Czesław Michniewicz i Kamil Potrykus - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przemysław Małecki dołączył do sztabu Michniewicza

źródło: Legia.com

Przemysław Małecki został asystentem pierwszego trenera Legii Warszawa Czesława Michniewicza. 37-letni Przemysław Małecki w dotychczasowej pracy szkoleniowej prowadził reprezentację Polski U17 (lata 2017 - 2019), młodzieżowe drużyny Lecha Poznań, Miedzi Legnica i Zagłębia Lubin oraz był asystentem w zespole rezerw poznańskiego klubu. Dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski juniorów.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Marek - 29.09.2020 / 17:12, *.orange.pl

I bardzo dobrze, powinniśmy zatrudniać fachowców niezależnie od tego gdzie wcześniej pracowali.

Zatrudnianie samych "legend klubu" jako członków sztabu wychodzi nam bokiem. Nie sprawdził się Vukovic, nie sprawdza się Saganowski. Co innego "polonista" Dowhań, dzięki któremu Legia zarobiła grube miliony.

Szczerze mówiąc Małecki bardziej mi pasuje niż ten cały Michniewicz z myślą szkoleniową ala Piechniczek i niejasną korupcyjną przeszłością.

odpowiedz
Arecki - 28.09.2020 / 20:13, *.plus.pl

Panowie dobrze, że nie Patryk Małecki....

odpowiedz
Remino - 28.09.2020 / 14:36, *.orange.pl

nie- co drugi jest idiotą! LEGIA ponad wszystko!

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.09.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

Z przykrością to stwierdzam, ale tego forum już nie da się czytać... Ludzie q..a czy wy kiedyś bedziecie zadowoleni!? Czy hejtowanie podobno ukochanego klubu sprawia wam jakąś sadystyczną radość!?

odpowiedz
JWR - 27.09.2020 / 22:55, *.orange.pl

@Sputnik 44: Zgadzam się w stu procentach co drugi tu jest malkontentem.

odpowiedz
Arek - 27.09.2020 / 23:31, *.tpnet.pl

@JWR: ja bym rzekł, że co pierwszy:)

odpowiedz
:) - 27.09.2020 / 21:17, *.chello.pl

DNA już nieaktualne?

odpowiedz
Chris - 27.09.2020 / 21:14, *.lycamobile.pl

Niech loczek weźmie jeszcze żurawia. Tak pięknie grają. Gdzieś czytałem że mu lech się strasznie podoba z ich filozofią. Ale tu jest Legia a nie jakąś akademia.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 27.09.2020 / 19:56, *.tpnet.pl

Jak nie potrafią znaleźć fachowców to trzeba podkupić sprawdzonych ludzi....

odpowiedz
kolobolo - 27.09.2020 / 19:48, *.net.pl

mordy się cieszą na kasę pudla. kieszenie i policzki wypchane naszą kasą.

odpowiedz
stary trener - 27.09.2020 / 22:23, *.vectranet.pl

@kolobolo: nasza kasą??? mlody osobniku - jesli tak uwazasz -to nie plac i nie przychodz bo te 30 zl za bilet to Legii nie utrzyma - jestes kozak -kup klub i wypyc haj swoje policzki biedny zacofancu!!!

odpowiedz
Jasio - 27.09.2020 / 18:31, *.telkab.pl

I co złego, że przychodzi z Lecha. Wolelibyście trenera z Cracovi czy innej Wisły Płock?

odpowiedz
WilyWarsaw - 28.09.2020 / 07:16, *.play-internet.pl

@Jasio: Ta.. Jak przychodził Carlitos z Wisły Kraków.. Klaskali, jak przychodzil Hamalainen z Lecha klaskali.. Jak przychodzi trener buczą, gdzie tu logika? XD

odpowiedz
malin - 28.09.2020 / 09:43, *.play-internet.pl

@WilyWarsaw: Przecież to dzieciaki,które na mecze nawet nie chodzą,a najbardziej narzekają,olać to dziadostwo

odpowiedz
Arek - 28.09.2020 / 12:58, *.master.pl

@Jasio: lepszy vuko z kieleckim DNO??

odpowiedz
barber - 27.09.2020 / 17:55, *.inetia.pl

Amica wchodz do Legii kuchennymi drzwiami?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.09.2020 / 07:09, *.vectranet.pl

@barber: Przechodzą do LEPSZEGO Klubu, czego nie rozumiesz?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 27.09.2020 / 16:52, *.47.79

Kibice Lecha zatrudnieni przez Mr Dariusza .M.

odpowiedz
Lord - 11.10.2020 / 11:25, *.tpnet.pl

@Cult⚽️Legia: Dobrze kombinujesz . Kukułcze jajo podrzucone :P

odpowiedz