fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal: Pierwszoligowy debiut przed własną publicznością

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę o godzinie 18 w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 futsaliści Legii po raz pierwszy zagrają przed własną publicznością w tym sezonie. Początek debiutanckiego sezonu w 1. lidze PLF wypadł bardzo dobrze - legioniści wygrali dwa wyjazdowe mecze. Najbliższym rywalem Legii będzie KS Gniezno, które po dwóch meczach ma na koncie 3 punkty.

Wstęp na spotkanie jest darmowy, jednak ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną na hali może zasiąść tylko 50% widowni, dlatego prosimy o składanie rezerwacji miejsc poprzez adres e-mail: jaroslaw.kaniewski@legiafutsal.com. W e-mailu należy podawać imię, nazwisko, numer telefonu.

Sekcję można wesprzeć dobrowolną kwotą poprzez zakup cegiełki.

Zachęcamy do wspierania naszej drużyny w walce o awans do futsalowej ekstraklasy!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.