fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 0-0 (k. 4-5) Cracovia

Klątwa trwa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa po mało atrakcyjnym meczu przegrała z Cracovia w Superpucharze Polski. Spotkanie nie obfitowało w zbyt wiele sytuacji strzeleckich, przez co w regulaminowym czasie gry nie zobaczyliśmy żadnego gola. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, które lepiej wykonywali goście.

Kilka minut po pierwszym gwizdku sędziego z dobrej strony pokazał się na skrzydle jeden z piłkarzy Legii, który dośrodkował w pole karne, gdzie jednak nikomu nie udało się zamknąć akcji. Początkowy kwadrans upłynął pod znakiem wyjątkowo nierównej gry. Brakowało składnych akcji z obydwu stron, a na pierwszy strzał zdecydował się w 11. minucie Marcos Alvarez, który z ostrego kąta trafił w boczną siatkę. Niebawem napastnik gości ponownie spróbował szczęścia. Tym razem precyzyjnie kopnął piłkę z rzutu wolnego, ale bardzo pewnie na linii zachował się Radosław Cierzniak. Z biegiem czasu brakowało ciekawych sytuacji. Dopiero kilka minut przed przerwą najlepszej okazji nie wykorzystał Pelle van Amersfoot. Napastnik Cracovii doszedł do dobrego podania z głębi pola i będąc nieatakowanym przed bramką, posłał futbolówkę ponad poprzeczką. Za chwilę sędzia zakończył wyjątkowo nieciekawą pierwszą połowę.

Tuż po zmianie stron stuprocentową szansę miał Paweł Wszołek. Pomocnik Legii dostał podanie ze środka boiska, prostym zwodem zwiódł interweniującego obrońcę, ale mając przed sobą tylko bramkarza... fatalnie chybił! Za moment ponownie groźnie było pod bramką piłkarzy z Krakowa. Wszołek dośrodkował do Luquinhasa, który oddał strzał wprost w dobrze ustawionego Lukasa Hrosso. Legioniści zdecydowanie lepiej rozpoczęli drugą połowę, jednak oprócz dwóch strzałów, potem brakowało okazji do otworzenia rezultatu. Czas uciekał i wielkimi krokami zbliżaliśmy się do konkursu rzutów karnych. W samej końcówce "Wojskowi" mieli piłkę meczową, gdy tuż przed szesnastką sfaulowany został Luquinhas. Do wykonania rzutu wolnego podszedł wprowadzony Mateusz Cholewiak, jednak trafił tylko w mur. Wkrótce arbiter zakończył drugą połowę, a zgodnie z obowiązującymi przepisami czekały nas rzuty karne. "Jedenastki" lepiej wykonali krakowianie. W Legii pomylił się Paweł Wszołek.

Superpuchar Polski
Finał
#LEGCRA
6475
Warszawa
9.10.2020
20:15
Legia Warszawa
Cracovia
Legia Warszawa
0-0
Cracovia
33 Radosław Cierzniak
2 Josip Juranović
5 Igor Lewczuk
4 Mateusz Wieteska 23'
16 Luis Rocha 84'
22 Paweł Wszołek
24 Andre Martins 77'
82 Luquinhas
67 Bartosz Kapustka 58'
11 Joel Valencia
9 Tomas Pekhart 66'
59 Kacper Tobiasz
17 Mateusz Cholewiak 77'
21 Rafael Lopes 66'
34 Inaki Astiz 23'
41 Paweł Stolarski 84'
7 Domagoj Antolić 58'
Lukas Hrosso 31
Cornel Rapa 2
Matej Rodin 88
Ivan Marquez 5
56' Dawid Szymonowicz 44
Damir Sadiković 19
Milan Dimun 8
Pelle van Amersfoot 10
Ivan Fiolić 14
78' Marcos Alvarez 9
73' Rivaldinho 7
Michal Pesković 40
Przemysław Kapek 16
Thiago 21
73' Filip Piszczek 26
Jakub Góralczyk 81
56' Diego Ferraresso 87
78' Tomas Vestenicky 99
Trener: Marek Saganowski
Asystent trenera: Przemysław Małecki
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Michał Probierz
Asystent trenera: Grzegorz Kurdziel
Kierownik drużyny: Artur Bernacki
Lekarz: Sylwia Krzykawska
Masażyści: Przemysław Kutera, Grzegorz Listkiewicz
Sędziowie
Główny: Wojciech Myć
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Radosław Siejka
Techniczny: Łukasz Szczech

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (213)

+dodaj komentarz
Miodożer - 13.10.2020 / 10:30, *.inetia.pl

Urodzony na Białorusi,wychowany na kaszubach,całą karierę spędził we Wronkach.Ambitny zawsze pracował na dwa etaty.Jako trener i konsultant telefoniczny.Czy Legia mogła zatrudnić kogoś lepszego?Nie!!!Znacie równie ambitnego trenera?

odpowiedz
Gaby - 12.10.2020 / 14:25, *.amazonaws.com

L jak Losers
Szkoda gadac dziady nic wiecej
Gratulacje dla Igi mega wyczyn

odpowiedz
MarioL - 11.10.2020 / 14:35, *.wanadoo.fr

Coraz bardziej schodzimy w dół.Nadciagaja na Legie ciężkie czasy.

odpowiedz
NAR. - 10.10.2020 / 22:36, *.play-internet.pl

Jaka klątwa ?????Odnowa biologiczna-dno , Dietetyk - dno , taktyka-dno , trener-dno, menager -dno , prezes-dno , skauting-dno ,.............

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 10.10.2020 / 21:09, *.icpnet.pl

Doładujcie Cześkowi tak-taka bo bidny nie może się dodzwonić tu i tam i porobiły się problemy kur..

odpowiedz
oLaf - 10.10.2020 / 20:09, *.vectranet.pl

skoro Miodek to taki kozak to proponuję: zmień trenera jeszcze raz bo obecny się nie nadaje!!!!

Można? Można! : )

odpowiedz
rroy - 10.10.2020 / 19:55, *.mm.pl

on kocha Lecha:D nie usuwajcie postów.... bo widzę że lubicie

odpowiedz
rroy - 10.10.2020 / 19:54, *.mm.pl

AHHAHAAHAHAH gdzie Michniewicz ?? nadal jest "trenerem"???

odpowiedz
Sprawdzone Info. - 10.10.2020 / 19:21, *.play-internet.pl

UWAGA!!! Dariusz Mioduski porzuca piłkę nożną na rzecz tenisa! "Idę tam wdrażać w życie swoje nowatorskie, wyjątkowe i ewidentnie genialne metody. Polski tenis mnie potrzebuje. Profesjonalizm i wrodzony geniusz, którymi się cechuję sprawią, że już za rok Polska będzie tenisową potęga. Zabieram ze sobą wybitne osoby z pionu sportowego Legii Warszawa. Niestety będziecie musieli radzić sobie bez naszych wybitnych metod i osobowości. Teraz tylko tenis" - powiedział Pan Dariusz.

odpowiedz
Kulturalny człowiek - 10.10.2020 / 19:10, *.chello.pl

Bardzo proszę kogoś uprzejmego o to jak idzie piosenka o zajezdni tramwajowej na Ursusie.

odpowiedz
kkk - 10.10.2020 / 18:15, *.vectranet.pl

prosty przykład,nawet od 7 lat nie ma jakis nowych piosnek czy to na youtubie czy gdzieś tam indziej,fanacytwo się kończy co było zawsze mocną stroną Legi,i k.urwa mnie to boli ja już za stary jestem żeby się udzielać i udawać "kumatego"ale apel do młodzieży,zróbcie żeby ten nasz Klub był wielki jak kiedyś,nie patrzcie sie na innych,Legia musi rządzić i tu nie ma innej opcji

odpowiedz
kkk - 10.10.2020 / 19:20, *.vectranet.pl

@kkk: oczywiscie z tymi 7 latami to przegiołem bo coś tam wychodzi co jakis czas ale słabe i zazwyczaj nie z Warszawy

odpowiedz
buehuehue - 10.10.2020 / 18:04, *.icpnet.pl

kLontwa warszawa

odpowiedz
bronek49 - 10.10.2020 / 18:03, *.chello.pl

co robią w Legii tacy piłkarze jak pekhart martins rocha czas już żeby Legia pozbyła się Lewczuka , Wieteski który jest szklany i schodzi zawsze z boiska po jakimś fizycznym zderzeniu i nie robi żadnych postępów

odpowiedz
HW - 10.10.2020 / 17:00, *.orange.pl

BRAWO IGA!!!mozna skoro kopacze?

odpowiedz
ben - 10.10.2020 / 16:56, *.inetia.pl

Wielu na tej stronie chciało trenera z osiągnięciami, no to macie grubego cześka. Dwa wpi...ole w jeden dzień. Historia Legii została wzbogacona.

odpowiedz
Wie(L) un - 10.10.2020 / 16:47, *.18.56

Boruc to na kadrę pojechał że nie łapał? Ktoś coś?

odpowiedz
ben - 10.10.2020 / 20:03, *.inetia.pl

@Wie(L) un: miał turniej oldbojów ;)

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.10.2020 / 16:22, *.chello.pl

Pamietam jak Kurnikowa grała na Warszawiance, kiedys to było

odpowiedz
Jaro - 10.10.2020 / 16:02, *.centertel.pl

Miodek powinien iść do Leśnego, paść przed nim na kolana i błagać o wybaczenie i przyznać że się nie zna na prowadzeniu klubu...

odpowiedz
grzesiek - 10.10.2020 / 15:43, *.centertel.pl

Super Prezesie.
Efekt nowej miotły zadziałał.

Zartowalem. Wypier****

odpowiedz
kkk - 10.10.2020 / 14:52, *.vectranet.pl

kto się łudził że wygramy ten mecz nie chce nic o ziomkach pisać ale był debilem,nie jesteśmy jakims renomowanym klubem żeby bez napastnika mecze wygrywać i tak dobry wynik bo byłem pewien że dwójke na ryj przyjmiemy i bedzie po ptokach a karne to loteria,dopóki nie zmieni się zarządzanie tym klubem to nic sie nie zmieni co nie znaczy że w tej dupoklasie i tak mistrza zdobędziemy,tylko że ten mistrz juz nic nie znaczy ,miodek wyp.dalaj razem z tymi kucharskimi i innymi pijawami które znalazły sobie w Naszym Klubie przyjemny i cieplutki ku...idołek,WON!!!

odpowiedz
filand - 10.10.2020 / 14:47, *.inetia.pl

Czas przynosi radę…
Friedrich Schiller
Czas przynosi radę. Należy oczekiwać jej cierpliwie. Bywa, że trzeba zawierzyć chwili.
Bądź ze mną…
Julian Przyboś
Bądź ze mną. Cierpliwie, zawzięcie. Długo, najdłużej. Tak czekałem, że wiem to na pewno: ból wyboli nareszcie, znuży się i zmęczy i stanie się bez cierni – niedotkięciem róży
Nigdy nie trać cierpliwości…
Antoine de Saint-Exupéry
Nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi.
Cierpliwość czyni z krzywdami podobnie jak czynią szaty z zimnem….
Leonardo da Vinci
Cierpliwość czyni z krzywdami podobnie, jak czynią szaty z zimnem; jeśli pomnożysz szat liczbę wedle siły zimna, to zimno nie zdoła Ci szkodzić; tak samo przeciw wielkim krzywdom, wzmóż cierpliwość,…
Cierpliwość wydaje się nam niczym
Wolter
Cierpliwość wydaje się nam niczym. A jednak, cóż to za wydatek energii!
Geniusz to wieczna cierpliwość.
Michał Anioł
Geniusz to wieczna cierpliwość.
Julian Tuwim
Cierpliwość: najtrudniejsza forma rozpaczy.

Sponsorem powyższego wpisu było słowo ⚽cierpliwość ⚽

odpowiedz
Tylko Lech - 10.10.2020 / 14:29, *.93.137

wpie...ol w Europie - wykonano
wpie...ol w SP - wykonano
wpie...ol w lidze - w trakcie realizacji

hihi :)

Czesiu Michniewicz to nasz kon trojanski hehe

Nie ma gorzej zarzadzanego klubu w Polsce niz ta wasza legia. Miec takich pilkarz, takie mozliwosci finansowe i przegrac ze slaba Cracovia, a 2 lata wczesniej z Arka. czy dostawac coroczny eurowpie...ol od jakichs pastuchow. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

odpowiedz
ZIBI - 10.10.2020 / 15:04, *.chello.pl

@Tylko Lech: Widzę że taka podnieta bo kilka meczów wygraliście poczekamy do końca sezonu wasze miny jak zwykle smutne a więc daj sobie spokój kibicu Amici Wronki

odpowiedz
Elquatro - 10.10.2020 / 16:27, *.chello.pl

@Tylko Lech: raz dobre perfumy w rosmanie powąchałeś i jużesz taki cwany jak bajer z bel air żeś nasze forum znalazł

odpowiedz
Ja1916 - 10.10.2020 / 16:54, *.centertel.pl

@Tylko Lech:
Zarządzanie Legii to nawet na miano najgorszego nie zasługuje, to jest gdzieś niżej. Myślę że z Lechem powinni oddać walkowerem, bo lepszego wyniku jak 0:3 i tak nie osiągną.

odpowiedz
xyz - 10.10.2020 / 17:01, *.chello.pl

@Tylko Lech: to jest ciekawe, że Legia jest w mocnym kryzysie, a wy macie dobrze grający zespół w LE, a i tak się nami bardziej zajmujecie niż własnym klubem :)
Jesteście jednak stanem umysłu...

odpowiedz
Sony 1969 - 10.10.2020 / 18:39, *.chello.pl

@Tylko Lech: już zapomniałeś koziołku w Nestlé trykany jak paliliście opony po kolejnym laniu od Nas??? O latach bez mistrzostwa bez nawet miejsca na pudle? Teraz wylazleś spod kamienia i ujadasz. My wrócimy na swoje miejsce, zobaczę wtedy gdzie ty będziesz, karma wróci

odpowiedz
Anty Vuko - 11.10.2020 / 08:04, *.tpnet.pl

@Tylko Lech: Nie martw się kartoflu o Legię. Ona po większej czy mniejsze burzy sobie poradzi i w maju będzie pierwsza. To fakt, że trochę wpier...u było ale wam to przecież też nie jest obce? Poza tym my mamy to już za sobą, a was już wkrótce to czeka. Bo nie sądzisz chyba, że łach zdobędzie więcej niż 2 pkt w grupie. Na wiosnę pewnie jak zwykle zabraknie we Wronkach maści do dupy?

odpowiedz
Kibic - 11.10.2020 / 12:46, *.84.166

@Tylko Lech:
Twoja mocna drużyna przegrała z pasterzami z Islandii! Stjarnan mówi ci coś? Czy klub powinien się rozwiązać po takiej kompromitacji?

odpowiedz
kibic - 11.10.2020 / 13:15, *.84.166

@Tylko Lech: Za mało lat po tej ziemi chodzisz. Nie ta takie rzeczy się działy, sezon jest długi...

odpowiedz
Jacek - 12.10.2020 / 22:55, *.as13285.net

@Tylko Lech: Moder. Klasa!
a teraz , spadaj!

odpowiedz
ZIBI - 10.10.2020 / 14:03, *.chello.pl

Pretensję to mam do Miduskiego tylko o to że tak łatwo zwalnia dobrych trenerów jak np. Jacek Magiera , Janek Urban nawet Vuko w pewnym momencie grali fajną piłkę ale grajki stwierdzili że trzeba zmienić trenera i tak się stało. Dopóki u nas tak będzie takie wyniki będą a tu część chce rozliczać wszystkich oprócz tych naszych gwiazdeczek którzy wiedzą jaki kurs jest dokładnie u buka.

odpowiedz
grzesiek - 10.10.2020 / 14:55, *.centertel.pl

@ZIBI: 100 % zgadzam sie z tym co napisales. Urban Magiera Vuko. Najlepsi trenerzy w Legii ostatnich lat. A co najlepsze im po prostu zalezalo....

odpowiedz
grzesiek - 10.10.2020 / 15:32, *.centertel.pl

@ZIBI: 100 procent poparcia

odpowiedz
Lipa - 10.10.2020 / 13:43, *.chello.pl

Raczej klęska trwa

odpowiedz
Przestałem oglądać już Legię i mi z tym dobrze - 10.10.2020 / 13:21, *.centertel.pl

Odpoczynek od ciężko pracujących piłkarzy się kibicowi należy do zobaczenia za rok

odpowiedz
LewLegia - 10.10.2020 / 13:49, *.net.pl

@Przestałem oglądać już Legię i mi z tym dobrze: wczoraj też był to mój mecz ostatni. Wracam jak ,, wrzód na dupie '' właściciel Legii pęknie i opuści Ł3

odpowiedz
:) - 10.10.2020 / 16:21, *.chello.pl

@LewLegia: to teraz komu będzieta kibicowały?

odpowiedz
(L)1916(L) - 10.10.2020 / 23:18, *.tpnet.pl

@:) : Nadal Legii tylko bez sponsorowania Pudla

odpowiedz
Marian - 10.10.2020 / 13:03, *.plus.pl

Powinno być: a melanż trwa

odpowiedz
wawa 12 - 10.10.2020 / 12:56, *.chello.pl

ogladam mecz a tu 2 polowa minuta 70 a tu Panowie oddychaja rekawami, skurcze, ledwo co orientuja sie gdzie teraz pilka w ggrze, pozdro dla Wytrwalych ktorzy jezdza i ogladaja na zywo, Stracili wszystko co mieli do stracenia

odpowiedz
L - 10.10.2020 / 12:43, *.orange.pl

Do wszystkich obrońców Michniewicza proponuję aby obejrzeli filmy na youtube jak pięknie kiedyś śpiewał.
Michniewicz-Ja Kocham Lecha
I Kaczorowski chórzysta, widać jak Czesiu pięknie śpiewa.
Co się porobiło w tej Legii....
Ten człowiek nigdy nie powinien zostać zatrudniony w naszym klubie.

odpowiedz
kkk - 10.10.2020 / 14:56, *.vectranet.pl

@L: każdy to wie i kazdy to widział,trener nie jest od tego żebyś ty albo ja go lubił ma k.rwa ta zgraję nierobów ustawić taktycznie i zmotywować żeby mecze wygrywali a reszta ch.j mnie obchodzi może nawet być tęczowym murzynem a tak a propo dlaczego nie ma w ogóle murzynów trenerów?(nie chce nic sugerować)

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 10.10.2020 / 12:20, *.icpnet.pl

Typowe dla korpodupków, jak są sukcesy to oczywiście Ci co najmniej mają wkładu w sukces wszędzie się napinają, wypinają swoje wątłe klaty i buńczucznie popisują się w sowich mailach rozsyłając je na lewo i prawo, oczywiście z 50 DW.
Jak jest trudny moment, nie ma wyniku, jest jakaś wtopa z transakcją wówczas oczywiście winni są wszyscy, tylko nie oni wspaniali i cudowni, wówczas jest jedyna metoda tylko kija i ponownie rozsyłają miale na lewo i prawo pokazując kto jest winny a oni oczywiście jak łza zawsze maja cudowne wytłumaczenia, że to nie My to Oni spier...ili
Ja się pytam gdzie jest dzisiaj Darek????
Gdzie jesteś???? pytam się????,
Taki jesteś cwany, czemu teraz nie wyjdziesz i nie powiesz, że to mój okręt i moi marynarze może i mają trudne chwile i jest duży sztorm, ale ja właśnie idę na mostek i teraz przejmuję ster i im pomogę, uspokoję kurs i wyprowadzę na spokojne wody.
Nie, Darek teraz schował się pod pokład, bo teraz sztorm i gromy lecą z nieba i teraz wszyscy są winni, pogoda, statek i marynarze nie wspominając o tym, że już na pewno sam nie przyzna się do błędnych decyzji i tego że to on właśnie źle obrał kurs, źle przygotował ten rejs, pomylił sie przygotowując kurs, wpłynął na burzę i źle dobrał załogę!!!
Ale nie wszyscy zawsze winni tylko nie on.
To właśnie cechuje typowych pseudo mistrzów w korpo.
A wiem co mówię bo pracę w korpo znam od podszewki i tu mówię o bardzo dużych firmach, bardzo dużych, a co najlepsze to światek piłkarski również znam co najmniej bardzo dobrze i niestety ten model jest tam powielany nawet z wielką estymą i podejściem jako wzór co jest totalnie chore i to widać na każdym kroku.

odpowiedz
Okęciak - 10.10.2020 / 12:17, *.play-internet.pl

Szkoda patrzeć na tych dziadów...

odpowiedz
Normalny człowiek - 10.10.2020 / 12:11, *.chello.pl

Na takim poziomie jaki prezentują Nasi, piłka nożna przestaje dawać jakąkolwiek radość. Źle się w to musi grać, nie da się tego ogladać. Amatorszczyzna.
Przykre jest też to, że Legia jest na tym samym (zerowym) poziomie, co cała reszta w lidze.
Przez kilka lat prezesury, zniszczone zostało wszystko. A przypomnę, że startowaliśmy z fajnego poziomu MP, LM, LE. Teraz kopiemy się po czołach w lidze, a w Europie każdy mongoł marzy, aby w losowaniach trafić Legię.
Dług podobno urósł, gwiazdki są zmęczone, trener jest kibicem amiki i kolejnym amatorem. Prezes jest zadowolony, ma przecież spokój i zadłuża klub, w dodatku sprzedaje młodych.
Co dalej?

odpowiedz
mietowy - 10.10.2020 / 11:42, *.chello.pl

ale słabiutka ta Nasza Legia

odpowiedz
(L) - 10.10.2020 / 11:21, *.legionowodom.pl

Dokładnie tak to widzę
Tyle że ty o nic nie zmieni bo gwiazdeczki już nic nie będą robiły poza i kasowaniem niemałych pieniędzy

odpowiedz
Ja1916 - 10.10.2020 / 11:18, *.centertel.pl

Nie wiem co gorsze, gra Legii czy nie poddawaj się Żylety?
15 czy 20 lat temu to była Żyleta, a teraz dostosowała się do poziomu kopaczy.
Nie poddawaj się lalalalalala - pieśń przegranych.

odpowiedz
LewLegia - 10.10.2020 / 13:31, *.net.pl

@Ja1916: wcześniej śmiałem się w duchu z tej przyśpiewki, ale teraz żal mi tych co ją śpiewają. Prawdziwy kibic tej ,, ballady przegranych'' nie śpiewa i nie akceptuje.
Sra lalalala, zawsze przegrana, sra lalala Legia sprzedana.

odpowiedz
Do puki będzie Loczek tak będzie - 10.10.2020 / 11:14, *.play-internet.pl

Wszyscy po karnety,
Zagłębiem w.......................................

odpowiedz
Sebo(L) - 10.10.2020 / 10:57, *.master.pl

Proponuję aby co mecz jechać po Mioduskim jak po łysej kobyle.Kiedyś było jechane po ITI i ustąpili to może w końcu prezes ultra mega nieudacznik też zrezygnuje. Tego ku,wa nie da się oglądać. Michniewicz jedzie ze swoją młodzieżówką i prezentuje antyfutbol w meczu z Serbią i to samo Legia. Toż to już krok od totalnej katastrofy.Już nie w Europie ale nawet w żałosnej polskiej ekstraklasie.

odpowiedz
WK - 10.10.2020 / 10:39, *.intelly.pl

Wojciech Kowalewski moim zdaniem byłby dobrym kandydatem na prezesa. Były legionista, twardy, ogarnąłby to całe towarzystwo.

odpowiedz
Aimar - 10.10.2020 / 09:49, *.inetia.pl

Jeżeli gra mistrza Polski ma tak wyglądać to jestem za tym żeby w pierwszym składziezagrało ze czterech młodzieżowców. Pękaty Valencia i te inne szroty do boksu i przyglądać się jak gra nasza Polska młodzież. Tylko do takiego ruchu potrzebne są jaja trenera u tu ch........j

odpowiedz
Kaprykos - 10.10.2020 / 09:44, *.vectranet.pl

Wyszedłem z fajnej imprezy, żeby zobaczyć ... mecz?.... popis żenady sięga apogeum, obrona nie istnieje, ten dryblas w ataku irytuje tak mocno, aż coś w środku mnie ściska, od kiedy odszedł Odjija Ofoe w Legii nikt nie ma pomysłu na grę jest tylko ganianina i prezentowanie statystyk, a gdzie gra, celne podania, rajdy, dośrodkowania, taktyka widziana gołym okiem, gole, zmiany dające power drużynie, parady bramkarskie, niedościgli napastnicy... gdzie to jest?

odpowiedz
kuik - 10.10.2020 / 11:53, *.chello.pl

@Kaprykos: ten dryblas z ataku to na dana chwile oprocz boruca jednyny plus tego sezonu, reszta pikuje ostro w dol

odpowiedz
Tomek - 10.10.2020 / 09:40, *.vectranet.pl

Żyleta nie poddawaj się a piłkarzyki robią co chcą i tylko miodulski i miodulski on karnych nie strzelał bo te drewniaki niby gwiazdy nawet karnych strzelać nie umia biegać nie potrafią a co dopiero zagrać 5 podać z pierwszej piłki tu żaden trener nic nie zrobi jeżeli piłkarza się nie chce a żyleta niech dalej śpiewa sobie nie poddawaj się

odpowiedz
Józefowianin - 10.10.2020 / 09:39, *.chello.pl

Dyrektor sportowy Jacek Zieliński i prezes który,siedzi w swojej Szwajcarii i się nie wpi.......

odpowiedz
eL - 10.10.2020 / 09:36, *.plus.pl

Może ktoś powie że Ci co aktywnie uprawiają sport no muszę robić odstępy 2m z powodu covid....

odpowiedz
Wwk - 10.10.2020 / 09:02, *.chello.pl

A Żyleta dalej Nie poddawaj się..

odpowiedz
Ludzie - 10.10.2020 / 08:55, *.play-internet.pl

Bojkot,Bojkot,race,race,Bojkot,Bojkot.Niech te ,,kobiety lekkich obyczajów czytaj K.....Y !! Coś zrozumieją.Brawo Kumaci za oprawę się to jeszcze mało.Dawajcie do pieca jeszcze mocniej bo nasz klub jest na krawędzi.Niedlugo dostaniemy wpierdziel od stalówki z Mielca czy Warty z Pyrlandii.
P S

Na tego Lewczuka nie mogę już patrzeć.Ile on nam zabrał przez powrót do Widzieliście jak prawdziwy trener żyje meczem!Probierz przykładem.A Czesio to już i kadrę 21 uwali na finiszu.Legia to My Kibice.Ciekawe jak długo.

odpowiedz
Marce(L)i - 10.10.2020 / 08:38, *.t-mobile.pl

Z tej zbieraniny nigdy nie zrobi się porządnej drużyny. Ten skład to nie duma mojego miasta. W wyrazie "duma" literę m z powodzeniem można zamienić na literę p.

powodzeniem można zamienić

odpowiedz
jarekk - 10.10.2020 / 08:23, *.metrointernet.pl

Niech chłopaki sobie teraz odpoczną bo się zmachali. Trening wtorek 11

odpowiedz
jarekk - 10.10.2020 / 08:10, *.metrointernet.pl

i znowu łomot

odpowiedz
Darek - 10.10.2020 / 06:23, *.t-ipconnect.de

Jaka klątwa? Właściciel dziad,dyrektor sportowy gamoń,trener skorumpowany chórzysta i piłkarzyki nieudaczniki.Oto obraz Legii na dzień dzisiejszy.Klątwa nie ma tu nic do rzeczy.

odpowiedz
żaL - 10.10.2020 / 05:53, *.chello.pl

Wygląda na to że ten sezon będzie trzeba przeznaczyć na straty i czekać na "zażartą" walke o utrzymanie w lidze...

odpowiedz
Szaro-szary - 10.10.2020 / 04:31, *.centertel.pl

Przecież od zmiany trenera oni ewidentnie grają na zwolnienie Michniewicza. Zero charakteru, zero walki. I tak już będzie do kolejnej zmiany a może dłużej

odpowiedz
Obcy - 10.10.2020 / 04:30, *.t-mobile.pl

A trenera brak. Jeszcze zatęsknimy za Vuko. Z tym Michniewiczem to jawny sabotaż.

odpowiedz
Szymona - 10.10.2020 / 03:48, *.chello.pl

Pudel to gwarancja pasma sukcesów

odpowiedz
Kosachicago - 10.10.2020 / 03:17, *.amazonaws.com

Skur#####y zniszczyly marke tego klubu.to byl moj ostatni komentarz Legia to my!!

odpowiedz
Kosachicago - 10.10.2020 / 03:13, *.amazonaws.com

Nie klatwa tylko najnizsza placa krajowa za niewykonywanie swoich obowiazkow dla tych pseudopilkarzy

odpowiedz
Zbyszek - 10.10.2020 / 02:03, *.plus.pl

Pomiędzy 46/47 minutą była prosta sytuacja, która najlepiej pokazuje jak mocno mają zryte berety te człapiące po boisku wkłady. Nawet śmiem twierdzić, że to efekt jedynie obowiązującej obecnie w L taktyki, albo laga, albo koniecznie dośrodkowanie w pole karne bo przecież nie można oddać normalnego strzału na bramkę.

Mamy aut, na wysokości kilku metrów przed polem karnym cracovi, 2 pary podeszły do wznowienia z autu. Wszołek się idealnie urwał i dostał piłkę do nogi. W rogu boiska zostało 2 z cracovi i jeden nasz, do bramki krakusów po prostu autostrada, mógł pociągnąć kilkanaście metrów na bramkę, ale co on zrobił, uderzył w bok, w tamtą trójkę i po chwili już nie mieliśmy piłki.
Mam wrażenie że Paweł nie byłby w stanie sam wymyśleć takiego rozwiązania, po prostu realizował myśl szkoleniową drużyny.

odpowiedz
PPU - 10.10.2020 / 08:18, *.chello.pl

@Zbyszek: Też wyłapałem tą akcję, ehh...

odpowiedz
Polonez - 10.10.2020 / 01:18, *.t-mobile.pl

Mam nadzieję, że dziś w nocy Panom Mioduski, Michniewicz i Boniek wspólny koniaczek zaszkodzi i się posrają za wspaniały pomysł łączenia trenerki i spieprzenia Legii i Młodych U21

odpowiedz
Jimmy L - 10.10.2020 / 01:12, *.t-ipconnect.de

Warszawo Ma klubie moj co z toba?

odpowiedz
Arek - 10.10.2020 / 01:05, *.t-mobile.pl

Dziadostwo trwa.. niestety vuko zostawił po sobie g..no i trzeba czasu i trenera aby ogarnąć piłkarzy. Za czasów "trenera" buco treningi polegały na pozowaniu do zdjęć oraz wygłupach co widać na zdjęciach z treningów. Michniewicz nie ogarnie tego cyrku.. nawet 712-ty telefon nie pomoże. Człapanie a może raczkowanie po mistrzostwo zaczynamy.

odpowiedz
bojar66 - 10.10.2020 / 01:04, *.centertel.pl

Mógłbym napisać wszystko to co napisali w komentarzach inni bo to wszystko prawda,ale napiszę jedno! Nie myślałem,że dożyję chwili kibicując mojej ukochanej Legii od 40 lat,że patrząc przez 90 minut na tą padlinę nie poczuję nic,że oglądając przegrane rzuty karne nie poczuję nic! Żadnych emocji,żalu,złości czy rozczarowania! Kompletnie nic! Coś we mnie pękło,doszedłem do ściany! Ostatnie tygodnie wyleczyły mnie z wszystkiego! Czy przestałem być kibicem ?!,czy przestałem być Legionistą ?! NIGDY W ŻYCIU! Chcę tylko żeby serce Legii znów zaczęło bić : w szatni,na boisku, we władzach i wszelkich strukturach! Na razie mamy rozległy zawał i nie wiem czy ten pacjent przeżyje...

odpowiedz
LewLegia - 10.10.2020 / 07:23, *.net.pl

@bojar66: i za to, że też 35 lat kibicowałem Legii on małolata, a teraz też nic nie czuję ani złości ani radość tego nigdy nie zapomnę temu pseudo prezesikowi z fryzurą jakby piorun w miotłę strzelił. Zabił tenklub frajer.

odpowiedz
Kamień - 10.10.2020 / 08:08, *.chello.pl

@bojar66:
Jakbyś mi słowa z ust wyjął... zero złości na wynik... nawet jakby wygrali w tych karnych to i tak byłoby to obojętne... A było tyle lat radości z małych sukcesów do 1993 roku, a teraz?....

odpowiedz
Kibic emeryt - 10.10.2020 / 09:09, *.centertel.pl

Mam takie same uczucie i co dalej ? Czy Michniewicz to ogarnie .Na dzisiaj najlepiej było by przeprowadzić od nowa przygotowanie motorycznie w innym przypadku taka gra będzie do wiosny !!!!!!

odpowiedz
Rafix - 10.10.2020 / 09:21, *.chello.pl

@Kibic emeryt: to wy w domach przy serii rzutów karnych nie staliście z całą rodziną czy przyjaciółmi i nie trzymaliście się za bary, czekając na rozstrzygnięcie?
Emocje niczym finał LM.

odpowiedz
Pjoter - 10.10.2020 / 09:47, *.amazonaws.com

@Kibic emeryt: Boże..ja mam tak sano,jak Wy niestety:(

odpowiedz
jurand - 10.10.2020 / 14:00, *.chello.pl

@bojar66: w pełni się z Tobą zgadzam, zacząłem chodzić na Legię od 1966 roku, różnie bywało, była i walka o utrzymanie, były słabe mecze, ale było to coś, a teraz tego nie ma, kasa, kasa, czy będą grali e Legii czy w jakimś innym to jest im to obojętne. Do Twojej wypowiedzi dodałbym wywalić starych repów takich jak jędza i inni, wystawić młodych. pozdrawiam

odpowiedz
ValBródno - 10.10.2020 / 17:41, *.play-internet.pl

@bojar66:mam dokładnie to samo co Ty kolego.

odpowiedz
Yeti - 10.10.2020 / 00:56, *.vectranet.pl

Ciąg dalszy dramatu... Ku.wa co za beznadziejna gra. Mioduski sprowadził Legię na dno.

odpowiedz
Bie(L)any - 10.10.2020 / 00:46, *.vectranet.pl

Teraz to tylko pozostał Nam do zdobycia Puchar wyzwolenia Warszawy na Okeciu jest w połowie stycznia od kilkudziesięciu lat przeważnie gra tam Gwardia Polonia Okęcie i Nasze Gwiazdy więc szansa jest ....

odpowiedz
peŁKSa - 10.10.2020 / 00:33, *.play-internet.pl

7 razy pod rząd przegrać superpuchar to nie lada majstersztyk , Tylko w LEGII TO POTRAFIĄ ,

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 10.10.2020 / 09:36, *.play-internet.pl

@peŁKSa: teraz juz 8

odpowiedz
m4 - 10.10.2020 / 00:15, *.chello.pl

Dziady...zaczal bym od winienia tych pseudo kopaczy a nie szukania winnych wszystkich wokol

odpowiedz
Goclaw - 10.10.2020 / 00:03, *.centertel.pl

JA SADZE ZE PUDEL POWINIEN DOSTAC SZANSE- W 4 LIDZE !!!!!

odpowiedz
45540 - 10.10.2020 / 00:02, *.kth.pl

To był kolejny z najbardziej depresyjnych meczy Legii w ostatnich latach. Chętnie bym taką ankietę zobaczył: najbardziej depresyjne mecze Legii w ostatnim 10 leciu. Ten byłby w 5. To głowa nie gra. Fakt Michniewicz odwalił wieś z Qarabaq. Powinien grać tak jak z Dritą. Przekombinować łatwo, ale to co jest dziś - to jak co roku o tej porze zupełne dno. Legia jest nieprzygotowana fizycznie, tacy sami piłkarze w środku, na skrzydłach tylko Wszołek, atak byle jaki, obrona wiekowa. Kto to ogarnia ? Ale pier...lnik, masakra ! Superpuchar - hahaha ! Ktoś mi ostatnio powiedział - Legia nie istnieje ! To prawda. Who next ? Oby ktoś bez prześladowań i z zagranicy. Ktoś kto kocha piłkę - ktoś taki jak ten włoch w Leeds. Brak mi słów, czas na zmiany !

odpowiedz
Tomek c - 09.10.2020 / 23:58, *.t-mobile.pl

Nasz trenerio:
- przegrał awans do LE
- przegrał bardzo ważny mecz w el me do 21 lat
- przegrał superpuchar
4 mecze 3 arcyważne porażki.
Idealny trener na legie
Lech w tym sezonie chyba będzie mistrz. Ale nie dlatego że jest tak dobry ( bo nie jest) ale dlatego że wpuścił nam konia trojańskiego do szatni. Dramat

odpowiedz
Arek - 10.10.2020 / 01:07, *.t-mobile.pl

@Tomek c: Misio Pysio 711 dostał piłkarzy bez formy, zgrania od buco.. trzeba czasu.. tak, wiem, że nic z tego nie będzie

odpowiedz
peru123 - 09.10.2020 / 23:51, *.chello.pl

zmieniamy Łazienkowska na mioduskowska i k.r.a ok

odpowiedz
Andrze7 - 09.10.2020 / 23:51, *.154.128

Cierzniak zero pojęcia o obronie rzutów karnych , gdzie był Czesiek pseudo trener pewnie z pseudo prezesem

odpowiedz
Czarny76 - 09.10.2020 / 23:40, *.amazonaws.com

Myśle ze czas najwyższy wpaść do szatni!!!

odpowiedz
Jasio - 10.10.2020 / 00:56, *.chello.pl

@Czarny76: ty pierwszy !

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 09.10.2020 / 23:40, *.tpnet.pl

Proponuję konkurs:
Najciekawsza akcja dzisiejszego meczu:
Najciekawsza akcja ostatnich pięciu meczów:
Najciekawsza akcja ostatnich dziesięciu meczów:

Po telefonie do przyjaciela;
Nie było takiej akcji

odpowiedz
Afro - 10.10.2020 / 17:59, *.chello.pl

@(L)eve(L)64: w punkt kolego. Jedynie gol Wszołka z Dritą.

odpowiedz
geds - 09.10.2020 / 23:39, *.centertel.pl

Zbieranina nie drużyna. Nie da się na to patrzeć. Valencia i Kapustka to nieudacznicy ktorzy przyjmują piłke na 5 m. W czym oni są lepsi id tych którzy grali wcześniej? Gdybyśmy wygrali ten puchar po karnych to i tak miałbym go w d... Chodzi o koszmarną grę. I znow nie o wrażenia estetyczne, tylko efektywność, żeby były jakieś sytuacje. Tu wogóle nie ma gry bez piłki, wszyscy stoją... podają niedokładnie, głupio wybierają nawet jeśli da się do kogoś zagrać. Nie wierzę w Michniewicza i po prawie 3 tyg. jego pracy nie widać nic.

odpowiedz
Legionista zaorany.... - 09.10.2020 / 23:38, *.nstream.pl

Klątwa to niestety prezesik pudełek mioduski czy jakoś tak

odpowiedz
LegiaNaZawsze - 09.10.2020 / 23:37, *.orange.pl

Nie jest tragedią, że przegrali w karnych, bo zaważył jeden karny, źle uderzony. Takie są karne. Tragedią jest, że przez 94 minuty nie potrafili strzelić gola przeciętnej drużynie z naszej kopanej ligi. Dramat, smutek i rozpacz.

odpowiedz
juhas - 09.10.2020 / 23:37, *.tpnet.pl

Nie wiem czy sie ze mną zgodzicie ale to co sie dzieje w Legii to dramat o ile te kompromitacje w postaci braku awansu do faz grupowych europejskich z trudem ale można zrozumieć tak porażkę ze słabą Cracowią już nie wg. mnie tu są do wymiany wszyscy piłkarze cały sztab szkoleniowy i oczywiście prezes a ten mecz jeszcze uświadomił jedną rzecz dlaczego tak szybko odpadamy w pucharach przecież nasi kopacze grają w chodzonego

odpowiedz
funto75 - 09.10.2020 / 23:33, *.tpnet.pl

Co jeszcze trzeba przegrać! Jestem odporny na porażki bo jestem z L od ponad trzydziestu lat ale oglądanie naszej drużyny obecnie jest jakimś koszmarem, nie chce powiedzieć, że za karę. Legio QUO VADIS!?

odpowiedz
Malimiak - 09.10.2020 / 23:31, *.chello.pl

Nawet karne u siebie przegrali. Nie trzeba było gonić wyniku bronić się bo siły wroga mocne. Rozkład całkowity. Nic już nie zostało tylko logo LEGIA

odpowiedz
widz - 09.10.2020 / 23:28, *.vectranet.pl

TEGO NIE DA SIĘ OGLADAĆ. WSPOLCZUJE TYM NA TRYBUNACH

odpowiedz
Chris - 09.10.2020 / 23:24, *.t-mobile.pl

Siedem lat nieszczesc z tym prezesem. Lustro zbil czy co?

odpowiedz
kibic Lecha - 09.10.2020 / 23:17, *.co.uk

Brawo wy buhaha, gdzie wy do LE, skoro wy nawet miernej Cracovi nie potraficie pokonac :D

odpowiedz
Cult⚽️King - 09.10.2020 / 23:36, *.50.69

@kibic Lecha: a ci znowu ooo ale napompowani...

odpowiedz
ROSOMAK - 10.10.2020 / 01:00, *.chello.pl

@kibic Lecha: Gdzi wasze puchary zdobyt słowniku no gdzie

odpowiedz
Ja - 10.10.2020 / 14:21, *.t-mobile.pl

@kibic Lecha: Udało wam się zakwalifikować do pucharów, za rok nie będzie was nawet w eliminacjach, bo skończycie lige w połowie tabeli tak jak zawsze gdy gracie w pucharach.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 09.10.2020 / 23:17, *.play-internet.pl

Ale mamy autostradę kompromitacji...
Vuko aleś ten zespół rozwalił!

odpowiedz
Matek - 09.10.2020 / 23:14, *.proneteus.pl

Przestań !!!!!!!! CZŁOWIEKU MYSEĆ O KASIE.Jesteś chytry i chcesz na naszej LEGI robić kasę !!! Jesteś niedolnym prezesem !!! A do tego chytrosć Twoja zakuca interesy własne !!!! Jesteś człowiekiem który ma do około siebie frajerów którzy doją Cię na kasę a efektów żadnych nie Ma !!! Zajmi się interesami !!!!! Własnymi !!!!a LEGIĘ !!!!Daj źondzic ludziom na tym co znajom!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Najlepszy komentarz top 1 - 09.10.2020 / 23:11, *.50.69

paisLey - 3 minuty temu, *.128.147
@ZIBI: Popieram
Piłkarze nie czuja odpowiedzialności grają jak grają ważne ze hajs się zgadza

odpowiedz
Paweł - 09.10.2020 / 23:10, *.centertel.pl

Koło 70 minut urwał mi się film.....nudaaaa.... Kto jest zaskoczony wynikiem? Nie przypominam sobie takiej lipy z grą i co więcej, brakiem perspektywy na poprawę. Bez ładu i składu absolutnie. Chyba Mioduski dna legijne źle rozumie w czasie kontraktowania piłkarzy, zero umiejętności i zero zadziorności, to chyba nie w tym klubie. Wyszli jak na sparing z kibicami. Ja rozumiem że ten superpuchar to lipa, ale taką grą okazują brak szacunku kibicom i klubowi, a sobie nie wystawiają najlepszej laurki. Z resztą już od dawna. Zaorać i zacząć od początku, niestety Miodek wszystko rozpitolił, brutalne, ale prawdziwe. Brakuje tej drużynie liderów którzy coś by potrafili i jak nie idzie to pociągnęli wózek. Wieje przeciętnością aż strach. Życzę nam wszystkim szybkiego powrotu do normalności.

odpowiedz
PN - 09.10.2020 / 23:10, *.telkab.pl

Czekamy na bramkę.... czekamy na składaną akcję ...

odpowiedz
Batman111 - 09.10.2020 / 23:09, *.centertel.pl

Dlaczego Artura nie było chociaż wiadomo że jest kocur na karne a każdy normalny mógł przewidzieć ,że karne są bardzo realne ??

odpowiedz
Batman111 - 09.10.2020 / 23:09, *.centertel.pl

Dlaczego Artura nie było chociaż wiadomo że jest kocur na karne a każdy normalny mógł przewidzieć ,że karne są bardzo realne ??

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 09.10.2020 / 23:08, *.t-mobile.pl

Produkty piłkarskopodobne bezczelnie podszywający się pod piłkarzy naszej ukochanej Legii i tyle w temacie.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 10.10.2020 / 00:23, *.chello.pl

@Saska Kępa (L): słusznie prawisz Kolego, ale skromnie sądzę, że to przede wszystkim "prezes dekady" bez mała od 3,5 roku podszywa się pod nieomylnego włodarza klubu. Z jakim skutkiem? A to chyba nietrudno osądzić!
Wbrew pozorom, owe "produkty piłkarsko podobne" są jedynie żałosną pochodną jego poczynań...
Serdeczności

odpowiedz
WarszawskaOchota - 09.10.2020 / 23:07, *.orange.pl

Bardzo bym chciał żeby Legie kupił jakiś rozsądny facet.
Bardzo bym chciał żeby Legia miała prezesa i dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia.
Bardzo bym chciał żeby Legia miała trenera z wizją i doświadczeniem.
Bardzo bym chciał żeby Legia znów miała Polski skład podobnie jak w 1996 roku.

Ot takie marzenia, meczu nawet nie ma co komentować.
Do dna jeszcze daleko ale kurs jest obrany właśnie na dno i co najgorsze nie ma żadnego kapitana na pokładzie który by ten kurs zmienił ku powierzchni.

odpowiedz
pjoter - 09.10.2020 / 23:07, *.amazonaws.com

Burleska trwa, i trwać będzie w najlepsze dopóki El Loko będzie dalej Nas gwałcił psychicznie.Proponuje zrzutkę na taczkę dla tego patoprezesa!!!

odpowiedz
Adson 78 - 09.10.2020 / 23:04, *.plus.pl

H... z piłkarzami bo to pajace !!! Mioduski won !!! Legia to my Kibice !!!

odpowiedz
(L) - 09.10.2020 / 23:04, *.t-mobile.pl

@Dimas...kurzawa? I Ty chcesz iść w lepszym kierunku dobrzy i tani to Kapustka, Wszołek, Valencia, i tak dalej i tak dalej. Od pewnego czasu bierzemy właśnie jak to napisałeś ludzi wolnych, czy bez kontraktu i widać skutek, umiejętnością jest kupić kogoś, wydobyć, zachęci pomimo kontraktu gdzie indziej. Pewnie kurzawa by do nas chciał bo bez klubu i kasa pewnie dobra za kontrakt i podpis, ale kiedy on ostatnio zagrał dobry mecz, myślisz chyba jak prezes

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.10.2020 / 23:04, *.centertel.pl

Z przodu tylek, z tylu tylek, z lewej strony tylek, z prawej strony tylek, w dole tylek, na gorze ktos oproznia nocnik, a w srodku Legia...Do tego doprowadziles ten klub, czas kupic taczke, napelnic lajnem, zamowic Ubera i kurs na Lazienkowska. Gowniana sprawa to wszystko, kupa totalna...

odpowiedz
To pokaż - 09.10.2020 / 23:58, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: co potrafisz ,dziadu leśny ,

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.10.2020 / 00:19, *.centertel.pl

@To pokaż : Ja nie musze, jak czegos nie potrafie mowie szczerze, ze nie wiem. Ile ci placa za te marne, badziewiaste wpisy?

odpowiedz
Roma - 09.10.2020 / 23:03, *.domynet.pl

Przyjeżdża Cracovia z Probierzem i świętuje na Łazienkowskiej. Co za czasy.

odpowiedz
R - 09.10.2020 / 23:03, *.t-mobile.pl

Przegrać dwa mecze w jeden dzień.....
To może ino Czesio ????????

odpowiedz
łubudubu - 09.10.2020 / 23:02, *.chello.pl

Spokojnie, podobno Miodek szykuje nam wygraną Legii! Gierka wewnętrzna zaplanowana! Hura!

odpowiedz
Chris - 09.10.2020 / 23:26, *.t-mobile.pl

@łubudubu: pewnie bedzie remis

odpowiedz
Fan - 09.10.2020 / 23:01, *.t-mobile.pl

????????????????????????????????????????????

odpowiedz
Łuki - 09.10.2020 / 22:59, *.tpnet.pl

Ciemność. Widzę ciemność.

odpowiedz
kokxik - 09.10.2020 / 22:59, *.t-mobile.pl

jest smutno. rzadko komentuję ale.. Legio! jesteś Legią.. moją Legią. Proszę Cie moja kochana...

odpowiedz
Pudel vel goła dupa pawiana - 09.10.2020 / 22:59, *.centertel.pl

Dziadostwa część dalsza! Pośmiewisko i żenada.... Coscie sku... Uczynili z tą krainą... To początek końca....

odpowiedz
piorek7 - 09.10.2020 / 22:58, *.33.129

Może niektórzy niech się odbudują w rezerwach kupmy jakiegoś stopera a z przodu najlepiej Rosołka przynajmniej młody cała ta trójka nie strzeli do stycznia wiecej niz 5goli jak strzeli wogole obradowic valencje martins rocha i te napadziory do 2

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 09.10.2020 / 22:56, *.tpnet.pl

MIODUSKI,ŻĄDAMY NOWEGO PREZESA

Na kij nam nowy prezes którego i tak wybierze Mioduski.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.10.2020 / 22:53, *.centertel.pl

Popatrzcie na te twarze...Czeresniak, Maliniak i Burak....Zapisaly sie w historii klubu na zawsze...Ps. Proponuje wlaczyc drugi licznik wstydu - Superpuchar...

odpowiedz
Dimas - 09.10.2020 / 22:52, *.info.pl

A gdzie młodzież ??? Kim my kur...a gramy ? Jest napastnik w dwójce, stoper i skrzydłowy nie lepiej im dać szansę niż jakiemuś Lopezowi co dla kasy przyszedł??? Żenada Kurzawa też bez klubu to też go bierzemy - taki teraz trend nigdzie Cię nie chcą to chodź do Legii...

odpowiedz
singspiel - 09.10.2020 / 22:56, *.centertel.pl

@Dimas: młodzież grała na kadrach, wiec dzisiaj dostali wolne

odpowiedz
tomiacab - 09.10.2020 / 23:04, *.virginm.net

@Dimas: na meczach reprezentacji mlodzieżowych

odpowiedz
L - 09.10.2020 / 22:51, *.plus.pl

nie śpiewajcie Staruch tej piosenki Nie poddawaj się... bo valencja i reszta takich słów nie rozumie to na bank, nawet wszołek nie zrozumiał

odpowiedz
Optymista - 09.10.2020 / 22:51, *.t-mobile.pl

Walić to!!! ważne ze już jest WEEKEND !!!! hahahaahhhaahahahahhaahaah

odpowiedz
eLka - 09.10.2020 / 22:51, *.mm.pl

Pudel, wynoś się z tego klubu!!! ????????????

odpowiedz
Redi - 09.10.2020 / 22:50, *.centertel.pl

Czuję do nich wstręt...

odpowiedz
legioo - 09.10.2020 / 22:50, *.tpnet.pl

Miodek jest tu winny i nie gadajcie głupot że nie. Zaczął płacić kopaczom których pozbywali się kluby by im nie płacić ani 10euro ale w Legia miały być gwiazdy bo u nas zagraniczny to już gwiazda . gówno prawda . Ja już chcieli ściągać to trzeba było szukac młodych dać im pensje normalna i szanse na lepsze życie w innych lepszych klubach. A Legia posciagala dziadów dali im pensje jak na Polskie warunki jak by byli królami a nic nie grają. Teraz sprzedają Polskie perełki za grosze by móc opłacić tych dziadów. Brawoo

odpowiedz
Maniek - 09.10.2020 / 22:47, *.chello.pl

Gdzie jest ta Legia, która znamy z dawnych lat, z waleczności, wychodzili na mecz w stanie prawie trzezwym(były o tym programyw tv. I co? Potrafili, mogli, chcieli. Zależało tym zawodnikom żeby zostawić serducho na murawie. A teraz co jest? Kasa, misiu, kasa. Jego mać.

odpowiedz
Cult⚽️King⚽️Warsaw - 09.10.2020 / 22:47, *.50.69

Oprawa!Cool!A to co na boisku,to owoce ostatnich zajêć I dni wolnych ,tu za to sztab jest do zwolnienia a Mioduski niech szuka prezesa I dyrektora sportowego....

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 09.10.2020 / 22:46, *.btcentralplus.com

Iga Swiatek na Prezesa. Mioduski wyp.....

odpowiedz
12346 - 09.10.2020 / 22:46, *.tpnet.pl

wstyd... Panie prezesie sprzedaj klub bo robisz z niego dno..i żenadę...
Szkoda słów krytyki na Pseudo pana prezesa ..

odpowiedz
Sebo(L) - 09.10.2020 / 22:45, *.btcentralplus.com

Paranoja, to co się dzieje to jest jakiś absurd, żeby oddać jeden strzał na bramkę? Z azerami pierwszy strzał oddali chyba w 78min kur... Nie kumam za co mają płacone. Przecież oni grają za karę. Mioduski niech się zawija póki jeszcze może bo nerwy poniosą niedługo i ktoś nie wytrzyma. WSTYD.

odpowiedz
Retro - 09.10.2020 / 22:51, *.centertel.pl

@Sebo(L) : nieraz mi się wydaje że mają wręcz zabronione strzelać bramki i wygrywać... O co tu k... Chodzi? Chłopaki z pierwszej ligi więceej by strzelili co widać po beniaminkach...

odpowiedz
Jarek - 09.10.2020 / 22:45, *.play-internet.pl

Nasi piłkarze to prostytutki !

odpowiedz
TOMASZ - 09.10.2020 / 22:43, *.chello.pl

ASTIZ jednym z najlepszych w LEGII , a reszta kopaczy chyba powinna zmienić zawód , albo chociaż drużynę.

odpowiedz
Stanisław - 12.10.2020 / 09:52, *.supermedia.pl

@TOMASZ: kto to taki ?

odpowiedz
Nie poddawaj się... - 09.10.2020 / 22:43, *.pljtelecom.pl

Ta pieśń poza ogólnym zażenowaniem i przypałem nic nie wnosi. Z drugiej strony do tych "piłkarzy", dyrektorów, prezesów nic już na pewno nie jest w stanie dotrzeć.

odpowiedz
Michał - 09.10.2020 / 22:42, *.plus.pl

Luquinias i ..........dalej daleko nikt!!!Mioduski na bramkarza i do pomocy i do ataku i mistrz jest nasz

odpowiedz
Ginka - 09.10.2020 / 22:48, *.chello.pl

@Michał: skromnie przypomnę, że w meczu z Karabachem Czesio Śmieszek Michniewicz (CŚM) rzeczonego piłkarza desygnował do gry "już" w 62 min. Prawda, że wygląda to niezmiernie optymistycznie?!

odpowiedz
legiaskisla - 09.10.2020 / 22:41, *.tpnet.pl

Nie ma ani 1 wartościowego piłkarza w Legii ani 1. Jest Luquinhas ale on jest tylko szybki potrafi zrobić zwod i na tym koniec , strzały tragedia , podania tragedia. i nikt Mladenovic będzie ciągna grę czasem wrzuci odbije się od pekharda i wpadnie. Lech ich zje.

odpowiedz
Kibic - 09.10.2020 / 22:51, *.84.166

@legiaskisla: I kto to mówi. Mówi ci coś nazwa STJARNAN? ;))))))) Przedstawiciel jednej z potęg islandzkiej ekstraklasy?

odpowiedz
ZIBI - 09.10.2020 / 22:41, *.chello.pl

Znów Prezes Midek winny ? haha :) Ludzie po prostu dużo najemników którzy Naszą Legię mają w d... Tylko Kasa się liczy n o i warto zobaczyć jaki kurs bo trzeba dorobić :) Od ponad 30 lat kibicuje Legii i w uczciwość kopaczy średnio wierzę. Szybko za Vuko zatęsknicie oby się mylił tak kopacze załatwili Magierę i Janka Urbana a teraz dla tylko tak napiszę kiedy przyszedł spadek formy w Legii kiedy komu przedłużono kontrakt chyba każdy wie kto karty rozdaję . Do tych co o Leśnym piszą jaki on super to tylko tak napiszę jeszcze rok dwa jego rządów i za długi Legia w 4 lidze by grała albo za długi przejęta. Zaznaczam Miodek nie jest z moich bajek ale takie rozdawnictwo jak Leśny prowadził to już Legii dawno by nie było.

odpowiedz
paisLey - 09.10.2020 / 22:48, *.128.147

@ZIBI: Popieram
Piłkarze nie czuja odpowiedzialności grają jak grają ważne ze hajs się zgadza

odpowiedz
JFk - 09.10.2020 / 23:12, *.chello.pl

@ZIBI: Na całym świecie, w najlepszych klubach dziś masz najemników i jakoś grają...bo umieją.

odpowiedz
ZIBI - 09.10.2020 / 23:48, *.chello.pl

@JFk: U nas też umieją tylko im się nie chce. Dopóki ustawki kopaczy będą przeciwko trenerowi to tak zawsze będzie wyglądało. Zobacz w Anglii czy Niemczech tam na o jedną pozycję 3-4 graczy się stara a u nas grajki trenerów zwalniają. Reszty tłumaczyć nie będę.

odpowiedz
Livescore - 09.10.2020 / 22:41, *.centertel.pl

Niech dalej grają u buka! Mioduski myśli że u buka się dorobi dziad golodupiec... W końcu nikt nie będzie obstawiał na tych dziadów...

odpowiedz
paisLey - 09.10.2020 / 22:41, *.128.147

Wiedziałem ze tak będzie ...

odpowiedz
Elka - 09.10.2020 / 22:40, *.net.pl

Brawo miodek. Kolejny przegrany puchar i mecz. Ba mało z tego przegraliśmy z drugą drużyną Cracovii. Coś mi się wydaje że w tym sezonie nie tylko nie zdobędziemy mistrza ale nawet nie awansujemy do Ligi Europy. Zresztą z taką grą.

A trzeba było oglądać Harrego Pottera :D.

odpowiedz
lucho_83 - 09.10.2020 / 22:39, *.chello.pl

Dno i wodorosty

odpowiedz
Arek - 09.10.2020 / 22:38, *.cyfrowypolsat.pl

Nie wiem ile razy mozna przegrywać w takim sam sposób u siebie, dziadostwo i wstyd, ale to jest dopiero początek wstyd to będzie dopiero po meczu pucharowym z Widzewem przypadkowo wylosowanym po raz drugi, obym się mylił.

odpowiedz
Heart - 09.10.2020 / 22:46, *.net.pl

@Arek: wIDZEW gra jeszcze większą kupę niż Legia, jak przegramy z czerwonymi końcówkami to lipa

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.10.2020 / 22:38, *.centertel.pl

Mioduski stracil klub, tylko albo o tym nie wie, albo rznie glupa. Nie wiem, co gorsze. W kazdym razie wszyscy z niego leja. Nikt nie bedzie umieral za klauna, ktory mial sen - o Ajaxie, a obudzil sie z reka, w pelnym nocniku... Trwa dobijanie klubu....

odpowiedz
gibon_79 - 09.10.2020 / 22:37, *.02.net

IGA swiatek...
IGA smiga

odpowiedz
1909 - 09.10.2020 / 22:37, *.media.pl

Cały zespół zarząd i sztab na biały domek. Depresja jest choroba

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 09.10.2020 / 22:37, *.tpnet.pl

Co niemożliwego może się jeszcze wydarzyć???????????
W tym sezonie z ligi spada tylko jedna drużyna. Nachodzą mnie czarne myśli.

odpowiedz
Pit - 09.10.2020 / 22:37, *.net.pl

Panie Mioduski!! Dość!!!!!!!!!! Niech Pan sprzeda ten klub zanim doprowadzi Pan Legię do ruiny a tego Panu nie wybaczymy.

odpowiedz
Micha - 09.10.2020 / 22:49, *.14.27

@Pit: I co się napinasz? To jego klub i będzie robił co mus się podoba. Możemy mu skoczyć.

odpowiedz
Marecki - 09.10.2020 / 22:36, *.play-internet.pl

Żenada wstyd tragedia to nie są piłkarze to banda nierobów i obiboków

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 09.10.2020 / 22:36, *.tpnet.pl

Rozumiem, że Pan Boruc wybiera sobie mecze w których zagra. Dzisiaj nie miał ochoty...

odpowiedz
singspiel - 09.10.2020 / 22:42, *.centertel.pl

@(Levinho) onet. pl: raz jeszcze przeczytaj co napisałeś, a potem spróbuj pomyśleć

odpowiedz
eLka - 09.10.2020 / 22:54, *.mm.pl

@singspiel: Akurat bardzo trafnie ujął debilizm, który każe wystawiać zmiennika, bo to puchar i nawet nikomu nie przejdzie przez głowę, żeby na karne wyszedł mimo wszystko Boruc.

odpowiedz
anty vuko - 09.10.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

zobacz vuko coś narobił

odpowiedz
Optymista - 09.10.2020 / 22:36, *.t-mobile.pl

Mowiłem.nie poddawaj sie....pier..enie o chopine..partalachy...Lech z nich zrobi miazge...jestem realista......

odpowiedz
kibic3 - 09.10.2020 / 22:35, *.chello.pl

Lepiej na Love Island przełączyć niż tych przystojnych chłopców z Legii oglądać

odpowiedz
(L) - 09.10.2020 / 22:35, *.t-mobile.pl

Jakie to przykre i nawet nie mam na myśli tylko dzisiejszego meczu, ale w ostatnim czasie nie ma znaczenia kto przyjeżdża na Ł3, każdy jak po swoje. Pamiętam czasy gdy idąc na mecz zastanawialiśmy się czy goście dostaną 3, 4 czy 5 a teraz kurnik, sraxa, baba Jaga każdy przyjeżdża strzela, wygrywa i wraca... To jest dramat

odpowiedz
Jano - 09.10.2020 / 22:35, *.tpnet.pl

Ale to też jest śmieszne żeby taki mecz wyznaczać wtedy kiedy pół podstawowego składu Legii jest na zgrupowaniach PZPN jednak Legii nie lubi
A tak poza tym Mioduski won!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Banan - 09.10.2020 / 22:35, *.play-internet.pl

Wstyd

odpowiedz
Ałt - 09.10.2020 / 22:35, *.chello.pl

Wszyscy out. Niech kibice grają - może nie będzie lepiej, ale na pewno weselnej.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 09.10.2020 / 22:34, *.btcentralplus.com

Gdyby Iga Swiatek grala to bysmy wygrali.

odpowiedz
legiaskisla - 09.10.2020 / 22:34, *.tpnet.pl

brawo jak loczek rozyebal klub gratulacje .
Z taką grą mam nadzieję że Lech zostanie mistrzem a Legia poza top 3 będzie bo kolejnej kompromitacji chyba nikt już nie wytrzyma

odpowiedz
word!up - 09.10.2020 / 22:34, *.inetia.pl

Jaka klątwa? Po prostu w Legii brakuje trenera oraz całego sztabu. Jakiś amator musi układać taktykę skoro od kilkunastu meczy brak strzału z dalszej odległości .

odpowiedz
atmosferic - 09.10.2020 / 22:41, *.orange.pl

@word!up: Legii brakuje :
-trenera
-pilkarzy
-prezesa
-dyrektora sportowego

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 09.10.2020 / 22:45, *.play-internet.pl

@word!up: w Legi brakuje trenera pilkarzy scautingu i k...a wszystkego za to mamy emeryta boruca jedze astiza cholewiaka ciezniaka lopesa martinsa antolicia czy ktos z was widzial jakies wyrazy zawodu wsrod wkladow do koszulek ze sie im znowu nie udalo ??? Mieli to w dupie nie bylo zadnych emocji ZADNYCH ..poprostu pojda pod prysznic i pojada do domu kopacze maja w dupie nas kibicow caly sztab trenerski i generlnie cala nasz ukochana LEGIE trzeba przede wszystkim przestac sie z nimi pier...lic ... Przestac kupowac bilety i tyle jak chca tak grac to wyje...c do rezerw cala ta druzyne za wyjatkiem Luginiasa i dac grac MLODYM bo im poprostu sie chce walczyc i biegac !!!!####

odpowiedz
Arek - 09.10.2020 / 22:34, *.home-net.pl

Może jakiś mecz o puchar pocieszenia????

odpowiedz
wtsk - 09.10.2020 / 22:39, *.tpnet.pl

@Arek: chcesz się dobić?

odpowiedz
Arek - 10.10.2020 / 03:10, *.home-net.pl

@wtsk: ????

odpowiedz
Jaro - 10.10.2020 / 08:57, *.centertel.pl

@Arek: dobry pomysł ale Legia przeciwko..... Niech będzie, 7 B.

odpowiedz
Qwerty - 09.10.2020 / 22:33, *.mm.pl

Kolejny piękny mecz.....tego się nie da oglądać !!!!!!

odpowiedz
Cezary1916 - 09.10.2020 / 22:33, *.com.pl

ten wyczyn nie wygranych superpucharów będzie nie do pobicia na lata przez nikogo jedyny rekord którego nikt nam nie odbirze

odpowiedz
1909 - 09.10.2020 / 22:33, *.media.pl

Miodulski abdykuj.... Wstyd

odpowiedz
MatWij - 09.10.2020 / 22:33, *.orange.pl

Brawo! Bardzo dobry mecz, jak wiele w tym sezonie. PS. Mioduski nieudaczku nie wstyd ci?!

odpowiedz
(L) 3mon - 09.10.2020 / 22:32, *.tpnet.pl

Wstyd.

odpowiedz
Julon - 09.10.2020 / 22:32, *.timplus.net

Panie Mioduski taczki szykują!!!

odpowiedz
Hiszpan - 09.10.2020 / 22:32, *.telnaptelecom.pl

Żadna klątwa. Banda nieudaczników , leszczy i pajacy...

odpowiedz
Klakier - 09.10.2020 / 22:32, *.plus.pl

Zapraszam na prawdziwy mecz, jutro o 15, transmisja eurosport, zobaczycie co znaczą emocje

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 09.10.2020 / 22:32, *.btcentralplus.com

Nic sie nie stalo.......Nie poddawaj sie, ukochana........Darek Mioduski !!.....

odpowiedz
(L)1916(L) - 09.10.2020 / 22:32, *.tpnet.pl

Spuścić tych pajaców przez Czajke

odpowiedz
Mietek - 09.10.2020 / 22:31, *.play-internet.pl

Patałachy !

odpowiedz
1909 - 09.10.2020 / 22:31, *.media.pl

BEZNADZIEJA

odpowiedz
Darek - 09.10.2020 / 22:31, *.t-mobile.pl

Czy się stoi czy się leży jednakowo się należy.

odpowiedz
Optymista - 09.10.2020 / 22:31, *.t-mobile.pl

FRAJERZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Wawa (L) - 09.10.2020 / 22:30, *.play-internet.pl

Zaorać

odpowiedz