Szymon Włodarczyk - fot. Woyek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 2-2 Broń Radom

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 12. kolejki III ligi rozegranym w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa zremisowała 2-2 z Bronią Radom. Do przerwy zasłużenie prowadziła Broń po tym jak w 13. minucie gola zdobył Sebastian Pociecha.

Fotoreportaż z meczu - 21 zdjęć Woytka

Legionistom udało się wyrównać tuż po przerwie za sprawą Szymona Włodarczyka. Kwadrans przed końcem drugą bramkę zdobył Włodarczyk. Po rzucie rożnym piłkę głową zgrał Jehor Macenko, a do bramki - także z główki - skierował ją "Włodar". Niestety w końcówce napierali rywale i 20 sekund przed końcem doliczonego czasu gry zdołali wyrównać. Uczynił to Dominik Leśniewski, który przelobował Jakuba Kowynię z boku pola karnego.

Kolejne spotkanie "dwójka" zagra 31 października o godzinie 13:00 w Wasilkowie.

III liga: Legia II Warszawa 2-2 (0-1) Broń Radom
0-1 - 13' Sebastian Pociecha
1-1 - 47' Szymon Włodarczyk (as. Piotr Cichocki)
2-1 - 76' Szymon Włodarczyk (as. Jehor Macenko)
2-2 - 93' Dominik Leśniewski

Legia II: 1. Jakub Kowynia - 23. Nikodem Niski, 5. Jehor Macenko, 4. Ariel Mosór (62' 6. Jakub Kisiel), 19. Jakub Kwiatkowski (77' 8. Alelsander Waniek) - 18. Piotr Cichocki, 15. Radosław Pruchnik, 24. Kamil Kurowski (77' 11. Bartłomiej Ciepiela), 21. Mikołaj Kwietniewski, 7. Kacper Skibicki (70' 17. Radosław Cielemęcki) - 9. Szymon Włodarczyk