fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Boks

Legioniści bez medali na MMP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwóch zawodników Legii Warszawa rywalizowało w Grudziądzu w XXVIII Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie. Hubert Kwapisz w kategorii wagowej -69kg pokonał Patryka Bełchatowskiego (UKS Gladiator Warszawa) 3-0, a następnie przegrał z brązowym medalistą ostatnich Mistrzostw Polski seniorów, Karolem Łapawą (Sporty Walki Gostyń) 0-3. W tej samej kategorii wagowej i na tym samym etapie, czyli w 1/8 finału, rywalizację zakończył inny z pięściarzy Legii. Szymon Brząkała w rywalizacji o ćwierćfinał Mistrzostw Polski kat. -69kg, przegrał 0-3 z Mikołajem Toberą (Sporty Walki Piła).

W finale kat. -69kg Łapawa przegrał 2-3 z reprezentantem Championa Włocławek, Michałem Jarlińskim.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.