fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zagrała sparing wewnętrzny

Wiśnia, źródło: Legia.com

W niedzielę, zamiast ligowego meczu z Wartą Poznań, Legia rozegrała grę wewnętrzną. Pierwsza połowa spotkania trwała 40 minut, natomiast druga była już o pięć minut dłuższa. Zwycięstwo odniosła drużyna "Zielonych" po dwóch bramkach Rafaela Lopesa, oraz trafieniach Pawła Wszołka i Josipa Juranovicia. Dla "Szarych" strzelili Paweł Stolarski i Walerian Gwilia.

Wyjściowe jedenastki:

Zieloni: Cierzniak - Juranović, Wieteska, Lewczuk, Rocha - Wszołek, Martins, Kapustka, Luquinhas, Valencia - Lopes
Szarzy: Boruc - Stolarski, Jędrzejczyk, Astiz, Mladenović - Cholewiak, Gwilia, Antolić, Karbownik, Rosołek - Pekhart.

Skrót z meczu

video: Legia.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
Afro - 08.10.2020 / 19:25, *.chello.pl

Klasyczny chodzony. Do tego przyjęcie piłki - piłka odskakuje na 2 metry. Przykro na to patrzeć.

odpowiedz
I znowu - 08.10.2020 / 15:09, *.pktele.pl

Zmęczeni, przetrenowani, bez świeżości :((

odpowiedz
Boruc - 06.10.2020 / 22:24, *.vectranet.pl

Kolejne cztery mi weszły lol

odpowiedz
... - 06.10.2020 / 19:22, *.t-mobile.pl

Przynajmniej wygrała Legia

odpowiedz
kalosz - 06.10.2020 / 17:03, *.mm.pl

czemu nie graja springów z rezerwami albo z clj? zawsze ktosnowy by doszedl do 1 zespolu...

odpowiedz
kami(L) - 08.10.2020 / 09:43, *.vectranet.pl

@kalosz: Dlaczego juz odpowiadam bo jak CLJ by ograla nasza 1 druzyne by był wstyd i media miały by o czym pisac a to jest prawdopodobne :D

odpowiedz
AAA - 05.10.2020 / 21:34, *.chello.pl

Do Pan Redaktor,Raf:Brawo Raf,wielki sukces Legionistki,a szanowny Redaktorze przyznaj rację a nie kręcisz jak Pudel.

odpowiedz
Elquatro - 05.10.2020 / 21:03, *.chello.pl

Aura rodem z Wysp Owczych.

odpowiedz
maka - 06.10.2020 / 23:30, *.otwarta.pl

@Elquatro: Poziom tez z wysp owczych

odpowiedz
Elquatro - 05.10.2020 / 21:01, *.chello.pl

Przegrać samemu że sobą. To już szczyt..

odpowiedz
pk - 05.10.2020 / 20:19, *.tpnet.pl

z całym szacunkiem dla Boruca ale dni sławy ma już za sobą i teraz cięnko broni.

odpowiedz
Jerry - 06.10.2020 / 08:04, *.netfala.pl

@pk: Jak broni?!

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 05.10.2020 / 13:56, *.centertel.pl

Po każdym sparingu lub treningu na początek 20 okrążeń dookoła LTC i stopniowo zwiększać ilość aż dojdą do 100 to może z tego gówna jeszcze się coś ulepi a jak nie to do wisły czajką puścić

odpowiedz
tomiacab - 05.10.2020 / 11:33, *.236.35

obie strony przegrały

odpowiedz
kowaL - 05.10.2020 / 11:25, *.play-internet.pl

Czyli Boruc na ławę?

odpowiedz
Alex Bielany - 05.10.2020 / 10:27, *.chello.pl

Nie ma co narzekać, może być gorzej, np mozemy sie na przykład spier.... z ligi

odpowiedz
Ouzo - 05.10.2020 / 09:51, *.centertel.pl

Genialne samo w sobie. Grac tylko wewnętrzne sparingi. Zawsze będziemy wygrywać . Brawo Legia !!!

odpowiedz
jo - 05.10.2020 / 09:17, *.centertel.pl

Akcje w tempie walca drogowego... Wyglądają jakby cały czas mieli ołowiane obciążniki założone.

odpowiedz
Mamy zwyciéstwo!Zielonych! - 05.10.2020 / 01:02, *.02.net

W nagrode od Czesia zagrajâ ligowe spotkanie do boju!Zieloni!

odpowiedz
Raf - 05.10.2020 / 01:00, *.play-internet.pl

A może by tak droga redakcjo zamiast skupiać się na tych panach napisać o niebywałym sukcesie Igi Świątek, która zdemolowała w Rolland Garros Simone Halep 6-1, 6-2???

odpowiedz
Pan Redaktor - 05.10.2020 / 21:07, *.chello.pl

@Raf: Drogi rafiku. Pozdrawiam Cię.

odpowiedz
Bocian - 05.10.2020 / 00:11, *.223.92

Swietnie! Cieszy zwyciestwo

odpowiedz
Paweł - 04.10.2020 / 23:42, *.centertel.pl

Moim skromnym zdaniem to możemy mieć w najbliższych latach problem z przebiciem kartofli. Finansowo i sportowo to się po prostu nie spina. Przez Mioduskiego i jego nieudolność zaczynamy tracić dystans... Nie wykorzystano kasy z LM na jakiś nadspodziewany rozwój klubu. Po dzisiejszym meczu z Piastem widać że Lech jest w gazie, a my jesteśmy w gazie, co najwyżej alkoholowym. Jeżeli w Legii się wszyscy razem i każdy z osobna nie wezmą za mordę, to za rok znów pucharów nie będzie, a pewnie i mistrzostwa. Trzeba przestać żyć wspomnieniami niedawnych sukcesów i trzeźwo ocenić, że jesteśmy w czterech literach. Albo coś się radykalnie zmieni, albo zostaniemy ligowym średniakiem.

odpowiedz
oLaf - 05.10.2020 / 00:21, *.vectranet.pl

@Paweł: racja, wystarczy zobaczyć jak Lech gra z pierwszej piłki a jak Legia... nie potrafi.
Różnica jest ogromna i ja nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. Rozumiem, że "Prezes zły", "trener zły" etc. ale do cholery co ci piłkarze wyprawiają???

odpowiedz
rudy - 05.10.2020 / 00:43, *.rogers.com

@Paweł: o tym jakis czas temu mówił Pol, że w nowym managarze pilkarskim pyry odjechały Legii, niby tylko gra ale jednak

odpowiedz
Zduneq - 05.10.2020 / 05:57, *.play-internet.pl

@Paweł:
Źle pytasz.zapytaj gdzie poszła kasa z l.m.
Jak się zastanowisz to może będziesz wiedział i to będzie wiele tłumaczyło.

odpowiedz
Siłka - 04.10.2020 / 23:34, *.47.62

Jak tak można?!
Powinni teraz dwa tygodnie odpoczywać bo toczyli ciężki bój o Europę

odpowiedz
krawcu - 04.10.2020 / 23:00, *.t-mobile.pl

no i oczywiście żadnej akcji na jeden kontakt. Przyjęcie, poprawka , podanie. Nic szybkiego, nic zaskakującego. Taki Radomiak z lepszymi piłkarzami.

odpowiedz
Franco - 04.10.2020 / 22:31, *.plus.pl

No to dobrze zrozumiałem że wygrali. Mimo tego że w wew sparingu... Ale jednak.

odpowiedz
Hiszpan - 04.10.2020 / 22:18, *.telnaptelecom.pl

Wszystko na 2,3 kontakty wolno i przewidywalne. Do dupy z taką grą. Zostawić losową 14 jak w 1996 obniżyć zarobki o 70 % i niech ganiają.

odpowiedz
Gonzo - 04.10.2020 / 22:11, *.137.48

W końcu Legia wygrała. Chyba tylko takie mecze muszą grać!!!

odpowiedz
Aimar - 04.10.2020 / 21:36, *.inetia.pl

Obejrzałem tą kopaninę i stwierdzam fakt: dziś by nas Warta rozjechała. Wszystko tak wolno, statycznie, bez zmian tempa. Masakra. Podsumowaniem jest ostatnie podanie naszego kapitana i gol. Masakra

odpowiedz
Tagi - 04.10.2020 / 21:15, *.vectranet.pl

Patrząc na tą wewnętrzną gierkę widać dramat , powielane są te same błędy z meczów o punkty. Czy trenerzy nie widzą braku krycia , gry na 3 , 4 kontakty , zamiast max. 2 , brak gry z klepy ze zmianą tempa . Nie wiem co oni robią na treningach ?????

odpowiedz
Marcinek 31 - 04.10.2020 / 21:07, *.play-internet.pl

Oj ciężkie czasy idą dla naszej Legii, łach zaczyna odjeżdżać nam finansowo zarobią ok 30mln euro transfery plus LE, a my mamy narazie ok 40mln strat tylko z odpadnięcia z LE, dziękujemy ci Dario!!!!

odpowiedz
Paweł - 04.10.2020 / 21:01, *.artexim.pl-81-219-240-253

Wreszcie jakiś wygrany mecz...a tymczasem pyrom wpada 11 baniek ojro za kopacza + kasa za LE...jak nie przetancują jak u nas to...

odpowiedz
Q - 04.10.2020 / 21:01, *.amazonaws.com

Legia na tle Legii wygląda naprawdę dobrze:D

odpowiedz
PAB(L) O - 04.10.2020 / 20:59, *.mm.pl

@Darek, też tak myślę, ale czas tylko jutro, może prezes zrobi promocje podobne do naszych marketów i januszów biznesu typu kup dwóch trzeci gratis, albo drugi za pół ceny, taki sarkazm ale wesoło nie jest

odpowiedz
jarekk - 04.10.2020 / 20:53, *.metrointernet.pl

Można zrobić wewnętrzne mistrzostwa Legii. Tak czy siak mistrzem będzie Legia.

odpowiedz
quad74 - 04.10.2020 / 20:43, *.chello.pl

I to są prawdziwe emocje...

odpowiedz
PAB(L) O - 04.10.2020 / 20:42, *.mm.pl

Dwie jedenastki plus kilku nie grało m. in. Kante, slisz, veso, remy, hołownia, kostorz. Teraz pytanko czy 30 grajków na samą ligę i ewentualnie PP to nie za dużo?

odpowiedz
Darek - 04.10.2020 / 20:50, *.chello.pl

@PAB(L) O: Nie martw się od jutra w Legii wielka wyprzedaż.Trza załatać dziurę budżetową.

odpowiedz
Darek - 04.10.2020 / 20:32, *.chello.pl

Nie przemęczyli się zbytnio?

odpowiedz
Dexter - 04.10.2020 / 20:30, *.centertel.pl

Mimo wszystko na papierze to wygląda dobrze bez pucharów skupieni na lidze mistrzostwo powinni zdobyć

odpowiedz
sidik - 04.10.2020 / 20:33, *.proxnet.pl

@Dexter: tylko po co? żeby sobie kolejne dopisać a w Europie znowu oklep? Jaki to ma sens?

odpowiedz
Darek - 04.10.2020 / 20:37, *.chello.pl

@sidik: W europie?Raczej w kwalifikacjach do europy.

odpowiedz
sidik - 04.10.2020 / 20:48, *.proxnet.pl

@Darek: no tak, w kwalifikacjach...

odpowiedz