fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Qurbanov: Ciężko nam skupić się tylko na meczu

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Legia zmieniła trenera, więc na pewno zagra inaczej. To utrudniło nam analizę rywala. Uważam, że legioniści zagrają bardzo pewnie i będą chcieli narzucić swój styl gry. My jednak postaramy się wypaść jak najlepiej - mówi Qurban Qurbanov, trener Qarabagu.

- Donald Guerrier miał problem z wizą. Przez pandemię pewne sprawy formalne się komplikują. Jutro przyleci do Warszawy i jeżeli pomyślnie przejdzie testy, to ma szansę na występ w meczu. Nie wiemy jeszcze czy wystąpi Emreli, ponieważ nabawił się urazu. O tym czy będzie gotowy przekonamy się bezpośrednio przed meczem i w ostatniej chwili podejmiemy decyzję.

- Zawsze gdy jestem pytany o gwiazdą drużyny przeciwnej, udzielam tej samej odpowiedzi: Nie analizujemy rywali jako indywidualności, ale jako drużynę. Legia ma dużo jakości piłkarskiej, dobrze gra długimi podaniami i będziemy chcieli zneutralizować te atuty. Szykujemy się na zmianę taktyki przeciwnika.

- Ciężko nam w obecnej sytuacji skupić się tylko na meczu. Od 30 lat nasz kraj jest okupowany i teraz chcemy wyzwolić nasze ziemie. Wierzymy ze nasze wojsko wyzwoli tereny, które są okupowane przez Ormian. Można powiedzieć, że myśli każdego z nas są w połowie na boisku a w połowie w Azerbejdżanie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
czytaj... - 01.10.2020 / 18:14, *.play-internet.pl

"Zawsze gdy jestem pytany o gwiazdą drużyny przeciwnej, udzielam tej samej odpowiedzi: Nie analizujemy rywali jako indywidualności, ale jako drużynę. Legia ma dużo jakości piłkarskiej, dobrze gra długimi podaniami i będziemy chcieli zneutralizować te atuty. Szykujemy się na zmianę taktyki przeciwnika."

w wolnym tłumaczeniu, macie ogórków, opier...limy was.

odpowiedz
Do redakcji - 01.10.2020 / 17:32, *.kompex.pl

Nie cytujcie Rzeniczaka. To sredni Kopacz i żaden autorytet.

odpowiedz
Greg - 01.10.2020 / 16:56, *.tpnet.pl

Wszystko już przekazał Jakub Rzeźniczak swoim kolegą

odpowiedz
kibolo - 01.10.2020 / 18:18, *.orange.pl

@Greg: Polska język trudna język

odpowiedz
Ziomek69 - 01.10.2020 / 15:12, *.65.141

Warto przypomnieć wyczyn Guerrira :-)

https://weszlo.com/2014/01/22/wilde-donald-guerrier-pokazal-zdjecie-z-lotu-ptaka-18/

odpowiedz
KuraK - 01.10.2020 / 08:36, *.chello.pl

Chyba Szur Qurbanov probuje tworzyc inna historie. Najgorsze jest to ze moze to dodatkowo motywowach ichnich wkladow do koszulek...

odpowiedz
Cult⚽️King - 01.10.2020 / 01:45, *.amazonaws.com

Legia powinna grać ten mecz na wyjeździe,to by ten wyjazd zrobił z nich wojownikòw!

odpowiedz
Sputnik 44 - 01.10.2020 / 08:18, *.t-mobile.pl

@Cult⚽️King: a ty tak na poważnie czy tylko nieudolnie żartujesz?? W pierwszym przypadku koniecznie zgłoś się do lekarza - teleporada nie wystarczy...

odpowiedz
Cult⚽️King - 01.10.2020 / 12:43, *.amazonaws.com

@Sputnik 44: ????

odpowiedz
polska_mysl_szkoleniowa - 01.10.2020 / 01:13, *.optonline.net

"Legia ma dużo jakości piłkarskiej, dobrze gra długimi podaniami"

laga z tzw. pominięciem 2giej linii. hehe

odpowiedz
Arek - 30.09.2020 / 23:05, *.tpnet.pl

Ale propaganda.

odpowiedz