fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

ULTRAS

Film z oprawą Czas Apokalipsy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na wyjście piłkarzy na boisko na Żylecie kibice zaprezentowali oprawę z hasłem Czas Apokalipsy w nawiązaniu do dramatu pucharowego jaki od kilku lat oglądamy w wykonaniu klubu kierownego przez Dariusza Mioduskiego. Całość uzupełniły świece dymne i liczne petardy hukowe.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Waldemar Kopański z Zamościa - 11.10.2020 / 12:16, *.centertel.pl

Jestem kibicem Legii od ponad 50 łat i różnie układały się losy mojego kochanego klubu w tym czasie, jednak to co wyczynia pań Mioduski to szczyt bezczelności i plucie w twarz tym wszystkim, którzy elkę mają w sercu.Powolanie na stanowisko pierwszego trenera człowieka o takiej przeszłości to wstyd i hańba,czas powiedzieć dość.

odpowiedz
Wojtas - 10.10.2020 / 20:40, *.97.113

Kibice jak zwykle najlepsi na świecie!

odpowiedz
Jòzefowianin - 10.10.2020 / 20:04, *.chello.pl

Oprawa kozak prezes h....

odpowiedz
oLaf - 10.10.2020 / 19:57, *.vectranet.pl

podziwiam Żyletę, że jeszcze im się chce przy takiej padace. Szacun.

odpowiedz
Endriu - 10.10.2020 / 14:46, *.net.pl

Szacun za oprawę Panowie!!!

odpowiedz
kalosz - 10.10.2020 / 14:43, *.mm.pl

tylko patrzec jak strajki sie zaczna ...jak za iti....

odpowiedz
kalosz - 10.10.2020 / 14:35, *.mm.pl

kibicowsko ligamistrzów-boiskowo 3liga... kolejny chórzysta w Legii...caly poznan sie pewnie cieszy,i k9 po karnym wszołka-dlaczego on podal dobramkarza? a sam"sagan" gral przeciw chórzyscie,a teraz"wspolpracuja"...tozmierza do nikąd anie prezzesie....

odpowiedz
Darek - 10.10.2020 / 12:45, *.t-ipconnect.de

Jechać z tym Chórzystą na każdym meczu aż do jego odejścia.Tak samo jak kiedyś z kaczorowskim.Tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz na wejscie na stadion Legii.A Mioduski go zatrudnił na trenera.Upadł chłop na głowę.

odpowiedz
Loslobos - 10.10.2020 / 12:15, *.supermedia.pl

Uważam za okres zawieszenia Legii w rozgrywkach. Takie kopaczki to mogą grać w 4 lidze a nie reprezentować WIELKĄ LEGIĘ. Jedynie Iga ratuje honor Naszej Legii. Oprawa Super

odpowiedz
method - 10.10.2020 / 13:01, *.chopinad.pl

@Loslobos: Iga jest wolnym żaglem. Nie prezentuje tylko i wyłącznie swoje barwy. Pozdro

odpowiedz
Piotruś - 10.10.2020 / 12:05, *.play-internet.pl

O to chodziło !!! Brawo NS

odpowiedz
Ursus - 10.10.2020 / 01:52, *.centertel.pl

LEGIA to my i h*** z prezesami

odpowiedz
Normalny człowiek - 10.10.2020 / 00:15, *.chello.pl

Dobra robota!

odpowiedz
Korek' - 09.10.2020 / 23:53, *.chello.pl

Oprawa adekwatna do miodowych realiów. Szacun Koledzy!

odpowiedz
Krzys27 - 09.10.2020 / 22:41, *.virginm.net

Oprawa jak zwykle kozak, pelen podziw za kreatywnosc , wiare i wytrzymalosc ale powoli zaczynam watpic czy on wreszcie to zrozumie i zachowa sie tak jak powinien.

odpowiedz
/// - 09.10.2020 / 22:22, *.play-internet.pl

Legia To My . I tak zostanie do końca NaSzych dni .

odpowiedz