Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk i Karbownik powołani do reprezentacji

Woytek, źródło: 90minut.pl

Jerzy Brzęczek powołał ostateczną kadrę na październikowe mecze. Znalazło się w niej trzech zawodników z Ekstraklasy, w tym dwóch piłkarzy Legii Warszawa - Artur Jędrzejczyk i Michał Karbownik.

7 października o godzinie 20:45 w Gdańsku Polacy zagrają towarzysko z Finlandią, 11 października o godzinie 20:45 podejmą na tym samym stadionie Włochów w ramach Ligi Narodów, a 14 października o godz. 20:45 zmierzą się we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną.

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina), Łukasz Fabiański (West Ham United FC), Łukasz Skorupski (Bologna FC 1909), Wojciech Szczęsny (Juventus FC)

Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC), Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria), Paweł Bochniewicz (SC Heerenveen), Kamil Glik (Benevento Calcio), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Michał Karbownik (Legia Warszawa) Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Arkadiusz Reca (SPAL 2013), Maciej Rybus (Łokomotiw Moskwa), Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio)

Pomocnicy: Jacek Góralski (Kajrat Ałmaty), Kamil Grosicki (West Bromwich Albion FC), Kamil Jóźwiak (Derby County FC), Damian Kądzior (SD Eibar), Mateusz Klich (Leeds United FC), Grzegorz Krychowiak (Łokomotiw Moskwa), Karol Linetty (Torino FC), Jakub Moder (Lech Poznań), Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa), Piotr Zieliński (SSC Napoli).

Napastnicy: Robert Lewandowski (FC Bayern München), Arkadiusz Milik (SSC Napoli), Krzysztof Piątek (Hertha BSC Berlin).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
:) - 29.09.2020 / 18:39, *.chello.pl

same kozaki, nikt normalny po Finalandi nie bylby w stanie zagrac z Wlochami

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 29.09.2020 / 17:55, *.amazonaws.com

Powołani!huuuraaa!a czy zagrajá?chyba nie eeeeee I po co to?

odpowiedz
KibicL - 29.09.2020 / 09:59, *.vectranet.pl

Nie ma już chętnych z milionami na Karbownika? Jak zwykle w Polsce. Kopnie parę razy piłkę prosto już gwiazda do opylenia za miliony. Gdyby był sprzedany pół roku temu jak miało być, byłoby już po zawodniku. Pragnąłby wrócić do Legii odbudować się. Przedwczesne sprzedawanie grajków jest główną przyczyną słabości polskiej piłki klubowej.

odpowiedz
Kristof - 29.09.2020 / 01:31, *.ziggo.nl

Jędrzejczyk do kadry???????????? Przecież on dalej szuka piłki jak ograł go zawodnik Górnika z hiszpańskiej 5 ligi. To są jakieś jaja.

odpowiedz
Sss - 29.09.2020 / 12:22, *.chello.pl

@Kristof: zgadzam się w 100℅

odpowiedz
Antonio - 28.09.2020 / 23:31, *.chello.pl

Największe drewno Ekstraklapy w kadrze.... Żenada... Zero techniki ,wolny ,elektryczny i niemyślący.... Cały jędza

odpowiedz
ben - 28.09.2020 / 21:15, *.inetia.pl

Jędza z "kontuzją" bez formy i Karbo bez formy to chyba żart

odpowiedz
kot - 28.09.2020 / 19:35, *.chello.pl

Jędrzejczyka od biedy mogę zrozumieć, ale Karbownik to z jakiej paki to powołanie? kolejny raz za bycie w fatalnej formie?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 29.09.2020 / 11:41, *.161.8

@kot: Powinien dostać powołanie ale do młodzieżówki

odpowiedz
Sss - 28.09.2020 / 16:52, *.t-mobile.pl

A będą mieli siłę grać co trzy dni?

odpowiedz
Lolo Ferrari - 28.09.2020 / 15:29, *.riz.pl

WIlczek za Milika czy Piątka (bez różnicy kij grają) i Mierzejewski za Krychowiaka dziekuje tyle w temacie mic-drop Wujas zjedz Snickera

odpowiedz