REKLAMA

Jeździectwo

Wyniki legionistów w Lesznie i Poczerninie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji jeździeckiej Legii startowali w ostatnich tygodniach w zawodach, które odbyły się w Lesznie i Poczerninie. W zawodach w skokach przez przeszkody ZO-B1, Krzysztof Mazur na koniu Allilah zajął miejsce 1 i 4 w konkursach średniej rundy oraz miejsce drugie w finale średniej rundy. Na tych samych zawodach ogólnopolskich, Mazur na koniu Cicero był trzeci i czwarty w Grand Prix.

W ostatni weekend Agata Vollenhoven na koniu Bastion zajęła 1. miejsce w konkursie klasy N, Aleksandra Buczyńska na Sir Conus ZW 1. miejsce ex aequo w konkursie 60 cm, a Ewa Czyżewska na Adanero 1. miejsce ex aequo w konkursie 60 cm. Z kolei w ten sam weekend podczas zawodów regionalnych w Lesznie, Marta Witos na koniu Jumper MK zajęła 1. miejsce ex aequo w konkursie klasy L.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Obcy - 21.10.2020 / 15:49, *.t-mobile.pl

Prezes Mioduski niech zajmuje się sekcją jeździecką, klub piłkarski niech zostawi w spokoju.

odpowiedz
Arek - 21.10.2020 / 16:33, *.tpnet.pl

@Obcy: chyba, żeby ją zaorać, jak tenisa. A potem próbować się ogrzać w świetle jakiegoś sukcesu kogoś z tej sekcji. Dokładnie tak samo, jak przy Idze.

odpowiedz
Adam - 21.10.2020 / 17:22, *.chello.pl

@Obcy: żeby tę też rozpieprzył?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.