec " :)

odpowiedz
Arek - 25.09.2020 / 13:58, *.centertel.pl

@Kacperek : To nic. Ze Wisla z ch...a wytrysla tez bylo slychac;)

odpowiedz
KLanik - 25.09.2020 / 10:19, *.chello.pl

Pierwsza połowa niezła, było przyzwoicie. Wszołek, Karbo, Slisz bardzo dobrze. Jeszcze wróci nasz Rosołek i Hołownia (piłkarz nie polityk, brrr) i będzie dobrze. Już jest lepiej, a dopiero Czesław zaczyna. Jak zaczną pracować i ogarną taktykę, będzie dobrze. Kibice trzeba wierzyć i wspierać Legię a nie tylko jęczeć. Głowa do góry!

odpowiedz
Semper Fi - 25.09.2020 / 09:58, *.play-internet.pl

Jest ku rwa jest!
W koncu Legia Walczaca do konca!
W koncu Legia jaka chce sie ogladac!
I na koniec Boruc LEGENDA!
VON od niego w komentach cieniasy.

odpowiedz
Simon - 25.09.2020 / 09:53, *.155.3

TVP (niby) ogarnia transmisję. Komentator TVP pyta współkomentującego "czy na swoich magicznych stronach widzi procent posiadania piłki". Abonament i dotacje gwarancją jakości...

odpowiedz
Szczota - 25.09.2020 / 09:45, *.play-internet.pl

Tak z innej beczki: czy tylko ja widzę i mi to przeszkadza, że baner naszego nowego sponsora zasłania na pustej trybunie literę G i powstaje napis LE IA. Czy nie można zrobić nawet dwóch banerów i umieścić ich pomiędzy literami tak żeby jasne było, że to nie Leia a LEGIA!?

odpowiedz
Forest - 25.09.2020 / 11:19, *.t-mobile.pl

@Szczota : Zgadzam się w 100 %

odpowiedz
Krzysiek - 25.09.2020 / 09:22, *.centertel.pl

Zwycięstwo.
Gra taka sobie,przeciwnik też.
Nowa koszulka Legii to porażka.
Wygląda jak przepocona jeszcze przed meczem.

odpowiedz
kkk - 25.09.2020 / 08:33, *.vectranet.pl

Od tych wrzutek i dośrodkowań to mi się już rzygać chciało,ileż można?żeby to jeszcze produktywne było,no ale przynajmniej przeszli dalej,teraz trener ma sporo czasu żeby coś swojego piłkarzom przekazać na następny mecz.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 25.09.2020 / 08:38, *.play-internet.pl

@kkk:
Obydwie bramki po dośrodkowaniach, to chyba niedobrze, lepiej jakby było 0:0 po strzałach z dystansu ...

odpowiedz
SzB - 25.09.2020 / 09:08, *.pljtelecom.pl

@kkk:
Przecież to był niustający plan na mecz stosowany przez Vukovicia. Mnie również takie granie irytuje i jest oznaką braku jakiegokolwiek planu taktycznego, ale nie oszukujmy się, jaki by tu trener nie przyszedł, w 3 dni niczego nowego nie nauczy i nie wdroży. Obowiązkiem była wygrana i to się stało. Na pewno widać było zaangażowanie.

odpowiedz
Bbk - 25.09.2020 / 18:43, *.amazonaws.com

@SzB: czego ty chcesz uczyc przeciez to nie dzieci niech zaczna myslec samodzienie i kreowac cos z przodu tak jak Lech to robi

odpowiedz
Pawełek - 25.09.2020 / 08:22, *.netfala.pl

Widać już rękę Cześka. Za tydzień rozjedziemy Karabach jak walec drogowy.

odpowiedz
Kibic emeryt - 25.09.2020 / 08:21, *.centertel.pl

Najważniejsze to awansować do fazy grupowej bo to gwarantuje nawet około 10 mln Euro i czuję że to się uda .Widać że zespół jest źle przygotowany motorycznie i po ewentualnym awansie Michniewicz ma dwa wyjścia albo od nowa przygotować motorykę ale przez kilka tygodnie może wyglądać zespół fatalnie albo kisić się do wiosny z grą taką jak teraz .Panowie dajcie spakój Michniewiczowi bo i dla mnie to nie trener na lata i gość z taką motoryką nie wiele może zrobić bo głowa będzie chciała a nogi nie pozwolą a formę nie zbuduje się w tydzień i pewnie jeśli to będzie źle wyglądało zawsze będzie czas na znalezienie dobrego trenera
Tylko czy awansujemy .Ci koledzy którzy czytają moje wpisy przyznają że co do Vuko przewidziałem wszystko w 100 % ,nawet przewidziałem czas kiedy wyleciał z klubu .W piłce wszystko jest proste a trenerem jesteś dobrym albo nie .Vukovic na dziś to tylko uczeń który uważał się za dobrego nieomylnego fachowca nie znoszącego sprzeciwu .Szkoda tylko że pozbył się Carlitosa i Cafu którzy mogli by stanowic trzonem zespołu. Zobaczycie że awansujemy do fazy grupowej gorzej może być z grą do końca sezonu .

odpowiedz
Twój czytelnik - 25.09.2020 / 08:43, *.play-internet.pl

@Kibic emeryt:

Tak, przewidziałeś, co do godziny wręcz, komunikat prasowy klubu o zwolnieniu Vuko musiał pójść z twojego telefonu, no niesamowite, wow!!!!

Oby wiecej takich idiotycznych wpisów a forum zejdzie calkpwicie na psy...

odpowiedz
Kibic emeryt - 25.09.2020 / 09:26, *.centertel.pl

@Twój czytelnik : Szanowny kolego za czym zaczniesz bezsensowna pozbawiona argumentacji polemikę najpierw czytaj wpisy bo na pewno moich nie czytałeś a potem kpij jeśli sprawia Ci to przyjemność
Po rozpoczęciu wojenki Vuko z Carlitosem napisałem " Zobaczycie że po odpadnięcie z LM i to w kiepskim stylu Vukoviec zostanie wylanyz klubu z wielkim chukiem tylko wtedy już Carlitosa nie będziemy a my będziemy w pośpiechu poszukiwać nowego trenera " ten wpis można sprawdzić i cała filozofia .Serdecznie pozdrawiam ,chciałam Ci powiedzieć że od ponad 40 lat na palcachjednej ręki można policzyć mecze które nie oglądałem a Legia to moje drugie życie i niegdy nie zakpiłem ani nie pisałem głupich docinek w stosunku do kolegów bo uważam że prawdziwi kibice powinni się szanować a nie opluwać

odpowiedz
jarekk - 25.09.2020 / 07:35, *.tvksmp.pl

Najlepszym piłkarzem był Boruc, mecz wybronił bo gdyby wpuścił w końcówce to by było nieciekawie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.09.2020 / 07:03, *.chello.pl

Teraz widać, co zostawił Vukovic. Sił starcza na 60 minut gry. Rezerwowi, tacy jak Kante, Gwilia - to poziom trzecioligowy. Żadnych schematów w ataku, beznadziejna komunikacja między formacjami. Trzymanie Vuko przez 18 m-cy to kryminał. To był najsłabszy trener w lidze. A widzę, że są tu tacy, co oczekują od Cześka cudów po dwóch dniach treningu.

odpowiedz
chichot trybun - 25.09.2020 / 05:49, *.plus.pl

to była dirta, dirta wy się nie śmijta

odpowiedz
panG - 25.09.2020 / 01:56, *.212.18

Pomysł na ten mecz był taki, laga z boku na pole karne i siądzie.
Dwa razy się udało, ale zęby bolały od tego ile razy się NIE udało.
Kapustka do pierwszego składu, Polak, niech się ogrywa, brakuje mu gry, technika i pomysł na niekonwencjonalne klepy i zagrania też. Dzicz zaciężna niech podpatruje i się uczy...
Mecz paskudny. Z takimi kelnerami... tfu !

odpowiedz
Farme(L) - 25.09.2020 / 00:31, *.t-mobile.pl

vuko taki legionista, że nawet na meczu nie był.. uj ci na imię serbska.. trenerzyno

odpowiedz
Gość - 25.09.2020 / 01:17, *.master.pl

@Farme(L): pewnie był w drodze do Kielc..

odpowiedz
Farme(L) - 25.09.2020 / 07:03, *.virginm.net

@Farme(L): żenujący jesteś.... nie umiesz sam czegoś wymysleć czy kolegów nie masz?

odpowiedz
xyz - 25.09.2020 / 08:13, *.t-mobile.pl

@Farme(L): a ty byłeś? Szacunku troche

odpowiedz
zlb - 25.09.2020 / 09:29, *.t-mobile.pl

@Farme(L): Opanuj się człowieku.I wstydz sie,jak nie wiesz za co to gratuluję intelektu.

odpowiedz
atmosferic - 25.09.2020 / 00:25, *.orange.pl

Jak mozna wystawic tylu takich samych pomocnikow? Karbownik, Luquinhas i Valencia - za duzo ich bylo. Karbownik zadnych pilek prawie nie dostawal bo mu sie Valencia wtracal caly czas.

Trzeba bylo zagrac 4-3-3.

w pomocy tak powinno byc.
Karbownik-Slisz-Luquinhas - a ten jeszcze wrzucil Valencie a potem jeszcze Gvilie i Kapustke... ustawienie 4-1-4-1 - co za nonsens. Ta pomoc byl jeden wielki CHAOS! Valencia caly czas wchodzil w parade Karbownikowi.

odpowiedz
Arek - 25.09.2020 / 00:23, *.tpnet.pl

Cel zrealizowany. A w tym meczu raczej o nic innego nie szło. A tak swoją drogą, spodziewałem się więcej po tej Dricie. Tu też rodzi się pytanie. Czy z Czesława taki kozak, czy z Vuko też by dali radę.

odpowiedz
Arek - 25.09.2020 / 00:35, *.t-mobile.pl

@Arek: serbski gamoń po meczu powiedziałby: nie weszliśmy w to spotkanie, mecz był nie "udani" a wszystko przy biesiadnej pieśni "nie poddawaj się" vuko = Pinokio

odpowiedz
atmosferic - 25.09.2020 / 00:15, *.orange.pl

Nie mamy szans z Karabachem. Nie umiemy nawet rozbic kosowian.

odpowiedz
Opoor - 25.09.2020 / 00:09, *.vectranet.pl

Valeriane to taki trochę Kuchy :) Niby wszyscy dają mu szansę, czasami nawet coś mu wyjdzie ale generalnie jest słabszy od musztardy sarepskiej.

odpowiedz
... - 25.09.2020 / 01:44, *.master.pl

@Opoor: spi...j WCo !!

odpowiedz
Opoor - 25.09.2020 / 18:47, *.vectranet.pl

@...: na głowę upadłeś i boli?

odpowiedz
Matti - 24.09.2020 / 23:39, *.plus.pl

Gdzie jest ten typ na forum co wypisywał że obstawia na drite 1000 i zgarnnia 20 koła. Gościu i co dupa boli ha ha

odpowiedz
singspiel - 24.09.2020 / 23:41, *.play-internet.pl

@Matti: zimą nogi mu zmarzną w sandałach. takie gamonie chwalą się wygraną kasą, a firmy bukmacherskie mają jej coraz więcej

odpowiedz
obserwator hipokryzji - 24.09.2020 / 23:56, *.chello.pl

@Matti: Ten jego tysiaczek zniknął bezpowrotnie, a już taki był ucieszony pewną wygraną a teraz pewnie siedzi w kącie i płacze nad swoją głupotą i pazernością.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 24.09.2020 / 23:03, *.35.8

Co wy się spodziewaliście cudów po Michniewiczu, przecież to szkoła lat 90, czyli paździerz i laga do przodu, i niekończące się wrzutki a nuż coś się obije i wpadnie. Przecież Czesio to taki typowy cwaniaczek typu Smuda, Wujcik, Janas i reszta tego typu gówno wartych umiejących nawijać makaron na uszy krętaczy, a nasz prezes jest naiwny więc ulega tego typu manipulatorom.

odpowiedz
Farme(L) - 24.09.2020 / 23:06, *.virginm.net

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Wójcik nie wujcik a od Janasa to się odpier...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 24.09.2020 / 23:28, *.orange.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. :
Głupoty wypisujesz, szczególnie Janasa. Trcohę więcej szacunku szczawiu.

odpowiedz
Zawieja - 24.09.2020 / 23:31, *.t-mobile.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : od Janosika się odwal szczwiu.

odpowiedz
Wiaderny - 25.09.2020 / 08:10, *.landkreismol.de

@Zawieja : kolega ma troche racji piszac o Janasie, bo mial na mysli, ze to szkola lat 90. ktora reprezentuje rowniez Janas. A ta nie przystaje juz do naszych czasow. Nie zrozumieliscie tej wypowiedzi. Zauwazylisci tylko slowo Janas i juz hejt.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 25.09.2020 / 08:49, *.play-internet.pl

@Wiaderny:

Czekaj, ty umiesz czytać? Wracaj natychmiast do szkoły!!!
Cytuję: "Przecież Czesio to taki typowy cwaniaczek typu Smuda, Wujcik, Janas i reszta tego typu gówno wartych umiejących nawijać makaron na uszy"

Janosik gówno warty?

Skąd wy żeście się urwali

odpowiedz
wiaderny - 25.09.2020 / 10:08, *.landkreismol.de

@Tomek Mokotów: Po co uzywasz przeklenstw

odpowiedz
Zoran Dragovic - 25.09.2020 / 10:43, *.bredband2.com

@Tomek Mokotów: Mokotów? Chyba raczej z jakiejs wiochy bo i twoja polszczyzna cuchnie wiocha. Nie mowi sie "żeście się urwali" (no chyba że na wsi), ale "urwaliscie sie".
To tak samo gdyby zamiast "wzialem" mowic "żem wzial". Wiocha i tyle.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 26.09.2020 / 11:21, *.play-internet.pl

@Zoran Dragovic:

A masz prostaczku jakieś argumenty czy tylko polszczyzny się czepiasz?

Jakieś za/przeciw czy tylko trollujesz pajacu?

odpowiedz
Zoran Dragovic - 27.09.2020 / 14:42, *.bredband2.com

@Tomek Mokotów : hahahaha, "sam zes jest troll" prostacki pajacu.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 24.09.2020 / 22:58, *.cyfrowypolsat.pl

Tak się zastanawiam dlaczego Boruc nie gra w czarnym stroju. Przecież każdy wie że czarny kolor wyszczupla.

odpowiedz
vuko = pinokio - 24.09.2020 / 23:59, *.master.pl

@(L)eve(L)64: ale nagrzewa się ;)

odpowiedz
Borubar - 25.09.2020 / 00:14, *.play-internet.pl

@(L)eve(L)64: dobry chłop z tego Artura ale fizycznie słabo wygląda ;-)

odpowiedz
Myś(L)iwiecka - 24.09.2020 / 22:56, *.com.pl

boruc WON

odpowiedz
Obcy - 25.09.2020 / 06:40, *.t-mobile.pl

@Myś(L)iwiecka: Ty Won pajacyku.

odpowiedz
Lido - 24.09.2020 / 22:56, *.play-internet.pl

To katastrofa. Zero gry kombinacyjnej, ciągu na bramkę, strzałów, przygotowania - motoryki, źle to widzę w kolejnym meczu pucharowym. W dodatku zamiast grać mecz ze Śląskiem Wrocław w lidze by wejść w rytm meczowy to znów przekładają mecz. Sama gra skrzydłami i wrzutki w pole karne, nieudolnie wyprowadzane kontrataki i znów gra jednym napastnikiem z takim rywalem, źle to wygląda Panie Czesławie.

odpowiedz
Hiszpan - 24.09.2020 / 23:01, *.telnaptelecom.pl

@Lido: Trudno żeby w 3 dni nadrobił stracone 538 pod wodzą Vukovica. Na plus zestawienie składu z Karbo i Luqi na środku.

odpowiedz
Pepe - 24.09.2020 / 22:50, *.182.67

Mecz się odbył i to wszystko co możan na ten temat powiedzieć, jedziemy dalej, oby tylko nie wysiąść na następnym przystanku.

odpowiedz
Ryj - 24.09.2020 / 22:57, *.com.pl

@Pepe: Wszystko w temacie.

odpowiedz
Simon - 24.09.2020 / 22:49, *.107.62

Jedza faul za faulem kopal sie w glowe razem z Wieteska Mladenovic na plus Luquinhas takich trzeba nam ze dwoch Slisz poprawnie Karbownik zenada nic nie gra wielka z niego gwiazde zrobili Wszolek ok valencia jakos mu sie chyba nie chcialo

odpowiedz
ben - 24.09.2020 / 22:54, *.inetia.pl

@Simon: U Jędzy to nic nowego

odpowiedz
Jerry - 24.09.2020 / 23:30, *.com.pl

@Simon: Jezu człowieku, słyszałeś o interpunkcji? Twój bełkot trudno zrozumieć.

odpowiedz
Hugon - 24.09.2020 / 23:48, *.vectranet.pl

@Simon: Ciekawe jak ty byś grał,przedłużyli umowę z Jędza i widać że gra za darmo.Panie Miodek daj mu pan chociaż parę groszy na zachętę bo w następnym meczu zawadzi kogoś łokciem i czerwień będzie jego kolorem.

odpowiedz
Czesiek Czeslawski - 24.09.2020 / 22:48, *.centertel.pl

Czesiu pogoń to leniwe palatajstwo bo ostatnie minuty niektórzy tylko chodzili chodzili zamiast chodzić i myśleć jak tu grac... Ruszyć dupy leszczyki.... Kocham ten klub ale ci piłkarze to nie zasługują na grę z L na piersi pawiany...

odpowiedz
Szczęśliwice - 24.09.2020 / 22:45, *.play-internet.pl

Pierwsza połowa niezła, w końcu szybsza gra i wymiana piłki, kilka niezłych akcji skrzydłami w tym ta przy bramce Wszołka, Pekhart solidny, jest zawsze tam gdzie być powinien i jak dostanie dobrą piłkę to swoje zawsze robi, świetny Mladenovic, nie wiem jakim cudem jeszcze gra w naszej kasztaniarskiej lidze, Valencia na razie zagubiony ale będą z niego ludzie, mały plusik na zachętę przy Kapustce, świetna piłka do Kante po której powinien być gol i jeden niezły strzał z dystansu, liczę na więcej, Borubar interwencja w starym dobrym stylu z najlepszych czasów w końcówce. Z Karabachem lekko nie będzie, ale tu robota dla Michniewicza żeby dobrać taktykę, zawodników, ustawienie i sposób gry żeby było dobrze, szanse 50/50.

odpowiedz
PLEBAN - 24.09.2020 / 22:45, *.centertel.pl

Ta sama beznadzieja. Niczego więcej się nie spodziewam po tym trenerze

odpowiedz
Avatar - 24.09.2020 / 22:42, *.mm.pl

Bartek Slisz to wypisz wymaluj Darek Czykier nawet biega tak samo
Więcej wiary w swoje umiejętności Bartosz a będzie dobrze

odpowiedz
Novacco - 24.09.2020 / 23:15, *.35.14

@Avatar: Czykier to miałjeszcze kopyto. Wolne umiał niezle strzelić albo z daleka

odpowiedz
jim - 24.09.2020 / 22:42, *.tpnet.pl

Na plus jedynie wynik bo gra słabiutka i patrząc na formę zawodników nie szybko się to zmieni

odpowiedz
donny - 24.09.2020 / 22:58, *.vectranet.pl

@jim: w pierwszej polowie bylo ok

odpowiedz
Kamuflaż - 24.09.2020 / 22:41, *.tpnet.pl

Pilnie poszukiwany spec od przygotowania fizycznego, takie ogłoszenie powinien rozesłać prezes Mioduski. Dziękuję i dobranoc.

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 22:46, *.bredband2.com

@Kamuflaż: Juz dawno temu pisalem ktorego goscia Szopen powinien (byl) zatrudzic. Powazny facet, specu, ktoy prawocawl z powaznymi druzynami/sportowcami. On by te klocki fizyczne szybciutko poustawial.
Ale jak to w Legii, wszystko po znajomosciach, ukladach albo pod publike, a nie wedle warsztatu.

odpowiedz
Szymon - 24.09.2020 / 22:39, *.t-mobile.pl

pierwsze wnioski: 711 nie zrobił cudów w te kilka dni, qwilla out raz na zawsze cholerny hamulec, Ślisz bedzie ciągnął drużynę, Karbonik to teraz zagadka to co z nim zrobił Vuko to żenua ani nie broni ani nie atakuje , cudowne odzrowienie Jędzy a obstawiam że 711 posłał pare trzy i bania w dół poszła , bramki po wrzutkach to sami sobie dopowiedzcie 0 strzałów z dystansu, Boruc pewnie i qrwa schudnąć, i nareszcie 0 Boruca wykopów, ale generalnie słabo. Czekam na drony

odpowiedz
JACUNHO - 24.09.2020 / 22:38, *.kampinostelco.pl

Kamień z serca!!! To jeszcze nie to, bo inaczej być nie może, za szybko. Liczy się wynik i awans, a to cieszy
Drażnią mnie komenty że takich ogórków to więcej powinniśmy pojechać. Na Boga ludzie!!! Jesteśmy w kryzysie i potrzeba odrobinę czasu aby to naprawić!!! Przed meczem wiele głosów słyszałem jaka to Dierta wyrachowana i dojrzale techniczna drużyna. Teraz źle bo to kelnerzy,amatorzy itp. Niestety ale znaleźliśmy się w takim miejscu że to my jesteśmy na straconej pozycji i dopóty,dopóki nie opanujesz tego mariażu często będą tak nas postrzegać. Mam nadzieję że teraz zewrą pośladki i pojadą z Azerami.
Mój Boże jakich czasów doczekaliśmy
Obawiamy się drużyn z Cypru,Kosowa czy Azerbejdżanu (o wpadce z Luxemburgiem nie wspomnę ). Czas to zmienić aby do końca nie stać się pośmiewiskiem Europy

odpowiedz
Cult⚽️King - 24.09.2020 / 22:37, *.amazonaws.com

Słabiutko,méczyli sie z prowadzeniem piłki I te rozgrywanie tak jak by Vuko był na ławce...

odpowiedz
Farme(L) - 24.09.2020 / 22:37, *.virginm.net

Na ocenę Czesia trzeba poczekać do końca sezonu... to co dziś było leży daleko od naszych oczekiwań, ale wygrana cieszy... nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na naszego kapitana... cztery niezłe babole zaliczył...

odpowiedz
Mr T - 24.09.2020 / 22:37, *.mm.pl

Gdzie zaginal Martins? Remy u Czesia nizej w hierarchii od Astiza. Niezly zjazd w dol kolo u nas zalicza. Jak przyszedl to byl niezlym kocurem.

odpowiedz
AliMario - 24.09.2020 / 22:37, *.tpnet.pl

I to wszystko na co stać było taka ekipę ...jeśli wyjdą w co nie wierzę do grupy będzie ich sukces...Pan Artur który ma ogromne doświadczenie i mimo wielu braku już sprawności błędy fatalne przy wykopaniu piłki...a jakie ma braku mogą w przeszkadzaniu do walki mistrza a Prezesik będzie nadal się "bujał" z z kolejnymi sezonowymi kopaczami i niczego nie osiągnie jeśli ktokolwiek wierze w uczciwe podejście właściciela

odpowiedz
Vuko wróć - 24.09.2020 / 22:37, *.amazonaws.com

PADAKA - oglądać się tego nie dało. Każdy kopacz z innej jakby parafii. Nie wiem czy mróz był bo biegali jakby pomarzli.

odpowiedz
vuko nie wracaj !!! - 24.09.2020 / 22:52, *.master.pl

@Vuko wróć: taką PADAKĘ zostawił vuko.. potrzeba czasu aby ocenić pracę nowego szkoleniowca

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 24.09.2020 / 22:36, *.icpnet.pl

ale się Karabach wystraszył... ło ho...
podobno sprawdzają już drony Czesia, bo to w nich tkwi moc

odpowiedz
Wolfik - 24.09.2020 / 22:36, *.mm.pl

Mecz bardzo....dyskretny w naszym wykonaniu. Najważniejszy awans. Na pytanie czy w takiej dyspozycji jesteśmy w stanie "przejść" Karabach , odpowiedzcie sobie Koledzy sami.

odpowiedz
Julon - 24.09.2020 / 22:35, *.timplus.net

Oczy i zęby bolały za Vukovića dzisiaj tylko oczy bolały Czesiu wdepnął w bagno!!

odpowiedz
Hawryl74 - 24.09.2020 / 22:31, *.virginm.net

Gratulacje za wygraną, ale poziom jaki prezentujecie jest żenujący.
Mam nadzieję że będzie już tylko lepiej.
Powodzenia w 4tej rundzie.

odpowiedz
Zielu - 24.09.2020 / 22:30, *.centertel.pl

Za tydzień obrona Częstochowy i konterka na dynamicznych Valencie, Luqiego, Karbo.
Stałe fragmenty- Pekhart z Mlade... Byle na zero z tyłu

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 22:30, *.bredband2.com

Nie bylo publiki na trynunach, to i nie bylo hitu "nie poddawaj sie". Brawo DJ!
A mecz pomimo wygranej, marny. Narodzila sie nowa "dosrodkowia".

odpowiedz
Władeczek - 24.09.2020 / 22:29, *.vectranet.pl

Nie jest to faken jeszcze Simfonya Varsovia ale niezła weselna orkiestra dęta już jest. Czesiek to imiennik mojego sąsiada, a to dobry chłop faken. Widać już rękę Cześka, bo z Vuko pewnie byłoby męczenie gruchy jak z Lindfield. Teraz gromimy kiepskich i jazda karabachami wieśniakami faken! Maciora już się mrozi.

odpowiedz
Farme(L) - 24.09.2020 / 22:41, *.virginm.net

@Władeczek: obyś Władeczk miał rację... zaryzykuje i na przyszły tydzień wezmę urlop i zmrożę cztery... wpadaj jakby Ci LG padło Maciory będą a i czesci do 100 cali się znajda :p

odpowiedz
Jaro - 24.09.2020 / 22:28, *.tpnet.pl

Przepłacił ładnie Miodek za tego Ślisza, słabiutki zawodnik jak narazie a że dużo kosztował to musi grać...

odpowiedz
Farme(L) - 24.09.2020 / 22:34, *.virginm.net

@Jaro: Nie wiem skąd ten osąd?! mało widoczny jak Karbo, ale jak dostał piłkę to miał bardzo dobry przegląd pola...

odpowiedz
Zielu - 24.09.2020 / 22:35, *.centertel.pl

@Jaro: najlepspzy obok Mladenovicia

odpowiedz
Wolfik - 24.09.2020 / 22:38, *.mm.pl

@Zielu: Dokładnie. Po raz kolejny Bartek trzyma w ryzach całą destrukcję. Nie wiem doprawdy, czego niektórzy oczekują po grze DP....

odpowiedz
JACUNHO - 24.09.2020 / 22:47, *.kampinostelco.pl

@Jaro:
Chłopak od czarnej roboty. Niewidoczny a efektowny
Za czasów Staśka mieliśmy takiego Borysiuka, jakże on był wtedy pożyteczny. Jego oglądanie w akcji było samą przyjemnością dla oczu.Razem z Jodłą stanowili niezłą parę. Mam nadzieję że Bartosz dorówna do Ariela bo jeszcze jest młody i wszystko przed nim

odpowiedz
Tak swoją drogą asysta drugiego stopnia!!! - 24.09.2020 / 22:49, *.virginm.net

@Jaro:

odpowiedz
Artur - 24.09.2020 / 23:30, *.25.51

@Wolfik: nie wiesz czego? Nasze experty oczekuja ze kiwnie 5 dosrodkuje z boku i jeszcze dobiegnie do swojego dosrodkowania i strzeli z przewrotki z samo okienko. Tu tacy kibice...

odpowiedz
(L) emon - 24.09.2020 / 22:28, *.centertel.pl

Wymęczone to wszystko. Jak dla mnie plan minimum zrealizowany. Tyle. Niech treneiro pracuje, na oceny przyjdzie czas potem.

odpowiedz
Pajączek - 24.09.2020 / 22:28, *.chello.pl

Nie ma się czym podniecać,cieszy tylko awans

odpowiedz
El Kapuczino - 24.09.2020 / 22:26, *.play-internet.pl

oj ciężko sie na to patrzy. Panie Michniewicz dzialaj Pan ;)

odpowiedz
FC - 24.09.2020 / 22:23, *.chello.pl

I bardzo dobrze!!!!

odpowiedz