fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Internetowa zbiórka na oprawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W związku z ponownym ograniczeniem liczby widzów na stadionach do 25 procent pojemności obiektu, Nieznani Sprawcy rozpoczęli drugą internetową zbiórkę pieniędzy na oprawy. Pierwsza taka zbiórka, prowadzona w czerwcu tego roku przyniosła 36 tysięcy złotych. Liczymy, że tym razem efekt zbiórki będzie jeszcze lepszy - zachęcamy do wsparcia legijnego ruchu ultras poprzez przelewy, których dokonywać można TUTAJ.

"Jak zauważyliście, niezależnie czy frekwencja jest 50%, 25% czy nawet...0%, staramy się robić co się da. Jednak koszta wciąż są takie same. NaSze długi rosną i bez Waszego wsparcia nie damy rady działać na pełnych obrotach. Dlatego po raz kolejny zapraszamy Was do udziału w internetowej zbiórce na oprawę! Liczymy na Wasze wsparcie. Legia po raz kolejny na Was liczy, a my wiemy, że się nie zawiedzie" - apelują Nieznani Sprawcy.

ZBIÓRKA NA OPRAWĘ

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.