fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening przed meczem z Dritą. Uraz Jędrzejczyka

Woytek i Qbas, źródło: Legionisci.com

O 19:20 legioniści rozpoczęli ostatni trening przed czwartkowym meczem z Dritą Gnjilane. W zajęciach, które były otwarte dla mediów przez pierwszy kwadrans, wzięło udział 24 zawodników z pola i trzech bramkarzy. Nieobecni byli jedynie kontuzjowani Vesović, Sanogo, Muzyk, Miszta i Kostorz.

Aktualizacja 21:53: Niestety treningu nie dokończył Artur Jędrzejczyk, który doznał urazu i z pomocą sztabu medycznego opuścił boisko. Na razie nie wiemy czy kontuzja kapitana jest poważna i czy ewentualnie wykluczy go z jutrzejszego starcia z Dritą.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z Legia Training Center.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Noijak - 24.09.2020 / 21:46, *.com.pl

Odszczekiwać teraz, to co pluliście na Jędzę

odpowiedz
Bartekmokotow - 24.09.2020 / 11:47, *.61.22

Najwazniejsza ze jest dron

odpowiedz
Albercik - 24.09.2020 / 13:22, *.plus.pl

@Bartekmokotow: a ty widziałeś kiedyś dron? Wracaj pilnować desek na budowie

odpowiedz
Michał - 24.09.2020 / 18:04, *.orange.pl

@Bartekmokotow: A co złego jest w dronie? Moim zdaniem jeżeli pomaga wszystko lepiej dostrzec i pokazać zawodnikom co robią źle jest on świetnym pomysłem

odpowiedz
singspiel - 24.09.2020 / 11:05, *.centertel.pl

super. Remy i Astiz - w zasadzie jakbyśmy grali bez obrony. Czyli będzie ofensywa

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.09.2020 / 10:33, *.chello.pl

Nie wiem, czy to strata, czy wzmocnienie. Jędza dołożył się prawie do każdej straconej bramki w tym sezonie. Do tego, te jego wyskoki d o główki z łokciem na karku przeciwnika, sędziowie tolerują tylko w ekstraklapie. Złapie szybko żółtko i będziemy drżeli przy każdym jego wejściu.

odpowiedz
Zięciu - 24.09.2020 / 18:14, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: Trudno, żeby dołożył się do każdej strzelonej, to w końcu środkowy obrońca... Ale swoją drogą, to faktycznie trochę za bardzo ryzykuje w polu karnym.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 24.09.2020 / 08:16, *.centertel.pl

JA PIER...... LE TU SAMI IDIOCI PISZĄ. TO NIE JEST NIC A NIC WINA MICHNIEWICZA I MOCNIEJSZYCH TRENINGÓW, TE URAZY PRZYTRAFIAJĄ SIĘ OD KAD WASZYM ZDANIEM bortnik TRAFIŁ DO LEGII. WCZEŚNIEJ NIE BYŁO TYLU KONTUZJI

odpowiedz
Szymon - 24.09.2020 / 08:03, *.t-mobile.pl

No i proszękilka ciężych treningów i widać kto jak potrzebny jest Legii: Boruc jakiś tam uraz, Jędza szpital. Na rozgrzewce jeszcze życzyłbym sobie aby Gargamel skręcił kostkę i można grać.

odpowiedz
quad74 - 24.09.2020 / 08:16, *.chello.pl

@Szymon:
:)

odpowiedz
Zborek - 24.09.2020 / 07:48, *.plus.pl

Jedza mogl mniej pajacować na treningu to by nogi nie skręcił

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 24.09.2020 / 06:58, *.play-internet.pl

Tak jak pisałem.Jędza jak tylko podpisał kontrakt "do emerytury",to teraz albo się wykartkuje i sobie poleży,albo "kontuzję złapie" po "intensywnym treningu"-))),i też 3 tygodnie wolnego.Bez kitu,Mioduski nie może być aż tak głupi i w Legii pieniądze latają innymi kanałami.

odpowiedz
(L)eo - 24.09.2020 / 00:40, *.t-mobile.pl

Mamy pierwsze wzmocnienie przed meczem ????

odpowiedz
T - 24.09.2020 / 08:24, *.129.105

@(L)eo: drugie, pierwszym byl wukowycz

odpowiedz
zlb - 24.09.2020 / 18:18, *.t-mobile.pl

@T: Te trzecim Ty!!!!! Pilnuj sie troche.

odpowiedz
Zięciu - 24.09.2020 / 18:18, *.chello.pl

@T: Teraz Michniewicz sam wygra mecz...

odpowiedz
Bemowo L - 23.09.2020 / 23:20, *.play-internet.pl

Ooo już urazy bo ciężej trzeba pracować niż u wuefisty vukowicia

odpowiedz
dron - 23.09.2020 / 23:08, *.virginm.net

nie lepiej zamontować kamery nad boiskiem zamiast tego drona? :)

odpowiedz
Johny - 24.09.2020 / 00:35, *.mgk.pl

@dron: nie

odpowiedz
Marcin - 24.09.2020 / 09:16, *.plus.pl

@dron: Nie pomyślałes że za pomocą drona można mieć poruszanie sie jednego zawodnika cały czas pod obserwacja i później pokazać mu błędy w poruszaniu i ustawieniu.

odpowiedz
dron - 24.09.2020 / 18:32, *.virginm.net

@Marcin : no nie pomyślałem bo zawodnicy maja czujniki które są połączone z programem analitycznym który automatycznie przypisuje kto jest kim i zamontowanie kilku kamer prawdopodobnie dałoby podobny efekt. Ja się nie czepiam tylko zadaje luźne pytanie kolego.

odpowiedz
RadoL - 23.09.2020 / 22:59, *.vectranet.pl

W naszym przypadku każdy mecz to jak najlepsza jednostka treningowa, więc przekładanie meczu że Śląskiem byłoby idiotyzmem

odpowiedz
MocnoLegia. Wola. - 23.09.2020 / 22:53, *.play-internet.pl

W przypadku awansu ciekawe czy przełożą mecz ze Śląskiem..?

odpowiedz
Marcel - 24.09.2020 / 00:37, *.t-mobile.pl

@MocnoLegia. Wola.: A co ma wspólnego jedno z drugim? Przecież mecz ze Śląskiem jest w niedzielę, a jeśli awansują do 4. rundy będą grać w następny czwartek, więc w czym problem?

odpowiedz
Darek - 23.09.2020 / 22:50, *.chello.pl

Zawsze lepiej symulować kontuzje niż tłumaczyć się z przegranego meczu.Choć w przypadku naszego kapitana zawsze po przegranym meczu można schować ogon pod dupę i spieprzyć przed dziennikarzami tak jak to już niejednokrotnie uczynił.
"Kapitan"

odpowiedz
Tomek - 23.09.2020 / 22:31, *.chello.pl

Muzyk i Kostorz zdecydowanie do wypożyczenia.

odpowiedz
Przemo - 23.09.2020 / 22:31, *.euro-net.pl

To może jutro Mosór?

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 23.09.2020 / 22:17, *.plus.pl

Nie wiem czy kontuzja jedzy to dobra czy zla wiadomosc patrzac jak gral to dobra a kto go moze zastapic to chyba gorzej

odpowiedz
Darek - 23.09.2020 / 22:14, *.chello.pl

Jedza ma wywalone na nasz klub.Później legenda bo rozegrał 300 bądź 400 meczów w barwach Legii.Ale nikt nie pisze ile razy zawiódł.Ile razy dał dupy w meczu.Ile razy uciekł po meczu przed dziennikarzami jak szczur.
Taki kapitan to dla mnie z dupy kapitan.

odpowiedz
Zdzicho - 24.09.2020 / 06:09, *.tpnet.pl

@Darek : z radovicia tez zrobili legende a prawda jest taka, ze wiekszosc tych skorokopow to gamonie

odpowiedz
Roma - 24.09.2020 / 07:19, *.centertel.pl

@Darek : tyle samo, ile ratował zespół i był najlepszy na boisku. Na pamięć to chyba jest jakieś lekarstwo.

odpowiedz
zlb - 24.09.2020 / 18:29, *.t-mobile.pl

@Darek : To znajdź sobie innego!!!Nie legenda????Boruc nie legenda,Jedza nie legenda,Rado nie legenda!!!!???Jak widziałeś same lipne występy Jedzy w Legii to gratuluje,a nie każdy jest megamowca,wystarczy zeby w szatni byl kapitanem!!!A Ty kolezko racej tam nie zaglądasz.Troche szacunku,bo pisać pierdoly każdy może!!!Byłeś w Płocku z Panem Arturem?Byłeś w Glasgow???Byles jak Rado wygrywal Nam mecze do spółki z Ljuboja????Oczywiście Pan Brychczy przykrywa ich wszystkich czapka,ale to są ludzie którzy duuuzo zrobili dla Legii,dla Nas i dlatego sza i troszkę pokory!!!!

odpowiedz
ben - 23.09.2020 / 22:08, *.inetia.pl

Jakoś się nie dziwię.

odpowiedz
Wolfik - 23.09.2020 / 22:42, *.mm.pl

@ben: Ja również ....

odpowiedz
oLaf - 23.09.2020 / 23:03, *.vectranet.pl

@Wolfik: nowy kontrakt podpisany to trzeba poleżeć....

odpowiedz
Cult⚽️King - 23.09.2020 / 22:01, *.amazonaws.com

Ostatnia fotka,nastépni do zwolnienia..,

odpowiedz
PPU - 24.09.2020 / 07:01, *.chello.pl

@Cult⚽️King: 100% racji. Kucharski już przed już powinien być wywalony.

odpowiedz
PPU - 24.09.2020 / 10:02, *.centertel.pl

@PPU : już przed Pinto

odpowiedz
Czaro - 23.09.2020 / 21:58, *.chello.pl

Wieteska Remy jutro na stoperku, musimy strzelić min z 4 gole bo to że stracimy to pewne.

odpowiedz