fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

COVID u beniaminka

Mecz z Wartą przełożony!

Wiśnia, źródło: Twitter

Niedzielny mecz z Wartą Poznań nie dojdzie do skutku w planowanym terminie! Badania na koronawirusa w drużynie beniaminka dały wyniki pozytywne. "Decyzja została podjęta po konsultacjach z klubowymi lekarzami i Zespołem Medycznym PZPN. Ma to związek z rosnącą liczbą pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 w zespole z Poznania i z zagrożeniem kolejnych zakażeń. Nowy termin rozegrania meczu Warty z Legią wstępnie zaplanowany został przez Departament Rozgrywek Ekstraklasy SA na 3 listopada i zostanie potwierdzony wspólnie z Canal+." - poinformowała Ekstraklasa SA.

"W tygodniu poprzedzającym mecz u jednej z osób stwierdzono objawy zakażenia. Zgodnie z procedurą została ona odizolowana i skierowana na badania, które potwierdziły obecność koronawirusa.

Klub był w stałym kontakcie z Zespołem Medycznym PZPN. W sobotę kolejne 3 osoby zostały wysłane na izolację oraz badania i okazało się, że również są zakażone. W sumie więc, na dzień przed meczem w klubie były 4 przypadki zakażenia. Z kolei w niedzielę rano u 3 następnych osób pojawiły się objawy charakterystyczne dla COVID-19 i znów, zgodnie z zaleceniami, osoby te zostały odizolowane oraz skierowane na badania.

W tej sytuacji, nie było możliwości, żeby mecz Warty Poznań z Legią Warszawa odbył się zgodnie z planem." - czytamy w komunikacie klubu z Poznania.

Jednocześnie Legia poinformowała, że w sobotę, 3 października drużyna oraz sztab Legii Warszawa przeszli badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. Wszyscy przebadani zawodnicy oraz członkowie sztabu uzyskali wynik negatywny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (135)

+dodaj komentarz
Biffer - 05.10.2020 / 16:13, *.chello.pl

Na "Legii Net" też nie było słowa o tenisie i Świątek

odpowiedz
Stolica - 05.10.2020 / 14:17, *.centertel.pl

Pani IGO- Szacunek I bukiet kwiatow :)

odpowiedz
Ojciec mateusz - 05.10.2020 / 14:02, *.plus.pl

Srovid a nie covid kto jeszcze wierzy w to gowno?

odpowiedz
Jimmy L - 04.10.2020 / 23:29, *.t-ipconnect.de

Ten portal to amatorka, Nasza IGA gra Jak z nut a tu cisza

odpowiedz
Elquatro - 04.10.2020 / 22:58, *.chello.pl

Na tym etapie w Europie co lech to my byliśmy już 8 lat temu że Skorżą... Także bez podniety tam na Łazarzu;)

odpowiedz
Pit - 05.10.2020 / 18:56, *.plus.pl

@Elquatro: Byliśmy....a teraz w ciemnej d...e.

odpowiedz
a pyrki liczą kasę - 04.10.2020 / 21:57, *.208.233

Moder 11 mln euro loczek włosy rwie

odpowiedz
Marcel - 04.10.2020 / 21:25, *.t-mobile.pl

Dajcie już spokój z tym srovidem, bo to już nawet śmieszne nie jest.

odpowiedz
eL - 04.10.2020 / 20:42, *.plus.pl

wreszcie w Poznaniu maja klub w ekstraklasie.... ;)

odpowiedz
Sss - 04.10.2020 / 22:17, *.t-mobile.pl

@eL: Ale i tak nie grają w Poznaniu

odpowiedz
wawa - 04.10.2020 / 19:54, *.chello.pl

Jerzy Brzeczek jest zarazony bez obiawowo, ogladam wlasnie TVP wiadomosci Sportowe, czuje sie swietnie tylko test jest caly czas pozytywny jutro ma miec kolejny test na COVID jezeli bedzie negatywny to w Srode poprowadzi reprezentacje z Lawki trenerskiej? pytanie brzmi nadal jak jest leczony przez ten tydzien na COVID 19,? co jest mu podawane by go Wyleczyc z COVID 19

odpowiedz
Xder - 05.10.2020 / 23:05, *.chello.pl

@wawa : domagalik czyta mu o nim książkę, to uśmierza ból

odpowiedz
gibon_79 - 04.10.2020 / 18:59, *.02.net

Czemu dalej zadnego artykulu nt Igi...?

odpowiedz
Krasnal - 04.10.2020 / 18:31, *.telkab.pl

Świetnie...przynajmniej dziś nie przegramy

odpowiedz
Tomik - 05.10.2020 / 00:24, *.t-mobile.pl

@Krasnal: Co wlecze, to nie uciecze :)

odpowiedz
PUDEL - 04.10.2020 / 18:18, *.chello.pl

Piłkarzyki jutro do kasy

odpowiedz
maqs(L) - 04.10.2020 / 18:14, *.chello.pl

właśnie co za cisza odnośnie IGI ŚWiĄTEK , dziewczyna osiąga życiowe sukcesy , i co podpadła kibolom , zmieniła barwy klubowe ... IGA pamiętaj normalna LEGIA ZAWSZE Z TOBĄ !!!!

odpowiedz
Wawa - 04.10.2020 / 17:06, *.124.248

Gwiazdeczki odpoczną
Pobiegają po nocnych klubach
Będzie się działo

odpowiedz
Do redakcji - 04.10.2020 / 16:45, *.virginm.net

Witam,dlaczego przestały pojawiać się newsy dotyczące sekcji tenisa i naszej Igi Światek która dziś bezapelacyjnie osiągnęła jeden z większych sukcesów życiowych ?

odpowiedz
sztab⚽️Legii⚽️out - 04.10.2020 / 16:34, *.17.22

#dyrektorkucharskiout

odpowiedz
benny hill - 04.10.2020 / 16:33, *.inetia.pl

Jest pierwszy sukces - Nie przegrali meczu !

odpowiedz
Workman - 04.10.2020 / 16:31, *.chello.pl

taka ciekawostka - ostanie zwycięstwo Legii przeciw Warcie Poznań (wtedy Związkowiec Poznań) w 1950 roku (2-0)
70 lat już minęło

odpowiedz
Ja1916 - 04.10.2020 / 19:21, *.centertel.pl

@Workman:
Byłem na meczu z Wartą wygranym 3:2, a nie mogło to być 70 lat temu ;)

odpowiedz
Ja1916 - 04.10.2020 / 19:24, *.centertel.pl

@Workman:
Wpisz sobie historie meczów, wygrywaliśmy z nimi nieraz w latach 90, więc nie wiem skąd masz takie info

odpowiedz
Workman - 04.10.2020 / 20:18, *.chello.pl

panie kolego w Poznaniu - o to chodzi
mecz miał być rozegrany w Poznaniu nie w Warszawie

odpowiedz
Workman - 04.10.2020 / 20:22, *.chello.pl

a w latach dziewięćdziesiątych tylko dwa mecze ligowe
5-0 i 3-2 (zwycięstwa Legii) - Podbrożny strzeli w ostatniej minucie

a w Poznaniu 0-0 i porażka 0-1 wtedy z ostatnią tabeli Wartą

odpowiedz
Cult⚽️King⚽️Legia - 04.10.2020 / 16:03, *.17.22

Ooo dobry moment dla Czesia,teraz trener drugi raz chyba sie nie da skompromitować znowu majác czas na analize porażek,kondycji zawodnikòw,i co majá w mòzgach że nie chce im sie zapier...lać z piłká za piłká ✨⚽️✨

odpowiedz
Ja - 04.10.2020 / 15:54, *.centertel.pl

Nasi ponoć przełożyli
brak sił po pucharach

odpowiedz
HW - 04.10.2020 / 15:40, *.orange.pl

Chociaz nie ma nastepnej przegranej

odpowiedz
Zz - 04.10.2020 / 15:14, *.a2mobile.pl

Co za bzdura. Przecież zachorowań gdzie tylko więcej i taki system wiecznego przekładania się nie sprawdzi. Albo możesz wystawić pełen skład, albo dajesz walkower i obojętnie czy to dotyczy Legii czy nie.

odpowiedz
Hmm... - 04.10.2020 / 15:10, *.chello.pl

Jak tu dużo ekspertów, specjalistów, fachowców... Same tuzy szyderstwa...

odpowiedz
Darek - 04.10.2020 / 15:00, *.chello.pl

Ciekawe co w momencie gdy będzie wiecej przełożonych meczów i braknie czasu by rozegrać zaległe mecze?Żeby nas nie zalatwili jak rezerw w tamtym sezonie.Uzglednią tabele po danej kolejce przy nierównej ilosci rozegranych meczów i powiedzą koniec sezonu.
Drużyna która nie ma wymaganych 13 zawodników powinna być ukarana walkowerem i jedziemy dalej.

odpowiedz
Rado 1970 - 04.10.2020 / 14:59, *.91-210-13-163-fan-tex.pl

Panienki... Uczcie się od pani Igi.... Brawo.. (L)

odpowiedz
grzesiek - 04.10.2020 / 14:51, *.centertel.pl

Ufff udało nam sie nie przegrać

odpowiedz
L fan - 04.10.2020 / 14:36, *.chello.pl

Zajob opanował durne umysły odwołajcie wszystko żeby spełnić chore wytyczne MZ.„Fałszywa pandemia” robi z nami co chce dzięki s...wialym politykom. Czas się obudzić póki nie jest za późno

odpowiedz
jot - 04.10.2020 / 15:01, *.centertel.pl

@L fan: skoro jesteś taki odważny to idź pomagać przy chorych na to czego według ciebie nie ma...

odpowiedz
Tommybielany - 04.10.2020 / 15:16, *.chello.pl

@jot: Klakierze zostaw swoje mądrości dla rodziny.

odpowiedz
Tommus - 04.10.2020 / 15:59, *.chello.pl

@Tommybielany: ty też idź.

odpowiedz
Wiem co mówię - 04.10.2020 / 16:11, *.chello.pl

@jot: ludzie twierdzący że to ściema to marni egoiści

odpowiedz
123leg - 04.10.2020 / 19:49, *.chello.pl

@Wiem co mówię : kolego nikt nie twierdzi ze wirusa niema na swiecie, jest 100tys wirusow ktore sa w kazdym czlowieku przenoszone, noszone cale Zycie, Pytanie brzmi : dlaczego od 1 Marca 2020 sa podawane we Wszystkich mediach dane osob ktore zmarly? , pytanie dlaczego sa osoby zakazone bezobiawowo? dlaczego sie ludzi zamykaa na 2 tygodnie w domu bez leczenia? sa pozamykane Szpite dla lud, i z innymi Chorobami a ciagle sie robi testy na COVID 19 w pierwszej kolejnosci, to tyle na temat COVIDU 19

odpowiedz
Memek - 05.10.2020 / 03:56, *.t-mobile.pl

@123leg: mogłeś zacząć że nie ma nawet odpowiednich testów do wykrywania covida. Aktualne testy są przeznaczone do celów naukowych i nie wykrywają covida, Sam producent tych testów tak twierdzi... Zresztą od początku *epidemii" zmarło bez chorób współistniejących ponad 300 osób. Więc to daję trochę do myślenia ???????? ale osoby nie potrafiące samodzielnie myśleć zrobią wszystko co im każą. Nawet uwierzą w chorobę bezobjawowo ???????????????????? pozdrawiam (L)

odpowiedz
Wiskitki (L) - 04.10.2020 / 14:28, *.vectranet.pl

IGA ŚWIĄTEK, a nie o tych patałachach pisać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Do Redakcji - 04.10.2020 / 14:16, *.virginm.net

A redakcja co tak milczy o Idze Swiatek? Jak kiedys to non stop pissliscie o niej,a jak teraz notuje potezne sukcesy to milczycie a o jakichs pierdolach piszecie....

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.10.2020 / 16:04, *.vectranet.pl

@Do Redakcji: redakcja z posrania wraca, daj im trochę czasu...

odpowiedz
kalosz - 04.10.2020 / 14:14, *.mm.pl

z tym przekladaniemmeczów jest jak z nauką w szkole.....tego misie nie cche uczyc,tego nie wiem...to pozniej.... a potem pred klasówkami.....o boze ile tego jest do nauki,masakra... dojdzie do tego,ze bedą grali nie dwa razy 2 w tygodniu a codziennie:) bo sie teminarz tak zacisnie:) i w kolejnym sezonie powtórka z obecnego...

odpowiedz
(L) - 04.10.2020 / 13:56, *.mm.pl

Szkoda, bo po składzie widzielibyśmy kto jeszcze w tym okienku odchodzi, no cóż poczekamy do jutra

odpowiedz
Marcin 7 - 04.10.2020 / 13:44, *.chello.pl

Wart sjest nic nie warta

odpowiedz
X - 04.10.2020 / 14:17, *.virginm.net

@Marcin 7: niewarta jesli juz, nie z przymiotnikami piszemy razem,wracaj do szkoly na lekcje polskiego paziu

odpowiedz
SF - 04.10.2020 / 13:30, *.tpnet.pl

Czas skonczyc z tym przekladaniem tak jak w LM I LE - walkower i jedziemy dalej !!

odpowiedz
tekken (L) - 04.10.2020 / 13:17, *.chello.pl

Powinien być walkower dla nas, anie jakieś przekładanie.

odpowiedz
Kasztan - 04.10.2020 / 13:07, *.47.62

To walkower-proste
Tak miało być
A nie przekładania jakieś

odpowiedz
Polski - 04.10.2020 / 12:30, *.vodafone-ip.de

O to samo chciałem zapytać. Czemu nie piszecie o Idze Świątek ?

odpowiedz
PLBBOY - 04.10.2020 / 12:21, *.227.22

Pomimo smutnej rzeczywistości wierzyłem, że jednak uda się awansować do fazy grupowej LE. Liczyłem na to, że będę mógł zobaczyć kilka fajnych meczy z jakimiś solidnymi firmami. Naszych wirtuozów piłki ******** w **** kolesie z końca Europy i pozostało tylko to nasze ligowe *****. Teraz nawet tego ***** nie da się zobaczyć. Co za dno.

odpowiedz
t - 04.10.2020 / 12:17, *.edu.pl

Dlaczego nic nie piszecie o Idze Świątek?!?!?!?
Właśnie w genialnym stylu wygrała z Halep i jest w ćwierćfinale Roland Garrosa!!!!

odpowiedz
gazza - 04.10.2020 / 12:16, *.inetia.pl

Będą mieli wirusa bezobjawowo...hahahaha
Wszyscy wiedzą że wynik zależy od podanego testu i tyle.
Prezydent Paragwaju wykonał test na ananasie...wyszedł pozytywny ! mówię serio !

odpowiedz
Alex Bielany - 04.10.2020 / 12:05, *.chello.pl

Wszyscy członkowie sztabu i zawodnicy uzyskali wynik negatywny - to nasza nowa świecka tradycja, w Europie sie urodziła

odpowiedz
Gepetto - 04.10.2020 / 12:05, *.chello.pl

Uff jedno upokorzenie w tygodniu to i tak za dużo jak na moje serce, a co dopiero jak byłby mecz dwa

odpowiedz
Party - 04.10.2020 / 12:01, *.orange.pl

Niech sobie cała liga zrobi "corona-party". Wszyscy się zarażą i za 2 tygodnie wszyscy będą mogli grać, bez żadnego wydziwiania

odpowiedz
WO(L)A - 04.10.2020 / 14:46, *.tpnet.pl

@Party: Dokładnie tak!

odpowiedz
Cory - 04.10.2020 / 11:47, *.vectranet.pl

Powie mi ktos jak zwrocic bilety za mecz z Slaskien przelozyli mecz a teraz termin nie odpowiada dodam ze mam 200lm dk Wawy wiec nie nam szans podjechac do kasy

odpowiedz
Jasio - 04.10.2020 / 11:50, *.icpnet.pl

@Cory: info na legia.com

odpowiedz
Bielany - 04.10.2020 / 11:47, *.t-mobile.pl

SARS-COV-2
Tak z przymrużeniem oka drużyna która zawsze zgarnie 3pkt w lidze.
I jedyna która może wygrać wszystko w Europejskich Rozgrywkach UEFA

odpowiedz
Matti - 04.10.2020 / 11:43, *.plus.pl

Znowu nasze panienki mają wolne a kasa na koncie się zgadza

odpowiedz
Piotr (L) - 04.10.2020 / 11:40, *.centertel.pl

Zaczyna mnie to już wkur wszyscy mają w plecy tak czekałem by ten mecz obejrzeć mimo faktu że jestem po pracy 24 godzinach. Kur... Nie da się żyć normalnie. Niech japońce płaca odszkodowanie bo oni te gówno wychodowali

odpowiedz
Bobas - 04.10.2020 / 13:33, *.mm.pl

@Piotr (L) : Japonia i Chiny to dwa różne kraje????

odpowiedz
X - 04.10.2020 / 14:24, *.virginm.net

@Piotr (L) : wyHodowali jesli juz

odpowiedz
Piotr (L) - 04.10.2020 / 14:56, *.centertel.pl

@Bobas: Mam to gdzieś niech płacą wszystko mnie wkur przez tą zaraze

odpowiedz
Piotr (L) - 04.10.2020 / 14:59, *.centertel.pl

@X: Dziękuję za poprawe ale jestem przemęczony po 24 godzinach pracy dziś o 7 rano skończyłem

odpowiedz
kibic - 04.10.2020 / 11:40, *.chello.pl

Jest pozytyw tej sytuacji. Legia ma dwa mecze już zaległe więc będzie je rozgrywać ,być może, w tygodniu między kolejnymi kolejkami...
Czyli troszkę tak jak byśmy w pucharach grali.. :) :):)

odpowiedz
Dodaj - 04.10.2020 / 11:54, *.vectranet.pl

@kibic: :-)))))))

odpowiedz
Matti - 04.10.2020 / 11:39, *.plus.pl

Je ac te całe badania to i tak jest przecież sciema

odpowiedz
Ktoś - 04.10.2020 / 11:21, *.centertel.pl

Ja pierdziu..... Niższe ligi grają bez żadnych testów i innych restrykcji i nikt meczów nie przekłada a tu mecz w ekstraklasie przekładają bo się gwiazdy pochorują... Co oni z innej gliny ulepieni czy jacyś ważni dla świata...

odpowiedz
VukoWON - 04.10.2020 / 11:16, *.vectranet.pl

Pandemia to ściema!!!

odpowiedz
Jasio - 04.10.2020 / 12:11, *.icpnet.pl

@VukoWON: twoja intelygencja to ściema!

odpowiedz
Tommybielany - 04.10.2020 / 12:30, *.chello.pl

@Jasio: akurat to Ty chyba nie grzeszysz inteligencją jak wierzysz w bezobjawowego smiertelnego wirusa który bez mediów by nie istniał..

odpowiedz
M-Ochota - 04.10.2020 / 13:08, *.chello.pl

@Tommybielany: kolego przejedź się do szpitala tam gdzie są chorzy z Covid i powiedz im że wirus to ściema, kolejny który wierzy że ziemia jest płaska...

odpowiedz
Antyberg - 04.10.2020 / 13:49, *.centertel.pl

@M-Ochota: A może chorują na grype tylko dla statystyk i dla kasy dla szpitala to im wmówiono??? Wyłącz człowieku tvppis i tvnpo to będziesz spokojniejszy i mniej zaszczuty!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.10.2020 / 13:52, *.centertel.pl

@M-Ochota: Idz do szpitali onkologicznych, tam sa tlumy. Oprocz tych, ktore zostaly zamkniete dla pacjentow. Podali, ilu dzisiaj chorych na raka umarlo? Nie podali? A dlaczego? Podaja, ilu ludzi umiera codziennie na grype? Ile osob umiera z problemami psychicznymi? Wyciagnij wnioski...

odpowiedz
X - 04.10.2020 / 14:28, *.virginm.net

@Antyberg: a moze gadanie ze covid to sciema "bo nikogo nie znam kto by go mial, i nikt z moich znajomych tez nie zna" jest idiotyzmem??! Wirusa HIV tez nie ma? Bo nie znam zadnego nosiciela ani moi znajomi nie znaja

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.10.2020 / 14:50, *.centertel.pl

@X: Wirus jest na pewno. Chodzi o to, co zrobiono i co robia, wszystko zwalajac na Covid. Kolejna chorobe wykorzystano, zeby ludzi zastraszyc i zrobic z nich idiotow. Wirusy byly, sa i beda. Ludzie umierali, umieraja i beda umierac, na rozne choroby. Nikt jakos nie robil rok temu dramatu, z umierajacych na grype, nikt nie pisze, ilu umiera codziennie na raka i dlaczego. Klamstwo jest wszechobecne. Dlatego niektorzy ludzie nie wierza juz w nic.

odpowiedz
ANTYBERG - 04.10.2020 / 16:07, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Popieram!

odpowiedz
wojtazz - 05.10.2020 / 11:56, *.chello.pl

@M-Ochota: to Ty pojedź szpitale SĄ PUSTE

odpowiedz
Pablo33 - 04.10.2020 / 11:15, *.ziggo.nl

Zgodnie z tradycją tej plandemii, wirus ten pozostaje jedynym, przez który przechodzi się bezobjawowo.

odpowiedz
Kibolek - 04.10.2020 / 11:12, *.telefonica.de

KABARETU CIĄG DALSZY, ALE PAJACYKĄ MIODUSKIEGO TO NA RĘKĘ NIE TRZEBA BIEGAĆ W DESZCZU . PANDEMIA TO SCIEMA

odpowiedz
PedroSc - 04.10.2020 / 12:21, *.chello.pl

@Kibolek : Pajacyką? Co to znaczy???

odpowiedz
Kibolek - 04.10.2020 / 12:33, *.orange.pl

@PedroSc: przeplaconym PILKARZYKĄ PAJACYKĄ MIODUSKIEGO NIE CHCE SIE GRAC

odpowiedz
X - 04.10.2020 / 14:29, *.virginm.net

@Kibolek: o matyldo......nie kompromituj sie razy dwa kolego.....no chyba ze drugi wpis to sarkazm

odpowiedz
X - 04.10.2020 / 14:31, *.virginm.net

@Kibolek: pilkarzykOM/pajacykOM

odpowiedz
Ewelina - 04.10.2020 / 10:56, *.play-internet.pl

To już zaczyna przypominać cyrk

odpowiedz
Antyberg - 04.10.2020 / 11:03, *.centertel.pl

@Ewelina: Mało powiedziane cyrk, każdy przestał już w tego śmiercionośnego wirusa wierzyć a oni dalej swoje! Rycia bani ciąg dalszy! Jestem ciekawy kiedy zacznie się masowe czipowanie ludzi??

odpowiedz
xD - 04.10.2020 / 11:24, *.chello.pl

@Antyberg: Na całe szczęście, nikogo nie obchodzi wasze "wierzenie". Ogólnie, zabawnym jest fakt, że jakby się w marcu by się postępowało tak jak teraz (wszystko normalnie funkcjonuje, jak jest gdzieś COVID to zamykamy), to byłoby się uznanym za poplecznika Billa Gatesa, Sorosa, jaszczurów z kosmosu, czy kto tam jeszcze według foliowych czapeczek wymyślił koronawirusa, bo trzeba wszystko zamknąć, bo to broń biologiczna przecież, i to do tego rozpylana przez 5G. Natomiast teraz, mając identyczny pogląd, jestem panikarzem, który jest poplecznikiem Billa Gatesa, Sorosa czy innych jaszczurów z kosmosu, którzy chcą zamknąć całą gospodarkę, żeby wywołać kryzys bla bla bla. Prośba do was, weźcie ustalcie jedną wersję w urojeniach swoich, bo zwyczajnie męczycie. Jak się czyta takie głupy, to przestaje się być jakimś skrajnym zwolennikiem wolności słowa.

odpowiedz
Peter - 04.10.2020 / 11:59, *.vectranet.pl

@Antyberg: Młodzi ludzie przestali wierzyć. Ci starsi nadal są spanikowani i zastraszeni.

odpowiedz
Jack(L) - 04.10.2020 / 12:05, *.cyfrowypolsat.pl

@Ewelina: ten virus to lipa.w jednym ze szpitali umarła 96 letnia kobieta bo upadła złamała sobie biodro i pewnieczynnik wieku odegrał tez swoje a w szpitalu lekarze pytają się rodziny czy w akcie zgonu mogą wpisać że zmarła na Covid????bo szpital ma z tego kasę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.10.2020 / 13:56, *.centertel.pl

@xD: Koniecznie idz do psychiatry. Masz rozdwojenie jazni, to powazna choroba, ktora moze sie dla Ciebie skonczyc tragicznie.

odpowiedz
Arek - 04.10.2020 / 14:16, *.tpnet.pl

@Antyberg: już się zaczęło podobno. W Szwecji.

odpowiedz
Antyberg - 04.10.2020 / 15:01, *.centertel.pl

@Arek: Niech tych swoich uchodźców szczepią, a u nas niech spie.... ją!

odpowiedz
Arek - 04.10.2020 / 22:14, *.tpnet.pl

@Antyberg: co racja, to racja.

odpowiedz
SEBO(L) - 04.10.2020 / 10:48, *.chello.pl

Przepis mówi,że jeśli jest 13 zdrowych piłkarzy, to można grać. Nie zebraliby tylu ?

odpowiedz
autor - 04.10.2020 / 11:14, *.icpnet.pl

@SEBO(L): podaj jaki przepis w ekstraklasie tak mówi

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.10.2020 / 13:58, *.centertel.pl

@autor: Przepis na pieczonego kartofla...

odpowiedz
SEBO(L) - 05.10.2020 / 13:23, *.centertel.pl

@autor: wytyczne UEFA

odpowiedz
Info z WP - 04.10.2020 / 10:45, *.net.pl

Warta podobno byla gotowa grac - Legia sie nie zgodzila :(

odpowiedz
Bemowo L - 04.10.2020 / 10:43, *.vectranet.pl

A ja myślę, że to wszystko ściema.
Pudel zwyczajnie dogadał się z Wartą żeby coś wymyślili no bał się kolejnej mega kompromitacji, jeszcze wyższej niż z Karabachem.

odpowiedz
Wojtek - 04.10.2020 / 10:37, *.t-mobile.pl

A tak bardzo chciałem zobaczyć drugą po Wronkach stolice Wielkopolski...dramat !

odpowiedz
wie(L)un - 04.10.2020 / 10:29, *.plus.pl

Gwiazdy będą odpoczywać

odpowiedz
tomiacab - 04.10.2020 / 10:28, *.virginm.net

przynajmniej człowiekowi niedzieli nie sp...aprają

odpowiedz
lucho_83 - 04.10.2020 / 10:23, *.chello.pl

Ciężko widzę rozegranie tego sezonu do końca...

odpowiedz
M. - 04.10.2020 / 10:18, *.tpnet.pl

Ciekawe czy koszty podróży zwrócą. Wczoraj na A2 wdziałem autokar Legii, drużyna pewnie już jest w Poznaniu.

odpowiedz
tomiacab - 04.10.2020 / 10:29, *.virginm.net

@M.: z ich tempem poruszania się to nie byłbym taki przekonany, że od wczoraj pokonali odcinek Wwa - posrań

odpowiedz
Mirek - 04.10.2020 / 11:10, *.orange.pl

@tomiacab:
Hej napinaczu!
Przede wszystkim Poznań!
Miasto w Polsce walczące z Hitlerem i komuna jak każde inne miasto.
Jak nie cenisz swojego kraju to won z tej strony

odpowiedz
wawa 12 - 04.10.2020 / 10:09, *.chello.pl

prosze uzgodnic Z PZPN I EKSTRAKLASA , kazda druzynaa ktora u siebie wykryje COVID 19 czyli wynik pozytywny czy to pilkarz czy ksiegowy, oddaje walkower na poczet druzyny gotowej do gry bez COVID 19, bo to przekladanie meczow bedzie sie ciaglo do 2030 r, chyba mamy juz dosc kolorowych stref W Polsce , ? prosze o pozytywne rozpatrzenie propozycji

odpowiedz
jacek rosa - 04.10.2020 / 10:00, *.vectranet.pl

żadnego odwołania meczu ma nie być niech rozegra ten mecz coś kompinują żeby tego meczu

odpowiedz
Mcr - 04.10.2020 / 10:19, *.play-internet.pl

@jacek rosa: co ty chcesz?

odpowiedz
Autor - 04.10.2020 / 10:59, *.play-internet.pl

@jacek rosa: kur#@% nie ma ma takiego słowa jak "kompinować"!!!

odpowiedz
BIE(L)ANY - 04.10.2020 / 12:12, *.plus.pl

@jacek rosa: A ten gość mówi coś, o co mu chodzi...

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 04.10.2020 / 10:00, *.co.uk

Bardzo prosze o przelozenie wszystkich meczy Legii.. loczek bedzie mogl dalej udawac jakim jest 'wielkim' biznesmenem i 'prezesem', czesio bedzie dalej udawal ze nie dzwoniac do fryzjera moze cokolwiek osiagnac a my odpoczniemy psychicznie i chociaz na jakis czas zostaniemy uchronieni od wstydu i zenady jaka jest nam serwowana przez tych nieudacznikow! Do czasu radykalnych zmian ja na ten cyrk nie dorzuce ze swojej kieszeni ani grosza!!!

odpowiedz
Pan - 04.10.2020 / 10:21, *.centertel.pl

@Kajtus Czarodziej: Meczy to baran , meczów się piszę

odpowiedz
Miodek - 04.10.2020 / 10:30, *.chello.pl

@Pan: Nie pouczaj innych jak się nie znasz i zaktualizuj sobie wiedzę bo oba terminy są poprawne.

odpowiedz
Ruuud - 04.10.2020 / 10:31, *.plus.pl

@Pan: niestety obydwie formy uznawane są już za poprawne.

odpowiedz
Jaro - 04.10.2020 / 11:04, *.centertel.pl

@Pan: i właśnie baran dał głos. Obie formy są poprawne

odpowiedz
X - 04.10.2020 / 11:45, *.virginm.net

@Pan: mundrala sie odezwal co "piszę" i poucza hahahaha ...."ja piszę, ale on pisze, się pisze itd"

odpowiedz
Toxi - 04.10.2020 / 09:50, *.plus.pl

A o tym to chyba decyduje sanepid a nie misio z Canal+?

odpowiedz
Stan - 04.10.2020 / 09:59, *.vectranet.pl

@Toxi: nie ,coty ,u nas wszystko jest inaczej ,to C + ,z tymi swoimi pedalskie komentatorami ,informuje decyduje

odpowiedz
Do Alan - 04.10.2020 / 09:49, *.centertel.pl

Alan ale ty Pier.olnięty jesteś ale nie przejmuj się tym, to pewnie rodzinne ????

odpowiedz
Kibolek - 04.10.2020 / 13:05, *.orange.pl

@Do Alan : załóż lepiej maseczko kaganiec i bądź CICHO bo ci telewizor wyłącza i dopiero nie będziesz umiał dalej żyć egzystować. LAMUSY maseczka na ryj i dupa CICHO. A my swoje, PANDEMIA TO SCIEMA , MIODUSKI WONT Z LEGII

odpowiedz
precz z debilizmem - 04.10.2020 / 20:35, *.chello.pl

@Kibolek: A byłeś chociaż w szpitalu i sprawdziłeś ilu z nich udaje i ile im płacą za to udawanie? Nagrałeś jakiś reportaż o tym? Rozmawiałeś z rodzinami ofiar ile im płacą i czy ci ludzie umierają "na niby" PAJACU?

odpowiedz
Hiszpan - 04.10.2020 / 09:49, *.telnaptelecom.pl

Super info. Prośba o kontynuację.

odpowiedz
Pit - 04.10.2020 / 09:48, *.plus.pl

W sumie dobrze.....spokojniejsza niedziela...bez wstydu dzisiaj....

odpowiedz
Alan - 04.10.2020 / 09:43, *.tpnet.pl

Sprawa jasna - Legia musiala odpocząć po czwartkowym eurowpier.....wkoncu kopać piłkę co 3 dni to za wysoka poprzeczka.

odpowiedz