Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karbownik do Parmy za 5,5 mln euro?

źródło: meczyki.pl

Legia Warszawa otrzymała ofertę z Parmy na kupno Michała Karbownika - informuje serwis meczyki.pl. Opiewa ona na 5,5 mln euro, a kluby negocjują bonusy.

Parma Calcio to 11 drużyna ubiegłego sezonu Serie A, po dwóch kolejkach obecnych rozgrywek zajmuje w tabeli ostatnie miejsce.

Jeszcze niedawno głośno było, że mocno zainteresowane młodym piłkarzem Legii jest Napoli. Wymieniane były także dużo wyższe kwoty transferowe, ale niewykluczone że po odpadnięciu z Ligi Europy klub z Łazienkowskiej będzie musiał zadowolić się niższą ofertą, by ratować budżet.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (95)

+dodaj komentarz
tommy - 04.10.2020 / 21:12, *.toneticgroup.pl

a moder za 11 baniek

odpowiedz
radzisz - 04.10.2020 / 20:21, *.com.pl

Niech zabierze ze sobą Pudla!

odpowiedz
orbi - 04.10.2020 / 17:29, *.10.170

spoko. poczekajmy. zimą odejdzie za 300 tys do I ligi polskiej.W ciągu roku jak widać cena idzie mocno w dół. miało byc ponad 10 mln, ostatnio była mega okazja za 7 mln a teraz mega promocja za 5.5 mln

odpowiedz
pol - 04.10.2020 / 14:36, *.chello.pl

tyle pieniędzy za takie kaleki

odpowiedz
kkk - 03.10.2020 / 20:22, *.vectranet.pl

taki sam piłkarz z identycznym wiekiem i możliwościami rozwoju jakby był chorwatem albo serbem czy czechem poszedłby za minimum 15 milionów no ale niestety u nas nikt się nie szanuje dodajmy do tego pato menadżerów i mamy to co mamy

odpowiedz
Serb - 04.10.2020 / 09:01, *.elartnet.pl

@kkk: Chorwatem, Serbem, Czechem...

odpowiedz
Tombo - 03.10.2020 / 20:12, *.centertel.pl

Nic na siłę... Najgorsze jest wypychanie zawodnika na siłę w jakimś przypadkowym kierunku...

odpowiedz
:) - 03.10.2020 / 19:50, *.chello.pl

Michał nie czytaj tych głupot co tu piszą ludzie nadużywający alkoholu.

odpowiedz
:( - 04.10.2020 / 12:26, *.master.pl

@:) : nie czytaj.. tylko pakuj się !!

odpowiedz
Mati - 03.10.2020 / 19:20, *.centertel.pl

Miała być Barcelona ;)

odpowiedz
Karbownik - 03.10.2020 / 19:15, *.play-internet.pl

Szczęśliwej drogi już czas jedź i już nie wracaj.

odpowiedz
Quic - 03.10.2020 / 17:54, *.chello.pl

A może Parma chce nowego prezesa. Mamy takiego jednego amatora kwasnych jabłek, zwanego Mioduski

odpowiedz
bronek49 - 03.10.2020 / 17:36, *.chello.pl

dziwie się że są frajerzy którzy chca zapłacić takie pieniądze za słabego Karbownika niech się Legia nie zastanawia i bierze kase za tego drewniaka bo jeszcze zagra kilka meczy i już nic nie będzie wart

odpowiedz
kkk - 03.10.2020 / 20:27, *.vectranet.pl

@bronek49: chłopak jest młody i perspektywiczny a to zawsze jest w cenie,przy dobrym trenerze i treningach naprawdę może zostać bardzo dobrym piłkarzem a Karbownikowi można wiele zarzucić ale na pewno nie lenistwo i chęci do nauki,ja za niego trzymam kciuki i myślę że rozwinie się w dobrym kierunku

odpowiedz
Dobre - 04.10.2020 / 16:08, *.master.pl

@kkk: perspektywiczny :D

odpowiedz
Dario65 - 03.10.2020 / 17:10, *.orange.pl

Brać 5,5 mln euro, bo przy takim prowadzeniu klubu za kilka miesięcy nie będzie wart 2 mln a legii kasa jest potrzebna jak rybie woda. Niech opchną jeszcze Slisza i zostaną w drużynie sami oldboje z niezłymi kontraktami, które trzeba będzie realizować. I to jest ostatnia okazja zarobić jakieś pieniądze bo przy tak prowadzeniu klubu nie prędko w legii pojawi sie dopływ gotówki a już na pewno nie prędko z LM czy LE.

odpowiedz
grzesiek - 03.10.2020 / 16:27, *.centertel.pl

No ale w sumie po co byl awans do LE skoro placili za niego 3 czy 4 mln euro skoro za karbo Legia dostanie 5 mln euro prawda?

odpowiedz
(L)1916(L) - 03.10.2020 / 16:22, *.tpnet.pl

Czas na wyprzedaż

odpowiedz
kalosz - 03.10.2020 / 15:03, *.mm.pl

nawet"karbo" nie jest juz ten sam co byl jak "wchodził " do Legii...byl nie do zatrzymania...a teraz gra jak wiekszosc...od wieków i na calym swiecie to pilkarze zwalniają trenerów i "rządzą klubem"...dac im min.krajową...niech udowodnią najpierw ze sa profesjonalistami,to sie im zaplaci premiami za zwyciestwa....nie mają głodu sukcesu i to musi byc odbudowane... za duzo mają "na dzien dobry"....kiedys jak sie zaczynało grac to trzebabyło udowdnic ze sie jest dobrym...isie zasluguje (nawet na sam sprzet)..reasumując pieniądze nie graja na boisku!!!

odpowiedz
Lipa - 03.10.2020 / 13:52, *.chello.pl

Najgorsze jest to że obniżył loty,a jest wart tyle ile za niego dadzą

odpowiedz
Radek - 03.10.2020 / 13:29, *.orange.pl

Od kiedy zaprzestał (albo zabronili mu) rajdów z piłką - jest przeciętniakiem. Karbownika wyróżniało prowadzenie piłki, dynamiczne i zawsze przy nodze. Skoro już tego nie robi to jest wart właśnie tylko te 5baniek. Z każdym dniem robi się starszy i ta wartość będzie malała

odpowiedz
Wiskitki (L) - 03.10.2020 / 12:32, *.vectranet.pl

powinien iść za 1 mln zł bo tyle jest warty

odpowiedz
lob - 03.10.2020 / 12:16, *.chello.pl

Tych, którzy nie grają w jedynce, tylko siedzą na trybunach powinno się oddać na mecze rezerw.........Siedzą na trybunach, tyłki im do krzesełek przyrosły i kasa leci......a gdzie rytm meczowy ???
Bałagan w tym klubie okropny. Pełna amatorka, zaczynając od prezesa - właściciela, poprzez dyrektora - szefa skautów, trenerów, lekarzy i.t.p.
Zawodowcy w Legii to są tylko chyba ekipy sprzątające...........Przykro na to patrzeć......

odpowiedz
lob - 03.10.2020 / 12:57, *.chello.pl

@lob: Już wiadoma, że tych naszych " asów " z jedynki na meczu dzisiejszym nie będzie. Nawet Astiza niet. ( szykowany na tych tuzów z Warty ), Nagy to chyba dostał urlop lub leczy się w sanatorium. Prezio bogaty, może płacić za siedzenie, granie w dziadka i chodzonego poloneza na treningu.

Kadra Legii II na mecz z Concordią Elbląg:

Bramkarze: Kacper Tobiasz, Sebastian Krejer

Obrońcy: Nikodem Niski, Ariel Mosór, Radosław Pruchnik, Patryk Konik, Oskar Wojtysiak, Jegor Macenko

Pomocnicy: Piotr Cichocki, Radosław Cielemęcki, Kamil Kurowski, Mikołaj Kwietniewski, Kacper Skibicki, Aleksander Waniek, Bartłomiej Ciepiela

Napastnicy: Szymon Włodarczyk, Damian Warchoł

odpowiedz
Szczota - 03.10.2020 / 14:50, *.play-internet.pl

@lob: Nagy to chyba już sprzedany jest... mogę się mylić.

odpowiedz
Adam - 03.10.2020 / 16:57, *.play-internet.pl

@lob: Od tego sezonu zmieniły się przepisy. Już nie można dowolnie przerzucać piłkarzy między drużynami cały sezon.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.10.2020 / 11:00, *.orange.pl

Karbownik może odejść, ale Legia powinna chcieć za niego 2 razy tyle. Inna sprawa, że nikt nie jest głupi i pozostałe zespoły wiedzą, że być może teraz kierownictwo już musi go sprzedać. Kto wie, czy kupcy z transferem nie czekali właśnie na to, aż zespół odpadnie z pucharów, żeby zbić cenę.

odpowiedz
K(L)akier - 03.10.2020 / 09:56, *.inetia.pl

Zamiast trzymać uzdolnionych młodych piłkarzy,i budować na nich drużynę, dac im wyzsze kontrakty to tylko aby się pozbyć i zarobić parę mln, a starych dziadów trzymac.No ale jak w budżecie dziura jak z tad do ameryki to trzeba się ratować.

odpowiedz
sidik - 03.10.2020 / 11:59, *.proxnet.pl

@K(L)akier: i tu jest pies pogrzebany niestety. Sprowadzamy "syte koty" a później się dziwimy, że nie umierają na murawie. Ale po co maja to robić? Nic lepszego od Legii w Polsce ich nie spotka, za granicę już nie wyjadą, po co zatem się pokazać ponad tyle ile trzeba? Nierzadko nawet tyle nie muszą bo przecież trener i tak ich wystawi, bo przecież kontrakt wysoki i jak to oni mają siedzieć na ławce a grać ma młody z kontaktem rzędu kilku tysięcy miesięcznie?

odpowiedz
Goclaw - 03.10.2020 / 09:50, *.centertel.pl

Po tym jak w meczu wchodzil na boisko poprawiajac sobie wloski czyms mokrym by fryzurka sie trzymala to zegnam bez zalu.....

odpowiedz
Loczek z kroczek - 03.10.2020 / 18:12, *.t-mobile.pl

@Goclaw: Wczoraj cieszył się w internetach, że może już w Fife21 pykać, wiec chyba w głowie po blamażu z czwartku ani śladu :)

odpowiedz
Majkel - 03.10.2020 / 09:25, *.mm.pl

Zagraj jeszcze tak ze trzy razy to zgarną za Ciebie jak za Kulenovica.:xD

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2020 / 09:10, *.play-internet.pl

Karbo jest teraz dramatycznie słaby. Stracił dynamikę i szybkość. Bo siły i strzału to on nigdy nie miał.

odpowiedz
K(L)akier - 03.10.2020 / 09:58, *.inetia.pl

@Hiszpan: Wygląda na to,że ktoś popełnił błąd w przygotowaniach do sezonu, zero dynamiki, zero szybkości u piłkarzy, ciężko biegają.

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2020 / 10:26, *.play-internet.pl

@K(L)akier: I tak co rok.

odpowiedz
kermit - 03.10.2020 / 08:54, *.chello.pl

Po co Michniewiczowi Karbownik, skoro w najważniejszym meczu wpuszcza go na ostatnie 20 minut.

odpowiedz
Simon - 03.10.2020 / 08:51, *.centertel.pl

Za darmo oddajcie, najpierw chcą 10 milionów teraz już 5 plus parę euro w bonusach

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2020 / 08:34, *.chello.pl

(Ted) Miodonski, przypomina faceta, który po kolei wyciąga z budynku cegły i cieszy się, że jeszcze wszystko stoi. Do czasu... Wymienia lepszych na gorszych i liczy, że nikt tego nie zauważy. Nawet ceniony przez nas Luquinhas, to słabsza wersja Gui. Legia jest zarządzana zgodnie z kulczykową maksymą: tanio kupić, drogo sprzedać. Zresztą, takie oczekiwanie wyraził Miodonski w stosunku do innych klubów. Moim zdaniem, ten facet stracił szacunek w środowisku. Zapnijmy pasy, zaczyna się ostra jazda w dół!

odpowiedz
Wolfik - 03.10.2020 / 13:22, *.179.238

@Po(L)ubiony: Moim zdaniem właściciel nie wyciąga cegieł, tylko stawia budynek ale zapomniał o fundamencie. A nawet najbardziej solidny szkielet bez podstawy nie ustoi. Jak nie ma podstawowych struktur w klubie, to jak mówić o budowie zespołu. Ten budynek przypomina domek działkowy z lat 80-tych: tektura i melamina. I tylko gdzieniegdzie jakaś cegła.

odpowiedz
ksieciunio - 03.10.2020 / 08:33, *.chello.pl

za ile??????????? loczek nie rób jaj !!!!!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.10.2020 / 08:13, *.play-internet.pl

I tak się kręci karuzela.Sprzedajemy piłkarzy,bo nie gramy w pucharach,a nie gramy w pucharach,bo sprzedajemy piłkarzy.

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2020 / 08:12, *.telnaptelecom.pl

Pudel byznesmen sprzeda go za milion , talon na pizzę i używane ferrari byle chcieli go kupić.

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2020 / 08:09, *.telnaptelecom.pl

Dobra cena ale tylko w pakiecie z Lewczukiem,Jędrzejczykiem,Antolicem,Stolarskim,Martinsem,Pekhartem,Kante,Lopesem,Rocha,Remym i Wieteską.

odpowiedz
Tomek - 03.10.2020 / 07:42, *.vectranet.pl

Pół drużyny najlepiej sprzedać i tak im się w piłkę nie chce grać a kibice to powinni za piłkarzy się wziąść mecze bez walki i biegania to nawet w lidze nie uda się wygrać a nie za miodulskiego

odpowiedz
Obcy - 03.10.2020 / 07:13, *.t-mobile.pl

Sprzedać i jeszcze pocałować w rękę. Ten chłopak od kilku spotkań gra piach. Za pół roku nikt tyle nie zapłaci. Swoją drogą Lech za Jóźwiaka i Gumnego też nie zgarnął kokosów.

odpowiedz
Ten kto wymyślił michniewicza - 03.10.2020 / 06:56, *.centertel.pl

POWINIEN ZOSTAĆ WYRZUCONY Z KLUBU JEŚLI TO BYŁ PREZES TO WON Z MISIEWICZEM

odpowiedz
Kibolek - 03.10.2020 / 06:00, *.orange.pl

MIODUSKI DO IZRAELA, kibice nawet dopłaca żeby pogonić lichwiarza i konfabulanta

odpowiedz
Mojo jojo - 03.10.2020 / 05:10, *.t-mobile.pl

za raz bedzie Karbownik do Odry wodzisław za 500 zł

odpowiedz
Kristof - 03.10.2020 / 02:48, *.ziggo.nl

Oddać nawet za darmo. Pójdzie do Parmy oczywiście na trybuny w najlepszym przypadku ławka rezerwowych. Zostanie wypożyczony do 3 ligi włoskiej i za 3 lata wróci do polskiej ligi do Bełchatowa, Korony lub Wieczysta Kraków.

odpowiedz
Szymon - 03.10.2020 / 01:21, *.chello.pl

a gdzie indziej piszą że to ma być wypożyczenie z prawem do wykupu. Niestety ta sprzedaż będ,ie zbyt pochopna ale od 4 lat sam pudel rozpiernicza wszystko. Każda jego decyzja to pudło, począwszy od dania du.. z pismem to cweltica poprzez zatrudnianie pseudotrenerów i bulenie im odszkodowań skończywszy na sprowadzaniu wkładów do koszulek. Efekt domina jest prosty , pudla pudło = sprzedaż młodego grajka promocyjnie łącznie ze zje... mu kariery. Ale to jest tylko jedna osoba. Problem jest nieco innego rozmiaru, Legia jest przedstawicielem nie tylko klubu ale także narodu. Wyniki klubu są wizytówką Polski na arenie międzynarodowej, a pudel to hańbi. A teraz dojdzie do handlu last minute. Karbo za zaniżoną cenę, paru jeszcze opchnie i... za rok znowu będzie pier.... o LM. Ze 2 trenerów tym razem z Azerbejdżan lub ewentualnie Ormio i zabawa trwa naszym kosztem. A najgorsze jest to że uważa się za nieomylnego. Jak mu w smak.

odpowiedz
SEBO(L) - 03.10.2020 / 00:29, *.chello.pl

"Czasem, aż oczy bolą patrzeć,jak się przemęcza Prezes,
Całego naszego klubu, naszego klubu Legia..."


"Zawsze,czy jakieś rozliczenia...czy coś...to zawsze ...odda na czas.
A tak w ogóle,to nigdy nic nie jest winien...!"

odpowiedz
Jimmy L - 03.10.2020 / 08:06, *.d1-online.com

@SEBO(L): Lu bu dubu lu bu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu niech żyje nam, to byłem ja Jimmy wczoraj nie pisałem bo byłem chory mam zwolnienie.

odpowiedz
Garwolin - 03.10.2020 / 13:28, *.vectranet.pl

@SEBO(L): Ryszard Ochódzki na prezesa!

odpowiedz
Mirek - 03.10.2020 / 00:11, *.orange.pl

Piekarski: za mniej niż 10 nie pójdzie :))))
A przy okazji. Co produkuje akademia Legii. Kolejny chłoptaś pokroju Szymańskiego. Zero atletyzmu, technika mierna, na boisku więcej wiatru niż pożytku.

odpowiedz
atmosferic - 03.10.2020 / 00:16, *.orange.pl

@Mirek: A coza akademie miala Legia dotychczas ? 2 boiska pod stadionem i 2 nalezace do 1 druzyny... Teraz to powinno sie zmienic, ale efekty nie przyjda wczesniej jak za 10 lat, jezeli w ogole przyjda, bo do tego trzeba odpowiednich ludzi, ktorych mioduski w 1 druzynie nie potrafi zatrudnic, a co dopiero w akademii.

odpowiedz
Mirek - 03.10.2020 / 06:37, *.orange.pl

@atmosferic:
Zgadzam się z kwestią boisk pod stadionem.
Kwestia ludzi.
Zeby nie szukac za daleko. Slisz, jedyny jakoś grający chlopak. Bez fancy fryzurki mających juz lepsze liczby od Karbownika
I zeby poszukać dalej. Puchacz - porównaj go z Szymanskim... Jak sie nie ma techniki to się ma posturę.
W Legii, będącej teraz klubem tylko marketingowym, liczy się szybko wyprodukować i sprzedać. Bez korzyści dla pierwszego zespołu.
To jest aktualna polityka zarządzających.
I obawiam się że temu sluzy wlasnie akademia.
Akademia bedzie służyć pierwszej drużynie tylko wtedy gdy ta bedzie grac w pucharach. Bo wtedy nie będzie trzeba sprzedawać. Klub to system naczyn połączonych. A sport to nauka pokory. Pokory krorej zarzadzajacy w Legii nie maja.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2020 / 08:49, *.chello.pl

@atmosferic: 100% racji! Cały czas o tym pisze. Podajcie mi skład kadry kształcącej w tej "akademii" to pogadamy. Akademia to jest miś od Barei, jeszcze tego nie skumaliści?! LTC ma na celu zrobić pijar i podbić cenę Legii w chwili sprzedaży. Nic więcej.

odpowiedz
Wolfik - 03.10.2020 / 13:26, *.179.238

@Po(L)ubiony: LC to w tej chwili tylko kubatura. Porządna, nowoczesna ale jednak to tylko ściany i boska. Bez odpowiednich ludzi będzie to "tylko" zaplecze, kosztowne w utrzymaniu. Ale lepiej że jest. Gdyby rzeczywiście Mioduski Legię chciał sprzedać (co nie sądzę) przynajmniej baza po nim zostanie.

odpowiedz
oLaf - 03.10.2020 / 14:57, *.vectranet.pl

@Wolfik: korekta: nie "baza po nim zostanie" tylko "długi za 120 mln zł za LTC pozostaną".

odpowiedz
Prezes - 03.10.2020 / 00:05, *.centertel.pl

Barcelona, Betis, Napoli, Parma A skończy się na spal , trabzonspor kulubu lub energie cottbus.

odpowiedz
oLaf - 02.10.2020 / 23:52, *.vectranet.pl

a było sprzedawać jak dawali 7,5 mln Euro...

odpowiedz
Borubar - 02.10.2020 / 23:47, *.t-mobile.pl

Radosław Kucharski spod lubelskiej wsi, co zawsze ławkę na wioskach grzał ter

odpowiedz
atmosferic - 02.10.2020 / 23:23, *.orange.pl

Tak dlugo jak Legie prowadzi mioduski to nic sie nie zmieni, dalej bedzie chcial wygrac ten nic nie znaczacy tytul i puchar i opychac pilkarzy i tyle. A doprowadzi to do tego ze wygranie tytulu bedzie tak mozliwe jak wygranie tytulu przez skisle krakow. Do tego to zmierza. Znowu nasciagal szrotu i znowu sciagnal chu...wego trenera bez przyszlosci. Od lata powinien byc Papszun (zeby Rakowowi go nie wykradac w czasie sezonu) i powinien wypelnic 3 czy 4 letni kontrakt nawet jakby bylo blisko spadku. Zostawic go i dac mu poskladac ta druzyne madrze przez kilka sezonow na mlodych pilkarzach i madrych transferach zza granicy - nie na odrzutach i starych dziadach.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2020 / 10:12, *.chello.pl

@atmosferic: na Papszuna, to naszego szwajcara nie stać! Ani na niezłego trenera z niemieckiej drugiej/trzeciej ligi. To koniec.

odpowiedz
tomiacab - 02.10.2020 / 23:12, *.virginm.net

miał iść za minimum 12 :) Pudel oddaj już klub w ręce kogoś kto wyniesie go na poziom, na ktory zasługuje z racji historii.

odpowiedz
Mietek - 02.10.2020 / 22:14, *.play-internet.pl

Ha ha! Zaraz będzie za 3 min.euro na kontrakty Jędzy itp.

odpowiedz
Yankes - 02.10.2020 / 22:08, *.t-mobile.pl

Niech zostanie, pogra w europejskich pucharach to się wypromuje i pójdzie za wiekszy hajs...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 22:15, *.centertel.pl

@Yankes: Pogra w pucharach? Chyba, ze go wypozycza do...Lecha...Ale to jak Pawlakowe pole oddac Kargulowi....

odpowiedz
Autor - 02.10.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

@Yankes: on w legii zobaczy te puchary jak swinia niebo

odpowiedz
derry - 02.10.2020 / 22:08, *.chello.pl

no proszę, jeszcze miesiąc temu miał iść do Napoli za 8,5 mln. Co za błyskotliwa robota Kucharskiego i Miodka

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 22:02, *.centertel.pl

Za czasow Lesnego bylismy 2 dlugosci np. przed Lechem. Teraz jestesmy za nimi (zarobia min. 10 mln Euro za gre w pucharach), wypromuja graczy i wtedy odjada nam na dobre. Rakow, Slask, Gornik, byc moze jeszcze inni, odjezdzaja w tempie ekspresu. To jest az niemozliwe, jak mozna w 4 lata wszystko zniszczyc...

odpowiedz
Arek - 02.10.2020 / 22:18, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: zniszczyć, to chyba zbyt delikatnie. Spier...lić, bym się zgodził.

odpowiedz
KibicWarszawski - 02.10.2020 / 22:24, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: 4 lata od czego ? To w 2015 dla przykładu byliśmy o 2 długości przed pyrą ?! Ha ha bez żartów. Oj w tym lesie coś słabo z wiedzą.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 22:31, *.centertel.pl

@KibicWarszawski: Ty za to masz wiedze jak niemowlak walacy w pumpersa. Bo skoro tego juz nie pamietasz, to odswiez pamiec i siegnij do zrodel. I dowiedz sie ile wtedy bylo pieniedzy w kasie klubu.

odpowiedz
Kadziu - 02.10.2020 / 23:14, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: my za hajs z LM mieliśmy odjechać reszcie ligi na lata... Jak się skończyło wiemy :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2020 / 00:46, *.centertel.pl

@Kadziu: Bo Mioduski chcial udowodnic Lesnemu, ze nie majac zadnej wiedzy w temacie prowadzenia klubu pilkarskiego zbuduje potege...I pokazal na co go stac... Lesny tez robil bledy, ale mial dwie zalety - serce do Legii i mnostwo szczescia. Obecny wlasciciel nie ma nic. I nie chce tego zrozumiec, ze powinien zatrudnic prezesa na odpowiednim poziomie. Bez tego nic sie nie zmieni...

odpowiedz
Vuko - 03.10.2020 / 06:53, *.tpnet.pl

@Kadziu: za hajs z LM to miodek sobie kupil nasz klub

odpowiedz
Robert - 02.10.2020 / 21:57, *.inetia.pl

Polityka prowadzenia firmy. Wstyd Panie Dariuszu.. Proponuję usiąść ze szklaneczką czegoś co pan lubi lubi i przemyśleć to wszystko co się wydarzyło wczoraj w kontekście ostatnich tygodni i działań. Legię widziałem na żywo jeszcze w półfinale Pucharu Europy z Feynoordem jako małoletni kibic Legii. A później dziesięciolecia kibicowania . Było też różnie , ale wczoraj był prawdziwy blamaż. Klub piłkarski to też firma , pomysł z ośrodkiem treningowym to 10/10, ale to nie zastąpi trafionych decyzji na już....już....już....co do piłkarzy i kadry szkoleniowej. Tak czy inaczej LEGIA !!!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 22:18, *.centertel.pl

@Robert: Mysztardowka z berbelucha, idealnie bedzie pasowac do sytuacji....

odpowiedz
antykante - 02.10.2020 / 23:13, *.virginm.net

@Robert: jaki "Panie"? To dziad jest zwykly

odpowiedz
Pawciu - 02.10.2020 / 21:45, *.net.pl

Janusze biznesu

odpowiedz
Paweł - 02.10.2020 / 21:34, *.centertel.pl

Może mnie zjedziecie, ale ja magii Karbownika nie łapię. Np. po Niezgodzie było widać błysk i jego odejście z Legii jak dla mnie było problemem. Talent Karbownika jakoś do mnie nie trafia i jak słyszę 5,5 mln EUR to myślę że Mioduski dostaje kociego ryja z radochy.

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 21:39, *.mm.pl

@Paweł: Poczekaj pół roku lub rok. We Włoszech z odpowiednim trenerem popracuje i do kolejnego klubu pójdzie za 30-40 mln euro.

odpowiedz
Paweł - 02.10.2020 / 22:12, *.centertel.pl

@Wolfik: no nie wierzę w takie cuda. W Legii był jeden taki i Lewandowski się nazywał, co się na nim poznali, nomen omen w Poznaniu. Z całym szacunkiem, ale ani Rzezniczak, ani Wolski, ani Szymański, ani Rybus czy Majecki czy kogo byś dalej nie wymieniał, to potem takie przeskoku po Legii nie zaliczył. Co Miodek do garści zgarnie to jego, potem kpina.

odpowiedz
155 - 02.10.2020 / 21:32, *.207.55

Szczerze mowiac, spodziewalem sie wiecej. Przede wszystkim jego lepszej gry w Legii. Zycze powodzenia i zdrowia !

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 21:48, *.mm.pl

@155: Do lepszej gry potrzebny jest dobry trener. Za Vukovicia Michał łatał dziurę na LO, za Michniewicza w ogóle nie zaistniał. Po ciula ma tutaj siedzieć?

odpowiedz
Cyniek - 02.10.2020 / 21:32, *.vectranet.pl

Motto kudłatego sprzedać co się da wyciągnąć ile się da i spier...lac gdzie się da a klub niech radzi sobie sam

odpowiedz
Grzegorz - 02.10.2020 / 21:31, *.play-internet.pl

I dodatkowo niech Jedrzejczyka im dodadzą za darmo.

odpowiedz
Cyniek - 02.10.2020 / 21:34, *.vectranet.pl

@Grzegorz: wraz z lopezem juranovicem i z najlepszym taktykiem czesiem

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 21:31, *.mm.pl

Tak jak przewidywałem tuż po meczu z Cypryjczykami, brak awansu spowoduje wyprzedaż tych zawodników, na których są chętni. Na pierwszy ogień pójdzie Michał Karbownik, za nim podążą inni. Za chwilę będzie to inny zespół.

A byli tacy, którzy wówczas mi odpowiadali, że piszę bzdury...

odpowiedz
dino - 02.10.2020 / 21:46, *.vtelecom.pl

@Wolfik:
A to są jacyś chętni na innych? :-)
Dzięki Vuko, który mocno postawił na Karbo Pudel będzie miał kasę żeby łatać budżet, Vuko już oczywiście nie ma w klubie, nie to, że byłem jakimś jego wielkim fanem, ale na jesieni zeszłego roku nieźle zaczęło to wyglądać, i właśnie wtedy sprzedali Niezgodę...
I tak w kółko

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 21:50, *.mm.pl

@dino: Poczekaj Kolego, jak znam życie do dopiero początek.

odpowiedz
Kuchy King - 02.10.2020 / 21:29, *.vectranet.pl

Zaczynamy wyprzedaż srebr różowych za bezcen. Oby jednak to się nie potwierdziło i Karbownik zostanie do zimy.

odpowiedz
Kuchy King - 02.10.2020 / 21:32, *.vectranet.pl

Rodowych, a nie różowych, słownik.
Pudel, wytrzymaj ciśnienie, a zarobisz więcej.

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 21:41, *.mm.pl

@Kuchy King: Gdzie zarobi? Grą z Wartą Poznań ma siw wypromować? Po blamażu niech idzie jak najszybciej, tutaj tylko się depresji nabawi grając obok tych wirtuozów.

odpowiedz