fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Nasza gra będzie wyglądała lepiej

Woytek

- Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty. Wiemy w jakiej sytuacji byliśmy. Wiadomo, że to początek sezonu, ale trzeba punktować. Fajnie, że strzeliliśmy dwie bramki. Stracony gol był niepotrzebny, bo zanotowaliśmy go po swoim rzucie rożnym - skończyło się rzutem karnym. Takie sytuacje jednak się zdarzają - ocenił meczArtur Jędrzejczyk.

- Najważniejsze są jednak punkty i już czekamy na kolejne spotkania. Sądzę, że z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądała lepiej. Musimy skupić się na sobie, a praca będzie procentowała - dodał kapitan.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
OMG - 20.10.2020 / 16:52, *.centertel.pl

...i dostaniecie bananowy puchar za wygranie bananowej ligi.

odpowiedz
Darek - 19.10.2020 / 17:02, *.t-ipconnect.de

Jest wygrana jest wypowiedz kapitana.A po porażce ogon pod dupę i nie wyszedł do mediów.Taki kapitan.

odpowiedz
Aaaaaa - 19.10.2020 / 14:54, *.plus.pl

Jestem zmęczony patrzeniem na Legię w lidze gdyby to była liga Europejska UEFA wypatrywał bym meczu z utęsknieniem a tak to muszę czekać na mecze Lecha bo ligowe klasyki nie wyglądają tak jak były to męce Widzewa i Wisły z legią

odpowiedz
SEBO(L) - 19.10.2020 / 22:35, *.chello.pl

@Aaaaaa: Ale kim Ty tak naprawdę jesteś? Z utęsknieniem czekasz na mecze Lecha, ligowe klasyki to Widzew i Wisła z ... Legią pisaną małą literą...może rzeczywiście oglądaj męki (jak piszesz) wszystkich,poza Legią...

odpowiedz
Sss - 19.10.2020 / 14:51, *.chello.pl

Gra będzie wyglądała lepiej jak ty będziesz siedział na ławce

odpowiedz
Majkel - 19.10.2020 / 13:34, *.mm.pl

akurat zbliża się hallowen to Jędza postraszy

odpowiedz
ben - 19.10.2020 / 12:13, *.inetia.pl

kapitan dał głos, niesamowite.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.10.2020 / 11:44, *.centertel.pl

Oooo...!! Pan Kapitan raczył otworzyć gębę po wygranym meczu! Gdzie byłeś po porażkach i kompromitacjach w kwalifikacjach do pucharów?!

odpowiedz
Majkel - 19.10.2020 / 13:35, *.mm.pl

@SEBO(L): jak to gdzie? Na Wierniczej.

odpowiedz
Mooo - 19.10.2020 / 11:42, *.plus.pl

Gra będzie lepiej wyglądała jak da więcej szans dla młodych typu Mosór i spółka.....

odpowiedz
Pepe - 19.10.2020 / 16:47, *.chello.pl

@Mooo:
A którz Ciebie uczył języka polskiego? "... da więcej szans dla młodych ..."?

odpowiedz
Zgred - 19.10.2020 / 11:00, *.as9105.com

Ma rację... Gorzej już wyglądać nie może

odpowiedz
... - 19.10.2020 / 09:14, *.master.pl

Z tobą ?? Wątpię !!

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.10.2020 / 09:33, *.vectranet.pl

@...: areczku, miernoto, masterze z koziej d..y włóż głowę do klopa i spuść wodę...

odpowiedz
P85 - 19.10.2020 / 01:24, *.chello.pl

I co z tego, europa w telewizji, superpuchar w Krakowie. To samo pier....nie co roku, kolejny sezon stracony

odpowiedz
Felek - 19.10.2020 / 09:31, *.netfala.pl

@P85: Ale mistrz w Warszawie, więc nie jest tak źle. Wolałbyś superpuchar od mistrza?

odpowiedz
Cichy - 19.10.2020 / 12:28, *.55.24

@Felek: wolal bym grac dalej w europie. A tak co roku pod koniec zacznal cos grac. Tylko szkoda ze nigdy na poczatku lesery formy nie maja...rzygam juz ta liga tylko...

odpowiedz
Waldi - 18.10.2020 / 23:02, *.inetia.pl

Oby tak było, trzymam za słowa :-)

odpowiedz