REKLAMA

Legia otwiera szkółkę tenisa stołowego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W drugiej połowie października tego roku Legia otworzyła szkółkę tenisa stołowego (oficjalnie Legia Table Tennis Schools), która prawdopodobnie będzie zalążkiem nowej sekcji naszego klubu. Treningi tenisa stołowego prowadzone są na razie w dwóch lokalizacjach i mogą brać w nich udział zarówno najmłodsi (od trzeciego roku życia), jak również dorośli. Liczba treningów dostosowana jest do wieku.

Legia oferuje zajęcia w ramach Przedszkoli Tenisa Stołowego (3-7 lat), Szkół Tenisa Stołowego (8-15 lat) oraz szkoły techniki dla osób od 16 lat wzwyż. Możliwe są również lekcje indywidualne. Treningi odbywać się będą przy ulicy Solec 71 (OSiR Solec) oraz Strumykowej 21 (Białołęcki Ośrodek Sportu).

Więcej informacji można dowiedzieć się telefonicznie +48 503513023 lub mailowo info@legiatabletenis.pl. Zapisy z kolei możliwe są tutaj.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
John from Bonn - 24.10.2020 / 14:48, *.chello.pl

Why they did not call it in polish, are you ashamed of yourself?

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 24.10.2020 / 09:45, *.co.uk

Czy to ma byc ten nowy dom dla Igi Swiatek o ktorym pudel wspominal??? Doradcy zapomnieli mu tylko wspomniec ze to mial byc tenis ziemny a nie stolowy.. to by byl sukces w jego stylu :o)))))))

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 24.10.2020 / 19:36, *.plus.pl

@Kajtus Czarodziej:

wygrałeś 10/10!

odpowiedz
Szymon - 24.10.2020 / 00:33, *.chello.pl

Cyrk objazdowy z pudlem na czele. Myślę że to nie koniec nowości ale za to szerszy wachlarz w zdobyciu trofeów.

odpowiedz
atmosferic - 24.10.2020 / 00:01, *.orange.pl

Niech otworzy sekcje gry w bierki.

odpowiedz
joda - 23.10.2020 / 20:59, *.centertel.pl

przecież kiedyś wygrał w ping-ponga zawody... pozdrawiam Pana Kazika. S

odpowiedz
Wiśnia - 26.10.2020 / 18:05, *.t-mobile.pl

@joda: ping pong A tenis stołowy to dwie różne dyscypliny. Amatorze ????

odpowiedz
Warszawiak - 23.10.2020 / 20:49, *.vectranet.pl

Sekcja dopiero startuje a już jest negatywnie odbierana przez "angielszczyznę" tak chętnie wszędzie wpychaną przez tego kudłatego nieudacznika.

odpowiedz
Artur - 23.10.2020 / 19:33, *.25.51

Czy nikt nie powiedzial Mioduskiemu, ze tenis stolowy a tenis ziemny to dwie rozne dyscypliny? Na fali Igi probuje odbudowac sekcje tenisa....jednak nie tego co trzeba. Czarno to widze z tym jego Miodus (Midas) Touch.

odpowiedz
Sageman - 23.10.2020 / 18:58, *.chello.pl

w Warszawie to kiedyś takim głównym klubem/drużyną
była Spójnia Warszawa w tej dyscyplinie -w dawnych czasach

odpowiedz
asd - 25.10.2020 / 22:31, *.chello.pl

@Sageman: Wciąż jest, tylko teraz jedną z głównych. Społeczność w ostatnich 2-3 latach baaardzo się rozrosła i idzie w dobrym kierunku :) (tylko ten covid)

odpowiedz
Formosa - 23.10.2020 / 18:55, *.chello.pl

i jeszcze sekcje/szkółkę bowlingu(kręgli)
bardzo ciekawy sport

odpowiedz
Zielarski - 23.10.2020 / 16:23, *.co.uk

Przy mioduskim cienko to widzę

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 23.10.2020 / 14:24, *.btcentralplus.com

'Legia Table Tennis Schools'.....!!!!! Dlaczego nie 'Legia Szkółki Tenisa Stołowego' ?? Kolejnie debile chca zlikwidowac piekny Polski jezyk !!!!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 23.10.2020 / 14:32, *.vectranet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: też mnie oczy rozbolały... Może po mandaryńsku to nazwać? Łatwiej ściągniemy zdolnych Chińczyków!?

odpowiedz
majusL@legionista.com - 23.10.2020 / 15:11, *.174.42

@MIODUSKI OUT !!!!!: popieram. Legia to polski Klub, a władze nie szanuja polskości i jezyka ojczystego!!!

odpowiedz
Kuba - 23.10.2020 / 17:30, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Odezwał się ten, który pisze "OUT"

odpowiedz
Arek - 23.10.2020 / 17:49, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: ale że table Ci się nie podoba? Przecież to tak współcześnie, nowocześnie i europejsko brzmi. A poważnie, to masz rację. Trochę dużo tej angielszczyzny w naszym języku jest.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 23.10.2020 / 14:23, *.174.42

Jeszcze otwórzcie sekcje baletu i hulajnogi, a I druzyna będzie zatrudniac michniewiczow mladenoviciow czy kapustkow, zamiast prawdziwych fachowcow !!

odpowiedz