Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaic: Idziemy w dobrym kierunku

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaic (trener Pogoni): To był bardzo intensywny mecz. Obie drużyny grały ofensywnie. Legia miała trochę więcej sytuacji bramkowych, ale my też mieliśmy swoje. Jestem bardzo zadowolony z tego meczu. Teraz mamy chwilę, żeby odpocząć, bo potem czeka nas kilka ważnych spotkań, m.in. w Pucharze Polski. Musimy znaleźć balans pomiędzy intensywnością i regeneracją. Jesteśmy w stanie grać jeszcze lepiej, agresywniej, ale na to potrzeba czasu. Drużyna dała z siebie wszystko, dla klubu, dla kibiców, mimo że ich dziś nie było na stadionie. Nie przegraliśmy 3 ostatnich meczów z Legią. Widać, że idziemy w dobrym kierunku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Lipa - 28.10.2020 / 09:15, *.chello.pl

Nie przegraliśmy 3 ostatnich meczów z Legią. Widać, że idziemy w dobrym kierunku.Akurat te mecze nie są wyznacznikiem jakość.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.