Marek Saganowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening pod wodzą Saganowskiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wtorkowy trening Legii rozpoczął się o godzinie 17 i wzięło w nim udział 23 zawodników. Pod nieobecność Czesława Michniewicza zajęcia prowadził duet Marek Saganowski i Przemysław Małecki. "Sagan" będzie pełnił funkcję pierwszym trenera podczas piątkowego meczu o Superpuchar Polski. Taka sytuacja spotka go drugi raz. Wcześniej prowadził drużynę w meczu z Lechią w Gdańsku, gdy zawieszony był Aleksandar Vuković.

W treningu nie wzięli udziału kadrowicze: Michał Karbownik, Walerian Gwilia, Filip Mladenović, Maciej Rosołek i Bartosz Slisz. Zabrakło także kontuzjowanych Artura Jędrzejczyka (wrócił ze zgrupowania), Jose Kante (nie pojechał na zgrupowanie Gwinei), Williama Remy'ego, Cezarego Miszty, Wojciecha Muzyka, Vamary Sanogo i Marko Vesovicia.

Z drużyną ćwiczyło sześciu zawodników na co dzień grających w rezerwach: Radosław Cielemęcki, Nikodem Niski, Patryk Konik, Kacper Tobiasz, Jakub Kisiel i Jehor Macenko. Wszyscy zgłoszeni zostali do rozgrywek ekstraklasy i będą mogli wystąpić w meczu o Superpuchar.

W treningu drużyna używała piłek firmy Nike, którymi zagra w piątek o Superpuchar Polski.

W środę zespół będzie trenował o godzinie 11, a w czwartek o godzinie 19.

fot. Woytek / Legionisci.com
Łukasz Bortnik i Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Jakub Kisiel i Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Przemysław Małecki - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Patryk Konik - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Jakub Kisiel, Nikodem Niski, Jehor Macenko, Patryk Konik i Kacper Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Darek - 08.10.2020 / 17:13, *.t-ipconnect.de

Mecz o superpuchar i nie ma połowy składu.Przecież to mecz o puchar do klubowej gabloty a klub pozwala by ten mecz odbył się w terminie na mecze reprezentacji.Jak by nie mogli zagrać w innym terminie.Przecież do końca sezonu i tak gramy raz w tygodniu więc moglibyśmy zagrać ten mecz w pełnym skladzie w jakąś tam środę.
Obrona Legii to stare dziady.Slisz pojechał na kadrę jedyny co coś gra w pomocy.Atak drewniany.
Do tego klub ma na utrzymaniu dwóch trenerów i żadnego nie bedzie na ławce trenerskiej.Absurd.To ta polityka zaciskania pasa przez właściciela?
Trzeba postawić na Cracovie tak jaj na Karabach.Nie ma się co okłamywać tylko trzeba realnie ocenić sytuacje.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.10.2020 / 07:34, *.play-internet.pl

A barubar sie wyleguje...on juz nie musi.

odpowiedz
AliMario - 07.10.2020 / 20:02, *.tpnet.pl

Wróć Lesnodorski i Magiera...!!!

odpowiedz
wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę - 07.10.2020 / 14:29, *.52.138

Czyli z defensywnymi napastnikami wyjdziemy :)

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 07.10.2020 / 09:38, *.35.8

Legia płaci dwóm trenerom, a nie ma żadnego, brawo panie prezesie świetnie pan prowadzi interes.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.10.2020 / 09:14, *.orange.pl

Wszyscy ćwiczą, nawet trener Mucha, a Artur się przygląda.

odpowiedz
1909 - 07.10.2020 / 06:52, *.plus.pl

Tu pomoże tylko trener IGi Świątek!!!

odpowiedz
Lipa - 07.10.2020 / 06:04, *.chello.pl

@Andrzej zwycięzca 20
ŻYLETA to symbol to ludzie nie miejsce.

odpowiedz
adek - 07.10.2020 / 09:03, *.tpnet.pl

@Lipa: Gówno prawda. Określenie tyle znaczy co cała Legia zawsze razem, czyli nic.

odpowiedz
Piotrek - 07.10.2020 / 05:50, *.amazonaws.com

Czesław jakąś promocję last minute trafił? Sagan 1 trenerem ... to już nie trzeba się martwić o wynik w piątek. A i Remy kontuzja :) swoją drogą to dziwię się czemu na tej stronie nie ma jakiejkolwiek wzmianki o wieczornym rewelacyjnym meczu Igi I O jej wielkim sukcesie. Informacje dotyczące pierwszego zespołu udajacego grę w piłkę są zle, gorsze , słabe , tylko takie kategorie newsów ostatnio otrzymuje Kibic I Fan warszawskiego zespołu. Czemu tak nie wlać w nasze serca odrobiny optymizmu, że ktoś z Legii gra na naprawdę światowym poziomie?....

odpowiedz
;( - 07.10.2020 / 02:17, *.master.pl

Pewnie wszyscy zastanawiają się gdzie podziewał się Czesio !! wielki, prokuratorskiej sławy "trener", wykonywał ważny telefon.. pech chciał, że jakiś fryzjer miał pocztę głosową, której wielki TRENER nie potrafił ogarnąć.. stąd 711 połączeń, panie i panowie.. troszkę wyrozumiałości dla naszego misia, pysia ..

odpowiedz
wtsk - 07.10.2020 / 08:27, *.tpnet.pl

@;(: sprawa zalatwiona ilosc zer w numerze sie nie zgadzala.

odpowiedz
..... - 07.10.2020 / 23:13, *.chello.pl

@;(: już nudny jesteś

odpowiedz
Kristof - 07.10.2020 / 02:12, *.ziggo.nl

Wszyscy uśmiechnięci. A co tam Liga Europy. Kasa i tak się należy czy się gra w LU czy na krajowym podwórku. Darmozjadzki bez ambicji i bez jakichkolwiek perspektyw na lepsze granie. Jak może taki obrońca jak Jedrzejczyk ktorego ogrywa jak dziecko pilkarz Gornika z 3 ligi hiszpanskiej zarabiac 150 tysiecy zlotych miesiecznie???????????????????? Przeciez on nawet nie umie wody zagotować na kawę!!!

odpowiedz
B - 07.10.2020 / 06:55, *.virginm.net

@Kristof: jedza ma 210tys miesiecznie...

odpowiedz
vinci - 07.10.2020 / 12:22, *.tpnet.pl

@Kristof: Właśnie to jest najgorsze że wszyscy zadowoleni ,uśmiech na twarzach a ja tydzień spać nie mogłem !!! Jeszcze jak pomyślę o tej lidze europejskiej to mi jest niedobrze.

odpowiedz
Zbyszek - 08.10.2020 / 00:16, *.plus.pl

@Kristof:
Te głupawe uśmieszki to już pokazują od kilku sezonów. To pokazuje jak bardzo nieprofesjonalni są ci grajkowie. Z drugiej strony po co się przemęczać skoro ich płaca w żaden sposób nie jest powiązana z wynikami.
Dla mnie i wielu z Was, robota bez codziennego zapiepszu , targetów i innych takich brzmi jak marzenie, a tutaj w L marzenia po prostu się spełniają

odpowiedz
Wpjtasss - 07.10.2020 / 01:13, *.chello.pl

Czy ja śnie? Mamy trenera co nie ma czasu dla Legii??? Czy Żyleta akceptuje taki stan rzeczy???

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 07.10.2020 / 03:42, *.centertel.pl

@Wpjtasss: żyleta była kiedyś

odpowiedz
..... - 07.10.2020 / 23:15, *.chello.pl

@Wpjtasss: Od początku było wiadomo że najpierw U21. Skąd się urwałeś?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.10.2020 / 01:08, *.amazonaws.com

A ja ciesze sie ,Sagan ma szanse zostać na stałe 1 treneram,wszystko zależy od piłkarzy,dobrze by było aby zdecydowali sie ,walka na całego lub wypad z Legii!

odpowiedz
... - 07.10.2020 / 11:30, *.master.pl

@Cult⚽️Legia: ciekawe czy ma legijne DNA ? Haha

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.10.2020 / 18:32, *.amazonaws.com

@...: Teraz dwa Kluby ma w jednym sercu,to ważny moment w jego karierze być albo nie być o to jest pytanie?!Powodzenia!Sagan!

odpowiedz
Butla - 07.10.2020 / 00:08, *.centertel.pl

Czyli u nas nie ma 12 zawodnikow i mozemy grac z Cracovia a w Warcie jeden zlapal covid i mecz przelozony. Logiczne, prawda?

odpowiedz
Tak tylko pytam.. - 07.10.2020 / 00:03, *.co.uk

Jakie doswiadczenie w seniorskiej pilce ma Marek Saganowski (z cala sympatia do niego) ze ma pelnic funkcje pierwszego trenera w meczu o superpuchar? Czy to jest jedna z oznak wychodzenia z kryzysu czy kolejny autorski projekt Mioduskiego? Czy kiedys w koncu ktos pojdzie po rozum do glowy?????????

odpowiedz
SEBO(L) - 07.10.2020 / 00:32, *.chello.pl

@Tak tylko pytam..: Ja Ci to wytłumaczę, to bardzo proste: jeśli jest dwóch trenerów na kontrakcie do VI. 2022. roku,a nie ma w klubie żadnego (bo dla jednego "nie ma tu roboty",a dla drugiego jest,ale w tym czasie musi robić gdzieś indziej) to w danym meczu 1.i 2. trenerem są 3. i 4. trener... Logiczne? ;)

odpowiedz
Goclaw - 06.10.2020 / 23:44, *.centertel.pl

Panie Marku- Szacunek I przejmuj stery by to poukladac :). Serdecznie pozdrawiam

odpowiedz
Polski - 06.10.2020 / 23:35, *.vodafone-ip.de

Szczerze..
Pozdro Artur Boruc
Pozdro Marek Saganowski
Pozdro Iga Świątek
I Wam Bracia wszystkiego dobrego

odpowiedz
Goclaw - 06.10.2020 / 23:40, *.centertel.pl

@Polski: 100% poparcia Ziomek :)

odpowiedz
Cult⚽️King - 07.10.2020 / 00:52, *.amazonaws.com

@Goclaw: Tylko!Polska!

odpowiedz
Yeti - 06.10.2020 / 23:14, *.vectranet.pl

A Boruc obrasta w tłuszcze.

odpowiedz
Hugon - 06.10.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

Gruby to nawet na treningu się opieprza.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 06.10.2020 / 22:35, *.tpnet.pl

Może choć trochę o sukcesie naszej Iguni Świątek... Wielki sukces... Brawo...

odpowiedz
Zawieja - 06.10.2020 / 22:56, *.t-mobile.pl

@(Levinho) onet. pl: brawo Iga

odpowiedz
Chris - 06.10.2020 / 21:41, *.lycamobile.pl

Jak jest trener to nie ma meczów, jak jest mecz to nie ma trenera. Wiadomo jeszcze coś spieprzy. Że nikt tu nie dostrzega geniuszu naszego prezesa.

odpowiedz
Kryniek76 - 06.10.2020 / 21:18, *.plus.pl

Eeee jak mają piłki meczowe to dadzą radę

odpowiedz
Pawciu - 06.10.2020 / 20:38, *.play-internet.pl

Kiedys to sie gralo biedronowka od ruskich z targu a teraz to sie firmy wyprzedzaja kto jaka pilke wymysli - komercja pelna geba

odpowiedz
warka80 - 06.10.2020 / 20:32, *.net.pl

Boruc tak naprawdę nic nie pokazał w tych meczach do tej pory, tyle lat doświadczenia a to jak go ograli Kun z Rakowa, Imaz z Jagielloni jest dla mnie słabe jak na tak doświadczonego bramkarza

odpowiedz
PaukopuLos - 06.10.2020 / 20:38, *.150.154

@warka80: Gdyby nie oaun, była by większą kompromitacja. Oglądałeś inne mecze.

odpowiedz
singspiel - 06.10.2020 / 22:51, *.centertel.pl

@warka80: taki z ciebie znawca jak z warki piwo

odpowiedz
Michal - 06.10.2020 / 20:28, *.chello.pl

Był tort?

odpowiedz
Tomek - 06.10.2020 / 20:25, *.orange.pl

Mina Boruca mówi wszystko ;)

odpowiedz