fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Legia Warszawa 14-87 Rugby Białystok

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 5. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa przegrała 14-87 z Rugby Białystok. W związku z nałożoną na stołeczny klub karą, nakazującą na rozegranie dwóch meczów jako gospodarz poza Warszawą, spotkanie odbyło się w Mińsku Mazowieckim. Legioniści przystąpili do meczu w mocno osłabionym składzie - w ostatniej chwili wypadło 9 zawodników z podstawowego składu - i nie sprostali najlepszej drużynie tego sezonu. Białostoczanie mają na swoim koncie 5 zwycięstw.

I liga: Legia Warszawa 14-87 Rugby Białystok

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Arek - 25.10.2020 / 01:15, *.tpnet.pl

Co to za jakiś kretyński wymysł, znaczy kretyńska kara żeby mecze poza Warszawą grać? Toż to jest idiotyzm w czystej postaci. Debil, który to wymyślił nobla niech dostanie.

odpowiedz
JORDAN - 25.10.2020 / 01:11, *.chello.pl

kto cię krytykuje? zadnego komentarza, ta sekcja po prostu nikogo nie obchodzi, weźcie się za normalną robotę

odpowiedz
Zawodnik - 25.10.2020 / 04:33, *.chello.pl

@JORDAN: wczesniej, jak dodawałem swoj komentarz to były juz jakieś wypociny.

A Ty myślisz że my z Rugby żyjemy? ????????????

odpowiedz
Zawodnik - 24.10.2020 / 22:04, *.chello.pl

Zagraliśmy chu...wo, jak banda baranow. Dla każdego krytykującego mam jednak dobra rade. Przyjdz, wspomóż nas. Pograj z nami. Z chęcią przyjmiemy każdego charakternego zawodnika.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.