fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na Dritę bez Andre Martinsa, Stolarskiego i Rosołka

Qbas, źródło: Legionisci.com

Trener Czesław Michniewicz zdecydował, kto będzie miał szanse na występ w czwartkowym meczu z Dritą Gnjilane. W ścisłej kadrze meczowej zabrakło miejsca dla Andre Martinsa, Pawła Stolarskiego,  Macieja Rosołka i Mateusza Cholewiaka.

Ponadto sztab szkoleniowy nie będzie mógł skorzystać z Igora Lewczuka, który pauzuje za czerwoną kartkę w spotkaniu z Omonią.

Na liście jest 19 nazwisk, więc jedna osoba nie zmieści się w meczowym protokole. Niewykluczone, że będzie to Artur Jędrzejczyk, który wczoraj nie dokończył  treningu z powodu urazu.

Bramkarze: Boruc, Cierzniak

Obrońcy: Astiz, Jędrzejczyk, Juranović, Karbownik, Mladenović, Remy, Wieteska

Pomocnicy: Antolić, Gwilia, Kapustka, Luquinhas, Slisz, Valencia, Wszołek

Napastnicy: Kante, Pekhart, Rafael Lopes

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Loslobos - 25.09.2020 / 07:47, *.supermedia.pl

Jak dla mnie cała drużyna jak reklama kremu Nivea . Piłkarzyki super tylko nie przynoszą rezultatów 2: 0 to wstyd. Przeciwnik na poziomie 4 ligi

odpowiedz
lol - 24.09.2020 / 20:42, *.amazonaws.com

akurat to jest wzmocnienie Legii

odpowiedz
ben - 24.09.2020 / 20:06, *.inetia.pl

Gruby wystawia grubego na bramce to ze dwa razy wpadnie. Brak nędzy oznacza brak głupiej żółtej kartki przed naszym polem karnym i bezmyśl nych fauli łokciem .

odpowiedz
czesio... z włatcy móch - 24.09.2020 / 18:59, *.vectranet.pl

gra ma sie opierac na karbowniku, o czym swiadcza tez przedmeczowe treningi. wyjdzie na pewno i to jako srodkowy pomocnik. pytanie kto obok? slisz, czy antolic? Antolic raczej ma inklinacje do gry do przodu wiec na 6 bedzie sie meczyl, a role 8 ewidentnie bedzie pelnil karbo. zabraknie wiec typowiego przecinaka wiec stawiam na slisza.
W pierwszej 11 wyjdzie tez kante, by rozruszać obrone przeciwnika, ktory raczej bedzie sie bronil. Pekhart w drugiej polowie w zaleznosci od sytuacji. wiadomo, że trzeba stawiac na kapustke, bo mimo ze jest bez formy to nie po to przyszedl by siedziec na lawce. inna sprawa ze nie bardzo ma kto grac obecnie na 10. najwiekszy problem to chyba srodek obrony. pytanie co z wieteska i jedrzejczykiem? jesli sa kontuzje to zostaje dziadek astiz i od pewnego czasu bardzo elektryczny remy

kante
luquinhas, kapustka, wszołek
slisz, karbownik
mladenovic, jedrzejczyk, remy, juranovic
boruc

odpowiedz
Lozano - 24.09.2020 / 18:50, *.amazonaws.com

Boruc,juranovic,wieteska,jedza,mladen
Wszolek,slisz ,karbo,valencia,
Luqi,pekhart

odpowiedz
M@c - 24.09.2020 / 18:35, *.chello.pl

Legia grać ...... mać! :)

odpowiedz
Arecki - 24.09.2020 / 17:43, *.plus.pl

Do Plo kolego nazwisko tego pana NIE POWINNO SIĘ NIGDY ZNALEZC NA LIŚCIE KANDYDATÓW, A CO DOPIERO BYĆ TRENEREM (L)!!!!!!!!!!!!!!!!!!



odpowiedz
Ja - 24.09.2020 / 17:35, *.centertel.pl

Naprzód Legio! Jazda z waflami!!!

odpowiedz
Pawciu - 24.09.2020 / 17:32, *.net.pl

Ze Stolarskim nigdy Michniewiczowi nie bylo po drodze. Pewnie zima odejdzie.
Ma chlopak papiery na gre ale ciagle brakuje mu zaufania trenera + czeste kontuzje...

odpowiedz
FROG - 24.09.2020 / 17:58, *.com.pl

@Pawciu: papiery to ona ma ale na zapier..alanie audi po wawie

odpowiedz
Kris - 24.09.2020 / 17:29, *.vectranet.pl

Boruc/Cierzniak (obaj niczym się nie wyróżniają )
Juranovic-Remy-Jędrzejczyk-Mladenovic
Wszołek-Gwilia-Antolic-Valencia
Luquinhas
Kante

odpowiedz
Bln - 24.09.2020 / 18:52, *.play-internet.pl

@Kris:
Niestety Remy aktualnie to cień zawodnika który do nas przychodził. Byle jaki młodzieżowiec więcej by dał niż Remy teraz.

odpowiedz
Tomek - 24.09.2020 / 19:11, *.tktelekom.pl

@Kris: dokładnie tak to dobry skład

odpowiedz
jayjayPL - 24.09.2020 / 14:31, *.inetia.pl

Boruc - Juranovic, Remy, Karbownik, Mladenovic - Antolic, Gwila, Valencia, Luquinhas - Kante, Pekhart. Rzuca sie w oczy brak 2 równorzędnego składu. Halo! to nie polska ekstraklasa!! Tu trzeba miec wsparcie w liczniejszej grupie bardzo dobrych pilkarzy. Europa to walka o kazdy cm boiska i dodatkowe pluca sa obowiązkowe by wygrac ze średniej klasy rywalem europejskim.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 24.09.2020 / 15:52, *.255.243

@jayjayPL: i może jeszcze qurwa na bramce wystawisz Karbownika to już wtedy będzie cała formacja obronna. Qur....drugi Vuko ????????????????????????

odpowiedz
As - 24.09.2020 / 16:35, *.chello.pl

@jayjayPL: Karbownik na środku obrony? Ekstra.

odpowiedz
singspiel - 24.09.2020 / 16:56, *.centertel.pl

@As: Luquinhas w parze i jedziemy

odpowiedz
jayjayPL - 24.09.2020 / 17:41, *.inetia.pl

@As: Karbo n swojej pozycji. Pisałem tylko pod katem formacji, bez uwzględnienia na precyzyjne ustawienie w danym sektorze boiska. Wazne by ci ludzie wybiegli od 1 minuty.

odpowiedz
xxc - 24.09.2020 / 18:43, *.vectranet.pl

@jayjayPL: to jesli ci ludzie maja wyjsc od pierwszej minuty, a karbo ma grac na swojej pozycji, to gdzie masz drugiego srodkowego obronce? cos cie chyba fantazja poniosła

odpowiedz
Kasztano - 24.09.2020 / 14:24, *.play-internet.pl

Jak dla mnie powinnismy dzis sprobowac tak: Boruc..... Juranovic, Remy, Wieteska, Mladenovic.
Slisz, Antolic.
Karbownik, Luquinias,Wszołek
Kante

odpowiedz
Piotr - 24.09.2020 / 16:21, *.t-mobile.pl

@Kasztano: a widzisz Ślisza w 19 ?

odpowiedz
Rafał - 24.09.2020 / 16:24, *.plus.pl

@Piotr: czytać nie potrafisz ze zrozumieniem?

odpowiedz
fan - 24.09.2020 / 16:25, *.tpnet.pl

@Piotr: ja widzę

odpowiedz
Piotr - 24.09.2020 / 17:32, *.orange.pl

@fan: krótkie nazwisko dlatego przeoczyłem

odpowiedz
Gizior - 24.09.2020 / 14:20, *.t-mobile.pl

Mam nadzieję że będzie grał juranovic

odpowiedz
Avatar - 24.09.2020 / 14:18, *.centertel.pl

Oczywiście że jest bez formy bo nie grał albo grał same ogony . Na siłę wystawiany jest Bartek Slisz bo talent bo dużo kasy poszło na transfer bo mega talent ale jak wspomniał kolega mają grać najlepsi .

odpowiedz
Guardio(L)a - 24.09.2020 / 13:58, *.150.127

Czesław "711 telefonów" miał stawiać na młodych Polaków.
No to zaczął - na dzień dobry Rosołek poza kadrą meczową.
Chórzysta ...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 24.09.2020 / 14:08, *.centertel.pl

@Guardio(L)a:
I dobrze niech grają najlepsi. Jaką mamy młodzież pokazują rezerwy albo dwa ostatnie mecze w rundzie finałowej zeszłego sezonu.

odpowiedz
Plo - 24.09.2020 / 15:31, *.chello.pl

@Guardio(L)a: Po pierwsze to nie obrażaj naszego nowego trenera tylko go wspieraj, a po drugie nikt nie obiecywał że młodzi Polacy będą grać w pierwszym składzie tylko dlatego że są Polakami, wolę Michniewicza niż tego twojego Vukovica grającego defensywnym napastnikiem (Kulenovicem), a co do śpiewania to nie on pierwszy i nie ostatni popełniał jakieś błędy a szansa na rechabilitację mu się należy.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 24.09.2020 / 17:58, *.chello.pl

@Plo:

mam wspierać osobę śpiewającą legła Warszawa?
może jeszcze byś oczekiwał transferu Trałki albo Brożka? A Reissa na szefa akademii?

odpowiedz
Pawciu - 24.09.2020 / 18:58, *.net.pl

@Plo: nikt kto przez cale lata robil z ludzi idiotow ustawiajac mecze na ogromna skale nie powinien miec wiecej do czynienia z pilka a juz tym bardziej byc trenerem reprezentacji zatrudnionym przez PZPN

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 24.09.2020 / 13:48, *.246.2

1-0 po dogrywce :O

odpowiedz
jac - 24.09.2020 / 13:39, *.chello.pl

kurcze w kadrze Kapustka do odbudowy , Valencia bez ogrania a Martinsa brak , przeciez to był nasz czołowy zawodnik ....

odpowiedz
Pab(L)o - 24.09.2020 / 13:59, *.t-mobile.pl

@jac: był.. Dobrze napisałeś. Teraz jest w słabej dyspozycji. Kogoś trzeba wybrać. Miejmy nadzieję że wyniki badań i obserwacja pozwoliły wybrać optymalny skład...

odpowiedz
Avatar - 24.09.2020 / 13:33, *.centertel.pl

Andre Martins daje dużo więcej drużynie niż Slisz.Nie zrozumiała decyzja grubego.

odpowiedz
Pepe - 24.09.2020 / 13:48, *.t-mobile.pl

@Avatar:
Na szczęście nie jesteś trenerem. Martiens DAWAŁ kiedyś, a nie teraz.

odpowiedz
xxx - 24.09.2020 / 13:59, *.t-mobile.pl

@Pepe:
Zgadza się jego trzeba odbudować ! Dla Gvilli to będą mecze prawdy czy zostaje czy w zimowym okienku pożegnamy go jak i Pana kante !Pethart chyba się obroni ,zacznie inaczej grać po prostu

odpowiedz
As - 24.09.2020 / 16:38, *.chello.pl

@Avatar: zgadzam się. Slisz jak na razie nie pokazuje nic specjalnego i też uważam, że powinien grać Martins. Druga sprawa, że może w końcu Gvilia będzie mógł zagrać na swojej nominalnej pozycji czyli na środku pomocy, a nie na 10.

odpowiedz
Opoor - 24.09.2020 / 17:17, *.vectranet.pl

@As: jak Slisz nic nie pokazuje to chyba meczów nie oglądasz. Martins kompletnie bez formy, a Valeriane???? Nie rozśmieszaj mnie bo zajazdy mam.

odpowiedz
Wolfik - 24.09.2020 / 18:41, *.mm.pl

@As: Kolego, może obejrzyj w tym sezonie chociaż jeden mecz i dopiero wówczas wypowiedz się o Martinsie. Bo ja dawno nie widziałem go w jakiejkolwiek formie gwarantującej pierwszą 11-stkę. Chyba, że rezerw.

odpowiedz
Marcin - 24.09.2020 / 19:35, *.tpnet.pl

@Wolfik: A ja nie widziałem w tym sezonie aby Martins dostał szanse, gra tylko ogony a Gwilia kompletnie bez formy wystawiany w pierwszej jedenastce i dostający więcej minut gry jako wchodzący zmiennik.

odpowiedz