REKLAMA

Qarabag już w Warszawie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zespół Qarabagu Agdam, z którym legioniści będą w czwartek walczyli o awans do fazy grupowej Ligi Europy, przyleciał we wtorek wieczorem do Warszawy. Mistrzowie Azerbejdżanu podróżowali do stolicy Polski samolotem czarterowym. W środę o godzinie 18:45 odbędzie się konferencja prasowa trenera rywali Legii, a następnie zespół Qarabagu będzie trenował przy Łazienkowskiej 3.

Na godzinę 16 zaplanowana jest konferencja prasowa Czesława Michniewicza, a godzinę później na bocznym boisku przy Ł3 odbędzie się trening Legii.

WYNIKI SONDYCzy Legia wyeliminuje Qarabag Agdam?
SUMA GŁOSÓW: 7308
START: 25.09.2020 / KONIEC: 01.10.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
obserwator hipokryzji - 30.09.2020 / 17:43, *.chello.pl

Jak zwykle głos dali słynni "eksperci", tym razem "wybitni" specjaliści wirusologii. Jak ktoś odważy się sprzeciwić ich "naukowym" wywodom to argumentem jest nazwanie go amebą. To pokażcie swoje tytuły doktoranckie i naukowe osiągnięcia a może któryś z was jest przynajmniej ordynatorem oddziału zakaźnego? Myślę jednak że wasze największe osiągnięcia to świadectwo ukończenia podstawówki, zawodówki i co najwyżej niektórych kursów i szkoleń. Chcecie się jedynie dowartościować i pozujecie na wielkich znawców w sporcie, medycynie, polityce i w ogóle nie ma dla was żadnych trudnych tematów w których byście się nie wypowiedzieli, bo przecież jesteście ekspertami i autorytetami w każdej dziedzinie a kto śmie się sprzeciwić jest uznawany amebą. Żal mi was i waszego smutnego życia! Życzę wszystkim Zdrówka, a trudne tematy zostawmy rzeczywistym specjalistom którzy mają pojęcie o czym mówią.

odpowiedz
Prawda - 01.10.2020 / 17:05, *.vectranet.pl

@obserwator hipokryzji:
Twarde fakty i statystyki nie są wywodami naukowymi. Bardziej to Ty wierzysz opłaconym "lekarzom" celebrytom i ich "naukowym" teoriom . Zaproponował bym żebyś się zastanowił zanim coś napiszesz ale myślę, że z tą funkcją nie jest najlepiej skoro musimy się spierać o coś co dla większości jest oczywiste a dla Ciebie nie.
Wirus istnieje od ponad 100 lat a ryzyko poważnych komplikacji jest podobne do ryzyka śmiertelnego wypadku w drodze do pracy. Uważasz, że mamy wszystkim zabrać samochody albo ograniczyć prędkość aut do 10 km/h? 5300 osób rocznie w Polsce popełnia samobójstwa tzn. że każdy powinien siedzieć w izolatce żeby sobie nic nie zrobić? W Polsce rak zabija rocznie 100 tys. osób itp. itd. To są realne problemy a Ty widocznie nigdy z nimi nie miałeś do czynienia skoro podniecasz się chorobą równie groźną co przeziębienie...

odpowiedz
Walerek - 30.09.2020 / 09:16, *.netfala.pl

Kurcze ta cała pandemia to ściema miliarderów. Wymyślili to i mącą ludziom w głowach. Zarabiają na szczepionkach i syropach od kaszlu, żeby tylko sprzedać przeterminowane leki. Czosnek też lepiej się sprzedaje. Lobby czosnkowe też pewnie maczało palce w wymyślaniu tej pandemii. I miodowe też.

odpowiedz
Mordelas - 30.09.2020 / 08:36, *.warszawa.pl

Przyjeżdża ekipa z malutkiego Azerbejdżanu a u Nas podniecenie jakby co najmniej Trnava, Dudelange albo Szerif . O tempora, o mores!!

odpowiedz
Pawcio - 29.09.2020 / 22:48, *.vectranet.pl

Czyli to oznacza, że nie będzie walkoweru? Gramy?

odpowiedz
Zz - 29.09.2020 / 23:19, *.a2mobile.pl

@Pawcio: ci wy macie z tym walkowerem dzbany. Czy, żeby nie szukać daleko, jak się awantura na Ukrainie zaczęła to bo. Szachtar Donieck wyleciał z pucharów? Niez grał gdzie indziej po prostu

odpowiedz
Lekarz - 29.09.2020 / 23:50, *.orange.pl

@Pawcio: Ja tam czekam na wiarygodne wyniki ich badań. Jakoś nie wierzę medykom z kraju w stanie wojny.

odpowiedz
Lfan - 30.09.2020 / 06:45, *.play-internet.pl

@Lekarz: A naszym wierzysz? Może w telefonach? Buahahahaa Te testy jak i epidemia to ściema.

odpowiedz
Mordelas - 30.09.2020 / 08:32, *.warszawa.pl

@Lfan: Milion ludzi w piachu, setki tysięcy pod respiratorem walczących o każdy oddech i następni w kolejce, to też ściema?? Z Ciebie taki Lekarz jak z aptekarza diler. Podaj nazwę szpitala jednoimiennego w którym "Pan Doktor" pracuje to będę omijał szerokim. To skoro epidemia jest ściemą to może potwierdzonych nosicieli zamkniemy w izolacji z takimi dzbanami jak Ty?? i Waszymi rodzinami, co?? Ja tak odpowiadam takim cwaniakom i mięknie im faja. Jesteś Krewnym wujka Google albo Cioci Wikipedii, na bank, idź na lekcje bo się spóźnisz i będzie uwaga w dzienniczku a naprawianie Świata zostaw mądrzejszym od siebie!!

odpowiedz
Ja)(L) - 30.09.2020 / 08:51, *.193.178

@Mordelas: żal mi ciebie, oglądaj tv i podniecaj się koronaswirusen, buduj ich medialną żyłe złota.

odpowiedz
Sulej - 30.09.2020 / 09:20, *.plus.pl

@Ja)(L) :
Nie, to Ciebie jest żal bo zgrywasz cwaniaka. Nie chodzi o podniecanie się tylko żeby myśleć samodzielnie, ale jednocześnie mieć świadomość że jednak coś się na świecie dzieje. Doceniaj że jesteś zdrowy jeden z drugim bo jak zdrowia zabraknie to cwaniactwo się kończy i dopiero człowiek uczy się pokory.
Zdrowia

odpowiedz
Prawda - 30.09.2020 / 09:51, *.play-internet.pl

@Sulej: Ale wy jesteście słabi. Umieralność rok do roku jest zbliżona albo niższa. We Włoszech komisja śledcza w sprawie robienia ludzi w Ch... A nadal znajdują się takie ameby. Jakby przejmować się chorobami o takiej umieralności ( ministerstwo podaje coś około 200 osób), to każdy powinien być w szpitalu w izolatce, jeść tylko kiełki, myć się tylko wodą bez chemii itp. itd.

odpowiedz
Donek - 30.09.2020 / 11:29, *.aster.pl

@Prawda: każdy jest kozak aż jemu się nie przytrafi. Każdy jest mądrzejszy niż międzynarodowe zespoły lekarzy. Każdy chrzani farmazony bo ma dostęp do neta i się może produkowac poza swoim podworkiem. Niestety tak to już jest w społeczeństwie, 50% żyje w ciemnogrodzie, czy to Polska, Francja czy USA.

odpowiedz
opoor - 30.09.2020 / 12:04, *.futuro.pl

@Mordelas: Tia. Szpitale świecą pustkami bo czekają na te miliony, o których piszesz. W dzisiejszych czasach na nic innego się już nie umiera, a te osoby 80+ to pewnie jeszcze ze 30 lat by żyły gdyby nie Twój "bożek" wirusowy.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 30.09.2020 / 12:07, *.35.8

@Mordelas: Szkoda nerw i czasu na ludzi fanatycznie wierzących we wszelkie brednie, fanatyków wszelkich teorii spiskowych. Możesz im przedstawiać rzetelne dowody poparte nauką a te betony i tak nie skruszeją. Po przekroczeniu pewnej granicy fanatyzmu już nie ma powrotu i żadne argumenty do takich osób nie trafią, będą tylko szukali opinii potwierdzających ich wydumane spiski, zamknięci w swoich szklanych kulach niewiedzy.

odpowiedz
Prawda - 30.09.2020 / 12:40, *.play-internet.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. :
Statystyka umieralności nie jest argumentem? Typowo lewacka ciemnota...

odpowiedz
opoor - 30.09.2020 / 13:53, *.futuro.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Podaj proszę te argumenty poparte nauką. Chętnie wysłucham, przeanalizuję i wyciągnę wnioski.

odpowiedz
Wiaderny - 30.09.2020 / 20:19, *.mm.pl

@opoor: teorie spiskowe wymyślają ludzie, którzy nie rozumieją rzeczywistości i zaczyna ona ich przerastać. Zrozumieją, jak oni, albo ktoś ich bliski będzie walczył o każdy oddech pod respiratorem, tj. o życie.

odpowiedz
Ty(L)ko Legia - 30.09.2020 / 23:42, *.chello.pl

@Mordelas: a kim ty jestes mieka fajo JA tam odpowiadam takim jak Ty włącz myślenie gimbazjalisto!

odpowiedz
wiaderny - 01.10.2020 / 08:04, *.landkreismol.de

@Ty(L)ko Legia: co Ty w ogole piszesz. Twoj wpis nic nie wnosi merytorycznego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.09.2020 / 22:32, *.centertel.pl

W czwartek bedzie inna gra, inna Legia. Moc bedzie z nami, 2-1 wygramy.

odpowiedz
zlb - 30.09.2020 / 00:28, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Oby.

odpowiedz
xLSx - 30.09.2020 / 13:13, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Nic nie będzie inne, cudów nie ma. Będzie jak z Dritą, ten sam piach co do tej pory.

odpowiedz
oko - 29.09.2020 / 22:22, *.chello.pl

W jakim hotelu śpią, może coś pospiewać pod oknami

odpowiedz
Autor - 30.09.2020 / 01:38, *.vectranet.pl

@oko: drita spała w Radisonie na grzybowskiej, to moze i oni tez

odpowiedz
He he - 30.09.2020 / 06:38, *.chello.pl

@Autor: a gdzie to. Bo ja z Ursusa

odpowiedz
Elquatro - 30.09.2020 / 06:41, *.chello.pl

@oko: mordo z gitara to na patelnie idz, tam więcej zarobisz

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 30.09.2020 / 07:48, *.play-internet.pl

@He he : nie zdazysz dojechac. Formanka kursuje tylko w piatki.

odpowiedz
Klakier - 30.09.2020 / 09:12, *.chello.pl

@He he : Ursus to Ty szanuj

odpowiedz
Rafał - 29.09.2020 / 22:02, *.t-mobile.pl

Witam. Mam do oddania kod zniżkowy -70 zł na zakup koszulki meczowej. Kod ważny tylko do jutra, ale może ktoś jeszcze skorzysta. Jeśli jest jakiś chętny to proszę o kontakt na rafal.praga@wp.pl

odpowiedz
Pawciu - 29.09.2020 / 21:30, *.net.pl

Dobrze ze przylecieli- powalczymy o awans na boisku a nie gdzies w gabinetach UEFA... a juz wygral sport a nie stan wojenny

odpowiedz
Radom L - 29.09.2020 / 21:18, *.vectranet.pl

I wylądowali w piz-doo.
Nie mamy szans

odpowiedz
Wolfik - 29.09.2020 / 20:52, *.mm.pl

Qarabag to doświadczony o ograny w pucharach zespół. Nasi piłkarze muszą "jeździć na tyłkach" by wywalczyć ten awans. Gdyby mecz rozgrywano przy pełnych trybunach powiedziałbym, że szanse są wyrównane bo decyduje jeden mecz. Ale puste trybuny niwelują przewagę własnego boiska. Szanse oceniam na 30-70%, ale mimo wszystko wierzę w ten awans. Musimy takie zespoły ogrywać by zaistnieć w Europie. Za rok, o awans do LE będzie już bardzo, bardzo trudno. W zasadzie to nasze ostania szansa jest.

Trzymajmy mocno kciuki za naszych piłkarzy.

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.09.2020 / 21:50, *.vectranet.pl

@Wolfik: jeszcze w przyszłym roku będą się liczyły punkty za sezon z LM, ale masz rację - roztrwoniliśmy cały dorobek kilku tłustych lat. Co wiecej jeśli nie zdobędziemy MP to czekają nas te nowe rozgrywki - dla piłkarskiego III świata...

odpowiedz
Ginpasterz - 29.09.2020 / 23:17, *.194.191

@Wolfik: Ze względu na ranking krajowy w przyszłym sezonie będziemy walczyć w nowym europejskim Pucharze. LE już nie dla nas. Chyba że zdobędziemy Mistrza to wtedy w eliminacjach do LM. Co nie zmienia faktu że trzeba zbierać punkty do rankingu klubowego żeby być jak na dłużej rozstawionym. A tak naprawdę to trzeba grać i ogrywać przeciwników pokroju jutrzejszego zespołu jeśli chce się grać w Europie.

odpowiedz
Gość niedzielny - 30.09.2020 / 06:46, *.centertel.pl

@Wolfik: Nie wiem czy zauważyłeś Ale Naszym ,,piłkarzom 'lepiej się gra przy pustych trybunach Tak było już w kilku ważnych meczach ????chyba psychicznie nie unoszą ciężaru tych spotkań????

odpowiedz
(L)eszek - 29.09.2020 / 20:47, *.chello.pl

no i trenujom o i pojadom do domu Val Gvilia ich puknie :) pyk pyk

odpowiedz
Arecki - 29.09.2020 / 20:39, *.plus.pl

Brawo za pomysł, a swoją drogą tak mało mamy pamiątek(koszulek, breloczków itp.) z wizerunkiem naszej LEGENDY w sklepie.... SZKODA.

odpowiedz
xLSx - 29.09.2020 / 19:53, *.t-mobile.pl

Przegra Legia ten mecz. Za mało czasu dla Cześka żeby naprawić to co Vuczko zpier... każdy kto wierzy w wygraną jest naiwniakiem i oczekiwania opiera tylko na kibicowskiej wierze.

odpowiedz
Korek - 29.09.2020 / 19:58, *.chello.pl

@xLSx: cyt.: "oczekiwania opiera tylko na kibicowskiej wierze" - a czy to tak mało?

odpowiedz
xLSx - 29.09.2020 / 20:20, *.t-mobile.pl

@Korek: Oczywiście ze to mało. Tak naprawdę to wręcz nic. Przydałoby się mieć jakieś argumenty pozwalające mieć nadzieję że Legia dobrze zagra, a nie ma żadnych.

odpowiedz
Wolfik - 29.09.2020 / 20:55, *.mm.pl

@xLSx: Nadzieją jest jeden mecz. W przypadku dwóch spotkań nasze szanse byłby mniejsza, chociaż i tak nie są wysokie. Qarabag na wyjazdach jednak nieco na jakości traci. w tym upatruję owej szansy. Trzeba jednak zagrać 150% lepiej niż z Dritą.

odpowiedz
Kuraq(L) - 29.09.2020 / 20:55, *.32.241

@xLSx: Oby się twoje słowa w gówno obróciły...

odpowiedz
xLSx - 29.09.2020 / 21:21, *.t-mobile.pl

@Kuraq(L): no i wiecznie jakieś "oby". Nie byłoby lepiej wiedzieć że stać nas na dobry mecz i wygraną, zamias tylko wierzyć i mieć nadzieję, mimo że jak dotąd nie było ani jednego dobrego występu?

odpowiedz
xLSx - 29.09.2020 / 21:23, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Qarabag traci na wyjazdach, a my u siebie. Dobrze się składa. W lidze 2 mecze i 2 razy w doopę

odpowiedz
Kuraq(L) - 29.09.2020 / 21:52, *.32.241

@xLSx: Pokażą w czwartek jak się przygotowali. Michny próbuje coś sklecić w tym bałaganie, który zrobił nasz prezesina razem z Vuko. Ale czy podoła??? Nikt tego nie wie. Mam nadzieje że się zepna nasze grajki i coś pokażą. Innaczej znowu ligowa szarzyzna... Niech będą puchary w tym sezonie bo bedzie przesrane,przesraniutkie. Pozdrawiam.

odpowiedz
Olo - 29.09.2020 / 19:34, *.centertel.pl

Mam nadzieję, że swoją postawą na boisku pokażą, że grają w naszej Legii

odpowiedz