Lewczuk w rozmowie z Drygasem- fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Lewczuk: Bramka nam się należała

Wiśnia, źródło: Canal+ Sport

- W moim odczuciu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie sytuacje. Jedna strzelona bramka nam się należała - powiedział po meczu z Pogonią Igor Lewczuk.

- Nasi rywale dobrze się bronili, a gra przeciwko takiemu zespołowi nie jest łatwa. Trudno jest rozklepać przeciwnika, który broni się w dziewięciu lub dziesięciu zawodników. W Szczecinie ostatnio nie grało nam się ostatnio łatwo, to trudny teren. Żałujemy, ponieważ zdobycie trzech punktów na zakończenie tej naszej serii meczów byłoby czymś fajnym - powiedział Lewczuk.

- Trener nakazuje nam rozgrywać akcje od tyłu i wychodzić spod pressingu z własnego pola karnego. Z meczu na mecz na pewno będzie to wszystko wyglądało lepiej. Czasami zdarzają nam się niecelne podania, ponieważ nasi rywale też analizują nas pod tym względem. Naszym założeniem jest jednak taka właśnie gra - dodał.

- Co do mojej kontuzji... Na szczęście mam już żonę i dzieci, więc nie muszę dobrze wyglądać. Martwi mnie jednak to, że tych urazów głowy przydarza mi się ostatnio całkiem sporo - dodał defensor.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Matt - 29.10.2020 / 14:20, *.tpnet.pl

W sumie masz rację. Napiszcie do PZPN, żeby te 3 punkty dopisali.

odpowiedz
JA - 26.10.2020 / 08:33, *.t-mobile.pl

Jeżeli piłka nie przekroczyłyła lini bramkowej to nic wam się nie należy. Piłka to prosty sport liczą się tylko gole, to nie jazda figurowa na łyżwach tu nie ma dodatkowych punktów za walory artystyczne.

odpowiedz
R. - 25.10.2020 / 18:10, *.chello.pl

Co na to żona i dzieci? "nie muszę dobrze wyglądać"

odpowiedz
bronek49 - 25.10.2020 / 17:14, *.chello.pl

co to znaczy bramka nam się należała tą bramkie to trzeba umieć strzelic ,należy to dobrze grać i skutecznie a tedy bramki będą padały

odpowiedz
Polonista, ale nie z Konwiktorskiej - 26.10.2020 / 11:11, *.elartnet.pl

@bronek49: Czy w czwartej klasie nie uczą języka polskiego? Aaaaa, zapomniałem, że teraz uczycie się on line {on lajn, gdybyś nie kumał]. Zatem nie "tą", tylko "tę". Nie "bramkie", lecz "bramkę".
TSZEBA UMJEĆ PISAĆ, RZEBY TÓ SJE MONDŻYĆ.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.10.2020 / 16:29, *.orange.pl

Skoro dobrze się bronili to Lewczuk powinien być zadowolony z punktu, bo Legia ani dobrze nie broniła, ani dobrze nie atakowała.

odpowiedz
Szymon - 25.10.2020 / 12:08, *.t-mobile.pl

I co jeszcze pajacyli wam się należy? Może solidny kopniak w zad na poprawę poziomu gry.

odpowiedz
M - 25.10.2020 / 08:00, *.chello.pl

W Szczecinie ostatnio nie grało się nam ostatnio , takiej frazy sama Wisława by się nie powstydzila

odpowiedz
groteskowiec - 25.10.2020 / 12:28, *.orange.pl

@M: <3

odpowiedz
Kibic - 25.10.2020 / 05:55, *.plus.pl

Jak się należała to trzeba było strzelc

odpowiedz
L - 25.10.2020 / 11:37, *.tpnet.pl

@Kibic : A co to jego wina że Pekhart nie wykorzystał setki?

odpowiedz
Pako - 24.10.2020 / 23:15, *.play-internet.pl

Jeżeli każda akcja musi się kończyć szukaniem dośrodkowania na główkę Pekharda... to mamy taki a nie inny wynik. Czy dobrze wchodzący boczni obrońcy pomocnicy dostali zakaz oddawania strzałów???

odpowiedz
Hugon - 24.10.2020 / 23:14, *.vectranet.pl

I bramka mogła by być gdyby Karbownik i Wszołek zamiast podawać po indywidualnych akcjach strzelali w kierunku bramki.

odpowiedz
Rambo - 24.10.2020 / 23:07, *.centertel.pl

Dziś zderzenie to 100% Twojej winy ze względu na spóźnioną interwencję, więc...

odpowiedz
Wsciek(L) y - 24.10.2020 / 22:53, *.mm.pl

Bramki się strzela, a nie dopisuje za zasługi.

odpowiedz