REKLAMA

Nowe bluzy i koszulki w sklepie Żyleta

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sklepie Żyleta pojawiły się nowe kibicowskie bluzy i koszulki. Na jesień idealnie pasować będą cztery modele bluz (170 zł) - z motywami "Jesteśmy waszą Stolicą", "Ultra CWKS", szara bluza "Żyleta" raz biało-szara bluza ze stójką "Warsaw Warriors". W sprzedaży pojawiła się również szara koszulka "Żyleta" (80 zł). Zakupów można dokonywać w sklepie stacjonarnym przy Łazienkowskiej, jak również on-line. Przy zamówieniu powyżej 200 złotych wysyłka gratis. Kupując w Żylecie, wspieracie ruch kibicowski na Legii.






fot. Jacek Wójcikowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 02.10.2020 / 19:51, *.211.228

całkiem fajna kolekcja

odpowiedz
Cult⚽️King - 01.10.2020 / 01:51, *.amazonaws.com

Git Malina!✨⚽️✨

odpowiedz
Kolarz - 30.09.2020 / 18:45, *.232.172

Ultra Cwks spoko, i zyleta tez tylko jakby miala jakis maly herb nad napisem miedzy L i E, albo pod spodem 1973.

odpowiedz
Twardy z Jadwisina - 30.09.2020 / 17:25, *.centertel.pl

Super !!! Bosman i Alhim to maja pojęcie !! Oby tak dalej ! Zakupy zrobione . Pozdro dla kumatych braci!!

odpowiedz
M - 30.09.2020 / 18:46, *.232.172

@Twardy z Jadwisina : po pierwsze Alchim a po drugie to nie ich sklep, abj jest na torwarze

odpowiedz
Się jara dziewczyno się jara chłopaku - 30.09.2020 / 18:56, *.kabel-deutschland.de

@Twardy z Jadwisina : a to czasem wspomniani nie mają innego sklepu czyli abj na Torwarze ? Kolega widze że koło kumatych to tylko stał...

odpowiedz
dino - 30.09.2020 / 21:00, *.vtelecom.pl

@Twardy z Jadwisina :
haha, jak ty taki kumaty i twardy jak w tym komentarzu to nie mam pytań

odpowiedz
Jasio - 30.09.2020 / 23:11, *.chello.pl

@dino: wyłącz komputer i idz spac bo do roboty na kasie zaśpisz i dino zamkną :)

odpowiedz
Twardy z Jadwisina - 02.10.2020 / 18:53, *.elartnet.pl

@M: Na Torwarze, nie torwarze, pajacu

odpowiedz
Ding - 30.09.2020 / 14:52, *.play-internet.pl

Ceny jak w oficjalnym sklepie, a miało być dla kiboli

odpowiedz
Piotr (L) - 30.09.2020 / 14:23, *.centertel.pl

Jak za takie pieniądze to szału nie ma nie są zbyt ładne

odpowiedz
toto - 30.09.2020 / 12:54, *.chello.pl

fatalne

odpowiedz
Zdziwiony - 30.09.2020 / 12:19, *.centertel.pl

Ja rozumiem że kasa idzie na cele ultras ale koszulka 80 zł gdzie tak naprawdę warta jest 40 zł to już jest zdzierstwo.

odpowiedz
oLaf - 30.09.2020 / 20:22, *.vectranet.pl

@Zdziwiony : warta jest 15 zł, a z dużą marżą powinna być sprzedawana za max. 40 zł . Chyba taniej (zwykłe t-shirty) jest w oficjalnym fan store - ledwo miesiac temu ORYGINALNE koszulki meczowe (białe) były po 90zł, zielone po 130zł (to zupełnie inna jakość, więc nawet nie porównuję)

odpowiedz
L - 30.09.2020 / 11:45, *.tpnet.pl

Niestety słabizna. Bardzo często koszulki i bluzy robione przez poszczególne grupy kibicowskie są o wiele fajniejsze od tego czegoś. Szanuje sam zamysł sklepu Żyleta ale weźcie sie ogarnijcie i zacznijcie robić normalne ubrania.

odpowiedz
ale syf - 30.09.2020 / 10:45, *.t-mobile.pl

proponuję zainwestować w projektanta na poziomie...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 30.09.2020 / 09:53, *.play-internet.pl

A macie bluze z jakims delikatnym motywem a nie takie "sektorowki" na pol bluzy?

odpowiedz