fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki sondy: Prezes i zarząd winnymi niepowodzeń w europucharach

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po odpadnięciu Legii z Qarabagem FK uruchomiliśmy ankietę, w której zadaliśmy pytanie o treści: "Kto jest najbardziej winny niepowodzeń Legii w europejskich pucharach?". Opcji do wyboru mieliście wiele, bo od pogody i koronawirusa po sędziów i UEFA. W ciągu 2 tygodni oddaliście aż 17 887 głosów i wyraziliście konkretne wotum nieufności do Dariusza Mioduskiego, który jest zarówno właścicielem jak i prezesem.

Za najbardziej winnego niepowodzeń uznaliście prezesa i zarząd klubu - 41% głosów. Dddatkowo jedną czwartą uzyskał właściciel klubu.

Dopiero na trzecim miejscu znaleźli się piłkarze z 14 procentami głosów. 7% osób uznało, że Legii najbardziej przeszkadzała pogoda, a zaledwie 5% uzyskał sztab trenerski.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki sondy.

WYNIKI SONDYKto jest najbardziej winny niepowodzeń Legii w europejskich pucharach?
SUMA GŁOSÓW: 17887
START: 02.10.2020 / KONIEC: 16.10.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
@Fargo - 19.10.2020 / 13:17, *.chello.pl

większość poszła tokiem kowal zawinił a cygana powiesić.

odpowiedz
olew - 18.10.2020 / 12:48, *.vectranet.pl

my kibice znacznie niedoszacowani, ale pewnie ta sonda wśród kibiców ....

odpowiedz
Kibic - 18.10.2020 / 12:38, *.net.pl

Wszyscy wiemy że najbardziej winny tych niepowodzeń jest Kot Prezesa ????

odpowiedz
Fargo - 18.10.2020 / 00:48, *.devoli.nz

te pilkarzyki za ta kase to bez trenera powinni wygrywac. Pilkarze na pierwszym miejscu.

odpowiedz
Turysta - 18.10.2020 / 06:08, *.167.213

@Fargo: Pozdro z Wellington ;)

odpowiedz
KAT - 17.10.2020 / 23:49, *.chello.pl

Szaniwna redakcjo w sondzie zabrakło, zdecydowanie zabrakło opcji A: Układ planet niesprzyjający prezesowi . B: Układ planet niesprzyjający trenerowi na ( do) lata. C: Układ planet niesprzyjacy piłkarzom. D : Wina leży po stronie kibiców ponieważ oczekują wygranych z europejskimi potęgami z Armenii czy szewcami i dentystami ( bez urazy dla tych profesji)
Po co się w ogóle kibice czepiają w/w skoro w polskiej ekstraklasie " taki mamy klimat ".

odpowiedz
Arek - 17.10.2020 / 20:36, *.tpnet.pl

Że komuś do głowy przyszło na pogodę głosować, czy tego wirusa. Dla mnie poza wszelką dyskusją winny jest właściciel z prezesem. Nic innego, tylko te "pajace". Jak ktoś nie łapie, to cudzysłów ze względu na liczbę mnogą.

odpowiedz
dario - 18.10.2020 / 11:22, *.mm.pl

@Arek: pogoda to zwykła szydera... dla mnie zabrakło trenera przygotowania fizycznego...podobno "najlepszego transferu od lat" ;-)))))

odpowiedz
Jane - 17.10.2020 / 19:06, *.play-internet.pl

Nadawaliscie na Vuko macie chórzystę za legionistę dekle!

odpowiedz
Książę Nocy - 17.10.2020 / 18:18, *.inetia.pl

Włączcie sobie mecz Rakowa. Legia nie miała by na dzień dzisiejszy szans z nimi. To jest FUTBOL.

odpowiedz
Wolfik - 17.10.2020 / 18:28, *.mm.pl

@Książę Nocy: Niestety to prawda. Szczęście, że graliśmy z nimi na początku sezonu i fakt, że graliśmy w przewadze. Poukładany zespół, moim zdaniem jeden z kandydatów do tytułu.

odpowiedz
Książę Nocy - 17.10.2020 / 18:41, *.inetia.pl

@Wolfik: Zdecydowanie mordeczko. Choć piszę to z bólem ale wolę tak grającego mistrza, niż jałową Legię bez ambicji, która i tak się upokorzy w eliminacjach...

odpowiedz
Wolfik - 17.10.2020 / 18:49, *.mm.pl

@Książę Nocy: Przykład tego zespołu (jak i Piasta dwa sezony wstecz) pokazuje, jak z niewielkim budżetem można stworzyć groźny dla każdego zespół. Z obcokrajowcami wnoszącymi pozytywy a nie tylko obciążającymi klubowa kasę.

Dlatego uważam, że formuła budowania drużyny jaką do tej pory formowali Mioduski z Kucharskim już się skończyła. Bez radykalnej zmiany podejścia na długo spadniemy z podium, o pucharach już nie wspominając.

odpowiedz
Książę Nocy - 17.10.2020 / 18:59, *.inetia.pl

@Wolfik: Raków jest o wiele groźniejszy niż Piast. Gra inna piłkę. Trochę w stylu hiszpańskim. Piast grał zachowawczo ale skutecznie. A co do pomysłu na Legię tego pajaca i słupa, to takowego nie było. Pralnia i korporacja - to była jego koncepcja na naszą Legię..

odpowiedz
Wolfik - 17.10.2020 / 19:20, *.mm.pl

@Książę Nocy: Zgadzam się, jest groźniejszy (chciałem jedynie zwrócić uwagę na pewne podobieństwa poza sportowe). Co do drugiej części Twojej wypowiedzi....też odnoszę (niestety) takie wrażenie. Pisałem o tym wcześniej, że nie pojmuje już wyborów naszego właściciela, zresztą podobnych rok w rok. Daleki jestem od teorii spiskowych, ale na dzień dzisiejszy wygląda to właśnie na wspomnianą przez Ciebie "pralnię".

odpowiedz
Kurrcze - 17.10.2020 / 19:27, *.chello.pl

@Książę Nocy: kurde akurat się skończyło jak wlaczylem

odpowiedz
Kibic(L) - 18.10.2020 / 08:28, *.inetia.pl

@Książę Nocy:
Mówiłem, że jest tylko dwóch polskich trenerów, którzy mogą prowadzić Legie po Vukovicu. Papszun albo Fornalik. A tak mamy Michniewicza ze swoimi poznańskimi koleżkami. Czekam na okrzyki podczas meczu "Dzwoń do Fryzjera, Michniewicz dzwoń do Fryzjera..."

odpowiedz
SEBO(L) - 17.10.2020 / 18:02, *.chello.pl

Co prawda ja oczywiście głosowałem na pogodę,ale winę po równo ponoszą tak piłkarze jak i tzw. gabinety. Mają tu za dobrze i tyle. Skład jest stary,ale sami się tu nie pchali. Prezes nie zapłacił za mistrzostwo po raz kolejny w terminie i tu nieco kopaczyny rozumiem, ktoś wali w ch.ja i motywacja spada. Ktoś zdobył to mistrzostwo,a mecz o być albo nie być w pucharach gramy na wpół nowym składem.Do tego na boisko wychodzą ludzie,z których jeden nie grał 3 lata w poważną piłkę, a drugi grał ogony przez rok. Od kilku lat jest taki bałagan, w gabinetach i sensie sportowym (kolejne mistrzostwa mydlą oczy tym elementem sukcesu) ,że oczy nie bolą tylko naiwnych,lub zarabiających na tym. Więc...naprawdę winna jest pogoda...

odpowiedz
Polski piłkarz - 17.10.2020 / 17:43, *.mm.pl

Ogólnie w Polsce zawód piłkarza jest całkiem znośny, przeszkadzają tylko dwie rzeczy: trzeba raz na tydzień zagrać mecz (a czasem nawet częściej!), no i kibice chcą zwycięstw. Gdyby udało się wyeliminować te dwie niedogodności, życie piłkarza byłoby całkiem znośne.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2020 / 17:22, *.orange.pl

Pozdroweinia z lasu...

odpowiedz
Wolfik - 17.10.2020 / 18:50, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Grzyby są?

odpowiedz
dino - 17.10.2020 / 19:31, *.vtelecom.pl

@Leśny Dziadek:
Dziadek na ustawce? ;-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2020 / 20:36, *.centertel.pl

@Wolfik: Same stare purchawy:))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2020 / 20:38, *.centertel.pl

@dino: A gdziez tam, plecy bola, ledwo chodze. Trzeba bedzie sie napic...ziolek...:)

odpowiedz
Elquatro - 17.10.2020 / 17:14, *.chello.pl

ja głosowałem na pogodę, 3 razy z różnych urządzeń, tak mnie to ubawiło

odpowiedz
E(L)ninio - 20.10.2020 / 01:08, *.interkam.pl

@Elquatro: no to ch*j... Trzeba będzie powtórzyć głosowanie, bo sfałszowane...

odpowiedz
bronek49 - 17.10.2020 / 17:11, *.chello.pl

piłkarze są winni w podobnych procentach co właściciel [ponieważ tylu jest doświadczonych zawodników że powinni wiedzieć co im brakuje w przygotowaniu do sezonu ale im to odpowiadało bo nie musieli się wysilac

odpowiedz
vast - 17.10.2020 / 16:57, *.play-internet.pl

Winne tylko losowanie. Wychwalany BL miał tylko dundalk przed CL i ledwo awansowali z najlepszym składem który dostał 8:4 od Borussi. Analiza pokazuje że tylko „fart” jest w stanie dać europuchary. Proponuję za przykład brać QAgdam bo za 1/3 kasy regularnie grają w Europie.Może ktoś wykona analizę i zobczymy czemu zawodnicy wyceniani na 1-2mln € grają słabiej od tych za 300-500 tyś €.

odpowiedz
Franco - 17.10.2020 / 17:00, *.35.79

@ vast: wiesz co to jest szczęście? Szczęście to być przygotowanym na okazję...

odpowiedz
K - 17.10.2020 / 16:30, *.plus.pl

Dobra kiedy Czesiu odchodzi żeby drużynę wybudować?

odpowiedz
syf syfu - 17.10.2020 / 16:01, *.47.62

i co z tego
dalej zblatowana żyletka będzie lizała Mioduskiego po jajkach

odpowiedz
czizys - 17.10.2020 / 14:09, *.virginm.net

Tu w ogole potrzebna byla jakas sonda ?? :D
Ktos kto oddal glos na POGODE albo UEFA zrobil to przesmiewczo po prostu z zazenowania sytuacja. Kazdy zdrowo rozsadkowy wie kto rozyebal wszystko w pyl i kto jest winny

odpowiedz
wolfke - 17.10.2020 / 14:48, *.chello.pl

@czizys: prawdę mówi Polać Mu !!!

odpowiedz
Ginpasterz - 17.10.2020 / 13:53, *.197.118

Ja i tak uważam że to my jesteśmy winni tzn. kibice. Nie znamy się na niczym. Wszystko nam przeszkadza. Mamy wybujałe oczekiwania i w ogóle to koncepcja zespołu jest budowowa w oparciu o logiczne i uzasadnione decyzje. Działania Prezesa i dyrektora są w pełni przejrzyste i przynoszą oczekiwane rezultaty. Mamy zbilansowana kadrę pod względem umiejętności i wieku, osiągamy świetne wyniki na arenie europejskiej, nie musimy wyprzedawać młodych i zdolnych zawodników bo tych których mamy są lepsi i bardziej perspektywiczni. A co najważniejsze w działaniach Prezesa widać długofalowy plan szkolenia a liczba trenerów pracujących w ostatnich lata pozwala na zapoznanie się piłkarzom z różnymi metodami treningowymi.
Nie mogę sobie tylko przypomnieć co ja piłem dziś rano.

odpowiedz
Wolfik - 17.10.2020 / 14:35, *.mm.pl

@Ginpasterz: Najlepsze Kolego jest to, że identyczna wypowiedź padła by zapewne od "Prezesa" czy "Dyrektora sportowego". Tyle, że oni mówiliby to na serio.

Z niekłamaną ciekawością i rozbawieniem obserwuję, jak osoby decyzyjne w państwie, klubie czy firmach potrafią wierzyć w to co mówią....i w światek który sobie sami wymyślają.

odpowiedz
speed - 17.10.2020 / 16:19, *.play-internet.pl

@Wolfik: Nasz prezes Darek ma wiele wspólnego z naszym premierem Mateuszem przecie...elyta.

odpowiedz
L56 - 17.10.2020 / 13:18, *.t-mobile.pl

Może to i nie prezes łapie czerwone kartki w decydujących meczach, albo marnuje sytuacje
1/1 pod bramką, ale to prezes odpowiada za to kto jest na boisku i kto i ich trenuje.
Mioduski nigdy nie stanął po stronie trenera.
Nie powinien był zwalniać Magiery (to prehistoria) i bezwarunkowo nie powinien zwalniać
Vuko.Jaki byłby wynik pucharów nie wiadomo (przecież na pewno nie byłby gorszy!), ale
grajki wiedzieliby, że trener rządzi i albo by biegali albo szukali kasy gdzie indziej.
Nie trzeba się znać na piłce i sporcie żeby zobaczyć, że nie byli fizycznie przygotowani
do początku sezonu - czyli, że symulowali pracę na treningach.Przecież Vukovic nie kazał im leżeć.Uzanli, że pomęczą sie trochę jesienią i na początku wiosny i kolejne mistrzostwo z premią da się wykopać.
Najgorzej by było gdyby prezes stanął murem za obecnym trenerem.To beztalencie,
bez drorobku.

odpowiedz
Gosc - 17.10.2020 / 13:04, *.play-internet.pl

Czepiacie się tego mioduskiego, a nie bierzecie pod uwagę ze on nie miał wpływu nA pogodę a ewidentnie była na naszą niekorzyść w decydujących momentach

odpowiedz
ZIBI - 17.10.2020 / 12:19, *.t-mobile.pl

Faktycznie np. Lewczuk da się ograć jak dziecko wina Mioduskiego nic dodać nic ująć. Grajki swoje fochy wprowadzają aby zwolnić trenera wina Mioduskiego. Brawo

odpowiedz
czizys - 17.10.2020 / 14:14, *.virginm.net

@ZIBI: Sam sie w Legii nie zatrudnia hehe to mioduski trzyma emerytow w skladzie bo mu pasuje to ze przez ich wiek moze z nimi negowac wysokosc kontraktow. Ot co.... Uzyj mozgu. Wszystko co sie dzieje w klubie oraz kto w nim gra to wynik ruchow i decyzji prezesa wiec wytrzezwiejchlopie bo bredzisz

odpowiedz
Luk - 17.10.2020 / 14:26, *.timplus.net

@czizys: Może i miodek powinien oddać prezesurę komuś kto się zna, ale z tym negocjowaniem kontraktów to mnie szczerze rozbawiłeś ^^^^

odpowiedz
czizys - 17.10.2020 / 16:44, *.virginm.net

@Luk: A niby czemu Cie tak rozbawilem? Koncowka kariery to sie zgodza na obnizke plac aby tylko zarabiac na graniu w pilke bo po Legii Jedza i Lewczuk to juz raczej koniec kariery... Czego nie rozumiesz stary?

odpowiedz
speed - 17.10.2020 / 12:15, *.play-internet.pl

Na samym szczycie tego tałatajstwa powinien być właściciel.

odpowiedz
Pawciu - 17.10.2020 / 11:43, *.net.pl

Dalej sie bede upieral, że odpowiedz Radoslaw Kucharski powinien byc wyodrebniony jako osobna odpowiedz

odpowiedz
BRL - 17.10.2020 / 12:44, *.chello.pl

@Pawciu: przyznaję Ci rację, Pawciu!

odpowiedz
Stan - 17.10.2020 / 11:42, *.vectranet.pl

Pytania były tendencyjne

odpowiedz
Koszulki@gmail.com - 17.10.2020 / 10:44, *.centertel.pl

Kupię koszulkę Czereszewskiego z nr 4.

odpowiedz
Witek - 17.10.2020 / 13:17, *.play-internet.pl

@Koszulki@gmail.com: Mam taką ale pewnie cię to nie zainteresuje bo to zwykła podróba za stadionu X-lecia.

odpowiedz
:D - 17.10.2020 / 14:47, *.t-mobile.pl

@Witek: hahaha

odpowiedz