Joel Valencia - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Statystyki meczu z Pogonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

60% posiadania piłki zanotowała warszawska drużyna w meczu w Szczecinie. Legioniści oddali więcej strzałów na bramkę Stipicy, ale nie potrafili tego zamienić na bramkę. Obie drużyny przebiegły bardzo duży dystans. Pogoń wykręciła prawie 122 km, a Legia 118,5, co jest wynikiem o kilka kilometrów większym od tych, które notujemy od dłuższego czasu. Portowcy nie ustępowali "Wojskowym" pod kątem liczby długości sprintów oraz szybkich biegów. Najszybszy w ekipie ze stolicy był Paweł Wszołek, a najdłuższy dystans pokonał Bartosz Slisz.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa<

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
KasztanoRonaldo - 25.10.2020 / 14:55, *.play-internet.pl

Obym nie musiał już oglądać wiecej Walencji w akcji. On sie do B klasy nie nadaje. W 1 polowie dostaje łatwą piłkę spokojnie mozna było przyjąć na klatkę i odwrócić sie z nią. Gość przyjmuje prawa noga pilka odbija sie od niego na 3 metry dobrze ze Filip byl w pobliżu i opanowal jego cudowne zagranie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.10.2020 / 10:52, *.centertel.pl

Kiedys podali, ze statystycznie Polak wypija iles tam litrow alkoholu rocznie, rowniez niemowlaki...Ot statystyki...

odpowiedz
ja :) - 25.10.2020 / 09:16, *.t-mobile.pl

eL Capitano, ma 106% cielności podań XD

odpowiedz
Garrincha - 25.10.2020 / 09:27, *.orange.pl

@ja :): prawdziwy przodownik pracy ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 25.10.2020 / 11:20, *.chello.pl

@ja :): I właśnie za tą celność podań wyższą niż ilość bierze 200 tys. na miesiąc...

odpowiedz
Arek - 25.10.2020 / 16:40, *.tpnet.pl

@SEBO(L): trzeba było nie ćpać, nie chlać, tylko pracować. To może i 500000 byś pobierał.

odpowiedz
Ktys008 - 25.10.2020 / 08:39, *.serv-net.pl

Canal plus podało, że posiadanie piłki 55 procent. Wydawało mi się, że faktycznie mogło być więcej. Druga połowa tak nudna, że emocje jak na grzybobraniu. Valencja koszmarny mecz, tak irytującego zawodnika dawno nie widziałem. W Piascie coś grał, a u nas tragedia. Tracił piłkę, spowalniał grę, podania do tyłu, kółka zero pożytku. Zagrałby jakiś młody, gorzej by nie było, a zawsze jakieś doświadczenie i plus dla klubu. Jaki sens gry tego gościa w obecnej formie? Zwłaszcza, że za dwa miesiące odchodzi ...

odpowiedz
leo - 25.10.2020 / 07:51, *.tpnet.pl

Walencja aut, bez formy , Gwila też beznadzieja, a cały mecz przechodzony.

odpowiedz
Johny - 25.10.2020 / 10:42, *.chello.pl

@leo: bardzo ciekawe bo statystyki mowia co innego. Koncowka legia i pogon opadły z sił i to fakt ale do 70-80 minuty zasuwali jak nigdy. Natomiast jak ktos patrzy tylko na końcówkę to niestety takie wnioski.......

odpowiedz