fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jarzębak sędzią meczu ze Śląskiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Sebastian Jarzębak z Bytomia poprowadzi zaległy mecz 5. kolejki Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa zagra ze Śląskiem Wrocław. Na liniach pomagać mu będą Radosław Siejka i Krzysztof Myrmus. Sędzią technicznym tego spotkania będzie Paweł Malec, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Arkadiusz Wójcik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Kipkorir - 21.10.2020 / 12:43, *.chello.pl

Ciekawe w której minucie zakończy tym razem spotkanie? ;)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.10.2020 / 23:09, *.centertel.pl

Jarzabak, czy Jarzabek?

odpowiedz
Łubudubu.... - 21.10.2020 / 00:14, *.47.15

@Leśny Dziadek: niech żyyjeee nam prezes naszego klubu....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.