REKLAMA

Magnesy od NS do kupienia w piątek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W przerwie piątkowego meczu o Superpuchar z Cracovią, Nieznani Sprawcy prowadzić będą sprzedaż nowego legijnego gadżetu, a mianowicie magnesów "Kapitalne miasto", z motywem znanym z jednej z sektorówek zaprezentowanych swego czasu na meczu z Lechem. Cena magnesu to 15 złotych, a zakupu dokonać można będzie pod gniazdem. "Cały zysk pozwoli nam robić kolejne oprawy. A Wam pozwoli mieć unikalny super gadżet. Znajomi będą zazdrościć. Teściowa będzie opowiadać koleżankom w kościele. Musicie go mieć!" - informują Nieznani Sprawcy.

fot.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
grygi - 08.10.2020 / 13:01, *.plus.pl

Panowie naprawdę zacny gadget. Brawo za pomysł. Podajcie jeszcze info czy magnesy te będą dostępne w innym terminie np w sklepie pod Żyletą?

odpowiedz
Kamil - 08.10.2020 / 12:26, *.tktelekom.pl

Będzie możliwość zakupu w innym terminie, miejscu bądź wysyłki?

odpowiedz
grzesiek - 08.10.2020 / 12:07, *.centertel.pl

Jako taki gust mam i smialo stwierdzam ze mozecie juz robic kolejne magnesy bo te rozejda sie w mfnieniu oka. 15 zł troche drogo ale i tak pojda.
Cirkawe jakie wymiary magnezu

odpowiedz
sektor 200 - 08.10.2020 / 10:09, *.play-internet.pl

Czy pod trybuną przy kracie łączącej żyletę z trybuną zachodnią tez będziecie sprzedawali gadżety?

odpowiedz
Amir (L) - 08.10.2020 / 10:07, *.play-internet.pl

Chętnie kupię tylko nie wiem po co mieszacie w to moją teściową która nie chodzi do kościoła :(
Kurde teraz nie ma wyjścia musi pójść do kościoła żeby Wasza bajera się zgadzała.

odpowiedz
Alan - 08.10.2020 / 10:43, *.t-mobile.pl

@Amir (L):
Tak to juz jest jak ktoś na siłę chce byc zabawny.... jakby nie można było dac zwykłego komunikatu tylko zawsze jakies docinki na dość niskim poziomie...

odpowiedz
Marcel - 08.10.2020 / 11:49, *.t-mobile.pl

@Alan: A może po prostu wystarczy podejść to tego z dystansem i przymrużeniem oka? Przecież nikt nikogo nie obraża i nikomu nie ciśnie, więc nie wiem, po co takie rzeczy brać aż tak bardzo na poważnie. Więcej luzu ziomeczku ;)

odpowiedz
L - 08.10.2020 / 12:33, *.netcom.no

@Alan: Ale dzban ???? nie podoba się to nie czytaj

odpowiedz
Arek - 08.10.2020 / 16:33, *.tpnet.pl

@Amir (L): to niech powie Stefanowi z kartonu pod blokiem. Może być?

odpowiedz
Arek - 08.10.2020 / 16:34, *.tpnet.pl

@Alan: więcej dystansu dziecinko. A życie stanie się łatwiejsze.

odpowiedz
L - 08.10.2020 / 16:45, *.netcom.no

@Arek: No pewka. Ewentualnie pod gniazdem na Żylecie. A nie sorry...

odpowiedz