fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Michniewicz: Cudów nie obiecuję, ale dam z siebie wszystko

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Jeszcze okaże się na ile udało mi się zmienić drużynę w tak krótkim czasie. Zajęć nie było wiele, ale były one bardzo intensywne. Jeszcze dziś i jutro będziemy mieli odprawę przed czwartkowym meczem. Mam nadzieję, że efekty naszych treningów będą już na nim widoczne, ponieważ pracowaliśmy nad kilkoma ciekawym pomysłami. W czwartek będziemy chcieli wykorzystać atut własnego boiska i pokazać to, nad czym pracowaliśmy w ostatnich dniach - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Czesław Michniewicz.

Drita ma zawodników dobrych technicznie
- Jesteśmy jeszcze w trakcie analizy Drity. Mieliśmy już wcześniej przygotowaną analizę, ale lubię sam wszystkiego dopilnować, dlatego pracujemy nad materiałem na bieżąco. Drita to klub, który ma wielu zawodników dobrych technicznie. Starają się prowadzić akcje od tyłu, czasami przez to przydarzają się im straty i wówczas pojawia się próba skontrowania. To zespół, który strzela gole po stałych fragmentach gry. Mają niezłych skrzydłowych, jak np. Xhevdet Shabani. Ten zawodnik ma 33 lata i jego atutem jest dobra gra lewą nogą. Drita lubi często dośrodkowywać piłkę w pole karne przeciwnika, więc będziemy musieli na to uważać.

- Co mnie zaskoczyło po przyjściu do Legii? Chyba najbardziej to, że w ogóle siedzę tutaj przed państwem. Po niedawnym meczu z Rosją przygotowywałem się już do kolejnych spotkań przeciwko Serbii i Bułgarii. Byłem na tym bardzo skoncentrowany, ale życie napisało inny scenariusz. Cieszę się, że tutaj jestem i mogę wspólnie z klubem realizować pomysły prezesa. Chciałbym pokazać tutaj swoje zaangażowanie i wykorzystać potencjał, który mamy. Mówię tutaj nie tylko o klubie i jego strukturach wewnętrznych, ale również zewnętrznych jak chociażby nasza piękna baza treningowa czy kibice. Chcemy dołożyć do tego wszystkiego określony styl oraz emocje. Cudów nie obiecuję, ale mogę zapewnić, że będę zaangażowany w pracę od świtu do nocy. Chcemy razem z drużyną robić postęp, wygrywać i grać w taki sposób, aby przyjemnie się na Legię patrzyło.

Zmiany trenerów
- Gdy przyjechałem dziś na parking pod stadionem, kierownik wskazał mi miejsce gdzie mam zaparkować auto. Nie było tam tabliczki trenera, ale było mnóstwo kleju na tynku. Chyba już nawet tabliczek trenerów się nie przykleja. Są tylko takie dziurki na wkrętaki.. (śmiech). Chciałbym jednak być w Legii na dłużej i pozostawić swój ślad w historii klubu. Tym śladem będą zdobyte trofea w Polsce, jak również sukcesy za granicą. Za długo jestem w tym zawodzie, aby teraz ulegać jakimś dywagacjom i sugestiom. W kontekście trenera decydujący jest jego ostatni mecz. Będę robił wszystko, aby być tutaj jak najdłużej i żeby dziennikarze musieli się ze mną jeszcze trochę pomęczyć.

Jak będzie grała Legia
- Mamy piękny ośrodek treningowy i zażartowałem, że jest tam tyle miejsca, że jest gdzie zaparkować autobus. Mówiąc jednak poważnie, chcę żeby drużyna była uporządkowana zarówno w defensywie jak i ofensywie. Chcę, aby zespół funkcjonował w sposób jednolity i żeby każdy piłkarz wiedział, jaką najlepszą decyzję ma podjąć w danym momencie. Chciałbym, aby Legia była klubem nieprzewidywalnym dla przeciwnika. Ważnym będzie płynne przechodzenie od jednego ustawienia do drugiego. Musimy umieć reagować na wydarzenia na boisku. Mamy świetny potencjał w kadrze i robiąc odpowiednie korekty, można wszystko bardzo fajnie poustawiać. Najważniejsze jednak, żeby wynik był zawsze pozytywny i na tym będziemy się skupiać.

Pozycja Karbownika
- Jeśli chodzi o Michała Karbownika, to z całą pewnością jest to olbrzymi talent. Trafił do pierwszej reprezentacji, pomijając niejako piętro nazwane U-21. To bardzo utalentowany zawodnik, ale też nie ma jeszcze do końca zdefiniowanej pozycji. Chciałbym przyjrzeć się, jak będzie radził sobie w środku pola, bo uważam, że właśnie tam ma duży potencjał. Z tego właśnie powodu wczoraj uczestniczył w dwóch jednostkach treningowych. Chciałbym, żeby wiedział w jaki sposób ma bronić, ponieważ może grać nie tylko w środku pomocy, ale również na lewej lub prawej obronie. Dlatego też chciałem go "wyposażyć" w odpowiednią wiedzę, jak również ma się zachowywać w defensywie. To bardzo wszechstronny piłkarz, co będziemy chcieli wykorzystać.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

- Na razie skupiam się tylko na czwartkowym meczu, nie myślę jeszcze o kolejnym ligowym spotkaniu. Jutrzejszy mecz będzie bardzo ważny dla mnie, klubu oraz kibiców. Chcemy grać dalej w Europie, a żeby to uczynić, to musimy w czwartek wygrać. Co będzie dalej? Zobaczymy.

- Dostałem ostatnio wiele gratulacji, również z Poznania. Chcę także powiedzieć, że zawieszam na razie swoją działalność w mediach społecznościowych. Z kibicami będę komunikował się poprzez media klubowe. Twitter na razie idzie do zamrażarki, podobnie zresztą jak inne serwisy. Nie mam teraz czasu wchodzić z kimś w internetową polemikę. Chcę przemawiać przede wszystkim na boisku i być za to oceniany, a nie za to co napiszę w Internecie. Na wszelkie pytania zawsze jestem w stanie odpowiedzieć za pośrednictwem mediów w klubie.

Jakim składem w czwartek?
- Nie wiem jeszcze w jakim składzie zagramy w czwartek. Wczoraj opracowywaliśmy taktykę do późnych godzin nocnych. Pobiłem również swój rekord, jeśli chodzi o liczbę przebytych kroków - było ich ponad 30 tysięcy. To mój duży sukces. Nad wyjściową jedenastką będziemy jeszcze się zastanawiali. Po konferencji prasowej udajemy się do ośrodka, gdzie wytypujemy meczową osiemnastkę. Ci, którzy się w niej nie znajda, odbędą jednostkę treningową. Wiemy, że w europejskich pucharach nie obowiązuje przepis o młodzieżowcu, więc też może wpłynąć to na ostateczny skład. Na pewno na każdej pozycji mamy sporą rywalizację. Jestem zbudowany tym, co piłkarze pokazali w ostatnich dniach. Rzeczy, nad którymi pracowaliśmy, przychodziły im z dużą łatwością i liczę, że pokażą to samo podczas najbliższego meczu.

- Artur Boruc nie trenował z zespołem pierwszego dnia, ponieważ miał delikatny uraz. Pozostali bramkarze mieli intensywne zajęcia, ponieważ bronili wiele uderzeń pozostałych piłkarzy. Wszyscy zaprezentowali się z dobrej strony. Jeśli chodzi o kontuzje, to w czwartek na pewno pod uwagę nie będzie brany Czarek Miszta, który leczy uraz.

- Chcemy, żeby sztab trenerski w Legii był na poziomie europejskim. Na razie nie chcę jeszcze definiować, kto z niego odejdzie, a kto zostanie. Aktualnie koncentrujemy się tylko na grze w europejskich pucharach. Podobnie jest również z tematem ewentualnych wzmocnień transferowych - o tym jeszcze nie było rozmowy. Mam kilka propozycji, jak również są pewne sugestie ze strony dyrektora sportowego. Zależy nam na tym, aby wykorzystać ten potencjał, jaki mamy - mówię tutaj również o naszej fantastycznej bazie treningowej.



WYNIKI SONDYLegia w Lidze Europy...
SUMA GŁOSÓW: 3509
START: 18.09.2020 / KONIEC: 24.09.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (83)

+dodaj komentarz
bep - 24.09.2020 / 17:20, *.chello.pl

A może to jest włąśnie to, czego nam potrzeba obecnie? Trener nie-Legionista, potrafiący spojrzeć na sytuację na chłodno, bez emocji.

odpowiedz
abcd - 24.09.2020 / 14:49, *.t-mobile.pl

Już widze ten tytuł po dzisiejszym meczu: "Cudów nie było"

odpowiedz
Kibic - 24.09.2020 / 19:07, *.84.166

@abcd: Cudów nie było. Legia gładko przeszła Dritę

odpowiedz
Xxc - 24.09.2020 / 11:48, *.t-mobile.pl

No i właśnie ma alibi: awansuje, czyli zrobil co należy, odpadnie - przecież cudow nie obiecywal

odpowiedz
Mrok - 24.09.2020 / 10:33, *.gov.pl

Panie Michniewicz. Obiecanki wsadź pan sobie w d..., nie tacy jak pan nam tu własne androny sadzili.
Tu jest Legia, tutaj nie wystarczy się starać, tutaj trzeba zap...

odpowiedz
Dexter - 24.09.2020 / 05:41, *.centertel.pl

Osobiście dla prezesa życzę porażki

odpowiedz
L Kibic L - 24.09.2020 / 07:03, *.chello.pl

@Dexter: Palnij się w ten pusty łeb.

odpowiedz
grzesiek - 24.09.2020 / 20:12, *.centertel.pl

@Dexter: hmmm.. w sumie. Jestem za

odpowiedz
Bbk - 24.09.2020 / 02:49, *.comcast.net

Oby oby bo Lech zagral koncertowo , przykro to stwoerdzic ale ich gre duzo lepiej sie oglada juz od dawna tak ze do Boju . Legia !!!

odpowiedz
atmosferic - 24.09.2020 / 00:38, *.orange.pl

Niezle jaja sie odbywaja w tej lidze zwanej ekstraklapa - Lech gra mecz w pucharach dzien wczesniej niz my po czym gra nastepny mecz w niedziele i im ten mecz przekladaja a my musimy grac w niedziele...

To sie nazywa kolesiostwo.

odpowiedz
Adz - 24.09.2020 / 00:12, *.jmdi.pl

Odpadamy z eliminacji ligi mistrzów po bardzo kontrowersyjnym spotkaniu. Legia gra piach, ale mimo wszystko jest wydy..mana przez sędziego. Od początku każdy powtarzał że LM jest poza zasięgiem więc nie powinno mieć to żadnego znaczenia. W lidze połowa punktów po 4 spotkaniach.. nie za dobrze, ale też to nie jest jakiś dramat. Piłkarze co roku tak samo - po treningach siłowych musi kilka chwil minąć zanim odzyskają świeżość i złapią formę.
Nie trzeba być geniuszem żeby to widzieć i stwierdzić, że zwolnienie Vuko jest przedwczesne. Być może są jeszcze inne aspekty o których opinia publiczna nie wie, ale biorąc pod uwagę tylko wymienione to trochę mało żeby zwolnić Legionistę, który fajnie prowadził drużynę, zdobył mistrzostwo i przede wszystkim zrobił porządek w szatni. Co roku to samo co roku pętla. Za tydzień lub dwa już 10% z was będzie krzyczeć 'Misiek Out' a we wrześniu 2021 będziemy witać nowego trenera - oczywiście tym razem zagramanicznego. Marzę o tym by choć raz ktoś tak ustawił budżet tego klubu żeby takiemu następnemu Vuko pozwolił dokończyć drugi sezon mimo wszystkiego co by się nie działo, żebyśmy zobaczyli czy tak zwana klubowa 'prewencja' ma ręce i nogi i jest w ogóle potrzebna. Moim zdaniem to co się stało to głupota i brak nauki na własnych błędach.

odpowiedz
złodziejaszki 2 - 24.09.2020 / 01:05, *.versatel.nl

@Adz: u nas to zwykła defraudacja. Podpisują kontrakt na 2-3 lata, miesiąc później zwalniają trenera. Trener bierze kasę za cały kontrakt 24-36 pensji i dzieli się pół-na pół z prezesem pod stołem.

odpowiedz
Leo - 24.09.2020 / 04:31, *.centertel.pl

@Adz:
Ależ Jest nauka na błędach. Prezes bojąc się powtórki z poprzedniej jesieni, tego że będzie lżony, wyszydzany i wykpiewany, swoją utratę wizerunku ratował poświęcając głowę trenera Vukowicia. Miodek pokazał jak bardzo małostkowym jest człowiekiem, i jak bardzo zmienny jest w swoich decyzjach. Wydaje mu się, że będzie rekinem, a nie widzi tego, że jest szczupakiem.
P.S. Zgodzę się z Tobą, że zwolnienie Vuko było przedwczesne, ale tak ja napisałem podyktowane pewnymi obawami.

odpowiedz
zlb - 24.09.2020 / 18:43, *.t-mobile.pl

@Adz: Właśnie o to chodzi!!!!Zwolnienie Vuko mega błąd,jak można tego nie widzieć?Szkoda.

odpowiedz
Adam - 23.09.2020 / 23:57, *.chello.pl

A ten tekst o cudach, o który tyle osób się czepia, nie był bardziej w kontekście całościowym, a nie tylko meczu z Dritą? Na zasadzie 'nie obiecuję, że zrobię z Legii polski Bayern'?

Do tego ciężko też mieć do niego pretensje, że nie składa od razu deklaracji czy obietnic, że wygra. Owszem, wiemy jakim klubem jest Drita i przegrana będzie chyba największą do tej pory kompromitacją, ale typ jest w klubie dwa dni i takimi obietnicami mógłby na starcie strzelić sobie w kolano.

Z drugiej strony zmiana trenera miała być szybką reakcją na potencjalnie uciekające europejskie puchary, więc cel przed nim jest jasny.

odpowiedz
Czy ktoś tu zapomniał - 24.09.2020 / 14:16, *.pktele.pl

@Adam: Dundelange ? :)

odpowiedz
Wolfik - 23.09.2020 / 23:30, *.mm.pl

Michniewicz, z całym szacunkiem...jeśli nie obiecujesz wygranej z Kosowem to kiego bierzesz się za trenowanie tej drużyny. Wygrana z Dritą jest OBOWIĄZKIEM i chociażby miało się walić, palić czy srać awans MUSI być wywalczony. Albo zwycięstwo albo kompromitacja jakiego nasza piłka jeszcze nie zaznała. Do roboty!

odpowiedz
Ryj - 24.09.2020 / 00:13, *.t-mobile.pl

@Wolfik: ...chyba nie chodziło o ten mecz tylko o to jak Legia będzie się prezentować po zaledwie kilku dniach od zmiany trenera. Osobiście też nie oczekuję koncertu w wykonaniu naszych piłkarzy, ale awansu jak najbardziej.

odpowiedz
Hugon - 23.09.2020 / 22:57, *.vectranet.pl

Na stałe fragmenty gry i centry w pole karne najlepszym wyborem w bramce będzie gruby Boruc,będzie stał na lini jak w każdym meczu i mam nadzieję że te 5 cm. oderwie się od ziemi.

odpowiedz
Maciek - 23.09.2020 / 22:26, *.atman.pl

Kurde będę nastepcą czesia, też cudów nie obiecam.. .. liczę na Mariuszka Usiądka z góry ++++++ Kiero daj coś od siebie.

odpowiedz
Darek - 23.09.2020 / 22:39, *.chello.pl

@Maciek: Popieram.Piłkarze palą c.uja a prezez wymienia trenera na takiego który nic nie obiecuje.Też mogę być trenerem,który nic nie obieca a będę tańszy.Może warto mnie zatrudnić.Efekt będzie ten sam a zarobie połowę tego co Czesio.Ja będę zadowolony z zarobionych pieniędzy o których mogę tylko pomarzyć i klub będzie zadowolony bo zaoszczędzi połowę tego co musi zapłacić Czesiowi,ktorego i tak za rok już tu nie będzie.

odpowiedz
Praga - 23.09.2020 / 22:16, *.chello.pl

Teraz zobaczymy na co stac młodziez

odpowiedz
L - 23.09.2020 / 22:09, *.plus.pl

po co to pier...., zabrać pieniądze piłkarzom i tyle no albo grajkom.... nie wierzę w to że trener jest winny,!!! na logikę i fizykę, taktyka taktyką ale skoro piłka leci w lewo to biegnę w lewo, jeżeli piłke mam przy nodze i poddaję to koledze z drużyny a nie przeciwnikowi, za piłkarzy grajków Mioduski się weź, a ten nowy trener tylko pobawi się za wasze pieniądzę w Warzawie.............. i tak k.... będzie w kółko a Żyleta ździera gardło nie Pddawaj się... najgorsza piosenka na trybunach jaką slyszę... w Legii z tym budżetem to powinno się śpiewać .... jeden gol drugi gol trzeci leci ..na tablicy 3-0 się świeci.......itd. a jak nie chcą grać to na budowę do ociepleń potrzebują wydolnościowych chłopaków.

odpowiedz
Livescore - 23.09.2020 / 22:14, *.centertel.pl

@L: haha dokładnie...

odpowiedz
JACUNHO - 23.09.2020 / 22:00, *.kampinostelco.pl

No panowie!!! Pomimo wielu niesnasek dziś ogromne brawa należą się DRUŻYNIE tych tak przez nas nielubianych
Jednak cuda się zdarzają panie trenerze. Zespół który był skazany na pożarcie dziś pokazał,że w sporcie wszystko jest możliwe i nie bądź Pan człowiekiem małej wiary. Weź przykład z nas kibiców, bo pomimo wszystko my nie tracimy wiary i wierzymy że ten marazm niedługo się skończy.

Jestem bardzo ciekaw konfrontacji w meczu z Lechem. Żeby tylko nasi chłopcy poważnie podeszli do sprawy,to czeka nas mega ogromna uczta piłkarska. Oby tylko tak było. Wierzę w to i czekam na te cuda,a znów będzie przepięknie i cudownie, czego sobie i Wam wszystkim życzę

Jeszcze raz. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla piłkarzy z Wielkopolski



odpowiedz
Adam - 23.09.2020 / 23:49, *.chello.pl

@JACUNHO : Amica była skazana na pożarcie? Średnio śledzę media sportowe, więc nie wiem jaka była narracja, ale też nie przesadzajmy. Polska drużyna wygrywa mecz, które przy naszych budżetach, zapleczach sportowych i materiale ludzkim powinniśmy wygrywać (pisząc my mam na myśli szeroko pojęte polskie drużyny), a robi się z tego niewyobrażalny sukces. To jak spuszczali się komentatorzy było już w pewnym momencie mocno żenujące, a najbardziej odleciał Engel, który palnął coś w stylu 'ten mecz przejdzie do historii'.

Jesteśmy już wszyscy tak przyzwyczajeni do tej mizerii, że wygrana w trzeciej rundzie eliminacji(!) do euro pucharów powoduje niemal święto narodowe.

Oczywiście nie umniejszam osiągnięcia piłkarzy. Cieszę się, że wygrali, każdy punkt w rankingu nam się przyda.

odpowiedz
AAA - 23.09.2020 / 21:55, *.chello.pl

Zacytuję Mojego Kolegę Pawła -w Legii trener nie na lata tylko na lato.
Pomimo Cesław powodzenia,pozmieniaj pozycje i za ryj niech chociaż pokażą ambicję.

odpowiedz
Prazanin - 23.09.2020 / 20:26, *.play-internet.pl

Nie wiem jaką fujara trzeba być, żeby w ankiecie życzyć Legii porażki z Kosowem...

odpowiedz
Franco - 23.09.2020 / 20:31, *.35.79

@Prazanin: Przeczytaj jeszcze raz pytanie w ankiecie. Ja bardzo chce żeby wygrali i raczej tą rundę powinni przejść chociaż łatwo to nie będzie...

odpowiedz
Wolfik - 23.09.2020 / 20:26, *.mm.pl

Nie wiem o jakich "cudach" mówi nasz nowy treneiro. Chyba nie o meczu z drużyną z Kosowa??? Bo na takie mecze wychodzi się, do przerwy strzela ze bramki a potem szykuje się do spotkania ligowego. Jakie znowu "cuda"???

odpowiedz
Warszawiak1234 - 23.09.2020 / 20:19, *.chello.pl

Brzmi Czesio bardzo powaznie. Zyczenie mu powodzenia byloby truizmem z naszej strony ale niech tam! Powodzenia Czesiu!

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2020 / 20:13, *.centertel.pl

A ja Panie Czesiu krótko powiem.

W Y P A D KARTOFLE WE WRONKACH ZBIERAĆ HA HA

odpowiedz
Odp - 23.09.2020 / 20:25, *.domynet.pl

@grzesiek: aleś ty tępy

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2020 / 20:55, *.centertel.pl

@Odp: A Ty już karnet w poznaniu kupiłeś? Wypad na Bułgarską

odpowiedz
Janek Brzehfa - 23.09.2020 / 21:18, *.t-mobile.pl

@grzesiek: idzie Grześ przez wieś, worek cebuli niesie!!!!!

odpowiedz
Bolek - 23.09.2020 / 22:17, *.chello.pl

@grzesiek: idź do siebie na K6

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2020 / 23:33, *.centertel.pl

@Bolek : jestescie bardzo dziwni skoro wolicie goscia z kolejorskim DNA niz Legijnym jako trenera Legii. Wam samym chyba brakuje Legijnego DNA co? Pewnie troche kibicujecie lechowi, troche Legii kiedys wisle a przy okazji i Barcelonie. Znam takich jak wy. Na stadionie rzadko bywali. Jedynie madrzyli sie w kapciach przed canal plus.

odpowiedz
Pacan - 24.09.2020 / 00:19, *.t-mobile.pl

@grzesiek: wyluzuj się

odpowiedz
RMFC - 23.09.2020 / 19:53, *.tpnet.pl

Nie cierpię Lecha ale to jak zagrał dzisiaj na Cyprze pokazuje, że warto dać trenerowi więcej czasu i warto grać młodymi. Dzisiaj wygrali 0-5 czasami wręcz ośmieszając cypryjczyków, widać było jakąś taktykę a nie to co u nas z Omonią.Oby Legia jutro zagrała podobnie z tymi amatorami z Kosowa.

odpowiedz
Dedi - 23.09.2020 / 20:04, *.plus.pl

@RMFC: No jeśli chodzi o Ligę niech przegrywają ale w Puchar liczą się punkty
dla Polski w rankingu. Grali dziś dobrze robotę robi Tiba i Ramirez, przypomina mi się Dzidzia u nas! Dzidzia wróć. Jutro trzeba powieść tych amatorów z Kosowa 6-0 może będzie motywacja z Nowym Trenerem.
Ja mimo tego że kibicuje LEGII to życzę aby nawet trzy Polskie zespoły zagrały w fazie Grupowej. To będzie też argument aby coraz lepsi piłkarze chcieli przechodzić do czołowych polskich Klubów. L

odpowiedz
atmosferic - 23.09.2020 / 20:13, *.orange.pl

@RMFC: Samo podejscie Lecha i filozofia ze graja pilke kombinacyjna bez wzgledu na wszystko - juz mowi ze tam sie dzieje lepiej niz u nas - u nas to gramy co mecz co innego - bucovic sam nie byl zdecydowany co chce grac - a to powinno byc narzucone odgornie w zarzadzie! Tego oczywiscie nie ma w Legii. Co przychodzi nowy trenerzyna to wywraca stik do gory nogami i zaprowadza swoje rzady i swoj "styl". Za bucovicia nawet Legia grala ofensywna i kombinacyjna pilke tylko szkoda ze z samymi outsiderami - jak przyszlo grac z lepszymi druzynami np z srodka i z czola tabeli to bucovic nagle zaczal kombinowac i wyrzekal sie kombinacyjnego i ofensywnego stylu - poprostu sie cofal na wlasna polowe zamiast robic pressing i atakowac wieksza liczba pilkarzy na polowie rywala.

Idea grania kombinacyjnie, atakiem pozycyjnym i pressingiem powinna byc NARZUCONA JAKO OBOWIAZEK kazdemu nowemu trenerowi w Legii!

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2020 / 20:22, *.centertel.pl

@RMFC: jak zagra podobnie to przypiszesz ten sukces Michniewiczowi czy Vukoviciowi?

odpowiedz
Wolfik - 23.09.2020 / 20:33, *.mm.pl

@atmosferic: Lech pokazał ile warta jest liga cypryjska. No ale w Poznaniu - od jakiego czasu - widać co chcą grać i jaką chcą mieć drużynę. Ściągnęli niezłych obcokrajowców, którzy - patrzcie Państwo, niewiarygodne - nie musieli się aklimatyzować, odpoczywać, wkomponowywać, tylko wychodzą i grają. Można?

A tak na marginesie...swojego czasu Ishakiem interesowała się też Legia (jak donosiły media). No ale był przecież "do wzięcia" drewniany Lopez, którego jedyną zaletą była kwota odstępnego. Cóż... jak się nie ma Dyrektora sportowego od trzech lat, to się bierze, co popadnie.

odpowiedz
Hiszpan - 23.09.2020 / 21:53, *.telnaptelecom.pl

@atmosferic: Racja Lech teraz gra naprawdę dobrze. Szybko i kombinacyjnej. Liczę na 3 zespoły z Polski w LE. Mam nadzieję że pod wodzą Czecha Legia wreszcie zacznie grać na miarę możliwości.

odpowiedz
Pacan - 24.09.2020 / 00:23, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Tobie

odpowiedz
Czyli niewiele :( - 23.09.2020 / 19:51, *.master.pl

"ale dam z siebie wszystko"

odpowiedz
Dedi - 23.09.2020 / 19:18, *.plus.pl

Jak Lech ....a Appolon limassol na wyjeździe to my jutro z taką Dritą co najmniej 4-0

odpowiedz
herakles - 23.09.2020 / 19:46, *.orange.pl

@Dedi: hahahhahahaha w marzeniach - Legia jest rozbita

odpowiedz
(L)egia - 23.09.2020 / 19:11, *.virginm.net

Przynajmniej jest szczery...

odpowiedz
Benson - 23.09.2020 / 18:55, *.26.18

Czesio mówi ze dziewczyny intensywnie trenowały to obawiam sie ze mogą nie mieć siły na mecz i bedzie męczarnia obym sie mylił

odpowiedz
Arek - 23.09.2020 / 18:52, *.t-mobile.pl

Gorszego trenera niż buco nie ma i oby nie było.

odpowiedz
singspiel - 23.09.2020 / 20:12, *.centertel.pl

@Arek: był już taki magik, co omal nie spuścił nas z ligi

odpowiedz
Arek - 23.09.2020 / 20:23, *.t-mobile.pl

@singspiel: gdyby ten prawdziwy, jeden, jedyny "Legionista" dalej bawił się w trener to byłaby walka środek tabeli

odpowiedz
MatWij - 23.09.2020 / 21:12, *.centertel.pl

@singspiel: Czy mówisz o tym Człowieku z którym Legia zajęła 3 miejsce w grupie LM? co Ty bredzisz
... Wiem że poziom piłkarski był 2 klasy wyższy niż obecnie ale tamta Legia odeszła bezpowrotnie z Leśnodorskim... tak, wiem, Leśny wydawał, bo dzięki tym wydatkom Legię chciało się oglądać.

odpowiedz
Znawcy - 23.09.2020 / 18:46, *.play-internet.pl

Na przegraną Legii jest ponad 9 zeta.juz tysiaczek obstawiony.Lubie te mecze Legii ponad 40 koła wyjęte.Ciekawe ile wkłady zarobiły.

odpowiedz
obserwator hipokryzji - 23.09.2020 / 21:32, *.chello.pl

@Znawcy: Życzę utopienia tego tysiaczka bezpowrotnie

odpowiedz
Kobranocka Cover - 23.09.2020 / 18:41, *.vectranet.pl

Wiem ze tego już nie wybaczysz
Bo śpiewałem tak nie poradnie
Twoich czarnych glanów bliskość
Bo kocham tylko Pyrlandie

odpowiedz
Cult⚽️King - 23.09.2020 / 18:40, *.50.14

@O Panie!: Puchar,przeciètniak,sorry jak napisze za szybko, zawsze błédy robie,...

odpowiedz
dino - 23.09.2020 / 18:39, *.vtelecom.pl

Jest tu po to żeby realizować pomysły prezesa...

odpowiedz
Katastrofa - 23.09.2020 / 19:03, *.vectranet.pl

@dino: oby tak się nie stalo

odpowiedz
Xxl - 23.09.2020 / 20:34, *.virginm.net

@dino: co Cie dziwi? W kazdej pracy tak jest ze pracownik realizuje wizje wlasciciela, czy to magazyn,czy futbol czy inna branza...

odpowiedz
dino - 24.09.2020 / 07:19, *.plus.pl

@Xxl:
Chodziło mi o to że wizje naszego prezesa bywają różne i często się zmieniają a jedyną stałą myślą przewodnią zdaje się nie być budowa wielkiego ambitnego klubu a takiego wysyłającego piłkarzy na eksport

odpowiedz
m4 - 23.09.2020 / 18:29, *.chello.pl

czlowiek to jest jedzien dzien wczorajszy a jego na tych zdjeciach to chyba juz z tydzien trzyma XD

odpowiedz
Ja1916 - 23.09.2020 / 18:17, *.centertel.pl

Powodzenia. Jestem jutro dość spokojny o wynik. Gdyby został Vuko, to duża szansa by byla na odpadnięcie, co sam Vuko powiedzial w wywiadzie zresztą

odpowiedz
Rok - 23.09.2020 / 18:16, *.play-internet.pl

"media klubowe. Twitter na razie idzie do zamrażalki, podobnie zresztą jak inne serwisy. Nie mam teraz"

Co to jest zamrażalka :)?

odpowiedz
Barto(L) - 23.09.2020 / 21:22, *.tpnet.pl

@Rok: Czepiasz się, jest to urządzenie stosowane w kadrze U>21 do krioterapii.
Ciekaw jestem, czy w razie niepowodzenia (tfu) w LE, owe urządzenie będzie miało wpływ na zamrożenie uposażenia zatrudnionych ...

odpowiedz
Cult⚽️King - 23.09.2020 / 18:08, *.50.14

Po ...żyjemy...zooobaaczyymyyy...nie jeden nas nabrał a potem znowu zmiana trenera,i z Legii przeciètmiak,przynieś pochar Europy to sie ukłonimy po Królewsku✨⚽️✨

odpowiedz
Przynieś Puchar Europy ... - 23.09.2020 / 18:14, *.50.14

@Cult⚽️King: :)

odpowiedz
O Panie! - 23.09.2020 / 18:33, *.98.100

@Cult⚽️King: po_żyjemy? pochar?

odpowiedz
tekken (L) - 23.09.2020 / 18:06, *.chello.pl

W przeszłości paru dobrych piłkarzy Legii było z Poznania i oby Czesiu tez się sprawdził,wiec nie pier.....e.

odpowiedz
Meksykanin - 23.09.2020 / 18:01, *.play-internet.pl

Nie dla psa kiełbasa

odpowiedz
Sputnik 44 - 23.09.2020 / 18:08, *.vectranet.pl

@Meksykanin : czyli meczu nie oglądasz!?

odpowiedz
Pawciu - 23.09.2020 / 18:00, *.play-internet.pl

" realizowac pomysly prezesa".... Strach sie bac!

odpowiedz
MESKYKANIN - 23.09.2020 / 17:59, *.play-internet.pl

Nie dla psa kiełbasa

odpowiedz
Lipa - 23.09.2020 / 17:57, *.chello.pl

Pyra przemówił . Ale zaśpiewam

odpowiedz
Ignac - 23.09.2020 / 17:38, *.t-mobile.pl

Powinien sam mocno potrenować, bo spasł się jak wieprz

odpowiedz
sklej tam - 23.09.2020 / 20:05, *.play-internet.pl

@Ignac: pokaż siebie jakżeś taki cacy kozaku internetowy. Trener nie musi być docięty, Gatusso nawet o tym mówił ;)))

odpowiedz
PLBBOY - 23.09.2020 / 16:57, *.comcastbusiness.net

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się nigdy zobaczyć Czesława w koszulce z naszą (L) . Zobaczymy co z tego będzie.

odpowiedz
To co zawsze - 23.09.2020 / 17:59, *.centertel.pl

@PLBBOY: za 3 miesiące ktoś napisze to samo o kimś innym ;-)

odpowiedz
vuko Wreszcie WON - 23.09.2020 / 18:44, *.master.pl

@PLBBOY: a ja chórzysty wszołka

odpowiedz
PLBBOY - 23.09.2020 / 21:13, *.comcastbusiness.net

@To co zawsze: To jest bardzo możliwe.

odpowiedz
Snake - 23.09.2020 / 23:14, *.mm.pl

@PLBBOY: Gówno :)

odpowiedz
PLBBOY - 24.09.2020 / 00:06, *.comcastbusiness.net

@Snake: Brawo! A teraz spać, bo jutro znowu na sortowni będziesz śmieci układał :D

odpowiedz