fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Widzewem w piątek

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Znany jest już termin meczu 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Widzew Łódź podejmie Legię Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane w piątek, 30 października o godzinie 20:00 i będzie transmitowane na antenie Polsat Sport.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 16.10.2020 / 05:31, *.t-mobile.pl

a ch z widzewem!

odpowiedz
Jeronimo - 13.10.2020 / 21:33, *.centertel.pl

Jacek Magiera !!

odpowiedz
Kalarepa - 13.10.2020 / 14:21, *.play-internet.pl

Legia to ja i wy. A nie oni.

odpowiedz
Kasztan - 13.10.2020 / 11:08, *.47.62

dzisiaj też nasze wkłady do koszulek wolne mają?
przemęczeni są, a deszcz pada, zimno - lepiej niech po galeriach pochodzą - tam ciepło i sucho
nie ma co trenować, wszak i tak efektu nie będzie
a ambicji i tak im od tego nie przybędzie
ważne, że kasa wpłynie
niech tam mają

odpowiedz
wawa - 12.10.2020 / 18:18, *.chello.pl

poprosze o 2 tygodnie urlopu dla Pilkarzykow przed meczem bo ich skurcz zlapie w 60minucje meczu lub sie zapoca

odpowiedz
PLBBOY - 13.10.2020 / 00:48, *.227.22

@wawa : dwa tygodnie to może być zbyt mało. Jak dobrze pójdzie, to w okolicach czerwca powinni być wypoczęcia i w optymalnej formie.

odpowiedz
L - 12.10.2020 / 18:12, *.centertel.pl

Czuję, że w Łodzi będzie wtopa.

odpowiedz
Obcy - 12.10.2020 / 14:13, *.t-mobile.pl

I znów będzie wstyd. Pogonić Michniewicza póki jest jeszcze czas. To jest taki Polski Romeo Jozak. Nasz prezesik zagonił się w ślepy zaułek. I co dalej? Strach się bać dalszych jego pomysłów.

odpowiedz
Wojtek86 - 12.10.2020 / 14:12, *.net.pl

https://www.youtube.com/watch?v=IB3eJ1ZuAaA

odpowiedz
SEBO(L) - 12.10.2020 / 13:41, *.centertel.pl

A tak z innej beczki...dziś nie będzie relacji z treningu,bo wielcy członkowie Całorocznego Wakacyjnego Klubu Seniora mają wolną niedzielę i poniedziałek. Za to po ciężkim dla oka meczu w piątek,w sobotę mieli rozbieganie... I tak tkwi się w idealnym systemie przerwa- wolne- odpoczynek..
.

odpowiedz
sidik - 12.10.2020 / 14:29, *.proxnet.pl

@SEBO(L): kurde, no kiedyś trzeba iść do galerii nie ?

odpowiedz
Rdg - 12.10.2020 / 13:04, *.media.pl

Całe wasze szczęście, że Widzew też gra teraz padakę.

odpowiedz
rob bandit - 12.10.2020 / 15:53, *.com.pl

@Rdg: padaka powinniście mieć w nazwie tego parszywego tworu jakim jest rts... FORZA LEGIA

odpowiedz
Rdg - 12.10.2020 / 18:09, *.centertel.pl

@rob bandit : "parszywego tworu"? Kulturka Warszawki? Co do padaki - przygania kocioł garnkowi. Obyś nie był "warszawiaczku" rozczarowany po meczu.

odpowiedz
Gienek - 12.10.2020 / 10:54, *.vectranet.pl

Nawet z ficefem możemy przewalić. Gra Legii nie daje cienia optymizmu.

odpowiedz
LWO - 12.10.2020 / 10:34, *.chello.pl

Chórzysta już został pogoniony z kadry U21

odpowiedz
1909 - 12.10.2020 / 10:31, *.plus.pl

Kolejna kompromitacja:(

odpowiedz
Bileciki do kontroli - 12.10.2020 / 16:50, *.chello.pl

@1909: nie przejmuj sie jełopo . Od tego meczu zaczniemy pnąc sie na szczyt :)

odpowiedz
SzB - 12.10.2020 / 10:24, *.pljtelecom.pl

Tego meczu nie mają prawa przegrać...

odpowiedz
Luk - 12.10.2020 / 09:40, *.vodafone.cz

Legia gra dno . mam nadzieje ze chorzysta zaraz odejdzie.

odpowiedz
Wojtek86 - 12.10.2020 / 14:09, *.net.pl

@Luk: To kto wtedy awaryjnie będzie prowdział? Sagan?

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.10.2020 / 15:42, *.vectranet.pl

@Wojtek86: jak to kto? Mioduski! Przecież zna się na wszystkim!

odpowiedz