Fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Małecki nową osobą w sztabie szkoleniowym?

Wiśnia, źródło: Przegląd Sportowy

Przemysław Małecki może zostać kolejnym z asystentów Czesława Michniewicza - podaje "Przegląd Sportowy". 37-latek pracował ostatnio w rezerwach Lecha Poznań.

W przeszłości Małecki był także trenerem reprezentacji Polski do lat 17 oraz asystentem Czesława Michniewicza w kadrze U-21. W latach 2012-2016 prowadził z kolei juniorów Lecha Poznań, z którymi dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
Hazardzista - 26.09.2020 / 13:48, *.vectranet.pl

Przyjmę zakłady że Legia z Michniewiczem na ławce nigdy nie wygra z Kolejorzem.
Jak będą chętni podam maila i telefon.minimalny zakład 500pln

odpowiedz
tomiacab - 26.09.2020 / 18:05, *.virginm.net

@Hazardzista: Wchodze w to. Masz jakis sposób gdzie mozemy zamrozić po 500 do konca kadencji Michniewicza w Legii, lub ewentualnego zwyciestwa? Jesli zaproponujesz sensowny sposób roz;iczenia zakladu i de w to jak w komin dym.

odpowiedz
LGTBQWERTY stop !!! - 27.09.2020 / 11:59, *.vectranet.pl

@Hazardzista:
Wchodzę. Daj znać jak możemy zawrzeć zakład.

odpowiedz
Hazardzista - 28.09.2020 / 09:09, *.plus.pl

@LGTBQWERTY stop !!!: Wycofuję się, byłem po piwku i mnie poniosło. Przepraszam

odpowiedz
Majkel - 26.09.2020 / 10:48, *.mm.pl

już myślałem, że Patryk Małecki:xD

odpowiedz
KibicL - 25.09.2020 / 21:59, *.vectranet.pl

Niedługo to będzie więcej asystentów niż grajków. Ciekawe jak taki rozbudowany sztab ma się do sztabów Realu, Barcy czy Bayernu?

odpowiedz
(L)istek - 25.09.2020 / 21:22, *.play-internet.pl

Pewnie będzie podwójnym agentem:)

odpowiedz
Jacek W. - 25.09.2020 / 19:09, *.netcabo.pt

jak czytam to całe pier...lenie o prawdziwych Legionistach i innych kuchenkorzach to ręce mi opadają. Ludzie, to jest praca. Jak ktoś lubi Legię to nie może gdzie indziej pracować? Guzik mnie obchodzi co i kiedy śpiewał trener Michniewicz. Jak Legia będzie wygrywać to mam na to wyj...ane.

odpowiedz
rapapara - 25.09.2020 / 20:02, *.chello.pl

@Jacek W.: niestety.. jest część kibiców, którzy piłkę nożną rozumieją tylko z perspektywy trybun.. a to że tak naprawdę to jest biznes i ogromna kasa, to wydaje im się, że tak jest i uj - kasa z nieba spada.

odpowiedz
Ruuud - 26.09.2020 / 08:29, *.plus.pl

@Jacek W.: Znowu piłeś denaturat i odstawiłeś leki! Nikogo nie obchodzi na co masz w.... Są ludzie dla których pewne kwestie związane z klubem powinny być bez rys. Michniewicz powinien mieć jaja i pracy w Legii nie przyjąć. Chórzysta przeszkadzał Tobie w Legii?

odpowiedz
Legia-79@wp.pl - 25.09.2020 / 18:17, *.plus.pl

Witam, kolego-stary trener, został nazwany PINOKIO, jak grał jeszcze w LEGII!!! Chciał odejść do wisełki! ale cupial zablokował transfer.Pozdro dla PRAWDZIWYCH KIBICÓW LEGII.

odpowiedz
Marcel - 25.09.2020 / 16:53, *.t-mobile.pl

Jak zobaczyłem nagłówek to już się przestraszyłem, że chodzi o Patryka Małeckiego ;)

odpowiedz
Legiunia jazda z k... - 26.09.2020 / 19:40, *.tvksmp.pl

@Marcel: Rozumiem że przestraszyłeś się że spotka go coś złego. Jako że to kumpel sharksów/konfidentów.

odpowiedz
Bartek - 25.09.2020 / 16:05, *.123.240

Nie tyle się wypalił co otoczył słabym sztabem. Niestety to juz kolejny po Magierze trener, który traci robotę bo otacza się ludzmi na poziomie 3 ligi. Trzeba porządnych trenerów przygotowania fizycznego i wzmocnienia ilościowego trenerów.

odpowiedz
krislegia - 26.09.2020 / 08:20, *.205.99

@Bartek: dokładnie tak/

a u Nas na ławce Marunia vel ryj w torcie

odpowiedz
(L)egia - 25.09.2020 / 15:45, *.play-internet.pl

Patryk Małecki

odpowiedz
Szymon - 25.09.2020 / 14:44, *.t-mobile.pl

no i robi się nam poznańska kolonia, jeszcze niech lokomotywę postawi pudel na stadionie i będzie cacy, on jest zdolny do tego

odpowiedz
Arek - 25.09.2020 / 14:47, *.master.pl

@Szymon: wolisz serbskiego PINOKIO z kieleckim DNA!!

odpowiedz
Gji - 25.09.2020 / 14:48, *.plus.pl

@Szymon: ale ty jestes ograniczony.

odpowiedz
Felek - 25.09.2020 / 14:49, *.netfala.pl

@Szymon: Spokojnie, w Warszawie nigdy nie będzie Poznania. Przyczyna jest prosta i oczywista: to Poznań próbuje dążyć do poziomu Warszawy a nie Warszawa zniża się do poziomu Poznania.

odpowiedz
Michal - 25.09.2020 / 15:03, *.tmodns.net

@Arek: a ty skorumpowanaego grubasa z poznania?

odpowiedz
Szymon - 25.09.2020 / 15:06, *.t-mobile.pl

@Gji: skoro ja jestem ograniczony to ty jesteś tępy jak dzida skoronie nie czujesz żartu

odpowiedz
Alan - 25.09.2020 / 15:25, *.t-mobile.pl

@Arek:
Nie to bym obstawał za Vuko bo trenerem byl słabym ale wg.Mnie nadal jest i będzie legionistą jak malo kto, a co do wypominania to szkoda ze jednym tak wypominacie rzeczy sprzed kilkunastu lat a nie piętacie innych z duzo wcześniejszych....no ale nie od dziś wiadomo ze hipokryzja pełną gębą o czym można by pisac i pisac choc wiadomo ze i tak to by nie przeszlo tutaj....

odpowiedz
Tadek - 25.09.2020 / 15:34, *.netfala.pl

@Alan: Vuko powinien mieć zakaz zbliżania się do Ł3 na odległość 500m za to ile napsuł w Legii.

odpowiedz
Edek - 25.09.2020 / 15:39, *.virginm.net

@Tadek: Mistrza zdobyl,przypominam.Wypalil sie troche,no I panienkom sie grac nie chcialo,I efekt jest- proste.

odpowiedz
stary trener - 25.09.2020 / 16:16, *.vectranet.pl

@Alan: taki z niego Legionista ze w niej gral - przysiegal ze nie zagra w zadnym innym klubie polskim a wyrwal do Korony -stad ksywa PINOKIO -- musisz wiecej sluchac starszych i czytac ksiazki

odpowiedz
Kwas70 - 25.09.2020 / 16:56, *.oktv.se

@Felek: Amen!

odpowiedz
Alan - 25.09.2020 / 17:43, *.t-mobile.pl

@stary trener:
I co z tego ze poszedl do Korony ? To jest pilka nożna nie chcieli go w Legii to zmienił klub a nawet w tej Koronie pamietal o Legii na co dowodów jest masa no ale co Ja Tobie bede tłumaczył jak Ty pewnie jesteś jednym z tych ( jeśli się mylę to sory ) który za wszystko obwinia Fuck uefa albo Policje....

odpowiedz
Pio - 25.09.2020 / 18:46, *.chello.pl

@Michal: każdy ma za uszami tematy z przeszłości których zaluje lub chce ich ciszy, Czesiek teraz jest u nas i pracuje na chwale Legii a nie arki czy lecha i to jest najważniejsze

odpowiedz
Kopacz - 25.09.2020 / 23:58, *.play-internet.pl

@stary trener: Ty musisz za to wiecej wiedzy zdobyc i sluchac madrzejszych bo pinokiem zostal po tomansie z Wisĺa nie z Korona.

odpowiedz