Joel Valencia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Valencii w Legii

Wiśnia

W meczu z Dritą Gnjilane debiut w barwach Legii zanotował Joel Valencia. Pomocnik wybiegł na boisko od pierwszej minuty, zajmując miejsce na lewym skrzydle. Pierwsza połowa w w jego wykonaniu była obiecująca, natomiast w drugiej był już mniej widoczny. Ekwadorczyk spędził na boisku 63 minuty, kiedy zmienił go Walerian Gwilia.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Jasio - 25.09.2020 / 23:55, *.chello.pl

Ogórek

odpowiedz
Tagi - 25.09.2020 / 16:55, *.vectranet.pl

Każdy z piłkarzy musi dojść indywidualnie do wysokiej formy , bo coś siadło. Wtedy z takim potencjałem łykniemy ekstraklasę.

odpowiedz
jacek rosa - 25.09.2020 / 16:17, *.vectranet.pl

dla mnie to wy jesteście nienormalni co wypisujecie za głupoty o legii pokażcie sami co umiecie a nie obgadywać za ich plecami tak sądzę

odpowiedz
maf20 - 25.09.2020 / 09:16, *.orange.pl

Słaby był. Słabszy tylko Juranovic... Co za zjazd naszej drużyny. Do niedawna na bokach najlepsi w lidze Karbownik i Vesovic, najlepsza obrona Jędza, Lewczuk, najlepsza pomoc Luquinas, Antolic, Wszołek, Gvilia, Cholewiak, a w ataku wszechstronny Kante. Teraz przyszły wzmocnienia i wszyscy się rozje**li. O co chodzi ??? Tylko Luquinas cokolwiek daje!

odpowiedz
grzesiek - 25.09.2020 / 19:21, *.centertel.pl

@maf20:
Przez zmiane systemu na esa 37 pilkarze przestali trafiac z forma. W tym roku jest jednak lepiej juz bo z drita bylo juz calkiem niezle wybieganie. A w meczu z karabachem bpowinni byc juz w 80% w formie. Choc szczyt formy pewnie przyjdzie na pazdziernik

odpowiedz
xman - 25.09.2020 / 09:07, *.play-internet.pl

Warto by wspomnieć że miał asyste przy pierwszej bramce

odpowiedz
Roma - 25.09.2020 / 09:51, *.plus.pl

@xman: tak, miał, ale akurat nie w tym meczu.

odpowiedz
Normalny - 25.09.2020 / 08:48, *.net.pl

Gosc wychodzi w pierwszym skladzie bez zgrania z druzyna i przedewszystkim po dluzszej przerwie w grze... czy to jest normalne?

odpowiedz
Krzeszczu - 25.09.2020 / 10:45, *.bredband2.com

@Normalny: To samo zrobil Ishak w Poznaniu. 6 meczow i 7 bramek. A nie, czekaj...

odpowiedz
SJP - 25.09.2020 / 22:02, *.net.pl

@Krzeszczu: MECZY a nie meczOW jak juz

odpowiedz
Legion63 - 25.09.2020 / 08:34, *.centertel.pl

Statysta a z nim graliśmy w 10

odpowiedz
GG77 - 25.09.2020 / 06:58, *.master.pl

Trzeba patrzec na to,ze to nie jego pozycja.W Piescie gral za napastnikiem.

odpowiedz
LUKA - 25.09.2020 / 00:00, *.as13285.net

Będzie dobrze

odpowiedz
Pawel.b - 24.09.2020 / 22:41, *.plus.pl

Kolejny ,,stojanow" na skrzydle.....

odpowiedz
Mietek - 24.09.2020 / 22:35, *.play-internet.pl

Słabizna

odpowiedz