Radość Juranovicia po strzelonym golu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy gol Juranovicia w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu ze Śląskiem Wrocław swoją pierwszą bramkę w barwach Legii zdobył Josip Juranović. Chorwat wpisał się na listę strzelców zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, kiedy popisał się pięknym uderzeniem zza pola karnego. Dla 25-latka był to siódmy mecz dla stołecznego klubu.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Pusia - 22.10.2020 / 15:38, *.play-internet.pl

Odblokował się i kozak z niego duuuuuuży!!!!

odpowiedz
Zduneq - 22.10.2020 / 02:40, *.play-internet.pl

No kundelki od krytyki transferów gdzie jesteście?
Pan Piłkarz Juranović spuścił was do Wisły.

odpowiedz
Wolfik - 22.10.2020 / 19:50, *.mm.pl

@Zduneq: Pan piłkarz Juranović trafił do nas latem. Pierwszy w miarę przyzwoity mecz zagrał ze Śląskiem w połowie października i już wszyscy dostali orgazmu. Ja jednakowoż poczekam, wszak wiadomo że i miotła raz do roku wypalić potrafi.

odpowiedz
Bln - 23.10.2020 / 14:43, *.play-internet.pl

@Wolfik: trafne

odpowiedz
zduneq - 23.10.2020 / 14:49, *.inetia.pl

@Wolfik:

Juranovic zagrał w 7 meczach i ma 1 gol, Karbownik w tamtym sezonie zagrał w 38 i w tym sezonie w 10 meczach.Nie zdobył nawet 1 bramki.Trzeba natomiast oddać Karbo to że w tamtym sezonie miał 8 asyst(7 w eklapie, 1 w III lidze ).Co jak na obrońcę myślę jest wynikiem naprawdę dobrym.

odpowiedz
MK - 23.10.2020 / 15:45, *.187.2

@Zduneq: Nie krytykowałem go, ale i nie mam zamiaru piać z zachwytu. Przy bramce był rykoszet, więc nie do końca to tylko jego zasługa.
Ale oczywiście wierzę, że coś potrafi i pokaże. Rozumiem, że musi poznać kolegów i się z nimi zgrać. Tak samo wierzę, że inni zaskoczą i oby szybciej niż na wiosnę. Problemem Legii jest tylko to, że u nas trwa to długo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.10.2020 / 00:20, *.orange.pl

Bum, bum, bum, Juuuuuuuuuuuuuuuuurij Kałasznikow...

odpowiedz
Arek - 21.10.2020 / 22:20, *.tpnet.pl

Zaj...ał konkretnie. Niech próbuje dalej.

odpowiedz
WL - 21.10.2020 / 21:48, *.tpnet.pl

Super Juranovic i oby takich goli bylo jeszcze wiecej !!!

odpowiedz
dejne3 - 21.10.2020 / 21:44, *.plus.pl

Pierwszy ale jaki

odpowiedz
meter - 21.10.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

Cieszy jego dyspozycja,jeszcze bardziej gol ,a już najbardziej to to, że ktoś w końcu zza pola karnego strzela!!!Oby więcej takich

odpowiedz
Greg - 21.10.2020 / 20:40, *.centertel.pl

Ogólnie bardzo dobry mecz Legii. Widać światełko w grze. Coś się wreszcie dzieje! Brawo Panie Czesiu

odpowiedz
Cyniek - 21.10.2020 / 20:34, *.play-internet.pl

Juranovic chyba łapie formę bo to już drugi mecz dobry no męże półtora meczu bo zaczol grać od drugiej połowy z Zagłębiem

odpowiedz
Pawciu - 21.10.2020 / 20:28, *.net.pl

Dawno juz tu rozmawialismy o strzalach zza pola karnego... w koncu!

odpowiedz
SF - 21.10.2020 / 20:21, *.tpnet.pl

Piekny gol !!!

odpowiedz
andreas - 21.10.2020 / 20:16, *.chello.pl

super bramka

odpowiedz