Dariusz Mioduski na konferencji Igi Świątek - fot. Marcin Szymczyk / 400mm.pl
REKLAMA

Tenis

Mioduski: Mam nadzieję, że wkrótce stworzymy nowy dom dla Igi

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę w SkyBoxie na stadionie Legii odbyła się konferencja prasowa Igi Świątek, która wczoraj wróciła do kraju po wygranym turnieju na kortach Rolanda Garrosa. Oprócz mistrzyni głos zabrał właściciel Legii Dariusz Mioduski. Poniżej prezentujemy wypowiedź prezesa:

- Witam tu na Legii legionistkę. Cała legjina rodzina jest niezwykle dumna z tego co Iga osiągnęła. Masz fantastyczne osoby wokół siebie. Sam wiem, że to nigdy nie jest jedna osoba. To jest podstawa sukcesu i coś, co trzbea umieć doceniać i kultywować, bo to twoja przyszłość - powiedział prezes klubu.

- Jak oglądaliśmy rodzinnie finał, to patrzyłem na żonę Anię i córkę, które miały łzy wzruszenia i radości. Nasunęły mi się refleksje dwie. Pierwsza jest taka, że ten sukces to nie koniec, a dopiero początek. Sam z doświadczenia wiem, że często taki sukces to początek trudnej drogi do przodu. Czasem łatwo jest taki sukces osiągnąć, a później go utrzymać i na tej bazie zbudować jest jeszcze trudniejsze. Wszyscy, którzy cię wspierają w najtrudniejszych momentach będą najważniejsi. To jest coś, co sam ze swojego doświadczenia wiem i ty jako stara legionistka też wiesz - jestem o tym przekonany.

- Druga rzecz, która jest kluczem i chciałbym skoncentrować się, to nie tylko kwestia dotychczasowego wsparcia Igi. Po Małyszu, Lewandowskim, Radwańskiej, mamy nową osobę, która może stać się inspiracją. I to jest ten moment, który musimy wykorzystać. My jako Legia, czekając na ten moment, przygotowywaliśmy się do tego. W zeszłym roku podjęliśmy decyzję żeby zaangażować się w tenis jako Legia, a nie zewnętrzne osoby pod marką Legia. Powołaliśmy sekcję tenisa, która po bojach została w końcu zarejestrowana. Złożyliśmy wniosek do prezydenta miasta, by na bazie kortów Legii przy Myśliwieckiej stworzyć ośrodek z prawdziwego zdarzenia, gdzie dzieci będą mogły uczyć się tenisa. Ośrodek, w którym znowu zacznie funkcjonować życie tenisowe i turnieje międzynarodowe.

- Chcielibyśmy się podjąć tego wysiłku. Jesteśmy na końcówce trudnych negocjacji z miastem. To trudny projekt, bo wszyscy muszą zrozumieć, że to projekt społeczny. Mam nadzieję, że wkrótce stworzymy coś, co będzie nowym domem dla Igi i nowego pokolenia tenisistów w Polsce. Gdzie Iga będzie mogła trenować i przygotowywać się pod kolejne sukcesy. Takie jest moje marzenie i na pewno w tym zakresie jako Legia będziemy ciebie i innych wspierać.

fot. Marcin Szymczyk / 400mm.pl
fot. Marcin Szymczyk / 400mm.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (136)

+dodaj komentarz
Maciek - 16.10.2020 / 12:12, *.centertel.pl

Mioduski - łapy precz od Igi!!! Jeszcze to byś skopał głupcze !

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.10.2020 / 10:49, *.chello.pl

Miodzio, łap od Igi rakietę i wywalaj w kosmos!

odpowiedz
Marian - 16.10.2020 / 10:25, *.plus.pl

Negocjacje z miastem są trudne....hmmm jak Ci ludzie mogą rządzić tym miastem który wszystkim robi problem oprócz deweloperów

odpowiedz
wrt - 16.10.2020 / 10:56, *.play-internet.pl

@Marian: developerów i ponad 100letnich spadkobierców , a w tym przypadku chodzi o to ,że Mioduski nie chce posmarować Trzaskowskiemu i o nic więcej

odpowiedz
gostek - 16.10.2020 / 08:36, *.47.84

Kupa przykleiła się do okrętu i krzyknęła: płyniemy!

odpowiedz
Mojo jojo - 16.10.2020 / 05:36, *.t-mobile.pl

pudel wyczuł zarobek ! Iga nie daj sie wrobić!

odpowiedz
AAA - 16.10.2020 / 01:28, *.chello.pl

Do Loslobos:pomyliłeś portale pajacu,tu sie polityki nie uprawia.

odpowiedz
Loslobos - 15.10.2020 / 23:21, *.supermedia.pl

Panie prezesie chyba przyszła pora na pańską abdykację kibice pana nie znoszą piłkarze chyba też bo nagle zapomnieli jak się gra. Teraz jeszcze Igusią się podpiera, fe nie ładnie panie prezesie ten biznes to pana wielka porażka. Chyba nawet prezes PiSu nie ma tylu przeciwników co pan. Gratuluję pańskiego sukcesu, przebić kaczora to coś niebywałego.

odpowiedz
Lewlegia - 15.10.2020 / 21:17, *.net.pl

Łapy fajtłapy loczka nie tykajcie Igi!!!

odpowiedz
Stara ekipa - 15.10.2020 / 20:01, *.chello.pl

Sukces ma zawsze wielu ojców ;) porażka jest sierotą.

odpowiedz
Autor - 15.10.2020 / 17:44, *.vectranet.pl

falszywy hipokryta

odpowiedz
Gosc - 15.10.2020 / 14:51, *.play-internet.pl

Mioduski grabarz Legii

odpowiedz
Swój - 15.10.2020 / 20:20, *.net.pl

@Gosc: Nie obrażaj grabarza

odpowiedz
grzesiek - 15.10.2020 / 13:30, *.centertel.pl

Ahhh harvard skonczyl czlowiek sukcesu.
Gdyby nie ten wielki czlowiek czyli DARIUSZ MIODUSKI iga swiate w zyciu nie osoagnela by tego co osiagnela

Dariuszu skladam ci hołd jednoczesnie padam na kolana.

odpowiedz
MARKUS - 15.10.2020 / 13:04, *.t-mobile.pl

już na legii pokazał na co go stać proszę IGA nie tędy droga

odpowiedz
Ten człowiek nie ma wstydu - 15.10.2020 / 13:02, *.play-internet.pl

Najpierw odcina się od legijnego tenisa a teraz próbuje ratować twarz bo wie, że po sukcesie Igi temat stał się bardziej "na czasie". Szkoda tylko ,że dziewczyna musi brać udział w tych cyrkach.

odpowiedz
Salis - 15.10.2020 / 12:22, *.inetia.pl

Jak Mioduski włączył się do stworzenia warunków i wszelkiej pomocy Igi Świątek to wiadomo już że po karierze. Iga odczep się od nich.

odpowiedz
Kujawiak - 15.10.2020 / 12:14, *.plus.pl

Jaki pajac, że jemu nie jest wstyd.

odpowiedz
MIODUSKI KRÓL - 15.10.2020 / 12:18, *.chello.pl

@Kujawiak:
Sam jesteś pajac

odpowiedz
Dens - 15.10.2020 / 11:08, *.t-mobile.pl

Lepiej żeby Mioduski do tego się nie dotykał bo znowu coś zepsuje. Jak to wygodnie podpinać się pod czyjś sukces.

odpowiedz
Wyp - 15.10.2020 / 10:19, *.a1.net

ale idiota

odpowiedz
Ja - 15.10.2020 / 09:02, *.centertel.pl

Mioduski czep się swojej baby!!!

odpowiedz
Kwas70 - 15.10.2020 / 08:08, *.oktv.se

Jak zobaczylam na konferencji tego nieudacznika miodulskiego to rece mi opadly. Jest sukces to wychodzic do przodu i pier... Li farmazony. Gdzie byles caly czas grabarzu legi.

odpowiedz
Mojo jojo - 15.10.2020 / 05:25, *.t-mobile.pl

mioduski won!

odpowiedz
grzesiek - 15.10.2020 / 09:29, *.centertel.pl

@Mojo jojo: warto wspomniec ze wielkim fanem Igi podczas gdy ta nie osiagala jeszcze sukcesow byl...Bogusław Lesnodorski.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.10.2020 / 00:56, *.centertel.pl

Czy on mysli, ze Iga jest tak glupia, ze za wynajecie kortu bedzie placic 5000 za godzine? A moze Lexusa namowi na sponsorowanie tego nieudanego projektu Chopin Dziordzio Pierdziordzi? Ja wiem, ze tonacy chwyta sie brzytwy, ale to jest kolejny obciach. Ten czlowiek nie zna granicy wstydu...

odpowiedz
SEBO(L) - 15.10.2020 / 00:12, *.chello.pl

Oto Naczelny Architek Warszawy. Wszystko zbuduje,plany poprawi,jezioro przesunie i budynek postawi...

odpowiedz
karpiko - 14.10.2020 / 23:13, *.chello.pl

Prezes Mioduski nie powinien się w ogóle pojawiać na tej konferencji nawet w masce, bo znając jego "szczęście" to jeszcze zarazi Igę jakimś pechem na długie lata a przy jego skłonnościach do cięcia kosztów będzie musiała grać rakietami Polsportu rodem z PRL-u.

odpowiedz
Arkadius Morales - 14.10.2020 / 23:03, *.centertel.pl

Chłopie trochę pokory by Ci się przydało..
Popatrz w lustro !!! I nie podszywaj się pod sukcesy innych...

odpowiedz
Ginka - 14.10.2020 / 22:47, *.chello.pl

Mam nadzieję, że wkrótce opuścisz bezpowrotnie nasz dom przy Ł3!

odpowiedz
AAA - 14.10.2020 / 22:46, *.chello.pl

Iga,z daleka od tego nieudacznika,a Ty pudlu korporacyjne łapy precz od dziewczyny.

odpowiedz
Yeti - 14.10.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

Mioduski nie kompromituj Legii!!!

odpowiedz
Marek Marek - 14.10.2020 / 21:40, *.chello.pl

Większośc z was jest Januszami nie szanującymi zdania innych ,które nie idą w parze z waszymi wypocinami.

odpowiedz
Franco - 15.10.2020 / 00:43, *.35.79

@Marek Marek: Oswieć nas... Szanuję zdanie innych tylko niestety fakty przysłaniają mi pudrowaną bajeczkę dla naiwnych... Niestety rzeczywistość cholernie boli... Niestety...

odpowiedz
Mruva Woodstock - 15.10.2020 / 00:44, *.sky.com

@Marek Marek: Uzasadnij proszę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.10.2020 / 00:44, *.centertel.pl

@Marek Marek: Twoje wypocipy sa za to cudowne, takie prezesowe sledzie...

odpowiedz
Normalny człowiek - 14.10.2020 / 21:37, *.chello.pl

Brawo prezesie! Super pomysł!
Trzeba dziewczynie pomóc. Słabo sobie radzi, więc należy działać!
A może by tak w tym nowym domu warto było zainstalować kilku doradców? Może jeszcze paru dyrektorów? Czemu nie? Nieważne, że się nie znają. Warto ich mieć blisko.
Napewno należy zmienić Idze trenera. O tak! Dobrze sprawdziłby się jakiś praktykant albo nauczyciel od wf-u. A jak nie, to na 100% sprawdzi się Czesław Michniewicz. Super facet, doskonały trener! Z sukcesami, z kontaktami, z numerami telefonów. Światowiec. Pracował we wszystkich najmocniejszych ligach, podbił ligę mistrzów. Biją się o niego kluby z całego globu. I w dodatku ma Legię w sercu. Wprowadził właśnie młodzieżówkę na wyższy poziom.
W nowym domu dla Igi musi być miejsce na rozgrywki europejskie. W tym jest pan fachowcem. Ma pan doświadczenie, więc bankowo Iga zagra w europejskich turniejach...za rok. Tak, za rok. No chyba że na drodze stanęły by tuzy tenisa z: Azerbejdżanu, Mołdawi, Luksrmburga, czy Kazachstanu.
W nowym domu będą też transfery. Sprzedamy rakietę Pani Igi za 3 złote, a potem kupimy jakąś starą, zużytą, albo i dwie, ale zagraniczne.
Piękny nowy dom, to także okazja do poprawy otoczki marketingowej. Gadżety i koszulki będą szły całymi kontenerami. Kupujący ustawią się w długich kolejkach. W końcu atmosfera jest doskonała, co tworzy swoisty boom na zakupy.
Trzeba też w nowym domu popracować nad atrakcyjnością gry Pani Świątek. Jak narazie gra jest mało efektowna. Po 4 latach ręce same będą składały się do oklasków. Będzie wreszcie na co popatrzeć.
No i wreszcie w nowym domu Igi nie będzie miejsca na zmęczenie. Wreszcie będzie dziewczyna zapierniczać na treningach! Koniec obijania! Treningi raz w tygodniu, z pół godzinki, a potem odpoczynek. Warto odpoczywać. Inaczej można się przemęczyć.
Panie prezesie, Warszawa jest na tak! Trzeba pomóc Idze. Warto też pomóc reprezentacji siatkarzy.
Z Legią wszystko jest ok, już pan pomógł, więc napewno sobie poradzi

odpowiedz
heh - 15.10.2020 / 08:28, *.smgr.pl

@Normalny człowiek: Doceniam :)

odpowiedz
KAT - 14.10.2020 / 21:34, *.chello.pl

Jak Iga będzie trzymać się Mioduskiego to w przyszłym roku będzie grała u Ronalda ale McDonalda

odpowiedz
OSA(L) - 14.10.2020 / 23:13, *.15.207

@KAT: You made my day

odpowiedz
Romek I Atomek - 14.10.2020 / 21:21, *.amazonaws.com

Tonácy brzytwy sie łapie,a społecznie to my ciebie wywieziemy na taczce...

odpowiedz
Szymon - 14.10.2020 / 21:17, *.chello.pl

Droga Igo,
Proszę Cię posłuchaj mądrych rad kibiców Legii i jak najdalej trzymaj się od tej kudłatej małpy. On niszczy wszystko czego się dotknie. To jest jeden z wielu Janusz polskiego biznesu. Łapy precz pudel.

odpowiedz
butla - 14.10.2020 / 20:19, *.t-mobile.pl

Iguś trzymaj się jak najdalej od tego człowieka!
Zobacz jaki udało wam się zbudować zespół i jakie są tego efekty a potem zobacz jaki Mioduski "zbudował" zespół i co z tego wychodzi. Nie potrzebujesz takich "doradców".

odpowiedz
Rdzenny - 14.10.2020 / 20:14, *.centertel.pl

Dziadu KUDŁATY ręce precz od dziewczyny... Iga dogadaj dziadowi przypomnij mu kto zniszczył sekcje tenisa ale i nie tylko tenisa...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 14.10.2020 / 20:10, *.btcentralplus.com

Iga blagam, nie skuchaj tego nieudacznika !!

odpowiedz
Elquatro - 14.10.2020 / 19:35, *.chello.pl

Zajmij się tenisem, najlepiej stołowym, na strychu w Konstancinie, i daj nam spokój :D

odpowiedz
HOP - 14.10.2020 / 19:31, *.knc.pl

Co my wszyscy byśmy bez ciebie Dareczku zrobili ?

Wodzu prowadź.

odpowiedz
L - 14.10.2020 / 19:06, *.chello.pl

Uwaga! Kudłaty to gówniany Midas!

odpowiedz
Firmani - 14.10.2020 / 19:03, *.chello.pl

sukces ma wielu ojców - pan Darek główny architekt (tego triumfu)

odpowiedz
Hiszpan - 14.10.2020 / 19:46, *.telnaptelecom.pl

@Firmani: Gdyby Pan Darek był Św Mikołajem to już nigdy żadne dziecko nie dostałoby prezentu. Musiały by się zadowolić tym słodkim korporacyjnym pierdzeniem które serwuje nam prezio.

odpowiedz
Jerzyk - 14.10.2020 / 20:06, *.chello.pl

ciekawe jakby odpadła Iga w pierwszej rundzie - czy też taka impreza byłaby zorganizowana

odpowiedz
atmosferic - 14.10.2020 / 18:45, *.orange.pl

jeszcze sobie sukces przypisze :-D beka.

odpowiedz
Franco - 14.10.2020 / 18:45, *.35.79

Midas.... Gówniany ale Midas...

odpowiedz
Stop_hipokrytom - 14.10.2020 / 18:36, *.chello.pl

A kto zaorał sekcje tenisa? Kudłaty, może przypomnisz?

odpowiedz
Stop_hipokrytom - 14.10.2020 / 18:36, *.chello.pl

A kto zaorał sekcje tenisa? Kudłaty, może przypomnisz?

odpowiedz
KAMIL - 14.10.2020 / 18:21, *.com.pl

widać że nie ma dość kompromitacji i wstydu ... by się w język ugryzł

odpowiedz
dino - 14.10.2020 / 18:19, *.vtelecom.pl

Iga uciekaj prezes nie chce stworzyć żadnego domu tylko bezduszna korporacje

odpowiedz
Zdzicho - 14.10.2020 / 18:08, *.tpnet.pl

Ale trzeba miec tupet. Wszystko spier...il czego nie dotknal a pod sukces dziewczyniny chce sie podczepic i ogrzac w blasku jej zlota. Co z typ

odpowiedz
Jaro - 14.10.2020 / 18:04, *.tpnet.pl

To co Miodek mówił to Iga powinna jedynym uchem wpuścić a drugim wypuścić i omijać go z daleka, zaraz Miodek na sprowadza jakiś pseudo tenisistów z Afryki i Bałkanów i będzie kolorowo na kortach Legii i młodzi Polacy nie będą mogli grać....

odpowiedz
Maryjan - 14.10.2020 / 18:00, *.chello.pl

kiedyś mijałem go w drzwiach na stacji benzynowej. Powiedziałem mu dzień dobry Panie Prezesie i wiecie co? Nie odpowiedział! to znaczy nie powiedziałem mu dzień dobry bo byłem zaskoczony, ale kurde niesmak pozostał! Nie ufam mu!

odpowiedz
Obiektywny - 14.10.2020 / 17:48, *.icpnet.pl

Wymyślił koło
Wstrzymal Słońce ruszył Ziemię
Wytrenował Małysza
Powiedzieć, że pomógł wygrać Idze to nic nie powiedzieć....
Sprzedał Karbownika za 150 MEUR
Opracował test na Covid i oczywiscie juz prawie ma szczepionke
Stworzył Wielka Legie co rozniosła Karabach!!!
Skoczył wyzej niz Sergei Bubka
Udowodnil prawo Archimedesa
Zatrudnił najlepszego trenra na swiecie co ma 711 rozwiazan taktycznych na mecz
No kto to jest?????

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.10.2020 / 17:36, *.centertel.pl

Kalafior, zabieraj korzenie i wypad z Legii. Skompromitowales klub, nikt juz w nic, nigdy nie uwierzy.

odpowiedz
Hg - 14.10.2020 / 20:14, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: 100% popieram

odpowiedz
Mrok - 14.10.2020 / 17:34, *.chello.pl

Nie no.... wprost nieprawdopodobne!
Przykleiło się g.... do okrętu i krzyczy - płyniemy!

odpowiedz
Wawa - 14.10.2020 / 17:30, *.124.248

Loczek ty się nie bierz jusz
Do niczego
Booooooooooooo
Do czego się weźmiesz
Tooooooo
Krew się
Leje
Patrz pierwsza drużyna
Legii masakra

odpowiedz
Obiektywny - 14.10.2020 / 17:21, *.icpnet.pl

Człowieku Ty madz refleksje a ja refluksy jak to czytam....., chłopie miej godność i nie rób wstydu, jak można się tak bezczelnie podpinac pod czyjś sukces to wjasnie jest typowe dla koropracyjnych cieniasów czy Ty tego nie widzisz???
Wszyscy sie z Ciebie śmieją chłopino.
"Za sukcesem nie stoi jedna osoba, masz wokół siebie wspanialych ludzi" rzekł najwspanialszy..... Igo jestem koło Ciebie i zawsze z Tobą byłem!!!
Iga to ja Darek beze mnie nic byś nie wygrała!!!
Witaj w domu Iga razem wygramy wszystko ja wszystkim pomagam beze mnie nic sie niecwygra w Legii dzieki mnie swieci Słońce ..........
Brak słów ludzie to widzą

odpowiedz
RMFC - 14.10.2020 / 16:50, *.play-internet.pl

Pudel jak najdalej od Igi bo rozp..olisz jej karierę zanim na dobre się zaczęła!!! Podobnie jak rozj..łeś drużynę która potrafiła remisować z Realem i co rok grać w euro pucharach

odpowiedz
oLaf - 14.10.2020 / 16:48, *.vectranet.pl

na zdjęciu Iga ma podkrążone oczy od płaczu ze śmiechu nad tym co Miodek wciskał ciemnotę dla głupich... ; P

odpowiedz
eri - 14.10.2020 / 16:27, *.play-internet.pl

Ja mam nadzieje ze prezes wkrotce znajdzie nowy dom...

odpowiedz
oLaf - 14.10.2020 / 16:39, *.vectranet.pl

@eri: rozwaliłeś system!!! ; )))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.10.2020 / 17:37, *.centertel.pl

@eri: No nie wiem. Jego nawet pies do budy nie wpusci...

odpowiedz
Majkel - 14.10.2020 / 16:25, *.mm.pl

Moim zdaniem oprócz nas kibiców i dziennikarzy którzy podzielają zdanie potrzeba takich autorytetów niezwiązanych z Mioduskim, którzy wzmocnią przekaz i pudel w końcu odpuści. Jest Iga, jest Zośka Klepacka są byli piłkarze. To ludzie niepowiązani finansowo z prezesem, którzy w obecnej sytuacji mogą odegrać ważną rolę dla dobra naszego Klubu. Cała Legia Zawsze Razem ale bez pudla.

odpowiedz
Cyniek - 14.10.2020 / 16:21, *.play-internet.pl

Panie Darku ale Igi pan nie sprzedasz

odpowiedz
1993 - 14.10.2020 / 16:33, *.centertel.pl

@Cyniek:

Owszem, sprzeda. Za miejskie (nasze) pieniądze postawi kort i będzie zarabiał na turniejach z udziałem Igi.
Już podpina się pod JEJ sukces.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 14.10.2020 / 16:13, *.orange.pl

Z Pana Mioduskiego co raz bardziej wychodzą najgorsze cechy typowego karierowicza, korposzczura. Na nasze nieszczęście ten człowiek zarządza naszym klubem...
Niech lepiej Iga Świątek trzyma się jak najdalej od tego śliskiego Pana.

odpowiedz
Tomek - 14.10.2020 / 16:46, *.chello.pl

@WarszawskaOchota: Święte słowa - bezczelny typ

odpowiedz
Echhh - 14.10.2020 / 16:03, *.35.90

"Jak oglądaliśmy rodzinnie finał, to patrzyłem na żonę Anię i córkę, które miały łzy wzruszenia i radości"
My też jak oglądaliśmy ze znajomymi mecze z Omonią, Jagiellonią, Górnikiem, Karabachem i Cracovią to patrzyłem na znajomych, którzy mieli łzy wzruszenia i radości w oczach, a mi dodatkowo chciało się rzygać.
Fajnie jest się ogrzać przy sukcesie innych. Cieplutko.
Odejdź.

odpowiedz
grzesiek - 14.10.2020 / 16:13, *.centertel.pl

@Echhh: w sedno. W pilce noznej ktora jest obecnie jednym wielkim biznesem nie ma co sie opierac na kolegach.

Mioduski miał swoją rodzine z Leśnym i Wandzlem. Jak pojawiła sie kasa z LM szybko o trzyosobowej rodzinie sie zapomnialo.

odpowiedz
Majkel - 14.10.2020 / 16:15, *.mm.pl

@Echhh: bdb mądre słowa. Ja dorastałem na Legii 94/95 czasy LM , potem był puchar uefa 2:0 z Panathinaikosem i to były łzy wzruszenia. Były też łzy smutku po widzewie 2:3. Dziś moje dzieci są w podobnym wieku jak ja wtedy i po raz pierwszy na ich twarzach pojawiły się te smutne łzy po Omonii. Po Karabachu to mój syn nie spał pół nocy i mocno przeżywał. Rano uznał, że już woli oglądać esport i nawet ostatni mecz kadry z Włochami odpuścił. Lata przekazywanej pasji i pozytywnego zarażania piłką, Legią, przez dziadka, ojca czy mnie zostają dziś wystawione na ciężką próbą. Mioduski niszczycielu- nasza rodzina nie zapomni Ci tego.

odpowiedz
Artur - 14.10.2020 / 16:17, *.play-internet.pl

@Echhh:
Dobre

odpowiedz
grzesiek - 14.10.2020 / 17:41, *.centertel.pl

@Majkel: dokladnie. Nie mozna pozwolić na niszczenie marki Legii w europie. Jeszcze z kim jak z kim ale luksemburg i azerbejdzan. Za daleko to poszlo.

odpowiedz
Alex Morgan - 14.10.2020 / 16:01, *.t-mobile.pl

Iga to mogłaby wykupić od Mioduskiego korty przy Myśliwieckiej i ze swoim zespołem zabrać się do promocji tenisa w stolicy. Prezes niech się lepiej nie tyka rzeczy, o których nie ma pojęcia.
Tak przy okazji: co z boiskami treningowymi pod stadionem od strony Czerniakowskiej? Kiedy eksmisja strzelnicy?

odpowiedz
piknik - 14.10.2020 / 15:59, *.inetia.pl

Fajnie że wspomniał o Małyszu Wielkim Legioniście,a zapomniał o Kubicy

odpowiedz
dejne3 - 14.10.2020 / 15:47, *.199.66

Już stworzyliście dom dla sekcji hokeja na Lodzie , obecnie dla Igi, daj sobie Panie DM , spokój ,trzeba było działać jak Iga była obecna przy Ł3 . Widać te działania również w sekcji piłki nożnej od 4 lat marazm, marazm , za taka kasę jak Te nasze wkłady do koszulek zarabiaj.

Nie tak łatwo być na górze z której można szybko zlecieć , bo ciężko się na nią potem na niej zaleźć ,gdyż droga jest coraz bardziej stroma w górę , obym się mylił .

odpowiedz
adam - 14.10.2020 / 15:45, *.chello.pl

Bezczelny typ.

odpowiedz
Klakier - 14.10.2020 / 15:35, *.forcepoint.net

Właściwy człowiek na właściwym miejscu, myślenie długoterminowe, nie tu i teraz, ale 5, 10, 15 lat do przodu, wizjoner, jest ośrodek w Książenicach, jest nowy sponsor. Osobiście dla mnie, nie liczy się mistrzostwo ekstraklapy albo jakiś puchar tymbarka, chciałbym tylko, żeby Legia co roku grała w europejskich pucharach i wychodziła z grupy, chciałbym obejrzeć mecz Legii z Sevillą, chciałbym obejrzeć mecz Legii z Bayerem Leverkusen, nie chcę oglądać meczów z Widzewem, Górnikiem etc. bo takie mecze mam pod blokiem na szkolnym boisku jak patrzę na dzieciaków. Chcę Legii o której mój znajomy z Czech powie, o jesteś z Warszawy kibicujesz Legii, chcę Legii o której mój znajomy z UK powie, czy poza Legią są jeszcze jakieś inne kluby w Waszym kraju, takiej chcę Legii, która jest mocna marketingowo i która pokazuję się w europie.

odpowiedz
Pepe - 14.10.2020 / 16:11, *.t-mobile.pl

@Klakier:
Gdzie byłeś 10, 15 lat temu i czego chciałeś? Czy doczekałeś się swoich pragnień? Jeśli tak, to przypomnij sobie kto był ich autorem (LM i LE). Potem pomyśl kto prawie 5 lat temu przejął Legię i zaczął "budować" ją po swojemu.

odpowiedz
Kuba - 14.10.2020 / 16:45, *.t-mobile.pl

@Klakier: Jest ośrodek w Książenicach, jest nowy sponsor - OK. Ale nie ma boisk treningowych pod stadionem od strony Czerniakowskiej, o których słyszymy już od pięciu lat. Dlaczego nie ma egzekucji komorniczej strzelnicy, tak by mogły powstać boiska dla młodzieży?

odpowiedz
Alex Morgan - 14.10.2020 / 17:03, *.t-mobile.pl

@Kuba: Bo Polacy to jest dziwny naród. Zamiast połączyć siły i wspólnie skupić się na jednym celu, to każdy ciągnie w swoją stronę.

odpowiedz
Frugo - 14.10.2020 / 15:30, *.55.27

Jest Prezes jaki jest. Pamiętajcie jedno pewnie w dużej mierze gdyby nie właście ten Prezes ośrodka treningowego nie było by do tej pory i pewnie czytaj 15 lat później. Dla rozwoju klubu chce dobrze może czasem za dobrze po za błędami wyboru ludzi do realizacji celów sportowych nie jest zły więc nie pierd.. cię. Bądźcie obiektywni.

odpowiedz
Roma - 14.10.2020 / 15:52, *.plus.pl

@Frugo: raczej Twój komentarz jest dziwny, pozostałe są bardziej obiektywne.

odpowiedz
666 - 14.10.2020 / 18:35, *.chello.pl

@Frugo: Ciekawe rzeczy piszesz, ale fakty są trochę inne. Prezes ani złotówki w LTC nie włożył, część dał rząd Polski a pozostała (znaczna!!!) część to kredyt bankowy na klub sportowy Legia Warszawa. Pieniędzy swoich na klub nie łoży, tylko długi robi które spłaca (bardzo powoli) pieniędzmi zarobionymi przez Legię na transferach. Wszelakie długi żyruje klub Legia Warszawa, więc de facto niczym nie ryzykuje. Dla rozwoju klubu chce dobrze, a kto nie chce. Ale dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane. Skończmy już te mity kung-fu jak to prezes troszczy się b Legię, bo to bujdy na resorach, on troszczy się tylko o własną kasę. Więc bądźmy naprawdę obiektywni i nie piszmy takich bzdur na zamówienie jak użytkownik Frugo. Chodzi o fakty a nie mity, więc to ty nie pier.....

odpowiedz
Jaro - 14.10.2020 / 15:17, *.tpnet.pl

Iga do pudla na konferencji: panie Darku jak tam Legia w pucharach się sprawuje? bo przez to French open nie śledziłam a pudeł na to: yyy zaliczyliśmy małą wpadkę ale za rok będzie faza grupowa , mam plan i strategię... Hahaha

odpowiedz
(L)egia - 14.10.2020 / 15:15, *.virginm.net

Mioduski wyczuł pieniądze, to od razu tenis zaczął mu ładniej pachnieć :)

odpowiedz
wawerr - 14.10.2020 / 15:13, *.tpnet.pl

Miodek nie wiedział pewnie kto to jest Iga Świątek przed tym turniejem French open a teraz znawca tenisa wielki, niech się weźmie lepiej za tych przepłacanych najemników z pierwszej drużyny, oni mają więcej wolnego niż trenują i to wygląda jak wygląda. Iga nie słuchaj tej ofermy.

odpowiedz
SEBO(L) - 14.10.2020 / 15:10, *.centertel.pl

"Czasem, aż oczy bolą patrzeć,
Jak się przemęcza
Prezes,całego naszego klubu,
Naszego klubu Legia..."

odpowiedz
KIEROWCA ARRIVY - 14.10.2020 / 16:04, *.chello.pl

@SEBO(L): hahaha sztos ;)

odpowiedz
Smok - 14.10.2020 / 15:08, *.vectranet.pl

Iga ma swój dom, lepiej stwórzmy schronisko dla pudla

odpowiedz
jo - 14.10.2020 / 15:08, *.centertel.pl

Niech on się lepiej za tenis i za Igę nie bierze. Bo czego się nie dotknie to w gówno zamienia...

odpowiedz
Piasek - 14.10.2020 / 15:08, *.t-mobile.pl

Kudłaty może się wypowiesz jak ci sie oprawa podobała?

odpowiedz
Łapy precz od Igi - 14.10.2020 / 15:07, *.vectranet.pl

Człowieku ,bo zepsujesz to co co osiągnęła

odpowiedz
Gość - 14.10.2020 / 14:57, *.co.uk

Przykleiło się guano do statku i krzyczy płyniemy Nie wiem jak mu doradzają ci od pr ale chyba nie działa

odpowiedz
Antyberg - 14.10.2020 / 15:27, *.centertel.pl

@Gość : ha ha :) dobrze powiedziane!

odpowiedz
L57 - 14.10.2020 / 14:54, *.chello.pl

Trzeba się pozbyć tego typa z Legii jak najszybciej. Daliśmy radę z iti, więc damy i radę z tym gołodupcem, który Legię traktuje tylko jako dojną krowę.

odpowiedz
Wiskitki (L) - 14.10.2020 / 14:47, *.vectranet.pl

Ty już się pudel lepiej nie tykaj Igi bo i jej karierę spierd****isz

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 14.10.2020 / 14:44, *.btcentralplus.com

Iga na Prezesa, a Mioduski wyp.....

odpowiedz
kami(L) - 14.10.2020 / 14:34, *.vectranet.pl

prezesie nie wstyd ci ??? przeciez to BL wspierał Ige pod twoimi rzadami skonczyl sie tenis I Wspieranie Igi brak mi słow jeszcze wieksza kompromitacja prezesa
niszczy klub i jego wizerunek naprawde prezesie zejdz ze sceny wstydu oszczedz badz właścicielem ale prezesure oddaj komus kto potrafi wszystko ogarnac zna sie na Piłce sporcie zajmnij sie kolejna akademia koszykowki tenisa itd a prezesure i zarzadzanie oddaj ludzia sportu ktorzy zyją tym od kilku nastu lat

odpowiedz
777 - 14.10.2020 / 14:32, *.chello.pl

Do sukcesu łatwo się podczepić, sam zrezygnował z sekcji tenisa w Legii. Co za hipokryta.
Nie mogę już słuchać tego błazna!!!!

odpowiedz
... - 14.10.2020 / 14:28, *.wtnet.de

Gdzie byłeś po meczu z Karabachem się pytam??? Teraz po sukcesie Igi wynurzyłeś się z nory i masz czelność cokolwiek komentować. Powinni ogolić cię do łysa

odpowiedz
Mioduski nie dotykaj sie do tej dziwczyny - 14.10.2020 / 14:28, *.plus.pl

Jestes człowiekiem przegranym bez rozumu

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 14.10.2020 / 14:23, *.co.uk

Lesnodorski byl symbolem sukcesu! Mioduski to symbol porazki! Iga trzymaj sie od tego nieudacznika jak najdalej.. no chyba ze sukces Ci sie przejadl i chcesz zeby znowu wszystko bylo naznaczone amatorka i przegrana.. nie pozwol temu pajacowi podpiac sie pod Twoje sukcesy a przede wszystkim nie daj mu zniszczyc owociw swojej pracy. Preda jest taka ze miodeknumie tylko wszystko spier...!!!!!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 14.10.2020 / 14:42, *.co.uk

@Kajtus Czarodziej: przepraszam za literowki ale jak ten obludny, kudlaty kundel (nie ujmujac nic sympatycznym czworonogom!) probuje znow grac celebryte to mi sie cisnienie podnosi! Wylazl z budy jakby nigdy nic, udaje ze Karabach 'sie nie wydarzyl' i wciska swe gowniane wizje zaprzyjaznionym dziennikarzynom.. Wypad pajacu!!!!! Powtarzam Iga trzymaj sie od tego hipokryty z daleka albo zarazisz sie od niego porazka! Mowie serio, odnioslas sukces tylko dlatego ze on nie mial mozliwosci obryzgac gownem i naznaczyc porazka Twego talentu i ciezkiej pracy!!!!! Dla nas zawsze bedziesz LEGIONISTKA!!!!!! :o)

odpowiedz
Alex Bielany - 14.10.2020 / 14:21, *.centertel.pl

Pudel jak najdjdalej od Igi, on czego sie dotknie to spier....

odpowiedz
Aster - 14.10.2020 / 14:17, *.play-internet.pl

Diagnoza:On nie jest bezczelny,on nie jest tupeciarzem,on nie jest obłudnikiem,on nie jest hipokryta on jest po prostu cieżko chory psychicznie.Normalny człowiek już byłby zakopany 2 metry pod ziemia ze wstydu a ten wychodzi i dalej opowiada farmazony Bóg miał w planach 11 plag egipskich ale chyba jedna zostawił dla Nas i wysłał nam kudłatego

odpowiedz
kami(L) - 14.10.2020 / 14:23, *.vectranet.pl

dobre :D

odpowiedz
Witam - 14.10.2020 / 14:15, *.inetia.pl

Wy nie macie wstydu?!?!
Kolejna kompromitacja działu marketingu.
Dobijacie do poziomu prezesa?

"Niecały rok temu klub zarządzany przez Dariusza Mioduskiego "zaorał" sekcję tenisa. W tej chwili tenis w Legii po prostu nie istnieje."

https://legionisci.com/news/82122_Tenis_Wielki_sukces_bylej_zawodniczki_Legii.html

odpowiedz
Gienek - 14.10.2020 / 14:13, *.netfala.pl

Teraz kudłaty faryzeuszu to ty możesz cmoknąć Igę w cztery litery.

odpowiedz
Gaptor - 15.10.2020 / 20:52, *.centertel.pl

@Gienek: niech cmoka Kucharskiego w cztery litery a tej dziewczynie da spokoj

odpowiedz
Majkel - 14.10.2020 / 14:09, *.mm.pl

i jeszcze jedno co to znaczy stworzymy nowy dom dla Igi? On to powiedział? On? Że co? To ona bezdomna będzie miała nowy dom? Jak ten program w Pol...acie gdzie ludziom kapie na głowę? Piłkarzom nie idzie to pod tenis się podpina z nie swoimi sukcesami? Jak nie idzie to winni "oni" a jak idzie to "nasz sukces"? Weź człowieku nie niszcz młodej dziewczynie kariery.

odpowiedz
jarekk - 14.10.2020 / 14:20, *.metrointernet.pl

@Majkel: Słusznie, najlepiej jak by się od dziewczyny od..czepił. A Igę zapraszamy na trybuny żeby jej pogratulować.

odpowiedz
tomiacab - 14.10.2020 / 14:04, *.144.218

J...ny :)

odpowiedz
Livescore - 14.10.2020 / 15:13, *.centertel.pl

@tomiacab: je... ANIUTKI... RĘCE PRECZ ŁACHUDRO KUDŁATA OD DZIEWCZYNY DO PIĘT JEJ NIE DORASTASZ Z TYM SWOIM CYRKIEM NA KÓŁKACH! JA KUDŁATY DURNOWATY NIE WIEDZIAŁEM CI TO BATY... ALE ŻYCIE CI DA JESZCZE W DU.. SKO...

odpowiedz
Raul - 14.10.2020 / 13:59, *.comcast.net

Najbardziej chyba wścieka się z tego powodu, że nie się jej nikomu sprzedać.

odpowiedz
jarek - 14.10.2020 / 13:58, *.171.79

Mioduski:
Sam wiem... Sam z doświadczenia wiem.... To jest coś, co sam ze swojego doświadczenia wiem .

ktos mogl mo doradzic ze o Idze mial mowic

odpowiedz
Mirek - 14.10.2020 / 13:58, *.orange.pl

Co za tupet. Co za obluda.

odpowiedz
Adam - 14.10.2020 / 13:55, *.play-internet.pl

Aż zbiera się na wymioty. Ogrzać się w blasku Igi. Teraz każdy będzie jej przyjacielem i pomocnikiem. Już chyba nawet jakaś trzoda z rządu próbowała się pod to podpiąć.

odpowiedz
Tomek - 14.10.2020 / 13:49, *.113.189

Mioduski Ty już się lepiej za to nie zabieraj, bo wszystko spier....Nic nie twórz, nic nie rób, zwyczajnie odejdź...

odpowiedz
Majkel - 14.10.2020 / 14:01, *.mm.pl

@Tomek: święta prawda. Nie zabieraj się za to prezesie Mioduski. Kim jesteś, żeby wymieniać Lewandowskiego w tym gronie pod kątem wyciągania wniosków? Kolejny rok bez pucharów...weź szlochaj ze wzruszenia z żoną i córką przed tv kiedy przyjdzie nowy prezes i poukłada wszystko lepiej od Ciebie. A od Igi się odczep i nie podpinaj się pod jej sukces bo nie jesteś jego autorem.

odpowiedz
(L) - 14.10.2020 / 13:46, *.plus.pl

Nie znasz się na tym !!!

odpowiedz
Rafix - 14.10.2020 / 13:42, *.chello.pl

Czesiu będzie stawiał na Ige i na wiosnę węszę wielki transfer :))

A tak wogole to kim on jest żeby dawać rady Idze?

odpowiedz
SEBO(L) - 14.10.2020 / 13:30, *.centertel.pl

Jeśli ta sekcja będzie tak budowana,jak ekipa na grupowe rozgrywki pucharowe,to za 4 lata Iga będzie grała w turniejach pokazowych dla starszych,byłych zwyciężczyń turniejów Wielkiego Szlema. I też będzie trenować, jak nasza Ekstrażałosna ekipa oldbojów- 2 treningi i mecz,wolne,przerwa,odpoczynek...

odpowiedz
czizys - 14.10.2020 / 13:27, *.virginm.net

oho.... zweszyl interes hahaha. No nie wydaje mi sie pokrako bydgoska zeby Iga weszla z toba w jakis uklad haha. Ale ten typ to bezczelny i nahalny jest. Najpierw zaoral tenis a teraz jak zrobila dziewczyna sukces to sie bedzie slinil i lasil. IGA NIE DAJ SIE!!. Mistrz marketingu ha. Niech go ktos sprowadzi na ziemie, nie wiem w jaki sposob ale przydaloby sie. Co za typ.... tragikomedia

odpowiedz
Hiszpan - 14.10.2020 / 13:22, *.play-internet.pl

Lepiej nieudaczniku odwal się od Igi bo nic już nigdy nie wygra.

odpowiedz
czizys - 14.10.2020 / 13:30, *.virginm.net

@Hiszpan: Co nie hehe :) Marzenia o wielkiej Legi juz nam przedstawil ... no i mamy efekty.
Ja tez mam marzenie.... Zeby jego marzenia zostaly tylkow sferze jego marzen :D No i zeby zniknal z Warszawy bezpowrotnie! Pozdr

odpowiedz