Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Qarabagem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jedyną pozytywną notę za czwartkowy mecz z mistrzem Azerbejdżanu otrzymał Artur Boruc. Występ bramkarza oceniliście na 3,7 w skali 1-6. Pozostali zawodnicy otrzymali niskie i bardzo niskie noty. Najgorzej oceniliście grę dwójki napastników - Rafael Lopes i Tomas Pekhart.



W sumie oceniało 2506 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,9.

Boruc 3,7
Slisz 2,2
Wszołek 2,0
Luquinhas 1,9
Karbownik 1,9
Mladenović 1,9
Valencia 1,8
Kapustka 1,7
Antolić 1,7
Jędrzejczyk 1,6
Juranović 1,6
Lewczuk 1,5
Rafael Lopes 1,4
Pekhart 1,4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
ben - 04.10.2020 / 17:35, *.inetia.pl

Boruc trzy punkty za puszczone bramki dostał? Brawo!

odpowiedz
Legia - 04.10.2020 / 00:07, *.96.130

Jak ktoś mógł dać pethartowi i Lopezowi 2??
Za co???
Wszyscy 1!!!
Boruc 3 i tyle ????????

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2020 / 17:46, *.orange.pl

Tu graja prawdziwi Legioniści:
https://www.youtube.com/watch?v=QBnn2pYJLt0
Szacunek ogromny Panowie, za ambicję i wolę walki.

odpowiedz
bronek49 - 03.10.2020 / 17:42, *.chello.pl

jedynie Boruc na trójke pozostali to jedynki szkoda ze nie ma w ocenach zer bo na takie zasłużyli

odpowiedz
WETERAN - 03.10.2020 / 15:50, *.chello.pl

Prezes nie nadaje się do prowadzenia klubu sportowego, a w konsekwencji nie mamy:
- prawdziwego dyrektora sportowego
- dobrej ekipy trenerów pierwszego zespołu i trenerów zaplecza
- grupy profesjonalnych skautów
- sztabu medycznego
- dobrych piłkarzy.
Nie oczekujmy, że kilkuosobowa grupka zawodników sama z siebie zrobi cokolwiek. Nie dziwmy się, że jeśli trafi się nam grajek klasy Vadisa, zostanie w Legii na dłużej. Nie spodziewajmy się, że ktokolwiek cokolwiek nam da - czy to kasę, czy to wygrać mecz. Przeciwnie: wszyscy będą w nas teraz walić, jak w bęben. I będzie coraz gorzej.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2020 / 15:28, *.orange.pl

Być może niektórzy chcą zapomnieć 4 lata obciachu w Europie. I będa się podniecać ligą. Oczywiście macie do tego prawo, nic mi do tego. Ale wam nic do tego, że będę rzeczowo oceniał sytuację w Legii. I dopóki nie będzie normalności w klubie, nie mam zamiaru kłamać, jak to pięknie pachnie wielka kupa, zrobiona na Łazienkowksiej przez obecnego właściciela. Z jednym się zgadzamy - wszyscy kibice Legii chcą żeby klub wócił na właściwe tory. Pytanie, czy jest to możliwe z Dariuszem, bo osobiście przestałem w to wierzyć...

odpowiedz
L - 03.10.2020 / 14:04, *.tpnet.pl

Lewczuk za wysoko. Naliczyłem 3 błędy po których przeciwnicy mieli sam na sam.

odpowiedz
Czarny - 03.10.2020 / 13:52, *.optonline.net

Mogli mieć doświadczonego Nicolica
Wzięli dwóch słabych Lopeza i Pekharda!
Obrona to,tragedia.
Co do bramkarza to,już powinni szukać kogoś na poziomie,bo Boruc to już tylko średniej.

odpowiedz
Felek - 03.10.2020 / 13:41, *.play-internet.pl

Boruc prosak za wolny jest. Nora za wysoka.

odpowiedz
Czesiu - 03.10.2020 / 13:35, *.mm.pl

Wszyscy oprócz Boruca za wysokie noty

odpowiedz
Gustawo - 03.10.2020 / 13:04, *.229.8

totalne dno

odpowiedz
qrwde - 03.10.2020 / 12:48, *.tpnet.pl

Wszyscy WON

odpowiedz
lob - 03.10.2020 / 12:18, *.chello.pl

Dziad, dziadem pogania. Tak to tu wygląda......amatorka pełną gębą...
Tych, którzy nie grają w jedynce, tylko siedzą na trybunach powinno się oddać na mecze rezerw.........Siedzą na trybunach, tyłki im do krzesełek przyrosły i kasa leci......a gdzie rytm meczowy ??? Zobaczymy jakim składem zagrają rezerwy najbliższy mecz ???
Bałagan w tym klubie okropny. Pełna amatorka, zaczynając od prezesa - właściciela, poprzez dyrektora - szefa skautów, trenerów, lekarzy i.t.p.
Zawodowcy w Legii to są tylko chyba ekipy sprzątające...........Przykro na to patrzeć......

odpowiedz
(L) - 03.10.2020 / 09:47, *.plus.pl

Oceny za wysokie

MIODUSKI WON Z LEGII

odpowiedz
Sebastian - 03.10.2020 / 09:35, *.t-mobile.pl

Artur to jedyny prawdziwy Legionista w zespole. Reszta ma w dupie Legie i sprawdza tylko konto bankowe.

odpowiedz
Pawciu - 03.10.2020 / 09:33, *.net.pl

I tak są za wysokie

odpowiedz
michciu - 03.10.2020 / 09:26, *.t-mobile.pl

Jędrzejczyk za wysoka ocena. Ani to obrońca ani kapitan.

odpowiedz