Michał Probierz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Probierz: To dla nas fajny rok

Mishka, źródło: Legionisci.com

Michał Probierz (trener Cracovii): Zaczęliśmy ten mecz, starając się utrzymywać przy piłce, bo wiedzieliśmy, że Legia ruszy na nas od samego początku. Po ostatnich problemach mieli trochę czasu, żeby się przygotować do tego spotkania. Oba zespoły zagrały osłabione. Staraliśmy się być groźni, ale nie wykorzystaliśmy swoich podań. Po 30. minucie Legia przejęła inicjatywę, a my chcieliśmy uspokoić grę pod swoją bramką, przez co przegraliśmy środek pola.

W przerwie trochę pozmienialiśmy. Szymonowicz długo grał z urazem i to nasza kolejna bolączka. Potem mecz się wyrównał i do samego końca było groźnie. Gratuluję swojemu zespołowi, bo dziś zagraliśmy w takim składzie po raz pierwszy. Musieliśmy dokonać bardzo wielu roszad, praktycznie wszystko się w składzie pozmienialo. Wygraną dedykuję kibicom. To dla nas fajny rok, zdobyliśmy drugie trofeum. Szkoda, że w Ekstraklasie nie udało się być na podium.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Sen - 10.10.2020 / 10:03, *.kompex.pl

Oglądając ten mecz czułem się jakbym dostał w mordę.

odpowiedz
Kalbar - 10.10.2020 / 01:07, *.chello.pl

Kto zdobywa superpuchar ten zazwyczaj spada Panie Michale i na koniec sezonu już nie będzie uśmiechu tylko płacz.

odpowiedz
King ⚽️Legia - 09.10.2020 / 23:33, *.50.69

Król sierr leone noowww maciora pusta....

odpowiedz
Michał - 09.10.2020 / 23:21, *.plus.pl

Dla nas LEGIONISTÓW nie był to udany rok.Whisky by się napił.

odpowiedz
S(L)AWEK - 10.10.2020 / 13:09, *.co.uk

@Michał: nie lepiej polskiej wódki? A tak w ogóle to alkohol szkodzi!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.