Tomasz Obuchowicz - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Akala i Obuchowicz o meczu z Metrem

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Patryk Akala: Mecz był bardzo nerwowy z obu stron. Popełnialiśmy bardzo dużo błędów, przed którymi trener nas ostrzegał, ale chyba wszystko dziś zapomnieliśmy. Wpadało nam dużo głupich piłek i kiwek. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy. Wiedzieliśmy, że będzie chciało kontynuować tę passę zwycięstw. Wszyscy w tej lidze będą na nas naskakiwać i będą chcieli odrzucić nas od siatki. Naszym zadaniem jest to przetrwać i grać jak najlepszą siatkówkę. Nie czuję niedosytu, bo najważniejsze jest samo zwycięstwo. Wygrane łączą zespół, jeszcze wiele spotkań przed nami i chcemy dalej kroczyć tą ścieżką. W Legii czuję się bardzo dobrze. Z kilkoma zawodnikami wcześniej się znałem - aklimatyzacja przebiegła bez żadnego problemu.

Tomasz Obuchowicz: Uważam, że był oto ciężki mecz. Mieliśmy dobre i złe momenty. Jest mały niedosyt, ale wynik cieszy i dwa punkty w tabeli na pewno się przydadzą. Czułem się dobrze fizycznie i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Cel na kolejne spotkania to oczywiście wygrane i przekładanie na mecze tego, co robimy na treningach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.