REKLAMA

Kursy na mecz

Bukmacherzy: Legia faworytem do awansu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dla kibiców Legii forma drużyny cały czas jest jedną wielką niewiadomą. Czwartkowa wygrana z Dritą raczej nie przesłoniła dotkliwej porażki z Górnikiem. Z kolei w weekend nie mogliśmy oglądać efektów pracy nowego trenera, bo mecz ze Śląskiem został przełożony. Mimo to, bukmacherzy jako faworyta wskazują zespół mistrza Polski. Kurs na awans "Wojskowych" do fazy grupowej Ligi Europy wynosi 1,38, a na ostateczny triumf rywali 3,15.

Trochę inaczej rozkładają się kursy na wygraną w regulaminowym czasie gry - 1,96 na zwycięstwo Legii i 4,05 na wygraną Qarabagu.

Oficjalny sponsor Legii Warszawa firma Fortuna przygotowała specjalną ofertę dla nowych graczy: Pierwszy zakład do 200 PLN bez ryzyka, bonus od pierwszego depozytu aż 2000 PLN + 20 PLN bonusu a rejestrację. Szczegóły oferty

Sprawdź bonus

LEGIA WARSZAWA - QARABAG FK
FORTUNA: 1 1.96 X 3.50 2 4.05

Wszystkie kursy na mecz Legia - Qarabag


WYNIKI SONDYCzy Legia wyeliminuje Qarabag Agdam?
SUMA GŁOSÓW: 7308
START: 25.09.2020 / KONIEC: 01.10.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Wygrany - 01.10.2020 / 23:47, *.amazonaws.com

Dziękuje idiocie z Fortuna za kurs 4,5 na Karabach.

odpowiedz
mati - 01.10.2020 / 22:40, *.com.pl

cholera znowu nie obstawiłem a bym obstawił na tych z kursem 4.05

odpowiedz
PLBBOY - 01.10.2020 / 10:35, *.227.22

Piszę to z wielkim smutkiem, ale lata kibicowania Legii nauczyły mnie, że nie jest ona faworytem w żadnym meczu. Nigdy nie możemy zaczynać spotkania z takim nastawieniem do przeciwnika.

odpowiedz
M@c - 01.10.2020 / 10:16, *.chello.pl

Jeżeli ktoś nie odp......li takiej pajacerki jak Lewczuk z Omonią to może wygramy.

odpowiedz
Jimmy L - 30.09.2020 / 23:10, *.d1-online.com

A ja nie kalkuluje, albo rybki albo akwarium. Stawiam na Legiunie dwie stowki. TYLKO Legia Warszawa

odpowiedz
Hakon - 30.09.2020 / 22:59, *.3s.pl

Postawiłem 50zl na azerow

odpowiedz
Arek - 30.09.2020 / 23:10, *.tpnet.pl

@Hakon: oby przepadło!

odpowiedz
Hakon - 30.09.2020 / 23:24, *.3s.pl

@Arek: oby

odpowiedz
Hakon - 01.10.2020 / 21:47, *.plus.pl

@Hakon: i ch...j...

odpowiedz
Ja - 30.09.2020 / 19:35, *.t-mobile.pl

Albo buki wiedzą coś czego my nie wiemy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.09.2020 / 18:56, *.orange.pl

Od początku na nich i nie dać złapać oddechu do końca...

odpowiedz
1916 - 30.09.2020 / 16:28, *.t-mobile.pl

Wygrana Legii 2:1 .

odpowiedz
kowaL - 30.09.2020 / 15:37, *.rogers.com

no to albo awans Legii i wielka radość, albo 2000 na tamtych i też bedzie okej xD

odpowiedz
xLSx - 30.09.2020 / 15:35, *.t-mobile.pl

Tak tak, z Omonią kurs na wygraną Cypryjczyków był jeszcze wyższy. A na Legię niższy.

odpowiedz
Ja1916 - 30.09.2020 / 14:42, *.vectranet.pl

Bardzo dziwne te kursy.
Myślę że Karabach to obecnie drużyna o klasę, jak nie dwie lepsza od Legii.
Awans Legii uznałbym jako niespodziankę.

odpowiedz
ACAB - 30.09.2020 / 16:23, *.t-mobile.pl

@Ja1916: jedyny atut tych dzikich ze stepu jest doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzy lata gry w europejskich pucharach bo ostatnio czyli od połowy marca rozegrali siedem (7) meczy oficjalnych z bardzo słabym bilansem

odpowiedz
ja1916 - 30.09.2020 / 18:36, *.vectranet.pl

@ACAB : Szczerze mówiąc nie sprawdzałem co grali w tym roku. Bardziej patrzę pod kątem ich corocznej gry w LE, a nawet LM i drużynach jakie ogrywali w eliminacjach (Twente, czy nawet ten Sheriff z którym nie daliśmy rady).
Dodatkowo nasze ostatnie mecze , jak choćby ten z Drittą wołał o pomstę do nieba. Jak zagramy tak jak tydzień temu, to kwestia raczej tylko ile przegramy, a nie czy przegramy.
No ale po cichu trzeba liczyć że Michniewicz to poukładał trochę przez tydzień ;)

odpowiedz
Neo(L) - 30.09.2020 / 13:36, *.vectranet.pl

Kurs 1,96 na gospodarza w regulaminowym czasie oznacza nic innego jak to, że buki przewidują wyrównane spotkanie.

odpowiedz
Rado - 30.09.2020 / 13:17, *.warszawa.pl

Oby się nie mylili...

odpowiedz
SEBO(L) - 30.09.2020 / 11:39, *.centertel.pl

Jeden z tych meczów, gdzie nic nie będzie niespodzianką...

odpowiedz
L - 30.09.2020 / 11:21, *.chello.pl

Grubo na awans karabach tak podpowiada rozum

odpowiedz
zduneq - 30.09.2020 / 11:32, *.inetia.pl

@L:
ewidentnie buki chcą zarobić na Legii.ten kurs jest absolutnie z dupy, Legia która ma problem wymienić 3 podania z klepki ma 2xz większe szanse niż drużyna która w ostatnich 3 sezonach grała w fazie grupowej LE 3 razy ?

odpowiedz