Kibice wrócą na stadiony podczas rozgrywek UEFA - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

UEFA zezwoliła na częściowy powrót kibiców

Wiśnia, źródło: UEFA

UEFA podjęła decyzję odnośnie obecności kibiców na meczach reprezentacji narodowych oraz europejskich pucharów. Zgodnie z nowymi wytycznymi, od najbliższych meczów kadry kibice będą mogli zapełnić 30% stadionu, jeżeli pozwalają na to krajowe lub lokalne przepisy.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
123leg - 02.10.2020 / 07:57, *.chello.pl

problem jest od 2016 wodz dlugowlosy nadal nic nie Widzi, tylko Grodzisk Mazoowwiecki to biznes pralka pieniazkow, po co on na sile siedzi nna Lazienkowskiej ? pytam? czy ktos sie wypowie?

odpowiedz
L - 02.10.2020 / 12:52, *.tpnet.pl

@123leg: aktualnie to włożył 40 mln żeby załatać nam dług wiec logiczne jest ze czeka aż mu się zwróci. Tez byś siedział...

odpowiedz
wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę - 02.10.2020 / 00:20, *.52.138

teraz to chyba w Intertoto

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 01.10.2020 / 23:22, *.vectranet.pl

no cóż.........

odpowiedz
Yeti - 01.10.2020 / 22:07, *.vectranet.pl

Europa znów nie dla Legii. Nawet Azja nas tłucze. Ku.wa żyjemy chyba na piłkarskiej Antarktydzie.

odpowiedz
Kle - 03.10.2020 / 13:06, *.vectranet.pl

@Yeti: akurat Quarabag to mocna drużyna - regularna gra w pucharach, ostatnio dwa razy Liga Mistrzów w rzędu...

odpowiedz
H0L0GR4M - 01.10.2020 / 21:47, *.tpnet.pl

Ujjj z tego jak już po zawodach :/

odpowiedz
Ja - 01.10.2020 / 21:47, *.vectranet.pl

chyba dla amiki

odpowiedz
Czesiu - 01.10.2020 / 21:45, *.plus.pl

Europejskie puchary i tak bez nas
Jesteśmy za słabi na Europę

odpowiedz
1410 - 01.10.2020 / 21:32, *.vectranet.pl

już nas ten "problem" nie dotyczy...

odpowiedz
Vuko - 01.10.2020 / 21:22, *.tpnet.pl

Na uj ci kibice jak my puchary to w tv mozemy zobaczyc. Jacys ludzie z dalekich gór jadą z nami jak z baranami

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.10.2020 / 21:20, *.orange.pl

Spodziewali się, że Legia odpadnie z Karabachem to poluzowali kibicom na stadionach.

odpowiedz
Cyniek - 01.10.2020 / 21:19, *.vectranet.pl

Koło 9 tysięcy na Legii

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 01.10.2020 / 20:31, *.vectranet.pl

Szopka Trwa Dalej. Wirus Pada Ze Śmiechu.

odpowiedz
Zdzicho - 01.10.2020 / 19:29, *.tpnet.pl

To na Legii ile? 7tys?

odpowiedz
Matematyk - 01.10.2020 / 21:17, *.chello.pl

@Zdzicho: ponad 9.

odpowiedz
oLaf - 02.10.2020 / 00:43, *.vectranet.pl

@Matematyk: może i 9 000 ale najbliższy termin prawie za rok...

odpowiedz